Pinned Lista kanala Ip Box 9000

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• stevanicu
      daj mi molim te reci jesu li ovo nove liste za ove nove image da ih bez veze ne ubacujem
      jer stare lise nisu kompatiilne s novim sw
      niti ovaj pc editor to jos ne podrzava cini mi se
      znam da je puno posla
      ali naj bolje je sve preskenirati i faw liste raditi na samom ipboxu
      dok nesto bolje ne smisle
      jer sa starim listama uzasno sporo radi ovnji zadnji sw
      Pozdrav
      Matic

: :smilie28:

Nije da se nema,samo je dosadno !
    • E da,.što se tiče lista,..čitao sam dosta da prave problema sa novijim imageima,..Mislim na stare liste,..a novi image,..
      Primera radi,..onaj image što sam juče ponovo ubacio,..verzija je nlb6844v2uc,posle ponovnog ubacivanja imagea
      sve je bilo o.k...ali... :S samo na prvi pogled....
      Već posle par prebacivanja kanala,..primetio sam da na Astri 19E,..kada hoću da gledam neki kanal iz npr. Premiere paketa,..
      slika jednostavno stane,..risiver se zaglupi,..i nikuda,..?? ;( Po nekada izbaci Panic,..a nekada samo zakoči,..i kraj,..nikuda... ?(
      E sada,..dali je do imagea,..ili do lista,..ne znam,..uglavnom vratio sam image danas na istu verziju (samo skinutu sa drugog sajta)
      Za sada sve radi,..poslednja lista je izvučena iz risivera,..jedino risiver stane kada dva puta pritisnem dugme i (info) na daljincu...??
      Valjda isto neki mali bug,..ne znam,..Uglavnom sa istom listom radi sada o.k,...a stari image kažem,..
      Pokušaj poisključivati u Satellite Configuration,..DiseqC parametre,..ne znam da li je za ovu današnju listu ostalo uključeno,..??ako
      si tu moju listu koristio ili probao,..ne verujem da mu to smeta,..ali ko zna??
      Pozdrav
    • ma nisam koristio tvoju listu
      radim svoju kako mi pase
      nego sam ti htio reci da se ne mucis s ovim listama jer ne rade dobro u novim sw
      vec sam ti post iznad rekao
      strpi se dok ne izbace novi pc editor
      to sa tipkom info je vec pisano
      izmedju ostalog i stare liste su uzrok uz jos ponesto
      Pozdrav
      Matic

: :smilie28:

Nije da se nema,samo je dosadno !
    • Nova Lista kanala,...

Evo uradio sam listu kanala,..koja onako počinje da liči na onu iz Drima,.. :D
      Doduše uradio sam HD listu najviše,..dok ostale nisam stigao da uradim do kraja (čekam Vaše predloge)
      Lista izgleda ovako,.. i da postavio sam fotke da ne stavljate listu ukoliko Vam se ne svidi :D
      Urađena je na osnovu moje stare liste,..znači bez nepotrebnih kanala(data,epg,..i ostalih kanala)
      Pa da krenemo,..kada pritisnete dugme FAV dobićete nešto ovako,..Počinje sa HD što sam mislio
      da će biti najbolje,pa jel risiver je HD,.. :D

Dalje foldere Film,Docu.,EX-YU,..nisam stigao da uradim,..e sada tu ima još jedan "mali" problemčić,..cs ili emu,..i šta dalje??
      DiseqC opcije sam poisključivao,tako da nećete imati problema sa Vašim motorom,..ali ćete morati upisati pozicije,mislim da
      Vam to neće oduzeti puno bvremena,...Mnogo manje nego što je meni trebalo da sve ovo složim,..ali ovo je i onako za Vas..pa :D
      Idemo dalje,..Dolazimo do stare one liste,koju sam malo modifikovao,.nagurao sam na vrh bolje kanale,.naravno opet sve to
      možete pomoću PC Editora veoma lako urediti po Vašem izboru,.. :D To dalje izgleda ovako:

pa,..

pa još malo,..neka mi oproste "slikomrsci"... :D

Upisao sam i pravilne nazive novih kanala na Thoru,..ipak će ih biti "samo" još 6+Eurosport HD,tako da se Thor "opasno"
      približio,čitaj skoro izjednačio po broju HD kanala sa Astrom 28E,.. :D

i još samo jedna,..i neću više :D

Vaši saveti,..kritike,.su dobro došle,..
      Pozdrav :D

The post was edited 1 time, last by mstevanic ().

• Još bolja verzija liste kanala,..dopunjenija,..preglednija,..mogućnost lakšeg ubacivanja Vaših favoritnih kanala
      (u zavisnosti šta gledate).Prepravke u opcijama HD i EX-YU,..Podesite samo Vaše Diseq opcije,..pošto su sada
      na mom sistemu 7/1,..a biće uskoro 8/1 :)
      Pozdrav :D
    • Hvala mstevanicu za sav trud koji ulaze u update liste, a on nije mali. Hvala Maticu i Wolf1976 na angazmanu na
      ovom forumu u pogledu ipboxa. Sa Vama momci lako je biti ponosni vlasnik ovog za sada najbolje riješenog HD ljepotana. :smilie13: :smilie13: :smilie13:

Veliki pozdrav
      acer2

Gledanje Pay-TV bez plaćanja pretplate je ilegalno.

IPBOX 9000HD
      Vu+Duo Twin Linux
      Visionnet 8000s, T-Rex 4.1 + Diablo Cam Light
    • Molio bih nekog da mi objasni kako napraviti listu za motor, već neko vrijeme pokušavam ali nikako da uspijem, događa mi se da kad prebacim sa npr. astre na hot bird ili bilo koji drugi satelit nemogu otvoriti nitijedan kanal
    • Verovatno imaš "tuđu" listu,sa već predpodešenim Diseq opcijama,..moja predpostavka samo??Pokušaj sa Meni/Pretraga Servisa/Konfiguracija Satelita...odaberi satelite ta dva prvo za početak Astru & HB.Znači odabereš Astru i pritisni dugme OK na daljincu,..Pojaviće ti se podmeni,..Konfiguracija Satelita,..Tu pod DISEqC Parametar proveri kako ti stoji,..Takođe pod TP Frekvencija odaberi neku koja ima signala,kada si na odabranom satelitu.Uglavnom sitna podešavanja su u pitanju,...Malo igre dok ne dođe signal,posle samo na exit da sačuva postavke,..probaj...Pozdrav