Nova Lista kanala? U čem je problem?

• Nova Lista kanala? U čem je problem?

Zna li neko zašto 15.07 nije išla nova lista kanala u BIH kako smo već obavješteni?

Što je još zanimljivije evo i nakon 5-6 dana i dalje ništa... u čem je problem, baš sam se
      nadao da će popraviti listu koja je DNO DNA.
      DM 500-S(K)
      Amiko Alien SHD-8900 SOLD
      Total TV BIH HD/DVB-T (Start1,Plus,HBO,HD)
      NETFLIX & HULUplus via unblock-us dot com
    • Navodno tehnički problemi...Slabo zvaničnih informacija zašto se kasni,veći problem je sama lista..Mislim da će biti dosta negodovanja zbog Srbijanskih kanala koji su potisnuti od 120 do 129...Ne znam zaista zašto im to treba,ti kanali su jedni od najgledanijih u paketu,umjesto da idu sa njima gore oni ih šalju nazad...Veoma,veoma zanimljivo...... :)
      Si vis pacem, para bellum
    • satm wrote:

Navodno tehnički problemi...Slabo zvaničnih informacija zašto se kasni,veći problem je sama lista..Mislim da će biti dosta negodovanja zbog Srbijanskih kanala koji su potisnuti od 120 do 129...Ne znam zaista zašto im to treba,ti kanali su jedni od najgledanijih u paketu,umjesto da idu sa njima gore oni ih šalju nazad...Veoma,veoma zanimljivo...... :)

Kanali iz regiona trebaju biti negdje u sredini kao što su sad 50-70, ali da ih šalju na 120+ nije u redu, po meni je trebaju dignuti domaće kanale
      TV1, BN, Face među prvih 15, trebaju strane kanale razmjestiti kako treba i ne mješati ih sa domaćim kanalima.
      DM 500-S(K)
      Amiko Alien SHD-8900 SOLD
      Total TV BIH HD/DVB-T (Start1,Plus,HBO,HD)
      NETFLIX & HULUplus via unblock-us dot com