Pinned MAXtv pričaonica

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Jole wrote:

MarkoRi wrote:

Jole wrote:

mrzla wrote:

Nije beskonačan budžet t-coma no s obzirom na broj pretplatnika i cijenu usluge ja mislim da bi mogli ponuditi malo više od onoga što nude, a ne trpati samo lovu u đep. Iznenađenja što nam je ovaj mjesec priredio t-com sa svojim max-tv su stvarno KATASTROFA od uvođenja balkanike u plus paket, do zamrzavanja slike kad je utakmica na OBN. Ne budem spominjal zamrzavanje slike na SLO1 i SLO2 kad je bilo kakav film i dobra serija. Maknite te kanale iz svoje velike ponude nemojte pretplatnike obmanjivati!

Ja sam za takve kanale nek se izbace iz ponude, ako nemaju prava za emitiranje sta to neizbace....
      Boli njih ona stvar sto ih mi placamo a oni nam još kodiraju više kanala i onda kažu pa to su ionako bonus kanali :smilie60: Zasto nenavedu koji su bonus a koje plaćamo :smilie16:

A ti Jole ko dijete, samo smajlići gore - dole :)

A ti ko da sam ti ja tata čim nešta napišem skaćeš mi na leđa :smilie60:
      To ti se Jole inače zove " svakome loncu poklopac" :smilie1:
      MAXtv Osnovni paket+Plus paket+Snimalica 20++MAXTV HD
    • Ne pratim nogomet, ali znam da ako jedan program ima otkupljena prava za emitiranje utakmice u jednoj zemlji, za istu utakmicu prava ima drugi program za emitiranje u drugoj zemlji. Ne vidim u čemu je problem, neki od naših programa je prenose, svejedno koji.

Nego, što ima novo u "no name" kanalima Max TV-a, što testiraju?
    • Savec wrote:

Jole wrote:

Što vi mene tu prozivate ?Zašto T-com nenapadate ,mene ostavite na miru :cursing:

Zašto bismo napadali t-com ako t-com nije kriv za nešto? Vidiš u tome je razlika među nama, mi kad napadamo barem imamo nekakve iole prihvatljive razloge za napad,a ti ih napadaš kako ti pukne.

Prije par mjeseci si bio oduševljen, sad odjedanput stara priča... Kako je kod tebe problem stalnog 'štekanja', što znači da MAXtv jednostavno kod tebe ne može raditi kako treba, što onda ne zoveš SZK i njima objasniš da želiš raskid ugovora jer ti usluga ne radi kako treba... Umjesto da ljutnju iskazuješ prema nama, bilo bolje da nazoveš 0800 9000 da prijaviš kvar ili što ti već ne paše...
    • Jole wrote:

MarkoRi wrote:

Jole, gade mi se već te tvoje spike.

Ha ha ha ha ha ha !!!!!!!!!! Gadi se tebi MaxTV kao i meni samo nemaš hrabrosti to reci,ili si pod novim ugovorom :smilie61: :smilie13:

Nit mi se gadi, nit nisam pod ugovorom. Nemam ugovornu obvezu za niti jednu T-Com uslugu. Znam jako dobro sve nedostatke MAXtv-a, ali u ovom trenutku niti ti niti ja nemamo druge, bolje mogućnosti. Stoga, ili imati ili nemati.

A što se tiče tebe i T-Coma, bilo bi dobro da jednom zauvijek zauzmeš svoj stav. Jer čovjek koji mjenja mišljenja kao odjeću...
    • Savec wrote:

Upravo je u tome poanta, ti su kanali NISU u MAXtv-u zbog komercijalnog karaktera već zato da bi se zadovoljile između ostalog i jezične i kulturne potrebe manjina i ljudi koje naprosto ti kanali zanimaju. S jedne strane se traži da se te kanale skine iz ponude a da se uopće ne pita onu drugu grupu korisnika što oni misle o tome, važno je da se na sav glas tvrdi da je to obmanjivanje.

pa ja mislim da bi i te nacionalne manjine volile ponekad pogledati neki film ili seriju na svom materinjem jeziku i zato i mislim da takve kanale jednostavno treba maknuti iz ponude jer nisu vrijedni da ljudima dižu živce :thumbdown:
    • ter

Ludi Pera wrote:

Savec wrote:

Upravo je u tome poanta, ti su kanali NISU u MAXtv-u zbog komercijalnog karaktera već zato da bi se zadovoljile između ostalog i jezične i kulturne potrebe manjina i ljudi koje naprosto ti kanali zanimaju. S jedne strane se traži da se te kanale skine iz ponude a da se uopće ne pita onu drugu grupu korisnika što oni misle o tome, važno je da se na sav glas tvrdi da je to obmanjivanje.

pa ja mislim da bi i te nacionalne manjine volile ponekad pogledati neki film ili seriju na svom materinjem jeziku i zato i mislim da takve kanale jednostavno treba maknuti iz ponude jer nisu vrijedni da ljudima dižu živce :thumbdown:

Filmovi i serije na njihovom materinjem jeziku ionako idu kao domaća produkcija bez zatamnjivanja... Jedino ako ti sad američku produkciju sa titlovima smatraš 'filmom i serijom an materinjom jeziku'... I opet ponavljam, ti možeš sam izbaciti te kanale pod opcijom 'Moji kanali', meni osobno to ne diže živce kao niti ostalim 90% korisnika po mome mišljenju...
    • Toni wrote:

ter

Ludi Pera wrote:

Savec wrote:

Filmovi i serije na njihovom materinjem jeziku ionako idu kao domaća produkcija bez zatamnjivanja... Jedino ako ti sad američku produkciju sa titlovima smatraš 'filmom i serijom an materinjom jeziku'... I opet ponavljam, ti možeš sam izbaciti te kanale pod opcijom 'Moji kanali', meni osobno to ne diže živce kao niti ostalim 90% korisnika po mome mišljenju...

pa bome ja mislim da mnogima ide na živce jer kao šta vidiš ljudi se dosta žale. Ja nemam Max tv ali ima moj otac i moja sestra, i siguran sam da ni oni nisu oduševljeni takvom odlukom da se to zamračuje.
    • Toni wrote:

Imam samo jedno pitanje u vezi ovog zacrnjavanja stranog programa.... Koliko je ljudi uzelo MAXtv da bi gledalo serije, filmove i sport na RAI-ju, Mediaset i RTV SLO?! Možda 2-3.... :thumbsup:

samo u ovoj temi ti ih se je javilo više od 2-3 :rolleyes:

i ne radi se o tome jer nitko nije ni uzimao Max tv samo radi tih kanala nego opčenito radi svih kanala koji su u ponudi ali nekome su možda baš prevagnuli neki od tih kanala da se odluči za Max tv i sad taj isti ima polovičnu uslugu :thumbdown:
    • kriv je t com itekako ima najviše preplatnika a premalo ulaže u nove usluge ,meni šteka internet max tv čak mi i sami priznaju da je centrala u banani a
      a tel žice vise na stupovima mogli su barem promjeniti žice itako smo 90 tih platili za to 2 i pol tisuće maraka..
      hoćeš reći savec kao balašević(krivi smo mi što smo ih pustili...)
      šta ste se svi uhvatili joleta čovjek je očajan pa mu izleti i koja kriva riječ ,nije on sreće kao ni ja da ima savršenu uslugu kao šta je imate vi gradski dečki gdje u svaki kvart imate dslam i pola grada u optici .
      samo pogledajte moj ping test, tako je to na hvaru

ajde jole stavi i ti ping test da usporedimo :smilie40:
    • Ludi Pera wrote:

Toni wrote:

Imam samo jedno pitanje u vezi ovog zacrnjavanja stranog programa.... Koliko je ljudi uzelo MAXtv da bi gledalo serije, filmove i sport na RAI-ju, Mediaset i RTV SLO?! Možda 2-3.... :thumbsup:

samo u ovoj temi ti ih se je javilo više od 2-3 :rolleyes:

i ne radi se o tome jer nitko nije ni uzimao Max tv samo radi tih kanala nego opčenito radi svih kanala koji su u ponudi ali nekome su možda baš prevagnuli neki od tih kanala da se odluči za Max tv i sad taj isti ima polovičnu uslugu :thumbdown:

Da i baš je ovo 2-3 odlučilo uzeti MAXtv zbog navedenih kanala? :rolleyes: Da li bilo koji drugi operater nudi RAII sa filmovima i sportom?? Meni još nije jasna kakva je to polovična usluga o kojoj vi pričate? Nisam siguran, ali mislim da se ovi kanali en plaćaju, tj. T-Com ne plaća niakkvu naknadu za njih... Pa pogledajte Totaltv, oni svaku utakmicu zakodiraju za područje Srbije koja ne ide na nekom srpskom nacionalnom kanalu, nego na FTV ili RTRSu...

I da, ja ne živim u nekom velegradu, nego u selu koji ej bogu iza ledđa, pa mi opet net i MAXtv radi kako treba... A Joli ako ne valja usluga, nego nazove 0800 9000 i prijavljuje kvare kao što piše ovdje poruke, vjerujem da će mu vrlo rado ukinuti MAXtv za par dana... :thumbsup: