Iskon IPTV pričaonica

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Iskon je pokrenuo na 14. i 15. kanalu CineStar Premiere TV1 i CineStar Premiere TV2, a njihove HD verzije na 122. i 123. kanalu u HD paketu.
      Iz ponude je izbačen Private tv.

Iskon je donio i promjene u svojim Trio i Duo paketima, tako da je svoje tv kanale rasporedio u dvije grupe: Standard i Zabava.
      ZABAVA! se sastoji od Iskon.TV Fun (osnovna lista), Iskon.TV Extra (proširena lista) i Iskon.TV Regionalnog paketa kanala: dostupno uz nove TRIO pakete
      STANDARD se sastoji od Iskon.TV Start (osnovna lista) i Iskon.TV Plus (proširena lista) paketa kanala: dostupno uz nove DUO pakete; i sve Duo i Trio pakete u ponudi do 1.9.2014.
      NEOTION box 501
      13e + 16e + 19,2e

& Iskon.TV

Sony KDL-32W706B DVB-T2/C/S2
      Philips 32PFL5405H DVB-T/C
    • Koliko sam shvatio stavili su Cinestar Premiere 1i 2 I sk 1,2,3 U osnovni paket.
      Što im je deobar potez ako je to za stalno.
      Vidim da im je TRIO PAKET (telefon adsl tv) preko infrastrukture od T.COMa
      Već od 290 kuna.
      Kad se pogleda koje kanale imaju osnovnom paketu.Po tome su ispred ostalih koji daju svoje usluge preko linije od t coma.
      Nitko ne daje sva 3 sport kluba cinestar premiere 1 i 2. Ni optima vip h1
      NEMA POTPISA

• što im ovo znači?
      Modem dobivate u najam, a uključen je mjesečnu naknadu paketa. WLAN modem - omogućuje povezivanje do 10 računala u kućnu mrežu (računala moraju sadržavati bežičnu karticu).

nije vraga da nemožež više od 10 aparat zakačit na svoj-njihov net (pc,laptop,mobitel,dreambox i sl)?
      Gigablue Quad
      T2 tuner | GigaBlue
      MaxTV SAT modul
    • Zagor Tenej wrote:

Koliko sam shvatio stavili su Cinestar Premiere 1i 2 I sk 1,2,3 U osnovni paket.
      Već od 290 kuna.
      Kad se pogleda koje kanale imaju osnovnom paketu.Po tome su ispred ostalih koji daju svoje usluge preko linije od t coma.

Za 9 kuna više, točnije 299 kuna mjesečno u Vipu dobiješ daleko bolji Trio paket ako si Vipov pretplatnik preko mobitela. Dakle, za tu cifru dobiješ što se TV-a tiče prošireni paket koji sadrži ne sva 3 nego svih 6 SportKlub kanala, što se Cinestara tiče - dobiješ ih u istom tom proširenom paketu ali ne u SD-u kao u Iskonu već u HD formatu (ako ti linija ima dovoljnu propusnost), kao i Cinestar Action & Thriller kojeg nema u Iskonu, te još 2-3x više TV i radio kanala nego što ih Iskon daje. Da budemo konkretniji - 120 kanala dobiješ u Vipu, u Iskonu 50. U paketu još dobiješ 10h besplatne snimalice. Isto tako i broj radio kanala je 5x veći u Vipu (sa tematskim radio kanalima). Što se telefona tiče - u Vipu dobiješ ne samo besplatne pozive prema fiksnim mrežama kao u Iskonu, već i besplatne pozive prema Vipu. Što se interneta tiče - tu su paketi jednaki - flat/4kmbits.

Tako da ukoliko si Vip-ov pretplatnik (i time ostvaruješ pravo na popuste) Vip.trio paket je daleko bolji izbor nego Iskon.trio paket.
    • soundvision wrote:

Zagor Tenej wrote:

Koliko sam shvatio stavili su Cinestar Premiere 1i 2 I sk 1,2,3 U osnovni paket.
      Već od 290 kuna.

Za 9 kuna više, točnije 299 kuna mjesečno u Vipu dobiješ daleko bolji Trio paket ako si Vipov pretplatnik preko mobitela. Dakle, za tu cifru dobiješ što se TV-a tiče prošireni paket koji sadrži ne sva 3 nego svih 6 SportKlub kanala, što se Cinestara tiče - dobiješ ih u istom tom proširenom paketu ali ne u SD-u kao u Iskonu već u HD formatu (ako ti linija ima dovoljnu propusnost), kao i Cinestar Action & Thriller kojeg nema u Iskonu, te još 2-3x više TV i radio kanala nego što ih Iskon daje. Da budemo konkretniji - 120 kanala dobiješ u Vipu, u Iskonu 50. U paketu još dobiješ 10h besplatne snimalice. Isto tako i broj radio kanala je 5x veći u Vipu (sa tematskim radio kanalima). Što se telefona tiče - u Vipu dobiješ ne samo besplatne pozive prema fiksnim mrežama kao u Iskonu, već i besplatne pozive prema Vipu. Što se interneta tiče - tu su paketi jednaki - flat/4kmbits.

Tako da ukoliko si Vip-ov pretplatnik (i time ostvaruješ pravo na popuste) Vip.trio paket je daleko bolji izbor nego Iskon.trio paket.

Mobitel na preplati mi netreba. 6 SportKlubova mi netrebaju.Jer mogu gledati samo 1 . A glane utkamice su na SK1 i SK3.
      Kod Iskona su mi Cinestar Premiere 1 i 2 u osnovnom paketu.
      Od 120 kanala u VIPu.Ću imati 50ak kanala koje vjreovtno neću niad pogledati .Smetat će mi.Pa ću ih obrist sa liste.
      Što se tiče fixnog telefona. On mi je suvišan.

Da tih 280 kuna za ISKON trio sam mislio na liniju od TComa.
      Sada neznam dali se ta cijena za VIP trio paket.Odnosi na VIP liniji infrastrukturi ili na postojećoj TCom.
      NEMA POTPISA

• LOL, pa šta onda gore spominješ važnost da su sva 3 SportKluba u osnovnom paketu "ako možeš gledat samo jedan"? Šta ti nije dovoljan samo SportKlub 1, šta će ti sva tri? Isto tako što će ti 116 Cinestar kanala ako u isto vrijeme možeš gledati samo jedan? :rolleyes:

I što znači "glavna utakmica", tko određuje to koja će meni utakmica biti "glavna"? Ja sam eto danas gledao uživo Southampton – Newcastle na SportKlubu 6, na kojem si ti to kanalu uživo gledao? U Isto vrijeme je i na SK4 i SK5 je bio izbor još dvije tekme iz Premiere lige, znači u pitanju je veći izbor, a ne koliko kanala u isto vrijeme možeš gledati

I naravno da su u pitanju cijene preko preko T-Comove infrastukture, kad tu još ubrojiš da 3 mjeseca sve to dobiješ besplatno i u startu odbiješ tih 900 kuna - cijena na 2 godine za Vip.trio prošireni paket ispadne 260 kuna mjesečno, dakle 30 kuna manje nego što košta taj Iskon.trio koji spominješ a 10x je bolji paket, i što se telefona tiče i TV-a.

The post was edited 1 time, last by soundvision ().

• soundvision wrote:

LOL, pa šta onda gore spominješ važnost da su sva 3 SportKluba u osnovnom paketu "ako možeš gledat samo jedan"? Šta ti nije dovoljan samo SportKlub 1, šta će ti sva tri? Isto tako što će ti 116 Cinestar kanala ako u isto vrijeme možeš gledati samo jedan? :rolleyes:

I što znači "glavna utakmica", tko određuje to koja će meni utakmica biti "glavna"? Ja sam eto danas gledao uživo Southampton – Newcastle na SportKlubu 6, na kojem si ti to kanalu uživo gledao? U Isto vrijeme je i na SK4 i SK5 je bio izbor još dvije tekme iz Premiere lige, znači u pitanju je veći izbor, a ne koliko kanala u isto vrijeme možeš gledati

I naravno da su u pitanju cijene preko preko T-Comove infrastukture, kad tu još ubrojiš da 3 mjeseca sve to dobiješ besplatno i u startu odbiješ tih 900 kuna - cijena na 2 godine za Vip.trio prošireni paket ispadne 260 kuna mjesečno, dakle 30 kuna manje nego što košta taj Iskon.trio koji spominješ a 10x je bolji paket, i što se telefona tiče i TV-a.

Pomenuo si 6 Sport Klub kanala.A ja kažem da su mi dosta ova 3. A fizički mogu u isto vreme gledat samo jedan kanal.Ako imam 6 Sk kanala. I na 4 su prenosi nogometa mogu gledat samo jedan.
      Ja sam gledao na SK1 Arsenal-ManC.

Kao prvo nemam ni niti ću ikad uzeti neki trio paket pa i duo.
      FIKSNI telefon mi je nepotreban.
      Flat internet sam pre mislio da bi ga bilo dobor imati.Al čemu ? Nemam potrebe . Da skidam sate i sate muzike filmova serija.
      Što se tiče intreneta. Za par portala ovaj forum fejs mailove.Dovoljan mo je dnevni intrenet paket od bonbona.
      A televizija . EVO TV. Jer mi tako odgovra. A tko zna za godinu dvije. Možda pređem na neku satelitsku.
      NEMA POTPISA

• Iskon je predstavio nove DUO i TRIO pakete s povećanjem brzina interneta do 30 Mbps downloada i 5 Mbps uploada.

VDSL je trenutno dostupan na područjima grada Zagreba, dok će tijekom listopada biti pokrivene centrale u još osam hrvatskih županija.
      „Cilj nam je u ovoj i sljedećoj godini VDSL-om pokriti kompletnu narančastu zonu“, ističu u Iskonu.

Cijene se kreću od Iskon.TRIO Fun 20 paketa - flat internet do 20 Mbps/5 Mbps (min. brzina 14 Mbps) za 259,99 kn/mj.,
      pa do Iskon.TRIO Star 30 paketa - flat internet do 30 Mbps/5 Mbps (min. brzina 21 Mbps) za 319,99 kn/mj.
      NEOTION box 501
      13e + 16e + 19,2e

& Iskon.TV

Sony KDL-32W706B DVB-T2/C/S2
      Philips 32PFL5405H DVB-T/C
    • rexar wrote:

Iskon je predstavio nove DUO i TRIO pakete s povećanjem brzina interneta do 30 Mbps downloada i 5 Mbps uploada.

VDSL je trenutno dostupan na područjima grada Zagreba, dok će tijekom listopada biti pokrivene centrale u još osam hrvatskih županija.
      „Cilj nam je u ovoj i sljedećoj godini VDSL-om pokriti kompletnu narančastu zonu“, ističu u Iskonu.

Cijene se kreću od Iskon.TRIO Fun 20 paketa - flat internet do 20 Mbps/5 Mbps (min. brzina 14 Mbps) za 259,99 kn/mj.,
      pa do Iskon.TRIO Star 30 paketa - flat internet do 30 Mbps/5 Mbps (min. brzina 21 Mbps) za 319,99 kn/mj.

Sve je to lijepo.Al gledam sinoć na tv reklamu .ZA Iskon DUO i TRIO pakete. I koliko sam vidio. U ono malo vremea dok sam kuhao kavu.
      Sada daju neki popust od 30% na prva tri mejseca. Ako je tako . Onda bolje da su napisali. Jedan mjesec besplatno.
      Valjda je tako zbog toga što su.U osnovni paket stavili SK 1,2,3 i Cinestar Premiere 1 i 2
      NEMA POTPISA

• xmen wrote:

Iskon ima novu ponudu koja traje do 30.11. A to je trio paket sa flat rate i brzinom 10mbps za 249,00kn.1500 min prema nac.mrezama i 50 tv programa koji spadaju i Kino tv,Cinestar premier kanali,pricajuci sa operaterom rekao je da programska sema se nece mjenjati osim ako program prekine sa emitiranjem

Za korisnike u BIJELOJ ZONI preko ISKON Iinfrastrukture cijena TRIO PAKETA JE 244.99 kuna Brzina interneta je 5mb/s

A za korisnike u NARANČASTOJ ZONI p preko postojeće infrastrukture cijena TRIO paketa je 289.99 kuna. Brzina interneta je 4 mb/s

Ovde lako može porvjerit cijena paketa za pojedinu zonu.

Iskon
      NEMA POTPISA