Stream TV plugin u novom VU+ codiranju

• Samo da kazem da IPTV otvara i sa BH-image, samo strasno digo kasni sa otvaranjem. Mozda nekih 45 sec, ili cak ne otvori svaki put i kada otvori za par minuta zastopa.

Da bi se izbjeglo ovoliko dugo cekanje da otvori sliku, mozete uraditi sledece. Kada prebacite na neki kanal, nakon 11-12 sec opet pritisnite OK i slika ce doci :)

Malo dorade na BH-image, i na njima ce IPTV da radi kao Doxa :)
    • ters wrote:

Da bi se izbjeglo ovoliko dugo cekanje da otvori sliku, mozete uraditi sledece. Kada prebacite na neki kanal, nakon 11-12 sec opet pritisnite OK i slika ce doci :)

Da nebi bilo zabune koliko dugo da se ceka za ponovno pritiskanje OK, kada se na displeju (oni koji imaju VU+ sa displejom) izgasi ona kao tackica koja se pojavi iznad naziva kanala, onda pritisnite OK.
      Ta tacka kada je gledate izbliza izgleda ovako II. Kao znak za pauzu na nekom playeru.
    • Sandokan wrote:

Važi i za ova dva, uvjet je samo OpenPli Image (noviji)

Probao sam na novi nacin #SERVICE 1:0:1:4097:0:1:820000:0:0:0: na solo i duo ne otvara uopste,
      dok na stari nacin #SERVICE 4097:0:1:0:0:0:0:0:0:0: ide kao i prije, na nekim kanalima se ceka dugo da otvori

Probano sa OPenPLI 4.0 od jucer
      LED Samsung UE-46ES8000, Gigablue Quad, VU+ SOLO 2 Clone , Gigablue SE Plus, Gigablue UE Plus
      VU + DUO,DM8000 ,DM800 ,DM800SE,DM500 HD,DM600,DM500 ,AZBOX PREMIUM ,AZBOX ELITE
      KATHREIN UFS902,GOLDEN MEDIA UNIBOX 9060,INVERTO SCENA 5M,RELOOK 400S
    • Planiram ovaj box naruciti al prije nego to ucinim zanima me par stavri koje sigurno moram znati. Momentalno imam dm 800 hd i cesto koristim iptv preko userbouquet.favourites.tv i sve dobro radi samo posto ima malu ram memoriju posle duzeg gledanja tesko hoce promjenit kanal, pa sam se odlucio za ovaj box zato sto ima vec ram memoriju.U ovom boxu 800 hd otvara kanale pri prebacivanju za 1 do 2 sec. Sad me zanima hocel ova iptv lista raditi s openpli 4.0? Molim da mi neko odogvori koji vec to sigurno isprobo i radi, tako da mogu definitivno donjeti odluku. To je jedini razlog zbog kojeg hocu navedeni box uzeti. VU+ solo 2 twin tuner bi orginal narucio. Unaprjed hvala na pomoci...

P.S. Probajte s ovim pocetnim redom koji kod mene radi bez problema i otvara brzo: #SERVICE 1:0:1:581:75FC:16E:A00000:0:0:0: