POLARIS će biti velika konkurencija TOTAL-u na Adria tržištu

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Pa sta nije jasno?

Polaris

Source Code

1. http://www.polarismedia.rs/prices.php

Digi

Source Code

1. http://www.digi.rs/web/index.php?task=kanali&paket=1

svako ko pogleda bice mu jasno da je Polaris bolji i po kvalitetu osnovnog paketa
      i po kvalitetu slike.
    • Zato sto ja imam i polaris i digi i znam, a ko ne zna neka proba pa ce mu biti jasno. Glavna stvar je ta sto sam izbacio osnovni paket polarisa i digija u kome se vidi da sto se tice srbije polaris je ocigledno bolji. Sa ta 2 viasat sto dolaze u polaris jos malo i total osnovni paket koji te skuplji pada na drugo mesto.

Total osnovni paket pogledajte

Source Code

1. http://www.totaltv.tv/Ponuda/112/Ponuda+paketa.shtml/nav_start=0

RTS1, RTS2, B92, Prva, Avala, Happy, Kanal D, B92 Info, Studio B, 24 Kitchen, SOS, Top Shop TV, Kopernikus, Palma plus, RTRS, Viasat History, Viasat Explorer, Viasat Nature, National Geographic, Discovery, Disney, MTV, Motors TV, TLC, AXN, Atlas, Top Music, KCN Music, RTS Sat, TV1, Al Jazeera Balkans

790 din

+ fta Top Shop TV, Kopernikus, Al Jazeera Balkans, Top Music, , KCN Music, RTS Sat

fakticki pola fta a 790 din

The post was edited 1 time, last by commando ().

• Više može biti razloga, mala reklama, zadnji došli na tržište, ljudi većinom zakucani na cabalu(kod mene je RAdijus Vektor uzeo veliki deo tržišta, imaju u ponudi sve, ali iskreno slika je krš, guraju i net uslugu, ljudi potpisivali ugovore nisu ni gledali na koliki rok) i to po tri godine ugovor, može da ih odbija cena instalacije, ako raskida ugovor, tu mora platit ostalu pretplatu, pa onda još kod Polarisa instalaciju.. nije malo novaca u ovo vreme.. ja sam imao DIGI, izašao ugovor, nisam se mogao borit sa njima više, i lomio sam se za Polaris, ljudi ga hvale, pljuju.. isto kao sa DIGI, reko šta ću.. stisao sam i rekao daj.. pa kako bude.. ne može valjda biti gori od rumuna.. i nisu gori od njih.. pisao sam ranije u postovima, šta mi je plus kod njih.. šta minus..
    • Stvarno je neumesno porediti polaris sa totalom a sto se tice digija prednost dajem polarisu. Imam licno total i polaris a video sam kako digi izgleda pa kad sam ga i imao u Cs nisam ga gledao. Ali imala je moja sestra i zet u Srbiji digi i slika je bila(pre godinu-dve) katastrofalna. Samo je cena bila OK a ljudi prvo gledaju cenu pogotovo oni koji zive u Srbiji. Fala Bogu pa su i oni presli na total.
      A sta to fali polarisu da bi bio konkurencija Totalu???? Pa fali im mnogo.
      Prvo EPG, pa teletext, pa USB prikljucak koji nema nikakvu funkciju, fali im da arenesport kanali budu preko satelita u HD-u, fali im nekoliko filmskih kanala. Koji filmski kanal ima polaris?????? Ja izvrtim polaris reciver do broja 10 i sta sam video. RTS1 i 2, b92 i prvu i 4 arene. Pogledajte te arene i videcete da imaju praznih dana, recimo ponedeljak, utorak bez ijednog live prenosa. Vikend je OK. Juce je bio jedan prenos i to kosarka radnicki fmp i BKK i vaterpolo a petak. Danas vec ima prenosa ali recimo danas od jelen super lige ne prenose ni Zvezdu ni Partizan na arenama. Hocu reci da iako su arene OK sve ovo ostalo sto nudi polaris nije nista narocito. Dok u totalu ima jedno 10-ak kanala na kojem se u bilo koje doba dana ili noci moze pogledati neki film toga u polarisu nema. Po meni polarisu fale kanali koji na svaka dva sata daju film kao sto su kod totala kanali rasporedjeni od broja 50 do 56.
      Poz...
      Sve je dobro kad se dobro svrsi
      -----------------------------------------
      dm800, total tv, polaris, sony PS3,
      Panasonic TH42PZ70EA
      shimano xt-a longcast medium +vox varior s
    • To je zato sto je polaris nov. A 60 posto korisnija je vezano ugovorom na 2 god ili za digi ili total. Dao sam poredjenje kanala polaris, digi, total osnovni paket. Ne znam zasto pominjes arene. U polaris osnovnom ima samo arena 1 ali zato u total osnovnim nema nista. A ni tih film o kojima pricas.
    • @fenomen
      Ništa lično ali brate što si se napisao gluposti. Fali TXT/EPG, USB nije u funkciji, kao što nije ni pružanje Interneta i to neće nikad dobit u ovoj lopovskoj i monopolističkoj državi. Fali im i emitovanje programa sa javnom frekvencijom, uprkos njihovoj želji da ih emituju, kad su Histroy izbacili ja pitam jer to zbog SBB, odgovor potvrdan, a taj isti History ne ide nigde drugde nego u SBB i Radijus Vektoru(koji emituje SK komplet i AS). AS nije u HD, pa neće se TS odreći toga, koliku su kampanju digli i reklamu sa AS, a sa druge strane nemaju kome u ovoj siromašnoj državi puštati HD, pa ljudi još nemaju fixni telefon u Srbiji, a ne da sad pazari LED/Plazmu/LCD da bi mogao gledati AS. Filmski program fali, pa to fali DIGI-u, imaš u Polarisu HBO paket sa Cinemaxom, za 300(1€ = 111 i kusur dinara) dinara, ako je to puno, i ne možeš priuštiti uz osnovni paket, onda nemoj ni kukat i tražit da dobiješ bolju uslugu od toga što platiš. Mi smo svi navikli da je najbolje ako se ne mora platit, ako može nešto na mule-bale, na dođem ti.. neverovatni smo. AS ima praznog programa.. ne mogu da verujem.. pa šta je prenosio tad SKY u zapadnoj evropi ili na Ostrvu, kad po tebi nema prenosa, ponedeljkom/utorkom, petkom.. Zvezdinu utakmicu prenosi Prva, jer imaju pravo sve tekme sa Marakane da prenose, od sledeće sezone AS kompletnu ligu/kup prebacuje pod svoje. Fali im i mora da im fali jer ovde je monopol veći od države, sistema.. teško je to objasniti već se mora doživeti..
    • Filmska ponuda Polarisa je po meni ok,za ovu cenu to je to,i ne može se očekivati nešto više za ove pare
      Polarisu mislim fali par hd kanala još tipa HBO HD,Discovery HD, NGC HD,..sve to ima kod Bulsatcoma
      samo izgleda da je to problem uvrstiti i u ponudu Polarisa..sa Arenama HD bio bi pravi pogodak..možda i
      neki domaći (ne lokalni) kanal i to bi bilo mnogo bolje sve.Odlično je što su ubacili ovih par Viasatovih
      kanala,na dva još da srede prevod jer je to veoma bitan deo cele priče kod nas..i možda malo srediti epg..?
      Ali nadam se da ne idu na tome da zadrže cenu predplate i ne povećavaju je zbog toga te stime i prestanu
      sa dodavanjem novih kanala koji očigledno jako puno koštaju? Ja im želim želim puno sreće i uspeha i da
      ne prođu nažalost kao Digi Tv kod nas koji je u sve većim i većim problemima :thumbup:
    • Jel to osnovni paket? Ja na sajtu totala ne videh da tako pise, nego da sto nabrajate je dodatni paket. Poredjenja su OSNOVNO i najniza cena, a ne sta ko ima ukupno. I u cs imam ceo digi pa necemo porediti to i total. Po tome bi total bio patuljak, pored dokumentarnih sportskih i filmskih sa prevodom. Jedino ako ne mislite na pink najglupsi paket sa reprizom filmova kao na rts. Sto onda popedite to, Poredite skyuk i total onda. Ima 500 kanala i hd i sd.
    • commando wrote:

Jel to osnovni paket? Ja na sajtu totala ne videh da tako pise, nego da sto nabrajate je dodatni paket. Poredjenja su OSNOVNO i najniza cena, a ne sta ko ima ukupno. I u cs imam ceo digi pa necemo porediti to i total. Po tome bi total bio patuljak, pored dokumentarnih sportskih i filmskih sa prevodom. Jedino ako ne mislite na pink najglupsi paket sa reprizom filmova kao na rts. Sto onda popedite to, Poredite skyuk i total onda. Ima 500 kanala i hd i sd.

Pa što se malo ne odmoriš od komentara. Imaš polaris i zadovoljan si i uživaj u praćenju onoga što plaćaš ,a ti provodiš više vremena na ovom forumu od gledanja tv. Ko je šta voleo on je uzeo neko polaris , a neko drugo a ti moraš svakog ubeđivati da je najbolje ono sto ti imaš.
      dreambox 7020 -s -; 800 hd -; panasonic 42pv-70p
    • stanko.i wrote:

commando wrote:

Jel to osnovni paket? Ja na sajtu totala ne videh da tako pise, nego da sto nabrajate je dodatni paket. Poredjenja su OSNOVNO i najniza cena, a ne sta ko ima ukupno. I u cs imam ceo digi pa necemo porediti to i total. Po tome bi total bio patuljak, pored dokumentarnih sportskih i filmskih sa prevodom. Jedino ako ne mislite na pink najglupsi paket sa reprizom filmova kao na rts. Sto onda popedite to, Poredite skyuk i total onda. Ima 500 kanala i hd i sd.

Pa što se malo ne odmoriš od komentara. Imaš polaris i zadovoljan si i uživaj u praćenju onoga što plaćaš ,a ti provodiš više vremena na ovom forumu od gledanja tv. Ko je šta voleo on je uzeo neko polaris , a neko drugo a ti moraš svakog ubeđivati da je najbolje ono sto ti imaš.

:thumbup:
    • Nista ja ne ubedjujem i da hocu ne bi mogao. Sustina je da sam dao koji sta paket nudi, sto ste mogli i sami naci na sajtovima polaris, digi, total. Vi ste poceli raspravku, samo sam je potkrepio malo, a poteklo je od toga ko ima najvise korisnika. Pa rekose kad je polaris dobar sto ima manje korisnika od totala i digi. I to vam je objasnjeno. Zatn sto 70 posto digi i total korisnika je pod ugovorima na 2 il 1 godinu. Videcemo kad isteknu ti ugovori koliko ce ko da ima.
    • Danas je na prostorima ex-yu jako bitan faktor cijena,zato će jeftiniji paketi uvijek imati više korisnika.Kvalitetnija i bolja ponuda kanala pada u drugi plan.Polaris je po kvaliteti slike ispred digija ali teško da će u dogledno vrijeme imati više korisnika.Od Digija je sramotno što nije u stanju za sve ovo vrijeme koliko posluje poraviti kvalitetu slike na Rts-u.
      Pozdrav depoljak!