BNet TotalTV HD receiver

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Gorane odakle ti informacija da wetbiroi narucuju kao ludi
      Ako hoces da ga kupis mozes, tu su jos od pre 2 meseca samo neznam sta ces dobiti osim hdmi izlaza

paketi su isti kao i kod tv total internacional znaci 120-144-220-250€ na godisnjem nivou
      zbog autorskih prava nema 3 hd kanala eurosport 1-2 i Nac.Geo
      cena 170 e ili 204e sa porezom jos nije 100%definisana i po meni nelogicna
      a kaficu samo ako poneses ces popiti ,ja sam danas narucio ali nema na cemu da se skuva a u kafic znam i sam da platim i narucim pa ce delta 2705 da prodje kao ja bez kafice.
      sto se tice receivera radi se o kaonu sa dvb-t i ovde na forumu je kolega astp objasnio u detalje o tom receiveru
      kao sto se sd receiveri sada daju gratis takodje bi mogli i hd receiveri da se rentiraju slicno kao u srbiji ili hrvatskoj mozda za nijansu skuplje tako da bi svima bilo dobro.
      Rover Digicube stc
    • Prodaja u dijaspori jeste porasla i to drasticno .
      Zavisi od koje starosne grupe se radi ali neke serije su imale veliki uticaj na prodaju tv totala posebno zenske publike.CS je napravio dobru reklamu tv totalu
      barem u dijspori tako da total sada dobija ono sto su gubili a cs je dobijao na pocetku na racun tv totala ,tako da je nereseno jedini gubitnik je korisnik koji je hteo i gledao na nekom savremenom HD receiveru sa original kartom i razumem njihovo razocarenje medju te se ubrajam i ja.
      Rover Digicube stc
    • Nema sta da mi bude tako je kako je nemam potrebe da izmisljam na ovom nasem terenu austrija i nemacka i swis je porasla jer ako uporedimo sa januarom ili februarom nije se mnogo prodavalo ,cak je i mene iznenadilo koliko su ljudi zavisni o nekim programima na pm cu ti poslati koliko oprilike ide % i na primer ranije stim da opet ne moze se meriti januar sa decembrom,ali april i maj mogu .Ipak vecinska populacija hoce samo da gleda programe a ljudi na ovom forumu imaju daleko vise znanja i prohteva sto se tice receivera i slike,ali ipak nas ima mnogo manje.U Becu i okolini imamo ogroman broj nasih ljudi koji su imali ili od kuce ili odavde ili preko dm i navikli su na svoje programe ,e sad zamisli uvece si imao a sledece vece nemas i tako dalje a naviko si
      mnogi ljudi su svatili da uopste i nisu imali vremena da pogledaju sta nudi sky italija ili canal + a sky de su mnogi priznali da ga i ne gledaju jer imaju u totalu ili digiju ono sto im treba .Odes na posao ujutru u 6 vratis se u 17-19 i sta ti ostane od vremena da pogledas jer sutra opet mora u 6 na posao,svaka cast onima koji imaju vremena ili su u penziji.Dok nije bilo totala bila je druga prica tada je premiere nekim ljudima i znacio nesto ali sad istim tim ljudima i ne znaci puno,eto vremena se menjaju a i ljudi se menjaju.
      Rover Digicube stc
    • Drasko , pozdrav....
      Ne moram da ponavljam da sve sto si napisao je apsolutna istina, pogotovo to za serije. Srecom uvek sam imao kod sebe i echolite pa nije bilo pauze inace bi morao da putujem za Srbiju i stvorim kanal "Prva" jer zena gleda lisce kad pada. Ne moram se podsecati koliko sam izgubio na komfornosti jer dok je islo na dreamu ja u dnevnoj a zena u spavacoj i svako gleda po volji a oboje gledamo kanale iz total paketa. Deca su vec druga prica, oni gledaju sky nemacki ili klasicne nemake programe. Srecom da to jos uvek radi kako treba. Evo jos jedne cinjenice koja ide u prilog onome sto je Drasko napisao. Imam prijatelja u jednoj Evropskoj drzavi koji prodaje totalove recivere i kako kaze na 40 mesta na koja je odneo u poslednjih par dana totalov reciver na 39 mesta su ga imali u cs i placali dilerima.
      Znaci svi kojima je stao total u cs su prinudjeni da kupe original jer su pod pritiskom da to mora sto pre proraditi mada je sigurno i veliki broj onih koji ce to srediti tokom letnjeg odmora.
      Poz...
      Sve je dobro kad se dobro svrsi
      -----------------------------------------
      dm800, total tv, polaris, sony PS3,
      Panasonic TH42PZ70EA
      shimano xt-a longcast medium +vox varior s
    • satm wrote:

Ovako,plaćao si nekome CS gledao si Total u 90% svog vremena provedenim za TV,desilo se da Totala nema više u CS,uzimaš legalnu pretplatu Totala(nepotpunu naravno)da bi nakon 3 mjeseca došla do tebe informacija da je Total ponovo dostupan u CS i to sve sa HD paketom,kada čuješ tu vijest šta bi ti uradio,odnosno kako bi postupio!??

Odgovor na ovo pitanje me baš zanima! ;)

Evo ti odgovora. Nisam nikad placao cs, od prvog dana kad je poceo total u Srbiji kupio sam reciver i da ne preteram mislim da vec4 ili 5 godina imam legalno. Kad budem cuo da je proradilo, vraticu karticu u dreambox800 HD i gledati total u drugoj sobi na dreambox500. Znaci opet ne bih platio. A vec sam zagrejan da prilikom letnjeg odmora kupim HD total reciver jer je u kuci potreba da se gleda na dva razlicita mesta. Ja i zena smo dva sveta, ja sam sport a zena je ljubimac serija.
      Poz...
      Sve je dobro kad se dobro svrsi
      -----------------------------------------
      dm800, total tv, polaris, sony PS3,
      Panasonic TH42PZ70EA
      shimano xt-a longcast medium +vox varior s
    • zggo wrote:

Interesira me samo jedno jeli slika u hd resiveru na sd kanalima ista ili osjetno bolja nego u eholite resiveru

Lično sam se uverio da je slika na HD resiveru puno bolja. Na SD kanalima boje su lepše i slika je sa boljim kontrastom. To je zbog toga što je sama tehnologija izrade HD resivera i komponente na višem nivou posebno zboh zahteva kvalitetne HD reprodukcije.
    • asen wrote:

Citirano od "zggo"Interesira me samo jedno jeli slika u hd resiveru na sd kanalima ista ili osjetno bolja nego u eholite resiveruLično sam se uverio da je slika na HD resiveru puno bolja. Na SD kanalima boje su lepše i slika je sa boljim kontrastom. To je zbog toga što je sama tehnologija izrade HD resivera i komponente na višem nivou posebno zboh zahteva kvalitetne HD reprodukcije.

Hvala kolega na odgovoru,ovo me veoma raduje,prvom prilikom cu da zamijenim resivere
    • zggo wrote:

asen wrote:

Citirano od "zggo"Interesira me samo jedno jeli slika u hd resiveru na sd kanalima ista ili osjetno bolja nego u eholite resiveruLično sam se uverio da je slika na HD resiveru puno bolja. Na SD kanalima boje su lepše i slika je sa boljim kontrastom. To je zbog toga što je sama tehnologija izrade HD resivera i komponente na višem nivou posebno zboh zahteva kvalitetne HD reprodukcije.

Hvala kolega na odgovoru,ovo me veoma raduje,prvom prilikom cu da zamijenim resivere
      I ja isto imam namjeru uzeti HD receiver,pa ti savjetujem da malo pričekaš,jer je na ovom forumu prezentirana informacija da Total u 1.ili 2.mjesecu namjerava izbaciti nove modele HD prijemnika,pa je bolje pričekati i vidjeti o čemu je riječ
      Mecool KIII PRO, Android TV Box (Android 7.1) DVB-T2(H.265 HEVC)/S2/C (CCcam) S912/3GB/16GB
    • Bas sam pricao prije par dana s dva montera Bnet TTV u Vukovaru i kazu kako ide neka akcija za 1 kunu montiranje ili nesto slicno (nisam slusao previse) i kazu kako ne mogu stici namontirati sve antene...
      Pa ako Total bude pametan s tim HD reciverima mozda i budu pun pogodatk, ali po prosjecnom vremenu koliko njima treba da im dodje iz "dupeta" u glavu ja racunam da ce mo neku normalnu akciju zamjene recivera i NE naplate rente za HD reciver cekati barem jos 1-2 god...

Recimo danasnjih 69kn za 3HD kanala je u najmanju ruku debelo previse.
      Jedini nacin da cijeli HD projekt zazivi je da:

1. promjene reciver besplatno (uz recimo potpisivanje produzetka ugovora)
      2. da ukinu rentu na HD reciver
      3. da cijena HD paketa sa svim SK HD kanalima ostane ista ili eventualno ode do nekih 25kn

jer

1. dok je bilo onih cca 450kn instalacija nije islo, a sada odjednom bum
      2. za jedan HD prijemnik mogu uzeti dodatna 2 SD prijemnika pa da imam Total u 3 sobe
      3. u principu kako se prica oni su vlasnici SK, pa ako je to tako onda je njima svejedno, jer prava se kupuju u paketu HD i SD, a ona 3 kanala svejedno ne vrijede 19kn