Pinned Polaris Media pričaonica

• Prvo za tu cifru nije ta cena nego 1300 din
      Ta akcija 6 meseci ništa ne znači za stare korisbike, i u polaris ima akcija za nove kirisnike pa nije ni ta cifra koju si naveo.

totaltv.tv/sr/tv-paketi

5 hd kanala i to kojih (jako intresantnih) većini od 3 čoveka 803 din 24 meseca

Od toga kitchen hd i sd dva ista kanala kanala u osnovnom paketu
      Tako da je to ukupno 55 kanala sa 4 hd n1, rts1 kitchen, i sasvim anonimus.

The post was edited 1 time, last by Explorer ().

• Decko pricamo o ceni 1300 rsd i o 25 HD kanala medju kojima i SK1, SK2, SK3 HD, RTS HD, NG HD, HISTORY HD, ES 1 HD, ES 2 HD, svi FOX-ovi HD, ANIMAL HD, 24 Kitchen HD, itd. itd. Tako da tih 450 din razlike za ovih 850 din i ovaj smesni paket sa najvisom rezolucijom od 576p ne treba uopste porediti.
      Ovo je forum gde korisnici izlazu svoje ideje, utiske, novosti i skroz je legalno da poredimo Polaris sa konkurencijom koja je slozicemo se svi bas daleko odmakla...
      Pozdrav.
    • Pogledaj pakete na linku pa pričaj.
      I da je tako, Ok, i šta sad? Ima onih kojima polaris itekalo odgovara, a vi kojima ne odgovara idize na total temu pa ga tamo hvalite, a i ne znam samo šta bi postigli svojom kuknjavom o polarisu ovde. Kuknjavom i jadikovanjem se obratite polarisu lično ako vam nešto nije po volji. Ako hoćemo tako onda ni jedna platforma nije ok osim nelegalnog besplatnog strima sa 1000-2000 kanala, pa samim tim idite na nju, a ovde ostavite temu za vesti o polaris korisnicima i kanalima ako ih bude ubuduće.
    • Polaris Media Poštovani, Arena Sport kanali nisu izbačeni iz paketa 'Sve za 650'. CineStar TV kanali su deo Osnovnog paketa Polaris Media. Uskoro će ponuda kanala biti obogaćena i Cinestar Premiere 1 i 2 kanalima. Za sve dodatne informacije preporučujemo da pozovete Polaris Media korisnički centar.... Ovo je odgovor na pitanje o paketu za 850 dinara,a trenutno ne moze da im se pristupi sajtu.

The post was edited 2 times, last by djzappe ().

• New

Matematika kaze sledece kod poredjenja paketa za ugovor od 24 meseca.
      Polaris sve za 850: 24x850,00=20.400,00 din
      Plus troskovi ugradnje za nove korisnike od 2.900,00 i naplata kabla po metru od 37,00 din
      Trenutno oko 70 tv kanala od toga 0 ( NULA) HD

Total TV paket Extra: 6x599,00+18x1295,00=26.904,00 din
      Troskovi ugradnje 0 ( NULA) din
      Trenutno 113 tv kanala od toga 25 HD

Razlika u ceni za 24 meseca ugovora je 271,00 din mesecno je skuplji Totalov paket i to pod uslovom da ste kod Polarisa stari korisnik i nije vam potrebna ugradnja.
      Ako ste nov korisnik, razlika skoro i da ne postoji.

Sta ovime zelim da kazem?

TRIPUT MERI, JEDNOM SEC!!!
    • New

djzappe wrote:

Polaris Media Poštovani, Arena Sport kanali nisu izbačeni iz paketa 'Sve za 650'. CineStar TV kanali su deo Osnovnog paketa Polaris Media. Uskoro će ponuda kanala biti obogaćena i Cinestar Premiere 1 i 2 kanalima. Za sve dodatne informacije preporučujemo da pozovete Polaris Media korisnički centar.... Ovo je odgovor na pitanje o paketu za 850 dinara,a trenutno ne moze da im se pristupi sajtu.
      Izgleda ukapirali da ce izgubiti puno korisnika ako to naprave, pa su zaista na sajtu malo promenili ponudu...
      Evo ja sam sada pristupio sajtu i dalje stoji ono sve za 850, samo u sada izbrisali da je u paketu Cine Star Tv Paket, njega su ubacili u osnovni
      I dalje fali Eurosport HD, discovery hd kad su bili na starom satelitu ne vidim razlog zasto ih ne vrate...
    • New

Izgleda ukapirali da ce izgubiti puno korisnika ako to naprave, pa su zaista na sajtu malo promenili ponudu...
      Evo ja sam sada pristupio sajtu i dalje stoji ono sve za 850, samo u sada izbrisali da je u paketu Cine Star Tv Paket, njega su ubacili u osnovni
      I dalje fali Eurosport HD, discovery hd kad su bili na starom satelitu ne vidim razlog zasto ih ne vrate...

jeste cinestar u osnovnom,ali axn spin i food network je u 850 ponudi,a arena nema u osnovnom paketu...valjda ce se ovo racunati za nove korisnike.za nas koji imamo "sve za 650" ostaje sve ove bez ova dva pomenuta kanala i vremenom ce jos nesto dodavat i jadit :))
    • New

netko pise da ce dodati cinestar premiere 1 i 2 vjerojatno u sd kvaliteti, i ako to bude u osnovnom paketu slicno ce biti kao iskon osnovni fun paket koji se satstoji od svih cinestara i cinestara premiere 1 i 2 sd ali i sportklubova 1,2,3 takodjer u sd

mislim da nece biti nista od hd paketa dok bulsatcom ne predje na 1,9e a to ko zna kad ce biti, tu bi se mogao dobiti eurosport 1 hd na srpskom i bugarskom, mozda national geographic hd i national geographic wild hd s opcijama bugarskih i srpskih titlova, mozda i discovery kanali u hd tko zna, mozda history i history 2 u hd sa srpskim i bugarskim titlovima, no sumnjam da ce biti bilo sta u hd dok bulsatcom ne preseli sa 39e na 1,9e

na novom satelitu mogli su staviti arene u hd i to bi privuklo hrpu novih korisnika, i nebi bilo potrebe za nikakvim ni cinestarima, ni food network, fine living, filmbox plus, filmbox extra, docubox, iako kruze neke glasine da kad bulsatcom se prebaci sa 39e na 1,9e da ce filmbox plus, filmbox extra ici u hd, docubox u hd, netko je govorio da bi arene trebale preci u hd ali za sada nitko nema informacija, eurosport 1 hd bi sigurno trebao ici i sa srpskim i bugarskim audiom kao i sada na 39e

za sad jedina novost koju trebamo ocekivati su cinestar premiere 1 i 2 na 1,9e vjerojatno u sd (posto je sve ostalo u sd)

najvise me razocaralo sto polaris trpa hrpu nepotrebnih kanala koje bas nitko ne prati i tu mislim ove RTS-ove sa siriusa 4,8e: rts kolo, rts drama, rts muzika, rts zivot, rts 3 nije potreban, bolje da su stavili samo rts 1 i 2 i rts hd to bi bilo puno primamljivije, neznam kome su zanimljivi kanali: rtv novi pazar, vojvodina 1 i 2, sos (sve o sportu), belle amiee tv, duga plus i hrpa sranja, po mojem misljenju super su im tv pink, 02 (bivsi b93), prva tv, trebali su ubaciti prva kick i prva max a ne ove ostale kanale koji rijetko kome da su zanimljivi

znam da svaki kanal ima svoju publiku, ali ti kanali koje sam izdvojio su rijetko kome opcenito zanimljivi
    • New

znaci netko iz novog pazara ce uzet polaris samo jer tamo emitira tv novi pazat, ili iz vojvodine jer tamo emitira rtv 1 i 2, ako se ne varam i total tv ima rtv 1 vojvodina?

to je kao da kazes da ce netko uzeti vip, maxtv ili total iz hrvatske jer na njemu emitira hrt 1,2 rtl, rtl2, nova tv i doma tv?

ili kao da kazes da ce bosanci uzimati total tv jer total ima bht1, ftv, tv1, alfta, rtrs, plus, a polaris ima samo obn iz bih? i koja je to fora da polaris emitira srpske programe a u ponudi se nudi obn iz BIH?

cudno da je arena sport 1 bih nestala a obn ostao? da nece mozda otici i obn? sto se mene tice nek ode, ionako ima na 16e FTA cak i kad utakmice se prikazuju, nek ode obn i nek dodje cinestar premiere 1 i 2 sd
      i super
    • New

A šta će hrvatski kanali na polaris? I zašto mora cinestar, hbo...

Večeras je rečeno na rts da su tužili united group iliti valjda total i sbb bivši tj amerikance koji preko sebe distribuiraju rts kanale svuda po regiji.

Takodje pink klik i željka mitrovića koji u svojim paketu drze rts kanale i distribuiraju bez saglasnosti rts.

Moraju se kanali, platiti nije rts nacionalna tv, duzna nekom davati besplatno u etar svoj program.

Oni videli ima preko strim besplatno za Srbiju pa vele ajde sad u polaris moze, moze i u total pink pa i u izvoz...