Produzenje pretplate...

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Na ovoj adresi (totaltv.tv/upload/document/int_rs_ponuda.pdf)moze da se vidi da Total internacional je nista drugo nego sr... u bojama jer placati nesto 120 evra ili vise za kanale koji mogu da se nadju i sa obicnom sat.antenom je nista drugo nego pisi kuci propalo...Za prijatelja koji tvrdi da nisam imao od 2005 Total je sasvim nebitno bilo to 2006 ili 5 jer ako nemozes pomoci nemoj ni ulaziti u nesto sporedno.Kad sam prvi put kupio sve ptrebno tad je bilo svega 20-kanala u kojima su dominirali vodeci drzavni kanali iz Srbije i Sport klub,potom su dolazili i svi ostali kanali ...
      Ako jos ima neki dobronameran savet rado cu ga procitati i potom pozvati Slovenski broj a ako je zaista istina sta pise na netu onda zbogom total zauvek!
      Hvala svima na pomoci...
      Boys
    • Saab93SS..... ti izgleda ne čitaš postove iznad lijepo je sve napisano evo opet ti ponavljam

TotalTV International = TotalTV Srbija Paket: Start i Plus
      Pink Intenational = svi Pinkovi
      MAXIMUM = TotalTV Int, Pink Int. i još Free-XTV, Free-XTV2 i X-Dream

teddy wrote:

Na Balkanu većina razmišlja pogrešno. Zato i jeste Balkan, a ne neki bogati region Evrope.

TOTAL TV BH (start+plus+HBO)
      Panasonic Viera TX-L39E6E
      Total TV novosti
    • Total TV Internacional

Ova stranica dokazuje suprotno,inace veoma dobro pratim i citam sve vase odgovore (Dzeremi)...
      Gdje se tu vidi Total Srbija ?

PONUDA SA CENOVNIKOM TOTAL TV INTERNATIONAL
      TOTAL TV INTERNATIONAL – U BILO KOM DELU EVROPE!
      GLEDAJTE EX YU KANALE PREKO SATELITA!
      Korisnici širom Evrope postali su deo Total TV-a, internacionalne satelitske platforme prepoznatljive po
      najsavremenijoj tehnologiji i vrhunskoj ponudi programa (kanali ex YU zemalja i najgledaniji svetski kanali
      prevedeni na jezike ex YU zemalja).
      Sada ste u mogućnosti da gledate popularne serije, filmove, telenovele, zabavno-muzički i talk show program, kao i informativne emisije
      na svom maternjem jeziku, gde god da ste u Evropi!
      TOTAL TV INTERNATIONAL PROGRAMSKI PAKETI
      Total TV International ponudu čine televizijski kanali koji su grupisani u 3 programska paketa:
      Pink International, Total TV international, i Club X.
      PINK INTERNATIONAL PAKET: Pink Plus, Pink Extra, Pink Music, Pink Folk

Total TV international PAKET: B92 Info, Atlas, Palma Plus, Kopernikus, SOS kanal, DM Sat, Svet Plus,
      BN, BN Music, Top Music, Melos, MTI, JRT, Fashion TV SEE, Čarli TV, Golica TV :cursing:

CLUB X PAKET: Free-X TV, Free-X TV 2, X Dream (kanali za starije od 18 godina)
      CENE GODIŠNJE NAKNADE ZA PROGRAMSKE PAKETE
      PROGRAMSKI PAKET EUR
      Pink International 144
      Total TV International 120
      CLUB X* 60
      Pink International + Total TV International 220
      Maksimum = Pink International + Total TV
      International + Club X
      250
      Napomena:
      *Izbor zasebnog paketa Club X nije moguć. On je raspoloživ samo kao sastavni deo Maksimum paketa
      *Cene naknade su date na godišnjem nivou u bruto iznosima
      *Svi paketi se plaćaju unapred (Pre-paid na 12 meseci)
      * Total TV d.o.o. zadržava pravo izmene sadržaja programskih paketa, kao i pravo izmene naknada istih
      *Ova Ponuda sa cenovnikom primenjuje se od 01.03.2010.
      TotalTV
      Kidriceva ulica 22,1233 Dob, Slovenia
      info.si@totaltv.tv
      +386 181 00 239suprotno,inace veoma dobro pratim i citam sve vase odgovore (Dzeremi)...
      Boys
    • Hvala na pomoci ali jos nitko nije potvrdio sledece a zelo bih znati da li netko od vas koji zivi u inostranstvu narucuje Total paket preko Slovenije i da li je taj paket isti kao i onaj sto sam imao kad sam uzimao preko Stockholma,da li cu imati Total Srbija i ostale kanale iz Bosne,Hrvatske (sportklub) ?
      Ne bih vas vise gnjavio,tko zeli i ima iskustva sa korisnickim servisom iz Slovenije nek se javi,svima koji ste ucestvovali hvala na pomoci.
      Boys
    • Da pitam nesto, prvenstveno kolege iz Srbije.
      Video sam cenovnik na oficijelnoj strani pa me interesuje koja je procedura ako se paket prosiruje. Dosad sam npr imao total tv paket (start+plus) i cena mu je 1010 dinara. Placam po godinu unapred tako sto na opstu uplatnicu 1010 pomnozim sa 12 meseci i dobijenu sumu uplatim prilikom koriscenja odmora. I to funkcionise vec nekoliko godina tako. Sta bih trebao uraditi da uzmem dodatno npr HBO (390 din), Pink Cinema (540 din) i club x (220 din). Dobijena suma je 2160 din mesecno pa puta 12 meseci. Izadje negde oko 260 eura godisnje ili 25920 dinara. Nije problem da se to uplati, ali kako popuniti uplatnicu, sta navesti jer nemam pojma kako se zove ta kombinacija. Total tv+hbo+pink cinema+club x = ?????
      Ili pozvati telofonom, izdiktirati broj ugovora, reci sta zelim i uplatiti.

Poz...
      Sve je dobro kad se dobro svrsi
      -----------------------------------------
      dm800, total tv, polaris, sony PS3,
      Panasonic TH42PZ70EA
      shimano xt-a longcast medium +vox varior s
    • @ fenomen

Ja im poslao da nas mail a oni mi poslali cenovnik i gde se treba uplatiti kao i njihovu Adresu u Sloveniji. Ovo sam sve dobio Danas, 30min. nakon slanja mog maila njima.

Ukoliko zelite da nastavite sa koriscenjem nasih usluga neophodno je da:
      -izvrsite uplatu zeljenog paketa na nas broj ziro racuna (potrebno je da ispunite obrazac za placanje ka inostranstvu), vodeci racuna da podaci uplatioca budu isti kao i podaci nosioca ugovora.
      -da nam dostavite Vase podatke (ime,prezime,adresa,broj risivera,broj kartice,kontakt telefon).
      Po prijemu Vase uplate aktiviracemo Vam zeljeni paket,a nakon toga dostaviti ugovor koji treba da potpišete i da nam ga vratite nazad u roku od sedam dana. U suprotnom cemo biti prinuđeni da prekinemo sa pruzanjem usluga.
      Neophodno je da ime i prezime uplatioca bude isto kao i ime i prezime nosioca ugovora.

Evo i primer kako bi trebalo da izgleda uplatnica, a u prilogu imate nasu ponudu sa cenovnikom. Ne postoji vise mogucnost uplate na sest meseci, vec samo na godinu dana.

Primalac:
      Total TV d.o.o.
      Kidričeva ulica 22a
      1233 Dob

Banka:
      UniCredit banka Slovenija d.d.
      Šmartinska 140
      1000 Ljubljana

SWIFT: BACXSI22
      IBAN: SI56 2900 0015 5423 733

Adresa za dostavu ugovora:
      Total TV d.o.o.
      Kidričeva ulica 22a
      1233 DOB
      Slovenija

TOTAL TV INTERNATIONAL PROGRAMSKI PAKETI
      Total TV International ponudu čine televizijski kanali koji su grupisani u 3 programska paketa:
      Pink International, Total TV international, i Club X.
      PINK INTERNATIONAL PAKET: Pink Plus, Pink Extra, Pink Music, Pink Folk
      Total TV international PAKET: B92 Info, Atlas, Palma Plus, Kopernikus, SOS kanal, DM Sat, Svet Plus, BN, BN Music, Top Music, Melos, MTI, JRT, Fashion TV SEE, Čarli TV, Golica TV
      CLUB X PAKET: Free-X TV, Free-X TV 2, X Dream (kanali za starije od 18 godina)

CENE GODIŠNJE NAKNADE ZA PROGRAMSKE PAKETE
      PROGRAMSKI PAKET EUR
      Pink International 144
      Total TV International 120
      CLUB X* 60
      Pink International + Total TV International 220
      Maksimum = Pink International + Total TV International + Club X 250

Napomena:
      *Izbor zasebnog paketa Club X nije moguć. On je raspoloživ samo kao sastavni deo Maksimum paketa
      *Cene naknade su date na godišnjem nivou u bruto iznosima
      *Svi paketi se plaćaju unapred (Pre-paid na 12 meseci)
      * Total TV d.o.o. zadržava pravo izmene sadržaja programskih paketa, kao i pravo izmene naknada istih
      *Ova Ponuda sa cenovnikom primenjuje se od 01.03.2010.
      Jumbrowsky™
    • Hvala obojici.
      @Jumbrovsky,
      Ja sam pretplatnik u Srbiji i verovatno sam jedan od prvih korisnika jer sam total uzeo cim su izasli, cini mi se u aprilu 2006 godine. Tako da varijanta sa Slovenijom mi ne igra ulogu.
      Poz...
      Sve je dobro kad se dobro svrsi
      -----------------------------------------
      dm800, total tv, polaris, sony PS3,
      Panasonic TH42PZ70EA
      shimano xt-a longcast medium +vox varior s
    • i ja sam uzeo prije 3 godina Srpski paket i sad kod nas posto ne moze da produzim pretplatu (posto uzeo sam tada pripejd opciju ) pa pitao nekoliko ljudi dali mozgu da produzim preptlatu svi su rekli da ne moze, pa morao da uzmem Total mak paket...a kartica i reciver stoji i koliko sam procitao na nivni officijalni sajt da kad imas pripejd opciju mozes kad hoces da produzis? jel ima neke sanse da se opet pretplatim ja na Sprski paket?
      dm500s
      Total tv
    • antoxx1 wrote:

pobjednik wrote:

meni ističe 10.12 u total hr i neznam da li nakon dvije godine moram vratiti rec jer sam samo uzo njega i karticu,mislim da sam ga otplatio i da je moj,još jedno pitanje da li mi se isplati uzeti hd novi uređaj i koliko dođe

vrača se resiver ..
      nemoj HD od totala za sad je preskup .ili ostani dalje na totalu SD pa pričekaj bolje uvjete za HD..

trenutno preko totalovog hd receivera ima 8 hd kanala + 2 promo hd kanala........ne želim govoriti da ga uzmeš niti da ga ne uzmeš.....
    • enterr wrote:

antoxx1 wrote:

pobjednik wrote:

meni ističe 10.12 u total hr i neznam da li nakon dvije godine moram vratiti rec jer sam samo uzo njega i karticu,mislim da sam ga otplatio i da je moj,još jedno pitanje da li mi se isplati uzeti hd novi uređaj i koliko dođe

vrača se resiver ..
      nemoj HD od totala za sad je preskup .ili ostani dalje na totalu SD pa pričekaj bolje uvjete za HD..

trenutno preko totalovog hd receivera ima 8 hd kanala + 2 promo hd kanala........ne želim govoriti da ga uzmeš niti da ga ne uzmeš.....

odkud 8? Pa u Totalu ima samo 3 = ESP HD, ESP2 HD i NatGeo HD. Jedino ako mislis na FTA HD kanale sa Astre...