Pinned Polaris Media pričaonica

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• uProlazu357 wrote:

Ako i ostane na istoj poziciji imace vise mesta na satelitu jer ce bugari preci na novi. Opet dobro. Mozda cak i bolja opcija.

Mislim da su to sve prazne priče kao i za te nove kanale koji su bili najavljeni verovatno od nekog "rekla kazala"
      izvora? Bulsatcom da napusti Hellsat, zbog čega bi to oni radili uopšte? Mislim da ni Polaris nije toliko "jak" da ode
      negde od svoje matične firme,traju dok im je Bulsatcoma i tog su i oni svesni. Da im baš i ne ide vidi se da nisu
      kadri da ubace ništa od novih kanala u ponudu,nego spas traže preko klasične kako ti kažeš "jednokratne naknade"
      (što je klasična prodaja) nekog dvb-t2 uređaja.I to na kanale koji im preko fale a na koje očigledno ne mogu da imaju
      prava emitovanja (Pink,RTS-HD,..)
      Po meni očajnički i loš marketinški pokušaj da se zadrže sve nezadovoljniji korisnici uz trošak na račun istih ako hoće da
      prošire ponudu,sve to uz još jedan uređaj,antenu i kabel sa krova i još jedan daljinac uz njihov risiver... :thumbdown:
    • Pa sad da se ne ubacuju novi kanali uopste ne mozemo reci... Ubace oni povremeno dobar kanal, zadnji primer recimo H2, ali da im fale ti neki osnovni kanali to stoji (Pink, Rts HD, Al Jazira, filmski kanali itd). Da ne pricamo o izbacivanju Hbo paketa. Realno mng im fali taj paket. Nije to to vise bez Hbo. A sto se tice neke podrske imaju oni lepu podrsku Arene sport samim tim i Telekoma zbog guranja Arena... Videcemo sta ce biti.

A za satelit nisu prazne price. Mozes to i da pratis na odredjenim sajtovima. Napustaju Hellassat zbog zastarelosti i tehnickih nedostataka. Verovatno i sire trziste. A da li ce to Polaris iskoristiti ostaje da se vidi.

The post was edited 1 time, last by mstevanic ().

• Nema mi logike da napuštaju bugare a i da će ovi da odu čisto sumnjam..
      Očekuje se lansiranje hellas sat 3 krajem 2016 godine sa 47 ku band tp,
      a spreman je i hellas sat 4 čije je lansiranje najavljeno za 2017 god. ?
      Na kraju krajeva nije njima satelit smetnja i razlog što nemaju hbo,pink
      i ostale kanale koji im fale,nego nešto drugo ali ajde vreme će pokazati
      ko je bio u pravu.
    • Pink neće ni biti na polarisu i nema šta da pink pojede konkurencija. Nego suština je da su pokušali prevaru sa pinkom na polarisu sa klik uslugom pa su strimovali u polaris a i videlo se i po odlozenom kašnjenjem kanala od 40-50 sekundi u odnosu na original pink kanal.

Pa pošto su ih provalili ovi iz pink klik onda je ugašen pink sa polarisa.

A to se videlo da ide sa pink klik usluge kada je bio zastoj na transmisiji ostajao je pinkklik na ekranu zaledjen.
    • Pozdrav svima na forumu
      Bulsatcom je taj satelit platio oko 150 mil. dolara ,naravno da ce i Polaris preci na 1.9E
      Nece valjda placati zakup Grcima,a otplacuju svoj satelit
      Satelit je prosao vibracioni test i ostao je jos samo test antene pre isporuke za lansiranje
      Satelit je treci po redu koji ceka lansiranje
      Launch Manifest | SpaceX
      Първият български комуникационен сателит предстои да бъде изстрелян в космоса | Успелите

Ko god sta mislio,Bugari ce prvi i verovatno jedini na Balkanu imati svoj satelit
      Ova kao velika m.... sbb,max nece ni za zilion godina imati svoj satelit
    • Sasa74 wrote:

Ova kao velika m.... sbb,max nece ni za zilion godina imati svoj satelit

Da,tako isto neko može da kaže da Polaris neće ni za trilion ziliona godina imati ponudu
      kanala kakvu ima Total zar nel? Ne gledam u satelit i gde je nego ponudu kanala i šta se
      može gledati sa tog satelita, a sada čiji je to manje više nikoga nije ni briga.

• Polaris ima izvanrednu ponudu u odnosu na cenu,za 4 evra legalno nema bolje

Taj Total je preskup i precenjen,uzimaju ga vecinom XXXXXX iz "haustrije"

max tv ima bolju ponudu,a moze da se pristojno gleda za 3-4 evra mesecno

• Porediti Polaris sa Totalom je krajnje diskutabilno,kažeš preskup,meni koji sam nepristrasan
      u tom nekom poređenju (Total Polaris) uopšte nije skup za to što nudi. No ovo nije tema za
      priču šta Total ili Max nude i neću dalje ulaziti u raspravu sa tobom niti bilo kim.
    • Tako je,sad ce se javiti onaj dezurni sto siri dezinformacije da ne postoji Bulgaria Sat 1 satelit "Mislim da su to sve prazne priče kao i za te nove kanale koji su bili najavljeni verovatno od nekog "rekla kazala"
      Nametanje licnog "misljenja" kao vrhovne istine je osnova diktature
      Evo opet dokaza,satelit samo sto nije krenuo
      Launch Manifest | SpaceX

Първият български комуникационен сателит предстои да бъде изстрелян в космоса | Успелите

Total,to jest sbb je veliko cia zlo,koje gusi etar

Napred Bugari i srecno sa novim satelitom
    • Ne tako,kod Totala je 10 evra najnizi paket-nema manje

Kod Polarisa je najnizi paket 4 evra,ako se plati 5 meseca unapred sesti gratis

Neko ko ne gleda tv 19h dnevno,Polaris je idealan,mala cena a i moze da se vidi nesto

Nije isto 4 i 10 evra mesecno
    • Stoji to tebra, ali isto tako uporedi Total tv za 10€ i razne provajdere preko neta za 13-15€ mesecno sa kanalima u HD-u? Zemlja- nebo! Ili recimo D3i za 1000 din i Total za 1250 din iako su ista firma prakticno i ista ponuda? Mislim da je sve to diskutabilno! Uvek ima bolje i gore. Polarisu generalno mnogo fale ti filmski kanali ili taj HBO paket. Drugi paketi su svi fino pokriveni: dokumentarni, sportski, nacionalni sem tog Pink- koji je po meni krs krseva od paketa! Pozdrav
    • Sasa74 wrote:

Tako je,sad ce se javiti onaj dezurni sto siri dezinformacije da ne postoji Bulgaria Sat 1 satelit "Mislim da su to sve prazne priče kao i za te

nove kanale koji su bili najavljeni verovatno od nekog "rekla kazala"

Nametanje licnog "misljenja" kao vrhovne istine je osnova diktature

Total,to jest sbb je veliko cia zlo,koje gusi etar

Napred Bugari i srecno sa novim satelitom

Uz to što verovatno i očigledno radiš za Polaris nema potrebe da budeš uz to još drzak i bezobrazan!
      Ja za tebe nisam "onaj" kao što ni ti nisi za mene "ovaj moj" to neka ti bude jasno i još jednom
      spomeni nekoga pogrdno kao u prošlom postu kako si nazvao Rome potrudiću se da ti ni jedan
      post više ne osvane ovde na forumu! Očigledno je iz tvog izlaganja da imaš jako velike probleme
      sa lepim izražavanjem te će ti to sigurno dobro doći.