Combo

• Total je narucio seriju HD receivera za sve zemlje za HD paket i usput dodao DVBT tuner u jedan model.Nije to samo model za HR.Mnogi u Vojvodini i dijelu BiH mogu hvatat HR DVBT
      Mozda i Digi kad predstavi HD reciver bude combo ali sumnjam jer za sve zemlje u kojim posluje osim HR ima sve nacionalne kanale u ponudi preko satelita.

The post was edited 1 time, last by evo ().

• ktomic wrote:

Pozdrav darkos1.I ja se slažem s tobom da bi bilo bolje da dijele prijemnike koji istovremeno podržava i SAT i DVB-T.Ja sam im upravo poslao mail sa istim upitom i čekam kad će mi odgovoriti.

jedva čekam da odgovor podijeliš s nama
      Pozdrav
      Toshiba led 40L6363dg + Max tv Cicam osnovni extra paket
      Lcd Sony 40W4500 + Opticum 9600 ts PRIMA + Max tv Cicam S
      Crt Sony + Opticum dvb-t F10
      Crt Lg + Infinity ST 2000HD combo
    • Pa vi bi sve za djabe ...
      Hteli bi HUMAX COMBO ?! jel'
      ili mozda Hyundai ?
      pa tvornice jos ne proizvode takve combo resivere i to jos sa starim DVB mpg 2 tunerima
      Imate jeftine MPEG 2 ZEMALJSKE RESIVERE PA SI KUPITE !!!
      A imate i dotaciju drzave za kupnju istog, tako da 100 kuna nije puno !
      Nema smisla postavljati glupa pitanja, jer cete dobiti jos gluplji odgovor od Digija.
      a postoji u Digiju:
      RTL TELEVIZIJA
      NOVA
      KAPITAL NETWORK
      pa stace vam vise >!
      CMC
      Z1
      JABUKA
      itd.
      Jedino nedostaje:
      HRT 1
      HRT 2
      pa to bi bio opet problem da DIGI neovlasceno preuzima navedene kanale bez ugovora.
      A sto se tice TOTALA morao je da pocne djeliti i combo resivere jer nece se naci navedeni kanali u total HR ponudi !
      ako misle da ostanu i opstanu na HR trzistu !
    • prsu wrote:

Pa vi bi sve za djabe ...
      Hteli bi HUMAX COMBO ?! jel'
      ili mozda Hyundai ?
      pa tvornice jos ne proizvode takve combo resivere i to jos sa starim DVB mpg 2 tunerima
      Imate jeftine MPEG 2 ZEMALJSKE RESIVERE PA SI KUPITE !!!
      A imate i dotaciju drzave za kupnju istog, tako da 100 kuna nije puno !
      Nema smisla postavljati glupa pitanja, jer cete dobiti jos gluplji odgovor od Digija.
      a postoji u Digiju:
      RTL TELEVIZIJA
      NOVA
      KAPITAL NETWORK
      pa stace vam vise >!
      CMC
      Z1
      JABUKA
      itd.
      Jedino nedostaje:
      HRT 1
      HRT 2
      pa to bi bio opet problem da DIGI neovlasceno preuzima navedene kanale bez ugovora.
      A sto se tice TOTALA morao je da pocne djeliti i combo resivere jer nece se naci navedeni kanali u total HR ponudi !
      ako misle da ostanu i opstanu na HR trzistu !

A kako to da total ima HRT 1,2, rtl , novu? A hr kanali su ipak u ponudi :!: