Pinned DVB-T Slovenija

• Mislim da će to završiti po onoj narodnoj: Tresla se gora, rodio se miš.

Pre nekoliko mjeseci ta ista Agencija podjelila je koncesije za rad nekih naši TV programa, koji nikada nisu startali i nikada neće jer im je rok za start istekao.

Nemojte očekivati previše. Agencija mora nešto raditi i rješavati prijave, koje su na natječaj stigle uglavnom od šalabajzera. Naše je tržište mnogo premaleno za neke ozbiljne poslove na tom polju.
      XYZ

ZGEMMA H7S 4K-HEVC LINUX STB

AMIKO DM3800
      GIB - 100 cm
      INVERTO ultra black single
      74,9E do 45W

IZ DNA DUŠE MRZIM POKVARENJAKE I ULIZIVAČE!!!!

Oprostite za sve greške u pisanju. Hrvatski ipak nije moj maternji. Hvala.
    • tmurgel1 wrote:

Mislim da će to završiti po onoj narodnoj: Tresla se gora, rodio se miš.

Pre nekoliko mjeseci ta ista Agencija podjelila je koncesije za rad nekih naši TV programa, koji nikada nisu startali i nikada neće jer im je rok za start istekao.

Nemojte očekivati previše. Agencija mora nešto raditi i rješavati prijave, koje su na natječaj stigle uglavnom od šalabajzera. Naše je tržište mnogo premaleno za neke ozbiljne poslove na tom polju.
      če mo vidjeći šta i kada če biti pay TV preko DVB-T u SLO.u
      AKOS do sada niti jednomi FTA TV programu nije oduzeo dozvolo za oddašiljanje u MUX-u C, tako da imajo FTA TV programi, koji so dobili dozvolo za DVB-T mogičnost da
      počnejo oddašiljati svoj TV program u MUX-u C.
      Zadnji razpis za dozvole za emitranje FTA TV programa preko DVB-T je bilo prošle godine.

Ti radiš na AKOS-u da znaš, ko se je prijavio na razpis ?
    • Mislim da ti na nekom drugom forumu o istom pitanju razmišljaš malo drugačije. Ili se možda samo udvaraš nekomu? A koliko će po tebi biti korisnika pay dvb-t paketa u SLO te koliko će takav paket koštati? Ja još uvijek mislim da će taj projekt neslavno završiti prije nekog ozbiljnog početka. Možda se i varam. I ne pada mi na pamet da plačam za neki paket u dvb-t.
      XYZ

ZGEMMA H7S 4K-HEVC LINUX STB

AMIKO DM3800
      GIB - 100 cm
      INVERTO ultra black single
      74,9E do 45W

IZ DNA DUŠE MRZIM POKVARENJAKE I ULIZIVAČE!!!!

Oprostite za sve greške u pisanju. Hrvatski ipak nije moj maternji. Hvala.
    • @tmurgel1
      Zasada je težko bilo šta napovedovati, jer se dosta o tom paketu ne zna.
      Kada če se znati ko če vse nuditi ovaj paket in ostale podatke tek tada čemo moči komentirati više o tome paketu.

Pa naravno, da ti nečeš imati ovog paket. U tom paketu neče biti ne Pro Plusovih i ne Planetovih TV programa.
      I tako neče biti turskih sapunica. :)