Newnigma i skinovi

• mstevanic wrote:

Uspeo sam da instaliram Glass zadnji na NewEnigma2 3.3.2 image tako
      što sam instalirao potpuno novi image i na njega ovaj zaista sjajan skin :thumbup:

Prijatelju,
      moze li neko pojasnjenje po ovom pitanju, znaci tacan redosled koraka prilikom instalacije.
      Imam DM800HD SE i Newnigma2 3.3.3. Instalirao sam HD Glass 7.60. Kada menjam kanale na tipki daljinskog levo - desno, sve je OK, medjutim kada pokusam da ucitam listu kanala restartuje se enigma. Takodje, mogu bez problema uci u Menu i u HD Glass Setup. Podesavao sam tamo neke stvari, potom skinuo i picone, ikonice. Podesio i vremensku prognozu. Sve to ne rusi enigmu, ali kad pokusam ucitati listu - restart momentalni.

Samo da kazem da imam USB flash memoriju i instaliram Flashexpander odmah posle instalacije image-a. Da li da pre instalacije Flashexpandera instaliram HD Glass, ili...? Takodje, da li moze da se desi da podesavanja u samom image-u mogu da doprinesu rusenju enigme po startanju HD Glass skina? Mislim na podesavanja u A/V settings-u i jos na par mesta...

Hvala unapred na odgovoru.
      Inace, ovaj skin je stvarno vrh vrhova, i stvarno bih voleo da ga koristim. Ima gomilu Screens-a i bukvalno svako moze naci nesto za sebe.