Pinned Test DVB-T recivera

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Usporedba Amiko Mini Combo, Strong 8201, Synaps Bit2:

Kod mene signal sa Besne kobile na 59k. se može uhvatiti jedino uz pomoć Synaps Bit2. :thumbup:
      [size=8]QTH: Sofia Süd
      RX: FM-DX: Sony XDR-F1HD & XDR-S3HD, Eton E1, Sangean ATS909W & ATS909X
      MW-DX: Panasonic RF-2200 & RF-1115, Sony ICF-5900W
      SW-DX: Kenwood R-600
      DAB: Sangean WFR-28D & DPR-69+, Scanner: Icom IC-R3 & Uniden UBC125XLT
      DVB-T2: Synaps Bit2, Samsung 46" 3D
      SAT: Engel 1,40m, DM800 HD PVR
      [/size]
    • aha, što znači da Synaps Bit2 ima jako osjetljiv tjuner i nije loš, hvala na testu jer samo tako se može testirati osjetljivost pojedinog tjunera, da na vrlo lošem signalu probaš više tjunera i vidiš koji daje rezultate ;)

da je signal jak od ova tri prijemnika nikad nebi znao koji je bolji jer bi na svim radilo jednako dobro
      www.prejeftino.com
      Najveća i povoljna ponuda antenske opreme u Hrvatskoj
      Dostava u roku 24 sata - trošak dostave od 20 kn (HR) preko InterEurope
      Distribucija MaxTV SAT na ugovor i pre-paid MaxTV SAT CI+ CAM
    • Posjedujem Synaps THD2900 i najveći problem koji ja zamjećujem kod njega je to da kad uredim listu kanala redoslijedom koji meni paše, nakon gašenja recivera i ponovnog pokretanja, moja lista kanala se briše, kao da nije ni postojala, tj.vraće se na redoslijed kanala kako su skenirani. Pokušavao sam i sa stavljanjem kanala u favorite, ali nakon resetiranja i favoriti se pobrišu. Stavio sa i novi firmvare koji je dostupan na stranici od 03.mjeseca 2014., ali opet se ništa nije promjenilo. Da li postoji rješenje za pvaj problem ili neki noviji firmware koji će ovo riješiti.
      Inače nalazim se u Orašju BiH, kod Županje i hvatam srbijanske kanale na nekih 75% uz povremena prekidanja.