Pinned Serije na TV

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    • TV program - ponedeljak, 23. decembar 2013.
      Serije - program posle 10.00

      10.00 Pink family Serija: "Studio 24"
      10.00 HBO Comedy Serija. "Čistilište u predgrađu"
      10.02 HRT 2 Serija: "Dolina sunca"
      10.20 Universal Channel Serija. "Ubistva u Midsameru"
      10.30 Pink family Serija. "Pariske priče"
      10.45 Fox Serija: "Svi vole Rejmonda"
      11.00 AXN Serija: "Komesar Reks"
      11.00 Pink family Serija: "Vreme prolazi"
      11.05 Vojvodina 1 Serija: "Najgora nedelja mog života"
      11.10 Nova Serija: "Suze Bosfora"
      11.20 B92 Serija: "Sulejman Veličanstveni"
      11.35 Fox Serija: "Moderna porodica"
      11.55 HRT 2 Serija. "Hotel dvorac Ort"
      12.00 Sci-Fi Serija: "Eureka", sedam epizoda
      12.00 Prva plus Serija: "Dva i po muškarca"
      12.00 Pink family Serija. "Izgubljena devojka"
      12.25 Fox Serija: "Do poslednjeg čoveka"
      12.35 Fox Crime Serija: "Smrt u raju"
      12.38 HRT 1 Serija: "Naslednica s Vendavala"
      12.40 AXN Serija
      12.45 RTS 1 Serija: "Mesto zločina"
      12.50 Hepi Serija: "Crveni orao"
      12.55 Nova Serija. "Zora dubrovačka"
      13.00 Pink family Serija: "Letnje avanture"
      13.15 Fox Serija: "Dosije Iks"
      13.30 Pink family Serija: "Sve se vrti oko seksa"
      13.30 OBN Serija: "Tri kraljevstva"
      13.30 HBO Comedy Serija: "Loše obrazovanje"
      13.45 Fox Crime Serija: "Mornarički istražitelji"
      13.55 Nova Serija: "Mornarički istražitelji"
      14.00 HBO Comedy Serija: "Loše obrazovanje"
      14.00 Prva Serija: "Ponor ljubavi"
      14.00 Hepi Serija: "Jesenje suze"
      14.20 AXN Serija: "Marinci iz Los Anđelesa", šest epizoda
      14.30 Prva plus Serija. "Zločini iz prošlosti"
      14.30 HBO Comedy Serija: "Loše obrazovanje"
      14.30 Pink family Serija. "Opasna igra"
      14.45 Fox Crime Serija: "Ubrzana istraga"
      14.50 OBN Serija: "Sulejman Veličanstveni"
      14.51 HRT 2 Serija: "Degrasi"
      15.00 Pink Serija: "Sila"
      15.00 Prva Serija: "Kako vreme prolazi"
      15.00 Pink 2 Serija: "Pariske priče"
      15.05 RTS 1 Ovo je Srbija
      15.09 Studio B Serija: "Nesavršeni zločin"
      15.11 HRT 2 Serija: "Divlji u srcu"
      15.30 Pink family Serija. "Prekobrojni"
      15.40 Prva Serija: "Institut"
      15.45 Pink 2 Serija: "Studio 24"
      15.45 Fox Crime Serija: "Slučajni partneri"
      15.55 OBN Serija: "Odbačena"
      15.59 RTS satelit Serija: "Bela lađa"
      16.00 HRT 1 Serija. "Puna kuća Raftera"
      16.00 Pink family Serija: "Sestra Hotorn"
      16.20 Universal Channel Serija: "Ubistva u Midsameru"
      16.20 Fox Life Serija. "Ludnica u Klivlendu"
      16.30 Pink 2 Serija. "Letnje avanture"
      16.35 Fox Serija: "Bouns"
      16.45 Fox Crime Serija: "Jedinica"
      17.00 Prva Serija: "Odbačena"
      17.00 Pink family Serija: "Grom u raju"
      17.00 Hepi Serija: "Crveni orao"
      17.00 B92 Serija: "Život prema Džimu"
      17.05 RTS 2 Serija: "Nirnberški protivnapad"
      17.25 OBN Serija: "Nakuša"
      17.35 Studio B Serija: "Bitange i princeze"
      17.50 OBN Serija: "Feriha"
      18.00 Pink family Serija: "Studio 24"
      18.00 Pink 2 Serija: "Oluja"
      18.10 Fox Life Serija: "Uvod u anatomiju"
      18.15 Nova Serija: "Suze Bosfora"
      18.20 Universal Channel Serija: "Vidovnjak"
      18.20 Hepi Serija: "Jesenje suze"
      18.30 Pink family Serija. "Pariske priče"
      18.30 BN Serija: "Eva Luna"
      18.35 HBO Comedy Serija. "Čistilište u predgrađu"
      18.55 HRT 1 Serija: "Smogovci"
      19.00 Pink 2 Serija. "Gradska vreva"
      19.00 Sci-Fi Serija: "Utočište"
      19.00 HBO Comedy Serija: "Prosvetljena", dve epizode
      19.00 Pink family Serija: "Vreme prolazi"
      19.05 Fox Life Serija: "Uvod u anatomiju"
      19.10 Fox Serija: "Moderna porodica"
      19.20 Universal Channel Serija: "Monk"
      19.20 AXN Serija: "Komesar Reks", dve epizode
      19.20 Prva Serija: "Plač violine"
      19.30 Pink Serija: "Mala nevesta"
      19.45 Fox Crime Serija: "Smrt u raju"
      2.15 Pink Serija: "Marinci"
      20.00 Studio B Serija: "Bitange i princeze"
      20.00 OBN Serija: "Feriha"
      20.00 Sci-Fi Serija: "Invazija vanzemaljaca", dve epizode
      20.00 Pink family Serija. "Izgubljena devojka"
      20.05 HBO Serija: "Carstvo poroka"
      20.05 Nova Serija: "Zora dubrovačka"
      20.05 RTS 1 Serija: "Bela lađa"
      20.05 RTS satelit Serija: "Bela lađa"
      20.10 Vojvodina 1 Serija: "Naši snovi"
      20.20 Prva Serija: "Karadaji"
      20.20 Universal Channel Serija: "Skandal"
      20.30 Prva plus Serija: "Dva i po muškarca"
      20.55 Fox Life Serija: "Grad kuguara"
      20.55 Fox Crime Serija: "Mornarički istražitelji"
      21.00 Fox Serija: "Uspavana dolina"
      21.00 OBN Serija: "Sulejman Veličanstveni"
      21.00 Pink family Serija: "Letnje avanture"
      21.10 Nova Serija. "Milost"
      21.10 AXN Serija: "Havaji"
      21.20 Universal Channel Serija: "Havaji 5-0"
      21.30 Pink family Serija: "Sve se vrti oko seksa"
      21.40 HRT 2 Serija: "Mildred Pirs"
      21.50 Fox Crime Serija: "Zločinački umovi"
      21.50 Fox Life Serija: "Ne veruj komšinici iz stana 23"
      22.00 OBN Serija: "Odbačena"
      22.00 B92 Serija: "Pravda za sve"
      22.00 AXN Serija: "Hanibal"
      22.00 Sci-Fi Serija: "Skladište 13"
      22.05 HBO Serija: "Zdravo, dame"
      22.15 RTS 2 Serija: "Nirnberški protivnapad"
      22.30 Pink family Serija. "Opasna igra"
      22.35 HBO Serija: "Devojke"
      22.45 Fox Life Serija: "Seks i grad"
      22.50 Fox Serija. "Američka horor priča"
      22.50 Fox Crime Serija: "King"
      22.50 Prva plus Serija: "Bez traga"
      22.58 HRT 2 Serija: "Istražitelji"
      23.00 Sci-Fi Serija: "Eureka"
      23.05 Vojvodina 1 Serija: "Premijerka"
      23.20 HBO Comedy Serija: "Prosvetljena", dve epizode
      23.30 Pink family Serija. "Prekobrojni"
      23.35 Cinemax Serija. "Treme"
      23.40 OBN Serija: "Tri kraljevstva"
      23.40 Fox Life Serija: "Grad kuguara"
      23.45 HRT 2 Serija: "Na ivici"
      23.45 Fox Serija: "Moderna porodica"
      23.50 Fox Crime Serija: "Zločinački umovi"
      00.00 Pink family Serija: "Sestra Hotorn"
      00.05 Vojvodina 1 Serija: "Najgora nedelja mog života"
      00.05 RTS 1 Serija: "Mesto zločina"
      00.30 HRT 2 Serija: "Seks i grad"
      00.35 AXN Serija: "Havaji"
      00.35 Fox Life Serija: "Ne veruj komšinici iz stana 23"
      00.40 Fox Serija: "Do poslednjeg čoveka"
      00.50 Fox Crime Serija: "Imitator"
      01.00 Pink family Serija: "Grom u raju"
      01.15 BN Serija: "Eva Luna"
      01.20 Universal Channel Serija: "Skandal"
      01.50 Fox Crime Serija: "Zločin"
      02.00 Prva plus Serija: "Bez traga"
      02.20 Universal Channel Serija: "Pomorska patrola"
      02.24 RTS 1 Serija: "Salaš u malom ritu"
      03.20 Universal Channel Serija: "Erika"
      03.35 Nova Serija: "Sutkinja Marija Lopez"
      03.40 Sci-Fi Serija: "Lovci na duhove", dve epizode
      04.15 Universal Channel Serija: "Plave krvi"
      04.30 Pink 2 Serija: "Pariske priče"
      04.55 RTS satelit Serija: "Bela lađa"
      05.10 Universal Channel Serija: "Pomorska patrola"
      05.15 BN Serija: "Eva Luna"
    • TV program - četvrtak, 26. decembar 2013.

      Serije - program posle 14.00

      -14.00 Hepi -Serija. "Jesenje suze"

      -14.00 Prva -Serija: "Ponor ljubavi"

      -14.20 HBO Comedy -Serija: "Loše obrazovanje"

      -14.25 AXN -Serija: "Marinci iz Los Anđelesa", šest epizoda

      -14.30 Prva plus -Serija. "Zločini iz prošlosti"

      -14.30 Pink family -Serija: "Insajderov Vodič za sreću"

      -14.30 Fox Crime -Serija: "Otac Braun"

      -14.50 OBN -Serija: "Sulejman Veličanstveni"

      -14.50 HBO Comedy -Serija: "Čistilište u predgrađu"

      -14.51 HRT 2 -Serija: "Degrasi"

      -15.00 Pink 2 -Serija: "Pariske priče"

      -15.00 Pink -Serija: "Sila"

      -15.00 Prva -Serija: "Karadaji"

      -15.00 Nova -Serija: "Sulejman Veličanstveni"

      -15.05 Vojvodina 1 -Serija. "Naši snovi"

      -15.08 Studio B -Serija: "Čast i poštovanje"

      -15.10 HBO Comedy -Serija: "Sredina"

      -15.15 HRT 2 -Serija: "Nebesko plavetnilo"

      -15.30 OBN -Serija: "Odbačena"

      -15.30 Pink family -Serija. "Prekobrojni"

      -15.35 Fox Crime -Serija: "Slučajni partneri"

      -15.40 Prva -Serija: "Institut"

      -15.45 RTS satelit -Serija: "Bela lađa"

      -15.45 RTS 1 -Serija: "Bela lađa"

      -15.45 Pink 2 -Serija: "Prekobrojni"

      -16.00 Pink family -Serija: "Izgubljena devojka"

      -16.20 Universal Channel -Serija: "Ubistva u Midsameru"

      -16.20 Fox Life -Serija: "Kako je biti Erika"

      -16.30 Pink 2 -Serija: "Letnje avanture"

      -16.35 Fox Crime -Serija. "Pisac i detektiv"

      -16.35 Fox -Serija: "Bouns"

      -17.00 Prva -Serija: "Odbačena"

      -17.00 RTS 2 -Serija. "Nirnberški protivnapad"

      -17.00 Pink family -Serija: "Sve se vrti oko seksa"

      -17.00 B92 -Serija: "Život prema Džimu"

      -17.20 OBN -Serija: "Nakuša"

      -17.30 B92 -Serija

      -17.45 Studio B -Serija: "Bitange i princeze"

      -17.50 Republika Srpska -Serija: "Najgora nedelja mog života"

      -17.50 OBN -Serija. "Feriha"

      -18.00 Pink family -Serija. "Studio 24"

      -18.10 Fox Life -Serija: "Uvod u anatomiju"

      -18.20 Universal Channel -Serija: "Vidovnjak"

      -18.20 Republika Srpska -Serija. "Bolji život"

      -18.20 Hepi -Serija. "Jesenje suze"

      -18.30 BN -Serija: "Eva Luna"

      -18.30 Pink family -Serija. "Letnje avanture"

      -18.40 HBO Comedy -Serija. "Čistilište u predgrađu"

      -18.57 HRT 1 -Serija: "Smogovci"

      -19.00 Sci-Fi -Serija: "Utočište"

      -19.00 Pink family -Serija: "Godine prolaze"

      -19.00 Pink 2 -Serija: "Gradska vreva"

      -19.00 Pink -Serija: "Mala nevesta"

      -19.00 HBO Comedy -Serija: "Svita", dve epizode

      -19.05 B92 -Serija

      -19.20 Prva -Serija. "Plač violine"

      -19.20 Universal Channel -Serija: "Monk"

      -19.45 Fox Crime -Serija: "Smrt u raju"

      -20.00 Nova -Serija: "Sulejman Veličanstveni"

      -20.00 Studio B -Serija: "Bitange i princeze"

      -20.00 OBN -Serija. "Feriha"

      -20.00 Pink -Serija. "Sila"

      -20.00 Pink family -Serija. "Doktor Haus"

      -20.00 HBO Comedy -Serija. "Loše obrazovanje"

      -20.05 RTS satelit -Serija: "Bela lađa"

      -20.05 RTS 1 -Serija. "Bela lađa"

      -20.05 Vojvodina 1 -Serija. "Naši snovi"

      -20.20 Prva -Serija: "Karadaji"

      -20.20 Universal Channel -Serija: "Skandal"

      -20.30 Prva plus -Serija: "Dva i po muškarca"

      -20.55 Fox Life -Serija: "Pozovite babicu"

      -20.55 Fox Crime -Serija: "Mornarički istražitelji"

      -21.00 OBN -Serija: "Sulejman Veličanstveni"

      -21.00 Pink family -Serija: "Najgora nedelja mog života"

      -21.13 HRT 1 -Serija: "Borgen"

      -21.30 Vojvodina 2 -Serija: "Premijerka"

      -21.30 Pink family -Serija: "Poaro"

      -21.45 RTS 2 -Serija. "Nirnberški protivnapad"

      -21.50 Fox Crime -Serija: "Vajtčepel"

      -21.55 Fox Life -Serija: "Privatna praksa"

      -22.00 OBN -Serija: "Odbačena"

      -22.30 Pink family -Serija: "Insajderov Vodič za sreću"

      -22.45 Fox Life -Serija: "Seks i grad"

      -22.55 Fox Crime -Serija: "King"

      -23.00 OBN -Serija: "Tri kraljevstva"

      -23.05 RTS 1 -Serija: "Mesto zločina"

      -23.05 Vojvodina 1 -Serija: "Premijerka"

      -23.15 Prva plus -Serija: "Bez traga"

      -23.26 HRT 2 -Serija: "Na ivici"

      -23.30 Studio B -Serija. "Čast i poštovanje"

      -23.30 Pink family -Serija. "Prekobrojni"

      -23.35 Republika Srpska -Serija: "Premijerka"

      -23.40 Fox Life -Serija: "Pozovite babicu"

      -23.45 Prva -Serija: "Institut"

      -23.55 Fox Crime -Serija: "Vojni advokati"

      -00.00 Pink family -Serija: "Izgubljena devojka"

      -00.05 Vojvodina 1 -Serija: "Najgora nedelja mog života"

      -00.13 HRT 2 -Serija: "Seks i grad"

      -00.35 Fox Life -Serija: "Privatna praksa"

      -00.40 Fox -Serija: "Do poslednjeg čoveka"

      -01.00 Pink family -Serija: "Sve se vrti oko seksa"

      -01.15 BN -Serija: "Eva Luna"

      -01.20 Universal Channel -Serija: "Skandal"

      -01.30 Fox -Serija: "Mentalno"

      -01.55 B92 -Serija: "Dome, slatki dome"

      -02.00 Pink family -Serija. "Studio 24"

      -02.14 RTS 1 -Serija: "Salaš u malom ritu"

      -02.15 Pink -Serija: "Marinci"

      -02.20 Universal Channel -Serija: "Pomorska patrola"

      -02.30 Pink family -Serija. "Letnje avanture"

      -03.00 Pink family -Serija: "Godine prolaze"

      -03.20 HBO Comedy -Serija: "Svita", dve epizode

      -03.20 Universal Channel -Serija: "Erika"

      -03.30 Sci-Fi -Serija: "Lovci na duhove"

      -04.00 Pink family -Serija. "Doktor Haus"

      -04.15 Universal Channel -Serija: "Plave krvi"

      -04.45 RTS satelit -Serija. "Bela lađa"

      -04.45 Pink 2 -Serija: "Pariske priče"

      -05.45 BN -Serija: "Eva Luna"
    • TV program - petak, 27. decembar 2013.
      Serije - program posle 12.00

      12.00 Pink family Serija. "Doktor Haus"
      12.00 Sci-Fi Serija: "Misterije Hejvena"
      12.00 Prva plus Serija: "Dva i po muškarca"
      12.10 RTS 1 Serija: "Mesto zločina"
      12.10 OBN Serija: "Tri kraljevstva"
      12.15 HBO Comedy Serija: "Bernard"
      12.25 Fox Crime Serija: "Smrt u raju"
      12.30 AXN Serija
      12.33 HRT 1 Serija: "Naslednica s Vendavala"
      13.00 RTS 1 Serija: "Bela lađa"
      13.00 Pink family Serija: "Najgora nedelja mog života"
      13.00 RTS satelit Serija: "Bela lađa"
      13.15 Republika Srpska Serija: "Najgora nedelja mog života"
      13.15 Fox Serija: "Dosije Iks"
      13.20 OBN Serija: "Eva Luna"
      13.30 Pink family Serija: "Poaro"
      13.35 Fox Crime Serija: "Mornarički istražitelji"
      14.00 Prva Serija: "Ponor ljubavi"
      14.05 Hepi Serija: "Jesenje suze"
      14.10 AXN Serija: "Marinci iz Los Anđelesa", šest epizoda
      14.25 OBN Serija: "Nakuša"
      14.30 Prva plus Serija. "Zločini iz prošlosti"
      14.30 Fox Crime Serija: "Vajtčepel"
      14.30 HBO Comedy Serija: "Loše obrazovanje"
      14.30 Pink family Serija: "Insajderov Vodič za sreću"
      14.45 HRT 2 Serija: "Degrasi"
      14.50 OBN Serija: "Sulejman Veličanstveni"
      15.00 Prva Serija: "Karadaji"
      15.00 HBO Comedy Serija: "Sredina"
      15.00 Pink Serija: "Sila"
      15.00 Pink 2 Serija: "Pariske priče"
      15.00 Nova Serija: "Sulejman Veličanstveni"
      15.05 Vojvodina 1 Serija. "Naši snovi"
      15.08 Studio B Serija: "Čast i poštovanje"
      15.30 Pink family Serija. "Prekobrojni"
      15.35 Fox Crime Serija: "Slučajni partneri"
      15.40 Prva Serija: "Institut"
      15.45 Pink 2 Serija: "Prekobrojni"
      15.55 OBN Serija: "Odbačena"
      16.00 Pink family Serija: "Izgubljena devojka"
      16.15 HRT 1 Serija: "Kuća puna Raftera"
      16.15 Fox Life Serija: "Kako je biti Erika"
      16.20 Universal Channel Serija: "Ubistva u Midsameru"
      16.30 Pink 2 Serija: "Letnje avanture"
      16.35 Fox Crime Serija: "Špijuni"
      16.35 Fox Serija: "Bouns"
      17.00 B92 Serija: "Život po Džimu"
      17.00 Prva Serija: "Odbačena"
      17.00 RTS 2 Serija: "Nirnberški protivnapad"
      17.00 Pink family Serija: "Sve se vrti oko seksa"
      17.25 OBN Serija: "Nakuša"
      17.30 B92 Serija
      17.45 Studio B Serija: "Bitange i princeze"
      17.50 HBO Comedy Serija. "Čistilište u predgrađu"
      18.00 OBN Serija: "Feriha"
      18.00 Pink family Serija. "Studio 24"
      18.00 Pink 2 Serija. "Oluja"
      18.10 Fox Life Serija: "Uvod u anatomiju"
      18.20 Universal Channel Serija: "Vidovnjak"
      18.20 Hepi Serija: "Jesenje suze"
      18.30 BN Serija: "Eva Luna"
      18.30 Pink family Serija. "Letnje avanture"
      19.00 Pink family Serija: "Godine prolaze"
      19.00 Sci-Fi Serija: "Utočište"
      19.00 Pink Serija: "Mala nevesta"
      19.00 Pink 2 Serija: "Gradska vreva"
      19.05 B92 Serija
      19.20 Universal Channel Serija: "Monk"
      19.20 Prva Serija: "Plač violine"
      19.45 Fox Crime Serija: "Smrt u raju"
      20.00 OBN Serija: "Feriha"
      20.00 Pink family Serija. "Doktor Haus"
      20.00 Studio B Serija: "Bitange i princeze"
      20.00 Pink Serija: "Sila"
      20.05 RTS satelit Serija: "Bela lađa"
      20.05 HBO Serija: "Zdravo, dame"
      20.05 RTS 1 Serija: "Bela lađa"
      20.10 Sci-Fi Serija: "Skladište 13"
      20.10 Vojvodina 1 Serija: "Naši snovi"
      20.20 Prva Serija: "Karadaji"
      20.20 Universal Channel Serija. "Skandal"
      20.30 Prva plus Serija: "Dva i po muškarca"
      20.35 HBO Serija: "Devojke"
      20.55 Fox Crime Serija: "Mornarički istražitelji"
      21.00 OBN Serija: "Odbačena"
      21.00 Sci-Fi Serija: "Eureka"
      21.00 Pink family Serija: "Najgora nedelja mog života"
      21.00 RTS 2 Serija: "Nirnberški protivnapad"
      21.05 HBO Serija: "Uzvratni udarac"
      21.30 Vojvodina 2 Serija. "Premijerka"
      21.30 Pink family Serija: "Poaro"
      21.50 Fox Crime Serija: "Ubrzana istraga"
      22.30 Pink family Serija: "Insajderov Vodič za sreću"
      22.45 Fox Life Serija: "Seks i grad"
      22.50 Fox Serija: "Gudvinove igre"
      22.55 Fox Crime Serija: "King"
      23.00 HRT 2 Serija: "Ubistva u Midsameru"
      23.00 Prva Serija: "Pevaj brate"
      23.05 Prva plus Serija: "Bez traga"
      23.15 RTS 1 Serija: "Mesto zločina"
      23.30 Pink family Serija. "Prekobrojni"
      23.30 Studio B Serija: "Čast i poštovanje"
      23.45 Republika Srpska Serija: "Posjetioci iz praiskona"
      23.45 Fox Serija: "Moderna porodica"
      23.55 Fox Crime Serija: "Vojni advokati"
      00.00 Pink family Serija: "Izgubljena devojka"
      00.20 Prva Serija: "Institut"
      00.55 Fox Crime Serija: "Imitator"
      01.00 Pink family Serija: "Sve se vrti oko seksa"
      01.15 BN Serija: "Eva Luna"
      01.20 Universal Channel Serija. "Skandal"
      01.25 B92 Serija: "Dome, slatki dome"
      01.25 Fox Life Serija: "Gimnazijske traume"
      02.00 Pink family Serija. "Studio 24"
      02.11 RTS 1 Serija: "Salaš u malom ritu"
      02.20 Universal Channel Serija: "Pomorska patrola"
      02.30 Pink family Serija. "Letnje avanture"
      03.15 Pink Serija: "Marinci"
      03.20 Universal Channel Serja. "Erika"
      03.30 Sci-Fi Serija: "Lovci na duhove"
      04.15 Universal Channel Serija: "Plave krvi"
      04.50 RTS satelit Serija: "Bela lađa"
      05.15 BN Serija: "Eva Luna"
    • TV program - subota, 28. decembar 2013.
      Serije - program posle 9.00

      09.00 HBO Comedy Serija: "Pustolovine Figara Foa"
      09.00 Pink family Serija: "Sve se vrti oko seksa"
      09.20 Fox Life Serija: "Ludnica u Klivlendu"
      09.35 HBO Comedy Serija: "Loše obrazovanje"
      09.55 Fox Crime Serija: "Inspektor Montalbano"
      10.00 Pink family Serija. "Studio 24"
      10.00 Prva Serija: "Folk"
      10.05 HBO Comedy Serija: "Loše obrazovanje"
      10.10 Sci-Fi Serija: "Potraga za legendama", tri epizode
      10.15 B92 Serija: "Život prema Džimu"
      10.30 Pink family Serija. "Letnje avanture"
      10.35 HBO Comedy Serija: "Loše obrazovanje"
      10.45 Fox Serija: "Kontinum"
      11.00 Pink family Serija: "Godine prolaze"
      11.50 Fox Life Serija: "Drugarice"
      12.00 Prva plus Serija. "Živa meta"
      12.00 Universal Channel Serija: "Kraljevski bolesnici", tri epizode
      12.00 Pink family Serija. "Doktor Haus"
      12.10 Fox Crime Serija: "Slučajni partneri"
      12.35 Fox Serija: "Moderna porodica"
      12.40 HRT 2 Serija: "Dolina sunca"
      12.45 AXN Serija
      13.00 Pink family Serija: "Najgora nedelja mog života"
      13.30 Pink family Serija: "Poaro"
      13.35 Fox Life Serija: "Uvod u anatomiju"
      13.55 OBN Serija: "Sulejman Veličanstveni"
      14.10 Fox Crime Serija: "Jedinica", tri epizode
      14.30 Pink family Serija: "Insajderov Vodič za sreću"
      14.55 OBN Serija: "Sulejman Veličanstveni"
      15.00 Prva plus Serija: "Dva i po muškarca"
      15.15 AXN Serija: "Marinci iz Los Anđelesa", pet epizoda
      15.20 OBN Serija: "Sulejman Veličanstveni"
      15.30 Pink family Serija. "Prekobrojni"
      15.35 HBO Comedy Serija: "Bernard"
      15.45 Fox Serija: "Mentalno"
      15.49 RTS 1 Serija: "Vratiće se rode"
      15.50 RTS satelit Serija: "Vratiće se rode"
      16.00 Pink family Serija: "Izgubljena devojka"
      16.45 RTS 1 Serija: "Gospođica Marpl"
      16.50 B92 Serija: "Igra ćutanja"
      17.00 Pink family Serija: "Sve se vrti oko seksa"
      17.05 Fox Crime Serija: "Trbosekova ulica"
      17.40 Prva plus Serija. "Živa meta"
      18.00 Pink family Serija. "Studio 24"
      18.10 Fox Crime Serija: "King"
      18.30 Pink family Serija. "Letnje avanture"
      19.00 Pink family Serija: "Godine prolaze"
      19.05 Fox Life Serija. "Grad Kuguara"
      19.10 Prva plus Serija: "Nikita"
      19.15 Prva Serija. "Plač violine"
      20.00 Fox Life Serija: "Ne veruj komšinici iz stana 32"
      20.00 OBN Serija: "Odbačena"
      20.00 Prva Seruha; "Izgubljena čast"
      20.00 Nova Serija: "Budva na pjenu od mora"
      20.00 Pink family Serija. "Doktor Haus"
      20.05 Vojvodina 1 Serija: "Tito i ja"
      20.05 RTS 1 Serija: "Vratiće se rode"
      20.05 RTS satelit Serija: "Vratiće se rode"
      20.05 Fox Crime Serija: "King"
      20.10 BN Serija: "Lisice"
      20.10 Republika Srpska Serija. "Žene sa Dedinja"
      20.30 OBN Serija: "Pravda za sve"
      20.30 Prva plus Serija: "Dva i po muškarca"
      20.55 Fox Life Serija: "Privatna praksa"
      21.00 AXN Serija: "Lepotica i zver", tri epizode"
      21.00 Pink family Serija: "Najgora nedelja mog života"
      21.05 Fox Crime Serija: "Vajtčepel"
      21.10 BN Serija: "Granica"
      21.30 Cinemax Serija: "Sadamova porodica"
      21.30 Pink family Serija: "Poaro"
      21.39 HRT 2 Serija: "Tračarica"
      21.55 Fox Life Serija: "Pozovite babicu"
      22.00 HBO Comedy Serija: "Trava"
      22.05 Fox Crime Serija: "Detektiv na Floridi"
      22.26 HRT 1 Serija: "Gospodska kuća Iton Plejs"
      22.30 Pink family Serija: "Insajderov Vodič za sreću"
      22.30 HBO Comedy Serija: "Trava"
      22.30 Studio B Serija: "Čast i poštovanje"
      22.40 Prva plus Serija: "Živa meta"
      22.57 Fox Serija: "Američka horor priča"
      23.05 Fox Crime Serija: "Mornarički istražitelji"
      23.25 AXN Serija: "Kalifornikacija", četiri epizode
      23.30 Pink family Serija. "Prekobrojni"
      23.57 Fox Serija: "Porodica Bordžija"
      00.00 Pink family Serija: "Izgubljena devojka"
      00.25 Vojvodina 1 Serija: "Tito i ja"
      00.30 B92 Serija: "Igra ćutanja"
      00.45 Fox Life Serija: "Bivše žene Holivuda"
      00.57 Fox Serija: "Gudvinove igre"
      01.00 Pink family Serija: "Sve se vrti oko seksa"
      01.20 Fox Serija: "Vaspitanje za početnike"
      01.25 AXN Serija: "Lepotica i zver", tri epizode"
      01.30 Universal Channel Serija: "Havaji 5-0", dve epizode
      01.30 BN Serija: "Oblaci putuju u Italiju"
      01.46 Fox Serija: "Mentalno"
      01.55 Fox Crime Serija: "Vojni advokati"
      02.00 Pink family Serija. "Studio 24"
      02.05 HBO Comedy Serija: "Svita", šest epizoda
      02.15 Prva plus Serija: "Nikita"
      02.20 Fox Life Serija: "Šapat duhova"
      02.35 BN Serija: "Granica"
      02.45 Sci-Fi Serija: "Lovci na duhove", tri epizode
      03.30 Universal Channel Serija. "Ubistva u Midsameru"
      04.55 RTS satelit Serija: "Vratiće se rode"
    • TV program - nedelja, 29. decembar 2013.

      Serije - program posle 14.00

      14.00 Universal Channel Serija: "Monk", pet epizoda

      14.30 Fox Life Serija: "Uvod u anatomiju"

      14.30 Pink family Serija: "Insajderov Vodič za sreću"

      15.00 Prva plus Serija: "Dva i po muškarca"

      15.25 AXN Serija: "Marinci iz Los Anđelesa", četiri epizode

      15.30 Pink family Serija. "Prekobrojni"

      15.40 HRT 1 Serija: "Bela lepotica"

      16.00 Pink family Serija: "Izgubljena devojka"

      16.05 Studio B Serija: "Čast i poštovanje"

      16.08 RTS 1 Serija: "Ravna Gora"

      16.08 RTS satelit Serija: "Ravna Gora"

      16.50 B92 Serija: "Igra ćutanja"

      16.55 Fox Serija: "Laži me"

      17.00 Pink family Serija: "Sve se vrti oko seksa"

      17.17 HRT 1 Serija: "Gospodin Selfridž"

      17.25 Fox Serija: "Mentalno"

      18.00 Pink family Serija. "Studio 24"

      18.30 Pink family Serija. "Letnje avanture"

      19.00 Pink family Serija: "Godine prolaze"

      19.05 Fox Life Serija: "Opake služavke"

      19.10 Prva plus Serija: "Nikita"

      19.10 Fox Crime Serija: "King"

      19.15 Prva Serija: "Plač violine"

      20.00 Prva Serija: "Izgubljena čast"

      20.00 Pink family Serija. "Doktor Haus"

      20.00 OBN Serija: "Odbačena"

      20.00 Pink Serija: "Sila"

      20.05 RTS satelit Serija: "Ravna Gora"

      20.05 RTS 1 Serija: "Ravna Gora"

      20.05 RTCG Serija: "Budva na pjenu od mora"

      20.10 Republika Srpska Serija: "Ravna Gora"

      20.30 Prva plus Serija: "Dva i po muškarca"

      21.00 HBO Comedy Serija: "Lui C. K.: Bez blama"

      21.00 AXN Serija: "Lepotica i zver", tri epizode

      21.00 Pink family Serija: "Najgora nedelja mog života"

      21.00 Universal Channel Serija: "Plave krvi", dve epizode

      21.00 HRT 1 Serija: "Stipe u gostima"

      21.05 Fox Crime Serija: "Ubrzana istraga"

      21.30 Pink family Serija: "Poaro"

      22.00 HBO Comedy Serija: "Zdravo dame", ep. 1.

      22.00 Sci-Fi Serija: "Eureka"

      22.05 Fox Crime Serija. "Otac Braun"

      22.30 Pink family Serija: "Insajderov Vodič za sreću"

      22.30 HBO Comedy Serija: "Devojke"

      22.35 Studio B Serija: "Čast i poštovanje"

      22.50 Fox Serija: "Mentalno"

      22.50 RTS 1 Serija. "Trbosekov kraj"

      23.00 Prva plus Serija: "Živa meta"

      23.05 Fox Crime Serija: "Zločinački umovi"

      23.10 HBO Serija: "Carstvo poroka"

      23.25 AXN Serija: "Kalifornikacija", tri epizode

      23.30 Pink family Serija. "Prekobrojni"

      23.45 Fox Life Serija: "Srećno razvedeni"

      23.45 Fox Serija: "Uspavana dolina"

      00.00 Pink family Serija: "Izgubljena devojka"

      00.05 Fox Crime Serija: "Mornarički istražitelji"

      00.30 B92 Serija: "Igra ćutanja"

      00.40 Fox Life Serija: "Nova devojka"

      00.40 Fox Serija: "Američka horor priča"

      01.00 Pink family Serija: "Sve se vrti oko seksa"

      01.05 HBO Serija: "Uzvratni udarac"

      01.25 AXN Serija: "Lepotica i zver", tri epizode

      02.00 Fox Crime Serija: "Vojni advokati"

      02.40 Sci-Fi Serija: "Lovci na duhove"

      02.45 HBO Comedy Serija: "Trava", dve epizode

      03.30 Universal Channel Serija: "Ubistva u Midsameru"

      03.45 HBO Comedy Serija: "Zdravo dame", ep. 1.

      04.15 HBO Comedy Serija: "Devojke"

      04.25 Fox Crime Serija: "Imitator"

      04.50 RTS satelit Serija: "Ravna Gora"

      05.10 Universal Channel Serija: "Vidovnjak"
    • TV program - ponedeljak, 30. decembar 2013.
      Serije - program posle 12.00

      -12.00 Pink family -Serija. "Izgubljena devojka"
      -12.00 Prva plus -Serija: "Dva i po muškarca"
      -12.00 Sci-Fi -Serija: "Činjenice i laži"
      -12.10 B92 -Serija: "Stalna meta"
      -12.20 Universal Channel -Serija: "Vidovnjak"
      -12.25 AXN -Serija: "Praljvi ljudi", tri epizode
      -12.25 Fox -Serija: "Do poslednjeg čoveka"
      -12.35 Fox Crime -Serija: "Smrt u raju"
      -12.39 HRT 1 -Serija: "Naslednica s Vendavala"
      -12.45 RTS 1 -Serija: "Mesto zločina"
      -12.50 Hepi -Serija: "Crveni orao"
      -13.00 Sci-Fi -Serija: "Misterije Hejvena"
      -13.00 Pink family -Serija: "Letnje avanture"
      -13.15 Republika Srpska -Serija: "Najgora nedelja mog života"
      -13.15 Fox -Serija: "Dosije Iks"
      -13.30 Pink family -Serija: "Sve se vrti oko seksa"
      -13.30 OBN -Serija: "Tri kraljevstva"
      -13.45 Fox Crime -Serija: "Mornarički istražitelji"
      -13.50 HBO Comedy -Serija: "Loše obrazovanje"
      -14.00 Prva -Serija: "Ponor ljubavi"
      -14.00 Sci-Fi -Serija: "Eureka"
      -14.00 Hepi -Serija: "Jesenje suze"
      -14.00 Nova -Serija: "Sulejman Veličanstveni"
      -14.20 HBO Comedy -Serija: "Loše obrazovanje"
      -14.20 Universal Channel -Serija: "Plave krvi"
      -14.30 Pink family -Serija. "Opasna igra"
      -14.30 Prva plus -Serija. "Zločini iz prošlosti"
      -14.45 Fox Crime -Serija: "Ubrzana istraga"
      -14.50 OBN -Serija: "Sulejman Veličanstveni"
      -14.50 HBO Comedy -Serija: "Loše obrazovanje"
      -15.00 Pink -Serija: "Sila"
      -15.00 Sci-Fi -Serija: "Alfe"
      -15.00 Pink 2 -Serija: "Pariske priče"
      -15.05 Vojvodina 1 -Serija: "Naši snovi"
      -15.20 Universal Channel -Serija: "Kraljevski bolesnici"
      -15.30 Pink family -Serija. "Prekobrojni"
      -15.45 Fox Crime -Serija: "Slučajni partneri"
      -15.45 Pink 2 -Serija: "Prekobrojni"
      -15.55 OBN -Serija: "Odbačena"
      -15.55 RTS satelit -Serija: "Bela lađa"
      -16.00 Pink family -Serija: "Sestra Hotorn"
      -16.00 Sci-Fi -Serija: "Misterije Hejvena"
      -16.02 HRT 1 -Serija. "Puna kuća Raftera"
      -16.10 Studio B -Serija: "Pobunjena zemlja"
      -16.20 Fox Life -Serija. "Ludnica u Klivlendu"
      -16.20 Universal Channel -Serija: "Ubistva u Midsameru"
      -16.30 Pink 2 -Serija. "Letnje avanture"
      -16.35 Fox -Serija: "Bouns"
      -16.45 Fox Crime -Serija: "Jedinica"
      -16.51 HRT 2 -Serija: "Generacija Ipsilon"
      -17.00 Pink family -Serija: "Grom u raju"
      -17.00 Prva -Serija: "Odbačena"
      -17.00 Hepi -Serija: "Crveni orao"
      -17.00 Sci-Fi -Serija: "Zvezdana kapija"
      -17.00 B92 -Serija: "Život prema Džimu"
      -17.25 OBN -Serija: "Nakuša"
      -17.30 B92 -Serija: "Nikita"
      -17.36 RTS 2 -Serija: "Nirnberški protivnapad"
      -17.45 Studio B -Serija: "Bitange i princeze"
      -17.50 OBN -Serija: "Feriha"
      -18.00 Sci-Fi -Serija: "Eureka"
      -18.00 Pink family -Serija: "Studio 24"
      -18.00 Pink 2 -Serija: "Oluja"
      -18.10 Fox Life -Serija: "Uvod u anatomiju"
      -18.20 Hepi -Serija: "Jesenje suze"
      -18.20 Universal Channel -Serija: "Vidovnjak"
      -18.25 Republika Srpska -Serija: "Bolji život"
      -18.30 Pink family -Serija. "Pariske priče"
      -18.30 BN -Serija: "Eva Luna"
      -18.35 HBO Comedy -Serija. "Čistilište u predgrađu"
      -18.55 HRT 1 -Serija: "Smogovci"
      -19.00 HBO Comedy -Serija: "Prosvetljena", dve epizode
      -19.00 Sci-Fi -Serija: "Utočište"
      -19.00 Pink -Serija: "Mala nevesta"
      -19.00 Pink 2 -Serija. "Gradska vreva"
      -19.00 Pink family -Serija: "Vreme prolazi"
      -19.05 Fox Life -Serija: "Uvod u anatomiju"
      -19.10 Fox -Serija: "Moderna porodica"
      -19.20 Prva -Serija: "Plač violine"
      -19.45 Fox Crime -Serija: "Smrt u raju"
      -20.00 OBN -Serija: "Feriha"
      -20.00 Pink family -Serija. "Izgubljena devojka"
      -20.00 Studio B -Serija: "Bitange i princeze"
      -20.00 Nova -Serija: "Sulejman Veličanstveni"
      -20.05 RTS satelit -Serija: "Bela lađa"
      -20.05 Fox -Serija: "Do poslednjeg čoveka"
      -20.05 RTS 1 -Serija: "Bela lađa"
      -20.05 HBO -Serija: "Carstvo poroka"
      -20.10 Vojvodina 1 -Serija: "Naši snovi"
      -20.20 Prva -Serija: "Izgubljena čast"
      -20.30 Prva plus -Serija: "Dva i po muškarca"
      -20.55 Fox Crime -Serija: "Mornarički istražitelji"
      -20.55 Fox Life -Serija: "Grad kuguara"
      -21.00 OBN -Serija: "Sulejman Veličanstveni"
      -21.00 Pink family -Serija: "Letnje avanture"
      -21.00 Fox -Serija: "Uspavana dolina"
      -21.20 Universal Channel -Serija: "Havaji 5-0"
      -21.30 Pink family -Serija: "Sve se vrti oko seksa"
      -21.50 Fox Life -Serija: "Ne veruj komšinici iz stana 23"
      -21.50 Fox Crime -Serija: "Zločinački umovi"
      -22.00 OBN -Serija: "Odbačena"
      -22.00 B92 -Serija: "Pravda za sve"
      -22.05 HBO -Serija: "Zdravo, dame"
      -22.30 Pink family -Serija. "Opasna igra"
      -22.35 HBO -Serija: "Devojke"
      -22.45 Fox Life -Serija: "Seks i grad"
      -22.50 Prva plus -Serija: "Bez traga"
      -22.50 Fox -Serija. "Američka horor priča"
      -22.50 Fox Crime -Serija: "King"
      -23.05 Vojvodina 1 -Serija: "Premijerka"
      -23.30 Pink family -Serija. "Prekobrojni"
      -23.40 OBN -Serija: "Tri kraljevstva"
      -23.40 Fox Life -Serija: "Grad kuguara"
      -23.45 Fox -Serija: "Moderna porodica"
      -23.45 HBO Comedy -Serija: "Prosvetljena", dve epizode
      -23.50 Fox Crime -Serija: "Vojni advokati"
      -23.54 HRT 2 -Serija: "Na ivici"
      -23.55 RTS 1 -Serija: "Mesto zločina"
      -00.00 Pink family -Serija: "Sestra Hotorn"
      -00.35 B92 -Serija: "Nikita"
      -00.35 Fox Life -Serija: "Ne veruj komšinici iz stana 23"
      -00.40 Fox -Serija: "Do poslednjeg čoveka"
      -00.45 HRT 2 -Serija: "Seks i grad"
      -00.50 Fox Crime -Serija: "Imitator"
      -01.00 Pink family -Serija: "Grom u raju"
      -01.00 Pink -Serija: "Marinci"
      -01.15 BN -Serija: "Eva Luna"
      -01.50 Fox Crime -Serija: "Zločin"
      -02.00 Prva plus -Serija: "Bez traga"
      -02.20 Universal Channel -Serija: "Panduri novajlije"
      -02.30 RTS 1 -Serija: "Salaš u malom ritu"
      -03.20 Universal Channel -Serija: "Erika"
      -04.00 Pink 2 -Serija: "Pariske priče"
      -04.15 Universal Channel -Serija: "Plave krvi"
      -04.50 RTS satelit -Serija: "Bela lađa"
      -05.10 Universal Channel -Serija: "Panduri novajlije"
      -05.15 BN -Serija: "Eva Luna"
    • TV program - utorak, 31. decembar 2013.
      Serije - program posle 18.00

      -18.00 Pink 2 -Serija: "Oluja"
      -18.00 Pink family -Serija: "Studio 24"
      -18.00 Sci-Fi -Serija: "Eureka"
      -18.05 Universal Channel -Serija: "Vidovnjak"
      -18.10 Fox Life -Serija: "Uvod u anatomiju"
      -18.30 Pink family -Serija: "Letnje avanture"
      -18.35 Fox Crime -Serija: "Smrt u raju"
      -18.40 HBO Comedy -Serija: "Čistilište u predgrađu"
      -18.55 HRT 1 -Serija: "Smogovci"
      -19.00 Pink 2 -Serija. "Gradska vreva"
      -19.00 Pink family -Serija: "Godine prolaze"
      -19.00 Sci-Fi -Serija. "Utočište"
      -19.05 HBO Comedy -Serija: "Svita", dve epizode
      -19.10 Fox -Serija: "Moderna porodica"
      -19.15 Prva -Serija: "Plač violine"
      -19.20 AXN -Serija: "Komesar Reks", dve epizode
      -20.00 Pink family -Serija: "Doktor Haus"
      -20.00 Nova -Serija: "Sulejman Veličanstveni"
      -20.00 HBO Comedy -Serija: "Loše obrazovanje"
      -20.10 Prva -Serija: "Izgubljena čast"
      -20.55 Fox Crime -Serija: "Mornarički istražitelji"
      -20.55 Fox Life -Serija: "Opake služavke"
      -21.00 Pink family -Serija: "Najgora nedelja mog života"
      -21.00 AXN -Serija: "Marinci"
      -21.30 Pink family -Serija: "Poaro"
      -21.50 Fox Crime -Serija: "Detektiv na Floridi"
      -22.30 Pink family -Serija: "The Insiders Guide to Love"
      -22.45 Fox Life -Serija: "Seks i grad"
      -22.50 Fox Crime -Serija: "King"
      -23.30 Pink family -Serija: "Falični restoran"
      -23.50 Fox Crime -Serija: "Vojni advokati"
      -00.00 Universal Channel -Serija. "Plave krvi"
      -00.00 Pink family -Serija: "Izgubljena devojka"
      -00.55 Fox Crime -Serija: "Imitator"
      -01.00 Pink family -Serija: "Sve se vrti oko seksa"
      -01.05 AXN -Serija: "Marinci"
      -01.25 Fox Life -Serija: "Gimnazijske traume"
      -01.30 Fox -Serija: "Bedlam"
      -02.00 Pink family -Serija: "Studio 24"
      -02.35 Universal Channel -Serija: "Panduri novajlije"
      -02.50 HBO Comedy -Serija: "Svita", dve epizode
      -03.30 Universal Channel -Serija. "Opasna tajna"
      -04.15 Universal Channel -Serija. "Plave krvi"
      -04.30 Pink 2 -Serija: "Pariske priče"
      -05.10 Universal Channel -Serija: "Panduri novajlije"
    • TV program - sreda, 1. januar 2014.
      Serije - program posle 11.00

      11.00 Pink family Serija: "Godine prolaze"
      11.35 Fox Serija: "Moderna porodica"
      11.55 Fox Crime Serija: "Vojni advokati"
      12.00 Pink family Serija: "Doktor Haus"
      12.05 HBO Comedy Serija: "Zdravo, dame"
      12.25 Fox Serija: "Do poslednjeg čoveka"
      12.45 Fox Crime Serija: "Slučajni partneri"
      12.50 Hepi Serija
      13.00 Pink family Serija: "Najgora nedelja mog života"
      13.15 Fox Serija: "Dosije Iks"
      13.30 Pink family Serija: "Poaro"
      13.40 Fox Crime Serija: "Mornarički istražitelji"
      13.45 HRT 1 Serija: "Odmori se, zaslužio si"
      14.00 Nova Serija: "Sulejman Veličanstveni"
      14.10 Studio B Serija: "Čast i poštovanje"
      14.10 HBO Comedy Serija: "Loše obrazovanje"
      14.30 Pink family Serija: "The Insiders Guide to Love"
      14.30 Fox Crime Serija: "Detektiv na Floridi"
      14.45 RTS 2 Serija: "Srećni ljudi", novogodišnji specijal
      14.45 HBO Comedy Serija: "Čistilište u predgrađu"
      15.00 Pink Serija. "Sila"
      15.00 Pink 2 Serija: "Pariske priče"
      15.10 HBO Comedy Serija: "Sredina"
      15.25 Fox Crime Serija: "King"
      15.30 Pink family Serija. "Falični pansion"
      15.35 Fox Life Serija: "Seks i grad"
      15.45 Pink 2 Serija: "Prekobrojni"
      16.00 Pink family Serija: "Izgubljena devojka"
      16.00 AXN Serija: "Osnovno"
      16.10 Studio B Serija: "Pobunjena zemlja"
      16.15 Fox Crime Serija: "Pariski forenzičari"
      16.30 Pink 2 Serija: "Letnje avanture"
      16.35 Fox Life Serija: "Ludnica u Klivlendu"
      16.35 Fox Serija: "Bouns"
      17.00 Pink family Serija: "Sve se vrti oko seksa"
      17.00 B92 Serija: "Život prema Džimu", praznični specijal
      17.00 Prva Serija: "Odbačena"
      17.30 B92 24 minuta, novogodišnji specijal
      17.40 AXN Serija: "Nezaboravna", tri epizode"
      18.00 Pink family Serija: "Studio 24"
      18.15 Fox Life Serija: "Uvod u anatomiju"
      18.20 Hepi Serija. "Jesenje suze"
      18.30 Pink family Serija: "Letnje avanture"
      18.40 HBO Comedy Serija: "Čistilište u predgrađu"
      19.00 Pink 2 Serija: "Gradska vreva"
      19.00 Pink family Serija: "Godine prolaze"
      19.00 HBO Comedy Serija: "Svita", dve epizode
      19.55 Fox Crime Serija: "Smrt u raju"
      20.00 HBO Comedy Serija: "Loše obrazovanje"
      20.00 Studio B Serija: "Čast i poštovanje"
      20.00 Pink family Serija: "Doktor Haus"
      20.00 Pink Serija. "Sila"
      20.00 Nova Serija: "Sulejman Veličanstveni"
      20.00 Fox Life Serija: "Bogobojažljive namiguše"
      20.05 RTS satelit Serija: "Bela lađa"
      20.05 RTS 1 Serija: "Bela lađa"
      20.10 AXN Serija: "Sestra Hotorn"
      20.55 Fox Crime Serija: "Mornarički istražitelji"
      20.55 Fox Life Serija: "Nova devojka"
      21.00 Fox Serija: "Bouns"
      21.00 Pink family Serija: "Najgora nedelja mog života"
      21.30 Pink family Serija: "Poaro"
      21.50 Fox Life Serija: "Škola za parove"
      21.50 Fox Crime Serija: "Otac Braun"
      21.55 Fox Serija: "Grejslend"
      22.00 Cinemax Serija. "Žica"
      22.30 Pink family Serija: "The Insiders Guide to Love"
      22.45 Fox Life Serija. "Seks i grad"
      22.45 Fox Crime Serija: "King"
      22.50 Fox Serija: "Moderna porodica"
      23.00 Vojvodina 1 Serija: "Premijerka"
      23.20 Universal Channel Serija: "Havaji 5-0"
      23.30 Pink family Serija: "Falični restoran"
      23.40 Fox Crime Serija: "Vojni advokati"
      23.40 Fox Life Serija: "Nova devojka"
      23.45 Fox Serija: "Do poslednjeg čoveka"
      23.50 HRT 2 Serija: "Na ivici"
      23.55 HBO Serija: "Carstvo poroka"
      00.00 Pink family Serija: "Izgubljena devojka"
      00.00 Vojvodina 1 Film: "Kleopatra", 1. deo
      00.20 AXN Serija: "Letopisi vrištećeg metala", šest epizoda
      00.30 Fox Life Serija: "Škola za parove"
      00.35 Fox Crime Serija: "Imitator"
      00.35 HRT 2 Serija: "Seks i grad"
      00.40 Fox Serija: "Bouns"
      01.00 Pink family Serija: "Sve se vrti oko seksa"
      01.05 HRT 2 Serija. "Spirala zločina"
      02.00 Pink family Serija. "Studio 24"
      02.20 Universal Channel Serija: "Panduri novajlije"
      02.30 Pink family Serija. "Letnje avanture"
      03.00 Pink family Serija: "The Sisterhood"
      03.00 HBO Comedy Serija: "Svita", dve epizode
      03.20 Universal Channel Serija: "Opasna tajna"
      04.00 Pink family Serija. "Doktor Haus"
      04.08 RTS 2 Serija: "Srećni ljudi", novogodišnji specijal
      04.15 Universal Channel Serija: "Plave krvi"
      04.15 Pink 2 Serija: "Pariske priče"
      04.45 RTS satelit Serija: "Bela lađa"
      05.10 Universal Channel Serija: "Panduri novajlije"
    • TV program - petak, 3. januar 2014.
      Serije - program posle 11.00

      11.00 Pink family Serija: "Godine prolaze"
      11.00 Sci-Fi Serija: "Zvezdana kapija"
      11.25 AXN Serija: "Inspektor Reks"
      11.35 Fox Serija: "Moderna porodica"
      12.00 Pink family Serija. "Doktor Haus"
      12.00 Sci-Fi Serija: "Činjenice i laži"
      12.06 HRT 2 Serija: "Hotel dvorac Ort"
      12.10 Cinemax Serija: "Iza vrata Glumačkog studija"
      12.10 OBN Serija: "Tri kraljevstva"
      12.20 Universal Channel Serija: "Vidovnjak"
      12.20 AXN Serija: "Džeg"
      12.25 Fox Serija: "Do poslednjeg čoveka"
      12.35 HRT 1 Serija: "Naslednica s Vendavala"
      12.45 Fox Crime Serija: "Slučajni partneri"
      13.00 Sci-Fi Serija: "Misterije Hejvena"
      13.00 Pink family Serija: "Najgora nedelja mog života"
      13.15 AXN Serija: "Sestra Hotorn"
      13.15 Fox Serija: "Dosije Iks"
      13.20 Universal Channel Serija: "Monk"
      13.20 OBN Serija: "Eva Luna"
      13.30 Pink family Serija: "Poaro"
      13.40 Fox Crime Serija: "Mornarički istražitelji"
      14.00 Sci-Fi Serija. "Eureka"
      14.00 Nova Serija: "Sulejman Veličanstveni"
      14.05 Hepi Serija: "Jesenje suze"
      14.05 HBO Comedy Serija: "Sredina"
      14.05 AXN Serija: "Tarzan"
      14.10 Studio B Serija: "Čast i poštovanje"
      14.25 OBN Serija: "Nakuša"
      14.30 Pink family Serija: "Insajderov Vodič za sreću"
      14.30 Fox Crime Serija: "Vajtčepel"
      14.50 OBN Serija: "Sulejman Veličanstveni"
      14.50 HRT 2 Serija: "Degrasi"
      15.00 Pink 2 Serija: "Pariske priče"
      15.00 Sci-Fi Serija. "Alfe"
      15.00 Pink Serija: "Sila"
      15.14 HRT 2 Serija: "Nebesko plavetnilo"
      15.20 Universal Channel Serija: "Kraljevski bolesnici"
      15.25 Fox Crime Serija: "Slučajni partneri"
      15.30 Pink family Serija. "Prekobrojni"
      15.35 Fox Life Serija: "Seks i grad"
      15.45 AXN Serija: "Zvezdane staze"
      15.45 Pink 2 Serija: "Prekobrojni"
      15.55 RTS 1 Serija: "Bela lađa"
      15.55 RTS satelit Serija: "Bela lađa"
      15.55 OBN Serija: "Odbačena"
      16.00 Sci-Fi Serija: "Misterije Hejvena"
      16.00 Pink family Serija: "Izgubljena devojka"
      16.10 Studio B Serija: "Pobunjena zemlja"
      16.15 HRT 1 Serija: "Kuća puna Raftera"
      16.20 Universal Channel Serija: "Ubistva u Midsameru"
      16.22 Fox Crime Serija: "Špijuni"
      16.30 Pink 2 Serija: "Letnje avanture"
      16.35 Fox Serija: "Bouns"
      16.35 Fox Life Serija: "Ludnica u Klivlendu"
      16.40 AXN Serija: "Marinci"
      17.00 Sci-Fi Serija: "Zvezdana kapija"
      17.00 B92 Serija: "Život po Džimu"
      17.00 Prva Serija: "Odbačena"
      17.00 Pink family Serija: "Sve se vrti oko seksa"
      17.25 OBN Serija: "Nakuša"
      17.30 AXN Serija: "Muškarci ne vole pametnice"
      18.00 OBN Serija: "Feriha"
      18.00 Pink 2 Serija. "Oluja"
      18.00 Pink family Serija. "Studio 24"
      18.00 Sci-Fi Serija. "Eureka"
      18.05 HBO Comedy Serija. "Čistilište u predgrađu"
      18.15 Fox Life Serija: "Uvod u anatomiju"
      18.20 Hepi Serija: "Jesenje suze"
      18.20 AXN Serija: "Inspektor Reks"
      18.20 Universal Channel Serija: "Vidovnjak"
      18.25 Republika Srpska Serija: "Bolji život"
      18.30 BN Serija: "Eva Luna"
      18.30 Pink family Serija. "Letnje avanture"
      19.00 Sci-Fi Serija: "Utočište"
      19.00 Pink 2 Serija: "Gradska vreva"
      19.00 Pink family Serija: "Godine prolaze"
      19.00 Pink Serija: "Mala nevesta"
      19.10 Fox Serija: "Do poslednjeg čoveka"
      19.15 AXN Serija: "Džeg"
      19.20 Prva Serija: "Plač violine"
      19.55 Fox Crime Serija: "Smrt u raju"
      20.00 Studio B Serija: "Čast i poštovanje"
      20.00 Fox Life Serija: "Bogobojažljive namiguše"
      20.00 Prva Serija: "Izgubljena čast"
      20.00 OBN Serija: "Feriha"
      20.00 Nova Serija: "Sulejman Veličanstveni"
      20.00 Pink family Serija. "Doktor Haus"
      20.00 Pink Serija: "Sila"
      20.05 HBO Serija: "Zdravo, dame"
      20.05 RTS satelit Serija: "Bela lađa"
      20.05 RTS 1 Serija: "Bela lađa"
      20.10 AXN Serija: "Sestra Hotorn"
      20.35 HBO Serija: "Devojke"
      20.55 Fox Crime Serija: "Mornarički istražitelji"
      21.00 OBN Serija: "Odbačena"
      21.00 Pink family Serija: "Najgora nedelja mog života"
      21.00 AXN Serija: "Profilisanje"
      21.05 HBO Serija: "Uzvratni udarac"
      21.30 Vojvodina 2 Serija. "Premijerka"
      21.30 Pink family Serija: "Poaro"
      21.50 Fox Crime Serija: "Ubrzana istraga"
      22.00 AXN Serija: "Spisak klijenata"
      22.30 Pink family Serija: "Insajderov Vodič za sreću"
      22.45 Fox Life Serija: "Seks i grad"
      22.45 Fox Crime Serija: "King"
      22.50 AXN Serija: "Elitna ekipa"
      22.50 Fox Serija: "Moderna porodica"
      23.11 HRT 2 Serija: "Ubistva u Midsameru"
      23.30 Pink family Serija. "Prekobrojni"
      23.40 Fox Crime Serija: "Vojni advokati"
      23.45 Fox Serija: "Do poslednjeg čoveka"
      23.50 Republika Srpska Serija: "Posjetioci iz praiskona"
      00.00 Pink family Serija: "Izgubljena devojka"
      00.35 Fox Crime Serija: "Imitator"
      00.40 RTS 1 Serija: "Salaš u malom ritu"
      00.41 HRT 2 Serija: "Seks i grad"
      00.45 AXN Serija: "Spisak klijenata"
      01.00 Pink family Serija: "Sve se vrti oko seksa"
      01.15 BN Serija: "Eva Luna"
      01.20 Fox Life Serija: "Gimnazijske traume"
      01.40 B92 Serija: "Stiven Sigal: Pravda za sve"
      02.00 Pink family Serija. "Studio 24"
      02.30 Pink family Serija. "Letnje avanture"
      03.10 Universal Channel Serija: "Opasna tajna"
      04.10 Universal Channel Serija: "Plave krvi"
      04.50 RTS satelit Serija: "Bela lađa"
      05.10 Universal Channel Serija: "Panduri novajlije"
      05.15 BN Serija: "Eva Luna"
    • TV program - subota, 4. januar 2014.
      Serije - program posle 11.00

      -11.00 Pink family -Serija: "Godine prolaze"
      -11.00 AXN -Serija: "Konan"
      -11.00 Prva plus -Serija: "Nikita"
      -11.10 Sci-Fi -Serija. "Utočište"
      -11.30 Fox Crime -Serija: "Igra sudbine"
      -12.00 Prva plus -Serija. "Živa meta"
      -12.00 Pink family -Serija. "Doktor Haus"
      -12.00 Fox Crime -Serija: "Na dužnosti"
      -12.05 B92 -Serija. "Život prema Džimu"
      -12.20 Fox Life -Serija: "Drugarice"
      -12.35 Fox -Serija: "Moderna porodica"
      -12.40 HRT 2 -Serija: "Dolina sunca"
      -12.50 AXN -Serija. "Inspektor Reks"
      -13.00 Pink family -Serija: "Najgora nedelja mog života"
      -13.05 Fox Crime -Serija: "Trinaesti apostol"
      -13.10 Sci-Fi -Serija: "Eureka"
      -13.30 Pink family -Serija: "Poaro"
      -13.55 OBN -Serija: "Sulejman Veličanstveni"
      -14.10 Studio B -Serija: "Čast i poštovanje"
      -14.15 Fox Crime -Serija: "Jedinica"
      -14.30 Pink family -Serija: "Insajderov Vodič za sreću"
      -14.40 AXN -Serija: "Džeg"
      -14.50 Fox Life -Serija: "Uvod u anatomiju"
      -14.55 OBN -Serija: "Sulejman Veličanstveni"
      -15.00 Prva plus -Serija: "Dva i po muškarca"
      -15.20 OBN -Serija: "Sulejman Veličanstveni"
      -15.30 Pink family -Serija. "Prekobrojni"
      -15.45 Fox -Serija. "Grejslend"
      -15.59 RTS 1 -Serija: "Vratiće se rode"
      -16.00 Pink family -Serija: "Izgubljena devojka"
      -16.00 RTS satelit -Serija: "Vratiće se rode"
      -16.00 Pink -Serija: "Sila"
      -16.10 Studio B -Serija: "Pobunjena zemlja"
      -16.15 Republika Srpska -Serija: "Ravna gora"
      -16.30 AXN -Serija. "Profilisanje"
      -16.54 RTS 1 -Serija: "Gospođica Marpl"
      -17.00 Pink family -Serija: "Sve se vrti oko seksa"
      -17.40 Prva plus -Serija. "Živa meta"
      -17.40 Fox Crime -Serija: "King"
      -18.00 Pink family -Serija. "Studio 24"
      -18.30 Pink family -Serija. "Letnje avanture"
      -19.00 Fox Life -Serija. "Grad Kuguara"
      -19.00 Sci-Fi -Serija. "Zvezdana kapija"
      -19.00 Pink family -Serija: "Godine prolaze"
      -19.10 Prva plus -Serija: "Nikita"
      -19.55 Fox Life -Serija: "Ne veruj komšinici iz stana 32"
      -20.00 OBN -Serija: "Odbačena"
      -20.00 Pink family -Serija. "Doktor Haus"
      -20.00 Studio B -Serija: "Čast i poštovanje"
      -20.00 Pink -Serija: "Sila"
      -20.00 Prva -Serija: "Izgubljena čast"
      -20.05 Vojvodina 1 -Serija: "Tito i ja"
      -20.05 RTS 1 -Serija: "Vratiće se rode"
      -20.05 AXN -Serija: "Džeg"
      -20.05 RTS satelit -Serija: "Vratiće se rode"
      -20.10 BN -Serija: "Lisice"
      -20.10 Republika Srpska -Serija. "Žene sa Dedinja"
      -20.15 Fox Crime -Serija: "Ubrzana istraga"
      -20.30 Prva plus -Serija: "Dva i po muškarca"
      -20.30 OBN -Serija: "Pravda za sve"
      -20.50 Fox Life -Serija: "Privatna praksa"
      -21.00 Pink family -Serija: "Najgora nedelja mog života"
      -21.00 AXN -Serija: "Bez granica"
      -21.15 Fox Crime -Serija: "Vajtčepel"
      -21.25 Cinemax -Serija: "Treme"
      -21.30 Pink family -Serija: "Poaro"
      -21.45 Fox Life -Serija: "Pozovite babicu"
      -22.00 HBO Comedy -Serija: "Trava"
      -22.08 HRT 1 -Serija: "Porodica Bordžija"
      -22.15 Fox Crime -Serija: "Mornarički istražitelji"
      -22.30 HBO Comedy -Serija: "Trava"
      -22.30 Pink family -Serija: "Insajderov Vodič za sreću"
      -22.45 Prva plus -Serija: "Živa meta"
      -22.50 AXN -Serija: "Spisak klijenata"
      -22.50 Fox -Serija: "Američka horor priča"
      -23.00 HBO Comedy -Serija: "Trava"
      -23.10 OBN -Serija: "Pravda za sve"
      -23.30 Pink family -Serija. "Prekobrojni"
      -23.32 HRT 2 -Serija. "Tračerka"
      -23.40 AXN -Serija. "Givensova pravda"
      -23.45 Fox -Serija: "Porodica Bordžija"
      -00.00 Pink family -Serija: "Izgubljena devojka"
      -00.15 HRT 2 -Serija: "Inspektor Džordž Džentli"
      -00.25 Vojvodina 1 -Serija: "Tito i ja"
      -00.30 Fox Life -Serija: "Bivše žene Holivuda"
      -00.40 Fox -Serija: "Gudvinove igre"
      -00.40 AXN -Serija: "Bez granica"
      -00.50 Fox Crime -Serija: "Vojni advokati"
      -01.00 Pink family -Serija: "Sve se vrti oko seksa"
      -01.30 BN -Serija: "Oblaci putuju u Italiju"
      -01.40 Universal Channel -Serija: "Havaji 5-0"
      -02.00 Pink family -Serija. "Studio 24"
      -02.15 Prva plus -Serija: "Nikita"
      -02.30 Sci-Fi -Serija. "Alfe"
      -02.35 BN -Serija: "Granica"
      -03.30 Universal Channel -Serija. "Ubistva u Midsameru"
      -04.30 Sci-Fi -Serija. "Potraga za legendama"
      -05.03 RTS satelit -Serija: "Vratiće se rode"
    • TV program - utorak, 7. januar 2014.
      Serije

      -06.20 Universal Channel -Serija: "Panduri novajlije"
      -06.30 Prva -Serija: "Institut"
      -07.00 AXN -Serija: "Lovci na aveti"
      -07.15 Prva -Serija: "Plač violine"
      -07.30 Pink family -Serija. "Prekobrojni"
      -08.00 Pink family -Serija: "Izgubljena devojka"
      -08.00 Nova -Serija: "Sulejman Veličanstveni"
      -08.00 Sinemanija -Serija: "Čuvari plaže"
      -08.00 HBO Comedy -Serija: "Miranda", šest epizoda
      -08.00 Prva -Serija: "Izgubljena čast"
      -08.10 Sci-Fi -Serija: "Činjenice i laži"
      -08.20 Universal Channel -Serija. "Plave krvi"
      -08.55 AXN -Serija: "Posetioci iz praiskona", devet epizoda
      -09.00 Pink family -Serija: "Sve se vrti oko seksa"
      -09.05 RTS satelit -Serija: "Salaš u malom ritu"
      -09.05 RTS 1 -Serija: "Salaš u malom ritu"
      -09.10 Sci-Fi -Serija: "Alfe"
      -09.20 Universal Channel -Serija: "Dobra žena"
      -09.45 Prva -Serija: "Odbačena"
      -10.00 Pink family -Serija: "Studio 24"
      -10.10 Sci-Fi -Serija: "Utočište"
      -10.20 Universal Channel -Serija. "Ubistva u Midsameru"
      -10.30 Pink family -Serija: "Letnje avanture"
      -10.45 Fox -Serija: "Svi vole Rejmonda"
      -11.00 Pink family -Serija: "Godine prolaze"
      -11.10 Sci-Fi -Serija: "Zvezdana kapija"
      -11.35 Fox -Serija: "Moderna porodica"
      -12.00 Prva plus -Serija: "Dva i po muškarca"
      -12.00 Fox Movies -Serija: "Pariski forenzičari"
      -12.00 Pink family -Serija: "Doktor Haus"
      -12.05 HRT 2 -Serija: "Hotel dvorac Ort"
      -12.20 Universal Channel -Serija: "Vidovnjak"
      -12.25 Fox -Serija: "Do poslednjeg čoveka"
      -12.35 HRT 1 -Serija: "Naslednica s Vendavala"
      -12.45 Fox Crime -Serija: "Mladi Montalbano"
      -12.50 Hepi -Serija: "Crveni orao"
      -13.00 Pink family -Serija: "Najgora nedelja mog života"
      -13.10 Sci-Fi -Serija. "Činjenice i laži"
      -13.15 Fox -Serija: "Dosije Iks"
      -13.30 OBN -Serija: "Tri kraljevstva"
      -13.30 Pink family -Serija: "Poaro"
      -13.40 Fox Crime -Serija: "Mornarički istražitelji"
      -14.00 Prva -Serija: "Neukrotivo srce"
      -14.00 Nova -Serija: "Sulejman Veličanstveni"
      -14.05 Hepi -Serija: "Jesenje suze"
      -14.05 Vojvodina 2 -Agro mozaik
      -14.10 Sci-Fi -Serija: "Eureka"
      -14.10 Studio B -Serija. "Čast i poštovanje"
      -14.20 Universal Channel -Serija. "Plave krvi"
      -14.20 OBN -Serija. "Nakuša"
      -14.25 Fox Crime -Serija: "Na dužnosti"
      -14.30 Pink family -Serija: "The Insiders Guide to Love"
      -14.30 Prva plus -Serija: "Zločini iz prošlosti"
      -14.45 HRT 2 -Serija: "Degrasi"
      -14.50 HBO Comedy -Serija: "Čistilište u predgrađu"
      -15.00 Prva -Serija: "Karadaji"
      -15.00 Pink 2 -Serija: "Pariske priče"
      -15.00 Pink -Serija: "Sila"
      -15.00 Sci-Fi -Serija: "Alfe"
      -15.15 HRT 2 -Serija: "Nebesko plavetnilo"
      -15.15 HBO Comedy -Serija. "Sredina"
      -15.20 Universal Channel -Serija: "Dobra žena"
      -15.30 Fox Crime -Serija: "King"
      -15.30 Pink family -Serija. "Prekobrojni"
      -15.35 Fox Life -Serija. "Seks i grad"
      -15.45 Pink 2 -Serija: "Prekobrojni"
      -15.55 RTS 1 -Serija. "Bela lađa"
      -15.55 RTS satelit -Serija: "Bela lađa"
      -15.55 OBN -Serija: "Odbačena"
      -16.00 HRT 1 -Serija: "Kuća puna Raftera"
      -16.00 Pink family -Serija: "Izgubljena devojka"
      -16.00 Prva -Serija: "Institut"
      -16.10 Studio B -Serija: "Pobunjena zemlja"
      -16.10 Sci-Fi -Serija: "Zvezdana kapija"
      -16.15 Fox Crime -Serija. "Igra sudbine"
      -16.20 Fox Life -Serija: "Ludnica u Klivlendu"
      -16.20 Universal Channel -Serija: "Ubistva u Midsameru"
      -16.30 Pink 2 -Serija: "Letnje avanture"
      -16.35 Fox -Serija: "Bouns"
      -16.50 AXN -Serija: "Marinci iz Los Anđelesa", šest epizoda
      -17.00 Pink family -Serija: "Sve se vrti oko seksa"
      -17.00 B92 -Serija: "Život prema Džimu"
      -17.00 Prva -Serija: "Odbačena"
      -17.00 Sinemanija -Serija: "Čuvari plaže"
      -17.00 Hepi -Serija: "Crveni orao"
      -17.05 RTS 2 -Serija: "Doktor Živago"
      -17.25 OBN -Serija. "Nakuša"
      -17.30 B92 -Serija: "Nikita"
      -17.40 AXN -Serija: "Šerlok"
      -17.50 OBN -Serija: "Feriha"
      -18.00 Pink family -Serija: "Studio 24"
      -18.00 Pink 2 -Serija: "Oluja"
      -18.10 Sci-Fi -Serija: "Kajl"
      -18.10 Fox Life -Serija: "Uvod u anatomiju"
      -18.20 Hepi -Serija: "Jesenje suze"
      -18.20 Universal Channel -Serija: "Vidovnjak"
      -18.30 Pink family -Serija: "Letnje avanture"
      -18.40 HBO Comedy -Serija: "Čistilište u predgrađu"
      -18.50 HRT 1 -Serija: "Naši i vaši"
      -18.50 Fox Crime -Serija: "Trinaesti ratnik"
      -19.00 Pink family -Serija: "Godine prolaze"
      -19.00 Pink -Serija: "Mala nevesta"
      -19.00 Pink 2 -Serija. "Gradska vreva"
      -19.05 HBO Comedy -Serija: "Svita", dve epizode
      -19.10 Fox -Serija: "Do poslednjeg čoveka"
      -19.10 Sci-Fi -Serija. "Utočište"
      -19.15 AXN -Serija: "Džeg"
      -19.15 Prva -Serija: "Plač violine"
      -19.20 Universal Channel -Serija: "Monk"
      -19.55 Fox Crime -Serija: "Tihi svedok"
      -20.00 Pink family -Serija: "Doktor Haus"
      -20.00 OBN -Serija: "Feriha"
      -20.00 Nova -Serija: "Sulejman Veličanstveni"
      -20.00 Cinemax -Serija: "Treme"
      -20.00 HBO Comedy -Serija: "Loše obrazovanje"
      -20.00 Pink -Serija: "Sila"
      -20.00 Studio B -Serija. "Čast i poštovanje"
      -20.05 RTS satelit -Serija: "Bela lađa"
      -20.05 RTS 1 -Serija: "Bela lađa"
      -20.10 AXN -Serija. "Sestra Hotorn"
      -20.10 Prva -Serija: "Izgubljena čast"
      -20.10 Vojvodina 1 -Serija: "Naši snovi"
      -20.30 Prva plus -Serija: "Dva i po muškarca"
      -20.55 Fox Life -Serija: "Opake služavke"
      -20.55 Fox Crime -Serija: "Mornarički istražitelji"
      -21.00 OBN -Serija: "Sulejman Veličanstveni"
      -21.00 Fox -Serija: "Marvelovi specijalni agenti"
      -21.00 RTS 2 -Serija: "Doktor Živago"
      -21.00 Pink family -Serija: "Najgora nedelja mog života"
      -21.00 AXN -Serija: "Marinci", dve epizode
      -21.30 Pink family -Serija: "Poaro"
      -21.40 Prva -Serija. "Folk"
      -21.50 Fox Crime -Serija. "Nora Roberts"
      -21.50 Fox Life -Serija: "Osveta"
      -21.55 HRT 1 -Serija: "Šta je muškarac bez brkova"
      -22.00 Sci-Fi -Serija: "Posetioci iz praiskona"
      -22.00 OBN -Serija: "Odbačena"
      -22.15 HBO -Serija: "Uzvratni udarac"
      -22.30 Pink family -Serija: "The Insiders Guide to Love"
      -22.40 AXN -Serija: "Marinci iz Los Anđelesa"
      -22.45 Fox Life -Serija: "Seks i grad"
      -22.50 Prva plus -Serija: "Bez traga"
      -22.50 Fox -Serija: "Moderna porodica"
      -22.55 HRT 2 -Serija: "Istražitelji Las Vegasa"
      -23.00 OBN -Serija: "Tri kraljevstva"
      -23.20 Universal Channel -Serija. "Plave krvi"
      -23.30 AXN -Serija. "Robokap"
      -23.30 Pink family -Serija: "Falični restoran"
      -23.40 Fox Crime -Serija: "Vojni advokati"
      -23.43 HRT 2 -Serija: "Istražitelji iz Majamija"
      -23.45 Fox -Serija: "Do poslednjeg čoveka"
      -23.45 Fox Movies -Serija: "Pariski forenzičari"
      -00.00 Pink family -Serija: "Izgubljena devojka"
      -00.10 Studio B -Serija: "Pobunjena zemlja"
      -00.20 AXN -Serija. "Marinci"
      -00.28 HRT 2 -Serija. "Seks i grad"
      -00.35 Prva -Serija: "Karadaji"
      -01.00 Pink family -Serija: "Sve se vrti oko seksa"
      -01.05 Fox -Serija: "Sve po zakonu"
      -01.20 Universal Channel -Serija: "Misterije Hejvena"
      -01.25 Fox Life -Serija: "Gimnazijske traume"
      -02.00 Pink family -Serija: "Studio 24"
      -02.00 AXN -Serija: "Marinci iz Los Anđelesa"
      -02.20 Universal Channel -Serija: "Panduri novajlije"
      -02.50 HBO Comedy -Serija: "Svita", dve epizode
      -03.20 Universal Channel -Serija. "Opasna tajna"
      -04.15 Universal Channel -Serija. "Plave krvi"
      -04.30 Pink 2 -Serija: "Pariske priče"
      -05.10 Universal Channel -Serija: "Panduri novajlije"
    • TV program - sreda, 8. januar 2014.

      Serije - program posle 10.00

      -10.00 Pink family -Serija: "Studio 24"

      -10.10 Sci-Fi -Serija: "Utočište"

      -10.20 Universal Channel -Seija: "Ubistva u Midsameru"

      -10.25 HBO Comedy -Serija: "Sredina"

      -10.30 Pink family -Serija: "Letnje avanture"

      -10.45 Fox -Serija: "Svi vole Rejmonda"

      -11.00 Pink family -Serija: "Godine prolaze"

      -11.05 Vojvodina 1 -Serija: "Najgora nedelja mog života"

      -11.10 Sci-Fi -Serija: "Zvezdana kapija"

      -11.25 AXN -Serija: "Inspektor Reks"

      -11.35 Fox -Serija: "Moderna porodica"

      -12.00 Fox Movies -Serija: "Pariski forenzičari"

      -12.00 HRT 2 -Serija: "Hotel dvorac Ort"

      -12.00 Pink family -Serija: "Doktor Haus"

      -12.00 Prva plus -Serija: "Dva i po muškarca"

      -12.20 Universal Channel -Serija: "Vidovnjak"

      -12.20 AXN -Serija: "Džeg"

      -12.22 Fox Crime -Serija: "Igra sudbine"

      -12.25 B92 -Serija: "Nikita"

      -12.25 Fox -Serija: "Do poslednjeg čoveka"

      -12.34 HRT 1 -Serija: "Naslednica s Vandavala"

      -12.45 Fox Crime -Serija: "Slučajni partneri"

      -12.50 Hepi -Serija: "Crveni orao"

      -13.00 Pink family -Serija: "Najgora nedelja mog života"

      -13.10 Sci-Fi -Serija: "Činjenice i laži"

      -13.15 Fox -Serija: "Dosije Iks"

      -13.15 AXN -Serija: "Sestra Hotorn"

      -13.20 Universal Channel -Serija: "Monk"

      -13.30 Pink family -Serija: "Poaro"

      -13.40 Fox Crime -Serija: "Mornarički istražitelji"

      -14.00 Nova -Serija: "Sulejman Veličanstveni"

      -14.00 Prva -Serija: "Neukrotivo srce"

      -14.05 AXN -Serija. "Tarzan"

      -14.05 Hepi -Serija: "Jesenje suze"

      -14.10 Studio B -Serija: "Čast i poštovanje"

      -14.10 Sci-Fi -Serija: "Kajl"

      -14.20 Universal Channel -Serija: "Plave krvi"

      -14.20 OBN -Serija: "Nakuša"

      -14.30 Prva plus -Serija: "Zločin iz prošlosti"

      -14.30 Pink family -Serija: "The Insiders Guide to Love"

      -14.30 Fox Crime -Serija: "Nora Roberts"

      -14.30 HBO Comedy -Serija: "Internet terapija"

      -14.45 HRT 2 -Serija: "Degrasi"

      -14.45 Fox -Serija: "Marvelovi specijalni agenti"

      -14.50 OBN -Serija. "Sulejman Veličanstveni"

      -15.00 HBO Comedy -Serija: "Sredina"

      -15.00 Pink 2 -Serija: "Pariske priče"

      -15.00 Pink -Serija. "Sila"

      -15.00 Prva -Serija: "Karadaji"

      -15.05 Vojvodina 1 -Serija: "Naši snovi"

      -15.10 Sci-Fi -Serija: "Alfe"

      -15.15 HRT 2 -Serija. "Nebesko plavetnilo"

      -15.20 Universal Channel -Serija: "Dobra žena"

      -15.30 Pink family -Serija. "Falični pansion"

      -15.35 Fox Life -Serija: "Seks i grad"

      -15.45 AXN -Serija: "Zvezdane staze"

      -15.45 Pink 2 -Serija: "Prekobrojni"

      -15.55 OBN -Serija: "Odbačena"

      -15.55 RTS 1 -Serija: "Bela lađa"

      -15.55 RTS satelit -Serija: "Bela lađa"

      -16.00 Pink family -Serija: "Izgubljena devojka"

      -16.00 Prva -Serija: "Institut"

      -16.00 HRT 1 -Serija: "Puna kuća Raftera"

      -16.00 Pink -Serija. "Nakuša"

      -16.10 Studio B -Serija: "Pobunjena zemlja"

      -16.10 Sci-Fi -Serija: "Zvezdana kapija"

      -16.15 Fox Crime -Serija: "Pariski forenzičari"

      -16.20 Universal Channel -Serija: "Ubistva u Midsameru"

      -16.30 Pink 2 -Serija: "Letnje avanture"

      -16.35 Fox Life -Serija: "Ludnica u Klivlendu"

      -16.35 Fox -Serija: "Bouns"

      -16.40 Fox Crime -Serija: "Mladi Montalbano"

      -16.40 AXN -Serija: "Marinci"

      -17.00 Prva -Serija: "Odbačena"

      -17.00 B92 -Serija: "Život prema Džimu"

      -17.00 Hepi -Serija: "Crveni orao"

      -17.00 Sinemanija -Serija: "Čuvari plaže"

      -17.00 Pink family -Serija: "Sve se vrti oko seksa"

      -17.00 RTS 2 -Serija: "Doktor Živago"

      -17.25 OBN -Serija: "Nakuša"

      -17.30 B92 -Serija: "Nikita"

      -17.30 AXN -Serija: "Muškarci ne vole pametnice"

      -17.50 OBN -Serija: "Feriha"

      -18.00 Pink family -Serija: "Studio 24"

      -18.10 Sci-Fi -Serija: "Kajl"

      -18.15 Fox Life -Serija: "Uvod u anatomiju"

      -18.20 Universal Channel -Serija: "Vidovnjak"

      -18.20 Hepi -Serija. "Jesenje suze"

      -18.20 AXN -Serija: "Inspektor Reks"

      -18.30 Pink family -Serija: "Letnje avanture"

      -18.35 HBO Comedy -Serija: "Čistilište u predgrađu"

      -18.50 HRT 1 -Serija: "Naši i vaši"

      -19.00 Pink -Serija: "Mala nevesta"

      -19.00 Pink family -Serija: "Godine prolaze"

      -19.00 Pink 2 -Serija: "Gradska vreva"

      -19.00 HBO Comedy -Serija: "Kako uspeti u Americi"

      -19.10 Fox -Serija: "Do poslednjeg čoveka"

      -19.10 Sci-Fi -Serija: "Utočište"

      -19.15 AXN -Serija. "Džeg"

      -19.20 Prva -Serija: "Plač violine"

      -19.20 Universal Channel -Serija: "Monk"

      -19.30 HBO Comedy -Serija: "Novozelanđani u Njurjoku"

      -19.55 Fox Crime -Serija: "Tihi svedok"

      -20.00 Fox Life -Serija: "Bogobojažljive namiguše"

      -20.00 Pink -Serija. "Sila"

      -20.00 OBN -Serija: "Feriha"

      -20.00 Prva -Serija. "Izgubljena čast"

      -20.00 Pink family -Serija: "Doktor Haus"

      -20.00 Studio B -Serija: "Čast i poštovanje"

      -20.00 Fox Movies -Serija: "Pariski forenzičari"

      -20.00 Nova -Serija: "Sulejman Veličanstveni"

      -20.00 HBO Comedy -Serija: "Internet terapija"

      -20.05 RTS 1 -Serija: "Bela lađa"

      -20.05 RTS satelit -Serija: "Bela lađa"

      -20.05 Fox -Serija: "Moderna porodica"

      -20.05 Vojvodina 1 -Serija: "Naši snovi"

      -20.10 HRT 2 -Serija: "Roditelji i deca"

      -20.10 AXN -Serija. "Sestra Hotorn"

      -20.30 Prva plus -Serija: "Dva i po muškarca"

      -20.55 Fox Crime -Serija: "Mornarički istražitelji"

      -20.55 Fox Life -Serija: "Nova devojka"

      -21.00 Pink family -Serija: "Najgora nedelja mog života"

      -21.00 Fox -Serija: "Bouns"

      -21.00 OBN -Serija. "Sulejman Veličanstveni"

      -21.00 AXN -Serija: "Lepotica i zver"

      -21.21 RTS 2 -Serija: "Doktor Živago"

      -21.30 Pink family -Serija: "Poaro"

      -21.45 Prva -Serija: "Folk"

      -21.50 Fox Life -Serija: "Škola za parove"

      -21.50 Fox Crime -Serija: "Otac Braun"

      -21.55 Fox -Serija: "Grejslend"

      -22.00 Cinemax -Serija. "Žica"

      -22.00 HBO -Serija: "Carstvo poroka"

      -22.00 Sci-Fi -Serija: "Misterije Hejvena"

      -22.00 HRT 1 -Serija: "Šta je muškarac bez brkova"

      -22.00 OBN -Serija: "Odbačena"

      -22.30 Pink family -Serija: "The Insiders Guide to Love"

      -22.30 HRT 2 -Serija. "Spirala zločina"

      -22.35 RTS 1 -Serija: "Mesto zločina"

      -22.40 AXN -Serija: "Izgubljena devojka"

      -22.45 Fox Crime -Serija: "King"

      -22.45 Fox Life -Serija. "Seks i grad"

      -22.50 Fox -Serija: "Moderna porodica"

      -22.50 Prva plus -Serija: "Bez traga"

      -23.00 Sci-Fi -Serija: "Skladište"

      -23.15 HRT 2 -Serija: "Seks i grad"

      -23.30 Pink family -Serija: "Falični restoran"

      -23.30 AXN -Serija: "Robokap"

      -23.40 Fox Life -Serija: "Nova devojka"

      -23.40 Fox Crime -Serija: "Vojni advokati"

      -23.45 Fox -Serija: "Do poslednjeg čoveka"

      -23.45 Fox Movies -Serija: "Pariski forenzičari"

      -00.00 Studio B -Serija: "Pobunjena zemlja"

      -00.00 Pink family -Serija: "Izgubljena devojka"

      -00.30 Fox Life -Serija: "Škola za parove"

      -00.30 Vojvodina 1 -Serija: "Najgora nedelja mog života"

      -00.35 Fox Crime -Serija: "Imitator"

      -00.40 Fox -Serija: "Bouns"

      -00.45 B92 -Serija: "Nikita"

      -01.00 Prva -Serija: "Karadaji"

      -01.00 Pink family -Serija: "Sve se vrti oko seksa"

      -01.25 RTS 1 -Serija: "Salaš u malom ritu"

      -02.00 Pink family -Serija. "Studio 24"

      -02.10 Universal Channel -Serija: "Misterije Hejvena"

      -02.30 Pink family -Serija. "Letnje avanture"

      -02.50 HBO Comedy -Serija: "Kako uspeti u Americi"

      -02.55 Universal Channel -Serija: "Panduri novajlije"

      -03.00 Pink family -Serija: "The Sisterhood"

      -03.40 Universal Channel -Serija: "Opasna tajna"

      -04.00 Pink family -Serija. "Doktor Haus"

      -04.15 Pink 2 -Serija: "Pariske priče"

      -04.30 Universal Channel -Serija: "Plave krvi"

      -04.50 RTS satelit -Serija: "Bela lađa"
    • TV program - četvrtak, 9. januar 2014.
      Serije - program posle 10.00

      10.00 Pink family Serija: "Studio 24"
      10.00 HBO Comedy Serija: "Čistilište u predgrađu"
      10.05 Fox Crime Serija: "Pariski forenzičari"
      10.10 Sci-Fi Serija: "Utočište"
      10.20 Universal Channel Serija: "Ubistva u Midsameru"
      10.25 HBO Comedy Serija: "Sredina"
      10.30 Pink family Serija: "Letnje avanture"
      10.45 HBO Comedy Serija: "Filmovi i zvezde"
      10.45 Fox Serija: "Svi vole Rejmonda"
      11.00 Pink family Serija: "Godine prolaze"
      11.05 Vojvodina 1 Serija: "Najgora nedelja mog života"
      11.10 Sci-Fi Serija: "Zvezdana kapija"
      11.25 AXN Serija: "Inspektor Reks"
      11.35 Fox Serija: "Moderna porodica"
      12.00 Fox Movies Serija. "Pariski forenzičari"
      12.00 Pink family Serija: "Doktor Haus"
      12.00 Prva plus Serija: "Dva i po muškarca"
      12.00 HRT 2 Serija: "Hotel dvorac Ort"
      12.05 B92 Serija: "Stalna meta"
      12.20 Universal Channel Serija: "Vidovnjak"
      12.20 AXN Serija: "Džeg"
      12.25 Fox Serija: "Do poslednjeg čoveka"
      12.35 HRT 1 Serija: "Naslednica s Vendavala"
      12.45 Fox Crime Serija: "Slučajni partneri"
      12.50 Hepi Serija: "Crveni orao"
      13.00 Pink family Serija: "Najgora nedelja mog života"
      13.10 Sci-Fi Serija: "Činjenice i laži"
      13.15 Fox Serija. "Dosije Iks"
      13.15 AXN Serija: "Sestra Hotorn"
      13.30 Pink family Serija: "Poaro"
      13.30 OBN Serija: "Tri kraljevstva"
      13.40 Fox Crime Serija: "Mornarički istražitelji"
      14.00 Prva Serija: "Neukrotivo srce"
      14.00 Nova Serija: "Sulejman Veličanstveni"
      14.05 HBO Comedy Serija. "Internet terapija"
      14.05 Hepi Serija. "Jesenje suze"
      14.05 AXN Serija: "Tarzan"
      14.10 Sci-Fi Serija: "Kajl"
      14.10 Studio B Serija: "Čast i poštovanje"
      14.20 Universal Channel Serija: "Plave krvi"
      14.30 Fox Crime Serija: "Otac Braun"
      14.30 Pink family Serija: "The Insiders Guide to Love"
      14.30 Prva plus Serija: "Zločini iz prošlosti"
      14.35 HBO Comedy Serija: "Sredina"
      14.45 HRT 2 Serija: "Degrasi"
      14.50 OBN Serija: "Sulejman Veličanstveni"
      15.00 Prva Serija: "Karadaji"
      15.00 Pink 2 Serija: "Pariske priče"
      15.00 Pink Serija: "Sila"
      15.05 Vojvodina 1 Serija: "Naši snovi"
      15.10 Sci-Fi Serija: "Alfe"
      15.15 HRT 2 Serija: "Nebesko plavetnilo"
      15.20 Universal Channel Serija: "Dobra žena"
      15.25 Fox Crime Serija: "King"
      15.30 Pink family Serija. "Falični pansion"
      15.30 OBN Serija: "Odbačena"
      15.35 Fox Life Serija: "Seks i grad"
      15.45 AXN Serija: "Zvezdane staze"
      15.45 Pink 2 Serija: "Prekobrojni"
      15.55 RTS satelit Serija: "Bela lađa"
      15.55 RTS 1 Serija. "Bela lađa"
      16.00 Pink Serija: "Nakuša"
      16.00 Prva Serija: "Institut"
      16.00 Pink family Serija: "Izgubljena devojka"
      16.01 HRT 1 Serija: "Kuća puna Raftera"
      16.10 Sci-Fi Serija: "Zvezdana kapija"
      16.10 Studio B Serija: "Pobunjena zemlja"
      16.15 Fox Crime Serija: "Pisac i detektiv"
      16.20 Universal Channel Serija: "Ubistva u Midsameru"
      16.30 Pink 2 Serija: "Letnje avanture"
      16.35 HBO Comedy Serija: "Zdravo, dame"
      16.35 Fox Serija: "Bouns"
      16.35 Fox Life Serija: "Ludnica u Klivlendu"
      16.40 AXN Serija: "Marinci"
      16.45 RTS 2 Serija: "Doktor Živago"
      17.00 Pink family Serija: "Sve se vrti oko seksa"
      17.00 Prva Serija: "Odbačena"
      17.00 Hepi Serija: "Crveni orao"
      17.00 B92 Serija: "Život prema Džimu"
      17.00 Sinemanija Serija: "Čuvari plaže"
      17.20 OBN Serija: "Nakuša"
      17.25 Fox Life Serija: "Kako je biti Erika"
      17.30 AXN Serija: "Muškarci ne vole pametnice"
      17.30 B92 Serija: "Nikita"
      17.50 OBN Serija. "Feriha"
      18.00 Pink family Serija: "Studio 24"
      18.10 Sci-Fi Serija: "Kajl"
      18.15 Fox Life Serija: "Uvod u anatomiju"
      18.20 AXN Serija: "Inspektor Reks"
      18.20 Hepi Serija. "Jesenje suze"
      18.20 Universal Channel Serija: "Vidovnjak"
      18.30 Pink family Serija: "Letnje avanture"
      18.35 HBO Comedy Serija. "Čistilište u predgrađu"
      18.50 HRT 1 Serija: "Naši i vaši"
      19.00 Sci-Fi Serija: "Utočište"
      19.00 Pink family Serija: "Godine prolaze"
      19.00 HBO Comedy Serija: "Kako uspeti u Americi"
      19.00 Pink 2 Serija: "Gradska vreva"
      19.00 Pink Serija: "Mala nevesta"
      19.05 B92 Serija: "Stalna meta"
      19.10 Fox Serija: "Do poslednjeg čoveka"
      19.15 AXN Serija: "Džeg"
      19.20 Prva Serija. "Plač violine"
      19.20 Universal Channel Serija: "Monk"
      19.30 HBO Comedy Serija: "Novozelanđani u Njujorku"
      19.55 Fox Crime Serija: "Tihi svedok"
      20.00 Fox Life Serija: "Bogobojažljie namiguše"
      20.00 HBO Comedy Serija: "Internet terapija"
      20.00 Pink Serija: "Sila"
      20.00 Prva Serija: "Izgubljena čast"
      20.00 OBN Serija. "Feriha"
      20.00 Pink family Serija: "Doktor Haus"
      20.00 Studio B Serija. "Čast i poštovanje"
      20.00 Nova Serija: "Sulejman Veličanstveni"
      20.00 Fox Movies Serija. "Pariski forenzičari"
      20.05 RTS 1 Serija. "Bela lađa"
      20.05 RTS satelit Serija: "Bela lađa"
      20.05 Vojvodina 1 Serija: "Naši snovi"
      20.05 Fox Serija: "Moderna porodica"
      20.10 AXN Serija: "Sestra Hotorn"
      20.15 HRT 2 Serija: "Roditelji i deca"
      20.20 Universal Channel Serija: "Misterije Hejvena"
      20.30 Prva plus Serija: "Dva i po muškarca"
      20.55 Fox Life Serija: "Pozovite babicu"
      20.55 Fox Crime Serija: "Mornarički istražitelji"
      21.00 Pink family Serija: "Najgora nedelja mog života"
      21.00 OBN Serija: "Sulejman Veličanstveni"
      21.00 AXN Serija: "Osnovno"
      21.00 RTS 2 Serija: "Doktor Živago"
      21.30 Pink family Serija: "Poaro"
      21.45 HRT 1 Serija: "Borgen - sedište moći"
      21.50 Fox Life Serija: "Privatna praksa"
      21.50 AXN Serija: "Profilisanje"
      21.50 Fox Crime Serija: "Detektiv na Floridi"
      22.00 OBN Serija: "Odbačena"
      22.30 Pink family Serija: "The Insiders Guide to Love"
      22.45 HRT 2 Serija: "Spirala zločina"
      22.45 Fox Life Serija: "Seks i grad"
      22.45 Fox Crime Serija: "King"
      22.50 AXN Serija: "Kalifornikacija"
      22.50 Prva plus Serija: "Bez traga"
      22.50 Fox Serija: "Moderna porodica"
      23.00 OBN Serija: "Tri kraljevstva"
      23.05 RTS 1 Serija: "Mesto zločina"
      23.10 HBO Serija: "Benši"
      23.30 Pink family Serija: "Falični restoran"
      23.35 HRT 2 Serija: "Seks i grad"
      23.40 Fox Crime Serija: "Vojni advokati"
      23.40 Fox Life Serija: "Pozovite babicu"
      23.45 Fox Serija: "Do poslednjeg čoveka"
      23.45 Fox Movies Serija. "Pariski forenzičari"
      00.00 Studio B Serija: "Pobunjena zemlja"
      00.00 Pink family Serija: "Izgubljena devojka"
      00.30 Fox Life Serija: "Privatna praksa"
      00.35 Vojvodina 1 Serija: "Najgora nedelja mog života"
      01.00 B92 Serija: "Nikita"
      01.00 Pink family Serija: "Sve se vrti oko seksa"
      01.20 Universal Channel Serija: "Misterije Hejvena"
      01.50 B92 Serija. "Dome, slatki dome"
      02.00 Pink family Serija. "Studio 24"
      02.20 Universal Channel Serija: "Panduri novajlije"
      02.30 Pink family Serija. "Letnje avanture"
      03.00 Pink family Serija: "The Sisterhood"
      03.04 RTS 1 Serija: "Salaš u malom ritu"
      03.20 HBO Comedy Serija: "Kako uspeti u Americi"
      03.20 Universal Channel Serija. "Opasna tajna"
      03.45 HBO Comedy Serija: "Novozelanđani u Njujorku"
      04.00 Pink family Serija. "Doktor Haus"
      04.45 Pink 2 Serija: "Pariske priče"
      04.50 RTS satelit Serija. "Bela lađa"
    • TV program - petak, 10. januar 2014.
      Serije - program posle 11.00

      -11.00 Pink family -Serija: "Godine prolaze"
      -11.05 Vojvodina 1 -Serija: "Najgora nedelja mog života"
      -11.10 Sci-Fi -Serija: "Zvezdana kapija"
      -11.25 AXN -Serija: "Inspektor Reks"
      -11.35 Fox -Serija: "Moderna porodica"
      -11.55 HRT 2 -Serija: "Hotel dvorac Ort"
      -12.00 Pink family -Serija. "Doktor Haus"
      -12.00 Fox Movies -Serija: "Pariski forenzičari"
      -12.00 Prva plus -Serija: "Dva i po muškarca"
      -12.10 OBN -Serija: "Tri kraljevstva"
      -12.20 Universal Channel -Serija: "Vidovnjak"
      -12.20 AXN -Serija: "Džeg"
      -12.25 Fox -Serija: "Do poslednjeg čoveka"
      -12.35 HRT 1 -Serija: "Naslednica s Vendavala"
      -12.45 Fox Crime -Serija: "Slučajni partneri"
      -13.00 Pink family -Serija: "Najgora nedelja mog života"
      -13.10 Sci-Fi -Serija: "Činjenice i laži"
      -13.15 AXN -Serija: "Sestra Hotorn"
      -13.15 Fox -Serija: "Dosije Iks"
      -13.20 OBN -Serija: "Eva Luna"
      -13.20 Universal Channel -Serija: "Monk"
      -13.30 Pink family -Serija: "Poaro"
      -13.40 Fox Crime -Serija: "Mornarički istražitelji"
      -13.55 B92 -Serija: "Duhovi Sarajeva"
      -14.00 Nova -Serija: "Sulejman Veličanstveni"
      -14.00 Prva -Serija: "Neukrotivo srce"
      -14.05 Hepi -Serija: "Jesenje suze"
      -14.05 AXN -Serija: "Tarzan"
      -14.10 Sci-Fi -Serija: "Kajl"
      -14.10 Studio B -Serija: "Čast i poštovanje"
      -14.15 HBO Comedy -Serija: "Internet terapija"
      -14.25 OBN -Serija: "Nakuša"
      -14.30 Fox Crime -Serija: "Detektiv na Floridi"
      -14.30 Prva plus -Serija: "Zločini iz prošlosti"
      -14.30 Pink family -Serija: "Insajderov Vodič za sreću"
      -14.45 HBO Comedy -Serija: "Sredina"
      -14.50 HRT 2 -Serija: "Degrasi"
      -14.50 OBN -Serija: "Sulejman Veličanstveni"
      -15.00 Pink -Serija: "Sila"
      -15.00 Pink 2 -Serija: "Pariske priče"
      -15.00 Prva -Serija: "Karadaji"
      -15.05 Vojvodina 1 -Serija: "Naši snovi"
      -15.10 Sci-Fi -Serija. "Alfe"
      -15.15 HRT 2 -Serija: "Nebesko plavetnilo"
      -15.20 Universal Channel -Serija: "Plave krvi"
      -15.25 Fox Crime -Serija: "King"
      -15.30 Pink family -Serija. "Prekobrojni"
      -15.35 Fox Life -Serija: "Seks i grad"
      -15.45 Pink 2 -Serija: "Prekobrojni"
      -15.45 AXN -Serija: "Zvezdane staze"
      -15.55 RTS satelit -Serija: "Bela lađa"
      -15.55 OBN -Serija: "Odbačena"
      -15.55 RTS 1 -Serija: "Bela lađa"
      -16.00 Prva -Serija: "Institut"
      -16.00 Pink -Serija: "Nakuša"
      -16.00 Pink family -Serija: "Izgubljena devojka"
      -16.10 Sci-Fi -Serija: "Zvezdana kapija"
      -16.10 Studio B -Serija: "Pobunjena zemlja"
      -16.15 HRT 1 -Serija: "Kuća puna Raftera"
      -16.20 Universal Channel -Serija: "Ubistva u Midsameru"
      -16.22 Fox Crime -Serija: "Igra sudbine"
      -16.30 Pink 2 -Serija: "Letnje avanture"
      -16.35 Fox Life -Serija: "Ludnica u Klivlendu"
      -16.35 Fox -Serija: "Bouns"
      -16.40 AXN -Serija: "Marinci"
      -17.00 Prva -Serija: "Odbačena"
      -17.00 Pink family -Serija: "Sve se vrti oko seksa"
      -17.00 RTS 2 -Serija: "Doktor Živago"
      -17.00 B92 -Serija: "Život po Džimu"
      -17.25 OBN -Serija: "Nakuša"
      -17.30 B92 -Serija. "Nikita"
      -17.30 AXN -Serija: "Muškarci ne vole pametnice"
      -18.00 Pink family -Serija. "Studio 24"
      -18.00 OBN -Serija: "Feriha"
      -18.00 Pink 2 -Serija. "Oluja"
      -18.05 HBO Comedy -Serija. "Čistilište u predgrađu"
      -18.05 HBO -Serija: "Filmovi i zvezde"
      -18.10 Sci-Fi -Serija: "Kajl"
      -18.15 Fox Life -Serija: "Uvod u anatomiju"
      -18.20 Universal Channel -Serija: "Vidovnjak"
      -18.20 Hepi -Serija: "Jesenje suze"
      -18.20 AXN -Serija: "Inspektor Reks"
      -18.30 BN -Serija: "Eva Luna"
      -18.30 Pink family -Serija. "Letnje avanture"
      -19.00 Pink -Serija: "Mala nevesta"
      -19.00 Pink 2 -Serija: "Gradska vreva"
      -19.00 Pink family -Serija: "Godine prolaze"
      -19.05 B92 -Serija: "Stalna meta"
      -19.10 Fox -Serija: "Do poslednjeg čoveka"
      -19.10 Sci-Fi -Serija: "Utočište"
      -19.15 AXN -Serija: "Džeg"
      -19.20 Prva -Serija: "Plač violine"
      -19.20 Universal Channel -Serija: "Monk"
      -19.55 Fox Crime -Serija: "Tihi svedok"
      -20.00 Fox Life -Serija: "Bogobojažljive namiguše"
      -20.00 Pink family -Serija. "Doktor Haus"
      -20.00 Nova -Serija: "Sulejman Veličanstveni"
      -20.00 Fox Movies -Serija: "Pariski forenzičari"
      -20.00 Studio B -Serija: "Čast i poštovanje"
      -20.00 OBN -Serija: "Feriha"
      -20.00 Pink -Serija: "Sila"
      -20.05 RTS 1 -Serija: "Bela lađa"
      -20.05 RTS satelit -Serija: "Bela lađa"
      -20.05 Fox -Serija: "Moderna porodica"
      -20.10 Prva -Serija: "Izgubljena čast"
      -20.10 AXN -Serija: "Sestra Hotorn"
      -20.20 Universal Channel -Serija: "Misterije Hejvena"
      -20.30 Prva plus -Serija: "Dva i po muškarca"
      -20.35 HBO -Serija: "Devojke"
      -20.55 Fox Crime -Serija: "Mornarički istražitelji"
      -21.00 AXN -Serija: "Profilisanje"
      -21.00 OBN -Serija: "Odbačena"
      -21.00 Pink family -Serija: "Najgora nedelja mog života"
      -21.05 HBO -Serija: "Uzvratni udarac"
      -21.15 RTS 2 -Serija: "Doktor Živago"
      -21.30 Pink family -Serija: "Poaro"
      -21.50 Fox Crime -Serija: "Ubrzana istraga"
      -21.55 Fox -Serija: "Milerovi"
      -22.00 AXN -Serija: "Spisak klijenata"
      -22.00 HBO Comedy -Serija: "Devojke", deset epizoda
      -22.20 Fox -Serija: "Gudvinove igre"
      -22.30 Pink family -Serija: "Insajderov Vodič za sreću"
      -22.45 Fox Life -Serija: "Seks i grad"
      -22.45 Fox Crime -Serija: "Bostonski advokati"
      -22.50 RTS 1 -Serija: "Mesto zločina"
      -22.50 Prva plus -Serija: "Bez traga"
      -22.50 AXN -Serija: "Ađutant"
      -23.30 Pink family -Serija. "Prekobrojni"
      -23.35 HRT 2 -Serija: "Vera"
      -23.40 Fox Crime -Serija: "Vojni advokati"
      -23.45 Fox -Serija: "Do poslednjeg čoveka"
      -23.50 Sci-Fi -Serija: "Posetioci iz praiskona"
      -23.55 Republika Srpska -Serija: "Posjetioci iz praiskona"
      -00.00 Pink family -Serija: "Izgubljena devojka"
      -00.00 Studio B -Serija: "Pobunjena zemlja"
      -00.20 Vojvodina 1 -Serija: "Najgora nedelja mog života"
      -00.30 Fox Movies -Serija: "Pariski forenzičari"
      -00.35 B92 -Serija: "Nikita"
      -00.45 AXN -Serija: "Spisak klijenata"
      -01.00 Pink family -Serija: "Sve se vrti oko seksa"
      -01.00 Prva -Serija: "Karadaji"
      -01.15 BN -Serija: "Eva Luna"
      -01.20 HRT 2 -Serija: "Seks i grad"
      -01.20 AXN -Serija: "Ađutant"
      -01.30 Universal Channel -Serija: "Misterije Hejvena"
      -01.50 HRT 2 -Serija: "Spirala zločina"
      -02.00 Pink family -Serija. "Studio 24"
      -02.04 RTS 1 -Serija: "Balkan ekspres"
      -02.30 Pink family -Serija. "Letnje avanture"
      -02.30 Universal Channel -Serija: "Panduri novajlije"
      -04.50 RTS satelit -Serija: "Bela lađa"
      -05.15 BN -Serija: "Eva Luna"
    • TV program - subota, 11. januar 2014.

      Serije - program posle 12.00 12.00 Fox Crime Serija: "Na dužnosti"
      12.00 Pink family Serija. "Doktor Haus"
      12.20 Fox Life Serija: "Drugarice"
      12.25 HBO Comedy Serija: "Zdravo, dame"
      12.25 Fox Serija: "Moderna porodica"
      12.30 Prva plus Serija. "Živa meta"
      12.30 B92 Serija. "Život prema Džimu"
      12.50 AXN Serija. "Inspektor Reks"
      13.00 Pink family Serija: "Najgora nedelja mog života"
      13.05 Fox Crime Serija: "Trinaesti apostol"
      13.10 Sci-Fi Serija: "Kajl"
      13.30 Pink family Serija: "Poaro"
      13.45 OBN Serija: "Sulejman Veličanstveni"
      14.00 Fox Life Serija: "Bivše žene Holivuda"
      14.10 Studio B Serija: "Čast i poštovanje"
      14.15 Fox Crime Serija: "Jedinica"
      14.30 Pink family Serija: "Insajderov Vodič za sreću"
      14.40 AXN Serija: "Džeg"
      14.50 Fox Life Serija: "Uvod u anatomiju"
      14.55 OBN Serija: "Sulejman Veličanstveni"
      14.55 HRT 2 Serija: "Novi klinci s Beverli Hilsa"
      15.00 Prva plus Serija: "Dva i po muškarca"
      15.20 OBN Serija: "Sulejman Veličanstveni"
      15.30 Pink family Serija. "Prekobrojni"
      15.45 Fox Serija. "Grejslend"
      16.00 Pink Serija: "Sila"
      16.00 Pink family Serija: "Izgubljena devojka"
      16.03 RTS 1 Serija: "Vratiće se rode"
      16.03 RTS satelit Serija: "Vratiće se rode"
      16.10 Studio B Serija: "Pobunjena zemlja"
      16.15 Republika Srpska Serija: "Ravna gora"
      16.30 AXN Serija. "Profilisanje"
      17.00 Pink family Serija: "Sve se vrti oko seksa"
      17.40 Prva plus Serija. "Živa meta"
      17.40 Fox Crime Serija: "King"
      18.00 Pink family Serija. "Studio 24"
      18.30 Pink family Serija. "Letnje avanture"
      19.00 Pink family Serija: "Godine prolaze"
      19.00 Fox Life Serija. "Grad Kuguara"
      19.00 Sci-Fi Serija. "Zvezdana kapija"
      19.10 Prva plus Serija: "Nikita"
      19.55 Fox Life Serija: "Ne veruj komšinici iz stana 32"
      20.00 Fox Serija: "Milerovi"
      20.00 OBN Serija: "Odbačena"
      20.00 Pink Serija: "Sila"
      20.00 Prva Serija: "Izgubljena čast"
      20.00 Pink family Serija. "Doktor Haus"
      20.00 Studio B Serija: "Čast i poštovanje"
      20.05 RTS 1 Serija: "Vratiće se rode"
      20.05 RTS satelit Serija: "Vratiće se rode"
      20.05 Vojvodina 1 Serija: "Jaguarov skok"
      20.10 Republika Srpska Serija. "Žene sa Dedinja"
      20.10 AXN Serija. "Doktorka mafije"
      20.10 BN Serija: "Lisice"
      20.15 Fox Crime Serija: "Ubrzana istraga"
      20.30 Prva plus Serija: "Dva i po muškarca"
      20.35 Fox Serija: "Gudvinove igre"
      20.50 Fox Life Serija: "Privatna praksa"
      21.00 AXN Serija: "Bez granica"
      21.00 Pink family Serija: "Najgora nedelja mog života"
      21.30 Pink family Serija: "Poaro"
      21.30 Cinemax Serija: "Treme"
      21.40 HRT 2 Serija: "Tračerka"
      21.45 Fox Life Serija: "Pozovite babicu"
      22.00 HBO Comedy Serija: "Devojke", deset epizoda
      22.15 HRT 1 Serija: "Porodica Bordžija"
      22.30 Pink family Serija: "Insajderov Vodič za sreću"
      22.45 Prva plus Serija: "Živa meta"
      22.50 AXN Serija: "Spisak klijenata"
      23.05 Fox Crime Serija: "Mornarički istražitelji"
      23.30 Pink family Serija. "Prekobrojni"
      23.40 AXN Serija. "Givensova pravda"
      23.45 Fox Serija: "Porodica Bordžija"
      00.00 Pink family Serija: "Izgubljena devojka"
      00.00 Studio B Serija: "Pobunjena zemlja"
      00.30 Fox Life Serija: "Bivše žene Holivuda"
      00.40 AXN Serija: "Bez granica"
      00.40 HRT 2 Serija: "Inspektor Džordž Džentli"
      00.50 Fox Crime Serija: "Vojni advokati"
      01.00 Pink family Serija: "Sve se vrti oko seksa"
      01.30 BN Serija: "Oblaci putuju u Italiju"
      02.00 Pink family Serija. "Studio 24"
      02.15 Prva plus Serija: "Nikita"
      02.30 Sci-Fi Serija. "Alfe"
      02.35 BN Serija: "Granica"
      03.30 Universal Channel Serija: "Opasna tajna"
      04.20 Universal Channel Serija: "Ubistva u Midsameru"
      04.30 Sci-Fi Serija. "Potraga za legendama"
      05.03 RTS satelit Serija: "Vratiće se rode"
      05.30 Pink Serija: "Sila"
    • TV program - nedelja, 12. januar 2014.
      Serije - program posle 12.00

      -12.00 Pink family -Serija. "Doktor Haus"
      -12.00 Prva plus -Serija: "Živa meta"
      -12.00 B92 -Serija. "Život po Džimu"
      -12.00 Universal Channel -Serija: "Plave krvi", dve epizode
      -12.05 Fox Crime -Serija: "Mladi Montalbano"
      -12.20 Fox Life -Serija: "Drugarice"
      -12.25 Fox -Serija: "Do poslednjeg čoveka"
      -13.00 Pink family -Serija: "Najgori Božić mog života"
      -13.10 Sci-Fi -Serija: "Kajl"
      -13.30 Pink family -Serija: "Poaro"
      -14.00 Universal Channel -Serija: "Monk", pet epizoda
      -14.05 Fox Crime -Serija: "Smrt u raju"
      -14.10 Studio B -Serija: "Čast i poštovanje"
      -14.30 Pink family -Serija: "Insajderov Vodič za sreću"
      -14.55 Fox Life -Serija: "Uvod u anatomiju"
      -14.55 AXN -Serija: "Džeg"
      -15.00 Prva plus -Serija: "Dva i po muškarca"
      -15.05 HBO Comedy -Serija. "Zdravo, dame"
      -15.05 Fox Crime -Serija: "Tihi svedok"
      -15.30 Pink family -Serija: "Falični pansion"
      -15.40 HRT 1 -Serija: "Bela lepotica"
      -15.55 HBO -Serija: "Ognjeni grm"
      -16.00 Pink family -Serija: "Izgubljena devojka"
      -16.08 RTS satelit -Serija: "Ravna Gora"
      -16.08 RTS 1 -Serija: "Ravna Gora"
      -16.10 Studio B -Serija: "Pobunjena zemlja"
      -16.35 Fox -Serija: "Bouns"
      -16.45 AXN -Serija. "Profilisanje"
      -17.00 Pink family -Serija: "Sve se vrti oko seksa"
      -17.25 Fox -Serija: "Marvelovi specijalni agenti"
      -17.40 Prva plus -Serija: "Živa meta"
      -17.50 HRT 1 -Serija: "Gospodin Selfridž"
      -18.00 Pink family -Serija. "Studio 24"
      -18.30 Pink family -Serija. "Letnje avanture"
      -18.40 AXN -Serija: "Osnovno"
      -19.00 Pink family -Serija: "Sestrice"
      -19.00 Sci-Fi -Serija: "Zvezdana kapija"
      -19.00 Universal Channel -Serija: "Ubistva u Midsameru", dve epizode
      -19.05 Fox Life -Serija: "Opake služavke"
      -19.10 Prva plus -Serija: "Nikita"
      -19.10 Fox -Serija: "Grejslend"
      -19.10 Fox Crime -Serija: "Mornarički istražitelji"
      -19.30 AXN -Serija: "Vanbračna zajednica"
      -20.00 Pink family -Serija. "Doktor Haus"
      -20.00 Studio B -Serija: "Čast i poštovanje"
      -20.00 Prva -Serija: "Izgubljena čast"
      -20.00 Fox Life -Serija: "Osveta"
      -20.00 OBN -Serija: "Odbačena"
      -20.05 Fox -Serija: "Bouns"
      -20.05 RTS satelit -Serija: "Ravna Gora"
      -20.05 RTS 1 -Serija: "Ravna Gora"
      -20.10 Republika Srpska -Serija: "Ravna Gora"
      -20.20 AXN -Serija: "Zvezdana kapija"
      -20.30 Prva plus -Serija: "Dva i po muškarca"
      -20.55 Fox Crime -Serija: "Detektiv na Floridi"
      -21.00 Fox -Serija: "Milerovi"
      -21.00 Pink family -Serija: "Najgori Božić mog života"
      -21.00 Sci-Fi -Serija: "Skladište"
      -21.10 AXN -Serija. "Lepotica i zver"
      -21.10 HRT 1 -Serija: "Stipe u gostima"
      -21.25 Fox -Serija: "Gudvinove igre"
      -21.30 Pink family -Serija: "Poaro"
      -21.50 Fox Crime -Serija. "Otac Braun"
      -22.00 Sci-Fi -Serija: "Misterije Hejvena"
      -22.00 HBO Comedy -Serija: "Zdravo dame"
      -22.00 AXN -Serija: "Spartak - bogovi arene"
      -22.15 HBO -Serija: "Carstvo poroka"
      -22.30 Pink family -Serija. "Vreme prolazi"
      -22.30 RTS 1 -Serija. "Trbosekov kraj"
      -22.30 HBO Comedy -Serija: "Devojke"
      -22.45 HRT 2 -Serija: "Nemi svedok"
      -22.50 Fox Crime -Serija: "Zločinački umovi"
      -23.00 Sci-Fi -Serija: "Posetioci iz praiskona"
      -23.00 AXN -Serija: "Givensova pravda"
      -23.30 Pink family -Serija: "Falični pansion"
      -23.40 Fox Life -Serija: "Škola za parove"
      -23.45 Fox Crime -Serija: "Mornarički istražitelji"
      -00.00 Studio B -Serija: "Pobunjena zemlja"
      -00.00 Pink family -Serija: "Izgubljena devojka"
      -00.10 HBO -Serija: "Uzvratni udarac"
      -00.30 Fox Life -Serija: "Nova devojka"
      -00.35 Prva plus -Serija: "Živa meta"
      -00.40 Fox Crime -Serija: "Vojni advokati"
      -01.00 Pink family -Serija: "Sve se vrti oko seksa"
      -01.30 Fox -Serija: "Porodica Bordžija"
      -03.00 Universal Channel -Serija: "Opasna tajna"
      -04.00 Universal Channel -Serija. "Ubistva u Midsameru"
      -04.50 RTS satelit -Serija: "Ravna Gora"
    • TV program - ponedeljak, 13. januar 2014.
      Serije - program posle 12.00

      -12.00 Pink family -Serija. "Doktor Haus"
      -12.00 Nova -Serija: "Stubovi zemlje"
      -12.15 Fox Movies -Serija: "Pariski forenzičari"
      -12.20 Universal Channel -Serija: "Vidovnjak"
      -12.20 AXN -Serija: "Džeg"
      -12.22 Fox Crime -Serija: "Igra sudbine"
      -12.25 Fox -Serija: "Do poslednjeg čoveka"
      -12.25 B92 -Serija: "Stalna meta"
      -12.39 HRT 1 -Serija: "Naslednica s Vendavala"
      -12.45 Fox Crime -Serija: "Slučajni partneri"
      -12.50 Hepi -Serija: "Crveni orao"
      -13.00 Pink family -Serija: "Najgori Božić mog života"
      -13.10 Sci-Fi -Serija: "Činjenice i laži"
      -13.15 Fox -Serija: "Dosije Iks"
      -13.20 Universal Channel -Serija: "Monk"
      -13.25 OBN -Serija: "Eva Luna"
      -13.30 Pink family -Serija: "Poaro"
      -13.40 Fox Crime -Serija: "Mornarički istražitelji"
      -14.00 Hepi -Serija: "Jesenje suze"
      -14.00 Nova -Serija: "Sulejman Veličanstveni"
      -14.00 HBO Comedy -Serija "Internet terapija", tri epizode
      -14.00 Prva -Serija: "Neukrotivo srce"
      -14.05 AXN -Serija: "Tarzan"
      -14.10 Sci-Fi -Serija: "Kajl"
      -14.10 Studio B -Serija: "Čast i poštovanje"
      -14.20 Universal Channel -Serija: "Plave krvi"
      -14.30 Fox Crime -Serija: "Ubrzana istraga"
      -14.30 Pink family -Serija: "Vreme prolazi"
      -14.45 Prva plus -Serija. "Zločini iz prošlosti"
      -14.45 HRT 2 -Serija: "Degrasi"
      -15.00 Pink -Serija: "Sila"
      -15.00 Pink 2 -Serija: "Pariske priče"
      -15.00 Prva -Serija: "Karadaji"
      -15.10 Sci-Fi -Serija: "Alfe"
      -15.15 HRT 2 -Serija: "Nebesko plavetnilo"
      -15.20 Universal Channel -Serija: "Dobra žena"
      -15.25 Fox Crime -Serija: "Bostonski advokati"
      -15.30 Pink family -Serija: "Falični pansion"
      -15.35 Fox Life -Serija: "Seks i grad"
      -15.45 AXN -Serija: "Zvezdane staze"
      -15.45 Pink 2 -Serija: "Prekobrojni"
      -16.00 Pink family -Serija: "Izgubljena devojka"
      -16.00 Pink -Serija: "Nakuša"
      -16.00 Prva -Serija: "Institut"
      -16.02 HRT 1 -Serija. "Puna kuća Raftera"
      -16.10 Studio B -Serija: "Pobunjena zemlja"
      -16.10 Sci-Fi -Serija: "Zvezdana kapija"
      -16.15 Fox Crime -Serija: "Jedinica"
      -16.20 Universal Channel -Serija: "Ubistva u Midsameru"
      -16.20 RTS satelit -Serija: "Bela lađa"
      -16.30 Pink 2 -Serija. "Letnje avanture"
      -16.35 Fox -Serija: "Bouns"
      -16.35 Fox Life -Serija. "Ludnica u Klivlendu"
      -16.40 AXN -Serija: "Marinci iz Los Anđelesa"
      -17.00 Prva -Serija: "Odbačena"
      -17.00 Sinemanija -Serija. "Čuvari plaže"
      -17.00 Hepi -Serija: "Crveni orao"
      -17.00 B92 -Serija: "Život prema Džimu"
      -17.00 Pink family -Serija: "Sve se vrti oko seksa"
      -17.05 RTS 2 -Serija: "Doktor Živago"
      -17.25 OBN -Serija: "Nakuša"
      -17.25 Fox Life -Serija: "Kako je biti Erika"
      -17.30 B92 -Serija: "Nikita"
      -17.30 AXN -Serija: "Muškardci ne vole pametnice"
      -17.50 OBN -Serija: "Feriha"
      -18.00 Pink family -Serija. "Studio 24"
      -18.00 Pink 2 -Serija: "Oluja"
      -18.10 Sci-Fi -Serija: "Kajl"
      -18.15 Fox Life -Serija: "Uvod u anatomiju"
      -18.20 Hepi -Serija: "Dolina vukova"
      -18.20 AXN -Serija: "Inspektor Reks"
      -18.20 HBO Comedy -Serija. "Čistilište u predgrađu"
      -18.20 Universal Channel -Serija: "Vidovnjak"
      -18.30 BN -Serija: "Eva Luna"
      -18.30 Pink family -Serija. "Letnje avanture"
      -18.45 HBO Comedy -Serija: "Obdaren", dve epizode
      -18.50 HRT 1 -Serija: "Naši i vaši"
      -19.00 Pink family -Serija: "Sestrice"
      -19.00 Pink 2 -Serija. "Gradska vreva"
      -19.00 Pink -Serija: "Mala nevesta"
      -19.05 B92 -Serija: "Stalna meta"
      -19.10 Sci-Fi -Serija: "Utočište"
      -19.10 Fox -Serija: "Do poslednjeg čoveka"
      -19.15 AXN -Serija: "Džeg"
      -19.20 Prva -Serija: "Plač violine"
      -19.55 Fox Crime -Serija. "Tihi svedok"
      -20.00 Prva -Serija: "Izgubljena čast"
      -20.00 Pink family -Serija. "Doktor Haus"
      -20.00 Nova -Serija: "Sulejman Veličanstveni"
      -20.00 Fox Movies -Serija: "Pariski forenzičari"
      -20.00 Fox Life -Serija: "Bogobojažljive namiguše"
      -20.05 RTS 1 -Serija: "Bela lađa"
      -20.05 HRT 2 -Serija: "Roditelji i deca"
      -20.05 RTS satelit -Serija: "Bela lađa"
      -20.05 HBO -Serija: "Pravi detektiv"
      -20.10 Vojvodina 1 -Serija: "Naši snovi"
      -20.10 AXN -Serija: "Sestra Hotorn"
      -20.20 Universal Channel -Serija: "Misterije Hejvena"
      -20.30 Prva plus -Serija: "Dva i po muškarca"
      -20.55 Fox Crime -Serija: "Mornarički istražitelji"
      -20.55 Fox Life -Serija: "Ludnica u Klivlendu"
      -21.00 Pink family -Serija: "Skupi sati"
      -21.00 Fox -Serija: "Uspavana dolina"
      -21.00 AXN -Serija: "Havaji 5-0"
      -21.05 HBO -Serija: "Devojke"
      -21.10 RTS 2 -Serija: "Doktor Živago"
      -21.30 Pink family -Serija: "Poaro"
      -21.35 HBO -Serija: "Zdravo, dame"
      -21.45 HRT 2 -Serija: "Motel Bejts"
      -21.50 Fox Crime -Serija: "Zločinački umovi"
      -21.50 AXN -Serija: "Nezaboravni"
      -21.50 Fox Life -Serija: "Ne veruj komšinici iz stana 23"
      -22.00 HRT 1 -Serija: "Detonator"
      -22.00 Sci-Fi -Serija: "Školski duhovi"
      -22.30 Pink family -Serija. "Vreme prolazi"
      -22.40 HRT 2 -Serija: "Istražitelji Las Vegas"
      -22.45 Fox Crime -Serija: "Bostonski advokati"
      -22.50 Prva plus -Serija: "Bez traga"
      -22.50 Fox -Serija: "Američka horor priča"
      -23.00 Sci-Fi -Serija: "Misterije Hejvena"
      -23.20 Cinemax -Serija: "Žica"
      -23.28 HRT 2 -Serija: "Spirala zločina"
      -23.30 Pink family -Serija: "Falični pansion"
      -23.40 Fox Life -Serija: "Ludnica u Klivlendu"
      -23.40 Fox Crime -Serija: "Vojni advokati"
      -23.45 Fox Movies -Serija: "Pariski forenzičari"
      -23.45 Fox -Serija: "Do poslednjeg čoveka"
      -23.55 Vojvodina 1 -Serija: "Najgora nedelja mog života"
      -00.00 Pink family -Serija: "Izgubljena devojka"
      -00.18 HRT 2 -Serija: "Seks i grad"
      -00.20 AXN -Serija: "Havaji 5-0"
      -00.30 Fox Life -Serija: "Ne veruj komšinici iz stana 23"
      -00.35 B92 -Serija: "Nikita"
      -00.40 Fox -Serija: "Američka horor priča"
      -01.00 Pink family -Serija: "Sve se vrti oko seksa"
      -01.10 AXN -Serija: "Nezaboravni"
      -01.15 Prva -Serija: "Karadaji"
      -01.50 Universal Channel -Serija: "Misterije Hejvena"
      -02.00 Prva plus -Serija: "Bez traga"
      -02.30 RTS 1 -Serija: "Balkan ekspres 2"
      -02.40 Universal Channel -Serija: "Panduri novajlije"
      -02.40 HBO Comedy -Serija: "Obdaren", dve epizode
      -03.30 Universal Channel -Serija. "Opasna tajna"
      -04.15 Pink 2 -Serija: "Pariske priče"
      -04.50 RTS satelit -Serija: "Bela lađa"
    • TV program - utorak, 14. januar 2014.
      Serije - program posle 10.00

      10.00 HBO Comedy Serija: "Čistilište u predgrađu"
      10.00 Pink family Serija: "Studio 24"
      10.10 Sci-Fi Serija: "Utočište"
      10.20 Universal Channel Serija. "Ubistva u Midsameru"
      10.25 HBO Comedy Serija. "Sredina"
      10.30 Pink family Serija: "Letnje avanture"
      10.45 Fox Serija: "Svi vole Rejmonda"
      11.00 Pink family Serija: "Godine prolaze"
      11.05 Vojvodina 1 Serija: "Najgora nedelja mog života"
      11.10 Sci-Fi Serija: "Zvezdana kapija"
      11.30 AXN Serija. "Inspektor Reks"
      11.35 Fox Serija: "Moderna porodica"
      12.00 Pink family Serija: "Doktor Haus"
      12.00 Fox Movies Serija: "Pariski forenzičari"
      12.00 Prva plus Serija: "Dva i po muškarca"
      12.00 HRT 2 Serija: "Hotel dvorac Ort"
      12.20 AXN Serija: "Džeg"
      12.20 Universal Channel Serija: "Vidovnjak"
      12.25 Fox Serija: "Do poslednjeg čoveka"
      12.33 HRT 1 Serija: "Naslednica s Vendavala"
      12.45 Fox Crime Serija: "Slučajni partneri"
      12.50 Hepi Serija: "Crveni orao"
      13.00 Pink family Serija: "Najgora nedelja mog života"
      13.10 Sci-Fi Serija. "Činjenice i laži"
      13.15 Fox Serija: "Dosije Iks"
      13.20 AXN Serija: "Sestra Hotorn"
      13.20 Universal Channel Serija: "Monk"
      13.30 Pink family Serija: "Poaro"
      13.40 Fox Crime Serija: "Mornarički istražitelji"
      14.00 Prva Serija: "Neukrotivo srce"
      14.00 Nova.rs Serija: "Sulejman Veličanstveni"
      14.05 Hepi Serija: "Jesenje suze"
      14.10 AXN Serija: "Tarzan"
      14.10 Republika Srpska Serija: "Budva na pjenu od mora"
      14.10 Sci-Fi Serija: "Kajl"
      14.20 OBN Serija. "Nakuša"
      14.20 Universal Channel Serija. "Plave krvi"
      14.25 Fox Crime Serija: "Na dužnosti"
      14.30 Prva plus Serija: "Zločini iz prošlosti"
      14.30 Pink family Serija: "The Insiders Guide to Love"
      14.50 OBN Serija: "Sulejman Veličanstveni"
      14.50 HRT 2 Serija: "Degrasi"
      14.50 HBO Comedy Serija. "Sredina"
      15.00 Pink 2 Serija: "Pariske priče"
      15.00 Pink Serija: "Sila"
      15.00 Prva Serija: "Karadaji"
      15.05 Vojvodina 1 Serija: "Naši snovi"
      15.08 Studio B Serija: "Nesavršen zločin"
      15.10 Sci-Fi Serija: "Alfe"
      15.13 HRT 2 Serija: "Nebesko plavetnilo"
      15.20 Universal Channel Serija: "Dobra žena"
      15.25 Fox Crime Serija: "Bostonski advokati"
      15.30 Pink family Serija. "Prekobrojni"
      15.35 Fox Life Serija. "Seks i grad"
      15.45 Pink 2 Serija: "Prekobrojni"
      15.45 AXN Serija: "Zvezdane staze"
      15.50 RTS 1 Serija. "Bela lađa"
      15.55 OBN Serija: "Odbačena"
      15.55 RTS satelit Serija: "Bela lađa"
      16.00 Pink family Serija: "Izgubljena devojka"
      16.00 HRT 1 Serija: "Hartlend"
      16.00 Prva Serija: "Institut"
      16.00 Pink Serija: "Nakuša"
      16.10 Sci-Fi Serija: "Zvezdana kapija"
      16.20 Universal Channel Serija: "Ubistva u Midsameru"
      16.30 Pink 2 Serija: "Letnje avanture"
      16.35 Fox Serija: "Bouns"
      16.35 Fox Life Serija: "Ludnica u Klivlendu"
      16.40 AXN Serija: "Marinci iz Los Anđelesa", šest epizoda
      16.40 RTS 2 Serija: "Doktor Živago"
      16.50 Fox Crime Serija: "Inspektor Kolijandro"
      17.00 Pink family Serija: "Sve se vrti oko seksa"
      17.00 B92 Serija: "Život prema Džimu"
      17.00 Prva Serija: "Odbačena"
      17.00 Hepi Serija: "Crveni orao"
      17.00 Sinemanija Serija: "Čuvari plaže"
      17.25 OBN Serija. "Nakuša"
      17.25 Fox Life Serija: "Kako je biti Erika"
      17.30 AXN Serija: "Muškarci ne vole pametnice"
      17.30 B92 Serija: "Nikita"
      17.50 OBN Serija: "Feriha"
      18.00 Pink 2 Serija: "Oluja"
      18.00 Pink family Serija: "Studio 24"
      18.10 Sci-Fi Serija: "Kajl"
      18.15 Fox Life Serija: "Uvod u anatomiju"
      18.20 Hepi Serija: "Dolina vukova"
      18.20 Universal Channel Serija: "Vidovnjak"
      18.25 Republika Srpska Serija: "Bolji život"
      18.25 AXN Serija: "Inspektor Reks"
      18.30 Pink family Serija: "Letnje avanture"
      18.35 HBO Comedy Serija: "Čistilište u predgrađu"
      18.45 Fox Crime Serija: "Trinaesti ratnik"
      18.50 HRT 1 Serija: "Naši i vaši"
      19.00 HBO Comedy Serija: "Kako uspeti u Americi"
      19.00 Pink Serija: "Mala nevesta"
      19.00 Pink family Serija: "Godine prolaze"
      19.00 Pink 2 Serija. "Gradska vreva"
      19.10 Sci-Fi Serija. "Utočište"
      19.10 Fox Serija: "Do poslednjeg čoveka"
      19.15 AXN Serija: "Džeg"
      19.15 Prva Serija: "Plač violine"
      19.20 Universal Channel Serija: "Monk"
      19.30 HBO Comedy Serija: "Novozelanđani u Njujorku"
      19.55 Fox Crime Serija: "Tihi svedok"
      20.00 Pink family Serija: "Doktor Haus"
      20.00 OBN Serija: "Feriha"
      20.00 HBO Comedy Serija: "Internet terapija"
      20.00 HRT 2 Serija: "Roditelji i deca"
      20.00 Cinemax Serija: "Treme"
      20.00 Pink Serija: "Sila"
      20.00 Studio B Serija: "Bitange i princeze"
      20.00 Fox Movies Serija: "Pariski forenzičari"
      20.00 Nova.rs Serija: "Sulejman Veličanstveni"
      20.05 RTS 1 Serija: "Bela lađa"
      20.05 RTS satelit Serija: "Bela lađa"
      20.10 Prva Serija: "Izgubljena čast"
      20.10 Vojvodina 1 Serija: "Naši snovi"
      20.10 Republika Srpska Serija: "Budva na pjenu od mora"
      20.10 AXN Serija. "Sestra Hotorn"
      20.30 Prva plus Serija: "Dva i po muškarca"
      20.55 Fox Life Serija: "Opake služavke"
      20.55 Fox Crime Serija: "Mornarički istražitelji"
      21.00 Pink family Serija: "Najgora nedelja mog života"
      21.00 Fox Serija: "Marvelovi specijalni agenti"
      21.00 OBN Serija: "Sulejman Veličanstveni"
      21.00 AXN Serija: "Marinci"
      21.30 HBO Serija: "Uzvratni udarac"
      21.30 Pink family Serija: "Poaro"
      21.35 HRT 2 Serija: "Motel Bajts"
      21.40 Prva Serija. "Folk"
      21.45 RTS 2 Serija: "Doktor Živago"
      21.50 Fox Life Serija: "Osveta"
      21.55 HRT 1 Serija: "Donator"
      22.00 OBN Serija: "Odbačena"
      22.00 Sci-Fi Serija: "Posetioci iz praiskona"
      22.19 HRT 2 Serija: "Istražitelji Las Vegasa"
      22.30 Pink family Serija: "The Insiders Guide to Love"
      22.40 AXN Serija: "Marinci iz Los Anđelesa"
      22.45 Fox Life Serija: "Seks i grad"
      22.50 Fox Serija: "Moderna porodica"
      23.06 HRT 2 Serija: "Spirala zločina"
      23.15 RTS 1 Serija: "Mesto zločina"
      23.20 Universal Channel Serija: "Ubistva u Midsameru"
      23.30 Studio B Serija: "Nesavršen zločin"
      23.30 Pink family Serija: "Falični restoran"
      23.30 AXN Serija. "Robokap"
      23.35 Republika Srpska Film: "Ubistvo"
      23.40 Fox Crime Serija: "Vojni advokati"
      23.45 Fox Serija: "Do poslednjeg čoveka"
      23.55 Vojvodina 1 Serija: "Najgora nedelja mog života"
      23.56 HRT 2 Serija. "Seks i grad"
      24.40 Fox Life Serija: "Opake služavke"
      00.00 Pink Serija: "Agencija za SIS"
      00.00 Prva plus Serija: "Bez traga"
      00.00 Pink family Serija: "Izgubljena devojka"
      00.15 Fox Movies Serija: "Pariski forenzičari"
      00.20 AXN Serija. "Marinci"
      00.30 Fox Life Serija: "Osveta"
      00.30 Republika Srpska Film: "Kolja"
      00.35 B92 Serija: "Nikita"
      00.35 Prva Serija: "Karadaji"
      00.40 Fox Serija: "Sve po zakonu"
      01.00 Pink family Serija: "Sve se vrti oko seksa"
      01.20 Universal Channel Serija: "Misterije Hejvena"
      01.25 Fox Life Serija: "Gimnazijske traume"
      02.00 AXN Serija: "Marinci iz Los Anđelesa"
      02.00 Pink family Serija: "Studio 24"
      02.04 RTS 1 Serija. "Balkan ekspres 2"
      02.20 Universal Channel Serija: "Panduri novajlije"
      03.00 HBO Comedy Serija: "Kako uspeti u Americi"
      03.20 Universal Channel Serija. "Opasna tajna"
      03.25 HBO Comedy Serija: "Novozelanđani u Njujorku"
      04.15 Universal Channel Serija. "Plave krvi"
      04.30 Pink 2 Serija: "Pariske priče"
      04.50 RTS satelit Serija: "Bela lađa"
    • TV program - sreda, 15. januar 2014.
      Serije - program posle 11.00

      11.00 Pink family Serija: "Godine prolaze"
      11.05 Cinemax Serija. "Iza vrata glumačkog studija"
      11.05 Vojvodina 1 Serija: "Najgora nedelja mog života"
      11.10 Sci-Fi Serija: "Zvezdana kapija"
      11.15 HBO Serija: "Filmovi i zvezde"
      11.35 Fox Serija: "Moderna porodica"
      11.35 AXN Serija: "Inspektor Reks"
      11.57 Fox Crime Serija. "Zločin"
      12.00 Pink family Serija: "Doktor Haus"
      12.00 Prva plus Serija: "Dva i po muškarca"
      12.00 HRT 2 Serija: "Hotel dvorac Ort"
      12.00 Fox Movies Serija: "Pariski forenzičari"
      12.20 Universal Channel Serija: "Vidovnjak"
      12.25 Fox Serija: "Do poslednjeg čoveka"
      12.25 HBO Comedy Serija: "Zdravo, dame"
      12.25 AXN Serija: "Džeg"
      12.35 HRT 1 Serija: "Naslednica s Vandavala"
      12.45 Fox Crime Serija: "Slučajni partneri"
      12.50 Hepi Serija: "Crveni orao"
      13.00 Pink family Serija: "Najgora nedelja mog života"
      13.10 Sci-Fi Serija: "Činjenice i laži"
      13.15 AXN Serija: "Sestra Hotorn"
      13.15 Fox Serija: "Dosije Iks"
      13.20 Universal Channel Serija: "Monk"
      13.30 Pink family Serija: "Poaro"
      13.40 Fox Crime Serija: "Mornarički istražitelji"
      14.00 Prva Serija: "Neukrotivo srce"
      14.00 Nova.rs Serija: "Sulejman Veličanstveni"
      14.05 AXN Serija. "Tarzan"
      14.05 Hepi Serija: "Jesenje suze"
      14.10 Republika Srpska Serija: "Budva na pjenu od mora"
      14.10 Sci-Fi Serija: "Kajl"
      14.20 OBN Serija: "Nakuša"
      14.20 Universal Channel Serija: "Plave krvi"
      14.30 Prva plus Serija: "Zločin iz prošlosti"
      14.30 HBO Comedy Serija: "Internet terapija"
      14.30 Pink family Serija: "The Insiders Guide to Love"
      14.45 Fox Serija: "Marvelovi specijalni agenti"
      14.45 HRT 2 Serija: "Degrasi"
      14.50 OBN Serija. "Sulejman Veličanstveni"
      15.00 Prva Serija: "Karadaji"
      15.00 Pink 2 Serija: "Pariske priče"
      15.00 HBO Comedy Serija: "Sredina"
      15.00 Pink Serija. "Sila"
      15.05 Vojvodina 1 Serija: "Naši snovi"
      15.08 Studio B Serija: "Nesavršen zločin"
      15.10 Sci-Fi Serija: "Alfe"
      15.15 HRT 2 Serija. "Nebesko plavetnilo"
      15.20 Universal Channel Serija: "Dobra žena"
      15.30 Pink family Serija. "Falični pansion"
      15.35 Fox Life Serija: "Seks i grad"
      15.45 Pink 2 Serija: "Prekobrojni"
      15.45 RTS 1 Serija: "Bela lađa"
      15.45 RTS satelit Serija: "Bela lađa"
      15.45 AXN Serija: "Zvezdane staze"
      15.55 OBN Serija: "Odbačena"
      16.00 HRT 1 Serija: "Hartlend"
      16.00 Pink Serija: "Nakuša"
      16.00 Pink family Serija: "Izgubljena devojka"
      16.00 Prva Serija: "Institut"
      16.10 Sci-Fi Serija: "Zvezdana kapija"
      16.14 RTS 2 Serija: "Doktor Živago"
      16.15 Fox Crime Serija: "Pariski forenzičari"
      16.20 Universal Channel Serija: "Ubistva u Midsameru"
      16.30 Pink 2 Serija: "Letnje avanture"
      16.35 Fox Life Serija: "Ludnica u Klivlendu"
      16.35 Fox Serija: "Bouns"
      16.40 AXN Serija: "Marinci"
      16.40 Fox Crime Serija: "Mladi Montalbano"
      17.00 Pink family Serija: "Sve se vrti oko seksa"
      17.00 Prva Serija: "Odbačena"
      17.00 Sinemanija Serija: "Čuvari plaže"
      17.00 Hepi Serija: "Crveni orao"
      17.25 OBN Serija: "Nakuša"
      17.25 Fox Life Serija: "Kako je biti Erika"
      17.30 AXN Serija: "Muškarci ne vole pametnice"
      17.45 Studio B Serija: "Bitange i princeze"
      17.50 OBN Serija: "Feriha"
      18.00 Pink family Serija: "Studio 24"
      18.10 Sci-Fi Serija: "Kajl"
      18.15 Fox Life Serija: "Uvod u anatomiju"
      18.20 AXN Serija: "Inspektor Reks"
      18.20 Universal Channel Serija: "Vidovnjak"
      18.20 Hepi Serija: "Dolina vukova"
      18.30 Pink family Serija: "Letnje avanture"
      18.30 BN Serija: "Eva Luna"
      18.40 HBO Comedy Serija: "Čistilište u predgrađu"
      18.50 HRT 1 Serija: "Naši i vaši"
      19.00 Pink Serija: "Mala nevesta"
      19.00 Pink 2 Serija: "Gradska vreva"
      19.00 Pink family Serija: "Godine prolaze"
      19.05 HBO Comedy Serija: "Kako uspeti u Americi"
      19.10 Sci-Fi Serija: "Utočište"
      19.10 Fox Serija: "Do poslednjeg čoveka"
      19.15 AXN Serija. "Džeg"
      19.20 Prva Serija: "Plač violine"
      19.20 Universal Channel Serija: "Monk"
      19.30 HBO Comedy Serija: "Novozelanđani u Njurjoku"
      19.55 Fox Crime Serija: "Tihi svedok"
      20.00 Fox Life Serija: "Bogobojažljive namiguše"
      20.00 Studio B Serija: "Bitange i princeze"
      20.00 Fox Movies Serija: "Pariski forenzičari"
      20.00 Pink family Serija: "Doktor Haus"
      20.00 OBN Serija: "Feriha"
      20.00 HBO Comedy Serija: "Internet terapija"
      20.00 Pink Serija. "Sila"
      20.00 Nova.rs Serija: "Sulejman Veličanstveni"
      20.00 Prva Serija. "Izgubljena čast"
      20.05 RTS satelit Serija: "Bela lađa"
      20.05 RTS 1 Serija: "Bela lađa"
      20.05 Vojvodina 1 Serija: "Naši snovi"
      20.05 Fox Serija: "Moderna porodica"
      20.10 Republika Srpska Serija: "Budva na pjenu od mora"
      20.10 AXN Serija. "Sestra Hotorn"
      20.20 Universal Channel Serija: "Misterije Hejvena"
      20.30 Prva plus Serija: "Dva i po muškarca"
      20.55 Fox Crime Serija: "Mornarički istražitelji"
      20.55 Fox Life Serija: "Nova devojka"
      21.00 AXN Serija: "Lepotica i zver"
      21.00 Pink family Serija: "Najgora nedelja mog života"
      21.00 OBN Serija. "Sulejman Veličanstveni"
      21.00 Fox Serija: "Bouns"
      21.30 Pink family Serija: "Poaro"
      21.45 RTS 2 Serija: "Doktor Živago"
      21.50 Fox Life Serija: "Škola za parove"
      21.50 Fox Crime Serija: "Otac Braun"
      21.55 Fox Serija: "Grejslend"
      22.00 HRT 1 Serija: "Donatar"
      22.00 Cinemax Serija. "Žica"
      22.00 Sci-Fi Serija: "Misterije Hejvena"
      22.00 OBN Serija: "Odbačena"
      22.15 HBO Serija: "Pravi detektiv"
      22.30 Pink family Serija: "The Insiders Guide to Love"
      22.34 RTS 1 Serija: "Mesto zločina"
      22.40 AXN Serija: "Izgubljena devojka"
      22.45 Fox Crime Serija: "Bostonski advokati"
      22.45 Fox Life Serija. "Seks i grad"
      22.50 Fox Serija: "Moderna porodica"
      22.50 Prva plus Serija: "Bez traga"
      23.00 Sci-Fi Serija: "Školski duhovi"
      23.30 Studio B Serija: "Nesavršen zločin"
      23.30 Pink family Serija: "Falični restoran"
      23.30 AXN Serija: "Robokap"
      23.40 Fox Life Serija: "Nova devojka"
      23.40 Fox Crime Serija: "Vojni advokati"
      23.40 HRT 2 Serija. "Spirala zločina"
      23.45 Fox Serija: "Do poslednjeg čoveka"
      23.45 Fox Movies Serija: "Pariski forenzičari"
      00.00 Pink family Serija: "Izgubljena devojka"
      00.15 Prva Serija: "Karadaji"
      00.27 HRT 2 Serija: "Seks i grad"
      00.30 Vojvodina 1 Serija: "Najgora nedelja mog života"
      00.30 Pink Serija: "Agencija za SIS"
      00.30 Fox Life Serija: "Škola za parove"
      00.40 Fox Serija: "Bouns"
      01.00 Pink family Serija: "Sve se vrti oko seksa"
      01.15 BN Serija: "Eva Luna"
      01.17 RTS 1 Serija: "Balkan ekspres 2"
      02.00 Universal Channel Serija: "Misterije Hejvena"
      02.00 Pink family Serija. "Studio 24"
      02.30 Pink family Serija. "Letnje avanture"
      02.50 Universal Channel Serija: "Panduri novajlije"
      02.55 HBO Comedy Serija: "Kako uspeti u Americi"
      03.00 Pink family Serija: "The Sisterhood"
      04.00 Pink family Serija. "Doktor Haus"
      04.15 Pink 2 Serija: "Pariske priče"
      04.57 RTS satelit Serija: "Bela lađa"
    • TV program - četvrtak, 16. januar 2014.
      Serije - program posle 12.00

      12.00 Prva plus Serija: "Dva i po muškarca"
      12.00 HRT 2 Serija: "Hotel dvorac Ort"
      12.00 Pink family Serija: "Doktor Haus"
      12.00 Fox Movies Serija. "Pariski forenzičari"
      12.20 Universal Channel Serija: "Vidovnjak"
      12.20 AXN Serija: "Džeg"
      12.25 Fox Serija: "Do poslednjeg čoveka"
      12.35 HRT 1 Serija: "Naslednica s Vendavala"
      12.45 Fox Crime Serija: "Slučajni partneri"
      12.50 Hepi Serija: "Crveni orao"
      13.00 Pink family Serija: "Najgora nedelja mog života"
      13.10 Sci-Fi Serija: "Činjenice i laži"
      13.15 AXN Serija: "Sestra Hotorn"
      13.15 Fox Serija. "Dosije Iks"
      13.20 Universal Channel Serija: "Monk"
      13.30 Pink family Serija: "Poaro"
      13.30 OBN Serija: "Tri kraljevstva"
      13.40 Fox Crime Serija: "Mornarički istražitelji"
      14.00 Prva Serija: "Neukrotivo srce"
      14.00 Nova.rs Serija: "Sulejman Veličanstveni"
      14.05 AXN Serija: "Tarzan"
      14.05 Hepi Serija. "Jesenje suze"
      14.10 Sci-Fi Serija: "Kajl"
      14.10 Republika Srpska Serija: "Budva na pjenu od mora"
      14.20 Universal Channel Serija: "Plave krvi"
      14.30 HBO Comedy Serija. "Internet terapija"
      14.30 Pink family Serija: "The Insiders Guide to Love"
      14.30 Prva plus Serija: "Zločini iz prošlosti"
      14.30 Fox Crime Serija: "Otac Braun"
      14.45 HRT 2 Serija: "Degrasi"
      14.50 OBN Serija: "Sulejman Veličanstveni"
      15.00 HBO Comedy Serija: "Sredina"
      15.00 Pink 2 Serija: "Pariske priče"
      15.00 Prva Serija: "Karadaji"
      15.00 Pink Serija: "Sila"
      15.05 Vojvodina 1 Serija: "Naši snovi"
      15.08 Studio B Serija: "Nesavršen zločin"
      15.10 Sci-Fi Serija: "Alfe"
      15.15 HRT 2 Serija: "Nebesko plavetnilo"
      15.20 Universal Channel Serija: "Dobra žena"
      15.25 Fox Crime Serija: "Bostonski advokati"
      15.30 OBN Serija: "Odbačena"
      15.30 Pink family Serija. "Falični pansion"
      15.35 Fox Life Serija: "Seks i grad"
      15.45 AXN Serija: "Zvezdane staze"
      15.45 Pink 2 Serija: "Prekobrojni"
      15.55 RTS 1 Serija. "Bela lađa"
      15.55 RTS satelit Serija: "Bela lađa"
      16.00 Pink Serija: "Nakuša"
      16.00 Pink family Serija: "Izgubljena devojka"
      16.00 Prva Serija: "Institut"
      16.01 HRT 1 Serija: "Hartlend"
      16.10 Sci-Fi Serija: "Zvezdana kapija"
      16.15 Fox Crime Serija: "Pisac i detektiv"
      16.20 Universal Channel Serija: "Ubistva u Midsameru"
      16.30 Pink 2 Serija: "Letnje avanture"
      16.35 Fox Serija: "Bouns"
      16.35 Fox Life Serija: "Ludnica u Klivlendu"
      16.40 AXN Serija: "Marinci"
      17.00 Pink family Serija: "Sve se vrti oko seksa"
      17.00 Sinemanija Serija: "Čuvari plaže"
      17.00 Prva Serija: "Odbačena"
      17.00 B92 Serija: "Život prema Džimu"
      17.00 Hepi Serija: "Crveni orao"
      17.05 Fox Crime Serija. "Red i zakon"
      17.15 RTS 2 Serija: "Doktor Živago"
      17.20 OBN Serija: "Nakuša"
      17.25 Fox Life Serija: "Kako je biti Erika"
      17.30 B92 Serija: "Nikita"
      17.30 AXN Serija: "Beverli Hils"
      17.45 Studio B Serija: "Bitange i princeze"
      17.50 OBN Serija. "Feriha"
      18.00 Pink family Serija: "Studio 24"
      18.10 Sci-Fi Serija: "Kajl"
      18.15 Fox Life Serija: "Očajne domaćice"
      18.20 Universal Channel Serija: "Vidovnjak"
      18.20 AXN Serija: "Inspektor Reks"
      18.25 Hepi Serija: "Dolina vukova"
      18.25 BN Serija: "Eva Luna"
      18.30 Pink family Serija: "Letnje avanture"
      18.40 HBO Comedy Serija. "Čistilište u predgrađu"
      18.50 HRT 1 Serija: "Naši i vaši"
      19.00 Pink family Serija: "Godine prolaze"
      19.00 Sci-Fi Serija: "Utočište"
      19.00 Pink 2 Serija: "Gradska vreva"
      19.00 Pink Serija: "Mala nevesta"
      19.05 HBO Comedy Serija: "Kako uspeti u Americi"
      19.10 Fox Serija: "Do poslednjeg čoveka"
      19.15 AXN Serija: "Džeg"
      19.20 Universal Channel Serija: "Monk"
      19.20 Prva Serija. "Plač violine"
      19.30 HBO Comedy Serija: "Novozelanđani u Njujorku"
      19.55 Fox Crime Serija: "Tihi svedok"
      20.00 Pink family Serija: "Doktor Haus"
      20.00 Pink Serija: "Sila"
      20.00 Studio B Serija: "Bitange i princeze"
      20.00 OBN Serija. "Feriha"
      20.00 Fox Movies Serija. "Pariski forenzičari"
      20.00 Prva Serija: "Izgubljena čast"
      20.00 Fox Life Serija: "Bogobojažljie namiguše"
      20.00 Nova.rs Serija: "Sulejman Veličanstveni"
      20.00 HBO Comedy Serija: "Internet terapija"
      20.05 Fox Serija: "Moderna porodica"
      20.05 RTS 1 Serija. "Bela lađa"
      20.05 Vojvodina 1 Serija: "Naši snovi"
      20.05 RTS satelit Serija: "Bela lađa"
      20.10 Republika Srpska Serija: "Budva na pjenu od mora"
      20.10 AXN Serija: "Sestra Hotorn"
      20.15 HRT 2 Serija: "Roditelji i deca"
      20.20 Universal Channel Serija: "Misterije Hejvena"
      20.30 Prva plus Serija: "Dva i po muškarca"
      20.55 Fox Crime Serija: "Mornarički istražitelji"
      20.55 Fox Life Serija: "Pozovite babicu"
      21.00 Pink family Serija: "Najgora nedelja mog života"
      21.00 AXN Serija: "Osnovno"
      21.00 OBN Serija: "Sulejman Veličanstveni"
      21.30 Pink family Serija: "Poaro"
      21.45 HRT 1 Serija: "Borgen - sedište moći"
      21.50 AXN Serija: "Profilisanje"
      21.50 Fox Life Serija: "Privatna praksa"
      21.50 Fox Crime Serija: "Detektiv na Floridi"
      22.00 OBN Serija: "Odbačena"
      22.00 RTS 2 Serija: "Doktor Živago"
      22.14 HRT 2 Serija: "Spirala zločina"
      22.30 Pink family Serija: "The Insiders Guide to Love"
      22.30 Studio B Serija: "Nesavršen zločin"
      22.45 Fox Life Serija: "Seks i grad"
      22.45 Fox Crime Serija: "Bostonski advokati"
      22.50 Fox Serija: "Moderna porodica"
      22.50 Prva plus Serija: "Bez traga"
      22.50 AXN Serija: "Kalifornikacija"
      22.55 HBO Serija: "Benši"
      23.08 HRT 2 Serija: "Seks i grad"
      23.30 Pink family Serija: "Falični restoran"
      23.30 OBN Serija: "Tri kraljevstva"
      23.30 Pink Serija: "Agencija za SIS"
      23.40 Fox Life Serija: "Pozovite babicu"
      23.40 Fox Crime Serija: "Zločinački umovi"
      23.45 Fox Movies Serija. "Pariski forenzičari"
      23.45 Fox Serija: "Do poslednjeg čoveka"
      00.00 Pink family Serija: "Izgubljena devojka"
      00.10 RTS 1 Serija: "Mesto zločina"
      00.30 Fox Life Serija: "Privatna praksa"
      00.35 Vojvodina 1 Serija: "Najgora nedelja mog života"
      01.00 Prva Serija: "Karadaji"
      01.00 Pink family Serija: "Sve se vrti oko seksa"
      01.30 Universal Channel Serija: "Misterije Hejvena"
      01.35 B92 Serija: "Nikita"
      02.00 Pink family Serija. "Studio 24"
      02.20 RTS 1 Serija: "Balkan ekspres 2"
      02.20 Universal Channel Serija: "Panduri novajlije"
      02.25 B92 Serija. "Dome, slatki dome"
      02.30 HBO Comedy Serija: "Kako uspeti u Americi"
      02.30 Pink family Serija. "Letnje avanture"
      02.55 HBO Comedy Serija: "Novozelanđani u Njujorku"
      03.00 Pink family Serija: "The Sisterhood"
      04.00 Pink family Serija. "Doktor Haus"
      04.45 Pink 2 Serija: "Pariske priče"
      04.55 RTS satelit Serija. "Bela lađa"