Pinned Vip TV (B.net)

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• teve.ba/article/3444/zavrsena-prodaja-b-net

Telekom Austria uspješno je završio proces kupovine najvećeg hrvatskog kablovskog operatera B.net, putem svoje kćerke firme Vipnet.

Prema pisanju poslovnog portala Limun, završetak kupovine znači odobrenje sume od 93 miliona eura, koliko je bilo potrebno da Telekom Austria plati za preuzimanje B.net kablovskog operatera.

Upravljačka struktura B.net za sada se neće mijenjati, pa će tako Adrian Ježina ostati predjsednik B.net managmenta, a Mladen Pejković imenovan je za predsjednika supervizijskog odbora.

B.net osim toga što upravlja najvećim kablovskim operatorom u svojoj zemlji, također upravlja i B.net Total TV DTH platformom u saradnji sa Mid Europa Partners fondom iza kojeg stoji Miroslav Šolak i njegov Serbia Broadband (SBB).
      AZBox Elite, Premium, Me, MiniMe
      Dreambox 8000
      AZBox Titan - Android 4.1.4 - Twin tuner DVB-S2 - XBMC - Ubuntu 12.04 ARM release
    • pa to se zna već dulje, ništa nova...
      Humax DIGI III, Alma S2100 HD DVB-S2, Gibertini 85, Smart Titanium 0,2 dB + Hirschmann 0,3 dB, 1 UHF/VHF Iskra logica + 2 UHF Iskra DTX 48F yagice + kanalno pojačalo (s filterskim ulazima) by Mićo + šp radio (FM) antena, Fracarro Belden 7 PRO-X + Hirschmann Ko-Ka, Panasonic 42G30 plazma, Pioneer DTR540 HX-S DVDrec :)
    • Što se tiče kupaca sve zasad ostaje isto, B.net brend i dosadašnje usluge telefona, kabelske, interneta i SAT DTH Total.TV usluge, samo im je VIP sad gazda. Korporativno dakle, a i cjenovno se ne mijenja ništa zasad.
      A VIPnet mislim da nije to stavio još drito kao dio svoje ponude, upravo jer je to još sve friško i trenutno još ne mijenjaju ništa.
      Vidi uostalom malo po VIPnetovim stranicama....
      Humax DIGI III, Alma S2100 HD DVB-S2, Gibertini 85, Smart Titanium 0,2 dB + Hirschmann 0,3 dB, 1 UHF/VHF Iskra logica + 2 UHF Iskra DTX 48F yagice + kanalno pojačalo (s filterskim ulazima) by Mićo + šp radio (FM) antena, Fracarro Belden 7 PRO-X + Hirschmann Ko-Ka, Panasonic 42G30 plazma, Pioneer DTR540 HX-S DVDrec :)
    • Sama prodaja još nije finalizirana.
      AZTN je tek u zadnjih tjedan do 10 dana dao odobrenje da VIP kupi bNet, a očekuje se da će sama transakcija i faktičko preuzimanje uslijediti negdje do kraja studenog.
      Tako da do tada ne možeš očekivati ikakve suvisle informacije o nekom eventualnom rebrandingu / novim ponudama itd. A osobno ni ne očekujem da će se sa time zaletavati na brzinu. Ovo su kupili kako bi se konačno mogli natjecati sa T HT-om na području TV-a, fiksne telefonije i interneta.
    • Vip TV (B.net)

Spajanje Vipneta i Bneta: Predstavljena digitalna televizija Vip TV

Započeo je proces spajanja Vipneta i B.neta koji će trajati nekoliko mjeseci,
      prilikom čega će B.net brand i dalje ostati na tržištu kao posebna linija proizvoda.

Novi član Vipnetove Uprave postao je dosadašnji predsjednik Uprave B.neta, Adrian Ježina, sada zadužen za
      novoosnovani Vipnetov Sektor multimedije i fiksnog pristupa.
      Vipnet je ujedno predstavio novu uslugu u svojoj ponudi - Vip TV.

Riječ je o digitalnoj televiziji visoke kvalitete koja će korisnicima biti komercijalno dostupna od 15. svibnja.
      Uz Osnovni paket, nudit će se također Tematski paketi, Premium i HD paketi s više od 190 programa najpopularnijih i najtraženijih sadržaja.
      Član Uprave Vipneta Mario Cvitković predstavio je i nove 5play Kombi pakete.

5play Kombi paketi biti će dostupni već od 285 kuna mjesečno, a korisnici koji potpišu ugovor na 24 mjeseca imat će posebnu pogodnost kupnje LG TV uređaja za 1 kunu. Korisnici će svoje pakete i dalje prilagođavati vlastitim potrebama te jedini na tržištu primati jedinstveni račun s transparentno prikazanim uslugama i kupljenim sadržajima. Općenito imamo najveći broj programa na hrvatskom tržištu......

.........Nove pakete zasada nude u urbanim središtima, ali će se vrlo brzo proširiti i na nacionalnu razinu

Izvor: javno.hr
    • dobio sam na uvid jedan uređaj od strane VIPneta a radi se o uređaju Albis SceneGate Micro,pa mislim da će se dotični koristit u VIPtv usluzi,

ukratko:
      The SceneGate Micro is an entry level IPTV STB built in very small housing. It is an ideal STB to deliver standard classic IPTV services or can be used as cost efficient "second room" STB. Using an external IR extender the STB can also be used in solutions requiring concealed environments.
      Video Display 1080p
      HDMI™ 1.3 with HDCP
      Flexible Software API
      EU CoC Standy-by Mode
      IR Extender interface
      VU+ duo

OCTAGON HD 1008 Intelligence
      Gibertini 105-Multifeed 28,2e-0,8w
    • Malo sam gledao tu njihovu stranicu i neke stvari ne kužim. Recimo digitalna TV - da li bi se to moglo uzeti bez da se uzima njihova fiksna linija i njihov adsl? Nigdje nisam vidio popis kanala u osnovnom i proširenom paketu (možda sam čorav ali ne vidim). Još samo i da cijena bude normalna - ovih 199 kn mi baš ne izgleda previše primamljivo (naravno ovisi što oni uvrštavaju u osnovni i prošireni paket). Za tih 199 kn uzmem od maxtv-a osnovni ekstra paket (80,29kn) + sportski plus paket (81,31kn) + HBO (35,57 kn) = 197,17 kn.