Dinamo Zagreb

• Torcida@1950 wrote:

Čini mi se kao da i na forumu ima članova udruge veterana BBB-a,iste one koje su prekjućer napali mlađi članovi BBB-a radi ljubavi sa Mamićem :whistling:

Ti si torcidaš, ajde reci, da li bi ti ikada navijao za Dinamo u utakmici protiv Hajduka? Vjerujem, pretpostavljam da bi si radije zabio nož u guzicu.

BBB su u nedjelju u Maksimiru navijali za Hajduk, i to s Torcidom, ne samo da su pokazali da nisu navijači Dinama već je to neviđena sramota za sve veterane BBB-a i oni koji su napadnuti nakon utakmice, a koji su i branili ovu državu dok se većina današnjih BBB-a nije niti rodila, ovaj njihov rat protiv Mamića i HNS-a nema apsolutno nikakve veze s Dinamom u čiju se ljubav kunu.
    • BBB objavili da nece organizirano navijati na danasnjoj utakmici... Bas me to dobro nasmijalo. Pa oni vec duze uopce ne bodre momcad, ili je mozda "jebo vas mamic" podrska igracima??? Uglavnom mislim da je danasnja partija uzrok bas nedolaska tih "navijaca". Ljudi borite se protiv Mamica, ali ne na ustrb podrske momcadi i klubu. Danas sam nakon dugo vremena uzivao u tekmi, ne toliko radi rezultata vec radi podrske igracima od onih pravih kibica.

Sent from my GT-P7500 using Tapatalk 4
      VU+ Uno
      Triax 88 + Triax 110
    • Ne znam zbilja kakvi BBB su u nedjelju navijali za Hajduk???To što su vikali protiv Mamića nije navijanje za Hajduk,ja sam jako lijepo čuo naizmjenično skandiranje i pjesmu Torcide za Hajduk kao i pjesmu BBB-a za Dinamo,navijanje odlično i sa jedne i duge strane.Ovo mi je zbilja iznenađujući podatak koji nije registrirao niti jedan medij i nije čulo niti jedno uho u Hrvatskoj osim tvoga,zbilja ne razumijem taj podatak??Inaće sam taj događaj nije nešto čime bi se netko trebao ponositi i to zamisli između navijaća istog kluba???Jako žalosno ali to je još jedan u nizu besramnih događanja u ovoj našoj žabokrečini i privatnoj prčiji od lige zvane HNL.Btw od moje matere strana svi su dinamovci tako da ja nisam nikad ni bio zadojen mržnjom prema Dinamu a imam i neke zajedničke uspomene s početka devedesetih sa nekim mojim prijateljima dinamovcima.Svih ovih godina zagovarao sam isključivo sportsko rivalstvo ali BEZ nasilja.Bilo je sve u redu do onog tragičnog slučaja Šimić ali i to je pretpostavka maslo nekoga kome nisu bili u interesu prijateljski odnosi između Boysa i Torcide ;)
    • BBB su zajedno s Torcidom na neviđen način slavili golove Hajduka, to su zabilježili mediji itekako, i dugogodišnji pratitelji Dinama, tu ne govorim o BBB-ima, već Zagrepčanima. Jedan moj kolega mi je s nevjericom pričao, sjedio je na Zapadu i njih 50-tak počelo je vikati "Dinamo, Dinamo" da bi bili prekinuti hukom s Istoka, ne samo Torcide, već i BBB-a, to su potvrdili brojni svjedoci. Nisam rekao da su BBB-i vikali "Hajduk, Hajduk", nego sam govorio o slavlju golova Hajduka, kao i protivljenju navijanja za Dinamo. I danas se BBB-i čude što je policija pohapsila njihove vođe posljednja tri dana, nakon onog sramotnog skandiranja u nedjelju policija je imala dvije opcije, odmah reagirati, krenuti u otvoren sukob s navijačima, prazniti tribinu i izazvati nerede ili lijepo sve posnimiti i onda nakon utakmice rješavati. I upravo su se odlučili za drugu opciju što je pohvalno, da su išli s prvom opcijom opet bi se navijači ustali i pričali bajke o represiji.
    • gregory wrote:

BBB objavili da nece organizirano navijati na danasnjoj utakmici... Bas me to dobro nasmijalo. Pa oni vec duze uopce ne bodre momcad, ili je mozda "jeb vas mamic" podrska igracima??? Uglavnom mislim da je danasnja partija uzrok bas nedolaska tih "navijaca". Ljudi borite se protiv Mamica, ali ne na ustrb podrske momcadi i klubu. Danas sam nakon dugo vremena uzivao u tekmi, ne toliko radi rezultata vec radi podrske igracima od onih pravih kibica.

Sent from my GT-P7500 using Tapatalk 4

Bravo! Upravo je to ono što stalno ponavljam. Što se mene tiče, ako mrze Mamića neka mu idu pred kuću vikat, na utakmicama je važan samo klub, momčad, igrači na terenu. Danas je bila milina za gledat, kako su pregazili Hajduk odličnom napadačkom igrom.
    • Carrick wrote:

Ludi Pera wrote:

Carrick da li je tebi Mamić možda nešto u rodu??? Ja bih prije rekao svaka čast ovoj našoj truloj banana državi i potkupljivim sudcima :rolleyes:

Zašto bi mi bio u rodu? Pa ako ništa drugo, Mamić je brutalno iskrena osoba i prečesto je u pravu, ali ljudi su kod nas licemjeri da je to prestrašno. Kao, navijači ga nazivaju da je seljak, nasilnik, da vrijeđa okolo, a onda oni vrijeđaju 30 puta gore i to je kao u redu.

Eto sad si i ti pokazao to licemjerje. Kad huligani na tribinama viču "Ubij Srbina" onda je sve ok, a kad Mamić jednog čovjeka izvrijeđa onda je kao kupio suca koji ga je opravdano oslobodio. Mamić nije vrijeđao srpsku zajednicu, vrijeđao je jednog čovjeka iz kojeg se iz aviona vidi da ga mrzi, kao i Dinamo i Zagreb.

Da li treba da ti opet stavim link gdje je taj tvoj krkan osobno vrijeđao legalno izabranog ministra Jovanovića pa češ valjda i tebi doči iz guzice u glavu (iako nisam siguran da je to uopče i moguće :rolleyes: ) da je to dj*ubre ljudskog roda trebalo biti osuđeno ?( ?( ?(
    • Moja pretpostavka zašto su Boysi zviždali na skandiranje Dinamo,Dinamo sa zapada i razlog sukoba sa starijom gardom(veterani)je isključivo što taj zapad podržava Mamića.Ne odobravam to što dolazi do fizičkog obračuna ponavljam pogotovo ne navijaća istog kluba pa niti suprotnog.Međutim BBB su izabrali svoj put i načine borbe protiv zla i mafije koje godinama drma našim nogometom i Torcida i sve navijačke grupe im u tome pružaju podršku.Budući da vlada nije ništa učinila da isuši moćvaru i očito to nema namjeru radi sprege politike i struktura unutar HNS-a,navijačima očito ne preostaje ništa drugo nego da se sami bore protiv toga opet i na dozvoljene i nedozvoljene načine.Stadioni su uvijek bili slika i prilika uređenosti društva.Navijaći su pokazali da nisu glavni problem našeg nogometa ma koliko se mafija trudila prikazati suprotno.
    • Jako težak poraz Hajduka, gledao sam utakmicu i meni su igrači Hajduka izgledali kao drogirani ?! Pogledaje snimke golova pa ćete vidjeti kako lopta pored hajdukove obrane lako prolazi. Navijač sam Hajduka, ali moram čestitati Dinamu na boljoj igri i dominaciji tokom cijele utakmice!
      Total TV Hrvatska
      Osnovni + prošireni paket

:thumbsup: ______ Pozdrav! ______ :thumbsup:
    • Torcida@1950 wrote:

Moja pretpostavka zašto su Boysi zviždali na skandiranje Dinamo,Dinamo sa zapada i razlog sukoba sa starijom gardom(veterani)je isključivo što taj zapad podržava Mamića.Ne odobravam to što dolazi do fizičkog obračuna ponavljam pogotovo ne navijaća istog kluba pa niti suprotnog.Međutim BBB su izabrali svoj put i načine borbe protiv zla i mafije koje godinama drma našim nogometom i Torcida i sve navijačke grupe im u tome pružaju podršku.Budući da vlada nije ništa učinila da isuši moćvaru i očito to nema namjeru radi sprege politike i struktura unutar HNS-a,navijačima očito ne preostaje ništa drugo nego da se sami bore protiv toga opet i na dozvoljene i nedozvoljene načine.Stadioni su uvijek bili slika i prilika uređenosti društva.Navijaći su pokazali da nisu glavni problem našeg nogometa ma koliko se mafija trudila prikazati suprotno.

:smilie13: :smilie13: :smilie13: :smilie13: :smilie13: :smilie13: :smilie13: :smilie13: :smilie13: :smilie13:
      Pametnom dosta.
      I KAD GUBE I KAD TUKU UVJEK VJERNI SVOM HAJDUKU!!
    • Francuski stoper Jeremy Taravel potpisao za Dinamo

Francuski stoper Jeremy Taravel prvo je Dinamovo pojačanje voga zimskog prijelaznog roka! Jučer je u Maksimir stigao potpisan ugovor iz belgijskog Lokerena, a da bi Taravel, koji je već sve dogovorio s Modrima, i službeno postao član plave svlačionice, potpis na ugovor mora staviti još samo Zdravko Mamić. Jučer to nije učinio jer je otputovao s momčadi na utakmicu u Split, ali svoj paraf stavit će po povratku iz Dioklecijanova grada.Taravel ima 26 godina, a karijeru je započeo u mladim uzrastima Creteila, odakle je otišao u Lille. Tamo se nije naigrao, pa je sreću potražio u Belgiji, prvo u Zulte Waregemu, a od 2010. igrao je za Lokeren.

(sportske novosti)
    • Dinamo uzeo Pavičića iz Lokomotive

Dinamo je u srijedu krenuo s pripremama, a na prvom treningu Zorana Mamića pojavit će se nekoliko novih imena. Osim pojačanja iz Belgije Jeremyja Taravela, Dinamovu trenirku će sutra odjenuti Domagoj Pavičić iz Lokomotive, te Dino Perić iz Sesveta. Naravno, to ne znači da će
      Modri osiromašiti svoje filijale... Tako je trener Lokomotive Tomislav Ivković dobio vratara Olivera Zeleniku i stopera Josipa Ćalušića.

(sportske novosti)
    • Juve ozvaničio saradnju sa Pjacom za 23 miliona evra

Marko Pjaca ozvaničio je transfer u Juventus iz zagrebačkog Dinama, za sumu od 23 miliona evra.Veliko interesovanje imali su Napoli i Milan, ali je šampion odneo još jednu pobedu van terena.Pjaca je potpisao petogodišnji ugovor, a od Dinama se oprostio na lep način. Pjaca, 21-godišni vezista, postigao je dva gola i asistirao je u pobedi Dinama nad Vardarom (3:2) u revanšu drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona.

(blic.rs)
    • New

Čestitke Dinamu na večerašnjoj pobjedi 3:1 i osiguravanju euro proljeća na koje čeka 48 godina...

Dinamo je na tablici prvi s 12 bodova ispred Fenerbahçea (7), Spartaka (3) i Anderlechta (1).

Dinamu je ulazak u Europsku ligu donio 2,92 milijuna eura
      za 4 pobjede do sada dobit će 2,28 milijuna eura (570000 po pobjedi, ostale su još 2 utakmice)
      500000 eura što su se plasirali u šesnaestinu finala
      ovisno o prvom ili drugom mjestu, dobit će 1 milijun za prvo ili 500000 u slučaju drugog mjesta

The post was edited 1 time, last by dxdy ().