Pinned Total TV novosti

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Vito wrote:

Najverovatnije ( i ako bi to napravili ) , piz.... bi gledaoci koji imaju 16+ HOT BIRD......

...ali, ne razumem, zasto je toliko tesko ubaciti VH-1...stvarno nema smisla vise...stvarno nemam vise zivaca da cekam, prodje nam ceo zivot dok se SBB ne seti da ga ubaci i u TOTAL...

...ali, pogledajte malo sire ovu problematiku...svi korisnici SBB kablovske mreze imaju VH-1 i VH-1 Classic...pa, valjda je normalno da bude deo osnovnog paketa i u TOTAL-u...ja sam zbog toga i uzeo Total, jer se reklamiraju kao "Kablovska preko satelita"...a, sve DTH i IPTV platforme u Regionu oko nas imaju glavni MTV kanal i VH-1 u ponudi ... to valjda ide zajedno u paketu...

...eto, ja toliko...stvarno sam besan...
  • Ne znam sto je ubacivanje bilo kog drugog kanala iz Viacomove grupe, koji je inace vlasnik svih MTV kanala (pa i MTV Adria) ukljucujuci i VH1, Viva, etc, toliki problem?! Cak i na HB ima dosta MTV kanala (MTV Europe, VH1 Europe), tako da i nije pod obavezno da se preuzimaju sa Astre, tim pre mozda ako vise ljudi vec hvata HB pored W2. Uostalom i sam VH1 vec postoji na W2. Ja licno nisam ljubitelj ijednog MTV kanala, (uz postovanje cinjenice da svako ima svoj ukus), mada volim VH1. Imao sam vrlo cesto priliku da gledam razne varijante MTV i VH1/2 kanala u UK i mogu vam reci da su po mom misljenju totalni trash i prenatrpani reklamama - nas MTV Adria i VH1 Europe koje mi imamo u kablovskoj su neuporedivo bolji, koliko god to nemoguce to zvucalo. U svakom slucaju, ubacili ga oni ili ne u ponudu, i dalje nije mi jasno zasto VH1 jos uvek nema u Totalu, narocito zato sto ga u ponudi ima maltene svaka druga platforma u skoro svakoj zemlji, tako da ne vidim u cemu je konkretan problem, nije taj kanal bas toliki kuriozitet (osim mozda sto nece da plati Totalu da ga ubace u paket :-p)
  • Total tv-u i nisu ciljna grupa filozofi sa foruma,jer vec ima 250 000 onih kojima ne smeta to sto nema nekih "nezamjenjivih" travela,networka,vh 1-ova,tcm-ova, ng wild-ova i slicnih kanala,za koje vecina njih nije ni cula da postoje.Ja ga prodajem i iznajmljujem vec 3 godine i znam za sta ljudi pitaju,a jedan od hiljadu ce upitati za travel itd.....
    Sve ovo gore napisano,ne vrijedi za RTL i TV Nova,za njih pitaju svakodnevno.....
  • Dule Savic wrote:

Total tv-u i nisu ciljna grupa filozofi sa foruma,jer vec ima 250 000 onih kojima ne smeta to sto nema nekih "nezamjenjivih" travela,networka,vh 1-ova,tcm-ova, ng wild-ova i slicnih kanala,za koje vecina njih nije ni cula da postoje.Ja ga prodajem i iznajmljujem vec 3 godine i znam za sta ljudi pitaju,a jedan od hiljadu ce upitati za travel itd.....
    Sve ovo gore napisano,ne vrijedi za RTL i TV Nova,za njih pitaju svakodnevno.....
    konacno da neko kaze kako stoje stvari....
    :smilie13: :smilie13: :smilie13:

vecina totalovih korisnika kao uostalom i bilo koje druge pay-tv platforme nema puno veze s nekim forumima i specijalnim zeljama, ljudi zele da gledaju ono domace, u bosni normalno srpske i hrvatske kanale....

a to sto ja vise volim da gledma history, nat geo wild ili TCM to nepije puno vodu...
    i zato i nema mnogo svrhe svaki dna kukati ovdje, jbt ljudi pa stvarno sta vam je, Vito lijepo objavi neko novost, eto stize nam MGM, umjesto pohvala odmah kukanje pa nema ovog pa nema onog , pa dobro nema jbg sta sad....
    imamo dovoljno i sporta i domacih kanala, toga i nije potrebno vise....

al sto jest jest, muzicki kanali su u banani u totalu, vh-1 bi jendostavno morao biti u ponudi.... al dobro jbg sad...

samo se pitam kako ce biti kad total dodje do nekih 100 kanala (u ovih 100 ne ubrajam melos,super novu tv i takve gluposti) i ubaci sve sto s emoze ubaciti, pretpostavljam da ce onda da krene da se kuka sto se nista vis ene ubacuje , isuse boze :D

The post was edited 1 time, last by zoki_rs ().

• Pa svakako djeca sigurno puno voli BOOMERANG najbolji dječji kanal ma da kažu da " novodobna " djeca gleda sada i više JETIX moja djeca ne -neznam....

Svakako svi znamo da bi bio dobrodošao i VH1, NOVA TV, RTL-H, CARTOON......videčemo što če biti kad novi transponderi kreču sa rednim emitiranjem.
    Vito satelitv.net/jumpto.asp?ref=index

XSAT 430, TOTAL TV HD RECORD .....antena 110 cm motor HH 120 LNB 0,2 TWIN televizor LG 50 PV 350 FULL HD i stari dobri NORDMENDE 50 Hz...... :P
  • Čuj ne pije im vodu slogan kablovska preko satelita, pa imaju bolju ponudu od kablovske u mom gradu :Di kolega gore je potpuno u pravu, mnogo ljudi (kao ja) prije TTV je imalo običnu antenu sa svega nekoliko programa, kada im odjednom dodje BUM 100 kanala ljudi su oduševljeni.... Da se ja pitam nova, rtl, eurosport 2 i titlovi na animal planet i dosta za ovu godinu :thumbsup:

EDIT; Ovaj kanal MGM hoće li se posebno plaćati kao HBO? Ako se ne plaća posebno hoće li biti u ponudi TTV BiH?

teddy wrote:

Na Balkanu većina razmišlja pogrešno. Zato i jeste Balkan, a ne neki bogati region Evrope.

TOTAL TV BH (start+plus+HBO)
    Panasonic Viera TX-L39E6E
    Total TV novosti

The post was edited 1 time, last by dzeremi ().

• Nije valjda da niko ne zna ogovor na moje pitanje ili niste vidili jer sam radio edit i ubacio pitanje dakle:
    Ovaj kanal MGM hoće li se posebno plaćati kao HBO? Ako se ne plaća posebno hoće li biti u ponudi TTV BiH?

teddy wrote:

Na Balkanu većina razmišlja pogrešno. Zato i jeste Balkan, a ne neki bogati region Evrope.

TOTAL TV BH (start+plus+HBO)
    Panasonic Viera TX-L39E6E
    Total TV novosti