Pinned PRODAJA - KUPNJA: Negativna iskustva...

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• bego wrote:

Mate svi me znate wrote:

Ako se plaća pay palom, za neisporućenu robu pay pal ti vraća novac, zato gospodo draga koristite iskljućivo pay pal pa nećete popušit :D

E Mate nemoj biti jalnuški diletant i ceriti se nečijoj nesreći, moraš suosječati s kolegama ;( , šalim se. Ne radi im pay pal a piše da ga imaju
    Nije to cerenje, s tim neće riješit grešku, dobronamjerno je rečeno radi budućih kupaca diljem neta, izbjegavati bilo koje drugo plačanje osim paypala
  • Antene Petrova - negativno iskustvo - palac dolje

Napokon sam ulovio da su registracije na forum otvorene i da objavim svoju priču.

Iznosim svoje iskustvo sa navedenom firmom, kako bih upozorio sve koji eventualno planiraju poslovati s njima. Javljam se kao nezadovoljni klijent poduzeća Antene Petrova d.o.o.

Prije nekog vremena izvršena je montaža satelitske antene s motorom, na koji je već idući dan uložena reklamacija jer nije bila napravljena kvalitetno. Iako je satelitska antena u vrijeme montaže radila, protekom vremena
    prijem je bio sve gori i gori radi neprofesionalno obavljene montaže.

Radi se o tome da je satelitska antena dignuta previsoko iznad krova. Iako je praksa da se antena digne tek minimalno iznad krova, 20-30 cm radi eventualnog snijega i sl., djelatnik Antena Petrova je dignuo satelitsku antenu gotovo 1 metar iznad krova (link na sliku: s13.postimage.org/gy0pyu853/antene_petrova.jpg). Budući da je antena dignuta previsoko, više je izložena udarima vjetra i rasklimavanju s protekom vremena nego da je bila dignuta minimalno iznad krova.

Rezultat svega je da antena koja je u početku primala signal sa 20-ak i više satelita, danas prima signal sa tek nekoliko njih.
    Da je bila korektno montirana i danas bi primala signal sa svih tih satelita.

Još jednom napominjem da je već idući dan nakon montaže izvršena reklamacija vlasniku Antena Petrova d.o.o. Bio je vidno šokiran kad je na slikama vidio na koji je način izvršena montaža, te je obećao da će se navedena reklamacija uvažiti. Međutim, na kraju je sve ostalo samo na obećanju, te se nakon 10-ak telefonskih poziva, poslanih mailova, te osobnih odlazaka u poslovnicu u Petrovu ulicu ništa nije pomaklo s mrtve točke.

Nakon što su me dugo vremena zavlačili napokon odlučujem objaviti sve na internetu kako bih upozorio sve ostale koji eventualno planiraju koristiti usluge navedenog društva.

Palac dolje za Antene Petrova d.o.o. :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

P.S. 1.: Molim sve da se suzdrže oftopica, i sl. čega je već bilo na drugim mjestima, pogotovo npr. u vezi krova (koji je u međuvrmenu zamijenjen novim) i sl.
    P.S. 2.: Svoje iskustvo sam već iznio na nekim mjestima, na kojima sam dodatno razjašnjavao situaciju i odgovarao na pitanja. Tko treba više informacija nek postavi ovdje pitanje ili nek prvo pročita:
    Neću moći pratiti ovaj forumu i svakodnevno odgovarati na pitanja, jer sam u gužvi, ali kroz koji tjedan ću opet svratiti na forum i odgovoriti na svako pitanje ako ih bude bilo.
    P.S. 3. Molim vas za ideje gdje bih još mogao objaviti svoje iskustvo s navedenom firmom. Već sam sve objavio na njihovom facebook profilu, newsgrupama, ovom forumu, satplus forumu...
  • Kao što si i sam konstatovao ovu priču si ispisao na jednom drugom Forumu prošle godine i o tome si tamo imao puno diskusija i stavova o tome, gde su iznošena i pozitivni i negativna iskustva i razmišljanja i ne znam sad šta ćeš sa istom pričom dobiti ovde. Pošto ima ovde dosta članova i sa onog Foruma ljudi samo mogu da ti ponove što su i tamo pisali. No, ako ima zainteresovanih, za diskusiju o ovome, nemam ništa protiv. ;)
  • King 2005 wrote:

Kao što si i sam konstatovao ovu priču si ispisao na jednom drugom Forumu prošle godine i o tome si tamo imao puno diskusija i stavova o tome, gde su iznošena i pozitivni i negativna iskustva i razmišljanja i ne znam sad šta ćeš sa istom pričom dobiti ovde. Pošto ima ovde dosta članova i sa onog Foruma ljudi samo mogu da ti ponove što su i tamo pisali. No, ako ima zainteresovanih, za diskusiju o ovome, nemam ništa protiv. ;)

jedino želim da što više ljude pročita moje iskustvo.
    manje su mi se zamjerili time sto su montirali antenu kako su montirali, nego sto su mi se zamjerili ignoriranjem da se izvrši korekcija montaže. (što je najgore prije montaže je lik govorio da imam garanciju na montažu, za koju je ispalo da vrijedi samo ako ništa ne reklamiraš)

iako sigurno ima korisnika ovog foruma koji su moje iskustvo vec procitali na drugom forumu na kojem sam iznio svoje iskustvo, sigurno ima i onih koji ne prate taj drugi (satplus) forum pa zato objavljujem i ovdje.

p.s. da li je zabranjeno staviti link na temu na drugim forumima na kojima sam iznio svoje iskustvo? vidim da su linkovi koje sam stavio u prvom postu maknuti???
    uglavnom, koga zanimaju te prijašnje teme, jednu od njih može naći ako gugla "Antene Petrova - negativno iskustvo - palac dolje", a drugu temu može naći na satplus forumu.