Pinned Amis TV pričaonica

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Evo nekih informacija(mali copy/paste):

Poštovani korisnici,

izuzetno nam je drago da Vam možemo ponuditi dugo očekivanu uslugu
      digitalne televizije!
      Od danas je Amisova ponuda proširena amis 3u1 paketima!

Kao nagradu za Vaše strpljenje i vjernost nudimo Vam besplatno
      korištenje usluge digitalne televizije do kraja ove godine.

Svi amis 2u1 korisnici mogu - za naknadu koju plaćaju za postojeću amis
      2u1 uslugu - do 31.12.2009. godine uživati u prednostima amis 3u1 TOTAL
      paketa, koji uključuje:

70 najatraktivnijih televizijskih kanala
      besplatne pozive unutar nacionalne fiksne mreže
      brzine ADSL linije do 24 Mbps
      neograničen internet promet bez naplate prometa
      uslugu snimalice
      uslugu vremenskog pomaka (Time-Shift) za 15 Kn
      najam HD MPEG-4 amisTV prijamnika sa DVB-T funkcionalnošću i HDMI
      (interface) za 1 Kn
      Usluga vremenskog pomaka (Time-Shift) najnovija je usluga na hrvatskom
      tržištu!

Sami kontrolirajte emitiranje TV programa!

Iskoristite mogućnost pauziranja trenutno emitiranog TV sadržaja,
      pogledajte TV sadržaj od početka bilo kada ili odaberite kad ćete
      gledati TV sadržaj koji ste propustili zadnjih 48 sati.

Nazovite što prije naš Info telefon 0800 50 10 ili pošaljite e-mail na
      info@amis.hr i dogovorite aktiviranje paketa amis 3u1 TOTAL.
    • Paketi su losi... Zena mi je preko tel. ovako rekla. Biti ce samo dva paketa 3u1! Jedan sa manjim brojem programa, telefon + flat Internet 2 Mbps - 249 kn!!!????
      A drugi sa max. brojem programa, telefon + flat Internet max. 24 Mbps - 299 kn!!!????

2 Mbps mi je premalo, a zasto bi placo skorom DUPLO VISE nego do sada, da imam IP TV i 24 Mbps max koliko mi ne treba??????
      Do sada sam imao 2u1, 4 Mbps FLAT+telefon za 168 kn...

Lose, lose...
    • A pazite samo ovu pricu... Veli meni zena da imam losu vezu, i da vjerojatno necu moci imati IP TV...
      Zovem ja tehnicku sluzbu, i objasnjavam, da sam se na ovu adresu doselio prije par mjeseci (preselio sam AMIS prikljucak sa adrese gdje sam prije bio), a prije mene u ovom stanu su mi zivjeli starci koji su imali T-Com MAXadsl+MAX TV, i sve je normalno radilo, i kako sad najednom ja ne mogu imati imati isto, a kod drugog operatera (AMIS), koji usput koristi infrastrukturu od T-Coma!?
      I veli meni lik, da to vam je tak, starci su vam imali dobru paricu, a kada ste se vi doselili, T-Com vam je promijenio/dodijelio slabu (losu), jer kod nas imate prikljucak!!!???
      Jel zna netko kome bih to mogao prijaviti, tipa zalbe prema Agenciji za postu i telekomunikacije?

Meni se cini da ce biti mnogo ljudi kao i ja, i koji zbog takvog razloga (T-Com LIHVARENJA) nece moci imati toliko dugo iscekivani IP TV na AMIS-u...
    • Ludi Pera wrote:

da li bi isto tako razmišljao da kojim slučajem ne živiš u Zagrebu????? :rolleyes:

bi. uostalom, ako trenutno zivim u zagrebu, otkud znas da nisam odnekud drugdje? jel kojim slucajem se mucim vec mjesecima starcima osigurati normalan prijem dvb-t signala jer nisu vidjeli cistu sliku na nacionalnoj tv jos od 1991.? jel kojim slucajem sam poskidao i postavljao gajnc novu ok opremu, ugradjivao i pojacalo i opet se desi ponekad da postoje problemi s prijemom? i jesi mene mozda vidio da kukam kad ce dvb-t kad ce dvb-t, koji vrag ne postavljaju te odasiljace, ovo je urota i slicno?
    • Imam Amis 2u1 jel može netko objasniti kako funkcionira IPTV? Negdje sam čitao da nejde na više od jednog tv-a tako da ne razumijem čemu uzbuđenje, tko nema više od jednog tv-a u kući.

Plus ako stvar ide preko interneta ja sam povezan bežično a router je skroz u drugoj sobi, komp i tv su znači u istoj kabel od routera do tv-a nije opcija.
    • madmax17 wrote:

Imam Amis 2u1 jel može netko objasniti kako funkcionira IPTV? Negdje sam čitao da nejde na više od jednog tv-a tako da ne razumijem čemu uzbuđenje, tko nema više od jednog tv-a u kući.

Plus ako stvar ide preko interneta ja sam povezan bežično a router je skroz u drugoj sobi, komp i tv su znači u istoj kabel od routera do tv-a nije opcija.
      Provrti malo forume a ne na osnovu jednog posta tražit odgovor
    • Trenutna ponuda programa na Amisu.
      Lista Amis TV kanala

HRT 1
      HRT 2
      RTL Hrvatska
      NOVA TV
      SLO 1
      SLO 2
      ZDF
      ORF 1
      ORF 2
      RAI 1
      RAI 2
      RAI 3
      RTGC
      RTK
      RTS
      MKTV
      Hayat

BBC World
      CNN
      Sky News
      Kabel 1
      TV 5

ESPN America
      ESPN Classic
      DSF
      Eurosport
      Eurosport2
      Extreme
      SportKlub Hrvatska
      SportKlub +

Hallmark
      MGM
      TV 1000

Bayby TV
      Boomerang
      Cartoon Network/TCM
      Jetix
      Super RTL

Animal Planet
      Viasat Explorer
      Viasat History
      National Geographic
      Discovery Channel
      Discovery Science
      Discovery T&L
      Discovery World
      Discovery
      Travel Channel
      Zone Reality

CMC
      MTV Adria
      MTV Dance
      MTV Hits
      VH1
      Viva

Fashion TV
      BBC Prime
      Fox Crime
      Fox Life
      VOX
      Zone Club
      Zone Romantica
      Net tv
      Pro 7
      SAT 1
      RTL
      RTL 2
      Pink Plus

Private Spice
      Free-X TV
      X-Dream TV

The post was edited 1 time, last by fle_ki ().

• djprco wrote:

Paketi su losi... Zena mi je preko tel. ovako rekla. Biti ce samo dva paketa 3u1! Jedan sa manjim brojem programa, telefon + flat Internet 2 Mbps - 249 kn!!!????
      A drugi sa max. brojem programa, telefon + flat Internet max. 24 Mbps - 299 kn!!!????

2 Mbps mi je premalo, a zasto bi placo skorom DUPLO VISE nego do sada, da imam IP TV i 24 Mbps max koliko mi ne treba??????
      Do sada sam imao 2u1, 4 Mbps FLAT+telefon za 168 kn...

Lose, lose...
      ne, ne...isti broj kanala u oba paketa.

prvi - 249,00 kn + flat + 2048/256 + 100 minuta u fiksne
      drugi - 299,00 + flat + max brzina koja može proći + 1500 minuta u fiksne

e, sad...dal će oni nešto mijenjati u zadnji tren i napraviti neku zlatnu sredinu, vidjet ćemo.
    • mytbyte wrote:

A da li se zna bitrate tog Amis IPTV-ja...mada ne znam zašto pitam, sigurno nije ništa boji od t-comovog jer ne može niti biti? jedino ako tamo ne čuči neki compressionist genijalac koji je od nemogućeg napravio moguće? :P :D
      Neznam kolki bude (za T-Com se bacaju brojke 3 -5 Mbps za SD kvalitetu), al moglo bi se izracunat kada dodje, jer ako nam svima propuste max. brzinu, i pod pretpostavkom da je dobra parica, 24 Mbps - propusnost Interneta = bitrate TV signala... :D