Pinned MAXtv pričaonica

• Ludi Pera wrote:

Kako misliš novi digi??? Koliko vidim mađari meni uredno rade več dugo vremena u nagri a slovački digi mi je radio do prije koji mjesec dok sad više ne radi.
      mislim na taj digi tv slovački, onaj stari digi tv gdje je vlasnik rumunjski RCS RDS ima samo rumunjske i mađarske kanale što radi ok, dok ovaj novi digi tv počeo je kao novi digi tv slovačka i to u mpeg4 onda se rasirio na novi digi tv ceška i novi digi tv mađarska ali to je trebalo biti novi digi tv mađarska slovačka češka s time da se ugasi paket t-home na amosu (nemam pojma jel ugasen ili ne) i mađari su trebali preći na novi digi tv mađarska u mpeg4 koji ne radi preko nagre

mađari izgleda imaju puno opcija, na 9e imaju dosta mađarskih programa čak i fta programe, na thoru imaju stari digi tv ili samo digi tv RCS RDS rumunjska koji ima digi sport 1 i 2 hd i mađarski i rumunjski i to radi preko nagre, mađari i slovaci i cesi imaju jos opciju freesat na thoru vlasnistvo upc direct koji je prije nekoliko godina emitirao na astri na samo 2 ili 3 transpondera, pa otkako su se preselili na thor samo povecavaju ponudu i zakupljuju nove transpondere, a koliko čitam planiraju do kraja ove godine preći iz starog mpeg2 u noviji mpeg4 slicno kao total tv, to ce im samo jos otvoriti vise mjesta za nove sd i hd kanale
    • a čemu onda ono conax kodiranje na novi digi tv ceska/slovačka? zbog mađarskih kanala uz nagru tu je i conax, bas iz razloga sto su na amosu emitirali ti mađarski kanali u conaxu pa sa amosa su trebali preci u novu platformu koja se zove novi digi tv ceska/slovacka/mađarska u mpeg-4 kodiranje nagra+conax dok postoji i zasebo rcs rds rumunjska-mađarska neovisno o novi digi tv ceska/slovacka/mađarska
    • MAXtv pričaonica

Na Amosu je mađarski provajder T-Home.
      Na Thoru su mađarski provajderi UPC Direct i Digi TV.
      Nova Digi Mađarska ne postoji.
      Mađarski kanali koji imaju Conax (ST) i Nagra (Nova Digi) kodiranje su vidljivi samo za pretplatnike Nove Digi Slovačke i Slovak Telekoma. Na tim kanalima pojedini filmovi ili sportski prijenosi mogu biti blokirani zbog ograničenih prava emitiranja. Nazivi tih kanala u biti imaju nastavak (ST).

The post was edited 1 time, last by franjo1986 ().