Pinned Lista kanala Ip Box 9000

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Re:Liste kanala,..

slatkica wrote:

prijatelju iako još uvjek nemam Ipbox ja ti se zahvaljujem na trudu kad več nitko drugi neče :( , btw imaš li još uvjek katarinu ili si ju prodao????
      Pozdrav prijatelju,..hvala na podršci oko liste,...trudim se,i sa ovim listama ovde mogu daleko više da uradim,..kada sada konačno imam IpBox,.. :D
      Isprva sam imao malih poteškoća oko ovoga,..a kao i sa Kathijem,..a ko nije jel?No sada je to sve iza,...i liste dolaze jedna za drugom,..Mislim da sam svaku,
      "odradio" što sam god bolje mogao,..treba puno vremena,mada rad dosta olakšava mogućnost ubacivanja maltene neograničenog broja foldera,...Mnogo
      lakše naspram onih Kathijevih osam,..mada i ovde gledam da što više stavim,..a što manje da ima,... :D
      Pozz.

Pre,...

I sada,...
    • Echo wrote:

s kojim editorom se ta lista ubacuje?
      Relook PC Editiorem,..ili preko Total Commandera,..jednostavno samo jedan fajl,...ovaj moj db.dat file samo prekopiraj u /var,..owervrite all...i to je to :D
      Naravno pre toga sačuvaj tvoj db.dat fajl,..ukoliko ti se ova moja lista ne svidi,..mada ne verujem da neće.... :D
      ps. imaš READ ME,..u njoj vidiš šta ima trenutno od "favorita",...naravno sve možeš pre svome ukusu veoma lako preurediti,...
      Pozz.
    • Lista kanala Ip Box 9000

Moja najnovija lista,...ova je do sada ,...najbolje urađena,...bez nepotrebnih kanala,..data kanala,EPG kanala,..i ostlih "smetnji"
      Light varijanta ,..tako da Vaš IP Boksić,..neće ni osetiti da je ima,.. :D
      p.s naravno i dalje se radi,... :) Pozz.
    • Druze jel ima sanse da se sredi nesto ko na drim. Ne da favorizujem listu drimboxa, ali nekako smo se navikli i nekako mi je najpreglednija. Mislim da i humax 5400 od kad je stavio na ovaj nacin sredzenu listu, mnogo je lak za snalazenje i onima koji nikad nisu imali humax. Pozdrav i samo napred druze
      zaco1975@hotmail.com
      jkdmk.com
    • Re:favoritna lista,..

Naravno da ima,..daj neki predlog kako ti to zamišljaš da izgleda,..?
      Ova moja lista pravljena je prvenstveno kao što možeš da vidiš za c*,..to najbolje vidiš po listi Favorita,...
      E sad,zato postoji Favoritna lista,..i nešto što se zove Relook PC Editor,..tako da svako prema svojim
      željama može napraviti za veoma kratko vreme svoju listu,..Ukusi su različiti tako da svakoga mogu razumeti
      šta bi želeo,možda neka tvoja verzija i ideja liste pomogne,..zašto da ne? :D mada pravilo,.."sto ljudi sto ćudi",..
      naravno važi ovde ,..tako da,.. ;) Editor u ruke,..osnovu imaš,..pa,..daj da vidimo neki primer (listu) ..?
      Da uradimo da ovaj naš IP Box bude,..zverčica,..kao Drimbox :D pa još i bolji,..Pozdrav i hvala,..
    • jedino sto ti mogu reci a to je
      HVALA u ime svih nezahvalnih korisnika ovoga foruma
      ne mislim na ovoga momka iznad tvog posta
      ali ocito nema elementarne kulture umjesto zahvalnosti jos i izvoljevaju
      treba odvojiti svoje vrijeme i trud na koncu i znanje
      na koncu se svodi na to da se podrazumijeva da ce to vec netko drugi napraviti
      pa kao zasto bi se ja mucio kad ima budala
      vjeruj mi da mi dodje da sve posaljem u PM zbog pi*di na forumu
      P.S nadam se da ce administracija uviditi tvoj trud i ovo staviti pod sticky
      Pozdrav
      Matic

: :smilie28:

Nije da se nema,samo je dosadno !
    • Hvala svima koji podržavaju i cene moj rad,...Želja mi je da uradim ovu listu najbolje što mogu,i da prvenstveno
      svima Vama bude lakše,..Da pomognem koliko god mogu u radu i razvoju ovoga zaista sjajnog risivera,...
      Hvala još jednom,...
      :thumbsup:
    • JOOOOOOJJJJ, sad sam video post. Pa ljudi zar stvarno mislite da ja NE CENIM TRUD drugih, sram vas X( . Ja sam imao box i imao sam probleme i vratio sam box pa ga cekam. Dok je bio kkod mene, video sam nacin na koju IP BOX pokazuje listu znaci jedan red i gore slika, pa sam mislio dali ima mogucnost IP BOX da da na tv , pokazuje menu za programe kao na drimbox za da se lakse naviknemo na naseg ljubimca.
      Ako me neko nije svatio evo jos jednom IZVINJENJE MSTEVANICu u moje ime ako me nije pravo shvatio.
      Kad dobijem opet box ( nije lako prijatelji da ga cekas i kad doje da ti ne radi pa jovo na novo ) mogao bih da sredim listu kako sto si reko 100 ljudi, 100 cudi, nije mi tesko.
      POZDRAV svima i dajte prvo procitajte post pa pisete. Da nisam video ovo bog zna gde bi ovo otislo :smilie10:
      zaco1975@hotmail.com
      jkdmk.com
    • Matic wrote:

ne mislim na ovoga momka iznad tvog posta

zaco-1975
      kao sto vidis napisao sam da se to ne odnosi na tebe
      ovo sam napisao opcenito,moglo je biti napisano u bilo kojem drugom topicu
      slucajno je tu napisano
      ako si se osjetio prozvanim
      moja isprika zbog toga
      pustimo covjeka nek radi liste u ovom topicu
      raspravljati ce mo u nekom drugom
      Pozdrav
      Matic

: :smilie28:

Nije da se nema,samo je dosadno !