Pinned Polaris Media pričaonica

• New

Dobar dan Svima, friški sam član na SatForumu (iz NS-a). A o Polarisu, šta reći ... večita tema, kao takva.

"Poštovani, uskoro će biti zvaničnih informacija gde se očekuje uvođenje novih kvalitetnih filmskih kanala (CineStar kanali). Za sada nema najava za ArenaSport HD. Za dodatne informacije možete pozvati naš korisnički centar na 0800 138 000 (besplatan poziv sa fiksnog) ili 018 551 999. Hvala."

Info koji sam dobio juče od Polarisa. CineStar kanali, hm ajd' da vidim i to. Mislim nije mi problem, imam SBB DIGITALNI TRIO GOLD EXTRA paket, tako da mi Polaris dođe više kao backup, a zapravo uzeo sam ga (pre 2 god.), zarad Arene.
    • New

Problem je taj sto svakom drugacije odgovaraju. Menadzment firme na jako, jako niskom nivou. U firmi uopste ne kruze informacije... Call centar prica jedno, u mail-u drugo a na FB stranici skroz nesto trece odovaraju. Pa ako je info i lazna nek onda bar bude istovetna.Tako da vam kazem da od tog pomeranja nema nista 95%. Preci ce samo na novi Helias 3. U krajnjem slucaju i na tom novom Heliasu 3 ima dosta mesta za nove kanale. Samo je pitanje da li njih to interesuje.
    • New

Zagor Tenej wrote:

Imate li vi na Polarisu premium kanale ? HBO &Cinemax vidimu prethodnom postu da bi trebali dobiti Cinestar kanale, nadam se i Cinestar Premiere. Imate li FOX kanale.
      National G ,Wild, Discoveri , MTV,VH1,24Kitnchen Nikeldon,Disney,Boomerang itd.

Dok god nemate ove kanale i još neke . Kao da nemate ništa.
      A koliko je tebi pretplata na te kanale 0€ ili 50€ e vidiš ovde je full polaris paket 15€ svi kanali. Što nikad u tom tvojim paketu neće biti. I onda o kakvim premijum paketu i kanalima pričaš.

Drugo zar ne rekoše da je 39e pun o kakvim vi to kanalima pišete 5-10-20 gde da ih stave u prkno.
      WeTek Play, E2 Mnigma 0.3 final + Kodi 16.1.0 pzc
      SkyStar S2, Aeromax T/T2/C, DVBViewer pro (licensed)
      Super Jack 12"/42e-30w, Moteck-DiSEqC 1.2 - 60 position
      Al/1.25m, Black Premium Ultra - single 0.2dB
    • New

UHD4K wrote:

Zagor Tenej wrote:

Imate li vi na Polarisu premium kanale ? HBO &Cinemax vidimu prethodnom postu da bi trebali dobiti Cinestar kanale, nadam se i Cinestar Premiere. Imate li FOX kanale.
      National G ,Wild, Discoveri , MTV,VH1,24Kitnchen Nikeldon,Disney,Boomerang itd.

Dok god nemate ove kanale i još neke . Kao da nemate ništa.
      A koliko je tebi pretplata na te kanale 0€ ili 50€ e vidiš ovde je full polaris paket 15€ svi kanali. Što nikad u tom tvojim paketu neće biti. I onda o kakvim premijum paketu i kanalima pričaš.

Drugo zar ne rekoše da je 39e pun o kakvim vi to kanalima pišete 5-10-20 gde da ih stave u prkn
      Imam EVO TV moja tri buketa FILM&DJECA,SPORT ,DOKUMENTARCI&VIJESTI za 70 kuna/10€ .Ako bih htio HBO&Cinemax kao premium to bi plaćao još 55kuna. S tim da imam i HBO GO kojeg mogu sa jednim računom gledat na 4 uređaja. Ako te zanima koje to kanale imam za 70 kuna ili nekih 10€ idi na stranicu evo tv pa pogledaj koji su kanali u buketima koje sam napisao da imam.
      NEMA POTPISA

• New

mts t2 jel to ona antena plus? To se sa evo tv nemože uporediti.
      nisam znao da je polaris plus 5.5€ mislio sam da je više OK.To bi bilo oko 40 kuna. Al koliko sam vidio koji su kanali u ponudi (srbijanske neračunam i na evo tv sam obrisao sve hrvatske) pa ako bi gledao samo filmske sportske dokumentarne kanale koji su standard kod svih pay tv povidera. I da imam mogunost dodatnog HBO&Cinemaxa
      Ipak mislim da više vrijedi dati 30kn il 4.5-5€ više za evo tv.Ili ako si već u srbiji uzet sat total tv koji je sigurno skuplji al ima bolju ponudu više kvalitetnijih kanala.
    • New

pa meni ne treba hbo go i te kerefeke.
      kada mi treba filmovi gledam sa bluray ripova ili eventualno u 1080 preko kodi u e2 pod wetekom sve u jednom uredjaju sa jednim daljinskim i za motor i kanale i e2 i kodi

a to sto tebi ne trebaju srpski kanali tako ni meni ne trebaju hrvatski, a total total nije tako jeftin kao polaris tako da sve to ima svoje i umesto 5.5eura za tu ponudu kod totala su ti kanali osnovni 12-20
      WeTek Play, E2 Mnigma 0.3 final + Kodi 16.1.0 pzc
      SkyStar S2, Aeromax T/T2/C, DVBViewer pro (licensed)
      Super Jack 12"/42e-30w, Moteck-DiSEqC 1.2 - 60 position
      Al/1.25m, Black Premium Ultra - single 0.2dB