Novi skin "Remember Me HD" by: DDR

• Daconi75 wrote:

Ma kaki, ne sikiraj se ti nista, niti tebe ima bilo tko da kritikuje.
      Ne sekiram se ja, a i na kritike gledam pozitivno, naime ako me netko kritizira znaći da vrijedim njegove pažnje, najgore ti je ako te nitko ne primječuje, a tebe se bogme itekako primječuje ;)
      Nego jesu li te najurili sa BH tima jer da nemaš pojma o grafici, i jeli to razlog sto su te najurili i sa RTi tima pa sada pljuješ i po Vu+ i Bh i po AZbox i Rti
      što bi oni od tebe htjeli, da ti diktiraju što ćeš i kako radit, pa zar ti ne radiš to iz hobby-a i ljubavi?
    • Bravo bebi, za dobrim konjem se dize prasina to si u pravu.

Ostalo ce ti odgovoriti Daco, ja znam jedno da je on jako dobar graficar i na tome mu niko ne moze pripisat etiketu. A svaki autor trazi autonomnost u radu.
      Праштањем уврjеда човjек се уподобљује Богу=показује Божански карактер.Праштање је мjера љубави!Бог је Љубав и зато је Он и Непресушни Извор праштања. Најкрвавији догађај у историји је Распеће Господа Исуса Христа на Велики Петак.И шта Спаситељ моли за Своје мучитеље са Крста? ”Оче опрости им, јер незнају штo чине"(Na latinici-OVDJE)

VU+DUO i td
    • Evo ti i odgovora , da ne bude da sam ti ostao duzan, sto bas i tebi ne moram da dajem kao ni ostalima, sem ako ne zastupas nekoga radi svojih interesa pa sad to moras da otplatis...;)
      ODGOVOR:
      O razlazu sa RTI timom cu napisati uskoro i ovdje a napisano je na njihovom forumu. Nazalost oni su htjeli da uzmu od mene cijeli support i da narucuju sto zele a svaki moj predlog je bio stopiran. Kao djeca na sistemu ucjene. E tako ne moze. Pa ne radim ja ovo za platu ni za koga ! Ja sam autor i moj nit mora ostati, za sitnice se mozemo dogovarati ali za glavno u mom radu NE !

Sto se tice BH, to je ispricana prica, doslo je do nesporazuma sa jednim clanom tima i njega su podrzali a ja sam otisao jer nisam htio da ucestvjem u takvim pravilima igre...

Pozzz..;)

• Mate svi me znate wrote:

Daconi75 wrote:

Evo ti i odgovora , da ne bude da sam ti ostao duzan, sto bas i tebi ne moram da dajem kao ni ostalima, sem ako ne zastupas nekoga radi svojih interesa pa sad to moras da otplatis...;)

Moji interesi su moj obraz, da svakom kažem ono što mislim, zato i imam ovoliko neprijatelja :D nikom nisam ništa dužan, a meni jesu itekako ;)

Jel za rabotu oko popravki risivera ili ? :thumbsup:
      Праштањем уврjеда човjек се уподобљује Богу=показује Божански карактер.Праштање је мjера љубави!Бог је Љубав и зато је Он и Непресушни Извор праштања. Најкрвавији догађај у историји је Распеће Господа Исуса Христа на Велики Петак.И шта Спаситељ моли за Своје мучитеље са Крста? ”Оче опрости им, јер незнају штo чине"(Na latinici-OVDJE)

VU+DUO i td
    • Daconi75 wrote:

O razlazu sa RTI timom cu napisati uskoro i ovdje a napisano je na njihovom forumu. Nazalost oni su htjeli da uzmu od mene cijeli support i da narucuju sto zele a svaki moj predlog je bio stopiran. Kao djeca na sistemu ucjene. E tako ne moze. Pa ne radim ja ovo za platu ni za koga ! Ja sam autor i moj nit mora ostati, za sitnice se mozemo dogovarati ali za glavno u mom radu NE !

Jos si mlad pa te takve stvari pogadjaju. Neznam detalje, ali mogu razumjeti da ste se razisli oko umjetnickog dojma. Zbog toga umjetnici djeluju samostalno i cesto ih zovu alternativcima, a obrtnici rade prema narudzbi. Naime stvari koje rade obrtnici moraju biti prihvatljive i firmi i mojoj baki i bogu i vragu...
      Jednostavno, glatko, sivo i dosadno... Tvoji dizajni izlaze iz tog okvira mainstreama.
    • RAzlika izmedju Daconija i drugih,je sto Daconi radi ovo iz hobija,dok drugi zastupaju odredjene modele i zaradjuju na ovome ( u tome ne vidim nista lose,nego da se treba znati tko govori objektivno a tko subjektivno ;) )

Naravno da u biznisu uvijek ima nepravde.novo nije upuceno nikome osobno,nego gledanje stvari sa neutralne strane..

@Daconi,evo novi model je narucen pa cemo tvoj skin vrtiti i na VU-u,i na Dreamu i na Azboxu hehe :thumbsup: