Pinned Polaris Media pričaonica

• Osnovni paket je 650 din,pa se izvoli vrati na isti ako si iole uopste legalni pretplatnik.Ili ti uzmi jotel ako ti je vec bolji posto si kolega sa najduzim kukajucim stazom pa da se svi odmorimo od tebe I tvojih tralala komentara.Kad budu digli cetvrti transponder na njemu ce biti iskljucivo hd kanali.Al ce I tad sigurno I tebi I mnogim drugima opet da hvali nesto….I jos da dodam,da svi koji tvrde sa su sklopili ugovor na paket sve za 650 I da im je povecan racun jednostavo ne govore istinu,jer paket sve za 650 din postoji od oktobra 2016 I nikako ne moze da im se uveca cena jer su pod jos uvek vazecem ugovoru od 24 meseca.

The post was edited 2 times, last by montazer75 ().

• New

Sa moje strane su popili prijavu Ratelu.
      Zbog gomile laznih obecanja, gasenja transpondera na 39 E a da antene nisu prethodno pozicionirane na novi satelit i bezobraznog ophodjenja radnika u kontakt centru.

Da li su lagali da ce na novom satelitu biti Arene u HD i da ce imati u ponudi filmski paket kakav po kvalitetu ne postoji na nasim prostorima, kako su rekli, nesto nevidjeno?
      Naravno da su sve slagali i time obmanuli korisnike a to je zakonom kaznjivo.

Da li su slagali kada su obecavali da ce na novom satelitu imati u ponudi sve najgledanije kanale sa prostora ex-yu?
      Naravno,obecanje ludom radovanje.

Sa pomeranjem antena na novu poziciju su se definitivno pokakili sami po sebi.

Zbog svega navedenog sam ih odjebaus, pa neka sad Ratelu objasnjavaju svoj (ne)rad.

Uzeo sam usluge Total Tv i ovim postom zavrsavam sa komentarisanjem Polarisa.
    • New

@montazer75

Sta li sad pricas pa ti, sve za 650 nije bio paket za koji je bio uslov da se potpise ugovor na dve godine... Sve za 650 si mogao da predjes i bez ugovora...

Ja koristim polaris 6 godina legalno, placam i nikad ne kasnim... Izbacili su mi moje omiljene HD kanale, ubacili neke RTS, koji su besplatni sada na gotovo svim platformama, jedino osvezenje su CineStar kanali, ali i njih nude i drugi operateri u osnovnom paketu... Bar da je poboljsan kvalitet slike ali ni to...
      I mi kao dugogodisnji korisnici da budemo ravnopravni kao i ostali... Veoma sam razocaran.... I mislim da je mom strpljenju dosao kraj, prelazim najverovatnije kod drugog operatera.
    • New

Ja sam lepo napisao.Ko je potpisao ugovor na sve za 650 din.i dalje placa 650 din.Kad si promenio paket ne znaci da si produzio ugovor,ili bilo sta.Paket mozes da menjas kad hoces.Sto niste trazili produzenje ugovora po tom paketu,jer Polaris nikog ama bas nikog ne proganja da produzava ugovore kao ostali operateri nego prepustaju da se korisnici sami jave.Pitaj 90% posto korisnika ce ti reci da im najvise odgovara bez ugovorna obaveza jer mozes da otkazes kad zelis al to naravno ima I svojih prednosti I mana a mana je ovo na sta se ti zalis.
    • New

A za tebe kolega Tamnavac 11 bravo sto si promenio operatera I puno srece.I posto sam dugo u ovom poslu montazera da napisem moje vidjenje korisnika na ovim prostorima.Naravno posle duzeg koriscjenja negog operatera dodje I do zasicjenja istog.A svaki dan po medijima cujes ovaj ima ovo onaj ima ono I onda pocne da te kopka.Kako to oni imaju a ja da nemam.I naravno u reklami cujes ono sto zele da cijes, a tek kasnije saznas da to bas I nije tako.I tako dan za dan I konacno resis da promenis operatera.I onda si sav srecan u prvo neko vreme jao imam super kanale,al onda prodje jedna promocija,pa se kanali smanje,pa prodje druga,pa odu jos neki,pa se ispostavi da sve to mora jos dodano da se plati.Pa ti to platis jer si vec navikao na iste a onda kad ti sve dosadi jer prosto u prirodi coveka je da dodje do zasicenja onda shvatis da gledas par kanala,koje si gledao I kod predhodnog operatera al da sve to sad placas mnogo vise I sto je najgore placas I ono sto nikad I ne gledas.Al eto imas tu.Sve dok jednog dana ne stavis prst na celo I zapitas se sta mi je ovo trebalo.Naravno neki shvate pre,neki malo kasnije al uvek se isto zavrsi….
    • New

Pa ne kuka samo on, svi su poceli da kukaju, kad je dosao montazer kod mene i on kuka na polaris... Pa da li smo svi mu budale ili ovce za sisanje?
      Sviranje, znaci jos nekoliko meseci i svi mi koji smo placali 650 cemo placati 850 kad nam istekne ugovor... Bezobrazno i drsko... Ova se firma bas trudi da propadne ili sta?
      Ako covek placa redovno, imao je jedno, sad ima nesto sto ne zeli i na sve to mu jos bezornazno podizu pretplatu ima apsolutno pravo da bude nezadovoljan...

Realno ovo sto je trenutno sad nije ni za 500 dinara... I treba covek da raskine ugovor. Danas u Srbiji svi poceli samo da muljaju, samo pare da se uzmu, a prodaju klin corbu...
    • New

montazer75 wrote:

A za tebe kolega Tamnavac 11 bravo sto si promenio operatera I puno srece.I posto sam dugo u ovom poslu montazera da napisem moje vidjenje korisnika na ovim prostorima.Naravno posle duzeg koriscjenja negog operatera dodje I do zasicjenja istog.A svaki dan po medijima cujes ovaj ima ovo onaj ima ono I onda pocne da te kopka.Kako to oni imaju a ja da nemam.I naravno u reklami cujes ono sto zele da cijes, a tek kasnije saznas da to bas I nije tako.I tako dan za dan I konacno resis da promenis operatera.I onda si sav srecan u prvo neko vreme jao imam super kanale,al onda prodje jedna promocija,pa se kanali smanje,pa prodje druga,pa odu jos neki,pa se ispostavi da sve to mora jos dodano da se plati.Pa ti to platis jer si vec navikao na iste a onda kad ti sve dosadi jer prosto u prirodi coveka je da dodje do zasicenja onda shvatis da gledas par kanala,koje si gledao I kod predhodnog operatera al da sve to sad placas mnogo vise I sto je najgore placas I ono sto nikad I ne gledas.Al eto imas tu.Sve dok jednog dana ne stavis prst na celo I zapitas se sta mi je ovo trebalo.Naravno neki shvate pre,neki malo kasnije al uvek se isto zavrsi….

Da li je ovo javni poziv na pirateriju ili nesuvislo trolovanje Polarisovog bota?
    • New

montazer75 wrote:

Po cemu je ovo javni poziv na pirateriju,gde se uopste pominje piraterija.Ti rece da si uzeo total I da te vise ne zanima Polaris.Ne razumem sta znaci biti neciji bot mogao bi da mi objasnis sta uopste znaci rec bot....Ako si I prijavu ratelu pisao kao sto si ovo ukapirao onda ce te sigurno uzeti u razmatranje.

Covek moze i protiv tebe ce da pise prijavu, posto mu nudis pomoc za raskid ugovora, mimo svakih pravila poslovanja kompanije Polaris Media.
    • New

Moze on zna se sta vec….Ali on je vec raskinuo ugovor I uzeo total.A Saledoca verovatno I nema.On je ko zna ciji I sta zaduzen za pljuvacinu.Ono sto sam pisao je ustvari koska.Ne treba njemu moja pomoc za bilo sta.On da ima ugovor zvao bi njih I raskinuo bi ga za dva minuta.Kao sto I Polaris moze da raskine ugovor sa njihove strane sa takvim korisnikom iz vise razloga kao sto je u ugovoru kao u posebnim odredbama ugovora jasno naznaceno.Tako da niko ovde nije naivan ni najmanje.