totaltv srbija, totaltv bec: razlika???

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• totaltv srbija, totaltv bec: razlika???

pozdrav

da li ima razlike izmedju ponude iz srbije i iz austrije? da li su u "beogradskim" paketima rtrs, obn, ftv, bht1 (dakle bosanci)?

problem je u tome, da u becu za sada ne moze da se izvrsi pretplata za arenu ili cinemax. takodje su upgrades u paketima ocigledno samo onda moguci ako se plati puna godisnja pretplata neovisno o tome da li je pretplata za postojeci paket vec 6 meseci "stara", tako da je jos ostalo 6 meseci do isteka nadopunjenog paketa...

alternativa bi bila prepaid-opcija koja se moze uzeti i platiti u beogradu.

zna li neko ista o ovoj temi? hvala.
    • Jednostavno.....

Ako više voliš RTS 1, RTS 2, FOX kanale sa Srbije uzmeš TOTAL TV Srbija ako voliš bosanske kanale uzmeš TOTAL TV BIH ako slovenske TOTAL TV SLO. Svakako dobivaš mnogo više kao u verziji TOTAL Europa. Naravno tako ili onako dobivaš i neke kanale koji nisu zvanično u paketu. RTV BHT radi u TOTALU bilo kojem samo u primeru da je RTV BHT nekodiran. Kad je kodiran ( viaccess ) ne vidiš taj program.
      Vito satelitv.net/jumpto.asp?ref=index

XSAT 430, TOTAL TV HD RECORD .....antena 110 cm motor HH 120 LNB 0,2 TWIN televizor LG 50 PV 350 FULL HD i stari dobri NORDMENDE 50 Hz...... :P
    • Vito wrote:

Jednostavno.....

Ako više voliš RTS 1, RTS 2, FOX kanale sa Srbije uzmeš TOTAL TV Srbija ako voliš bosanske kanale uzmeš TOTAL TV BIH ako slovenske TOTAL TV SLO. Svakako dobivaš mnogo više kao u verziji TOTAL Europa. Naravno tako ili onako dobivaš i neke kanale koji nisu zvanično u paketu. RTV BHT radi u TOTALU bilo kojem samo u primeru da je RTV BHT nekodiran. Kad je kodiran ( viaccess ) ne vidiš taj program.

A ako živiš u slo imaš slo Total TV i jako si ljut jer su zakljucali rts1. rts2, želiš Total TV Srbija, gde možeš to dobiti (osim naravnu u samoj Srbiji) :whistling: ?
    • zoki_rs wrote:

mislim da drakon govori za totaltvinfo u becu...

ako ti je to onda bez brige, kanali su isti...
      da, imas potpuno pravo. ja, kao i ti, zivim u svajcarskoj. imam beclije i zadovoljan sam sa njima "skoro" potpuno... :D .

problem koji imam sa njima sam naveo. ja u stvari hocu iste programe koje sad imam (i rts, i bosance, i sk srbije i hrvatska itd...), a posto mi se opcija prepaid cini jednostavnija nego nadoplate kod totaltvinfo + nemogucnost pretplate na arenu i cinemax (vidi moj 1. post), pitam se samo da li su beogradski paketi potpuno isti kao i becki (mislim na osnovne pakete). da li to znaci da beogradjani mogu da "ispod stola" imaju i bosanske programe?

jos jednom hvala na odgovorima... :thumbsup:
    • Ovo je bas i mene zanimalo, posto sam u Bechu mozda i uzmem kod njih. Ili cu ipak uzeti u srb.. Cekam taj najvaljeni hd reciver ako ce ga uopste biti...
      [ VDR: Morex Cubid 3688B | POV/ION330-1 | G.Skill DIMM Kit 4GB (4GBPQ) | TeVii S650 DVB-S2 USB | Selfsat Rotor HH90 + Selfsat H21D2 | Panasonic TX-L50ETW60 ]
      [
      VDR: Raspberry Pi 2 Model B | Sundtek SkyTV Ultimate 5 2015 (DVB-S/S2) ]
      [
      W≡T≡K . openelec DVB-S2 STB ]
    • zoki_rs wrote:

vjerovatno zasto sto nije legalno to sto rade :D

ako nije bas legalno to sto rade, zasto onda to ne rade 100% (sa arenom i cinemaxom) nego samo 50%? :D

da li neko tacno zna pod kojim uslovima se prepaid opcija moze uzeti u Beogradu (adresa, drzavljanstvo, oprema...)? sta je tacno potrebno? da li mogu da koristim becku kartu za aktivaciju? da li moram da kupim jos jedan prijemnik? ja novi ne trebam, jer ionako gledam totaltv na dreamu... :?:
    • kristo wrote:

knezevo wrote:

Total tv u Becu nije iz srbije, nego verovatno iz BiH jer nema nikakvog razloga zasto se nebi mogao prijaviti Arenu ili neki drugi.
      jer koliko ja znam TVPIKA SK SLOVENIJA idu na karticama iz BiH i Beca a u Total tv Srbija ne niti mozes prijavit.Pozdrav.
      nije tocno. oni imaju srpske kartice. ja sad provjerio neide TV PIKA Slovenija na karticama iz beca.

naravno da su srpske, al eto nek iima jos neko ko to zna i kaze a ne ovi sto samo onako rasipaju bez da znaju o cemu govore...

o cemu mi govorimo uopste, kad sma bio u becu kod tih ljudi tamo, cak su mi rekli da je onaj ko kupi kod njih evidentiran kod njih ali da u srbiji na moju karticu pise bilo kakvo ime na bilo kakvu adresu u srbiji da bi to sve iole bilo koliko toliko regularno ako nekad neko bude nesto pitao...

a za ovog gore sto mi govori o pravima, NITI JEDNA JEDINI KANAL IZ BILO KOJE DRZAVE BIVSE JUGOSLAVIJE NEMA PRAVA NI ZA STA DA POKAZUJE BILO GDJE DRUGO NEGO U SVOJOJ MATICNOJ DRZAVI !!!! ALO BRE, TO JE VALJDA JASNO KAO SUZA !!!!
    • zoki_rs wrote:

o cemu mi govorimo uopste, kad sma bio u becu kod tih ljudi tamo, cak su mi rekli da je onaj ko kupi kod njih evidentiran kod njih ali da u srbiji na moju karticu pise bilo kakvo ime na bilo kakvu adresu u srbiji da bi to sve iole bilo koliko toliko regularno ako nekad neko bude nesto pitao...

Bas vjerujem da su ti tako rekli....(Ovde si upisan kao Zoran ..., a dole se vodis kao Stanislav .... ) ma daaaj! :thumbup: