ArenaSport

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Mislim da je SBB odigrao opet vrhunski kao i sa pinkovima i areni sleduje neizbezno...predvidjam da ce pred propadanje prodati sva prava,a znate kome?SBB-u koji je vec spremio sport klubove 3,4,5...a bice jos verovatno... ;) ...i onda cemo svi na balkanu imati sport klubove... ;)
      Ne znam zasto se neki nerviraju zbog toga,to je sasvim poslovno i profesionalno...

Zanimljivo je da ovo nije nista novo ako se desi,vi mladji verovatno ne znate ali mi stariji se secamo kada se davno uz eurosport pojavio fantasticni screen sport,nemacki,sve zivo prenosio za razliku od ES koji je i dan danas prilicno skrt...ni godinu dana nije radio i to FTA i kupio ga bas ES...da bi ga za mesec dana ugasio... ;)

Sto se tice arene i JSC poredjenja su naravno smesna...JSC rules...
      DM500s,SS2HD2, 19,16,13,1
      SBB ADSL 16/1
      Phenom II X2@X4 560BE@3.8Ghz,gigabyte MA770-UD3
      GTX 560 Ti OC 1GB DDR5
      Kingston hyper 2x1GB@1066
      WD 2x320GB AAKS SATA 2-raid0
      Corsair 450W
      Total tv
      SKYSTAR HD2
      Monitor Dell P2314H IPS LED
    • soundvision wrote:

Na kraju cijena - cijena Arena je 780kuna godišnje + jedan mjesec besplatnog gledanja, što je dakle isto sa tvojih 100 eura za Al Jazeeru.

dodaj tu još cijenu telefonske linije T-com-a + adsl + osnovni paket (pretpostavljam da se mora imati osnovni paket) pa če cijena Arene ispasti puno veča od JSC Sporta.

za JSC Sport također se mora uložiti novac za nabavku satelitske opreme ali to ide samo prvu godinu i kasnije si miran samo plačaš pretplatu.

u svakom slučaju sreča je da imamo izbora i to je ono najbitnije ^^
    • olivermyst wrote:

segestika wrote:

izgleda da je gotovo sa talijanskom i francuskom ligom,katastrofa nigdje nikakvog objašnjenja

Pocetak kraja...

zanimljivo ,šta sad s pretplatnicima šta su se baš pretplatiili radi tih liga.posla sam im juče ujutro pitanje šta se dešava ništa ne odgovaraju a još stoje zadnja pitanja od 11.03.2011.. :cursing: :cursing:
      Cosa Nostra - Samo Techno (Promo)
      youtube.com/watch?v=7BI8pxR57Fs
    • Propast Arena će mi biti jedna od ljepših vijesti ove godine.Hvala bogu da će pohlepna bagra dobiti ono što zaslužuje,a nadam se da će svijetli primjer slijediti i ostala pohlepna bagra koja nama svoje usluge želi prodati po europskim cijenama.Da su bili pametni ko što nisu,i da su bili manje pohlepni,pa stavili cijenu od 40 kuna za paket,imali bi možda i 60000 pretplatnika u MAX TV-u,ovako sretni im bilo u ropotarnici prošlosti.
    • Pijanec wrote:

izgleda da je gotovo sa talijanskom i francuskom ligom,katastrofa nigdje nikakvog objašnjenja

A gdje se moze gledati talijanska i francuska liga?

Jucer sam u kaficu gledao francusku ligu na - Eurosportu. Nije mi bas najjasnije, jer kod mene doma na eurosportu nema francuske lige.

Njemački Eurosport već par kola prenosi Francuze, ćini mi se samo jednu utakmicu.
    • d2267 wrote:

Propast Arena će mi biti jedna od ljepših vijesti ove godine.Hvala bogu da će pohlepna bagra dobiti ono što zaslužuje,a nadam se da će svijetli primjer slijediti i ostala pohlepna bagra koja nama svoje usluge želi prodati po europskim cijenama.Da su bili pametni ko što nisu,i da su bili manje pohlepni,pa stavili cijenu od 40 kuna za paket,imali bi možda i 60000 pretplatnika u MAX TV-u,ovako sretni im bilo u ropotarnici prošlosti.

pa dobro, sve i da stvarno propadaju, ne vidim razlog slavlju!?
      hrt nece kupiti prava....nije ih kupovao ni kad nije bilo konkurencije.
      rtl i nova nece, jer to je bacanje para za njih...a ako se hrtu ne isplati, zasto bi oni morali terati kontru jedni drugom!

dakle opet dolazimo, tj ostajemo na SK, koji sigurno nece (da arena propadne), otkupiti SVE.

pa smo na kraju svi na gubitku.

a vidim, vecina vas je zapravo nezadovoljna ekskluzivom t-coma, i cijenom njihovog sportskog paketa,ali to je vec neka druga tema, odnosno nije razlog pljuvanja po arenama.

arene su 500 dinara u srbiji, to je cetrdeset i koja kuna(ako ne i manje) mjesecno...sto je potpuno fer cijena.
      ja im zelim da opstanu, i da ako vec ne udju oni bugari i u hrvatsku, bar na crno bud dostupni kao nekad total. znaci, da se u HR moze kupiti njihov paket za srbiju.
      ja bi s tim bio jako zadovoljan.
      ili bar da se rijeste te ekskluzive i potpisu sa digijem nekaka ugovor....

mi (cijeli balkan) jesmo malo trziste, i tesko je tu uspijeti, odnosno isplatiti velika ulaganja,ali ja cijenim kad se neko trudi.
      upravo iz tog razloga sam uvijeren da je arena i vise nego dobrodosla konkurencija SK...jer jedni bez drugih, bili bi ....pa, isti kao eurosport.
      a vrijeme besplatnog sporta na janoj televiziji je ocito davna proslost
    • Koliko malih ljubomorni i zlobnih ljudi ima pokazuje i ovaj slucaj

Sportski Zurnal je posle 25 minuta nakon n prenosenja Intera doznao da Arena popada i to objavio na svom sajtu ;(

sta je cudno to sto vlasnik Sport Klub Simonovic ima nersidive veze sa tim listom citaj radio tamo

On je prvi objavio to objavio isti onaj koji sa bazom 1 miliona korsnika i miliona eura koje je uzimao i monpolisao pricu sporstkih prenosea godinama... nije nam omogucio do ove godine kada je MORAO zbog Arene da uzme Premijer nista dalje od slabijih paketa nekh liga 2 utakmice NBA i muljavu sliku , O HD nije ni razmisljao

Ja sam kao korsnik ARENOM prezadovoljan i idejom i cenom i rrealizavijom nje za ovih nepunih 1,5 godinu . To su koraci od 7 milja ...za svakog kolesnika ovo sigurno nije dobitak jedino moze da dobitak za onog ko voli da pliva u monpolima sa jakom ledjima SBB i uzima milione ...Sada su masters seruju preprodali i to celu B92 .. Inace ocekujem prodaju ekluzive Premijer liga RTS koliko sledece sezone

Inace vidim da sledece nedelje idu u SREI A a i ACB i Francuska liga

The post was edited 2 times, last by MARKO75 ().

• MARKO75 wrote:

Koliko malih ljubomorni i zlobnih ljudi ima pokazuje i ovaj slucaj

MARKO75 wrote:

Sportski Zurnal je posle 25 minuta nakon ne prenosenja Intera doznao da Arena popada i to objavio na svom sajtu

MARKO75 wrote:

sta je cudno to sto vlasnik Sport Klub Simonovic ima nersidive veze sa tim listom

MARKO75 wrote:

On je prvi objavio koji sa bazom 1 miliona korsnika i miliona eura koje je uze i monpolisao pricu sporstke prenose nij nam omogucio do ove godine kada je MORAO zbog Arebe da uzme Premijer nista dalje od slabijih paketa nekh liga 2 utakmice NBA i muljavu sliku , O HD nije ni razmisljao

MARKO75 wrote:

Ja sam kao korsnik ARENOM prezadovoljan i idejom i cenom i frealizavijom nje za ovih nepunih 1,5 godinu . To su koraci od 7 milja ...za savkog kolesnika ovo sigurno nije dobitak jedino moze da dobitak za onog ko voli da pliva u monpolima sa jakom ledjima SBB i uzima milione ...Sada su masters seruju preprodali i to celu B92 ..

MARKO75 wrote:

Inace vidim da sedece nedelje idu u SREIA a i ACB i Francuska liga

MARKO75 wrote:

Koliko malih ljubomorni i zlobnih ljudi ima pokazuje i ovaj slucaj

Sportski Zurnal je posle 25 minuta nakon n prenosenja Intera doznao da Arena popada i to objavio na svom sajtu ;(

sta je cudno to sto vlasnik Sport Klub Simonovic ima nersidive veze sa tim listom citaj radio tamo

On je prvi objavio to objavio isti onaj koji sa bazom 1 miliona korsnika i miliona eura koje je uzimao i monpolisao pricu sporstkih prenosea godinama... nije nam omogucio do ove godine kada je MORAO zbog Arene da uzme Premijer nista dalje od slabijih paketa nekh liga 2 utakmice NBA i muljavu sliku , O HD nije ni razmisljao

Ja sam kao korsnik ARENOM prezadovoljan i idejom i cenom i frealizavijom nje za ovih nepunih 1,5 godinu . To su koraci od 7 milja ...za savkog kolesnika ovo sigurno nije dobitak jedino moze da dobitak za onog ko voli da pliva u monpolima sa jakom ledjima SBB i uzima milione ...Sada su masters seruju preprodali i to celu B92 .. Inace ocekujem prodaju ekluzive Premijer liga RTS koliko sledece sezone

Inace vidim da sedece nedelje idu u SREIA a i ACB i Francuska liga
      Još nisu stigli prepraviti program za sedam dana,ali nadam se da će se ovo brzo riješiti u korist nas korisnika.Sorry,greška u citiranju.

The post was edited 1 time, last by segestika ().

• Problem arene na HR trzistu su visoke cijene kako pretplate tako i v-o-d usluge. Ta cijena bi bila opravdana kada bi imali ekskluzivu na premier ligu i bundesligu (hrvatskim gledateljima 2 daleko najzanimljivije lige). Meni bi bilo logicno da, s obzirom na cijene, Arena ima premierku i bundesligu, a da su primera i serie A na Sporklubu, francuska na Eurosportu...
      Ovako, Arena tesko moze privuci velik broj korisnika, jer sportklub i eurosport kanali + sportski sadrzaji na ostalim kanalima sasvim zadovoljavaju potrebe vecine gledatelja, a sve to dobiju u standardnoj ponudi na skoro svim platformama.

Na SRB trzistu arena ima problem dostupnosti, ali mislim da Hrvati i Srbi imaju slican ukus, pa ako arena u Hrvatskoj ima malu gledanost, a dostupna je prakticki svima, onda mislim da niti u Srbiji ne bi prosla puno bolje. Bez bundeslige i premierke, smatram da je cijena previsoka za ovo trziste.
    • Pijanec wrote:

Problem arene na HR trzistu su visoke cijene kako pretplate tako i v-o-d usluge. Ta cijena bi bila opravdana kada bi imali ekskluzivu na premier ligu i bundesligu (hrvatskim gledateljima 2 daleko najzanimljivije lige). Meni bi bilo logicno da, s obzirom na cijene, Arena ima premierku i bundesligu, a da su primera i serie A na Sporklubu, francuska na Eurosportu...
      Ovako, Arena tesko moze privuci velik broj korisnika, jer sportklub i eurosport kanali + sportski sadrzaji na ostalim kanalima sasvim zadovoljavaju potrebe vecine gledatelja, a sve to dobiju u standardnoj ponudi na skoro svim platformama.

Na SRB trzistu arena ima problem dostupnosti, ali mislim da Hrvati i Srbi imaju slican ukus, pa ako arena u Hrvatskoj ima malu gledanost, a dostupna je prakticki svima, onda mislim da niti u Srbiji ne bi prosla puno bolje. Bez bundeslige i premierke, smatram da je cijena previsoka za ovo trziste.

ne bih rekao da su njemačka i engleska najzanimljivije tj. ovisi u kojem dijelu hrvatske u istri i primorju ljudi najviše prate talijnasku ligu
    • Prema informacijama kojima raspolažem, Arene 1-4 u HD rezoluciji će biti bez dodatne nadoknade dostupne u Sportskom paketu, ionako većina prijenosa već dolazi u HD-u, studio je u HD-u, playout je u HD-u, znači ostaje samo pitanje troška dopreme HD signala od Arene do MAXtv-a, a kako je infrastruktura ionako u vlasništvu T-coma, nije teško zaključiti da tu problema neće biti.
      Lp Savec,
      B.net
      MAXtv Sat
      Evo TV