Novi kanali na MAXtv IPTV

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Apsurd je što su izbacili 3 kanala iz Osnovnog paketa, da bi dodali samo 'arte' u Osnovni paket... Zanimljivo je da Disney ide u Plus Paket gdje su i XXX kanali... Možda bude neka promjena paketa... Gledajući ove Disney kanale, oni su skoro dientični sa sadržajem, a AXN je u rangu FOX kanala, ove odluke su mi skroz nejasne... A AXN kod svih ide u osnovnom paketu...
    • po informacijama koje sam ja dobio s vrha t-coma, za 3 mjeseca razmisljaju ovako

ili napraviti programske pakete po uzoru na b.net pa zbog toga axn* i disney channel*
      ili ih nakon 3mjeseca izbaciti iz ponude jer kako vrh kaze, axn i disney channel su za sada samo privremeno u maxtv ponudi (neznam ni sam zasto)

* je zbog toga sto se planiraju napraviti programski paketi, tipa glazbeni, sportski, serijski, dokumentarni itd (vjerojatno s vecom zaradom za t-com)

no nikako ne znaci axn* i disney channel* da ce ovi kanali ici u dodatni tj plus paket jer bi inace kao balkanika vec od samog starta emitirali u plus paketu, neki bi rekli da je ovo za disney channel i axn mamac za plus paket ali nema govora o tome

jos jedna informacija koju sam dobio iz sredisnjice je da imaju plan, ali samo plan, za kanale axn, mgm (bit ce ih jos) uvesti posebnu minimalnu naknadu

p.s. drago mi je da je isao ki.ka i luxe tv (mislim da to zbilja nitko nije ni gledao) a sto se tice travela, kanal meni osobno je bio ok, cak i u potpunosti lokaliziran a eto sad nema ga vise

p.s. 2 zanimljivo je da je na disney channel* i axn* omoguceno snimanje, dakle REC, da ne spominjem da se nalazi jos oko 10 test no-name kanala s time opet od njih jedan ima oznaku REC

The post was edited 1 time, last by evan ().

• a dobro, nije strašno, ali pošto nisu limitirani brojem programa ne vidim razlog za izbacivanje nekih programa
      izbacili su jedan sa crićima iz osnovnog paketa i zamjenili ga drugim (boljim) koji neće ići u osnovni paket
      makar imam i plus paket ne sviđa mi se da axn nije u osnovnom
      vjerojatno su i sami svjesni da plus paket nema nikakvu ponudu pa je hoće pojaćati, ali bojim se da će i cijena biti drukčija
      VIP trio paket
      B.net Total tv
    • ovo su nesluzbene informacije s vrha jer za sad ni oni neznaju sto ce i kako ce, mene zanima javno priopcenje za javnost a ne neki * i ostali znaci

meni je receno privremeno, pa eto tako prenosim na forum, zato i cekam javno priopcenje, i meni je to sumnjivo sve "privremeno"

The post was edited 1 time, last by evan ().

• evan wrote:

ovo su nesluzbene informacije s vrha jer za sad ni oni neznaju sto ce i kako ce, mene zanima javno priopcenje za javnost a ne neki * i ostali znaci

Jeli izvor mail ili usmena predaja? Ne napadam te, ali kako AXN i Disney mogu biti privremeno u ponudi 3 mjeseca pa otići.. Meni to uopće nema smisla....

Meni su mailom odgovorili da stiže dosta novih kanal kao i usluga i to od samog vrha, a svi znate tko je sam vrh... :D Probajte sami poslati mail, pa ćete vidjeti...
    • kazem opet, iako su disney channel i axn u maxtv ponudi, moguce je da odu za 3 mjeseca, ne znam zasto i nisam na to pitanje dobio odgovor, dakle moguce je ako ne odu iz ponude za 3mj da ostanu u osnovnom paketu, jer logicno bi bilo da jedan disney channel (pogotovo disney channel) i axn (koji svugdje emitira u osnovnom paketu) da ostane u osnovnom paketu maxtv-a

moguce da su axn i disney channel ubacili testno (zasto? nemam pojma) mozda jos zato nisu ni krenuli s MGM

jel netko moze provjeriti sto se emitira na ostalih 10 ili 11 kanala s imenom no-name? sto jos mozda mozemo ocekivati osim mgm?
    • Vrlo jasna situacija što se T-Coma tiče. Stave dodatne kanale u ponudu, privuku nešto novih korisnika, onda ih izbace jer im je to "preskupo". Eh, šta će sad, ne mogu AXN i Disney biti FTA poput pola drugih kanala koje se nalaze u MAXtv ponudi, pa da ih prodaju kao nešto neviđeno, velika senzacija. Što se uopće neki čude ovakvom ponašanju tih ljudi.