Prikazivanje menija kao u progdvb

• Prikazivanje menija kao u progdvb

Prikazivanje menija kao u progdvb

odete na podesavanja-opcije-tv+radio

pa na ok i posle toga imaćete da kad god priđete desnoj strani prozora automatski
      će se pojaviti pop-up sa listom kanala.

• Pa ok ali koliko znam a i ostali potvrdjuju bolji DVB nema i nece ga biti jos puno godina.

Da ima podrsku za disec
      radi na xp win 7 x86 x64
      da ima epg
      titl u centru cist a ne kao u progdvb
      da daljinac preko winlirc na com port ili usb ili senzor radi ok
      da preko plugina pusta youtube i ostale
      da pusta stream-ove
      da pusta sve multimedia formate
      avi, mkv, ts, mpg...
      da pusta sve slike sa hd
      da pusta sve formate muzike
      da snima u mpg i ts
      da ima tajmer zakazano snimanje
      da ima odnos dimenzije slike
      da daljincem preko startera palis i gasis viewer
      da iz kreveta osvetljavas sliku, pojacavas zvuk dodajes oduzimas boju
      da iz kreveta menjas subtitl preko osd
      da menjas audio kanal
      da gledas listu epg
      da otvaras teletext
      sat
      vremenska osa
      snimci
      vremenska prognoza
      vesti
      i jos stosta nenabrojano
      takav DVBPlajer da sve podrzava i codeke rendere , audio i ostalo to nemaju drugi DVB Playery
    • altdvb je bio i vizualno i u performansama najbolji viewer do momenta kada je prestala podrska. Steta da niti jedan viewer danas nema ni blizu ugodan meni.
      Naravno da su nakon 4-5 godina drugi vieweri dobili poboljsanja,dok neki naplacuju licencu koristeci kod koji su preuzeli prije 10 godina od multideca i progdvba-a, sad but true!
    • Podrska za altdvb je prestala prije 5 godina! Do tog momenta je bio najbolji viewer! Prije10 godina sam se radovao dvb streamovimna preko hauppauge kartice,eon offline downloadu, multidecu..! DvB je danas plug and play i izuzetno nezanimljiv. Prije par godina se ugasio legendarni dvb forum, i dans se sve svodi oko pluginsa za cs

Zato ces ovdje naci vecinu tema iz 2005, nazlost od prvog izdanja foruma nema eon tema oko kojih se pisalo danima na forumu!