Project tiTan by nit - powered by AAF

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• ne preteruj...dobar je dobar...pokušao sam da ga updejtam online i kao ide sve i na kraju chek ok...ali ne vidim u infos da je promijenio novu verziju

sviđa mi se što u media centru ide na sve particije a ne samo mountanu...

pokušao sam da pokrenem subtitle na nekom avi filmu ali ne vidi ga... ili...?

čini se brz... kvalitet slike dobar...i nekako stabilan kao image... :thumbup:
    • Vidio sam da je ovo izashlo al jos nisam stigao probati, al vjerujem da sve sto je bazirano imalo na Neutrino makar sto se tice koristenja resursa da mora biti dobro.
      Inace od samom pocetka koristim Neutrino od BPhanter i mogu reci da je odlican. Probao sam dosta varijanti enigma2 al nista nije tako stablno. Makar je tako kod mene bilo.
      Inace koristim multiboot tako nece biti problem probati image.
      [ VDR: Morex Cubid 3688B | POV/ION330-1 | G.Skill DIMM Kit 4GB (4GBPQ) | TeVii S650 DVB-S2 USB | Selfsat Rotor HH90 + Selfsat H21D2 | Panasonic TX-L50ETW60 ]
      [
      VDR: Raspberry Pi 2 Model B | Sundtek SkyTV Ultimate 5 2015 (DVB-S/S2) ]
      [
      W≡T≡K . openelec DVB-S2 STB ]
    • @cigo
      Jeli ti u avataru tvoja antena na motor, sa grlicom?
      Sličnu stvar sam ja imao 2-3 godine zaredom, kada bi mi grlice svile gnijezdo u ovom prostoru (unutar nagibnog kuta antene).
      Čak bi im i ja pomogao u tom slaganju grančica koje su donosile, jer je bio preveliki raspon za grančice (koje su one nalazile i to bi im stalno ispadalo par dana ), pa bih ja ugurao žice, da popunim dno, a one bi nastavile dalje.. ;)
      I tako bi se one (otac i majka, zajedno sa mladima koje bi dobile-2-3) vozale skupa sa antenom od 42E-30W, dok nebi mladi poodrasli i odletili skupa sa roditeljima.
      Bilo je to prije 4-5 godina. sada ni nema puno grlica oko mene (imam veliki gradski park ispred kuće sa stablima)...neznam što im se dogodilo..ali su jednostavno nestale...
      A bilo ih je lijepo vidjeti :love:
      LP sa mora
      Titan
    • Ima li još živih koji koriste ovaj naš stari reciver !? Ima dosta novih stvari (imagea i sl ...),a po forumima baš i nema ljudi ,ili ja ne vidim . Bilo bi zgodno malo pročarlijati o recimo AFAF Tiatanu u flashu koji po meni radi odlično i brzo ...ili malo o Bpantheru .... Možda se netko i javi ...pa da krene priča ... !! :)
    • Kathrein ufs 910

damhel wrote:

Ima li još živih koji koriste ovaj naš stari reciver !? Ima dosta novih stvari (imagea i sl ...),a po forumima baš i nema ljudi ,ili ja ne vidim . Bilo bi zgodno malo pročarlijati o recimo AFAF Tiatanu u flashu koji po meni radi odlično i brzo ...ili malo o Bpantheru .... Možda se netko i javi ...pa da krene priča ... !! :)

Ima,kako da ne imam i ja ovaj box i rado bih podijelio iskustva sa svima.Trenutno imam u flashu TitaNit v.1.32 sa swapstickom.Zelio bih napraviti multi-boot sa usb-a ,mislio sa probati E2 PTK hipernion kathrein usb image ako je moguce.Znam da postoji alat createMini za Swapstick ali mi nije jasna procedura oko MiniUbota I kreiranja MiniUboot loadera.Tako ako ima neko da mi to objasni bio bih veoma zahvalan :)
    • Da bi riješio problem s Sky It Hd kanalima u Titanu 1.32 trebaš promijeniti zadnji red u start-config - u i treba ti izgledati ovako camrouting=0 .Nakon toga reboot i sve će raditi ok, - provjereno ! Što se tiče PKT Hyperiona sve radi ok ,pa tako i svi HD kanali ,ali je image spor (sporo prebacivanje kanala ,boot nikad da prođe i sl .) pogotovo kad ga usporediš s Titanom (Flash ) ili Bpantherom (USB) :)
    • ntreso wrote:

imam aaf na barry allenu i doooosta je spor jel mi netko može u kratkim crtama napisat kako ubacit titan u flesh...hvala unaprijed

Pozdrav,ja sam imao aaf 2.0 u mom kathreinu tako da sam morao ici preko AAF RECOVERY TOOL T.J ART a v.1.9 kojeg mozes naci uAAF bazi na forumu instaliras program iskljucis antivirus i povezes box sa kompom sa rs 232 kablom startujes ART i pritisnes prekidac boxa od pozadi,moras da provjeris sve ip adrese i mac adresu i da upises sve tacne vrijednosti u b ox narocito pazi da ne pogrijesis mac adresu jer neces moci kasnije izaci sa boxsom na net,mac adresu mozes saznati tako sto ces otvoriti box i na skartu imas naljepnicu odakle iscitas mac adresu ,pritisnes start dugme i flash pocinje i u njemu ce onda biti original kathrein 2,02 firmware.Kada to zavrsi moras instalirai loader MiniUboot koji je sastavni dio ovog programa.Moras deaktivirati fajervol i startovati program u admin modu.Kada to instaliras pripremio si teren za instalaciju TitaNita.Aktuelna verzija TitaNita je v.1.32 koju takodje mozes naci u bazi.Taj fajl koji skines moras preimenovati u miniFLASH.img.Moras imati flesku od 4 ili 8 gb pozeljno kingston formatiranu u fatu na nju stavis taj preimenovan image u prednji utor usba i upritisnes dugme odpozadi istovremeno kada pocinje botovanje pritiskas record dugme na daljincu i on prepoznaje miniflas otpustis dugme i pocinje instalacija TitaNITA KADA SE SVE ZAVRSI BOX CE SE RESTARTOVATI I U NJEMU CE BITI TitaNit.To bi bilo ukratko.Ima tu jos finesa ako negdje zapnes ti napisi tu smo da pomognemo jedni drugima.

The post was edited 1 time, last by nuti ().

• damhel wrote:

Da bi riješio problem s Sky It Hd kanalima u Titanu 1.32 trebaš promijeniti zadnji red u start-config - u i treba ti izgledati ovako camrouting=0 .Nakon toga reboot i sve će raditi ok, - provjereno ! Što se tiče PKT Hyperiona sve radi ok ,pa tako i svi HD kanali ,ali je image spor (sporo prebacivanje kanala ,boot nikad da prođe i sl .) pogotovo kad ga usporediš s Titanom (Flash ) ili Bpantherom (USB) :)

Mozes li mi molim te napisati kako da dodjem do ove opcije nije mi jasno gdje i kako to treba upisati.Hvala. :)
    • Evo ti putanja : / mnt / config / start-config otvorivi s Linux- editorom (npr Notaped ++ nikako obični notaped ) . Camrouting vrijednost 0 (camrouting = 0) . Znači totalcommander - FTP prebaciš file na PC ,promijeniš vrijednost ,vratiš ga u Kathi na isti način - reboot reciver i to je to !