Pinned Moto Sport diskusije (MotoGP, Motocross, AMA...)

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• miko.s wrote:

la2 HD će onda biti dobar izbor, jer su na HB-u i kodirani u viaćesu, to mi je puno lakše nego okretat na engleze, neznam niti dali ih vidim uopće.

ako znaš, dali će od iduće sezone sky imati ekskluzivu ili će paralelno prenositi i sky i mediaset?

Da, La2 HD je super i produzili su ugovor na naredne 3 godine.

Sky ce imati ekskluzivu u naredne 3 godine. Trebalo bi da prenose i neke trke na Cielo kanalu, radi onih koji nemaju sky, vec samo zemaljsku.
    • americki sportovi me i ne zanimaju previse. tj ne zanimaju me uopce. tu i tamo pogledat košarku i american football ako mi je dosadno. :)
      a ovo za motogp i sky, :thumbdown:

edit: da ne bude zabune, super je šta će prenosit, ali nisam mislio da će bit ekskluziva.
      ma dobro, samo da ostane na LA2...

hvala za info. današnju utrku sam propustio, išao sam na kupanje :D

The post was edited 2 times, last by miko.s ().

• miko.s wrote:

americki sportovi me i ne zanimaju previse. tj ne zanimaju me uopce. tu i tamo pogledat košarku i american football ako mi je dosadno. :)
      a ovo za motogp i sky, :thumbdown:

edit: da ne bude zabune, super je šta će prenosit, ali nisam mislio da će bit ekskluziva.
      ma dobro, samo da ostane na LA2...

hvala za info. današnju utrku sam propustio, išao sam na kupanje :D

Nema na cemu.

La2 ce prenositi naredne 3 godine, tako da ces moci gledati bez problema.
      Bile su zanimljive trke danas u sve 3 kategorije. Ja kao Lorenzov navijac moram biti zadovoljan :) Ali hvali Rosi da se umijesa u borbu za prve 3 pozicije.

Espn America se gasi u ova 1-2 mjeseca u Evropi. Tako da eto danas su Italijani ostali prijatno iznenadjeni kad su saznali da je fox sports otkupio prava za englesku ligu, spansku, francusku, fa cup, kao i za americke sportove (nfl, mbl, nhl...)
      Vidjecemo do avgusta kako ce izgledati ta nova ponuda fox sports italia i koliko kanala ce biti dodato.
    • nfl bude zanimljiv, jedan od rijetkih sportove koji mi nisu dosadni, nije me briga tko igra, protiv koga, mogu komotno pogledat 20tak minuta dok čekam nešto drugo i bit će mi zanimljivo ^^ košarka isto, ali ako igraju crnci :P to je onda prava tekma.

ćemo vidjeti šta će s tim foxom bit, ali vjerojatno će to bit 1 kanal (možda 2, ali drugi već vidim da bi bio samo +1)...