Prelazak sa SBB-a na TotalTV

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Prelazak sa SBB-a na TotalTV

Zbog selidbe ću morati verovatno da postanem TotalTV korisnik jer nema mogućnosti za SBB a Telekom IPTV me odbija zbog nedostatka mnogih meni bitnih kanala. Uglavnom Imam sledwća pitanja:
      1. Kvalitet slike u odnosu na SBB D3 i Telekom IPTV?
      2. Pošto bih uzeo HD paket, na njihovom sajtu piše da u tom slučaju mogu da pratim FTA kanale samo sa Hotbird-a. Ako se ne varam tu i nema bog zna šta da se gleda od FTA kanala....Da li je ovo tačno ili može nekim dodatnim LNB-om da se nadoknadi?
    • 1. ISti kvalitet kao D3 i mozda malo losiji nego IPTV ali nista znacajno,samo obrati paznju da ima dosta manje kanala nego D3 mana su tu svi bitniji...
      2. Mozes izabrati hot+16E ili astru+16e a mozes i o svom trosku dodati koji LNB samo ces ga tesko uklopiti sa njihovim LNB sto znaci da moras kupiti 3 LNB za recimo 19+16+13 i disec sto i nije skupo ali nije ni jeftino...
      DM500s,SS2HD2, 19,16,13,1
      SBB ADSL 16/1
      Phenom II X2@X4 560BE@3.8Ghz,gigabyte MA770-UD3
      GTX 560 Ti OC 1GB DDR5
      Kingston hyper 2x1GB@1066
      WD 2x320GB AAKS SATA 2-raid0
      Corsair 450W
      Total tv
      SKYSTAR HD2
      Monitor Dell P2314H IPS LED
    • Imam par pitanja ako bih se opredelio za ovo što predlaže dakiyu
      1. Da li TotalTV HD risiver podržava DiSEqC?
      2. Pretpostavljam da bi to mogli da mi završe isti monteri koji mi postave i TotalTV ili bih to morao naknadno da organizujem?
      3. Koliko bi me koštalo to dodatno zadovoljstvo sa nekom prosečnom opremom?
      4. Koje satelite mogu da uhvatim na taj način, obzirom na potreban položaj antene za TotalTV?