ArenaSport

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Danas nije bilo prenosa Inter-Bresa,da bi potom sa programske seme sklonili sve meceve italijanske i francuske lige
      tvarenasport.com/channel
      tvarenasport.com/channel/2011/03/13

Dali su sledeci odgovor zasto nije bilo italijanske lige sinocDali su sledeci odgovor zasto nije bilo italijanske lige sinoc
      Gde je prenos Breša Inter?
      Zbog poteškoća u prijemu satelitskog sinala nismo u mogućnosti da prenosimo utakmicu Breša Inter, pa je programska šema izmenjena. Programsku šemu naše televizije pogledajte na linku Tv program

Zašto nema prenosa Intera večeras? A bilo je najavljeno da će biti?
      Hvala

Zbog poteškoća u prijemu satelitskog sinala nismo u mogućnosti da prenosimo utakmicu Breša Inter, pa je programska šema izmenjena. Programsku šemu naše televizije pogledajte na linku Tv program

tvarenasport.com/pitanja-i-odgovori
    • Možda im je Vidoviti Milan javio da će i sutra biti problema sa satelitima pa neće moći prenositi, pa samo unaprijed javljaju gledateljima :D

Ma nek propadnu, ne sviđa mi se njihov bahat pristup! Ok, priznam da imaju ok program, ali se drže kao da su od suhog zlata. Pokupovali sve što postoji od sporta, a može ih se gledat samo na Max TVu... :thumbdown:
    • alCapone wrote:

Ma nek propadnu, ne sviđa mi se njihov bahat pristup! Ok, priznam da imaju ok program, ali se drže kao da su od suhog zlata.

Meni ovo zvuči kao - ajmo proglasit kurvom djevojku koju ne možemo imati, čisto da nam savjest bude mirna ;)

Ne znam o kakvom točno "bahatom pristupu" govoriš? To što su pokupovali vrhunski sport? Pa pobogu, to im je i dužnost kako bi bili što bolji. Neće valjda sapunice kupovati za sportski kanal. Meni je recimo "bahatost" to kad pošalješ e-mail nekim našim TV kućama a oni ti ne odgovore, e to je bahatost. Ovo što radi ArenaSport je poslovna profesionalnost, i to sa previsokim standardom koje je ovo naše tržište nije zaslužilo. Objektivno gledano, naša liga su ipak muljasti SportKlub kanali a ne Arene (ili nedaj Bože njihove HD verzije), to je za zapadnu civilizaciju kojoj na žalost ne pripadamo. Tako da ti kanali moraju propast kod nas. :)
    • soundvision wrote:

alCapone wrote:

Ma nek propadnu, ne sviđa mi se njihov bahat pristup! Ok, priznam da imaju ok program, ali se drže kao da su od suhog zlata.

Meni ovo zvuči kao - ajmo proglasit kurvom djevojku koju ne možemo imati, čisto da nam savjest bude mirna ;)

Ne znam o kakvom točno "bahatom pristupu" govoriš? To što su pokupovali vrhunski sport? Pa pobogu, to im je i dužnost kako bi bili što bolji. Neće valjda sapunice kupovati za sportski kanal. Meni je recimo "bahatost" to kad pošalješ e-mail nekim našim TV kućama a oni ti ne odgovore, e to je bahatost. Ovo što radi ArenaSport je poslovna profesionalnost, i to sa previsokim standardom koje je ovo naše tržište nije zaslužilo. Objektivno gledano, naša liga su ipak muljasti SportKlub kanali a ne Arene (ili nedaj Bože njihove HD verzije), to je za zapadnu civilizaciju kojoj na žalost ne pripadamo. Tako da ti kanali moraju propast kod nas. :)
      Pa o ovome se upravo i radi. Kod nas imat Arenu = imati Max TV + još dobro platiti dodatno. Pa ljudi si jedva priušte i osnovni Max TV, a kolko će ih onda imati Arene?
      Ja ne kažem da Arene nisu odlični programi, jesu, njihova cijena (i dostupnost) je jednostavno previsoka za naš standard u Hrvatskoj.

I mogli su bar u MaxTVu imati Arenu Sport 1 u osnovnom paketu kao što to rade u Srbiji. Ok, možda nisu samo oni krivi što nije tako, i T-COm je djelomično kriv, ali se te dvije firme očito jako dobro slažu.
    • evo totalno se slažem sa kolegom @soundvision
      nekima je krivo šta nemaju Arenu pa govore da su bahati i sve al imaju od svih SD kanala najbolju sliku na MAxtv i to daleko najbolju!!! Jako sam zadovoljan sa Arenama, SK je dno dna zbog slike a i polako gubi sve najvažnije događaje, da ih je briga za gledatelje SK krenuli bi u borbu da dovedu F1 na SK al očito da nemaju oni love a ne Arena...
    • Bilo bi dobro da svi mi na Balkanu vozimo Rols Rojs i Mercedes, ali nam je standard takav da neki ne mogu da priuste ni polovnog YUGA , zato ovu poslovnu politiku Arene smatram bahatom jer se ponašaju kao sinovi naših političara. Imaju para u hrpi siromašnih ljudi i terorišu nas sa tim.
      Svaka im čast, ja ih nikad neću platiti i želim im da što prije propadnu ili nek se presele na zapad gde ima dovoljno ljudi koji ce im platiti to sto oni nude.
      Do tada, utakmice spanske, italijanske i francuske lige cu gledati na Al jazeera, Sky ili negde drugde, spansku i grcku kosarku na Novasport, ET1 , TVE i slicno, jedino sto sam zakinut za NLB ligu, ali koliko god da mi fali, toliko im u inat ne bi platio...
      Niko ne sme da vas bije...osim mene...
    • istegic wrote:

Sky ili negde drugde, NovaSport

Odlično, kukaš o preskupoj Areni a imaš para i za Sky i za NovaSport. :thumbsup:

Da da, znam o čemu je riječ, iako ne kužim zašto kukaš onda o "sinovima naših političara", općoj besparici, želiš nam predočit tu neku sliku da to nije u redu i fer od Arene, a ti sa druge strane gledaš gore spomenute pakete na jednako "ne fer" način. Čemu ta dvostruka mjerila da ti smiješ nekog potkradat, a sa druge strane kukaš kako drugi potkradaju tebe? Misliš li da bi ti Sky i Nova Sport kanali mogli ponuditi to što govoriš da ćeš gledati na njima da dobivaju 30 eurocenti po korisniku kao što to dobiva recimo naš SportKlub? (podatak iz 2008 ).

Ljudi kukaju kako ništa od naših kanala ne valja, a kad dođe nešto što valja onda ne žele platit. To je kao da očekuješ da jedan Jugić ima istu cijenu kao 10x kvalitetniji BMW, nema hebene šanse. Kvaliteta se uvijek plaćala, od hrane, automobila, odjeće pa eto i do televizijskih kanala. Neki imaju para da si to priušte, neki nemaju, to je naprosto tako bilo sa svime i uvijek će biti. Ali ako nemaš para zadovoljiš se Yugom, u ovom slučaju Sport Klubom, a ružno je biti ljubomoran što tvoj susjed vozi BMW i molit Boga da ga slupa, odnosno da mu prestane radit ArenaSport koju uredno plaća.

A još veći trn u oku je to što Arena nije trenutno nigdje dostupna preko CS-a, vidim da se od tada posebno stvorila neka negativna vibra prema ovim kanalima. Barem na ovom forumu. :)
    • je li? ne ide više znači na CS? pa još smo lani ujesen kod šogija je pratili preko, čini mi se Totala na CS, na Dreamu serije 7.... ? i to sva 4 komada. :P
      Humax DIGI III, Alma S2100 HD DVB-S2, Gibertini 85, Smart Titanium 0,2 dB + Hirschmann 0,3 dB, 1 UHF/VHF Iskra logica + 2 UHF Iskra DTX 48F yagice + kanalno pojačalo (s filterskim ulazima) by Mićo + šp radio (FM) antena, Fracarro Belden 7 PRO-X + Hirschmann Ko-Ka, Panasonic 42G30 plazma, Pioneer DTR540 HX-S DVDrec :)
    • soundvision wrote:

alCapone wrote:

pa sad ne znam kako bi proglasio djevojku kojoj moram plačati nego baš onako kako si ju ti gore i nazvao :thumbsup: :thumbsup:

inače drago mi ja da ljudi kod nas bar po ovom pitanju razmišljaju na normalan način i da ne žele davati novac onima koji ga več imaju i onako u izobilju, a ti isti neka se sad misle hoče li proči na isti način kao svojevremeno i njemačka arena :)

meni novac nije problem ali princip itekako je :D
    • Iskreno se nadam da propadaju!Sta meni znaci sto postoje kad ne mogu da ih gledam,iako bih ih platio.Ja kad sam uzeo total,a to je bilo sam par mjeseci prije nego sto su Arene otisle bile su tu i ja sam se pretplatio na njih,da bi oni meni uzimali pare par mjeseci i onda samo otisli.Pay kanali preskacu cijelo kolo najjace lige koje imaju u ponudi,ma vrlo su profesionalni!
      Proapdnite pa da kazemo bilo,ne ponovilo se!