Pinned PRODAJA - KUPNJA: Pozitivna iskustva...

• nisam znao da ima ova tema

premiereHD

bilo bi nekorektno od mene kad bih se zahvalio za perfektnu kupoprodaju od strane ovog kolege sa foruma

taj kolega je 28 dana nakon kupovine ,,,kad je saznao za bolju ponudu sa kojom sam prepolovio mjesecnu ratu ,, tad je on nakon 28 dana zovnuo ,,,rekao da to mogu napravit ,,,ja sam bio "bezobrazan " zamolio ga da on to napravi , i tako da sam nako njegove usluge dosao na to da trebam placati mjesecnu ratu samo polovinu cijene

pozz
    • @pedjulino

Takođe pohvale za gore pomenutog kolegu. Sve dogovoreno u najkraćem roku ispoštovano, odlična komunikacija i usluga. Preporuka i u kupnji AZbox premium+! 8o
      AZBOX premium + -u pripremi
      Metabox HD-u penziji
      Diablo WiFi radi
      Gigablue Quad plus
      ANDROID A9-u kvaru
      MXQpro 4K
      Wetek igra
      Wetek igrati 2
      Android K1plus S2 T2-glavni
      SAMSUNG 55KU902-s2t2-diablo wifi radi
      U5PVR DELUXE
      Evo Xfiniti
    • Ima nekih članova na ovom forumu koji prodaju Donacije , :D A meni nece da prodaju jedan SIM ferrari ,sto sam dobio informacije da ga imaju ali znaju da nitko nema pa me na neki način ucjenjuju....To je zalosna strana kupovine ovako i od ovakvih :thumbdown: Misleci kako cu im odat tajnu kako se radi Enigma2 ORG (koja radi na klonovima),,e pa nece me ucjenit s nicim....A oni ce se sad javit..

Pozdrav i samo postenim nacinom se cilj ostvaruje :thumbsup: nepostenim nikako da su to ucinili odmah ja bi sve pojasnio kako se to radi :thumbup:

I nemoze me bas nitko ni kupit niti ucjenit to su djecja posla koje rade kao ozbiljni ljudi :thumbdown:

The post was edited 1 time, last by Jole ().

• Jole wrote:

Mate svi me znate wrote:

Jole wrote:

Ima nekih članova na ovom forumu koji prodaju Donacije , :D A meni nece da prodaju jedan SIM ferrari ,sto sam dobio informacije da ga imaju ali znaju da nitko nema pa me na neki način ucjenjuju....
      Ko je taj, ko to tebe ucjenjuje i kako?

Kako si se ti nasao tu kao kandidat :D ja nisam napisao tko :smilie28: Ali ih ima :smilie2:

Nisam se ja našao ko kandidat, nego ko piz**, naime svekolikom pučanstvu bi trebalo objasnit tvoju nezahvalnost i neviđeni bezobrazluk :(
      pa krenimo redom, zauzeo sam se kod kolege da ti pomogne riješit tvoj DM800, po mojoj zamolbi kolega ti kaže da mu pošalješ box i da će ti isti dan vratit sa ispravnom SIM ako bude problem do tvoje SIM kartice, i to potpuno beplatno, na to mu ti odgovaraš da ne dolazi u obzir da ti ikom šalješ box jer nemaš u nikog povjerenja, nego da on izvadi SIM karticu iz svoga i da je tebi pošalje da ti vidiš jeli se problem može riješiti s drugom SIM karticom, i da ćeš je ti kupit ako bude do nje. Ja ti kažem da SIM karticu nemožeš kupit jer nije na prodaju, možeš je samo besplatno dobit, i ti sumnjićav i bezobrazan kakav jesi, poćinješ prozivat i vrijeđat ljude koji ti žele pomoć :( a radilo se o tome da je čovjek bio u prilici vračanja pokvarenog testnog boxa u Kini i kad je već pokvaren mislio je zamjenit SIM kartice i dat je tebi, dakle kako vidiš kartica je trebala bit vraćena i otud nemogućnost prodaje same kartice nego najbolja volja da se da tebi besplatno i zajebe kinez :D
      Eto ti Jole, zbog svoje zlobe i bezobrazštine i dalje imaš neupotrebljivi box :D a sad uživaj a ja odoh izpravit ispravljeni ban i udjelit ti po drugi put itekako zasluženi, da bar imaš razloga okolo me gadit :D