BH Image for DreamBox

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• cigo wrote:

Bosnian Pharao wrote:

Pa kako vam nedosadi ista prica ?(

Ludi Pera wrote:

to i mene zanima

E briga vas kad imate Vučka :D

Imam ja jos i par dream-ova pored vucka, ali brate iskreno ova tema je za povracanje, sve se vrti u krug i ovako ce u nedogled, jedni ce da mole BH da se vrati na dream scenu, drugi ce da pljuju na njihov rad, a Miro ce neumorno da svima njima pise referate i objasnjava jednu te istu stvar sa naznakom da mu je to posljednje sto ima reci na tu temu :D
    “Liječim se. Bezuspješno. Evo, već je pet godina kako ‘apstiniram’ od Sarajeva, i da sam cijelog života bio na ‘igli’, do sad bih se ‘očistio’, ali od Sarajeva ne mogu, pa da me ubiješ. Ponekad mi se čini da je ono umrlo u meni, da sam ga se kotaris’o, ali dovoljna je najmanja sitnica, poznat glas preko telefona, ime u novinama, san, da se sve iznova uzburka u meni, da naprosto podivljam od želje da… da… da ne znam ni sam šta…”
    youtube.com/watch?v=pc1c57Fl6E4
  • Bosnian Pharao wrote:

cigo wrote:

Bosnian Pharao wrote:

Pa kako vam nedosadi ista prica ?(

Ludi Pera wrote:

to i mene zanima

E briga vas kad imate Vučka :D

Imam ja jos i par dream-ova pored vucka, ali brate iskreno ova tema je za povracanje, sve se vrti u krug i ovako ce u nedogled, jedni ce da mole BH da se vrati na dream scenu, drugi ce da pljuju na njihov rad, a Miro ce neumorno da svima njima pise referate i objasnjava jednu te istu stvar sa naznakom da mu je to posljednje sto ima reci na tu temu :D

Dobro si napisao brate bas je tako
  • Bosnian Pharao wrote:

sve se vrti u krug i ovako ce u nedogled, jedni ce da mole BH da se vrati na dream scenu, drugi ce da pljuju na njihov rad, a Miro ce neumorno da svima njima pise referate i objasnjava jednu te istu stvar sa naznakom da mu je to posljednje sto ima reci na tu temu :D

@Miro je bio i ostao cista i neiskvarena osoba.zato i pokusava da objasni ljudima da nije BH tim kriv zbog nestanka njihovog suport-a za dreamove vec DMM.
    kako citam novosti novi DE image 1.0 je i zadnji za dreamboxove,samo toliko o novom timu
    ne planiram da prodam 500HD,ni da kupim vucka vec se nadam nekom novom image-u za DB-ove.ovo pisem samo iz jednog razloga jer mislim da je @Miro razuman covek i valjda ce da ucini nesto i za nas krajnje korisnike koji ga nismo pljuvali i jos uvek koristimo zadnji DE 1.3.3 image sa njegovim skinovima.
    isprobao sam i druge image,ima stabilnih i dobrih,al sam se vratio na stari i dobri 1.3.3 samo zbog @Mirovih skinova
    samo toliko
    DM 7000s
    DM 500 HD
    Panasonic TX-L32C10P
  • Ne razumijem zbog cega mi je izbrisan post,jer nikoga nisam ni optuzio niti sam neku neistinu rekao.Nakon nekoliko godina na ovom forumu ti mi Marinko prvi puta brises post,jer se "mozda" neko nasao u njemu.Izgubili ste tom svojom neobjektivnoscu mnoge istaknute clanove ovog foruma,ja sam niko i nista,ali isto razmisljam da se povucem odavdje.Ovdje mozes razglabati do mile volje ako to nekome ide na ruku,ako ne,onda se brisu postovi a kao razlozi se uzimaju banalne stvari.
    Toliko od mene,valjda neces obrisati i ovaj post ?( .
    GIBERTINI Alu 125+STAB HH120+INVERTO BLACK
    DM 800HD
    VU+ SOLO 4K-Black Hole
  • Evo zašto sam ti obrisao post

"Treba biti jasno da ovdje se ne vodi nikakva bitka izmedju timova nego da iza toga stoji dmm i vu duo,koji ih podrzavaju i sponzoriraju,mada nacelno "lafa" to ne rade"

Ako sam dobro shvatio želio si reći da team-ovi rade i za to im se plaća? ARGUMENTI ?
    Ako si to mislio onda nemoj više to pisat bez argumenata.
    Šta bi rekao da ja sad napišem bez ikakvih argumenata da si špjun na ovom forumu i da si plaćen da provociraš??

To nebi bijelo lijepo sa moje strane. Mogu svašta sumnjat ali bez argumenata ne smijem nikoga optuživat.

Nadam se da sam bio jasan i zašto je tvoj post obrisan.
    Pozdrav marinko
  • sultangreat1 wrote:

.Nakon nekoliko godina na ovom forumu ti mi Marinko prvi puta brises post,jer se "mozda" neko nasao u njemu.( .

Prisutan sam, a i još nekoliko članova sa ovog foruma u BH teamu i znam dosta šta se dešava i kakvo je trenutno stanje i zato me još više boli kad netko piše neistine.

Nisam sponzoriran od nijednog proizvođača recivera sve sam ih kupio i zato mi se živo hebe, jel je dream ili vu ili neki treći reciver.
    Pozdrav marinko
  • Nisam od onih sto zele da provociraju i sve sto sam rekao,stojim iza toga.O argumentima je banalno pricati,sam znas kako to ide i na koji nacin je sve uvijeno.Ovdje sve sto se kaze je otprilike 95% bez ikakvih argumenata i pusta se rasprava tome....
    Ali ok,odustajem od dalje rasprave po ovom pitanju.
    Izvinjavam se onima koji su se u tome nasli :rolleyes: .
    GIBERTINI Alu 125+STAB HH120+INVERTO BLACK
    DM 800HD
    VU+ SOLO 4K-Black Hole