Na koju foru dobiti MAXtv Sat?

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• ja bi im rekao da sat tv imam več sve instalacije spremne, samo reciver stavim i vozi miki
      a za iptv moram vuč posebno kable, a pošto je novogradnja, to ne želim :)
      E sad dal oni žele prodat ili ne žele, njihova stvar
      A opet, ako su total NDS zaštitili, ne vidim zašto to u budučnosti nebude napravio i max tv, i ostali NDS kodiranje
      TJ znam kad ostali krenu tim putem, da bude za 2 dana fix tu
      Vjerovatno fix postoji i za total, al bolje ne imat 1 paket, nego da nds izmisli toplu vodu pa da nemamo ništa.
    • Uzmeš recimo brzinu interneta do 20mbit/s, oni ti puste najjaču brzinu koju tvoja parica može podnijeti, a zatim drugi dan zatražiš max tv (iptv). Pošto većina parica neće moći to izdržati (recimo moja ide do 13mbit/s), nećeš moći uzeti iptv ... i eto ti logički odgovor zašto želiš MAX SAT. Kad dobiješ Max Sat, vratiš net na najmanju brzinu (odnosno koju si već koristio) :D
    • dadoremix wrote:

ja bi im rekao da sat tv imam več sve instalacije spremne, samo reciver stavim i vozi miki
      a za iptv moram vuč posebno kable, a pošto je novogradnja, to ne želim :)
      E sad dal oni žele prodat ili ne žele, njihova stvar
      A opet, ako su total NDS zaštitili, ne vidim zašto to u budučnosti nebude napravio i max tv, i ostali NDS kodiranje
      TJ znam kad ostali krenu tim putem, da bude za 2 dana fix tu
      Vjerovatno fix postoji i za total, al bolje ne imat 1 paket, nego da nds izmisli toplu vodu pa da nemamo ništa.

Ne koristi MAXTv NDS nego Nagra 3 sistem.. Karta je vec sw uparena sa resiverom, ali kao sto vidis, radi..
      MEDIAKING-VASE AUDIOVIZUALNO KRALJEVSTVO
    • dudo1111 wrote:

probaj kod ekipe koja prodaje t-com usluge na štandu u trgovačkim centrima

Ti likovi u trgovačkim centrima su najveća komedija, naganjaju te okolo ko budalu da ti prodaju uslugu, a onda kad pristaneš, postaviš im dva stručna pitanja, vidi se zapravo koliko su glupi i koliko ništa ne znaju, pa sam tako ih upitao Pa što me naganjate ako ne znate ništa o usluzi? Samo su šutili ko zaliveni. Jad i bijeda.
    • Dobro a čemu onda ovo
      MAXtv Sat uz ADSL pristup je idelan izbor za vas ukoliko u svom domu imate pristup MAXadsl superbrzom internetu, koji je uz satelitski antenski sustav preduvjet za instalaciju MAXtv Sat digitalne televizije.

I ovo !
      MAXtv Sat dostupan je korisnicima T-Coma bez ADSL pristupa koji imaju mogućnost instaliranja satelitskog antenskog sustava što je i preduvjet za instalaciju MAXtv Sat digitalne televizije.

Negdje pise da je Preduvjet ADSL a negdje ne ?(
      ADSL pristup.**
      ** Preduvjet je dostupnost MAXadsl usluge.
    • Jole wrote:

Dobro a čemu onda ovo
      MAXtv Sat uz ADSL pristup je idelan izbor za vas ukoliko u svom domu imate pristup MAXadsl superbrzom internetu, koji je uz satelitski antenski sustav preduvjet za instalaciju MAXtv Sat digitalne televizije.

I ovo !
      MAXtv Sat dostupan je korisnicima T-Coma bez ADSL pristupa koji imaju mogućnost instaliranja satelitskog antenskog sustava što je i preduvjet za instalaciju MAXtv Sat digitalne televizije.

Negdje pise da je Preduvjet ADSL a negdje ne ?(
      ADSL pristup.**
      MAXtv Sat možeš dobiti uz ADSL ili bez ADSL-a odnosno uz telefon od T-Com. Cijena MAXtv Sat koju placas svaki mjesec ovisi ti o time imaš li ili ne ADSL i zato su ti usluge odvojene.

Vrlo nespretno si napravio copy paste jer se napomena odnosi na slucaj kada zelis sa MAXtv Sat-a uz telefon preci na MAXtv Sat uz ADSL:

Ukoliko naknadno podnesete zahtjev za MAXadsl uslugu prelazite na MAXtv Sat uslugu uz ADSL pristup.**

Logicno je da se mozes prebaciti na MAXtv Sat uz ADSL jedino ako ti je dostupna MAXadsl usluga.

CAS
    • Ludi Pera wrote:

Savec wrote:

Da, radi dok ne upale hardverski pairing, onda će biti pushing.

pa ima li N3 uopče tu mogučnost ili su to samo nagađanja??? pitam zato jer koliko ja znam ni ti jedan provider koji koristi nagru nema uključen taj hw pairing ?( ?( ?(

Ima, ali ja mislim da od toga nema nista za sada jer nisu ozbiljnije ugrozeni, naprotiv, u narednih 1,2 god njima godi malo reklame preko CS-a, pa onda svima ucerati kao Total
      MEDIAKING-VASE AUDIOVIZUALNO KRALJEVSTVO
    • Shadow wrote:

Ludi Pera wrote:

Savec wrote:

pa ima li N3 uopče tu mogučnost ili su to samo nagađanja??? pitam zato jer koliko ja znam ni ti jedan provider koji koristi nagru nema uključen taj hw pairing ?( ?( ?(

Ima, ali ja mislim da od toga nema nista za sada jer nisu ozbiljnije ugrozeni, naprotiv, u narednih 1,2 god njima godi malo reklame preko CS-a, pa onda svima ucerati kao Total

ima i može se sredit..ubrzo ..
      Cosa Nostra - Samo Techno (Promo)
      youtube.com/watch?v=7BI8pxR57Fs
    • Shadow wrote:

Ludi Pera wrote:

Savec wrote:

čuj ako češ na takav način gledati onda ispada da se neki paketi več dugi niz godina reklamiraju i da neče tako brzo prestati :rolleyes:
    • mogu samo reči da arena sport ima na satelitu fenomenalnu sliku kao SD kanal, još samo da srede prava sa prijenosima lige petice i zaslužuju da im naraste broj pretplatnika.

na IPTV-U sam ih uglavnom gledao na crt televizorima kod drugih, tako da nisam bio u mogučnosti ocijeniti kakav im je kvalitet slike, ali ovo na satelitu je stvarno odlično i za svaku pohvalu :smilie13: :smilie13: :smilie13:
    • ovako max tv sat možete zatražiti na šalterima Hrvatske pošte i to se agresivno nudi
      i to samo satelitski paket
      uvjet je da se ima t-scum linija

a drugi nacin je naci nekog ko ima lošu adsl liniju i dogovoriti da on zatrazi max tv sat jer iptv nemoze ni dobit :D
      uglavnom to su mjesta oko gradova na periferiji svima linija banana (zagorje,prigorje..)
    • počeo sam se lagano zagrijavati za ovaj Max tv satelit (nadam se da ču mu uspjeti odoljeti :rolleyes: ) pa me zanima da li bi netko mogao staviti neku sliku kako izgleda izbornik na tom njihovom orginal resiveru.

ja imam T-com liniju ali još uvjek mi nije jasno mora li resiver biti priključen na nju ili ne???

i da li se odmah nešto plača prilikom preuzimanja resivera ili tek kasnije na prvom računu???