Digi Humax II receiver zamrzao

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Digi Humax II receiver zamrzao

Digi Humax II receiver stao na jednom kanalu i ne ože se prebaciti niti na jedan drugi, što učiniti? Pokušao sam iz struje ,a li ne ide jednostavno samo je blokiran i stoji na mjestu. ako ima netko tko bi podrobnije objasnio kako ga naglo resetiram na tvorničke postavke ili što radim neka javi.
    • rješio sam stvar tako da sam isključio receiver iz struje i onda kad se palio naglo ga ugasio na off. nakon toga je sve normalno OSIM toga da kad želim memorirati kanale on jednostavno stane na 100% i smrzne. zato sada nemam boomerang i ne znam kako da to napravim a da me ne blokira
    • vrati ga na "Tvornicke postavke" i ponovo pretrazi satelit i bice sve ok, inace ne diraj receiver dok zuta linija ne odradi svoje i otvori neki program ;)

The post was edited 1 time, last by Don@ ().

• iskljuci ga iz uticnice strujni kabel, sacekaj 10-15 sec. i ponovo ga ukljuci u uticnicu, pusti ga mozda ce ti nekoliko puta zuta crta se pojavljivati, i ne diraj ga 10-tak. min. nakon toga probaj radi li, ako ne radi zovi Sluzbu za korisnike 062-300-333 (od 8-22h, svakim danom i subotom i nedjeljom)
      rs 232 ne mozes koristiti

The post was edited 2 times, last by Don@ ().