Sifteam Enigma2 Gecko Edition Public Beta for azbox

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Sifteam Enigma2 Gecko Edition Public Beta for azbox

SIF Team Enigma 2 Gecko Edition za AzBox Resivere

Odlicno radi!

Kad god Vam se ponudi Udate u SIF Team Image, mozete ga slobodno napraviti jer SIF Team radni konstantno izmjene prilagodjavanja E2 za AzBox HD Resivere, tako da je pozeljno raditi i Update direktno sa Resivera.

Source Code

1. Prima Release pubblica di e2 per azbox targata sifteam.
      2. Intanto Provate questa poi appena sarà rilasciato il nuovo tool pubblicheremo la versione con la nuova struttura kernel-driver.
      3. Questa intanto ci sembra abbastanza stabile.Per il funzionamento
      4. dell'img fate riferimento ai thread gia presenti in area vuduo e
      5. dreambox

Download:

Source Code

1. http://www.multiupload.com/4COSWDDBDE
      AZBox Elite, Premium, Me, MiniMe
      Dreambox 8000
      AZBox Titan - Android 4.1.4 - Twin tuner DVB-S2 - XBMC - Ubuntu 12.04 ARM release

The post was edited 1 time, last by MickeySa ().

• NenadX wrote:

Nisam skuzio iz google prevoda, jel ovo image baziran na novoj strkturi drivera ili... Zasto to spominje, kad je razvoj nove linije jos u tijeku?

ako sam dobro potrefio na njihovom forumu

The SIF is not based on any image, however, is based on the distributed kernel and drivers (and currently working) available from RTI.
      then saw the enormity of work to do (dream, + vu, clarcktech, ipbox etc etc) do not expect that the sif to rewrite or add drivers (dtt / reader).
      Svi svoje hvale, al' zna se ko je rahatluk izmislio....
      73
    • koliko sam ja vidio u panelu direktno se ne mogu skinuti EMU manageri... ja sam koristio cam manager ima u attachmentu na ovom postu....

Meni jako vazna stavka je ta da im radi streaming....

preko panela sam instalirao par skinova....

Ostalo testiram pa cu postati...
      73
    • Radi OK, ali je font na info baru malo pretenciozno odabran. Neki skinovi ne dozvoljavaju mijenjanje, vec uzrokuju "green screen", pa ga treba uzivo deinstalirati, sto uzrokuje reboot i povratak na default skin. Pored toga vecina skinova ima velikim slovima ispisano SiF TEAM, sto stvarno grozno i nasilnicki izgleda.
      Umjesto AzBoxovih zupcanika, kod bootanja "vrti" se lose napravljen SiF znak.

CCcam 2.2.1 instaliran iz menia, selektiran, configuriran i radi, sve u 5 minuta. (ovo mi je prvo iskustvo s CCcamom)
      Jel ima netko gbox ili mbox 0.4 instalaciju ili tip gdje da ga upisem?

The post was edited 4 times, last by NenadX ().

• Nalbantic wrote:

Ja kada odem na panel nema ni jednog skina za skinuti.
      Mozda nesto rade...

idi na opciju all packages pa na skins imas 3/20
      pa onda na instal from file (ipk or tar.gz)

a evo vidim ima novih upddateova sad cu da ih skinem

Da ne otvaram novi post, da li kod vas nekad treba ok pritisnuti dva puta ili se meni cini da na prvu ne reaguje?
      73

The post was edited 2 times, last by cajkovski ().

• A ja mislio da mi stolic u boravku zaklanja putanju daljinskom... :D

Za skinove, treba ici na sve pakete, pa treci od kraja su skinovi, poinstaliras ih nekoliko jer nema preview i onda na promjenu skina.

Sto se tice ovog "IPBOX HD" tice, kakav mu je ono Š u PODEšAVANJE? i ona stavka broj 8 u listi sa 7 opcija, pa ... jbg, potrajalo bi nabrajanje... ;)

Na zalost takvih je vecina, tesko je pronaci neki koji dobro izgleda, da nema prevelike headere (ko Windows Vista) i predebele okvire ili da ne izgleda kao da je na Comodoru crtan.

Ovaj bazni je jos najbolji, samo da se mogu fontovi malo povecati ili zamijeniti... Srecom je TV dovoljno velik pa se ipak moze procitati...

Na TVu nemogu raditi zoom slike na HDMI ulazima, pa sam box prikljucio na Component, cime se slika jos malo pogorsala, no i dalje je u granicama gledljivosti. Mozda kakav upgrade stigne sljedecih dana? Neznam jel' se mogu novi driveri ukomponirati u postojeci image?
    • a evo sada vidim orginalno se ovaj skin zove na njihovom panelu sifteam-blu-hd-rc1 a kako se meni cini to je preradjeni skin od IHAD-a zato i ima visak opcija 7-8 ima brojeve a nema funkcije.....

ja sam skunuo ovaj ponudjeni update sa oko 16 stavki i jedino sto sam primjetio su promjene na web controlama, prije sam mogao posalti poruku na box i radio je streaming i web tv a sada ne :(
      73
    • cajkovski wrote:

a evo sada vidim orginalno se ovaj skin zove na njihovom panelu sifteam-blu-hd-rc1 a kako se meni cini to je preradjeni skin od IHAD-a zato i ima visak opcija 7-8 ima brojeve a nema funkcije.....

ja sam skunuo ovaj ponudjeni update sa oko 16 stavki i jedino sto sam primjetio su promjene na web controlama, prije sam mogao posalti poruku na box i radio je streaming i web tv a sada ne :(

Stvarno je upgrade... ;( Ja sam mu enablirao automatski update pa nek pici dok ga ne skinem s receivera... 8)

E sad nemogu naci taj update dio, toliko o funkcionalnosti... Do nekih opcija mozes doci na 3 nacina, a neke stvari mozes naci samo slucajno i to ne svaki put... :huh:

The post was edited 1 time, last by NenadX ().