Pinned Serije na TV

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    • TV program - subota, 18. januar 2014.
      Serije - program posle 11.00

      11.00 Pink family Serija: "Godine prolaze"
      11.05 AXN Serija: "Konan"
      11.10 Sci-Fi Serija. "Utočište"
      11.30 Fox Crime Serija: "Igra sudbine"
      11.35 HRT 2 Serija: "Dolina sunca"
      12.00 Fox Crime Serija: "Na dužnosti"
      12.00 Pink family Serija. "Doktor Haus"
      12.20 Fox Life Serija: "Drugarice"
      12.25 Fox Serija: "Moderna porodica"
      12.25 B92 Serija. "Život prema Džimu"
      12.30 Prva plus Serija. "Živa meta"
      12.55 AXN Serija. "Inspektor Reks"
      13.00 Pink family Serija: "Najgora nedelja mog života"
      13.05 Fox Crime Serija: "Trinaesti apostol"
      13.10 Sci-Fi Serija: "Kajl"
      13.30 Pink family Serija: "Poaro"
      13.45 OBN Serija: "Sulejman Veličanstveni"
      13.53 HRT 2 Serija: "Novi klinci s Beverli Hilsa"
      14.00 Fox Life Serija: "Bivše žene Holivuda"
      14.15 Fox Crime Serija: "Jedinica"
      14.30 Pink family Serija: "Insajderov Vodič za sreću"
      14.50 Fox Life Serija: "Uvod u anatomiju"
      14.55 AXN Serija: "Džeg"
      14.55 OBN Serija: "Sulejman Veličanstveni"
      15.00 Prva plus Serija: "Dva i po muškarca"
      15.20 OBN Serija: "Sulejman Veličanstveni"
      15.30 Pink family Serija. "Prekobrojni"
      15.45 Fox Serija. "Grejslend"
      16.00 Pink family Serija: "Izgubljena devojka"
      16.00 Pink Serija: "Sila"
      16.03 RTS satelit Serija: "Vratiće se rode"
      16.03 RTS 1 Serija: "Vratiće se rode"
      16.15 Republika Srpska Serija: "Ravna gora"
      16.35 AXN Serija. "Profilisanje"
      17.00 Pink family Serija: "Sve se vrti oko seksa"
      17.40 Prva plus Serija. "Živa meta"
      17.40 Fox Crime Serija: "Mornarički istražitelji"
      18.00 Pink family Serija. "Studio 24"
      18.15 Fox Serija: "Uspavana dolina"
      18.30 Pink family Serija. "Letnje avanture"
      19.00 Sci-Fi Serija. "Zvezdana kapija"
      19.00 Pink family Serija: "Godine prolaze"
      19.00 Fox Life Serija: "Ludnica u Klivlendu"
      19.10 Prva plus Serija: "Nikita"
      19.55 Fox Life Serija: "Ne veruj komšinici iz stana 32"
      20.00 OBN Serija: "Odbačena"
      20.00 Fox Serija: "Milerovi"
      20.00 Pink family Serija. "Doktor Haus"
      20.00 Pink Serija: "Sila"
      20.00 Prva Serija: "Izgubljena čast"
      20.05 RTS satelit Serija: "Vratiće se rode"
      20.05 Vojvodina 1 Serija: "Jaguarov skok"
      20.05 RTS 1 Serija: "Vratiće se rode"
      20.10 AXN Serija. "Doktorka mafije"
      20.10 Republika Srpska Serija. "Žene sa Dedinja"
      20.10 BN Serija: "Lisice"
      20.15 Fox Crime Serija: "Ubrzana istraga"
      20.30 Prva plus Serija: "Dva i po muškarca"
      20.35 Fox Serija: "Gudvinove igre"
      20.50 Fox Life Serija: "Privatna praksa"
      21.00 Pink family Serija: "Najgora nedelja mog života"
      21.00 AXN Serija: "Bez granica"
      21.30 Pink family Serija: "Poaro"
      21.45 Fox Life Serija: "Pozovite babicu"
      21.50 Cinemax Serija: "Treme"
      22.00 HRT 1 Serija: "Porodica Bordžija"
      22.00 HBO Comedy Serija: "Potpredsednica"
      22.30 Pink family Serija: "Insajderov Vodič za sreću"
      22.45 Prva plus Serija: "Živa meta"
      22.50 AXN Serija: "Spisak klijenata"
      23.05 Fox Crime Serija: "Bostonski advokati"
      23.30 Pink family Serija. "Prekobrojni"
      23.40 AXN Serija. "Givensova pravda"
      23.45 Fox Serija: "Porodica Bordžija"
      23.47 HRT 2 Serija: "Inspektor Džordž Džentli"
      00.00 Pink family Serija: "Izgubljena devojka"
      00.30 Fox Life Serija: "Bivše žene Holivuda"
      00.40 AXN Serija: "Bez granica"
      00.40 Vojvodina 1 Serija: "Jaguarov skok"
      00.45 B92 Serija: "Stalna meta"
      00.50 Fox Crime Serija: "Vojni advokati"
      01.00 Pink family Serija: "Sve se vrti oko seksa"
      01.30 BN Serija: "Oblaci putuju u Italiju"
      01.40 HBO Comedy Serija: "Kako uspeti u Americi"
      02.00 Pink family Serija. "Studio 24"
      02.15 Prva plus Serija: "Nikita"
      02.30 Sci-Fi Serija. "Alfe"
      02.35 BN Serija: "Granica"
      04.00 Universal Channel Serija: "Ubistva u Midsameru"
      04.30 Sci-Fi Serija. "Potraga za legendama"
      04.50 RTS satelit Serija: "Vratiće se rode"
      05.30 Pink Serija: "Sila"
    • TV program - nedelja, 19. januar 2014.
      Serije - program posle 13.00

      -13.00 Pink family -Serija: "Najgori Božić mog života"
      -13.05 OBN -Serija: "Sulejman veličanstveni"
      -13.10 Sci-Fi -Serija: "Kajl"
      -13.30 Pink family -Serija: "Poaro"
      -14.00 Universal Channel -Serija: "Monk", pet epizoda
      -14.05 Fox Crime -Serija: "Tihi svedok"
      -14.30 Pink family -Serija: "Insajderov Vodič za sreću"
      -14.55 AXN -Serija: "Džeg"
      -14.55 Fox Life -Serija: "Očajne domaćice"
      -15.00 Prva plus -Serija: "Dva i po muškarca"
      -15.30 Pink family -Serija: "Falični pansion"
      -15.30 HBO Comedy -Serija: "Zdravo, dame"
      -15.40 HRT 1 -Serija: "Bela lepotica"
      -16.00 Pink family -Serija: "Izgubljena devojka"
      -16.08 RTS 1 -Serija: "Ravna Gora"
      -16.08 RTS satelit -Serija: "Ravna Gora"
      -16.35 Fox -Serija: "Uspavana dolina"
      -16.40 HBO -Serija: "Ognjeni grm"
      -16.45 AXN -Serija. "Profilisanje"
      -17.00 Pink family -Serija: "Sve se vrti oko seksa"
      -17.25 Fox -Serija: "Marvelovi specijalni agenti"
      -17.40 Prva plus -Serija: "Živa meta"
      -17.55 HRT 1 -Serija: "Poaro"
      -18.00 Pink family -Serija. "Studio 24"
      -18.30 Pink family -Serija. "Letnje avanture"
      -18.40 AXN -Serija: "Osnovno"
      -19.00 Sci-Fi -Serija: "Zvezdana kapija"
      -19.00 Universal Channel -Serija: "Ubistva u Midsameru", dve epizode
      -19.00 Pink family -Serija: "Sestrice"
      -19.05 Fox Life -Serija: "Opake služavke"
      -19.10 Fox -Serija: "Grejslend"
      -19.10 Fox Crime -Serija: "Mornarički istražitelji"
      -19.10 Prva plus -Serija: "Nikita"
      -19.30 AXN -Serija: "Vanbračna zajednica"
      -20.00 OBN -Serija: "Odbačena"
      -20.00 Pink family -Serija. "Doktor Haus"
      -20.00 Prva -Serija: "Izgubljena čast"
      -20.00 Fox Life -Serija: "Osveta"
      -20.05 RTS 1 -Serija: "Odumiranje"
      -20.05 RTS satelit -Serija: "Ravna Gora"
      -20.05 Fox -Serija: "Bouns"
      -20.10 Republika Srpska -Serija: "Šešir profesora Vujića"
      -20.20 AXN -Serija: "Zvezdana kapija"
      -20.30 Prva plus -Serija: "Dva i po muškarca"
      -20.55 Fox Crime -Serija: "Detektiv na Floridi"
      -21.00 Pink family -Serija: "Najgori Božić mog života"
      -21.00 Fox -Serija: "Milerovi"
      -21.00 Sci-Fi -Serija: "Skladište"
      -21.10 AXN -Serija. "Lepotica i zver"
      -21.10 HRT 1 -Serija: "Stipe u gostima"
      -21.25 Fox -Serija: "Gudvinove igre"
      -21.30 Pink family -Serija: "Poaro"
      -21.50 Fox Crime -Serija. "Otac Braun"
      -22.00 Sci-Fi -Serija: "Misterije Hejvena"
      -22.00 AXN -Serija: "Spartak"
      -22.00 HBO Comedy -Serija: "Zdravo dame"
      -22.15 HBO -Serija: "Pravi detektiv"
      -22.30 RTS 1 -Serija. "Trbosekov kraj"
      -22.30 HBO Comedy -Serija: "Devojke"
      -22.30 Pink family -Serija. "Vreme prolazi"
      -22.50 Fox Crime -Serija: "Zločinački umovi"
      -22.50 Prva plus -Serija: "Živa meta"
      -23.00 AXN -Serija: "Givensova pravda"
      -23.00 Sci-Fi -Serija: "Posetioci iz praiskona"
      -23.15 HBO -Serija: "Uzvratni udarac"
      -23.30 Pink family -Serija: "Falični pansion"
      -23.40 Fox Life -Serija: "Škola za parove"
      -23.45 Fox -Serija: "Uspavana dolina"
      -23.45 Fox Crime -Serija: "Mornarički istražitelji"
      -00.00 B92 -Serija: "Stalna meta"
      -00.00 Pink family -Serija: "Izgubljena devojka"
      -00.30 Fox Life -Serija: "Nova devojka"
      -00.40 AXN -Serija: "Zvezdana kapija"
      -00.40 Fox Crime -Serija: "Bostonski advokati"
      -00.50 HRT 2 -Serija: "Nemi svedok"
      -01.00 Pink family -Serija: "Sve se vrti oko seksa"
      -01.25 Fox Crime -Serija: "Vojni advokati"
      -01.30 Fox -Serija: "Porodica Bordžija"
      -02.35 HBO Comedy -Serija: "Potpredsednica", dve epizode
      -03.10 Universal Channel -Serija: "Opasna tajna"
      -03.35 HBO Comedy -Serija: "Zdravo, dame"
      -04.00 Universal Channel -Serija. "Ubistva u Midsameru"
      -04.05 HBO Comedy -Serija: "Devojke"
      -04.50 RTS satelit -Serija: "Ravna Gora"
    • TV program - ponedeljak, 20. januar 2014.
      Serije - program posle 10.00

      -10.00 Pink family -Serija. "Studio 24"
      -10.00 HBO Comedy -Serija: "Ponovo slavna"
      -10.10 Sci-Fi -Serija: "Utočište"
      -10.20 Universal Channel -Serija. "Ubistva u Midsameru"
      -10.30 Pink family -Serija. "Letnje avanture"
      -10.45 Fox -Serija: "Svi vole Rejmonda"
      -11.00 Pink family -Serija: "Sestrice"
      -11.05 Vojvodina 1 -Serija: "Najgora nedelja mog života"
      -11.10 Sci-Fi -Serija: "Zvezdana kapija"
      -11.35 AXN -Serija: "Inspektor Reks"
      -11.35 Fox -Serija: "Moderna porodica"
      -12.00 Pink family -Serija. "Doktor Haus"
      -12.00 HRT 2 -Serija. "Hotel dvorac Ort"
      -12.00 Fox Movies -Serija: "Pariski forenzičari"
      -12.20 Universal Channel -Serija: "Vidovnjak"
      -12.22 Fox Crime -Serija: "Igra sudbine"
      -12.25 Fox -Serija: "Do poslednjeg čoveka"
      -12.30 AXN -Serija: "Džeg"
      -12.39 HRT 1 -Serija: "Naslednica s Vendavala"
      -12.45 Fox Crime -Serija: "Slučajni partneri"
      -12.45 RTS 1 -Serija: "Mesto zločina"
      -13.00 Pink family -Serija: "Najgori Božić mog života"
      -13.10 Sci-Fi -Serija: "Činjenice i laži"
      -13.15 Fox -Serija: "Dosije Iks"
      -13.20 AXN -Serija: "Sestra Hotorn"
      -13.20 Universal Channel -Serija: "Monk"
      -13.25 OBN -Serija: "Eva Luna"
      -13.30 Pink family -Serija: "Poaro"
      -13.40 Fox Crime -Serija: "Mornarički istražitelji"
      -14.00 Prva plus -Serija: "Nikita"
      -14.00 Nova.rs -Serija: "Sulejman Veličanstveni"
      -14.00 Prva -Serija: "Neukrotivo srce"
      -14.05 Hepi -Serija: "Tajna nečiste krvi"
      -14.10 AXN -Serija: "Tarzan"
      -14.10 Sci-Fi -Serija: "Kajl"
      -14.15 HBO Comedy -Serija "Internet terapija", tri epizode
      -14.20 OBN -Serija: "Nakuša"
      -14.20 Universal Channel -Serija: "Plave krvi"
      -14.30 Pink family -Serija: "Vreme prolazi"
      -14.30 Fox Crime -Serija: "Ubrzana istraga"
      -14.45 HRT 2 -Serija: "Degrasi"
      -15.00 Prva -Serija: "Karadaji"
      -15.00 Pink -Serija: "Sila"
      -15.00 Pink 2 -Serija: "Pariske priče"
      -15.09 Studio B -Serija. "Nesavršeni zločin"
      -15.10 Sci-Fi -Serija: "Skladište"
      -15.15 HRT 2 -Serija: "Nebesko plavetnilo"
      -15.20 Universal Channel -Serija: "Dobra žena"
      -15.25 Fox Crime -Serija: "Bostonski advokati"
      -15.30 Pink family -Serija: "Falični pansion"
      -15.35 Fox Life -Serija: "Seks i grad"
      -15.45 Pink 2 -Serija: "Prekobrojni"
      -15.50 AXN -Serija: "Zvezdane staze"
      -15.55 RTS satelit -Serija: "Bela lađa"
      -16.00 HRT 1 -Serija. "Hartlend"
      -16.00 Prva -Serija: "Čari"
      -16.00 Pink family -Serija: "Izgubljena devojka"
      -16.00 Pink -Serija: "Nakuša"
      -16.10 Sci-Fi -Serija: "Zvezdana kapija"
      -16.15 Fox Crime -Serija: "Jedinica"
      -16.20 Universal Channel -Serija: "Ubistva u Midsameru"
      -16.30 Pink 2 -Serija. "Letnje avanture"
      -16.35 Fox Life -Serija. "Ludnica u Klivlendu"
      -16.45 AXN -Serija: "Marinci iz Los Anđelesa"
      -17.00 Prva -Serija: "Odbačena"
      -17.00 Prva plus -Serija: "Bez traga"
      -17.00 Pink family -Serija: "Sve se vrti oko seksa"
      -17.00 B92 -Serija: "Život prema Džimu"
      -17.00 Sinemanija -Serija. "Čuvari plaže"
      -17.15 RTS 2 -Serija: "Doktor Živago"
      -17.25 OBN -Serija: "Nakuša"
      -17.25 Fox Life -Serija: "Kako je biti Erika"
      -17.30 B92 -Serija: "Nikita"
      -17.35 AXN -Serija: "Beverli Hils"
      -17.45 Studio B -Serija: "Bitange i princeze"
      -17.50 OBN -Serija: "Feriha"
      -18.00 Pink 2 -Serija: "Oluja"
      -18.00 Fox Crime -Serija: "Arnold u trci"
      -18.00 Pink family -Serija. "Studio 24"
      -18.10 Sci-Fi -Serija: "Kajl"
      -18.15 Fox Life -Serija: "Očajne domaćice"
      -18.15 Fox -Serija: "Nečujno"
      -18.20 Hepi -Serija: "Zavet ljubavi"
      -18.20 AXN -Serija: "Inspektor Reks"
      -18.20 Universal Channel -Serija: "Vidovnjak"
      -18.30 BN -Serija: "Eva Luna"
      -18.30 HBO Comedy -Serija. "Čistilište u predgrađu"
      -18.30 Pink family -Serija. "Letnje avanture"
      -18.50 HRT 1 -Serija: "Naši i vaši"
      -19.00 Pink 2 -Serija. "Gradska vreva"
      -19.00 Pink family -Serija: "Sestrice"
      -19.00 HBO Comedy -Serija: "Obdaren", dve epizode
      -19.00 Pink -Serija: "Mala nevesta"
      -19.10 Sci-Fi -Serija: "Utočište"
      -19.10 Fox -Serija: "Do poslednjeg čoveka"
      -19.15 AXN -Serija: "Džeg"
      -19.20 Prva -Serija: "Domaćice sa Bosfora"
      -19.30 Prva plus -Serija: "Dva i po muškarca"
      -19.55 Fox Crime -Serija: "Tihi svedok"
      -20.00 Pink family -Serija. "Doktor Haus"
      -20.00 Prva -Serija: "Izgubljena čast"
      -20.00 Nova.rs -Serija: "Sulejman Veličanstveni"
      -20.00 Fox Movies -Serija: "Pariski forenzičari"
      -20.00 OBN -Serija: "Feriha"
      -20.00 Studio B -Serija: "Bitange i princeze"
      -20.00 Fox Life -Serija: "Ljubavnice"
      -20.05 HRT 2 -Serija: "Roditelji i deca"
      -20.05 RTS satelit -Serija: "Bela lađa"
      -20.05 RTS 1 -Serija: "Bela lađa"
      -20.05 HBO -Serija: "Pravi detektiv"
      -20.10 Vojvodina 1 -Serija: "Naši snovi"
      -20.10 AXN -Serija: "Sestra Hotorn"
      -20.20 Universal Channel -Serija: "Misterije Hejvena"
      -20.55 Fox Crime -Serija: "Mornarički istražitelji"
      -20.55 Fox Life -Serija: "Ludnica u Klivlendu"
      -21.00 OBN -Serija: "Sulejman Veličanstveni"
      -21.00 RTS 2 -Serija: "Doktor Živago"
      -21.00 AXN -Serija: "Havaji 5-0"
      -21.00 Fox -Serija: "Uspavana dolina"
      -21.00 Pink family -Serija: "Skupi sati"
      -21.05 HBO -Serija: "Devojke"
      -21.30 Pink family -Serija: "Poaro"
      -21.35 HBO -Serija: "Zdravo, dame"
      -21.50 Fox Crime -Serija: "Zločinački umovi"
      -21.50 HRT 2 -Serija: "Motel Bejts"
      -21.50 Fox Life -Serija: "Ne veruj komšinici iz stana 23"
      -21.50 AXN -Serija: "Nezaboravni"
      -22.00 Sci-Fi -Serija: "Školski duhovi"
      -22.05 OBN -Serija: "Odbačena"
      -22.30 Pink family -Serija. "Vreme prolazi"
      -22.45 HRT 2 -Serija: "Istražitelji Las Vegas"
      -22.45 Fox Crime -Serija: "Bostonski advokati"
      -22.45 Fox Life -Serija: "Seks i grad"
      -22.50 Fox -Serija: "Američka horor priča"
      -23.00 Sci-Fi -Serija: "Misterije Hejvena"
      -23.05 Prva -Serija: "Na terapiji"
      -23.30 Pink family -Serija: "Falični pansion"
      -23.30 Prva plus -Serija: "Vampirski dnevnici"
      -23.30 Pink -Serija: "Agencija za SIS"
      -23.33 HRT 2 -Serija: "Spirala zločina"
      -23.35 Cinemax -Serija: "Žica"
      -23.40 Fox Life -Serija: "Ludnica u Klivlendu"
      -23.40 RTS 1 -Serija: "Mesto zločina"
      -23.40 Fox Crime -Serija: "Zločinački umovi"
      -23.45 Fox Movies -Serija: "Pariski forenzičari"
      -23.45 Fox -Serija: "Dekster"
      -00.00 Pink family -Serija: "Izgubljena devojka"
      -00.15 Prva -Serija: "Karadaji"
      -00.15 Prva plus -Serija: "Bez traga"
      -00.20 AXN -Serija: "Havaji 5-0"
      -00.28 HRT 2 -Serija: "Seks i grad"
      -00.30 Fox Life -Serija: "Ne veruj komšinici iz stana 23"
      -00.30 Vojvodina 1 -Serija: "Najgora nedelja mog života"
      -00.35 B92 -Serija: "Nikita"
      -01.00 Pink family -Serija: "Sve se vrti oko seksa"
      -01.10 AXN -Serija: "Nezaboravni"
      -01.15 BN -Serija: "Eva Luna"
      -01.30 Universal Channel -Serija: "Misterije Hejvena"
      -02.06 RTS 1 -Serija: "Balkan ekspres 2"
      -02.20 Universal Channel -Serija: "Panduri novajlije"
      -02.30 HBO Comedy -Serija: "Obdaren", dve epizode
      -04.15 Universal Channel -Serija: "Plave krvi"
      -04.15 Pink 2 -Serija: "Pariske priče"
      -04.58 RTS satelit -Serija: "Bela lađa"
    • TV program - utorak, 21. januar 2014.
      Serije - program posle 10.00

      -10.00 HBO Comedy -Serija: "Ponovo slavna"
      -10.00 Pink family -Serija: "Studio 24"
      -10.10 Sci-Fi -Serija: "Utočište"
      -10.20 Universal Channel -Serija. "Ubistva u Midsameru"
      -10.30 Pink family -Serija: "Letnje avanture"
      -10.30 HBO Comedy -Serija: "Partneri"
      -10.45 Fox -Serija: "Svi vole Rejmonda"
      -11.00 Pink family -Serija: "Godine prolaze"
      -11.05 Vojvodina 1 -Serija: "Najgora nedelja mog života"
      -11.10 Sci-Fi -Serija: "Zvezdana kapija"
      -11.15 Prva plus -Serija: "Nikita"
      -11.30 AXN -Serija. "Inspektor Reks"
      -11.35 Fox -Serija: "Moderna porodica"
      -11.55 HRT 2 -Serija: "Hotel dvorac Ort"
      -12.00 Fox Movies -Serija: "Pariski forenzičari"
      -12.00 Pink family -Serija: "Doktor Haus"
      -12.00 Prva plus -Serija: "Dva i po muškarca"
      -12.20 Universal Channel -Serija: "Vidovnjak"
      -12.20 AXN -Serija: "Džeg"
      -12.30 RTS 1 -Serija: "Mesto zločina"
      -12.37 HRT 1 -Serija: "Naslednica s Vendavala"
      -12.45 Fox Crime -Serija: "Slučajni partneri"
      -13.00 Pink family -Serija: "Najgora nedelja mog života"
      -13.10 Sci-Fi -Serija. "Činjenice i laži"
      -13.15 Fox -Serija: "Dosije Iks"
      -13.20 AXN -Serija: "Sestra Hotorn"
      -13.20 Universal Channel -Serija: "Monk"
      -13.30 Pink family -Serija: "Poaro"
      -13.40 Fox Crime -Serija: "Mornarički istražitelji"
      -13.45 HBO Comedy -Serija: "Partneri"
      -14.00 Nova.rs -Serija: "Sulejman Veličanstveni"
      -14.00 Prva -Serija: "Neukrotivo srce"
      -14.00 Prva plus -Serija: "Nikita"
      -14.05 Hepi -Serija. "Zavet ljubavi"
      -14.10 Sci-Fi -Serija: "Kajl"
      -14.10 AXN -Serija: "Tarzan"
      -14.10 Republika Srpska -Serija: "Budva na pjenu od mora"
      -14.20 OBN -Serija. "Nakuša"
      -14.20 Universal Channel -Serija. "Plave krvi"
      -14.25 Fox Crime -Serija: "Na dužnosti"
      -14.30 Pink family -Serija: "The Insiders Guide to Love"
      -14.40 HRT 2 -Serija: "Degrasi"
      -14.50 OBN -Serija: "Sulejman Veličanstveni"
      -15.00 Prva -Serija: "Karadaji"
      -15.00 Pink 2 -Serija: "Pariske priče"
      -15.00 Pink -Serija: "Sila"
      -15.05 Vojvodina 1 -Serija: "Naši snovi"
      -15.08 Studio B -Serija: "Nesavršen zločin"
      -15.10 Sci-Fi -Serija: "Alfe"
      -15.20 Universal Channel -Serija: "Dobra žena"
      -15.25 Fox Crime -Serija: "Bostonski advokati"
      -15.30 Pink family -Serija. "Prekobrojni"
      -15.35 Fox Life -Serija. "Seks i grad"
      -15.45 AXN -Serija: "Zvezdane staze"
      -15.45 Pink 2 -Serija: "Prekobrojni"
      -15.55 OBN -Serija: "Odbačena"
      -16.00 RTS 1 -Serija. "Bela lađa"
      -16.00 RTS satelit -Serija: "Bela lađa"
      -16.00 Prva -Serija: "Čari"
      -16.00 Pink family -Serija: "Izgubljena devojka"
      -16.00 Pink -Serija: "Nakuša"
      -16.02 HRT 1 -Serija: "Hartlend"
      -16.10 Sci-Fi -Serija: "Zvezdana kapija"
      -16.20 Universal Channel -Serija: "Ubistva u Midsameru"
      -16.30 Pink 2 -Serija: "Letnje avanture"
      -16.35 Fox -Serija: "Nečujno"
      -16.35 Fox Life -Serija: "Ludnica u Klivlendu"
      -16.45 AXN -Serija: "Marinci"
      -16.50 Fox Crime -Serija: "Inspektor Kolijandro"
      -17.00 B92 -Serija: "Život prema Džimu"
      -17.00 Prva plus -Serija: "Bez traga"
      -17.00 Pink family -Serija: "Sve se vrti oko seksa"
      -17.00 Prva -Serija: "Odbačena"
      -17.00 Sinemanija -Serija: "Čuvari plaže"
      -17.19 RTS 2 -Serija: "Doktor Živago"
      -17.25 Fox Life -Serija: "Kako je biti Erika"
      -17.25 OBN -Serija. "Nakuša"
      -17.30 AXN -Serija: "Beverli Hils"
      -17.30 B92 -Serija: "Nikita"
      -17.45 Studio B -Serija: "Bitange i princeze"
      -17.50 OBN -Serija: "Feriha"
      -18.00 Pink family -Serija: "Studio 24"
      -18.00 Pink 2 -Serija: "Oluja"
      -18.10 Sci-Fi -Serija: "Kajl"
      -18.15 Fox Life -Serija: "Očajne domaćice"
      -18.20 AXN -Serija: "Inspektor Reks"
      -18.20 Hepi -Serija. "Zavet ljubavi"
      -18.20 Universal Channel -Serija: "Vidovnjak"
      -18.25 Republika Srpska -Serija: "Bolji život"
      -18.30 Pink family -Serija: "Letnje avanture"
      -18.30 BN -Serija: "Eva Luna"
      -18.30 HBO Comedy -Serija: "Ponovo slavna"
      -18.45 Fox Crime -Serija: "Trinaesti ratnik"
      -18.54 HRT 1 -Serija: "Naši i vaši"
      -19.00 Pink 2 -Serija: "Sve se vrti oko seksa"
      -19.00 Pink family -Serija: "Godine prolaze"
      -19.00 Pink -Serija: "Mala nevesta"
      -19.00 HBO Comedy -Serija: "Kako uspeti u Americi"
      -19.10 Sci-Fi -Serija. "Utočište"
      -19.15 AXN -Serija: "Džeg"
      -19.20 Prva -Serija: "Domaćice sa Bosfora"
      -19.20 Universal Channel -Serija: "Monk"
      -19.30 Prva plus -Serija: "Dva i po muškarca"
      -19.30 HBO Comedy -Serija: "Novozelanđani u Njujorku"
      -19.55 Fox Crime -Serija: "Otac Braun"
      -20.00 Cinemax -Serija: "Treme"
      -20.00 Nova.rs -Serija: "Sulejman Veličanstveni"
      -20.00 Pink family -Serija: "Doktor Haus"
      -20.00 Fox Movies -Serija: "Pariski forenzičari"
      -20.00 HBO Comedy -Serija: "Internet terapija"
      -20.00 Pink -Serija: "Sila"
      -20.00 OBN -Serija: "Feriha"
      -20.00 Studio B -Serija: "Bitange i princeze"
      -20.02 HRT 2 -Serija: "Roditelji i deca"
      -20.05 RTS satelit -Serija: "Bela lađa"
      -20.05 RTS 1 -Serija: "Bela lađa"
      -20.10 Republika Srpska -Serija: "Budva na pjenu od mora"
      -20.10 Prva -Serija: "Izgubljena čast"
      -20.10 Vojvodina 1 -Serija: "Naši snovi"
      -20.10 AXN -Serija. "Sestra Hotorn"
      -20.55 Fox Crime -Serija: "Mornarički istražitelji"
      -20.55 Fox Life -Serija: "Opake služavke"
      -21.00 Fox -Serija: "Marvelovi specijalni agenti"
      -21.00 Pink family -Serija: "Najgora nedelja mog života"
      -21.00 AXN -Serija: "Marinci"
      -21.00 OBN -Serija: "Sulejman Veličanstveni"
      -21.05 Prva -Serija: "Na terapiji"
      -21.06 RTS 2 -Serija: "Epizode"
      -21.30 Pink family -Serija: "Poaro"
      -21.41 HRT 2 -Serija: "Motel Bajts"
      -21.50 Fox Life -Serija: "Osveta"
      -22.00 HBO -Serija: "Uzvratni udarac"
      -22.00 OBN -Serija: "Odbačena"
      -22.00 Sci-Fi -Serija: "Posetioci iz praiskona"
      -22.12 HRT 1 -Serija: "Ispod crte"
      -22.25 HRT 2 -Serija: "Istražitelji Las Vegasa"
      -22.30 Pink family -Serija: "The Insiders Guide to Love"
      -22.40 AXN -Serija: "Marinci iz Los Anđelesa"
      -22.45 Fox Life -Serija: "Seks i grad"
      -22.50 Fox -Serija: "Moderna porodica"
      -23.00 RTS 1 -Serija: "Mesto zločina"
      -23.09 HRT 2 -Serija: "Spirala zločina"
      -23.20 Universal Channel -Serija: "Ubistva u Midsameru"
      -23.25 OBN -Serija: "Tri kraljevstva"
      -23.30 AXN -Serija. "Robokap"
      -23.30 Pink family -Serija: "Falični restoran"
      -23.30 Studio B -Serija: "Nesavršen zločin"
      -23.30 Prva plus -Serija: "Vampirski dnevnici"
      -23.40 Fox Crime -Serija. "Zločinački umovi"
      -23.45 Fox Movies -Serija: "Pariski forenzičari"
      -23.45 Fox -Serija: "Dekster"
      -24.40 Fox Life -Serija: "Opake služavke"
      -00.00 Pink family -Serija: "Izgubljena devojka"
      -00.00 Pink -Serija: "Agencija za SIS"
      -00.01 HRT 2 -Serija. "Seks i grad"
      -00.15 Prva -Serija: "Karadaji"
      -00.20 AXN -Serija. "Marinci"
      -00.30 Vojvodina 1 -Serija: "Najgora nedelja mog života"
      -00.30 Fox Life -Serija: "Osveta"
      -00.40 Fox -Serija: "Sve po zakonu"
      -01.00 B92 -Serija: "Nikita"
      -01.00 Pink family -Serija: "Sve se vrti oko seksa"
      -01.15 BN -Serija: "Eva Luna"
      -01.20 Universal Channel -Serija: "Misterije Hejvena"
      -01.25 Fox Life -Serija: "Gimnazijske traume"
      -01.40 RTS 1 -Serija. "Balkan ekspres 2"
      -01.55 HBO Comedy -Serija: "Kako uspeti u Americi"
      -02.00 Pink family -Serija: "Studio 24"
      -02.00 AXN -Serija: "Marinci iz Los Anđelesa"
      -02.20 Universal Channel -Serija: "Panduri novajlije"
      -02.25 HBO Comedy -Serija: "Novozelanđani u Njujorku"
      -03.20 Universal Channel -Serija. "Opasna tajna"
      -04.15 Universal Channel -Serija. "Plave krvi"
      -04.30 Pink 2 -Serija: "Pariske priče"
      -04.56 RTS satelit -Serija: "Bela lađa"
    • TV program - sreda, 22. januar 2014.
      Serije - program posle 13.00

      -13.00 Pink family -Serija: "Najgora nedelja mog života"
      -13.10 Sci-Fi -Serija: "Činjenice i laži"
      -13.15 Fox -Serija: "Dosije Iks"
      -13.20 Universal Channel -Serija: "Monk"
      -13.25 AXN -Serija: "Sestra Hotorn"
      -13.30 Pink family -Serija: "Poaro"
      -13.40 Fox Crime -Serija: "Mornarički istražitelji"
      -14.00 Prva plus -Serija: "Nikita"
      -14.00 Prva -Serija: "Neukrotivo srce"
      -14.00 Nova.rs -Serija: "Sulejman Veličanstveni"
      -14.05 Hepi -Serija: "Zavet ljubavi"
      -14.10 Republika Srpska -Serija: "Budva na pjenu od mora"
      -14.10 Sci-Fi -Serija: "Kajl"
      -14.15 AXN -Serija. "Tarzan"
      -14.15 HBO Comedy -Serija: "Internet terapija"
      -14.20 Universal Channel -Serija: "Plave krvi"
      -14.20 OBN -Serija: "Nakuša"
      -14.30 Pink family -Serija: "The Insiders Guide to Love"
      -14.45 Fox -Serija: "Marvelovi specijalni agenti"
      -14.45 HBO Comedy -Serija: "Partneri"
      -14.50 HRT 2 -Serija: "Degrasi"
      -14.50 OBN -Serija. "Sulejman Veličanstveni"
      -15.00 Pink -Serija. "Sila"
      -15.00 Pink 2 -Serija: "Pariske priče"
      -15.00 Prva -Serija: "Karadaji"
      -15.05 Vojvodina 1 -Serija: "Naši snovi"
      -15.08 Studio B -Serija: "Nesavršen zločin"
      -15.10 Sci-Fi -Serija: "Alfe"
      -15.14 HRT 2 -Serija. "Nebesko plavetnilo"
      -15.20 Universal Channel -Serija: "Dobra žena"
      -15.30 Pink family -Serija. "Falični pansion"
      -15.35 Fox Life -Serija: "Seks i grad"
      -15.45 Pink 2 -Serija: "Prekobrojni"
      -15.50 AXN -Serija: "Zvezdane staze"
      -15.55 OBN -Serija: "Odbačena"
      -15.57 RTS satelit -Serija: "Bela lađa"
      -15.57 RTS 1 -Serija: "Bela lađa"
      -16.00 Pink family -Serija: "Izgubljena devojka"
      -16.00 Pink -Serija: "Nakuša"
      -16.00 Prva -Serija. "Čari"
      -16.00 HRT 1 -Serija: "Hartlend"
      -16.10 Sci-Fi -Serija: "Zvezdana kapija"
      -16.15 Fox Crime -Serija: "Pariski forenzičari"
      -16.20 Universal Channel -Serija: "Ubistva u Midsameru"
      -16.30 Pink 2 -Serija: "Letnje avanture"
      -16.35 Fox Life -Serija: "Knjižarka"
      -16.35 Fox -Serija: "Nečujno"
      -16.40 Fox Crime -Serija: "Mladi Montalbano"
      -16.50 AXN -Serija: "Marinci"
      -17.00 Prva -Serija: "Odbačena"
      -17.00 Sinemanija -Serija: "Čuvari plaže"
      -17.00 B92 -Serija: "Život po Džimu"
      -17.00 Prva plus -Serija: "Bez traga"
      -17.00 Pink family -Serija: "Sve se vrti oko seksa"
      -17.25 OBN -Serija: "Nakuša"
      -17.25 Fox Life -Serija: "Kako je biti Erika"
      -17.30 RTS 2 -Serija: "Epizode"
      -17.30 B92 -Serija. "Nikita"
      -17.40 AXN -Serija: "Muškarci ne vole pametnice"
      -17.45 Studio B -Serija: "Bitange i princeze"
      -17.50 OBN -Serija: "Feriha"
      -18.00 Pink 2 -Serija. "Oluja"
      -18.00 Pink family -Serija: "Studio 24"
      -18.10 Sci-Fi -Serija: "Kajl"
      -18.15 Fox Life -Serija: "Očajne domaćice"
      -18.20 Hepi -Serija: "Zavet ljubavi"
      -18.20 Universal Channel -Serija: "Vidovnjak"
      -18.20 AXN -Serija: "Inspektor Reks"
      -18.30 HBO Comedy -Serija: "Ponovo slavna"
      -18.30 Pink family -Serija: "Letnje avanture"
      -18.30 BN -Serija: "Eva Luna"
      -18.50 HRT 1 -Serija: "Naši i vaši"
      -19.00 Pink 2 -Serija: "Sve se vrti oko seksa"
      -19.00 HBO Comedy -Serija: "Kako uspeti u Americi"
      -19.00 Pink family -Serija: "Godine prolaze"
      -19.00 Pink -Serija: "Mala nevesta"
      -19.10 Sci-Fi -Serija: "Utočište"
      -19.20 AXN -Serija. "Džeg"
      -19.20 Prva -Serija: "Domaćice sa Bosfora"
      -19.20 Universal Channel -Serija: "Monk"
      -19.30 Prva plus -Serija: "Dva i po muškarca"
      -19.30 HBO Comedy -Serija: "Novozelanđani u Njurjoku"
      -19.55 Fox Crime -Serija: "Otac Braun"
      -20.00 Pink -Serija. "Sila"
      -20.00 HBO Comedy -Serija: "Internet terapija"
      -20.00 Studio B -Serija: "Bitange i princeze"
      -20.00 Nova.rs -Serija: "Sulejman Veličanstveni"
      -20.00 Pink family -Serija: "Doktor Haus"
      -20.00 Fox Movies -Serija: "Pariski forenzičari"
      -20.00 OBN -Serija: "Feriha"
      -20.00 Prva -Serija. "Izgubljena čast"
      -20.00 Fox Life -Serija: "Ljubavnice"
      -20.05 Vojvodina 1 -Serija: "Naši snovi"
      -20.05 Fox -Serija: "Moderna porodica"
      -20.05 RTS 1 -Serija: "Bela lađa"
      -20.05 RTS satelit -Serija: "Bela lađa"
      -20.10 AXN -Serija. "Sestra Hotorn"
      -20.10 Republika Srpska -Serija: "Budva na pjenu od mora"
      -20.20 Universal Channel -Serija: "Misterije Hejvena"
      -20.55 Fox Life -Serija: "Bivši"
      -20.55 Fox Crime -Serija: "Mornarički istražitelji"
      -21.00 Fox -Serija: "Bouns"
      -21.00 Pink family -Serija: "Najgora nedelja mog života"
      -21.00 OBN -Serija. "Sulejman Veličanstveni"
      -21.00 AXN -Serija: "Lepotica i zver"
      -21.05 Prva -Serija: "Na terapiji"
      -21.30 Pink family -Serija: "Poaro"
      -21.50 Fox Crime -Serija: "Tihi svedok"
      -21.50 Fox Life -Serija: "Škola za parove"
      -21.55 Fox -Serija: "Grejslend"
      -22.00 Cinemax -Serija. "Žica"
      -22.00 Sci-Fi -Serija: "Misterije Hejvena"
      -22.00 OBN -Serija: "Odbačena"
      -22.04 HRT 1 -Serija: "Ispod crte"
      -22.15 RTS 2 -Serija: "Epizode"
      -22.15 HBO -Serija: "Pravi detektiv"
      -22.30 Pink family -Serija: "The Insiders Guide to Love"
      -22.35 RTS 1 -Serija: "Mesto zločina"
      -22.40 AXN -Serija: "Izgubljena devojka"
      -22.45 Fox Life -Serija. "Seks i grad"
      -22.45 Fox Crime -Serija: "Bostonski advokati"
      -22.50 Fox -Serija: "Moderna porodica"
      -23.00 Sci-Fi -Serija: "Školski duhovi"
      -23.30 AXN -Serija: "Robokap"
      -23.30 Studio B -Serija: "Nesavršen zločin"
      -23.30 Prva plus -Serija: "Vampirski dnevnici"
      -23.30 Pink family -Serija: "Falični restoran"
      -23.40 Fox Life -Serija: "Bivši"
      -23.40 Fox Crime -Serija: "Zločinački umovi"
      -23.44 HRT 2 -Serija. "Spirala zločina"
      -23.45 Fox Movies -Serija: "Pariski forenzičari"
      -23.45 Fox -Serija: "Dekster"
      -00.00 Pink family -Serija: "Izgubljena devojka"
      -00.30 Fox Life -Serija: "Škola za parove"
      -00.30 Pink -Serija: "Agencija za SIS"
      -00.30 Vojvodina 1 -Serija: "Najgora nedelja mog života"
      -00.40 Fox -Serija: "Bouns"
      -00.40 HRT 2 -Serija: "Seks i grad"
      -00.45 Prva -Serija: "Karadaji"
      -00.50 B92 -Serija. "Nikita"
      -01.00 Pink family -Serija: "Sve se vrti oko seksa"
      -01.15 BN -Serija: "Eva Luna"
      -01.24 RTS 1 -Serija: "Balkan ekspres 2"
      -01.30 Universal Channel -Serija: "Misterije Hejvena"
      -02.00 Pink family -Serija. "Studio 24"
      -02.30 Universal Channel -Serija: "Panduri novajlije"
      -02.30 Pink family -Serija. "Letnje avanture"
      -02.40 HBO Comedy -Serija: "Kako uspeti u Americi"
      -03.00 Pink family -Serija: "The Sisterhood"
      -04.00 Pink family -Serija. "Doktor Haus"
      -04.15 Pink 2 -Serija: "Pariske priče"
      -04.57 RTS satelit -Serija: "Bela lađa"
    • TV program - četvrtak, 23. januar 2014.
      Serije - program posle 11.00

      -11.00 Pink family -Serija: "Godine prolaze"
      -11.10 Sci-Fi -Serija: "Zvezdana kapija"
      -11.25 AXN -Serija: "Inspektor Reks"
      -11.35 Fox -Serija: "Moderna porodica"
      -11.50 Fox Crime -Serija: "Rimski forenzičari"
      -12.00 Prva plus -Serija: "Dva i po muškarca"
      -12.00 HRT 2 -Serija: "Hotel dvorac Ort"
      -12.00 Pink family -Serija: "Doktor Haus"
      -12.00 Fox Movies -Serija. "Pariski forenzičari"
      -12.05 Cinemax -Serija: "Iza vrata Glumačkog studija"
      -12.20 Universal Channel -Serija: "Vidovnjak"
      -12.20 AXN -Serija: "Džeg"
      -12.30 RTS 1 -Serija: "Mesto zločina"
      -12.35 HRT 1 -Serija: "Naslednica s Vendavala"
      -12.45 Fox Crime -Serija: "Slučajni partneri"
      -13.00 Pink family -Serija: "Najgora nedelja mog života"
      -13.10 Sci-Fi -Serija: "Činjenice i laži"
      -13.15 AXN -Serija: "Sestra Hotorn"
      -13.15 Fox -Serija. "Dosije Iks"
      -13.20 Universal Channel -Serija: "Monk"
      -13.250 OBN -Serija: "Eva Luna"
      -13.30 Pink family -Serija: "Poaro"
      -13.40 Fox Crime -Serija: "Mornarički istražitelji"
      -14.00 Prva -Serija: "Neukrotivo srce"
      -14.00 Nova.rs -Serija: "Sulejman Veličanstveni"
      -14.00 Prva plus -Serija: "Nikita"
      -14.05 Hepi -Serija. "Zavet ljubavi"
      -14.05 AXN -Serija: "Tarzan"
      -14.10 Republika Srpska -Serija: "Budva na pjenu od mora"
      -14.10 Sci-Fi -Serija: "Kajl"
      -14.20 Universal Channel -Serija: "Plave krvi"
      -14.25 HBO Comedy -Serija. "Internet terapija"
      -14.30 Pink family -Serija: "The Insiders Guide to Love"
      -14.30 Fox Crime -Serija: "Tihi svedok"
      -14.45 HRT 2 -Serija: "Degrasi"
      -14.50 OBN -Serija: "Sulejman Veličanstveni"
      -14.50 HBO Comedy -Serija: "Partneri"
      -15.00 Prva -Serija: "Karadaji"
      -15.00 Pink -Serija: "Sila"
      -15.00 Pink 2 -Serija: "Pariske priče"
      -15.05 Vojvodina 1 -Serija: "Naši snovi"
      -15.08 Studio B -Serija: "Nesavršen zločin"
      -15.10 Sci-Fi -Serija: "Skladište"
      -15.15 HRT 2 -Serija: "Nebesko plavetnilo"
      -15.20 Universal Channel -Serija: "Dobra žena"
      -15.25 Fox Crime -Serija: "Bostonski advokati"
      -15.30 Pink family -Serija. "Falični pansion"
      -15.35 Fox Life -Serija: "Seks i grad"
      -15.45 Pink 2 -Serija: "Prekobrojni"
      -15.45 AXN -Serija: "Zvezdane staze"
      -15.55 OBN -Serija: "Odbačena"
      -16.00 Prva -Serija: "Čari"
      -16.00 RTS satelit -Serija: "Bela lađa"
      -16.00 RTS 1 -Serija. "Bela lađa"
      -16.00 Pink -Serija: "Nakuša"
      -16.00 Pink family -Serija: "Izgubljena devojka"
      -16.01 HRT 1 -Serija: "Hartlend"
      -16.10 Sci-Fi -Serija: "Zvezdana kapija"
      -16.15 Fox Crime -Serija. "Red i zakon"
      -16.20 Universal Channel -Serija: "Ubistva u Midsameru"
      -16.30 Pink 2 -Serija: "Letnje avanture"
      -16.35 Fox -Serija: "Bouns"
      -16.35 Fox Life -Serija: "Ludnica u Klivlendu"
      -16.40 AXN -Serija: "Marinci"
      -17.00 Sinemanija -Serija: "Čuvari plaže"
      -17.00 B92 -Serija: "Život prema Džimu"
      -17.00 Hepi -Menjam ženu
      -17.00 Prva plus -Serija: "Bez traga"
      -17.00 Prva -Serija: "Odbačena"
      -17.00 Pink family -Serija: "Sve se vrti oko seksa"
      -17.15 RTS 2 -Serija. "Epizode"
      -17.25 Fox Life -Serija: "Kako je biti Erika"
      -17.25 OBN -Serija: "Nakuša"
      -17.30 B92 -Serija: "Nikita"
      -17.30 AXN -Serija: "Beverli Hils"
      -17.45 Studio B -Serija: "Bitange i princeze"
      -17.50 OBN -Serija. "Feriha"
      -18.00 Pink family -Serija: "Studio 24"
      -18.10 Sci-Fi -Serija: "Kajl"
      -18.15 Fox Life -Serija: "Očajne domaćice"
      -18.20 Universal Channel -Serija: "Vidovnjak"
      -18.20 Hepi -Serija. "Zavet ljubavi"
      -18.20 AXN -Serija: "Inspektor Reks"
      -18.25 BN -Serija: "Eva Luna"
      -18.30 HBO Comedy -Serija: "Ponovo slavna"
      -18.30 Pink family -Serija: "Letnje avanture"
      -18.50 HRT 1 -Serija: "Naši i vaši"
      -19.00 Pink -Serija: "Mala nevesta"
      -19.00 Pink 2 -Serija: "Sve se vrti oko seksa"
      -19.00 HBO Comedy -Serija: "Kako uspeti u Americi"
      -19.00 Sci-Fi -Serija: "Utočište"
      -19.00 Pink family -Serija: "Godine prolaze"
      -19.15 AXN -Serija: "Džeg"
      -19.20 Universal Channel -Serija: "Monk"
      -19.20 Prva -Serija: "Domaćice sa Bosfora"
      -19.30 Prva plus -Serija: "Dva i po muškarca"
      -19.30 HBO Comedy -Serija: "Novozelanđani u Njujorku"
      -19.55 Fox Crime -Serija: "Otac Braun"
      -20.00 Fox Life -Serija: "Bogobojažljie namiguše"
      -20.00 Pink family -Serija: "Doktor Haus"
      -20.00 HBO Comedy -Serija: "Internet terapija"
      -20.00 Prva -Serija: "Izgubljena čast"
      -20.00 Studio B -Serija: "Bitange i princeze"
      -20.00 OBN -Serija. "Feriha"
      -20.00 Nova.rs -Serija: "Sulejman Veličanstveni"
      -20.00 HRT 2 -Serija: "Roditelji i deca"
      -20.00 Fox Movies -Serija. "Pariski forenzičari"
      -20.00 Pink -Serija: "Sila"
      -20.05 Fox -Serija: "Moderna porodica"
      -20.05 RTS satelit -Serija: "Bela lađa"
      -20.05 Vojvodina 1 -Serija: "Naši snovi"
      -20.05 RTS 1 -Serija. "Bela lađa"
      -20.10 Republika Srpska -Serija: "Budva na pjenu od mora"
      -20.10 AXN -Serija: "Sestra Hotorn"
      -20.20 Universal Channel -Serija: "Misterije Hejvena"
      -20.55 Fox Crime -Serija: "Mornarički istražitelji"
      -20.55 Fox Life -Serija: "Pozovite babicu"
      -21.00 RTS 2 -Serija. "Epizode"
      -21.00 Pink family -Serija: "Najgora nedelja mog života"
      -21.00 AXN -Serija: "Osnovno"
      -21.00 OBN -Serija: "Ifet"
      -21.05 Prva -Serija. "Na terapiji"
      -21.30 Pink family -Serija: "Poaro"
      -21.45 HRT 1 -Serija: "Borgen - sedište moći"
      -21.50 Fox Crime -Serija: "Detektiv na Floridi"
      -21.50 Fox Life -Serija: "Privatna praksa"
      -21.50 AXN -Serija: "Profilisanje"
      -22.00 OBN -Serija: "Odbačena"
      -22.30 Pink family -Serija: "The Insiders Guide to Love"
      -22.30 Studio B -Serija: "Nesavršen zločin"
      -22.38 HRT 2 -Serija: "Spirala zločina"
      -22.40 RTS 1 -Serija: "Mesto zločina"
      -22.45 Fox Crime -Serija: "Bostonski advokati"
      -22.45 Fox Life -Serija: "Seks i grad"
      -22.50 AXN -Serija: "Kalifornikacija"
      -22.50 Fox -Serija: "Kasl"
      -22.55 HBO -Serija: "Benši"
      -23.25 OBN -Serija: "Tri kraljevstva"
      -23.30 Pink family -Serija: "Falični restoran"
      -23.30 Prva plus -Serija: "Vampirski dnevnici"
      -23.30 Pink -Serija: "Agencija za SIS"
      -23.33 HRT 2 -Serija: "Seks i grad"
      -23.40 Fox Life -Serija: "Pozovite babicu"
      -23.40 Fox Crime -Serija: "Zločinački umovi"
      -23.45 Fox -Serija: "Dekster"
      -23.45 Fox Movies -Serija. "Pariski forenzičari"
      -00.00 Pink family -Serija: "Izgubljena devojka"
      -00.30 Fox Life -Serija: "Privatna praksa"
      -01.00 Pink family -Serija: "Sve se vrti oko seksa"
      -01.05 B92 -Serija: "Nikita"
      -01.20 Universal Channel -Serija: "Misterije Hejvena"
      -01.35 RTS 1 -Serija: "Balkan ekspres 2"
      -01.55 B92 -Serija. "Dome, slatki dome"
      -02.00 Pink family -Serija. "Studio 24"
      -02.20 Universal Channel -Serija: "Panduri novajlije"
      -02.30 Pink family -Serija. "Letnje avanture"
      -03.00 HBO Comedy -Serija: "Kako uspeti u Americi"
      -03.00 Pink family -Serija: "The Sisterhood"
      -03.30 Sci-Fi -Serija: "Skladište"
      -03.30 HBO Comedy -Serija: "Novozelanđani u Njujorku"
      -04.00 Pink family -Serija. "Doktor Haus"
      -04.45 Pink 2 -Serija: "Pariske priče"
      -04.52 RTS satelit -Serija. "Bela lađa"
    • TV program - petak, 24. januar 2014.
      Serije - program posle 13.00

      -13.00 Pink family -Serija: "Najgora nedelja mog života"
      -13.10 Sci-Fi -Serija: "Činjenice i laži"
      -13.15 Fox -Serija: "Dosije Iks"
      -13.20 Universal Channel -Serija: "Monk"
      -13.25 OBN -Serija: "Eva Luna"
      -13.25 AXN -Serija: "Sestra Hotorn"
      -13.30 Pink family -Serija: "Poaro"
      -13.40 Fox Crime -Serija: "Mornarički istražitelji"
      -14.00 Prva -Serija: "Neukrotivo srce"
      -14.00 HBO Comedy -Serija: "Internet terapija"
      -14.00 Nova.rs -Serija: "Sulejman Veličanstveni"
      -14.00 Prva plus -Serija: "Nikita"
      -14.05 Hepi -Serija. "Zavet ljubavi"
      -14.10 Republika Srpska -Serija: "Budva na pjenu od mora"
      -14.10 Sci-Fi -Serija: "Kajl"
      -14.15 AXN -Serija: "Tarzan"
      -14.25 HBO Comedy -Serija: "Partneri"
      -14.25 OBN -Serija: "Nakuša"
      -14.30 Pink family -Serija: "Insajderov Vodič za sreću"
      -14.30 Fox Crime -Serija: "Detektiv na Floridi"
      -14.50 HRT 2 -Serija: "Degrasi"
      -14.50 OBN -Serija: "Ifet"
      -15.00 Pink 2 -Serija: "Pariske priče"
      -15.00 Pink -Serija: "Sila"
      -15.00 Prva -Serija: "Karadaji"
      -15.05 Vojvodina 1 -Serija: "Naši snovi"
      -15.08 Studio B -Serija: "Nesavršen zločin"
      -15.10 Sci-Fi -Serija. "Skladište"
      -15.20 Universal Channel -Serija: "Plave krvi"
      -15.25 Fox Crime -Serija: "Bostonski advokati"
      -15.30 Pink family -Serija. "Prekobrojni"
      -15.35 Fox Life -Serija: "Seks i grad"
      -15.45 Pink 2 -Serija: "Prekobrojni"
      -15.53 RTS satelit -Serija: "Bela lađa"
      -15.55 RTS 1 -Serija: "Bela lađa"
      -15.55 OBN -Serija: "Odbačena"
      -15.55 AXN -Serija: "Zvezdane staze"
      -16.00 Pink -Serija. "Nakuša"
      -16.00 Prva -Serija: "Čari"
      -16.00 Pink family -Serija: "Izgubljena devojka"
      -16.10 Sci-Fi -Serija: "Zvezdana kapija"
      -16.15 HRT 1 -Serija: "Hartlend"
      -16.15 Fox Crime -Serija: "Vajtčepel"
      -16.20 Universal Channel -Serija: "Ubistva u Midsameru"
      -16.30 Pink 2 -Serija: "Letnje avanture"
      -16.35 Fox Life -Serija: "Knjižarka"
      -16.35 Fox -Serija: "Nečujno"
      -16.50 AXN -Serija: "Marinci"
      -17.00 Pink family -Serija: "Sve se vrti oko seksa"
      -17.00 B92 -Serija: "Život po Džimu"
      -17.00 Prva plus -Serija: "Bez traga"
      -17.00 Prva -Serija: "Odbačena"
      -17.00 Sinemanija -Serija: "Čuvari plaže"
      -17.17 RTS 2 -Serija: "Epizode"
      -17.25 Fox Life -Serija: "Emili Ovens"
      -17.25 OBN -Serija: "Nakuša"
      -17.30 B92 -Serija. "Nikita"
      -17.40 AXN -Serija: "Beverli Hils"
      -17.45 Studio B -Serija: "Bitange i princeze"
      -18.00 Pink 2 -Serija. "Oluja"
      -18.00 OBN -Serija: "Feriha"
      -18.00 Pink family -Serija. "Studio 24"
      -18.10 Sci-Fi -Serija: "Kajl"
      -18.10 HBO Comedy -Serija: "Ponovo slavna"
      -18.15 Fox Life -Serija: "Očajne domaćice"
      -18.20 Universal Channel -Serija: "Vidovnjak"
      -18.20 Hepi -Serija. "Zavet ljubavi"
      -18.25 AXN -Serija: "Inspektor Reks"
      -18.30 Pink family -Serija. "Letnje avanture"
      -18.30 BN -Serija: "Eva Luna"
      -19.00 Pink -Serija: "Mala nevesta"
      -19.00 Pink 2 -Serija: "Sve se vrti oko seksa"
      -19.00 Pink family -Serija: "Godine prolaze"
      -19.10 Sci-Fi -Serija: "Utočište"
      -19.20 AXN -Serija: "Džeg"
      -19.20 Prva -Serija: "Domaćice sa Bosfora"
      -19.20 Universal Channel -Serija: "Monk"
      -19.30 Prva plus -Serija: "Dva i po muškarca"
      -19.55 Fox Crime -Serija: "Otac Braun"
      -20.00 Fox Life -Serija. "Ljubavnice"
      -20.00 Pink -Serija: "Sila"
      -20.00 Studio B -Serija: "Bitange i princeze"
      -20.00 Fox Movies -Serija: "Pariski forenzičari"
      -20.00 Pink family -Serija. "Doktor Haus"
      -20.00 Nova.rs -Serija: "Sulejman Veličanstveni"
      -20.00 OBN -Serija: "Feriha"
      -20.05 HBO -Serija: "Zdravo, dame"
      -20.05 Fox -Serija: "Kasl"
      -20.05 RTS satelit -Serija: "Bela lađa"
      -20.05 RTS 1 -Serija:"Vojna akademija"
      -20.10 AXN -Serija: "Sestra Hotorn"
      -20.10 Prva -Serija: "Izgubljena čast"
      -20.20 Universal Channel -Serija: "Misterije Hejvena"
      -20.35 HBO -Serija: "Devojke"
      -20.55 Fox Crime -Serija: "Mornarički istražitelji"
      -21.00 Pink family -Serija: "Najgora nedelja mog života"
      -21.00 AXN -Serija: "Profilisanje"
      -21.00 OBN -Serija. "Ifet"
      -21.00 RTS satelit -Serija: "Vojna akademija"
      -21.05 HBO -Serija: "Uzvratni udarac"
      -21.30 Pink family -Serija: "Poaro"
      -21.50 Fox Crime -Serija: "Ubrzana istraga"
      -21.55 Fox -Serija: "Milerovi"
      -22.00 AXN -Serija: "Spisak klijenata"
      -22.00 OBN -Serija: "Odbačena"
      -22.20 Fox -Serija: "Luda ekipa"
      -22.30 Pink family -Serija: "Insajderov Vodič za sreću"
      -22.42 RTS 1 -Serija: "Mesto zločina"
      -22.45 Fox Life -Serija: "Seks i grad"
      -22.45 Fox Crime -Serija: "Bostonski advokati"
      -23.00 Prva -Serija: "Na terapiji"
      -23.05 HRT 2 -Serija: "Zločinački umovi"
      -23.30 Pink family -Serija. "Prekobrojni"
      -23.30 Prva plus -Serija: "Vampirski dnevnici"
      -23.30 Studio B -Serija: "Nesavršen zločin"
      -23.40 Fox Crime -Serija: "Zločinački umovi"
      -23.45 Fox Movies -Serija: "Pariski forenzičari"
      -23.45 Fox -Serija: "Dekster"
      -23.50 HRT 2 -Serija: "Šerlok"
      -23.50 Sci-Fi -Serija: "Posetioci iz praiskona"
      -00.00 Pink family -Serija: "Izgubljena devojka"
      -00.00 Pink -Seerija: "Agencija za SIS"
      -00.35 Fox Crime -Serija: "Imitator"
      -00.50 AXN -Serija: "Spisak klijenata"
      -01.00 B92 -Serija: "Nikita"
      -01.00 Prva -Serija: "Karadaji"
      -01.00 Pink family -Serija: "Sve se vrti oko seksa"
      -01.08 RTS 1 -Serija: "Otpisani"
      -01.15 BN -Serija: "Eva Luna"
      -01.20 AXN -Serija: "Ađutant"
      -01.20 Fox Life -Serija: "Gimnazijske traume"
      -01.30 Universal Channel -Serija: "Misterije Hejvena"
      -02.00 Pink family -Serija. "Studio 24"
      -02.30 Pink family -Serija. "Letnje avanture"
      -02.30 Universal Channel -Serija: "Panduri novajlije"
      -04.03 RTS satelit -Serija: "Vojna akademija"
      -04.51 RTS satelit -Serija: "Bela lađa"
      -05.15 BN -Serija: "Eva Luna"
    • TV program - subota, 25. januar 2014.
      Serije - program posle 14.00

      14.00 Fox Life Serija: "Bivše žene Holivuda"
      14.15 Fox Crime Serija: "Jedinica"
      14.30 Pink family Serija: "Insajderov Vodič za sreću"
      14.50 AXN Serija: "Džeg"
      14.50 Fox Life Serija. "Očajne domaćice"
      15.05 HRT 2 Serija: "Novi klinci s Beverli Hilsa"
      15.30 Pink family Serija. "Prekobrojni"
      15.45 Fox Serija. "Grejslend"
      16.00 Pink Serija: "Sila"
      16.00 Pink family Serija: "Izgubljena devojka"
      16.03 RTS satelit Serija: "Vratiće se rode"
      16.03 RTS 1 Serija: "Vratiće se rode"
      16.15 Republika Srpska Serija: "Šešir profesora Vujića"
      16.35 AXN Serija. "Profilisanje"
      16.35 Fox Serija. "Laži me"
      17.00 Pink family Serija: "Sve se vrti oko seksa"
      17.40 Fox Crime Serija: "Mornarički istražitelji"
      18.00 Pink family Serija. "Studio 24"
      18.15 Fox Serija: "Uspavana dolina"
      18.30 AXN Serija. "Inspektor Reks"
      18.30 Pink family Serija. "Letnje avanture"
      19.00 Sci-Fi Serija. "Zvezdana kapija"
      19.00 Fox Life Serija: "Ludnica u Klivlendu"
      19.00 Pink family Serija: "Godine prolaze"
      19.30 Prva plus Serija: "Dva i po muškarca"
      19.55 Fox Life Serija: "Ne veruj komšinici iz stana 32"
      20.00 Pink family Serija. "Doktor Haus"
      20.00 Fox Serija: "Milerovi"
      20.00 OBN Serija: "Odbačena"
      20.00 Pink Serija: "Sila"
      20.05 RTS 1 Serija: "Vratiće se rode"
      20.05 RTS satelit Serija: "Vratiće se rode"
      20.05 Vojvodina 1 Serija: "Jaguarov skok"
      20.10 AXN Serija. "Doktorka mafije"
      20.10 BN Serija: "Lisice"
      20.10 Prva Serija: "Crni Gruja"
      20.15 Fox Crime Serija: "Ubrzana istraga"
      20.35 Fox Serija: "Luda ekipa"
      20.50 OBN Serija: "Ifet"
      20.50 Fox Life Serija: "Privatna praksa"
      21.00 AXN Serija: "Bez granica"
      21.00 Pink family Serija: "Najgora nedelja mog života"
      21.30 Pink family Serija: "Poaro"
      21.45 Cinemax Serija: "Treme"
      21.45 Fox Life Serija: "Pozovite babicu"
      22.00 HBO Comedy Serija: "Potpredsednica"
      22.10 HRT 1 Serija: "Porodica Bordžija"
      22.30 Pink family Serija: "Insajderov Vodič za sreću"
      22.50 AXN Serija: "Spisak klijenata"
      22.50 Fox Serija: "Američka horor priča"
      23.05 Fox Crime Serija: "Bostonski advokati"
      23.15 HRT 2 Serija: "Inspektor Džordž Džentli"
      23.30 Pink family Serija. "Prekobrojni"
      23.40 AXN Serija. "Givensova pravda"
      23.45 Fox Serija. "Tjudorovi"
      23.50 Prva Serija: "Na terapiji"
      00.00 Pink family Serija: "Izgubljena devojka"
      00.25 Vojvodina 1 Serija: "Jaguarov skok"
      00.30 Fox Life Serija: "Bivše žene Holivuda"
      00.40 AXN Serija: "Bez granica"
      00.40 Fox Serija: "Vaspitanje za početnike"
      00.45 B92 Serija: "Stalna meta"
      00.50 Fox Crime Serija: "Zločinački umovi"
      01.00 Pink family Serija: "Sve se vrti oko seksa"
      01.30 Fox Serija. "Tjudorovi"
      01.30 BN Serija: "Oblaci putuju u Italiju"
      02.00 Pink family Serija. "Studio 24"
      02.35 BN Serija: "Granica"
      02.40 HBO Comedy Serija: "Kako uspeti u Americi"
      04.00 Universal Channel Serija: "Ubistva u Midsameru"
      04.54 RTS satelit Serija: "Vratiće se rode"
      05.30 Pink Serija: "Sila"
    • TV program - nedelja, 26. januar 2014.
      Serije - program posle 9.00

      -09.00 Pink family -Serija: "Sve se vrti oko seksa"
      -09.00 Fox Life -Serija: "Ludnica u Klivlendu"
      -09.00 HBO Comedy -Serija: "Partneri"
      -09.20 HBO Comedy -Serija: "Partneri"
      -09.40 HBO Comedy -Serija: "Partneri"
      -10.00 Pink family -Serija. "Studio 24"
      -10.00 Prva plus -Serija: "Vampirski dnevnici"
      -10.30 Pink family -Serija. "Letnje avanture"
      -10.40 AXN -Serija. "Izgubljeni svet"
      -10.45 Fox -Serija: "Sinbad"
      -11.00 Pink family -Serija: "Sestrice"
      -11.10 HRT 1 -Serija. "Pisac i detektiv"
      -11.10 Sci-Fi -Serija. "Utočište"
      -11.20 AXN -Serija: "Konan"
      -12.00 Pink family -Serija. "Doktor Haus"
      -12.00 B92 -Serija. "Život po Džimu"
      -12.05 Fox Crime -Serija: "Inspektor Kolijandro"
      -12.20 Fox Life -Serija: "Drugarice"
      -12.25 Fox -Serija: "Do poslednjeg čoveka"
      -13.00 Pink family -Serija: "Najgori Božić mog života"
      -13.10 Sci-Fi -Serija: "Kajl"
      -13.10 AXN -Serija: "Inspektor Reks"
      -13.30 Pink family -Serija: "Poaro"
      -14.00 Universal Channel -Serija: "Monk", pet epizoda
      -14.05 Fox Crime -Serija: "Tihi svedok"
      -14.30 Pink family -Serija: "Insajderov Vodič za sreću"
      -14.50 AXN -Serija: "Džeg"
      -14.55 Fox Life -Serija: "Očajne domaćice"
      -15.05 Fox Crime -Serija. "Otac Braun"
      -15.30 Pink family -Serija: "Falični pansion"
      -15.35 HRT 1 -Serija: "Bela lepotica"
      -15.35 OBN -Serija: "Ifet"
      -15.45 Prva -Serija: "Crni Gruja"
      -15.45 Prva plus -Serija: "Dva i po muškarca"
      -16.00 Pink family -Serija: "Izgubljena devojka"
      -16.00 HBO Comedy -Serija: "Zdravo, dame"
      -16.06 RTS 1 -Serija: "Odumiranje"
      -16.35 Fox -Serija: "Uspavana dolina"
      -16.40 AXN -Serija. "Profilisanje"
      -17.00 Pink family -Serija: "Sve se vrti oko seksa"
      -17.25 Fox -Serija: "Marvelovi specijalni agenti"
      -17.57 HRT 1 -Serija: "Poaro"
      -18.00 Pink family -Serija. "Studio 24"
      -18.30 Pink family -Serija. "Letnje avanture"
      -18.40 AXN -Serija: "Osnovno"
      -19.00 Pink family -Serija: "Sestrice"
      -19.00 Sci-Fi -Serija: "Zvezdana kapija"
      -19.00 Universal Channel -Serija: "Ubistva u Midsameru", dve epizode
      -19.05 Fox Life -Serija: "Opake služavke"
      -19.10 Fox Crime -Serija: "Mornarički istražitelji"
      -19.10 Fox -Serija: "Grejslend"
      -19.30 Prva plus -Serija: "Dva i po muškarca"
      -19.30 AXN -Serija: "Vanbračna zajednica"
      -20.00 Prva -Serija: "Crni Gruja"
      -20.00 Fox Life -Serija: "Osveta"
      -20.00 OBN -Serija: "Odbačena"
      -20.00 Pink family -Serija. "Doktor Haus"
      -20.05 Fox -Serija: "Bouns"
      -20.05 RTS 1 -Serija: "Odumiranje"
      -20.10 Republika Srpska -Serija: "Šešir profesora Vujića"
      -20.20 AXN -Serija: "Zvezdana kapija"
      -20.50 OBN -Serija: "Ifet"
      -20.55 Fox Crime -Serija: "Detektiv na Floridi"
      -20.55 HRT 1 -Serija: "Stipe u gostima"
      -21.00 Pink family -Serija: "Najgori Božić mog života"
      -21.00 Sci-Fi -Serija: "Školski duhovi"
      -21.00 Fox -Serija: "Milerovi"
      -21.10 AXN -Serija. "Lepotica i zver"
      -21.25 Fox -Serija: "Luda ekipa"
      -21.30 Pink family -Serija: "Poaro"
      -21.50 Fox Crime -Serija. "Tihi svedok"
      -21.55 HBO -Serija: "Pravi detektiv"
      -22.00 Sci-Fi -Serija: "Misterije Hejvena"
      -22.00 AXN -Serija: "Spartak"
      -22.00 HBO Comedy -Serija: "Zdravo dame"
      -22.15 RTS 1 -Serija. "Trbosekov kraj"
      -22.30 Pink family -Serija. "Vreme prolazi"
      -22.30 HBO Comedy -Serija: "Devojke"
      -22.50 Fox Crime -Serija: "Zločinački umovi"
      -22.55 HBO -Serija: "Uzvratni udarac"
      -23.00 AXN -Serija: "Givensova pravda"
      -23.00 Sci-Fi -Serija: "Posetioci iz praiskona"
      -23.30 Pink family -Serija: "Falični pansion"
      -23.40 Fox Life -Serija: "Škola za parove"
      -23.45 HRT 2 -Serija: "Nemi svedok"
      -23.45 Fox -Serija: "Uspavana dolina"
      -23.45 Fox Crime -Serija: "Bostonski advokati"
      -00.00 Pink family -Serija: "Izgubljena devojka"
      -00.00 B92 -Serija: "Stalna meta"
      -00.30 Fox Life -Serija: "Bivši"
      -00.40 AXN -Serija: "Zvezdana kapija"
      -00.40 Fox Crime -Serija: "Bostonski advokati"
      -01.00 Pink family -Serija: "Sve se vrti oko seksa"
      -02.10 Fox Life -Serija: "Opake služavke"
      -02.35 Cinemax -Serija: "Žica"
      -02.55 HBO Comedy -Serija: "Potpredsednica", dve epizode
      -03.50 Fox Crime -Serija: "Imitator"
      -03.50 HBO Comedy -Serija: "Zdravo, dame"
      -04.00 Universal Channel -Serija. "Ubistva u Midsameru"
      -04.20 HBO Comedy -Serija: "Devojke"
    • TV program - ponedeljak, 27. januar 2014.
      Serije - program posle 10.00

      -10.00 Pink family -Serija. "Studio 24"
      -10.00 HBO Comedy -Serija: "Ponovo slavna"
      -10.05 Fox Life -Serija: "Seks i grad"
      -10.10 Sci-Fi -Serija: "Utočište"
      -10.20 Universal Channel -Serija. "Ubistva u Midsameru"
      -10.30 Pink family -Serija. "Letnje avanture"
      -10.45 Fox -Serija: "Svi vole Rejmonda"
      -11.00 Pink family -Serija: "Sestrice"
      -11.10 Sci-Fi -Serija: "Zvezdana kapija"
      -11.15 Prva plus -Serija: "Nikita"
      -11.25 AXN -Serija: "Inspektor Reks"
      -12.00 HRT 2 -Serija. "Hotel dvorac Ort"
      -12.00 Pink family -Serija. "Doktor Haus"
      -12.00 Fox Movies -Serija: "Pariski forenzičari"
      -12.00 Prva plus -Serija: "Dva i po muškarca"
      -12.20 Universal Channel -Serija: "Vidovnjak"
      -12.20 AXN -Serija: "Džeg"
      -12.25 Fox -Serija: "Kasl"
      -12.35 HRT 1 -Serija: "Znaj da te volim"
      -12.45 Fox Crime -Serija: "Slučajni partneri"
      -12.45 RTS 1 -Serija: "Mesto zločina"
      -13.00 Pink family -Serija: "Najgori Božić mog života"
      -13.10 Sci-Fi -Serija: "Činjenice i laži"
      -13.15 Fox -Serija: "Dosije Iks"
      -13.15 AXN -Serija: "Sestra Hotorn"
      -13.20 Universal Channel -Serija: "Monk"
      -13.25 OBN -Serija: "Eva Luna"
      -13.30 Pink family -Serija: "Poaro"
      -13.40 Fox Crime -Serija: "Mornarički istražitelji"
      -13.45 HBO Comedy -Serija "Internet terapija", tri epizode
      -14.00 Prva plus -Serija: "Nikita"
      -14.00 Prva -Serija: "Neukrotivo srce"
      -14.00 Nova.rs -Serija: "Sulejman Veličanstveni"
      -14.05 AXN -Serija: "Tarzan"
      -14.10 Sci-Fi -Serija: "Kajl"
      -14.20 OBN -Serija: "Nakuša"
      -14.20 Universal Channel -Serija: "Plave krvi"
      -14.30 Pink family -Serija: "Vreme prolazi"
      -14.30 Fox Crime -Serija: "Ubrzana istraga"
      -14.50 OBN -Serija: "Ifet"
      -14.50 HRT 2 -Serija: "Degrasi"
      -15.00 Prva -Serija: "Karadaji"
      -15.00 Pink 2 -Serija: "Pariske priče"
      -15.00 Pink -Serija: "Sila"
      -15.09 Studio B -Serija. "Nesavršeni zločin"
      -15.10 Sci-Fi -Serija: "Skladište"
      -15.15 HRT 2 -Serija: "Nebesko plavetnilo"
      -15.20 Universal Channel -Serija: "Dobra žena"
      -15.25 HRT 1 -Serija: "Tražim srodnu dušu"
      -15.25 Fox Crime -Serija: "Bostonski advokati"
      -15.30 Pink family -Serija: "Falični pansion"
      -15.35 Fox Life -Serija: "Seks i grad"
      -15.37 RTS satelit -Serija: "Bela lađa"
      -15.45 AXN -Serija: "Zvezdane staze"
      -15.45 Pink 2 -Serija: "Prekobrojni"
      -15.55 RTS 1 -Serija: "Vojna akademija"
      -16.00 Prva -Serija: "Čari"
      -16.00 Pink -Serija: "Nakuša"
      -16.00 HRT 1 -Serija. "Hartlend"
      -16.00 Pink family -Serija: "Izgubljena devojka"
      -16.10 Sci-Fi -Serija: "Zvezdana kapija"
      -16.15 Fox Crime -Serija: "Transporter"
      -16.20 Universal Channel -Serija: "Ubistva u Midsameru"
      -16.30 Pink 2 -Serija: "Godine prolaze"
      -16.31 RTS satelit -Serija: "Vojna akademija"
      -16.35 Fox Life -Serija: "Knjižarka"
      -16.50 AXN -Serija: "Marinci iz Los Anđelesa"
      -17.00 Pink family -Serija: "Sve se vrti oko seksa"
      -17.00 Prva plus -Serija: "Bez traga"
      -17.00 Prva -Serija: "Odbačena"
      -17.00 B92 -Serija: "Život prema Džimu"
      -17.00 Sinemanija -Serija. "Čuvari plaže"
      -17.15 RTS 2 -Serija. "Epizode"
      -17.25 Fox Life -Serija. "Emili Ovens"
      -17.25 OBN -Serija: "Nakuša"
      -17.30 B92 -Serija: "Nikita"
      -17.30 AXN -Serija: "Beverli Hils"
      -17.45 Studio B -Serija: "Bitange i princeze"
      -17.50 OBN -Serija: "Feriha"
      -18.00 Fox Crime -Serija: "Arnold u trci"
      -18.00 Pink family -Serija. "Studio 24"
      -18.00 Pink 2 -Serija: "Oluja"
      -18.10 Sci-Fi -Serija: "Kajl"
      -18.15 Fox Life -Serija: "Očajne domaćice"
      -18.15 Fox -Serija: "Nečujno"
      -18.20 AXN -Serija: "Inspektor Reks"
      -18.20 Universal Channel -Serija: "Vidovnjak"
      -18.20 Hepi -Serija: "Zavet ljubavi"
      -18.30 BN -Serija: "Eva Luna"
      -18.30 HBO Comedy -Serija. "Ponovo slavna"
      -18.30 Pink family -Serija. "Letnje avanture"
      -18.50 HRT 1 -Serija: "Naši i vaši"
      -19.00 Pink -Serija: "Mala nevesta"
      -19.00 Pink family -Serija: "Sestrice"
      -19.00 Pink 2 -Serija: "Sve se vrti oko seksa"
      -19.00 HBO Comedy -Serija: "Obdaren", dve epizode
      -19.10 Sci-Fi -Serija: "Utočište"
      -19.15 AXN -Serija: "Džeg"
      -19.20 Prva -Serija: "Domaćice sa Bosfora"
      -19.30 Prva plus -Serija: "Dva i po muškarca"
      -19.55 Fox Crime -Serija. "Otac Braun"
      -20.00 Fox Life -Serija: "Ljubavnice"
      -20.00 Pink family -Serija. "Doktor Haus"
      -20.00 Prva -Serija: "Izgubljena čast"
      -20.00 OBN -Serija: "Feriha"
      -20.00 Fox Movies -Serija: "Pariski forenzičari"
      -20.00 Nova.rs -Serija: "Sulejman Veličanstveni"
      -20.00 Studio B -Serija: "Bitange i princeze"
      -20.05 HBO -Serija: "Pravi detektiv"
      -20.05 HRT 2 -Serija: "Roditelji i deca"
      -20.05 RTS 1 -Serija: "Bela lađa"
      -20.10 AXN -Serija: "Sestra Hotorn"
      -20.10 Vojvodina 1 -Serija: "Naši snovi"
      -20.20 Universal Channel -Serija: "Misterije Hejvena"
      -20.55 Fox Life -Serija: "Ludnica u Klivlendu"
      -20.55 Fox Crime -Serija: "Mornarički istražitelji"
      -21.00 RTS 1 -Serija: "Vojna akademija"
      -21.00 Pink family -Serija: "Skupi sati"
      -21.00 AXN -Serija: "Havaji 5-0"
      -21.00 Fox -Serija: "Uspavana dolina"
      -21.05 Prva -Serija: "Na terapiji"
      -21.05 HBO -Serija: "Devojke"
      -21.05 OBN -Serija: "Ifet"
      -21.20 Republika Srpska -Serija: "Budva na pjenu od mora"
      -21.30 RTS 2 -Serija. "Epizode"
      -21.30 Pink family -Serija: "Poaro"
      -21.30 RTS satelit -Serija: "Bela lađa"
      -21.35 HBO -Serija: "Zdravo, dame"
      -21.50 AXN -Serija: "Nezaboravni"
      -21.50 HRT 2 -Serija: "Motel Bejts"
      -21.50 Fox Life -Serija: "Ne veruj komšinici iz stana 23"
      -21.50 Fox Crime -Serija: "Zločinački umovi"
      -22.00 Sci-Fi -Serija: "Školski duhovi"
      -22.10 OBN -Serija: "Odbačena"
      -22.29 RTS satelit -Serija: "Vojna akademija"
      -22.30 Pink family -Serija. "Vreme prolazi"
      -22.45 HRT 2 -Serija: "Istražitelji Las Vegas"
      -22.45 Fox Life -Serija: "Seks i grad"
      -22.45 Fox Crime -Serija: "Bostonski advokati"
      -22.48 RTS 1 -Serija: "Mesto zločina"
      -22.50 Fox -Serija: "Američka horor priča"
      -23.00 Sci-Fi -Serija: "Misterije Hejvena"
      -23.30 Pink family -Serija: "Falični pansion"
      -23.30 Prva plus -Serija: "Vampirski dnevnici"
      -23.30 Pink -Serija: "Agencija za SIS"
      -23.33 HRT 2 -Serija: "Spirala zločina"
      -23.40 Fox Crime -Serija: "Zločinački umovi"
      -23.40 Fox Life -Serija: "Ludnica u Klivlendu"
      -23.45 Fox -Serija: "Dekster"
      -23.45 Cinemax -Serija: "Žica"
      -23.45 Fox Movies -Serija: "Pariski forenzičari"
      -00.00 Pink family -Serija: "Izgubljena devojka"
      -00.15 Prva -Serija: "Karadaji"
      -00.15 Prva plus -Serija: "Bez traga"
      -00.20 AXN -Serija: "Havaji 5-0"
      -00.28 HRT 2 -Serija: "Seks i grad"
      -00.30 Fox Life -Serija: "Ne veruj komšinici iz stana 23"
      -00.35 B92 -Serija: "Nikita"
      -00.45 Fox -Serija: "Američka horor priča"
      -01.00 Pink family -Serija: "Sve se vrti oko seksa"
      -01.10 AXN -Serija: "Nezaboravni"
      -01.15 BN -Serija: "Eva Luna"
      -01.20 Universal Channel -Serija: "Misterije Hejvena"
      -01.25 Fox Crime -Serija: "Zločin"
      -02.20 Universal Channel -Serija: "Panduri novajlije"
      -02.30 RTS 1 -Serija: "Otpisani"
      -02.30 HBO Comedy -Serija: "Obdaren", dve epizode
      -03.20 Universal Channel -Serija: "Opasna tajna"
      -03.58 RTS satelit -Serija: "Vojna akademija"
      -04.15 Pink 2 -Serija: "Pariske priče"
      -04.50 RTS satelit -Serija: "Bela lađa"
    • TV program - četvrtak, 30. januar 2014.
      Serije - program posle 9.00

      09.00 Pink family Serija: "Sve se vrti oko seksa"
      09.00 Sinemanija Serija: "Čuvari plaže"
      09.05 RTS satelit Serija: "Otpisani"
      09.05 RTS 1 Serija: "Otpisani"
      09.10 Fox Crime Serija. "Rimski forenzičari"
      09.10 Sci-Fi Serija: "Skladište"
      09.20 Universal Channel Serija: "Dobra žena"
      09.35 Fox Life Serija: "Seks i grad"
      09.45 Prva Serija: "Odbačena"
      10.00 HBO Comedy Serija: "Ponovo slavna"
      10.00 Pink family Serija: "Studio 24"
      10.10 Sci-Fi Serija: "Utočište"
      10.20 Universal Channel Serija: "Ubistva u Midsameru"
      10.30 HBO Comedy Serija: "Partneri"
      10.30 Pink family Serija: "Letnje avanture"
      10.45 Fox Serija: "Svi vole Rejmonda"
      11.00 Pink family Serija: "Godine prolaze"
      11.10 Sci-Fi Serija: "Zvezdana kapija"
      11.15 Prva plus Serija: "Nikita"
      11.25 AXN Serija: "Interventna jedinica"
      12.00 Fox Movies Serija. "Pariski forenzičari"
      12.00 Prva plus Serija: "Dva i po muškarca"
      12.00 Pink family Serija: "Doktor Haus"
      12.00 HRT 2 Serija: "Hotel dvorac Ort"
      12.20 AXN Serija: "Džeg"
      12.20 Universal Channel Serija: "Vidovnjak"
      12.22 Fox Crime Serija. "Igra sudbine"
      12.25 Fox Serija: "Kasl"
      12.30 RTS 1 Serija: "Mesto zločina"
      12.35 HRT 1 Serija: "Znaj da te volim"
      12.45 Fox Crime Serija: "Pisac i detektiv"
      13.00 Pink family Serija: "Najgora nedelja mog života"
      13.10 Sci-Fi Serija: "Činjenice i laži"
      13.15 Fox Serija. "Dosije Iks"
      13.15 AXN Serija: "Marinci"
      13.20 Universal Channel Serija: "Monk"
      13.25 OBN Serija: "Eva Luna"
      13.30 Pink family Serija: "Poaro"
      13.40 Fox Crime Serija: "Mornarički istražitelji"
      14.00 Prva plus Serija: "Nikita"
      14.00 Prva Serija: "Neukrotivo srce"
      14.00 Nova.rs Serija: "Sulejman Veličanstveni"
      14.05 AXN Serija: "Merlin"
      14.10 Sci-Fi Serija: "Kajl"
      14.10 Republika Srpska Serija: "Budva na pjenu od mora"
      14.20 Universal Channel Serija: "Plave krvi"
      14.25 OBN Serija: "Nakuša"
      14.30 Pink family Serija: "The Insiders Guide to Love"
      14.30 Fox Crime Serija: "Tihi svedok"
      14.45 HRT 2 Serija: "Degrasi"
      14.50 OBN Serija: "Ifet"
      15.00 Pink Serija: "Sila"
      15.00 Pink 2 Serija: "Pariske priče"
      15.05 Vojvodina 1 Serija: "Naši snovi"
      15.07 HRT 2 Serija: "Nebesko plavetnilo"
      15.08 Studio B Serija: "Nesavršen zločin"
      15.10 Sci-Fi Serija: "Skladište"
      15.15 Prva Serija: "Karadaji"
      15.20 Universal Channel Serija: "Dobra žena"
      15.25 Fox Crime Serija: "Bostonski advokati"
      15.30 Pink family Serija. "Falični pansion"
      15.35 Fox Life Serija: "Seks i grad"
      15.40 HBO Comedy Serija: "Internet terapija"
      15.45 Pink 2 Serija: "Prekobrojni"
      15.50 AXN Serija: "Zvezdane staze"
      15.52 RTS satelit Serija: "Vojna akademija"
      15.55 RTS 1 Serija: "Vojna akademija"
      15.55 OBN Serija: "Odbačena"
      16.00 HRT 1 Serija: "Hartlend"
      16.00 Pink family Serija: "Izgubljena devojka"
      16.00 Pink Serija: "Nakuša"
      16.09 Prva Serija: "Institut"
      16.10 Sci-Fi Serija: "Zvezdana kapija"
      16.10 HBO Comedy Serija: "Partneri"
      16.15 Fox Crime Serija. "Red i zakon"
      16.20 Universal Channel Serija: "Ubistva u Midsameru"
      16.30 Pink 2 Serija: "Godine prolaze"
      16.35 Fox Serija: "Nečujno"
      16.35 Fox Life Serija: "Knjižarka"
      16.45 AXN Serija: "Marinci"
      17.00 Sinemanija Serija: "Čuvari plaže"
      17.00 Prva plus Serija: "Bez traga"
      17.00 Hepi Menjam ženu
      17.00 Pink family Serija: "Sve se vrti oko seksa"
      17.00 B92 Serija: "Život prema Džimu"
      17.02 Prva Serija: "Odbačena"
      17.15 RTS 2 Serija. "Epizode"
      17.25 OBN Serija: "Nakuša"
      17.25 Fox Life Serija: "Emili Ovens"
      17.30 B92 Serija: "Nikita"
      17.30 AXN Serija: "Beverli Hils"
      17.45 Studio B Serija: "Bitange i princeze"
      17.50 OBN Serija. "Feriha"
      18.00 Pink family Serija: "Studio 24"
      18.10 Sci-Fi Serija: "Kajl"
      18.15 Fox Life Serija: "Očajne domaćice"
      18.20 AXN Serija: "Interventna jedinica"
      18.20 Hepi Serija. "Zavet ljubavi"
      18.20 Universal Channel Serija: "Vidovnjak"
      18.25 BN Serija: "Eva Luna"
      18.30 Pink family Serija: "Letnje avanture"
      18.30 HBO Comedy Serija: "Ponovo slavna"
      18.50 HRT 1 Serija: "Naši i vaši"
      19.00 Pink 2 Serija: "Sve se vrti oko seksa"
      19.00 Pink Serija: "Mala nevesta"
      19.00 Pink family Serija: "Godine prolaze"
      19.00 HBO Comedy Serija: "Kako uspeti u Americi"
      19.00 Sci-Fi Serija: "Utočište"
      19.15 AXN Serija: "Džeg"
      19.20 Universal Channel Serija: "Monk"
      19.20 Prva Serija: "Domaćice sa Bosfora"
      19.30 Prva plus Serija: "Dva i po muškarca"
      19.30 HBO Comedy Serija: "Novozelanđani u Njujorku"
      19.55 Fox Crime Serija: "Otac Braun"
      20.00 Fox Life Serija: "Ljubavnice"
      20.00 HBO Comedy Serija: "Internet terapija"
      20.00 Pink Serija: "Sila"
      20.00 OBN Serija. "Feriha"
      20.00 Studio B Serija: "Bitange i princeze"
      20.00 Pink family Serija: "Doktor Haus"
      20.00 Fox Movies Serija. "Pariski forenzičari"
      20.00 Nova.rs Serija: "Sulejman Veličanstveni"
      20.05 Vojvodina 1 Serija: "Odisej"
      20.05 RTS 1 Serija: "Vojna akademija"
      20.05 Fox Serija: "Kasl"
      20.05 RTS satelit Serija: "Vojna akademija"
      20.10 Republika Srpska Serija: "Budva na pjenu od mora"
      20.10 AXN Serija: "Marinci"
      20.20 Universal Channel Serija: "Misterije Hejvena"
      20.20 Prva Serija: "Izgubljena čast"
      20.55 Fox Life Serija: "Pozovite babicu"
      20.55 Fox Crime Serija: "Mornarički istražitelji"
      21.00 RTS 2 Serija. "Epizode"
      21.00 AXN Serija: "Osnovno"
      21.00 Pink family Serija: "Najgora nedelja mog života"
      21.00 OBN Serija: "Ifet"
      21.30 Pink family Serija: "Poaro"
      21.45 HRT 1 Serija: "Borgen - sedište moći"
      21.50 Fox Life Serija: "Privatna praksa"
      21.50 AXN Serija: "Profilisanje"
      21.50 Fox Crime Serija: "Detektiv na Floridi"
      22.00 OBN Serija: "Odbačena"
      22.02 HRT 2 Serija: "Advokatska elita"
      22.30 Pink family Serija: "The Insiders Guide to Love"
      22.45 Prva Serija. "Na terapiji"
      22.45 Fox Crime Serija: "Bostonski advokati"
      22.45 Fox Life Serija: "Seks i grad"
      22.50 AXN Serija: "Kalifornikacija"
      22.50 Fox Serija: "Kasl"
      22.51 RTS 1 Serija: "Mesto zločina"
      22.56 HRT 2 Serija: "Seks i grad"
      23.00 OBN Serija: "Neželjene"
      23.10 HBO Serija: "Benši"
      23.30 Studio B Serija: "Nesavršen zločin"
      23.30 Pink family Serija: "Falični restoran"
      23.30 Prva plus Serija: "Vampirski dnevnici"
      23.40 Fox Crime Serija: "Zločinački umovi"
      23.40 Fox Life Serija: "Pozovite babicu"
      23.45 Fox Movies Serija. "Pariski forenzičari"
      23.45 Fox Serija: "Dekster"
      23.50 AXN Serija: "Robokap"
      00.00 Pink family Serija: "Izgubljena devojka"
      00.00 Pink Serija: "Agencija za SIS"
      00.15 Prva plus Serija: "Bez traga"
      00.25 Republika Srpska Serija: "Misterije Hejvena"
      00.30 Pink Serija: "Ujedinjene države Tare"
      00.30 Fox Life Serija: "Privatna praksa"
      00.35 B92 Serija: "Nikita"
      01.00 Pink family Serija: "Sve se vrti oko seksa"
      01.10 Republika Srpska Serija: "Istražitelji iz Majamija"
      01.20 Fox Life Serija: "Gimnazijske traume"
      01.20 B92 Serija. "Dome, slatki dome"
      01.30 Universal Channel Serija: "Misterije Hejvena"
      01.50 Republika Srpska Serija: "Do usijanja"
      01.52 RTS 1 Serija: "Otpisani"
      02.00 Pink family Serija. "Studio 24"
      02.20 Universal Channel Serija: "Panduri novajlije"
      02.30 Pink family Serija. "Letnje avanture"
      03.00 Pink family Serija: "The Sisterhood"
      03.05 Cinemax Serija: "Sadamova porodica"
      03.30 Sci-Fi Serija: "Skladište"
      03.55 HBO Comedy Serija: "Kako uspeti u Americi"
      04.00 Pink family Serija. "Doktor Haus"
      04.25 HBO Comedy Serija: "Novozelanđani u Njujorku"
      04.45 Pink 2 Serija: "Pariske priče"
      04.55 RTS satelit Serija: "Vojna akademija"
      05.15 BN Serija: "Eva Luna"
    • TV program - petak, 31. januar 2014.
      Serije - program posle 14.00

      14.00 Nova.rs Serija: "Sulejman Veličanstveni"
      14.00 Prva Serija: "Neukrotivo srce"
      14.00 AXN Serija: "Merlin"
      14.00 Prva plus Serija: "Nikita"
      14.10 Republika Srpska Serija: "Budva na pjenu od mora"
      14.10 Sci-Fi Serija: "Kajl"
      14.25 OBN Serija: "Nakuša"
      14.30 Pink family Serija: "Insajderov Vodič za sreću"
      14.30 Fox Crime Serija: "Detektiv na Floridi"
      14.45 HRT 2 Serija: "Degrasi"
      14.50 OBN Serija: "Ifet"
      15.00 Pink 2 Serija: "Pariske priče"
      15.00 Pink Serija: "Sila"
      15.00 Prva Serija: "Karadaji"
      15.05 Vojvodina 1 Serija: "Odisej"
      15.08 Studio B Serija: "Nesavršen zločin"
      15.10 HRT 2 Serija: "Whistler"
      15.10 Sci-Fi Serija. "Skladište"
      15.20 Universal Channel Serija: "Plave krvi"
      15.25 Fox Crime Serija: "Bostonski advokati"
      15.30 Pink family Serija. "Prekobrojni"
      15.35 Fox Life Serija: "Seks i grad"
      15.45 Pink 2 Serija: "Prekobrojni"
      15.45 AXN Serija: "Zvezdane staze"
      15.55 OBN Serija: "Odbačena"
      16.00 Pink family Serija: "Izgubljena devojka"
      16.00 Pink Serija. "Nakuša"
      16.00 Prva Serija: "Čari"
      16.10 Sci-Fi Serija: "Zvezdana kapija"
      16.15 HRT 1 Serija: "Hartlend"
      16.15 Fox Crime Serija: "Vajtčepel"
      16.20 Universal Channel Serija: "Ubistva u Midsameru"
      16.30 Pink 2 Serija: "Godine prolaze"
      16.30 RTS 2 Serija: "Epizode"
      16.35 Fox Life Serija: "Knjižarka"
      16.35 Fox Serija: "Nečujno"
      16.40 AXN Serija: "Marinci"
      17.00 Prva Serija: "Odbačena"
      17.00 Pink family Serija: "Sve se vrti oko seksa"
      17.00 Prva plus Serija: "Bez traga"
      17.00 Sinemanija Serija: "Čuvari plaže"
      17.00 B92 Serija: "Život po Džimu"
      17.25 Fox Life Serija: "Emili Ovens"
      17.25 OBN Serija: "Nakuša"
      17.30 B92 Serija. "Nikita"
      17.30 AXN Serija: "Beverli Hils"
      17.45 Studio B Serija: "Bitange i princeze"
      17.50 HBO Comedy Serija: "Ponovo slavna"
      17.55 HRT 2 Serija: "Tračerka"
      18.00 Pink 2 Serija. "Oluja"
      18.00 Pink family Serija. "Studio 24"
      18.00 OBN Serija: "Feriha"
      18.10 Sci-Fi Serija: "Kajl"
      18.15 Fox Life Serija: "Očajne domaćice"
      18.20 Hepi Serija. "Zavet ljubavi"
      18.20 Universal Channel Serija: "Vidovnjak"
      18.20 AXN Serija: "Interventna jedinica"
      18.30 Pink family Serija. "Letnje avanture"
      18.30 BN Serija: "Eva Luna"
      19.00 Pink 2 Serija: "Sve se vrti oko seksa"
      19.00 Pink Serija: "Mala nevesta"
      19.00 Pink family Serija: "Godine prolaze"
      19.10 Sci-Fi Serija: "Utočište"
      19.20 Universal Channel Serija: "Monk"
      19.20 Prva Serija: "Domaćice sa Bosfora"
      19.20 AXN Serija: "Džeg"
      19.30 Prva plus Serija: "Dva i po muškarca"
      19.55 Fox Crime Serija: "Otac Braun"
      20.00 Pink Serija: "Sila"
      20.00 Fox Life Serija. "Ljubavnice"
      20.00 OBN Serija: "Feriha"
      20.00 Nova.rs Serija: "Sulejman Veličanstveni"
      20.00 Studio B Serija: "Bitange i princeze"
      20.00 Pink family Serija. "Doktor Haus"
      20.00 Fox Movies Serija: "Pariski forenzičari"
      20.05 RTS satelit Serija. "Vojna akademija"
      20.05 Fox Serija: "Kasl"
      20.05 HBO Serija: "Zdravo, dame"
      20.05 RTS 1 Serija: "Vojna akademija"
      20.10 AXN Serija: "Marinci"
      20.10 Prva Serija: "Izgubljena čast"
      20.20 Universal Channel Serija: "Misterije Hejvena"
      20.35 HBO Serija: "Devojke"
      20.55 Fox Crime Serija: "Mornarički istražitelji"
      21.00 AXN Serija: "Profilisanje"
      21.00 OBN Serija. "Ifet"
      21.00 Pink family Serija: "Najgora nedelja mog života"
      21.05 HBO Serija: "Uzvratni udarac"
      21.06 RTS 2 Serija: "Epizode"
      21.25 HRT 2 Serija: "Vera"
      21.30 Pink family Serija: "Poaro"
      21.50 Fox Crime Serija: "Ubrzana istraga"
      21.55 Fox Serija: "Milerovi"
      22.00 OBN Serija: "Odbačena"
      22.00 AXN Serija: "Spisak klijenata"
      22.20 Fox Serija: "Luda ekipa"
      22.30 Pink family Serija: "Insajderov Vodič za sreću"
      22.40 RTS 1 Serija: "Mesto zločina"
      22.45 Fox Life Serija: "Seks i grad"
      22.45 Fox Crime Serija: "Bostonski advokati"
      22.50 Fox Serija: "Kasl"
      22.55 HRT 2 Serija: "Zločinački umovi"
      23.00 OBN Serija: "Neželjene"
      23.30 Prva plus Serija: "Vampirski dnevnici"
      23.30 Studio B Serija: "Nesavršen zločin"
      23.30 Pink family Serija. "Prekobrojni"
      23.40 Fox Crime Serija: "Zločinački umovi"
      23.40 HRT 2 Serija. "Otmica i otkupnina"
      23.45 Fox Movies Serija: "Pariski forenzičari"
      23.45 Fox Serija: "Dekster"
      23.50 Sci-Fi Serija: "Posetioci iz praiskona"
      23.55 Republika Srpska Serija: "Posjetioci iz praiskona"
      00.00 Pink Seerija: "Agencija za SIS"
      00.00 Pink family Serija: "Izgubljena devojka"
      00.15 Prva Serija: "Karadaji"
      00.30 Pink Serija: "Ujedinjene države Tare"
      00.35 Prva plus Serija: "Bez traga"
      00.40 Republika Srpska Serija: "Misterije Hejvena"
      00.45 B92 Serija: "Nikita"
      00.50 AXN Serija: "Spisak klijenata"
      01.00 Pink family Serija: "Sve se vrti oko seksa"
      01.13 RTS 1 Serija: "Otpisani"
      01.15 BN Serija: "Eva Luna"
      01.20 AXN Serija: "Ađutant"
      01.20 Fox Life Serija: "Gimnazijske traume"
      01.25 Fox Crime Serija: "Zločin"
      01.25 Republika Srpska Serija: "Do usijanja"
      01.25 Republika Srpska Serija: "Istražitelji iz Majamija"
      01.40 Universal Channel Serija: "Misterije Hejvena"
      02.00 Pink family Serija. "Studio 24"
      02.30 Pink family Serija. "Letnje avanture"
      02.40 Universal Channel Serija: "Panduri novajlije"
      03.20 Universal Channel Serija. "Opasna tajna"
      05.15 BN Serija: "Eva Luna"
    • TV program - subota, 1. februar 2014.
      Serije - program posle 11.00

      -11.00 Pink family -Serija: "Godine prolaze"
      -11.00 Fox Crime -Serija: "Inspektor Kolijandro"
      -11.10 Sci-Fi -Serija. "Utočište"
      -12.00 Pink family -Serija. "Doktor Haus"
      -12.00 Prva -Serija: "Domaćice sa Bosfora"
      -12.00 Fox Life -Serija: "Drugarice"
      -12.25 Fox -Serija. "Kako živeti s roditeljima"
      -12.30 AXN -Serija. "Inspektor Reks"
      -12.40 B92 -Serija. "Život prema Džimu"
      -12.55 Fox Crime -Serija: "Detektiv na Floridi"
      -13.00 OBN -Serija: "Ifet", četiri epizode
      -13.00 Pink family -Serija: "Najgora nedelja mog života"
      -13.10 Sci-Fi -Serija: "Kajl"
      -13.15 Fox -Serija: "Gudvinove igre"
      -13.30 Pink family -Serija: "Poaro"
      -13.45 Fox Crime -Serija. "Otac Braun"
      -13.45 Prva plus -Serija: "Bez traga"
      -13.55 Fox Life -Serija: "Bivše žene Holivuda"
      -14.20 AXN -Serija: "Džeg"
      -14.30 Pink family -Serija: "Insajderov Vodič za sreću"
      -14.30 HRT 2 -Obrtnik i partner
      -14.45 Fox Life -Serija. "Očajne domaćice"
      -15.30 Pink family -Serija. "Prekobrojni"
      -15.45 Fox -Serija. "Grejslend"
      -15.45 Fox Movies -Serija: "Kobna izdaja"
      -16.00 Pink -Serija: "Sila"
      -16.00 HRT 2 -Serija: "Dolina sunca"
      -16.00 Pink family -Serija: "Izgubljena devojka"
      -16.03 RTS satelit -Serija: "Vratiće se rode"
      -16.10 AXN -Serija. "Profilisanje"
      -16.15 Republika Srpska -Serija: "Šešir profesora Vujića"
      -16.20 Fox Crime -Serija: "Na dužnosti"
      -16.35 Fox -Serija. "Laži me"
      -17.00 Pink family -Serija: "Sve se vrti oko seksa"
      -17.15 Fox Crime -Serija: "Transporter"
      -18.00 Pink family -Serija. "Studio 24"
      -18.05 Fox Crime -Serija: "Mornarički istražitelji"
      -18.15 Fox -Serija: "Uspavana dolina"
      -18.30 Pink family -Serija. "Letnje avanture"
      -18.30 HRT 2 -Serija: "Novi klinci s Beverli Hilsa"
      -19.00 Pink family -Serija: "Godine prolaze"
      -19.00 Sci-Fi -Serija. "Zvezdana kapija"
      -19.00 Fox Life -Serija: "Ludnica u Klivlendu"
      -19.10 Fox -Serija. "Kako živeti s roditeljima"
      -19.30 Prva plus -Serija: "Dva i po muškarca"
      -19.55 Fox Life -Serija: "Ne veruj komšinici iz stana 32"
      -20.00 Pink -Serija: "Sila"
      -20.00 OBN -Serija: "Odbačena"
      -20.00 Pink family -Serija. "Doktor Haus"
      -20.05 RTS satelit -Serija: "Vratiće se rode"
      -20.05 RTS 1 -Serija: "Vratiće se rode"
      -20.05 Fox -Serija: "Milerovi"
      -20.10 BN -Serija: "Lisice"
      -20.10 AXN -Serija. "Doktorka mafije"
      -20.20 Prva -Serija: "Crni Gruja"
      -20.35 Fox -Serija: "Luda ekipa"
      -20.45 Fox Crime -Serija: "Ubrzana istraga"
      -20.50 Fox Life -Serija: "Privatna praksa"
      -21.00 OBN -Serija: "Ifet"
      -21.00 Pink family -Serija: "Najgora nedelja mog života"
      -21.00 AXN -Serija: "Bez granica"
      -21.30 Pink family -Serija: "Poaro"
      -21.40 Cinemax -Serija: "Treme"
      -21.45 Fox Life -Serija: "Pozovite babicu"
      -22.00 HRT 1 -Serija: "Porodica Bordžija"
      -22.00 HBO Comedy -Serija: "Potpredsednica"
      -22.30 Pink family -Serija: "Insajderov Vodič za sreću"
      -22.50 Fox -Serija: "Američka horor priča"
      -22.50 AXN -Serija: "Spisak klijenata"
      -23.10 OBN -Serija: "Neželjene"
      -23.20 HRT 2 -Serija: "Inspektor Džordž Džentli"
      -23.30 Pink family -Serija. "Prekobrojni"
      -23.30 Prva -Serija: "Na terapiji"
      -23.35 Fox Crime -Serija: "Bostonski advokati"
      -23.40 AXN -Serija. "Givensova pravda"
      -23.45 Fox -Serija. "Tjudorovi"
      -23.55 B92 -Serija: "Stalna meta"
      -00.00 Pink family -Serija: "Izgubljena devojka"
      -00.30 Fox Life -Serija: "Bivše žene Holivuda"
      -00.35 AXN -Serija: "Bez granica"
      -00.57 Fox -Serija: "Vaspitanje za početnike"
      -01.00 Pink family -Serija: "Sve se vrti oko seksa"
      -01.25 Fox Crime -Serija: "Zločinački umovi"
      -01.30 BN -Serija: "Oblaci putuju u Italiju"
      -01.42 Fox -Serija. "Tjudorovi"
      -02.00 Pink family -Serija. "Studio 24"
      -02.05 HBO Comedy -Serija: "Kako uspeti u Americi"
      -02.30 Sci-Fi -Serija: "Kajl"
      -02.30 Universal Channel -Serija: "Opasna tajna", dve epizode
      -02.35 BN -Serija: "Granica"
      -03.35 HBO Comedy -Serija: "Novozelanđani u Njujorku"
      -04.00 Universal Channel -Serija: "Ubistva u Midsameru"
      -04.25 OBN -Serija. "Čuvari planete"
      -04.50 RTS satelit -Serija: "Vratiće se rode"
    • TV program - nedelja, 2. februar 2014.
      Serije - program posle 11.00

      11.00 HRT 1 Serija. "Pisac i detektiv"
      11.00 Pink family Serija: "Sestrice"
      11.10 Sci-Fi Serija. "Utočište"
      11.45 Fox Movies Serija: "Kobna izdaja"
      11.50 Fox Crime Serija: "Trinaesti apostol"
      12.00 Pink family Serija. "Doktor Haus"
      12.00 B92 Serija. "Život po Džimu"
      12.00 Nova.rs Serija: "Kenedijevi"
      12.25 Fox Serija: "Luda ekipa"
      13.00 Pink family Serija: "Najgori Božić mog života"
      13.10 Sci-Fi Serija: "Kajl"
      13.15 Fox Serija: "Futurama"
      13.30 Pink family Serija: "Poaro"
      14.00 Nova.rs Serija: "Kenedijevi"
      14.00 Universal Channel Serija: "Monk", pet epizoda
      14.30 Pink family Serija: "Insajderov Vodič za sreću"
      14.40 Fox Crime Serija. "Otac Braun"
      14.50 Fox Life Serija: "Očajne domaćice"
      14.55 AXN Serija: "Džeg"
      15.05 OBN Serija: "Ifet"
      15.30 Pink family Serija: "Falični pansion"
      15.35 HRT 1 Serija: "Bela lepotica"
      15.45 Prva plus Serija: "Dva i po muškarca"
      16.00 Pink family Serija: "Izgubljena devojka"
      16.25 Fox Crime Serija: "Transporter"
      16.35 Fox Serija: "Uspavana dolina"
      16.45 AXN Serija. "Profilisanje"
      17.00 Pink family Serija: "Sve se vrti oko seksa"
      17.25 Fox Serija: "Marvelovi specijalni agenti"
      17.57 HRT 1 Serija: "Poaro"
      18.00 Pink family Serija. "Studio 24"
      18.30 Pink family Serija. "Letnje avanture"
      18.40 AXN Serija: "Osnovno"
      19.00 Sci-Fi Serija: "Zvezdana kapija"
      19.00 Universal Channel Serija: "Ubistva u Midsameru", dve epizode
      19.00 Pink family Serija: "Sestrice"
      19.05 Fox Life Serija: "Opake služavke"
      19.05 Fox Crime Serija: "Mornarički istražitelji"
      19.10 Fox Serija: "Grejslend"
      19.15 Prva Serija. "Parada"
      19.30 AXN Serija: "Vanbračna zajednica"
      19.30 Prva plus Serija: "Dva i po muškarca"
      19.40 HBO Serija: "Vaspitanje za početnike"
      20.00 Pink Serija: "Sila"
      20.00 OBN Serija: "Odbačena"
      20.00 Pink family Serija. "Doktor Haus"
      20.00 Nova.rs Serija: "Kenedijevi"
      20.00 Prva Serija: "Crni Gruja"
      20.00 Fox Life Serija: "Osveta"
      20.05 Fox Serija: "Bouns"
      20.05 RTS 1 Serija: "Odumiranje"
      20.10 Republika Srpska Serija: "Šešir profesora Vujića"
      20.20 AXN Serija. "Lepotica i zver"
      20.50 OBN Serija: "Ifet"
      20.55 Fox Crime Serija: "Detektiv na Floridi"
      21.00 Fox Serija: "Milerovi"
      21.00 Sci-Fi Serija: "Školski duhovi"
      21.00 Pink family Serija: "Najgori Božić mog života"
      21.03 HRT 1 Serija: "Stipe u gostima"
      21.10 AXN Serija. "Zvezdana kapija"
      21.25 Fox Serija: "Luda ekipa"
      21.30 Pink family Serija: "Poaro"
      21.45 HBO Serija: "Pravi detektiv"
      21.50 Fox Crime Serija. "Tihi svedok"
      22.00 Nova.rs Serija: "Kenedijevi"
      22.00 AXN Serija: "Spartak"
      22.00 HBO Comedy Serija: "Zdravo, dame"
      22.00 Sci-Fi Serija: "Misterije Hejvena"
      22.30 HBO Comedy Serija: "Devojke"
      22.30 Pink family Serija. "Vreme prolazi"
      22.30 RTS 1 Serija: "Salamander"
      22.45 HBO Serija: "Uzvratni udarac"
      22.50 Fox Crime Serija: "Zločinački umovi"
      23.00 Sci-Fi Serija: "Posetioci iz praiskona"
      23.00 AXN Serija: "Givensova pravda"
      23.08 HRT 2 Serija: "Nemi svedok"
      23.30 Pink family Serija: "Falični pansion"
      23.40 Fox Life Serija: "Škola za parove"
      23.45 Fox Crime Serija: "Bostonski advokati"
      23.45 Fox Serija: "Uspavana dolina"
      00.00 Pink family Serija: "Izgubljena devojka"
      00.00 B92 Serija: "Stalna meta"
      00.30 Fox Life Serija: "Bivši"
      00.40 Fox Crime Serija: "Bostonski advokati"
      00.40 AXN Serija. "Lepotica i zver"
      01.00 Pink family Serija: "Sve se vrti oko seksa"
      01.15 Fox Crime Serija: "Zločinački umovi"
      01.30 AXN Serija: "Zvezdana kapija"
      02.10 Fox Life Serija: "Opake služavke"
      02.50 Cinemax Serija: "Žica"
      04.00 Universal Channel Serija. "Ubistva u Midsameru"
    • TV program - ponedeljak, 3. februar 2014.
      Serije - program posle 10.00

      -10.00 HBO Comedy -Serija: "Ponovo slavna"
      -10.00 Pink family -Serija. "Studio 24"
      -10.10 Sci-Fi -Serija: "Utočište"
      -10.20 Universal Channel -Serija. "Ubistva u Midsameru"
      -10.25 Fox Life -Serija: "Emili Evans"
      -10.25 Fox Crime -Serija: "Transporter"
      -10.30 HBO Comedy -Serija: "Bernard"
      -10.30 Pink family -Serija. "Letnje avanture"
      -10.45 Fox -Serija: "Svi vole Rejmonda"
      -11.00 Pink family -Serija: "Sestrice"
      -11.10 Sci-Fi -Serija: "Zvezdana kapija"
      -11.15 Prva plus -Serija: "Nikita"
      -11.20 AXN -Serija : "Interventna jedinica"
      -12.00 Fox Crime -Serija: "Otac Braun"
      -12.00 Fox Movies -Serija: "Pariski forenzičari"
      -12.00 HBO -Serija: "Vaspitanje za početnike"
      -12.00 Prva plus -Serija: "Dva i po muškarca"
      -12.00 Pink family -Serija. "Doktor Haus"
      -12.15 AXN -Serija: "Džeg"
      -12.15 HRT 2 -Serija. "Hotel dvorac Ort"
      -12.20 Universal Channel -Serija: "Vidovnjak"
      -12.25 Fox -Serija: "Kasl"
      -12.35 HRT 1 -Serija: "Znaj da te volim"
      -12.45 RTS 1 -Serija: "Mesto zločina"
      -13.00 Pink family -Serija: "Najgori Božić mog života"
      -13.10 Sci-Fi -Serija: "Činjenice i laži"
      -13.10 OBN -Serija. "Odbačena"
      -13.10 AXN -Serija: "Sestra Hotorn"
      -13.20 Universal Channel -Serija: "Monk"
      -13.30 Pink family -Serija: "Poaro"
      -13.50 Fox Crime -Serija: "Mornarički istražitelji"
      -14.00 OBN -Serija: "Ifet"
      -14.00 AXN -Serija: "Merlin"
      -14.00 Prva -Serija: "Neukrotivo srce"
      -14.00 HBO Comedy -Serija "Internet terapija", tri epizode
      -14.00 Prva plus -Serija: "Nikita"
      -14.00 Nova.rs -Serija: "Sulejman Veličanstveni"
      -14.10 Sci-Fi -Serija: "Kajl"
      -14.20 Universal Channel -Serija: "Plave krvi"
      -14.30 Fox Crime -Serija: "Ubrzana istraga"
      -14.30 Pink family -Serija: "Vreme prolazi"
      -14.45 HRT 2 -Serija: "Degrasi"
      -14.55 Fox -Serija: "Bouns"
      -15.00 Pink -Serija: "Sila"
      -15.00 Pink 2 -Serija: "Pariske priče"
      -15.00 OBN -Serija. "Neželjene"
      -15.00 Prva -Serija: "Karadaji"
      -15.09 Studio B -Serija. "Nesavršeni zločin"
      -15.10 HRT 2 -Serija: "Zviždač"
      -15.10 Sci-Fi -Serija: "Skladište"
      -15.20 Universal Channel -Serija: "Dobra žena"
      -15.25 Fox Crime -Serija: "Bostonski advokati"
      -15.25 HRT 1 -Serija: "Tražim srodnu dušu"
      -15.30 Fox Life -Serija: "Seks i grad"
      -15.30 Pink family -Serija: "Falični pansion"
      -15.40 AXN -Serija: "Zvezdane staze"
      -15.45 Pink 2 -Serija: "Falični pansion"
      -15.55 RTS satelit -Serija: "Vojna akademija"
      -15.55 RTS 1 -Serija: "Vojna akademija"
      -16.00 Pink family -Serija: "Izgubljena devojka"
      -16.00 Prva -Serija: "Čari"
      -16.00 HRT 1 -Serija. "Hartlend"
      -16.00 Pink -Serija: "Nakuša"
      -16.10 Sci-Fi -Serija: "Zvezdana kapija"
      -16.20 Universal Channel -Serija: "Ubistva u Midsameru"
      -16.20 BN -Serija: "Pečat"
      -16.25 Fox Crime -Serija: "Red i zakon"
      -16.30 Fox Life -Serija: "Knjižarka"
      -16.30 Pink 2 -Serija: "Godine prolaze"
      -16.35 Fox -Serija: "Laži me"
      -16.35 AXN -Serija: "Utočište"
      -16.35 OBN -Serija: "Feriha"
      -16.50 RTS 2 -Serija. "Epizode"
      -17.00 B92 -Serija: "Život prema Džimu"
      -17.00 Prva -Serija: "Odbačena"
      -17.00 Prva plus -Serija: "Bez traga"
      -17.00 Sinemanija -Serija. "Čuvari plaže"
      -17.00 Pink family -Serija: "Sve se vrti oko seksa"
      -17.10 Fox Crime -Serija: "Transporter"
      -17.20 Fox Life -Serija. "Emili Ovens"
      -17.30 B92 -Serija: "Nikita"
      -17.30 AXN -Serija: "Beverli Hils"
      -17.45 Studio B -Serija: "Bitange i princeze"
      -18.00 Pink 2 -Serija: "Oluja"
      -18.00 OBN -Serija: "Nakuša"
      -18.00 Pink family -Serija. "Studio 24"
      -18.10 Sci-Fi -Serija: "Kajl"
      -18.10 Fox Life -Serija: "Očajne domaćice"
      -18.20 Universal Channel -Serija: "Vidovnjak"
      -18.20 Hepi -Serija: "Zavet ljubavi"
      -18.20 AXN -Serija: "Interventna jedinica"
      -18.30 HBO Comedy -Serija. "Ponovo slavna"
      -18.30 Pink family -Serija. "Letnje avanture"
      -18.30 BN -Serija: "Eva Luna"
      -18.50 HRT 1 -Serija: "Naši i vaši"
      -19.00 Pink -Serija: "Mala nevesta"
      -19.00 Pink family -Serija: "Sestrice"
      -19.00 Pink 2 -Serija: "Sve se vrti oko seksa"
      -19.00 HBO Comedy -Serija: "Obdaren", dve epizode
      -19.10 Sci-Fi -Serija: "Utočište"
      -19.15 AXN -Serija: "Džeg"
      -19.20 Prva -Serija: "Domaćice sa Bosfora"
      -19.30 Prva plus -Serija: "Dva i po muškarca"
      -19.55 Fox Crime -Serija. "Otac Braun"
      -20.00 Fox Life -Serija: "Ljubavnice"
      -20.00 Fox Movies -Serija: "Pariski forenzičari"
      -20.00 Nova.rs -Serija: "Sulejman Veličanstveni"
      -20.00 Studio B -Serija: "Bitange i princeze"
      -20.00 OBN -Serija: "Feriha"
      -20.00 Pink family -Serija. "Doktor Haus"
      -20.00 HRT 2 -Serija: "Roditelji i deca"
      -20.05 HBO -Serija: "Pravi detektiv"
      -20.05 Fox -Serija: "Kasl"
      -20.05 RTS satelit -Serija: "Vojna akademija"
      -20.05 RTS 1 -Serija: "Vojna akademija"
      -20.10 Republika Srpska -Serija: "Budva na pjenu od mora"
      -20.10 AXN -Serija: "Marinci"
      -20.10 Vojvodina 1 -Serija: "Odisej"
      -20.20 Universal Channel -Serija: "Misterije Hejvena"
      -20.20 Prva -Serija: "Izgubljena čast"
      -20.55 Fox Crime -Serija: "Mornarički istražitelji"
      -20.55 Fox Life -Serija: "Ludnica u Klivlendu"
      -21.00 Pink family -Serija: "Skupi sati"
      -21.00 AXN -Serija: "Havaji 5-0"
      -21.00 RTS 2 -Serija. "Epizode"
      -21.00 Fox -Serija: "Uspavana dolina"
      -21.05 OBN -Serija: "Ifet"
      -21.05 HBO -Serija: "Devojke"
      -21.20 Universal Channel -Serija: "Nervatura zločina"
      -21.30 Pink family -Serija: "Poaro"
      -21.35 HBO -Serija: "Zdravo, dame"
      -21.43 RTS 1 -Serija: "Hispanija"
      -21.50 Fox Life -Serija: "Ne veruj komšinici iz stana 23"
      -21.50 HRT 2 -Serija: "Motel Bejts"
      -21.50 Fox Crime -Serija: "Zločinački umovi"
      -21.50 AXN -Serija: "Nezaboravna"
      -22.00 Prva -Serija: "Na terapiji"
      -22.00 Sci-Fi -Serija: "Školski duhovi"
      -22.00 HRT 1 -Serija: "Mamutica"
      -22.00 OBN -Serija: "Odbačena"
      -22.30 Pink family -Serija. "Vreme prolazi"
      -22.35 HRT 2 -Serija: "Istražitelji Las Vegas"
      -22.45 Fox Life -Serija: "Seks i grad"
      -22.45 Fox Crime -Serija: "Bostonski advokati"
      -22.50 Fox -Serija: "Američka horor priča"
      -23.00 Sci-Fi -Serija: "Misterije Hejvena"
      -23.00 HBO Comedy -Serija: "Obdaren", dve epizode
      -23.15 Cinemax -Serija: "Žica"
      -23.20 RTS 1 -Serija: "Mesto zločina"
      -23.20 HRT 2 -Serija: "Advokatska elita"
      -23.30 Pink family -Serija: "Falični pansion"
      -23.30 Prva plus -Serija: "Vampirski dnevnici"
      -23.30 Pink -Serija: "Agencija za SIS"
      -23.40 Fox Crime -Serija: "Zločinački umovi"
      -23.45 Fox Movies -Serija: "Pariski forenzičari"
      -23.45 Fox -Serija: "Dekster"
      -23.45 Fox Life -Serija: "Ludnica u Klivlendu"
      -00.00 Pink family -Serija: "Izgubljena devojka"
      -00.00 Pink -Serija: "Sjedinjene države Tare"
      -00.10 HRT 2 -Serija: "Seks i grad"
      -00.10 Republika Srpska -Serija: "Misterije Hejvena"
      -00.15 Prva plus -Serija: "Bez traga"
      -00.20 AXN -Serija: "Havaji 5-0"
      -00.30 Fox Life -Serija: "Ne veruj komšinici iz stana 23"
      -00.35 B92 -Serija: "Nikita"
      -00.40 Fox -Serija: "Američka horor priča"
      -00.55 Republika Srpska -Serija: "Istražitelji iz Majamija"
      -01.00 Prva -Serija: "Karadaji"
      -01.00 Pink family -Serija: "Sve se vrti oko seksa"
      -01.10 AXN -Serija: "Nezaboravna"
      -01.15 BN -Serija: "Eva Luna"
      -01.20 Universal Channel -Serija: "Misterije Hejvena"
      -01.25 Fox Crime -Serija: "Zločin"
      -01.35 Republika Srpska -Serija: "Do usijanja"
      -01.47 RTS 1 -Serija: "Otpisani"
      -02.20 Universal Channel -Serija: "Panduri novajlije"
      -04.15 Pink 2 -Serija: "Pariske priče"
      -04.55 RTS satelit -Serija: "Vojna akademija"
    • TV program - utorak, 4. februar 2014.
      Serije - program posle 11.00

      11.00 Pink family Serija: "Godine prolaze"
      11.10 Sci-Fi Serija: "Zvezdana kapija"
      11.15 Prva plus Serija: "Nikita"
      11.15 Fox Life Serija: "Ali Mekbil"
      11.20 AXN Serija: "Interventna jedinica"
      11.35 Fox Serija: "Luda ekipa"
      12.00 Prva plus Serija: "Dva i po muškarca"
      12.00 Fox Movies Serija: "Pariski forenzičari"
      12.00 HRT 2 Serija: "Hotel dvorac Ort"
      12.00 Pink family Serija: "Doktor Haus"
      12.15 AXN Serija: "Džeg"
      12.20 Universal Channel Serija: "Vidovnjak"
      12.25 Fox Serija: "Kasl"
      12.30 RTS 1 Serija: "Mesto zločina"
      12.35 HRT 1 Serija "Znaj da te volim"
      12.55 Fox Crime Serija: "Rimski forenzičari"
      13.00 Pink family Serija: "Najgora nedelja mog života"
      13.10 Sci-Fi Serija. "Činjenice i laži"
      13.10 AXN Serija: "Marinci"
      13.10 OBN Serija. "Odbačena"
      13.20 Universal Channel Serija: "Monk"
      13.30 Pink family Serija: "Poaro"
      13.50 Fox Crime Serija: "Mornarički istražitelji"
      14.00 Nova.rs Serija: "Sulejman Veličanstveni"
      14.00 OBN Serija: "Ifet"
      14.00 Prva Serija: "Neukrotivo srce"
      14.00 AXN Serija: "Merlin"
      14.00 Prva plus Serija: "Nikita"
      14.05 Hepi Serija: "Zavet ljubavi"
      14.10 Republika Srpska Serija: "Budva na pjenu od mora"
      14.10 Sci-Fi Serija: "Kajl"
      14.20 Universal Channel Serija. "Plave krvi"
      14.30 Pink family Serija: "The Insiders Guide to Love"
      14.40 Fox Crime Serija: "Besni psi"
      14.45 HRT 2 Serija: "Degrasi"
      15.00 OBN Serija: "Neželjene"
      15.00 Pink Serija: "Sila"
      15.00 Pink 2 Serija: "Pariske priče"
      15.00 Prva Serija: "Karadaji"
      15.05 Vojvodina 1 Serija: "Odisej"
      15.08 Studio B Serija: "Nesavršen zločin"
      15.10 Sci-Fi Serija: "Alfe"
      15.10 HRT 2 Serija: "Zviždač"
      15.15 HBO Comedy Serija: "Partneri"
      15.20 Universal Channel Serija: "Dobra žena"
      15.30 Fox Life Serija. "Seks i grad"
      15.30 Pink family Serija. "Prekobrojni"
      15.35 Fox Crime Serija: "Bostonski advokati"
      15.40 AXN Serija: "Zvezdane staze"
      15.45 Pink 2 Serija: "Falični pansion"
      15.55 RTS 1 Serija: "Vojna akademija"
      15.55 RTS satelit Serija: "Vojna akademija"
      16.00 Pink family Serija: "Izgubljena devojka"
      16.00 Pink Serija: "Nakuša"
      16.00 HRT 1 Serija: "Hartlend"
      16.00 Prva Serija: "Čari"
      16.10 Sci-Fi Serija: "Zvezdana kapija"
      16.20 Universal Channel Serija: "Ubistva u Midsameru"
      16.25 Fox Crime Serija: "Red i zakon"
      16.30 Fox Life Serija: "Knjižarka"
      16.30 Pink 2 Serija: "Godine prolaze"
      16.35 AXN Serija: "Utočište"
      16.35 OBN Serija: "Feriha"
      16.35 Fox Serija: "Laži me"
      17.00 Pink family Serija: "Sve se vrti oko seksa"
      17.00 Sinemanija Serija: "Čuvari plaže"
      17.00 Prva Serija: "Odbačena"
      17.00 B92 Serija: "Život prema Džimu"
      17.00 Prva plus Serija: "Bez traga"
      17.05 RTS 2 Serija: "Epizode"
      17.20 Fox Life Serija: "Emili Ovens"
      17.30 AXN Serija: "Beverli Hils"
      17.30 B92 Serija: "Nikita"
      17.45 Studio B Serija: "Bitange i princeze"
      18.00 Fox Crime Serija. "Transporter"
      18.00 Pink family Serija: "Studio 24"
      18.00 Pink 2 Serija: "Oluja"
      18.00 OBN Serija. "Nakuša"
      18.10 Fox Life Serija: "Očajne domaćice"
      18.10 Sci-Fi Serija: "Kajl"
      18.20 AXN Serija: "Interventna jedinica"
      18.20 Hepi Serija. "Zavet ljubavi"
      18.20 Universal Channel Serija: "Vidovnjak"
      18.25 Republika Srpska Serija: "Bolji život"
      18.30 BN Serija: "Eva Luna"
      18.30 Pink family Serija: "Letnje avanture"
      18.30 HBO Comedy Serija: "Ponovo slavna"
      18.54 HRT 1 Serija: "Naši i vaši"
      18.55 Fox Crime Serija: "Rimski forenzičari"
      19.00 HBO Comedy Serija: "Kako uspeti u Americi"
      19.00 Pink family Serija: "Godine prolaze"
      19.00 Pink 2 Serija: "Sve se vrti oko seksa"
      19.00 Pink Serija: "Mala nevesta"
      19.05 Fox Life Serija: "Gimnazijske traume"
      19.10 Sci-Fi Serija. "Utočište"
      19.15 AXN Serija: "Džeg"
      19.20 Universal Channel Serija: "Monk"
      19.20 Prva Serija: "Domaćice sa Bosfora"
      19.30 HBO Comedy Serija: "Novozelanđani u Njujorku"
      19.30 Prva plus Serija: "Dva i po muškarca"
      20.00 Pink Serija: "Sila"
      20.00 Pink family Serija: "Doktor Haus"
      20.00 Fox Life Serija: "Opake služavke"
      20.00 Studio B Serija: "Bitange i princeze"
      20.00 OBN Serija: "Feriha"
      20.00 Cinemax Serija: "Treme"
      20.00 Nova.rs Serija: "Sulejman Veličanstveni"
      20.00 Fox Crime Serija: "Ubrzana istraga"
      20.00 Fox Movies Serija: "Pariski forenzičari"
      20.00 HBO Comedy Serija: "Internet terapija"
      20.05 RTS 1 Serija: "Vojna akademija"
      20.05 RTS satelit Serija: "Vojna akademija"
      20.05 Fox Serija: "Kasl"
      20.10 Republika Srpska Serija: "Budva na pjenu od mora"
      20.10 Vojvodina 1 Serija: "Odisej"
      20.10 AXN Serija: "Marinci Los Anđeles"
      20.20 Prva Serija: "Izgubljena čast"
      20.20 Universal Channel Serija: "Misterije Hejvena"
      20.55 Fox Crime Serija: "Mornarički istražitelji"
      21.00 RTS 2 Serija: "Epizode"
      21.00 Pink family Serija: "Najgora nedelja mog života"
      21.00 HRT 2 Serija: "Motel Bajts"
      21.00 Fox Serija: "Marvelovi specijalni agenti"
      21.00 AXN Serija: "Marinci"
      21.00 OBN Serija: "Ifet"
      21.30 Pink family Serija: "Poaro"
      21.45 HRT 2 Serija: "Istražitelji iz Majamija"
      21.50 HRT 1 Serija: "Mamutica"
      21.50 Fox Crime Serija. "Zločinački umovi"
      21.50 Fox Life Serija: "Osveta"
      22.00 Sci-Fi Serija: "Posetioci iz praiskona"
      22.00 Prva Serija: "Na terapiji"
      22.10 OBN Serija: "Odbačena"
      22.20 HBO Serija: "Uzvratni udarac"
      22.30 HRT 2 Serija: "Advokatska elita"
      22.30 Pink family Serija: "The Insiders Guide to Love"
      22.40 AXN Serija: "Marinci iz Los Anđelesa"
      22.45 Fox Life Serija: "Seks i grad"
      22.50 Fox Serija: "Kasl"
      22.50 Fox Crime Serija: "Mornarički istražitelji"
      23.00 OBN Serija: "Neželjene"
      23.20 Universal Channel Serija: "Ubistva u Midsameru"
      23.20 RTS 1 Serija: "Mesto zločina"
      23.25 HRT 2 Serija: "Seks i grad"
      23.30 Studio B Serija: "Nesavršen zločin"
      23.30 Prva plus Serija: "Vampirski dnevnici"
      23.30 AXN Serija: "Robokap"
      23.30 Pink family Serija: "Falični restoran"
      23.45 Fox Crime Serija: "Bostonski advokati"
      23.45 Fox Serija: "Dekster"
      23.45 Fox Movies Serija: "Pariski forenzičari"
      24.40 Fox Life Serija: "Opake služavke"
      00.00 Pink family Serija: "Izgubljena devojka"
      00.00 Pink Serija: "Agencija za SIS"
      00.15 Prva plus Serija: "Bez traga"
      00.20 AXN Serija. "Marinci"
      00.25 Republika Srpska Serija: "Misterije Hejvena"
      00.30 Pink Serija: "Sjedinjene države Tare"
      00.30 Fox Life Serija: "Osveta"
      00.35 B92 Serija: "Nikita"
      00.40 Fox Serija: "Sve po zakonu"
      01.00 Pink family Serija: "Sve se vrti oko seksa"
      01.00 Prva Serija: "Karadaji"
      01.10 Republika Srpska Serija: "Istražitelji iz Majamija"
      01.15 BN Serija: "Eva Luna"
      01.20 Universal Channel Serija: "Misterije Hejvena"
      01.25 Fox Life Serija: "Gimnazijske traume"
      01.47 RTS 1 Serija: "Otpisani"
      01.50 Republika Srpska Serija: "Do usijanja"
      02.00 Pink family Serija: "Studio 24"
      02.20 Universal Channel Serija: "Panduri novajlije"
      03.10 HBO Comedy Serija: "Kako uspeti u Americi"
      03.20 Universal Channel Serija. "Opasna tajna"
      03.40 HBO Comedy Serija: "Novozelanđani u Njujorku"
      04.30 Pink 2 Serija: "Pariske priče"
      04.55 RTS satelit Serija: "Vojna akademija"
    • TV program - sreda, 5. februar 2014.
      Serije - program posle 11.00

      11.00 Pink family Serija: "Godine prolaze"
      11.10 Sci-Fi Serija: "Zvezdana kapija"
      11.15 Fox Life Serija: "Ali Mekbil"
      11.15 Prva plus Serija: "Nikita"
      11.20 AXN Serija: "Interventna jedinica"
      11.35 Fox Serija: "Gudvinove igre"
      12.00 Prva plus Serija: "Dva i po muškarca"
      12.00 HRT 2 Serija: "Hotel dvorac Ort"
      12.00 Pink family Serija: "Doktor Haus"
      12.00 Fox Movies Serija: "Pariski forenzičari"
      12.15 AXN Serija: "Džeg"
      12.20 Universal Channel Serija: "Vidovnjak"
      12.25 Fox Serija: "Kasl"
      12.30 RTS 1 Serija: "Mesto zločina"
      12.35 HRT 1 Serija: "Znaj da te volim"
      12.55 Fox Crime Serija: "Rimski forenzičari"
      13.00 Pink family Serija: "Najgora nedelja mog života"
      13.10 AXN Serija: "Marinci"
      13.10 Sci-Fi Serija: "Lovci na duhove"
      13.10 OBN Serija: "Odbačena"
      13.20 Universal Channel Serija: "Monk"
      13.30 Pink family Serija: "Poaro"
      13.50 Fox Crime Serija: "Mornarički istražitelji"
      14-45 HRT 2 Serija: "Degrasi"
      14.00 Prva plus Serija: "Nikita"
      14.00 Nova.rs Serija: "Sulejman Veličanstveni"
      14.00 OBN Serija: "Ifet"
      14.00 Prva Serija: "Neukrotivo srce"
      14.00 AXN Serija: "Merlin"
      14.05 Hepi Serija: "Zavet ljubavi"
      14.10 Republika Srpska Serija: "Budva na pjenu od mora"
      14.10 Sci-Fi Serija: "Kajl"
      14.20 Universal Channel Serija: "Plave krvi"
      14.30 HBO Comedy Serija: "Internet terapija"
      14.30 Pink family Serija: "The Insiders Guide to Love"
      14.40 Fox Crime Serija: "Trinaesti apostol"
      14.45 Fox Serija: "Marvelovi specijalni agenti"
      15,35 Fox Crime Serija: "Bostonski advokati"
      15.00 Pink 2 Serija: "Pariske priče"
      15.00 OBN Serija: "Neželjene"
      15.00 Prva Serija: "Karadaji"
      15.00 HBO Comedy Serija: "Partneri"
      15.00 Pink Serija. "Sila"
      15.05 Vojvodina 1 Serija: "Odisej"
      15.08 Studio B Serija: "Nesavršen zločin"
      15.10 HRT 2 Serija: "Zviždač"
      15.10 Sci-Fi Serija: "Skladište"
      15.20 Universal Channel Serija: "Dobra žena"
      15.20 HRT 1 Društvena mreža
      15.30 Pink family Serija. "Falični pansion"
      15.30 Fox Life Serija: "Seks i grad"
      15.45 Pink 2 Serija: "Falični pansion"
      15.45 AXN Serija: "Zvezdane staze"
      15.55 RTS 1 Serija: "Vojna akademija"
      15.55 RTS satelit Serija: "Vojna akademija"
      16.00 Prva Serija: "Čari"
      16.00 HRT 1 Serija: "Hartlend"
      16.00 Pink Serija: "Nakuša"
      16.00 Pink family Serija: "Izgubljena devojka"
      16.10 Sci-Fi Serija: "Zvezdana kapija"
      16.20 Universal Channel Serija: "Ubistva u Midsameru"
      16.25 Fox Crime Serija: "Red i zakon"
      16.30 Pink 2 Serija: "Godine prolaze"
      16.30 Fox Life Serija: "Knjižarka"
      16.35 Fox Serija: "Laži me"
      16.35 AXN Serija: "Utočište"
      16.35 OBN Serija: "Feriha"
      16.40 HBO Serija: "Vaspitanje za početnike"
      16.59 RTS 2 Serija: "Epizode"
      17.00 Pink family Serija: "Sve se vrti oko seksa"
      17.00 Prva Serija: "Odbačena"
      17.00 Sinemanija Serija: "Čuvari plaže"
      17.00 B92 Serija: "Život po Džimu"
      17.00 Prva plus Serija: "Bez traga"
      17.20 Fox Life Serija: "Emili Ovens"
      17.30 AXN Serija: "Beverli Hils"
      17.30 B92 Serija. "Nikita"
      17.45 Studio B Serija: "Bitange i princeze"
      18.00 Pink 2 Serija. "Oluja"
      18.00 Fox Crime Serija: "Transporter"
      18.00 OBN Serija: "Nakuša"
      18.00 Pink family Serija: "Studio 24"
      18.10 Fox Life Serija: "Očajne domaćice"
      18.10 Sci-Fi Serija: "Kajl"
      18.20 Universal Channel Serija: "Vidovnjak"
      18.20 Hepi Serija: "Zavet ljubavi"
      18.20 AXN Serija: "Interventna jedinica"
      18.30 Pink family Serija: "Letnje avanture"
      18.30 BN Serija: "Eva Luna"
      18.30 HBO Comedy Serija: "Ponovo slavna"
      18.50 HRT 1 Serija: "Naši i vaši"
      18.55 Fox Crime Serija: "Rimski forenzičari"
      19.00 Pink Serija: "Mala nevesta"
      19.00 HBO Comedy Serija: "Kako uspeti u Americi"
      19.00 Pink family Serija: "Godine prolaze"
      19.00 Pink 2 Serija: "Sve se vrti oko seksa"
      19.10 Sci-Fi Serija: "Utočište"
      19.15 AXN Serija. "Džeg"
      19.20 Universal Channel Serija: "Monk"
      19.20 Prva Serija: "Domaćice sa Bosfora"
      19.30 HBO Comedy Serija: "Novozelanđani u Njurjoku"
      19.30 Prva plus Serija: "Dva i po muškarca"
      20.00 HBO Comedy Serija: "Internet terapija"
      20.00 Nova.rs Serija: "Sulejman Veličanstveni"
      20.00 Fox Crime Serija: "Ubrzana istraga"
      20.00 Pink family Serija: "Doktor Haus"
      20.00 Pink Serija. "Sila"
      20.00 OBN Serija: "Feriha"
      20.00 Studio B Serija: "Bitange i princeze"
      20.00 Fox Movies Serija: "Pariski forenzičari"
      20.00 Fox Life Serija: "Ljubavnice"
      20.05 RTS satelit Serija. "Vojna akademija"
      20.05 Fox Serija: "Kasl"
      20.05 RTS 1 Serija: "Vojna akademija"
      20.10 Vojvodina 1 Serija: "Odisej"
      20.10 Republika Srpska Serija: "Budva na pjenu od mora"
      20.10 AXN Serija: "Marinci"
      20.20 Prva Serija. "Izgubljena čast"
      20.20 Universal Channel Serija: "Misterije Hejvena"
      20.55 Fox Crime Serija: "Mornarički istražitelji"
      20.55 Fox Life Serija: "Bivši"
      21.00 OBN Serija: "Ifet"
      21.00 RTS 2 Serija: "Epizode"
      21.00 AXN Serija: "Lepotica i zver"
      21.00 Fox Serija: "Bouns"
      21.00 Pink family Serija: "Najgora nedelja mog života"
      21.30 Pink family Serija: "Poaro"
      21.45 HBO Serija: "Pravi detektiv"
      21.50 AXN Serija: "Mladi vukodlak"
      21.50 HRT 2 Serija: "Istražitelji iz Majamija"
      21.50 Fox Crime Serija: "Tihi svedok"
      21.50 Fox Life Serija: "Škola za parove"
      21.55 Fox Serija: "Grejslend"
      22.00 Sci-Fi Serija: "Misterije Hejvena"
      22.00 OBN Serija: "Odbačena"
      22.00 Prva Serija: "Na terapiji"
      22.00 Cinemax Serija: "Žica"
      22.10 HRT 1 Serija: "Mamutica"
      22.30 Pink family Serija: "The Insiders Guide to Love"
      22.35 HRT 2 Serija: "Advokatska elita"
      22.40 AXN Serija: "Izgubljena devojka"
      22.45 Fox Life Serija. "Seks i grad"
      22.50 Fox Crime Serija: "Mornarički istražitelji"
      22.50 Fox Serija: "Kasl"
      23.00 Sci-Fi Serija: "Školski duhovi"
      23.05 Vojvodina 1 Serija: "Zaplet"
      23.20 RTS 1 Serija: "Mesto zločina"
      23.30 Pink family Serija: "Falični restoran"
      23.30 Prva plus Serija: "Vampirski dnevnici"
      23.30 AXN Serija: "Robokap"
      23.30 HRT 2 Serija: "Seks i grad"
      23.30 Universal Channel Serija: "Nervatura zločina"
      23.30 Studio B Serija: "Nesavršen zločin"
      23.40 Fox Life Serija: "Bivši"
      23.45 Fox Crime Serija: "Bostonski advokati"
      23.45 Fox Serija: "Dekster"
      23.45 Fox Movies Serija: "Pariski forenzičari"
      23.45 Republika Srpska Serija: "Misterije Hejvena"
      00.00 Pink family Serija: "Izgubljena devojka"
      00.15 Prva plus Serija: "Bez traga"
      00.30 Fox Life Serija: "Škola za parove"
      00.30 Pink Serija: "Agencija za SIS"
      00.35 B92 Serija. "Nikita"
      00.40 Fox Serija: "Bouns"
      00.50 Republika Srpska Serija: "Istražitelji iz Majamija"
      01.00 Pink family Serija: "Sve se vrti oko seksa"
      01.00 Pink Serija: "Sjedinjene države Tare"
      01.15 BN Serija: "Eva Luna"
      01.20 Universal Channel Serija: "Misterije Hejvena"
      01.25 Fox Crime Serija: "Zločin"
      01.30 Republika Srpska Serija: "Do usijanja"
      01.44 RTS 1 Serija: "Otpisani"
      02.00 Pink family Serija. "Studio 24"
      02.30 Pink family Serija. "Letnje avanture"
      02.30 Universal Channel Serija: "Panduri novajlije"
      03.00 Pink family Serija: "The Sisterhood"
      03.20 HBO Comedy Serija: "Kako uspeti u Americi"
      03.20 Universal Channel Serija: "Opasna tajna"
      03.50 HBO Comedy Serija: "Novozelanđani u Njurjoku"
      04.00 Pink family Serija. "Doktor Haus"
      04.55 RTS satelit Serija: "Vojna akademija"
    • TV program - četvrtak, 6. februar 2014.
      Serije - program posle 14.00

      14.00 OBN Serija: "Ifet"
      14.00 Prva plus Serija: "Nikita"
      14.00 AXN Serija: "Merlin"
      14.00 Prva Serija: "Neukrotivo srce"
      14.00 Nova.rs Serija: "Sulejman Veličanstveni"
      14.05 Hepi Serija. "Zavet ljubavi"
      14.10 Sci-Fi Serija: "Kajl"
      14.10 Republika Srpska Serija: "Budva na pjenu od mora"
      14.20 HBO Comedy Serija: "Internet terapija"
      14.20 Universal Channel Serija: "Plave krvi"
      14.30 Pink family Serija: "The Insiders Guide to Love"
      14.40 Fox Crime Serija: "Tihi svedok"
      14.45 HRT 2 Serija: "Degrasi"
      14.50 HBO Comedy Serija: "Partneri"
      15.00 Pink 2 Serija: "Pariske priče"
      15.00 OBN Serija. "Neželjena"
      15.00 Pink Serija: "Sila"
      15.05 Vojvodina 1 Serija: "Odisej"
      15.08 Studio B Serija: "Nesavršen zločin"
      15.10 Sci-Fi Serija: "Eureka"
      15.10 HRT 2 Serija: "Zviždač"
      15.15 Prva Serija: "Karadaji"
      15.20 Universal Channel Serija: "Dobra žena"
      15.30 Fox Life Serija: "Seks i grad"
      15.30 Pink family Serija. "Falični pansion"
      15.35 Fox Crime Serija: "Bostonski advokati"
      15.40 AXN Serija: "Zvezdane staze"
      15.45 Pink 2 Serija: "Falični pansion"
      15.55 RTS 1 Serija: "Vojna akademija"
      15.55 RTS satelit Serija: "Vojna akademija"
      16.00 Pink family Serija: "Izgubljena devojka"
      16.00 Pink Serija: "Nakuša"
      16.00 HRT 1 Serija: "Hartlend"
      16.09 Prva Serija: "Čari"
      16.10 Sci-Fi Serija: "Zvezdana kapija"
      16.20 Universal Channel Serija: "Ubistva u Midsameru"
      16.25 Fox Crime Serija. "Red i zakon"
      16.30 Pink 2 Serija: "Godine prolaze"
      16.30 Fox Life Serija: "Grad kuguara"
      16.35 Fox Serija: "Laži me"
      16.35 OBN Serija. "Feriha"
      16.35 AXN Serija: "Utočište"
      17.00 Prva plus Serija: "Bez traga"
      17.00 B92 Serija: "Život prema Džimu"
      17.00 Sinemanija Serija: "Čuvari plaže"
      17.00 Pink family Serija: "Sve se vrti oko seksa"
      17.02 Prva Serija: "Odbačena"
      17.15 RTS 2 Serija. "Epizode"
      17.20 Fox Life Serija: "Emili Ovens"
      17.30 B92 Serija: "Nikita"
      17.30 AXN Serija: "Beverli Hils"
      17.45 Studio B Serija: "Bitange i princeze"
      18.00 OBN Serija: "Nakuša"
      18.00 Pink family Serija: "Studio 24"
      18.10 Sci-Fi Serija: "Kajl"
      18.10 Fox Life Serija: "Očajne domaćice"
      18.20 Universal Channel Serija: "Vidovnjak"
      18.20 AXN Serija: "Interventna jedinica"
      18.20 Hepi Serija. "Zavet ljubavi"
      18.25 BN Serija: "Eva Luna"
      18.30 Pink family Serija: "Letnje avanture"
      18.30 HBO Comedy Serija: "Loše obrazovanje"
      18.50 HRT 1 Serija: "Naši i vaši"
      18.55 Fox Crime Serija. "Rimski forenzičari"
      19.00 Pink 2 Serija: "Sve se vrti oko seksa"
      19.00 HBO Comedy Serija: "Kako uspeti u Americi"
      19.00 Sci-Fi Serija: "Utočište"
      19.00 Pink family Serija: "Godine prolaze"
      19.00 Pink Serija: "Mala nevesta"
      19.15 AXN Serija: "Džeg"
      19.20 Prva Serija: "Domaćice sa Bosfora"
      19.20 Universal Channel Serija: "Monk"
      19.30 HBO Comedy Serija: "Novozelanđani u Njujorku"
      19.30 Prva plus Serija: "Dva i po muškarca"
      20.00 Nova.rs Serija: "Sulejman Veličanstveni"
      20.00 Fox Crime Serija: "Ubrzana istraga"
      20.00 HBO Comedy Serija: "Internet terapija"
      20.00 Fox Life Serija: "Ljubavnice"
      20.00 Pink Serija: "Sila"
      20.00 Fox Movies Serija. "Pariski forenzičari"
      20.00 OBN Serija. "Feriha"
      20.00 Pink family Serija: "Doktor Haus"
      20.00 Studio B Serija: "Bitange i princeze"
      20.05 RTS satelit Serija: "Vojna akademija"
      20.05 RTS 1 Serija: "Vojna akademija"
      20.05 Fox Serija: "Kasl"
      20.05 Vojvodina 1 Serija: "Odisej"
      20.10 AXN Serija: "Marinci"
      20.10 Republika Srpska Serija: "Budva na pjenu od mora"
      20.20 Universal Channel Serija: "Misterije Hejvena"
      20.20 Prva Serija: "Izgubljena čast"
      20.55 Fox Life Serija: "Pozovite babicu"
      20.55 Fox Crime Serija: "Mornarički istražitelji"
      21.00 OBN Serija: "Ifet"
      21.00 Pink family Serija: "Najgora nedelja mog života"
      21.00 AXN Serija: "Osnovno"
      21.00 RTS 2 Serija. "Epizode"
      21.30 Pink family Serija: "Poaro"
      21.30 Vojvodina 2 Serija: "Zaplet"
      21.45 HRT 1 Serija: "Borgen - sedište moći"
      21.50 Fox Crime Serija: "Detektiv na Floridi"
      21.50 Fox Life Serija: "Privatna praksa"
      21.50 AXN Serija: "Profilisanje"
      22.00 Prva Serija. "Na terapiji"
      22.00 OBN Serija: "Odbačena"
      22.30 Pink family Serija: "The Insiders Guide to Love"
      22.45 Fox Life Serija: "Seks i grad"
      22.50 AXN Serija: "Givensova pravda"
      22.50 Fox Crime Serija: "Mornarički istražitelji"
      22.50 Fox Serija: "Kasl"
      23.00 HRT 2 Serija: "Istražitelji iz Majamija"
      23.00 OBN Serija: "Neželjene"
      23.05 Vojvodina 1 Serija: "Zaplet"
      23.05 HBO Serija: "Spartak - Rat prokletih"
      23.20 RTS 1 Serija: "Mesto zločina"
      23.30 Pink Serija: "Agencija za SIS"
      23.30 Prva plus Serija: "Vampirski dnevnici"
      23.30 Pink family Serija: "Falični restoran"
      23.30 Studio B Serija: "Nesavršen zločin"
      23.40 Fox Life Serija: "Pozovite babicu"
      23.45 Fox Serija: "Dekster"
      23.45 Fox Crime Serija: "Bostonski advokati"
      23.45 Fox Movies Serija. "Pariski forenzičari"
      23.45 HRT 2 Serija: "Seks i grad"
      23.50 AXN Serija: "Robokap"
      00.00 Pink family Serija: "Izgubljena devojka"
      00.00 Pink Serija: "Sjedinjene države Tare"
      00.15 Prva plus Serija: "Bez traga"
      00.25 Republika Srpska Serija: "Misterije Hejvena"
      00.30 Fox Life Serija: "Privatna praksa"
      00.35 AXN Serija: "Osnovno"
      00.40 B92 Serija: "Nikita"
      01.00 Pink family Serija: "Sve se vrti oko seksa"
      01.10 Republika Srpska Serija: "Istražitelji iz Majamija"
      01.20 Universal Channel Serija: "Misterije Hejvena"
      01.30 B92 Serija. "Dome, slatki dome"
      01.50 Republika Srpska Serija: "Do usijanja"
      02.00 Pink family Serija. "Studio 24"
      02.15 Fox Serija: "Vilfred"
      02.20 Universal Channel Serija: "Panduri novajlije"
      02.30 Pink family Serija. "Letnje avanture"
      02.36 RTS 1 Serija: "Otpisani"
      03.00 Pink family Serija: "The Sisterhood"
      03.10 HBO Comedy Serija: "Kako uspeti u Americi"
      03.20 Universal Channel Serija: "Opasna tajna"
      03.40 HBO Comedy Serija: "Novozelanđani u Njujorku"
      04.00 Pink family Serija. "Doktor Haus"
      04.45 Pink 2 Serija: "Pariske priče"
      04.57 RTS satelit Serija: "Vojna akademija"
      05.15 BN Serija: "Eva Luna"
    • TV program - subota, 8. februar 2014.
      Serije - program posle 12.00

      12.00 Pink family Serija. "Doktor Haus"
      12.00 Prva Serija: "Domaćice sa Bosfora"
      12.00 Universal Channel Seija. "Dobra žena", pet epizoda
      12.25 Fox Serija. "Kako živeti s roditeljima"
      12.40 B92 Serija. "Život prema Džimu"
      12.55 HRT 2 Serija: "Dolina sunca"
      12.55 Fox Crime Serija: "Detektiv na Floridi"
      12.55 AXN Serija. "Inspektor Reks"
      13.00 OBN Serija: "Ifet", četiri epizode
      13.00 Pink family Serija: "Najgora nedelja mog života"
      13.10 Sci-Fi Serija: "Kajl"
      13.15 Fox Serija: "Gudvinove igre"
      13.30 Pink family Serija: "Poaro"
      13.45 Fox Crime Serija. "Otac Braun"
      13.45 Prva plus Serija: "Bez traga"
      13.55 Fox Life Serija: "Bivše žene Holivuda"
      14.30 Pink family Serija: "Insajderov Vodič za sreću"
      14.35 Fox Crime Serija: "Ubrzana istraga"
      14.45 AXN Serija: "Džeg"
      14.45 Fox Life Serija. "Očajne domaćice"
      15.05 Republika Srpska Serija: "Šešir profesora Vujića"
      15.30 Pink family Serija. "Prekobrojni"
      15.45 Fox Movies Serija: "Kobna izdaja"
      16.00 Pink Serija: "Sila"
      16.00 Pink family Serija: "Izgubljena devojka"
      16.03 RTS 1 Serija: "Vratiće se rode"
      16.03 RTS satelit Serija: "Vratiće se rode"
      16.20 Fox Crime Serija: "Transporter"
      16.35 AXN Serija. "Profilisanje"
      17.00 Pink family Serija: "Sve se vrti oko seksa"
      18.00 Pink family Serija. "Studio 24"
      18.05 Fox Crime Serija: "Mornarički istražitelji"
      18.30 Pink family Serija. "Letnje avanture"
      19.00 Fox Life Serija: "Ludnica u Klivlendu"
      19.00 Pink family Serija: "Godine prolaze"
      19.00 Sci-Fi Serija. "Zvezdana kapija"
      19.10 Fox Serija. "Kako živeti s roditeljima"
      19.30 Prva plus Serija: "Dva i po muškarca"
      19.55 Fox Life Serija: "Ne veruj komšinici iz stana 32"
      19.56 RTS 1 Serija: "Vratiće se rode"
      19.56 RTS satelit Serija: "Vratiće se rode"
      20.00 Pink family Serija. "Doktor Haus"
      20.00 OBN Serija: "Odbačena"
      20.00 Pink Serija: "Sila"
      20.05 Fox Serija: "Milerovi"
      20.10 Vojvodina 1 Serija: "Jevreji dolaze"
      20.10 BN Serija: "Lisice"
      20.10 AXN Serija. "Doktorka mafije"
      20.20 Prva Serija: "Crni Gruja"
      20.35 Fox Serija: "Luda ekipa"
      20.45 Fox Crime Serija: "Ubrzana istraga"
      20.50 Fox Life Serija: "Privatna praksa"
      21.00 OBN Serija: "Ifet"
      21.00 Pink family Serija: "Najgora nedelja mog života"
      21.00 AXN Serija: "Hatfildi i Makoji"
      21.30 Pink family Serija: "Poaro"
      21.45 Fox Life Serija: "Pozovite babicu"
      22.00 Cinemax Serija: "Benši"
      22.00 HBO Comedy Serija: "Potpredsednica"
      22.20 HRT 1 Serija: "Porodica Bordžija"
      22.30 Pink family Serija: "Insajderov Vodič za sreću"
      22.45 AXN Serija: "Givensova pravda"
      22.50 Fox Serija: "Američka horor priča"
      23.10 Universal Channel Serija: "Nervatura zločina"
      23.10 OBN Serija: "Neželjene"
      23.20 HRT 2 Serija: "Inspektor Džordž Džentli"
      23.30 Pink family Serija. "Prekobrojni"
      23.30 Prva Serija: "Na terapiji"
      23.35 Fox Crime Serija: "Bostonski advokati"
      23.45 Fox Serija. "Tjudorovi"
      00.00 Pink family Serija: "Izgubljena devojka"
      00.15 AXN Serija: "Hatfildi i Makoji"
      00.25 HBO Serija: "Braća po oružju"
      00.30 Fox Life Serija: "Bivše žene Holivuda"
      00.55 B92 Serija: "Stalna meta"
      00.57 Fox Serija: "Vaspitanje za početnike"
      01.00 Pink family Serija: "Sve se vrti oko seksa"
      01.25 Fox Crime Serija: "Zločinački umovi"
      01.30 BN Serija: "Oblaci putuju u Italiju"
      01.42 Fox Serija. "Tjudorovi"
      02.00 Pink family Serija. "Studio 24"
      03.00 HBO Comedy Serija: "Kako uspeti u Americi"
      03.00 Universal Channel Serija. "Opasna tajna"
      04.00 Universal Channel Serija: "Ubistva u Midsameru"
      04.20 HBO Comedy Serija: "Novozelanđani u Njujorku"
      04.20 Sci-Fi Serija: "Zvezdana kapija"
      04.54 RTS satelit Serija: "Vratiće se rode"
    • TV program - nedelja, 9. februar 2014.
      Serije - program posle 12.00

      12.00 Universal Channel Serija: "Monk", pet epizoda
      12.00 Pink family Serija. "Doktor Haus"
      12.20 B92 Serija. "Život po Džimu"
      12.25 Fox Serija: "Luda ekipa"
      12.50 Fox Crime Serija: "Tihi svedok"
      13.00 Pink family Serija: "Najgori Božić mog života"
      13.10 Sci-Fi Serija: "Kajl"
      13.15 AXN Serija: "Henkok"
      13.15 Fox Serija: "Futurama"
      13.30 Pink family Serija: "Poaro"
      13.50 Fox Crime Serija: "Zavisni od robije"
      14.15 OBN Serija: "Ifet"
      14.30 Pink family Serija: "Insajderov Vodič za sreću"
      14.40 Fox Crime Serija: "Ubrzana istraga"
      14.50 Fox Life Serija: "Gimnazijske traume"
      14.50 AXN Serija: "Džeg"
      15.00 HBO Comedy Serija: "Bernard"
      15.30 Pink family Serija: "Falični pansion"
      15.40 HRT 1 Serija: "Pošteno i prema zakonu"
      15.45 Prva plus Serija: "Dva i po muškarca"
      16.00 Pink family Serija: "Izgubljena devojka"
      16.08 RTS 1 Serija: "Odumiranje"
      16.13 RTS satelit Serija. "Odumiranje"
      16.25 Fox Crime Serija: "Transporter"
      16.35 Fox Serija: "Uspavana dolina"
      16.40 AXN Serija. "Profilisanje"
      17.00 Universal Channel Serija: "Ubistva u Midsameru", dve epizode
      17.00 Pink family Serija: "Sve se vrti oko seksa"
      17.25 Fox Serija: "Marvelovi specijalni agenti"
      17.55 HRT 1 Serija: "Poaro"
      18.00 Pink family Serija. "Studio 24"
      18.30 Pink family Serija. "Letnje avanture"
      18.40 AXN Serija: "Osnovno"
      19.00 Universal Channel Serija: "Nervatura zločina"
      19.00 Sci-Fi Serija: "Zvezdana kapija"
      19.00 Pink family Serija: "Sestrice"
      19.05 Fox Life Serija: "Opake služavke"
      19.05 Fox Crime Serija: "Mornarički istražitelji"
      19.10 Fox Serija: "Grejslend"
      19.15 Prva Serija. "Parada"
      19.30 Prva plus Serija: "Dva i po muškarca"
      19.40 HBO Serija: "Vaspitanje za početnike"
      20.00 Fox Life Serija: "Osveta"
      20.00 Prva Serija: "Crni Gruja"
      20.00 OBN Serija: "Odbačena"
      20.00 Pink family Serija. "Doktor Haus"
      20.00 Pink Serija: "Sila"
      20.05 RTS 1 Serija: "Odumiranje"
      20.05 Fox Serija: "Bouns"
      20.10 Republika Srpska Serija: "Šešir profesora Vujića"
      20.20 AXN Serija. "Lepotica i zver"
      20.50 OBN Serija: "Ifet"
      20.55 Fox Crime Serija: "Detektiv na Floridi"
      21.00 Universal Channel Serija: "Ubistva u Midsameru"
      21.00 Fox Serija: "Milerovi"
      21.00 Pink family Serija: "Najgori Božić mog života"
      21.00 Sci-Fi Serija: "Školski duhovi"
      21.05 HRT 1 Serija: "Stipe u gostima"
      21.10 AXN Serija. "Zvezdana kapija"
      21.25 Fox Serija: "Luda ekipa"
      21.30 Pink family Serija: "Poaro"
      21.40 Fox Crime Serija: "Zločinački umovi"
      21.45 HBO Serija: "Pravi detektiv"
      22.00 Sci-Fi Serija: "Misterije Hejvena"
      22.00 HBO Comedy Serija: "Idemo dalje"
      22.00 AXN Serija: "Spartak"
      22.30 Pink family Serija. "Vreme prolazi"
      22.30 HBO Comedy Serija: "Devojke"
      22.30 OBN Serija: "Neželjene"
      22.30 RTS 1 Serija: "Salamander"
      22.45 HBO Serija: "Uzvratni udarac"
      23.00 Sci-Fi Serija: "Posetioci iz praiskona"
      23.00 AXN Serija: "Givensova pravda"
      23.30 Fox Crime Serija: "Bostonski advokati"
      23.30 Pink family Serija: "Falični pansion"
      23.40 Fox Life Serija: "Škola za parove"
      00.00 Pink family Serija: "Izgubljena devojka"
      00.00 B92 Serija: "Stalna meta"
      00.05 HRT 2 Serija: "Nemi svedok"
      00.30 Fox Life Serija: "Bivši"
      00.40 AXN Serija. "Lepotica i zver"
      01.00 Pink family Serija: "Sve se vrti oko seksa"
      01.10 Universal Channel Serija: "Nervatura zločina"
      01.30 AXN Serija: "Zvezdana kapija"
      01.55 Fox Serija: "Sve po zakonu"
      02.05 Fox Crime Serija: "Zločinački umovi"
      02.05 HBO Comedy Serija: "Potpredsednica"
      02.10 Fox Life Serija: "Opake služavke"
      02.50 Sci-Fi Serija: "Kajl"
      03.00 HBO Comedy Serija: "Idemo dalje"
      03.30 HBO Comedy Serija: "Devojke"
      04.00 Universal Channel Serija. "Ubistva u Midsameru"
      05.03 RTS satelit Serija: "Odumiranje"