OpenAZBox PLi MOD HD Prerelease

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• OpenAZBox PLi MOD HD Prerelease

OpenAZBox PLi MOD HD Prerelease

Open AZBox MOD Team proudly presents: OpenAZBox PLi MOD HD Prerelease

Enigma 2 of August 10. 2012

Drivers of August 10. 2012

Kernel of August 9. 2012

To install this image please be sure that you are using AZUp 2.2.4 !!

This is the first Open AZBox MOD Image for AZBox HD Elite, Premium, Premium+ and Ultra receivers, which is running on new 3.4.4 Kernel. Open AZBox MOD Images are fully based on OpenPLi 2.1 Enigma 2 Opensource Project.

You can expect more features in the future that include support for blindscan and USB DVB-T tuners, as we have reached the same level as with new AZBox receivers, thus making all AZBox HD devices run on a new kernel.

This image includes all latest changes from OpenPLi team.

Please test it, use it and give us your feedback.
      We would appreciate if you skip questions like 'when will something be supported or added in image'' - we are working day to day in order to put as much as possible features in E2 and kernel.

Keep in mind that some of your 'findings' will not be treated as bugs - some users posted about video scalling options, but we already know about that and due work is in progress, so sooner or later it will be added, don't worry.

Neizmjerno važna napomena:
      Za ubacivanje ovog novog image OpenAZBox PLi MOD HD Prerelease i za vraćanje na neki od starijih RTi Core imagea koristite isključivo AzUP 2.2.4, inače si budete napravili gadan belaj, pa će trebat netko s USB-to-TTL interfejsom da vam otkloni 'stuck at BOOTING' problem..

Download package includes:

BackToOfficial, OfficialToE2, AZUp 2.2.4 Setup and patch.e2 (Open AZBox MOD HD Prerelease).

Download:

http://www.mediafire.com/?gwzbl9z8f1bz8q3
      AZBox Elite, Premium, Me, MiniMe
      Dreambox 8000
      AZBox Titan - Android 4.1.4 - Twin tuner DVB-S2 - XBMC - Ubuntu 12.04 ARM release

The post was edited 2 times, last by dvlajkovic ().

• Dakle izašao je prvi Open AZBox MOD Image za Elite, Premium, Premium+ i Ultra modele.

Image radi na novom 3.4.4 kernelu, i sadrzi najnovije drivere za navedene modele AZBox HD resivera.

Za flashovanje resivera MORATE koristiti AZUp 2.2.4 aplikaciju!!!

Instalirajte i uživajte!
      Dreambox 8000
      AZBox Titan - Android 4.1.4 - Twin tuner DVB-S2 - XBMC - Ubuntu 12.04 ARM release
    • sofrenic wrote:

AntoDor wrote:

Ubacio u rec, instalacija prošla ok, brzo se diže iz restarta , slika na FTA kanalima ok, za sada sve je SUPER samo ne znam kako instalirati SOFCAM sa cccamom, oscamom i drugim stvarima .... ?(

Meni/podešavanja/dodatci/zeleno dugme/softcam ;)
      Nema mi softcama,

Izbaci :
      systemplugins
      extensions
      pli
      skins

sve sam pretražio pod tim folderima i 0 bodova ?(

Uffff

Ubacio sam TS panel pa sa njega skinuo neku verziju oscam + cccam 2.13 ( cccam radi a s oscamom se još borim )

• Neizmjerno važna napomena:
      Za ubacivanje ovog novog image OpenAZBox PLi MOD HD Prerelease i za vraćanje na neki od starijih RTi Core imagea koristite isključivo AzUP 2.2.4, inače si budete napravili gadan belaj, pa će trebat netko s USB-to-TTL interfejsom da vam otkloni 'stuck at BOOTING' problem..
      AZBOX Premium HD ● WTK . play Android DVB-S2 STB
      Dish 1.80m Prime focus
    • AntoDor wrote:

Nisam uspio , htio se vratiti na stari kernel i RTI 1.6 , sve sam odradio po proceduri, azup je odradio sve i nakon resetiranja :

BOOTING

Hahaha, baš sam super sretan, sada borba 2 dio, praviti kabel itd...

Da sam ga prekinuo,ne bih ništa rekao, ali ovako.......... no coment

Nazalost nisi citao upute i nisi koristio AZUp 2.2.4 za flashanje i povratak na stari licencirani kernel 2.6.22-19. Mi smo o tome mnogo puta ovdje prije izlaska imagea pisali.

Isto tako kako si uspio da flashas novi image na svoj resiver sa AZUp 2.2.4, radi i flashanje na stari kernel.
      Dreambox 8000
    • AntoDor wrote:

sofrenic wrote:

AntoDor wrote:

Ubacio u rec, instalacija prošla ok, brzo se diže iz restarta , slika na FTA kanalima ok, za sada sve je SUPER samo ne znam kako instalirati SOFCAM sa cccamom, oscamom i drugim stvarima .... ?(

Meni/podešavanja/dodatci/zeleno dugme/softcam ;)
      Nema mi softcama,

Izbaci :
      systemplugins
      extensions
      pli
      skins

sve sam pretražio pod tim folderima i 0 bodova ?(

Uffff

Ubacio sam TS panel pa sa njega skinuo neku verziju oscam + cccam 2.13 ( cccam radi a s oscamom se još borim )

U pravu si nema softcam sekcije na novom imageu
      Pozdrav,
      sofrenic
    • MickeySa wrote:

AntoDor wrote:

Nisam uspio , htio se vratiti na stari kernel i RTI 1.6 , sve sam odradio po proceduri, azup je odradio sve i nakon resetiranja :

BOOTING

Hahaha, baš sam super sretan, sada borba 2 dio, praviti kabel itd...

Da sam ga prekinuo,ne bih ništa rekao, ali ovako.......... no coment

Nazalost nisi citao upute i nisi koristio AZUp 2.2.4 za flashanje i povratak na stari licencirani kernel 2.6.22-19. Mi smo o tome mnogo puta ovdje prije izlaska imagea pisali.

Isto tako kako si uspio da flashas novi image na svoj resiver sa AZUp 2.2.4, radi i flashanje na stari kernel.
      Koristio sam NOVI AZUP 2.2.4 ( pa njega sam instalirao i nema potrebe da ga deinstaliram i koristim stari )

Ok , nije BED, riješiću , izvukao sam nekoliko drugih receivera iz crnila pa izvućiću valjda i ovaj ( ako ne, imamo kantu za smeće i to je to )......
      samo, muči me, prejednostavno se to desi na ovom recu...,,

Hvala
    • Zapitam se, šta su betatesteri testirali kada nisu primjetili da pod mrežama uopšte nema WiFi??? (vadili mast, umjesto da kvalitetno istestiraju to što su dobili)???

Ovo ukazuje i na status paprenog Premium HD modela risivera kojem uvijek nešto fali a dijelove za eventualnu popravku je nemoguće naći. Njegova jedina prednost u odnosu na ostale modele AZBox risivera je podrška za WiFi i interni Hard Disk
      Pozdrav,
      sofrenic
    • sofrenic wrote:

Zapitam se, šta su betatesteri testirali kada nisu primjetili da pod mrežama uopšte nema WiFi??? (vadili mast, umjesto da kvalitetno istestiraju to što su dobili)???

Ovo ukazuje i na status paprenog Premium HD modela risivera kojem uvijek nešto fali a dijelove za eventualnu popravku je nemoguće naći. Njegova jedina prednost u odnosu na ostale modele AZBox risivera je podrška za WiFi i interni Hard Disk

U uvodnom postu ove teme je navedeno da neke stvari ne rade, stoga tvoj problem, Open AZBox MOD se unaprijed ogradio za takve ispade, s obzirom da smo znali da će ih biti, te smo naveli sljedeće:

We would appreciate if you skip questions like 'when will something be supported or added in image'' - we are working day to day in order to put as much as possible features in E2 and kernel.

Mislim da ovaj image nema nikakve veze sa tvojim konstatacijama o rezervnim dijelovima, mani se OT-a i drži se teme, u protivnom brišem OT postove ili dijelove posta.
      Dreambox 8000