Pinned Primera Division 13/14

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• k@lkov wrote:

Ako ne do juna, onda cekamo zavrsetak 2013...
      Valjda ce murinho osvoit neki trofej pored katalonce. :D

Ma nemaju sanse ni tada, pa u barci ima vec sad 16-17-godisnjaka koi sad vec mogu dobro parirati realu. Jos kad se uzme u obzir da ih je i neimar vec sad odbio i izrazio zelju gdje bih najradije onda ja stvarno nevidim kako oni mogu parirati barci a barca vec sad ima novog mesia.
      I KAD GUBE I KAD TUKU UVJEK VJERNI SVOM HAJDUKU!!
    • E to sto je uzeo sa Interom, nek dobro cuva inace ce zaboraviti kako trofej izgleda :D
      “Liječim se. Bezuspješno. Evo, već je pet godina kako ‘apstiniram’ od Sarajeva, i da sam cijelog života bio na ‘igli’, do sad bih se ‘očistio’, ali od Sarajeva ne mogu, pa da me ubiješ. Ponekad mi se čini da je ono umrlo u meni, da sam ga se kotaris’o, ali dovoljna je najmanja sitnica, poznat glas preko telefona, ime u novinama, san, da se sve iznova uzburka u meni, da naprosto podivljam od želje da… da… da ne znam ni sam šta…”
      youtube.com/watch?v=pc1c57Fl6E4
    • 3 dana nakon što je real izgubio od barce doma prebacim na kanal od real madrida u paketu d+,
      i nisam mogao vjerovati, vrte spot kad su prije god dana osvojili kup kralja, i to načinom kojim sam ostao zatečen.

svake rečenica je imala riječ GRANDE , velika pobjeda,velika igra,najbolja momčad i vrte slike gola i slavlja u gradu, jedno 5-10 min traje to grande popračeno snimkama.
      pa neznam kako im nije bed, opet su doma "osramočeni" i oni vrte slike jedine pobjede nad Barcom i to u kupu kralju,
      na koji se prije takoreći nisu "popišali" kad su ga osvajali ali ovaj je poseban.

to koda me netko nokautira 10 puta i ja njega jednom u produžecima i slavim načinom kao da sam ja bolji nego ovaj što me nakantao 10 puta.

teško je ovako opisati riječima, da vidite spot sve bi vam bilo jasno. time još više prikazuju nemoč nad Barcelonom i u biti djeluju smiješno.
      em kolko je vremena prošlo.

ovime nisam mislio uvrijediti navijače Reala već mi je smiješan način kojim sada parariraju Barci i žele se prikazati velikim ako ne i večim od nje.

:)
    • da napomeneom ,ja jesam navijač Barcelone ali isto tako smatram da trenutno Real igra fantastično,
      al očito imaju komplex Barce , i ako sam ikad mislio da će Barca teško dobiti to je bilo u ovoj tekmi,Real je gazio sve pred sobom.
      slaba utjeha će biti Barci i da dobiju sve utakmice sa Realom ako Real osvoji prventsvo.
      ako se dogodi takav scenarij moramo reći da je Real ove god bio najbolji.
      kolko puta Dinamo izgubi od Hajduka a osvoji prvenstvo i svi tvrde da je Dinamo najbolja momčad.
      je da je ljepo pobjediti u derbiju ali gleda se na kraju sezone!!!

ps

jedino što kod Reala nevolim je Ronaldo,čovjek je zaljubljen sam u sebe,valjda nosi ogledalce u đepu.
      tim načinom ponašanja kvari sve što je izvrsno napravio kao igrač.
      pa gdje got se pojavi ljudi mu vići Messi baš jer znaju da smatra da je najljepši,najbogatiji,najbolji... i ljude to smeta!

The post was edited 2 times, last by rocky123 ().

• Eh, radujte se na onakvu Sevlju, razbio li ih kraljevi ko beba zvecku,
      real rutinski, ali sevilla onakva nisam nikad video...

Btw neko je ranije pomenuo da gayboy vise nepada kao inzaghi,
      tacno, ali sinoc ja nisam video niti jedan duel koi je on izgubio
      da proge kako treba, sve nesto ga lega bole, koleno stradalo, misic.... ima kvalitet al mi se gadi nogomet od njega, pih :thumbdown:

i jos jedan btw, svi se vise navikli na trofeja Katalonaca, pa niko danas niti je pomenuo metlu Santosa... [a najvljivali neimar - mesi duel].... :thumbsup:
    • Zato Sto igraju u istoj ligi kao i Barcelona :D
      “Liječim se. Bezuspješno. Evo, već je pet godina kako ‘apstiniram’ od Sarajeva, i da sam cijelog života bio na ‘igli’, do sad bih se ‘očistio’, ali od Sarajeva ne mogu, pa da me ubiješ. Ponekad mi se čini da je ono umrlo u meni, da sam ga se kotaris’o, ali dovoljna je najmanja sitnica, poznat glas preko telefona, ime u novinama, san, da se sve iznova uzburka u meni, da naprosto podivljam od želje da… da… da ne znam ni sam šta…”
    • alen5555 wrote:

A hajd mi reci zasto se nebih nadao tituli?

Pa realno mozes se nadati jer po meni prije ce jos negdi barca kiksati vec real, ne zbog toga sto je real bolji vec zbog Barcine zasicenosti i to je sasvim prirodna pojava.
      Kad bi jos sudjenje bilo postenije em bi real od Barce uvjek primao 10 komada a on bi sam vise puta negdje kikso i nebi ni osasunu dobio sa velikom razlikom ali tak je kad im se sudi ko kraljevima.
      Sto se tice usporedbe Barca real to je samo suplja prica jer koliko je real bolji od dinama toliko je Barca bolja od reala i to su dokazali X puta sa Barcom se jednostavno nemoze nitko porediti pa ni real.
      Samo da jos dodam ja nisam navijac Barce navijam iskljucivo za svoje Bile Tice ali volim nogomet a vec nekoliko godina ono sto Barca igra to jos nije nikad nitko dali ce nekad to neznam i zato uzivam ih gledati kad igraju neovisno protiv koga bila to almeria ili real oni uvjek igraju isto uvjek su dominantni na terenu uvjek razvale protivnika na najkulturniji nacin. Njima je igrati protiv reala isto ko i protiv Cibalije.
      I KAD GUBE I KAD TUKU UVJEK VJERNI SVOM HAJDUKU!!
    • Pa ovo je postao pravi Clasico svaki put ih nabiju ko levate.A o mesarima tesko je sta i pricati.Razumijem da boli kada je neko bolji od tebe ali ici ovako ostro na igrace pa to nema nigdje.Valjda ce neko od odgovornih pogledati utakmicu pa ovoga Kretena Pepea izbaciti iz fudbala skroz.FUJ!!!!
      Dreambox db800 hd :D

Girbeltini 100

15/15 fibernet
    • alen5555 wrote:

A hajd mi reci zasto se nebih nadao tituli?

di je moj prijatelj,pa jel ostala još koja rupa di se možeš zavući :D

nema veze, mislim da Real ove god ima veće šanse da osvoji prvenstvo.
      Barca se zeznula mislim predhodno kolko u gostima, do 88 min su vodili 1-0 i primili gol,
      imaju dosta nerješenih,teško je to sve nadonadit na Realu,em nije dosta em mora više i Real dobit koju tekmu bar po logici brojeva,
      nemože stalno kuglica pasti na crveno, mora jednom na bijelo!
      al biće napeto :thumbup:
    • Veliki pozdrav mom dragom prijatelju Alenu :D