Novi kanali na MAXtv SAT

• New

djvalentino wrote:

ali moraš dodati na Total TV ima najlošiji signal
      nije toliko loš da bi bio negledljiv... samo treba antenu dobro poštelati
      ja sam starcima složio VIP-ov triple LNB na Totalovu antenu i nemaju problema sa signalom ni kod kiše
    • New

maestro wrote:

Evo pogledao sam pakete, pa je stanje po meni ovako:
      1.) Total TV HR (ubjedivo najveći broj HD kanala + isto tako i velik broj domaćih kanala)
      2.) Max TV
      3.) Evo TV (kvantiteta na uštrb kvaliteta)

Mislim da je pogrešno uspoređivati Pay TV DVB-T platforme sa satelitskim provajderima koji imaju na raspolaganju kapacitete o kojima platforme poput EVO TV mogu samo sanjati.
      Za HD kod Totala stoji .Al treba uzet u obizir da EVO TV nema mjesta za toliko HD kanala. Treba sačekat šta će bit kad krene HEV H265.
      Pay tv se valjda uzima zbog sportskih filmskih dokumentarnih pay kanala ?! Tipa arena, sport klub , fox, amc,hbo, national g, discoveri, axn, mtv, vh1 , a ne zbog hrt, nove, rtl z1 , jabuke ,pinka , prve , behar tv, hayata .

MAX TV i EVO TV . Gledaj samo ono što kod MAX TV dobiješ u Osnovnom paketu, Mani to što MAX TV ima dodatne pakete jer ovdje nije riječ o njima. I šta dobiješ u moja tri buketa kod EVO TV.

Što se tiće sporta na MAX TV dvije arene na kojima nisu sigurni hoće li moći gledati Osijek-Rijeka Dinamo-Osijek a kamoli Hajduk-Dinamo ili Juventus-Inter PSG-Monaco. Jer arenaši te utakmice uvijek bace na arenu 3,4, 5 koje se dodatno plaćaju.
      Kod EVO TV dobiju tri Sport kluba koji utakmice tipa ManchesterUtd-Liverpool Totenhem-Chelssa AteleticoM-Barsa RealM-Barsa prenosi na prva tri sportkluba . Ima NBA Euroligu.
      Dobiju Eurosport.
      Dokumentarni imaju Discoveri koji MAX TV kao i Eurosport nema.
      Doku tv , Visat History HD su otvoreni svima.
      Filmski kanali MAX TV mi nema ništa bolju ponudu filmskih kanala u Osnovnom paketu nego EVO TV u buketu film&djeca . Tu su negdje .
      Dječji kanali to nepratim al koliko vidim ponuda je otprilike jednaka.

Ove lokalne hrvatske srpske bosanske to neću ni pominjat jer nezaslužuju.

Kako gledamO samo ono što se dobije u Osnovnim paketima i Moja tri buketa .
      Kod kojeg nemožeš imat sve žanrove (al većina ljudi ipak znaš šta želi gledati šta ih zanima!)
      EVO TV mi ima bolju ponudu u moja tri buketa nego MAX TV u Osnovnom paketu.

Razgovarao sam dosta ljudi koji su pre imali MAX TV Total tv . Sada ili više nemaju pay tv, ili prešli negdje dalje VIP EVO TV.
      Svi oni računajući i ove koji su sa MAX Totala VIP tv otišli sa pay tv . Su mi rekli da su od tih silnih kanala gledali nekih desetak .
      A ovi što su pre imali Total MAX TV pa su prešli na EVO TV , nije ih bilo puno njih nekoliko.
      Svi kažu da sada napokon imaju one kanale koji ih zanimaju.A ne hrpu kanala koji su im samo bili broj.
      NEMA POTPISA