Obrazac za promjenu paketa, kupnju opreme, placanje i promjenu vlasnika opreme

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Obrazac za promjenu paketa, kupnju opreme, placanje i promjenu vlasnika opreme

Posto vas dosta zove i pita na koji nacin ukljuciti "HBO paket" evo stavicu vam u privitku obrazac koji kada ispunite posaljete na adresu Digi tv-a, osim toga obrazac vam sluzi i za izmjenu modalitete placanja, a isto tako ako se odlucite na kupnju opreme:

Digi Satelitska Televizija d.o.o. Zagreb
      Hektoroviceva 2
      10000 Zagreb

Prebaceno pod vazno.

The post was edited 5 times, last by Don@ ().

• Obrazac za promjenu vlasnika Digi tv opreme (nije sluzbeni):

1. Mora stari korisnik podmiriti svoja dugovanja prema Digi tv-u
      2. Napraviti jedan interni ugovor izmedu starog i novog korisnika sa osobnim podacima (JMBG, br.osobne, adresa,tel.) i na ugovoru da se nalaze podaci o broju ugovora, kartice i receivera
      3. Svakoj stranci ostaje po jedan ugovor potpisan obostrano a treci ugovor sa kopijama osobnih iskaznica starog i novog korisnika salje se na adresu Digi tv-a :

Digi Satelitska Televizija d.o.o. Zagreb
      Hektoroviceva 2
      10000 Zagreb
    • A za odjavu DigitTV a ?
      Ja sam ih zvao toliko konpliciraju da bi im dosao to razbit od glavu....
      Kad sam uzimao sami su ga donjeli samo sam potpisao nista vise čak su mi stavili sve...
      Sad ce bit 2 godine vise nezelim bit njihov korisnik totalno su me razocarali jer moram sastavit 5 pisama poslat ih na njihovu adresu i cekat da mi ODOBRE a nisam pod ugovorom 1 g.
      Prilicno su bezobrazni kad se zeli otici iz DigiTV a iako nemam nikakvu obavezu prema njima...
      A razloga imam vise
      1. MAxTV kojeg sam uzeo
      2. neradi Motor s tim Humax Reciverom
      3. kad slozim kanale za tjedan dva sve izmjesa i pobrka
      4. nemaju dovoljan broj domacih kanala kao MaxTV
      5.kad negledam DigiTV kartica se nece sama autorizirat moram ih zvat,
      Jos me čudi kako monteri koji su mi to donjeli nemogu i raskinut kratko i jasno NEZELIM vise bit vas korisnik i točka.Odnesu opremu KRAJ......

Pozdrav!

The post was edited 4 times, last by Jole ().

• Dona@, ovo je legalno ????'

HR - DigiTV Hrvatska Pretplata digi TV 499,00 EUR ?( ?(
      exkl.Versandkosten

Artikeldatenblatt drucken
      Lieferzeit: 3-4 Tage

DigiTV Hrvatska Pretplata digi TV
      Karte mit Receiver € 499.00 ( boze sacuvaj :thumbdown: )
      Nur mit Receiver lieferbar!!

Kroatische Ausweisnummer erforderlich.

Abo Artikel können nur per Vorkasse oder per Bezahlung vorort
      geordert werden.

Nova, RTL televizija,
      Z1, OTV, Discovery Channel, Animal Planet,
      Discovery Civilisation, Discovery Science,
      Discovery Travel & Living, Viasat Explorer,
      Viasat History,Zone Reality, Zone Romantica,
      National Geographic,Hallmark, TV 1000,
      Eurosport, MTV Adria, VH1, Croatian Music Channel,
      Jetix, Cartoon Network, Minimax, CNN,
      Private Spice*, Playboy**/TVS Craiova,
      Travel, A1, OBN

Program DigiTV se emitira na Intelsat 1° zapadno (West)

* Vrijeme emitiranja programa: 23.00h-05.00h
      ** Vrijeme emitiranja programa: 23.00h-04.00h

izvor je ....skyabo.de/Pay-TV-card/HRT-Kroatien/HR-DigiTV-Hrvatska-Pretplata-digi-TV--454.html
      : Spavaća:
    • Naravno da nije legalno, pretplata za Digi tv za Osnovni paket je 540 kn + 55 kn aktiviranje kartice, ukupno 595 kn, receiver ti kosta 540 kn, znaci sa receiverom ukupno iznosi 1135 kuna, a to je oko 157 eura, sad sta neki rade nebih to komentirao, jer se opet ispasti da im kvarim posao i bolje da drzim jezik za zubima
    • Don@ wrote:

Naravno da nije legalno, pretplata za Digi tv za Osnovni paket je 540 kn + 55 kn aktiviranje kartice, ukupno 595 kn, receiver ti kosta 540 kn, znaci sa receiverom ukupno iznosi 1135 kuna, a to je oko 157 eura, sad sta neki rade nebih to komentirao, jer se opet ispasti da im kvarim posao i bolje da drzim jezik za zubima

Meni je sramotno nereci nista na ovakve krade 499eura je lova zar ne ..(jedino ako se uvazeni kolege 607@ ili Ilje@ ne kriju iza ovoga :smilie101: )

triba naglasiti i objaviti tko je iza tih ponuda !?
      : Spavaća:
    • ne znam tko stoji iza tih ponuda, ali nevjerujem da su dvojica kolega koje si naveo, ali ima ih ovdje ... zato oprezno sa ovakvim dilerima, jer su neki bas u njemackoj uplatili za godinu dana unaprijed, a taj takozvani diler nije nikada uplatio pretplatu na racun Digi tv-a i iskljucene su im kartice, a od dilera ni traga ni glasa, kolega je tu na forumu pa neka objasni ljudima ako ima volje ;)

The post was edited 1 time, last by Don@ ().

• Jole wrote:

A za odjavu DigitTV a ?
      Ja sam ih zvao toliko konpliciraju da bi im dosao to razbit od glavu....
      Kad sam uzimao sami su ga donjeli samo sam potpisao nista vise čak su mi stavili sve...
      Sad ce bit 2 godine vise nezelim bit njihov korisnik totalno su me razocarali jer moram sastavit 5 pisama poslat ih na njihovu adresu i cekat da mi ODOBRE a nisam pod ugovorom 1 g.
      Prilicno su bezobrazni kad se zeli otici iz DigiTV a iako nemam nikakvu obavezu prema njima...
      A razloga imam vise
      1. MAxTV kojeg sam uzeo
      Jos me čudi kako monteri koji su mi to donjeli nemogu i raskinut kratko i jasno NEZELIM vise bit vas korisnik i točka.Odnesu opremu KRAJ......

Pozdrav!
      Pa jole zar ti nisi odusto od MAX-tva :?: :?: :?:,mislim hvalio si SVE i digi da je bolji ......mislim ono iznenadi si me a mislim i 99%ljudi na ovom forumu
      lcd tv philips 32" pfl 5322
      yu-ma-tu sat.resiver
      quadro 8200
      olimpus fe 140 6mp
      triax 90cm 2lnb
      max-adsl FLAT
      max-tv
      panasonic 50c10y
      itd...
      ;)
    • Jole wrote:

A za odjavu DigitTV a ?
      A razloga imam vise
      1. MAxTV kojeg sam uzeo

1. Nisi zadovoljan Max tv-om, jer ti šteka, tako da to nije razlog :)
      2. Stab HH-100 radi k'o beba
      3. Isključi "dinamičko ažuriranje kanala" i više ti se neće pobrkati
      4. Istina, nemaju lokalne hrvatske kanale, a gledaš li ih uopće?
      5. Da nemaš Max tv gledao bi Digi tv i ne bi ih morao zvati za autorizaciju.
    • Hallo,
      Jedno pitanje uvezi digi opreme .

Jel ja mogu osobno otic kod distributera (ako imaju negdje svoj ured) , napravit kod njih ugovor i ponijet resiver i karticu posto njihovu antenu netrebam i to sam sebi slozit ili mora doc njihov Monter kod mene kuci i postavit to sve . Ako nemora doc Monter gdje mogu napravit ugovor i otic po to sve, mislim na okolicu Zagreba?

Pozz Ivan
      Dreambox 800 HD Clone,
      Samsung UE-46 C 6200 RSXZG LED TV,
      Full HD, 100HzDVB-T/C/S CI
    • totoHR wrote:

@Dona

Kazi mi, molin te, mogu li na istom obrascu odjavit HBO i zatrazit extra?

mozda i moze, ali ipak za svaki slucaj ispuni svaki obrazac posebno i posalji im na fax. 01-639-17-71, potpis mora biti citko napisan i vidljiv na primljenom faxu da bi ti aktivirali odnosno deaktivirali paket, pa poslije slanja povjeri je li sve uredno proslo