Titlovi na TotalTV kanalim nisu vidljivi na VDR

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Titlovi na TotalTV kanalim nisu vidljivi na VDR

Vozdra,
      Posto mi je VDR na pc-iju sve sto se tice satalitske i multimedije, imam jedan problem. Naime nikako nemogu da natjeram da npr na HBO Adria i drugim kanali iz TotalTV titlovi da rade u VDR-u..
      Prvo pitanje je, dali su to dvbtitlovi? Prepostavljam da jesu al ipak pitam, jer VDR sam od sebe (ako dvbtitlove ukljucis) pokazuje iste na npr "ZDF" kanalu, ali odabirom Hrvatskog(hrv) (koji je samo podrzan od strane VDR) nista se ne deshava.. A znam da na istom npr HBO Adria kanalu preko dreambox-a titl se pokazuje..
      Drugo, dali neko ko koristi VDR je na tome radio i dali je uspijeo natjerati titlove da rade?
      [ VDR: Morex Cubid 3688B | POV/ION330-1 | G.Skill DIMM Kit 4GB (4GBPQ) | TeVii S650 DVB-S2 USB | Selfsat Rotor HH90 + Selfsat H21D2 | Panasonic TX-L50ETW60 ]
      [
      VDR: Raspberry Pi 2 Model B | Sundtek SkyTV Ultimate 5 2015 (DVB-S/S2) ]
      [
      W≡T≡K . openelec DVB-S2 STB ]

The post was edited 1 time, last by crov ().

• A kakve veze ima software od ttv recivera sa ovom temom??? VDR je program koji se vrti na linux distribuciji i nemam nikakve veze sa totaltv reciverom i njihovim software...
      [ VDR: Morex Cubid 3688B | POV/ION330-1 | G.Skill DIMM Kit 4GB (4GBPQ) | TeVii S650 DVB-S2 USB | Selfsat Rotor HH90 + Selfsat H21D2 | Panasonic TX-L50ETW60 ]
      [
      [
    • crov wrote:

A kakve veze ima software od ttv recivera sa ovom temom??? VDR je program koji se vrti na linux distribuciji i nemam nikakve veze sa totaltv reciverom i njihovim software...

Naslov je Totlovi na TotalTV kanalim! I sukladno naslovu slijedi i rasprava. Ne znam sta ti tu nije jasno?! Uostalom, ti si sam napisao taj naslov!

Uostalom, ovo je dio za legalne pretplatnike! Jesi li jedan od njih?
      SM 55mu6402
      Vu+ Solo clone OpenPLI
      Toroidal T90 - 1w, 2e, 5e, 9e, 13e, 16e, 19e, 23e, 28e, 39e
    • @bayern781 naravno da jesam legalan korisnik, al to mi nikako nece pomoci u mome problemu, evo izmjenio sam naslov teme sada, izgleda da se VDR negdje izgubio u naslovu.

Bilo kako bilo VDR nevidi te titlove uopste.. A znam da titlovi rade jer ih gledam na drugom reciveru...
      [
      [
    • crov wrote:

@bayern781 naravno da jesam legalan korisnik, al to mi nikako nece pomoci u mome problemu, evo izmjenio sam naslov teme sada, izgleda da se VDR negdje izgubio u naslovu.

Bilo kako bilo VDR nevidi te titlove uopste.. A znam da titlovi rade jer ih gledam na drugom reciveru...
      Isti problem kod mene pitam se dali si uspio naci neko rijesenje.
      VDR nevidi nijedne titlove iz Total tv paketa.

Pozdrav!