Pinned Serije na TV

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    • TV program - četvrtak, 27. mart 2014.
      Sport - program posle 14.00

      14.00 Sport klub 3 KHL: Baris - Salavat, direktno
      14.00 Eurosport 2 PTC finalna serija
      14.00 Sport klub 2 Pregled ruske lige
      14.00 Arenasport 4 Fudbal UEFA EURO: 50 Classic Matches Ep 15 i 16
      14.00 Arenasport 3 Fudbal: Sarajevo - Željezničar
      14.16 RTS 2 Tenis: Rodžer Federer - Kei Nišikori, r.
      14.30 Eurosport Biciklizam: Trka kroz Kataloniju
      14.30 Arenasport 2 Olimpijska serija
      14.45 SOS SOS vesti
      15.00 Arenasport 4 Košarka, pregled ABA lige
      15.00 Arenasport 1 Fudbal, Borusija TV
      15.00 Sport klub 2 Fudbal: Vest Hem - Hal
      15.30 Arenasport 4 Košarka, pregled Endesa lige
      15.30 Eurosport Biciklizam: Trka kroz Kataloniju, prenos
      15.30 Arenasport 2 Košarka, emisija U obruču
      15.35 SOS Liga budućih šampiona, pregled
      16.00 Arenasport 1 Fudbal, Arsenal TV
      16.00 SOS KG sport
      16.00 Arenasport 3 Fudbal: Juventus - Parma
      16.00 Arenasport 4 Fudbal: Borusija - Zenit
      16.30 Arenasport 2 Rukomet: Kil - Gepingen
      16.40 B92 Sportski pregled
      16.45 Sport klub 2 Na današnji dan
      16.45 SOS SOS vesti
      17.00 Sport klub 3 Fudbal: CSKA - Terek, ruski kup, direktno
      17.00 Sport klub 1 NBA Live
      17.00 Sport klub 2 Evroliga: CSKA - Bajern, direktno
      17.00 Arenasport 1 Košarka, magazin
      17.10 SOS Puls života
      17.15 Eurosport 2 Venecuela - Italija
      17.15 Eurosport Snuker, Engleska, prenos
      17.15 Sport klub 1 Program iz studija
      17.30 Arenasport 1 Košarka, pregled ABA lige
      17.45 RTS 2 Odbojka, pregled
      17.55 RTS 2 Odbojka: Vojvodina - Partizan, prenos
      18.00 Arenasport 1 Fudbal: Fiorentina - Milan
      18.00 Sport klub 1 Tenis: VTA i ATP Majami, prenos
      18.00 Arenasport 3 Fudbal: Vojvodina - Spartak
      18.00 Arenasport 2 ESPN Documentary
      18.00 Arenasport 4 Fudbal, pregled grčke lige
      18.15 Eurosport 2 Paragvaj - Španija
      18.30 Arenasport 4 Fudbal: Apolon - PAOK, uživo
      18.45 Sport klub 2 Evroliga. Žalgiris - Galatasaraj, direktno
      18.45 SOS Sportski dnevnik
      18.50 Sport klub 3 Čelzi TV vesti
      19.00 Sport klub 3 Košarka: Indijana -Majami
      19.00 Arenasport 2 UFC EFC 28: McLellan - Kruger, uživo
      19.15 SOS Fizioterapeuti
      19.15 Eurosport 2 Kampus
      19.30 SOS Fer plej
      19.45 SOS Srem sport
      19.45 Eurosport 2 Trka kroz Kataloniju, 4. etapa
      19.55 RTS 2 Rukomet (ž): Srbija - Švedska
      20.00 Arenasport 3 Fudbal, pregled Lige šampiona
      20.00 Sport klub 1 Tenis: VTA i ATP Majami, prenos
      20.00 Arenasport 1 Rukomet, magazin Bundeslige
      20.05 SOS Kup Srbije
      20.15 Arenasport 1 Rukomet: HSV - Berlin
      20.30 Arenasport 4 Arena klasik, fudbal
      20.45 Arenasport 4 Fudbal: Inter - Udineze, uživo
      20.45 Arenasport 3 Fudbal: Rens - Lil, uživo
      20.45 Sport klub 3 Fudbal: AZ Alkmar - Ajaks, direktno, polufinale holandskog kupa
      20.45 Sport klub 2 Evroliga: Unikaha - Olimpijakos, direktno
      20.45 SOS SOS vesti
      20.45 Eurosport Fudbal
      20.45 Eurosport 2 PTC finalna serija
      21.00 Arenasport 2 NHL: Filadelfija - Njujork Rendžers
      21.10 SOS SOS kolaž
      22.00 Arenasport 1 Fudbal: OFK Beograd - Jagodina, kup Srbije
      22.00 Sport klub 1 Pregled Premijer lige
      22.35 RTS 2 Klizanje, SP: Parovi, slobodno
      22.45 SOS Sportski dnevnik
      22.45 Sport klub 2 Fudbal: Liverpul - Sanderlend
      22.45 Eurosport 2 Snuker
      22.45 Arenasport 4 Košarka, pregled Endesa lige
      22.45 Arenasport 3 Fudbal, Borusija TV
      22.45 Sport klub 3 Insajd gran pri, Malezija
      23.00 Sport klub 1 Vesti
      23.00 Eurosport Fudbal: Paragvaj - Španija
      23.00 Arenasport 4 Poker
      23.00 Arenasport 2 Boks: Garsija - Lopez
      23.10 SOS Zona pres
      23.15 Eurosport 2 Watts
      23.15 Sport klub 3 Evroliga. Makabi - Real Madrid
      23.30 Sport klub 1 NBA Action
      23.45 Eurosport Fudbal
      23.45 Eurosport 2 San Hoze, Kostarika, četvrtfinale
      00.00 Arenasport 3 Fudbal: Arsenal - Svonsi
      00.00 Arenasport 4 Fudbal, pregled grčke lige
      00.00 Arenasport 1 Poker
      00.00 Sport klub 1 Tenis: ATP Majami, prenos
      00.05 RTS 2 Tenis. ATP Majami, četvrtfinale, prenos
      00.30 Arenasport 4 Fudbal, pregled brazilske lige
      00.30 Sport klub 2 Pregled argentinske lige
      00.45 SOS SOS vesti
      00.45 Arenasport 1 NCAA March Madnes: Bejlor - Viskonsin, uživo
      01.00 SOS Noćni program
      01.00 Arenasport 4 Fudbal: Palmeiras - Bragantino, uživo
      01.00 Sport klub 3 Fudbal: Hetafe - Filjareal
      01.30 Sport klub 2 Pregled turske lige
      02.00 Arenasport 3 Fudbal: Apolon - PAOK
      02.00 Sport klub 1 Magazin španske lige
      02.00 Eurosport 2 PTC finalna serija
      02.00 Sport klub 2 VTA Majami, polufinale, direktno
      02.30 Arenasport 2 Olimpijska serija
      02.30 Sport klub 1 Svet fudbala
      02.45 Sport klub 3 Evroliga: Ćalgiris - Galatasaraj
      02.45 Arenasport 1 NCAA March Madenss UCLA - Florida, uživo
      03.00 Sport klub 1 Formula 1: Malezija, trening
      03.59 RTS 2 Rukomet (ž): Srbija - Švedska, r.
      04.00 Arenasport 4 Fudbal: Čelzi - Galatasaraj
      04.00 Eurosport 2 Košarka, Evrokup
      04.00 Arenasport 3 Fudbal: Katanija - Napoli
      04.00 Arenasport 2 Košarka, pregled Endesa lige
      04.00 Sport klub 2 Fudbal: Zvole - NEC, holandski kup
      04.15 Sport klub 3 Fudbal: Barselona - Selta
      04.30 Arenasport 2 Rukomet: Gorenje - PSŽ
      05.15 RTS 2 Odbojka: Vojvodina - Partizan, r.
    • TV program - petak, 28. mart 2014.
      Serije - program posle 13.00

      13.00 Pink family Serija: "Studio 24"
      13.05 OBN Serija: "Odbačena"
      13.10 Sci-Fi Serija. "Činjenice i laži"
      13.10 Vojvodina 2 Serija: "Čast i poštovanje"
      13.20 Universal Channel Serija: "Kraljevski bolesnici"
      13.25 Fox Crime Serija: "Monk"
      13.25 AXN Serija
      13.30 Pink family Serija: "Mornarički istražitelji:Los Anđeles"
      14.00 Prva Serija: "Neukrotivo srce"
      14.00 Nova.rs Serija: "Sulejman Veličanstveni"
      14.00 OBN Serija: "Ifet"
      14.00 Prva plus Serija: "Nikita"
      14.10 Republika Srpska Serija: "Budva na pjenu od mora"
      14.10 Sci-Fi Serija: "Kajl"
      14.15 AXN Serija: "Merlin"
      14.20 Fox Crime Serija. "Linija Serangun"
      14.20 Universal Channel Serija: "Plave krvi"
      14.30 Pink family Serija: "Sve se vrti oko seksa"
      14.45 HBO Comedy Serija: "Moderna porodica"
      14.50 HRT 2 Serija. "Edžemont"
      14.55 Fox Serija: "Laži me"
      15.00 Prva Serija: "Karadaji"
      15.00 Pink Serija: "Sila"
      15.02 Pink 2 Serija: "Sestrice"
      15.05 Vojvodina 1 Serija. "Zaplet"
      15.05 OBN Serija: "Neželjene"
      15.05 HBO Comedy Serija: "Miranda"
      15.08 Studio B Serija: "Nesavršen zločin"
      15.10 Sci-Fi Serija: "Eureka"
      15.20 Fox Crime Serija: "Bostonski advokati"
      15.20 Universal Channel Serija: "Braća i sestre"
      15.25 Fox Life Serija: "Nova devojka"
      15.30 Pink family Serija: "Pariske priče"
      15.45 Fox Movies Serija: "Kobna izdaja"
      15.55 AXN Serija: "Posetioci iz praiskona"
      15.55 RTS satelit Serija: "Na putu za Montevideo"
      15.55 RTS 1 Serija: "Na putu za Montevideo"
      16.00 Pink Serija. "Nakuša"
      16.00 Pink family Serija: "Doktor Haus"
      16.00 Prva Serija: "Čari"
      16.02 Pink 2 Serija: "Potera"
      16.10 Fox Crime Serija: "Prevaranti"
      16.10 Sci-Fi Serija: "Zvezdana kapija"
      16.15 HRT 1 Serija: "Gorski lekar"
      16.20 Fox Life Serija: "Prva petorka"
      16.20 BN Serija: "Ruža vjetrova"
      16.20 Universal Channel Serija: "Ubistva u Midsameru"
      16.35 Fox Serija: "Las Vegas"
      16.35 OBN Serija: "Feriha"
      16.45 Pink Serija: "Sever Jug"
      16.45 AXN Serija: "Inspektor Reks"
      16.45 Pink 2 Serija: "Godine prolaze"
      17.00 Pink family Serija: "Čejs"
      17.00 Sinemanija Serija: "Čuvari plaže"
      17.00 Prva Serija: "Odbačena"
      17.00 Prva plus Serija: "Bez traga"
      17.00 Fox Crime Serija: "Mornarički istražitelji"
      17.15 HBO Comedy Serija: "Prosvetljena"
      17.15 Fox Life Serija: "Telo je dokaz"
      17.30 RTS 2 Serija: "Petar Veliki"
      17.40 AXN Serija: "Marinci"
      17.50 HBO Serija: "Filmovi i zvezde"
      17.50 Studio B Serija: "Sedam i po"
      17.55 Fox Crime Serija: "Odred za borbu protiv mafije"
      17.55 OBN Serija: "Nakuša"
      18.00 Pink family Serija: "Ujedinjene države Tare"
      18.00 Pink 2 Serija: "Poaro"
      18.00 HRT 2 Serija: "Tračerka"
      18.10 Fox Life Serija: "Osveta"
      18.10 Sci-Fi Serija: "Kajl"
      18.20 Universal Channel Serija: "Sve po zakonu"
      18.30 Pink family Serija: "Lepši život"
      18.30 BN Serija: "Eva Luna"
      18.30 AXN Serija: "Čuvar pravde"
      18.49 Pink 2 Serija: "Insajderov vodič za sreću"
      19.00 Fox Crime Serija: "Most"
      19.00 Pink family Serija: "Skupi sati"
      19.00 Pink Serija: "Mala nevesta"
      19.05 Fox Life Serija: "Kako je biti Erika"
      19.10 Sci-Fi Serija: "Utočište"
      19.20 Prva Serija: "Domaćice sa Bosfora"
      19.20 AXN Serija: "Havaji 5-0"
      19.20 Universal Channel Serija: "Kraljevski bolesnici"
      19.30 Prva plus Serija: "Dva i po muškarca"
      19.35 HBO Comedy Serija. "Vaspitanje za početnike"
      19.55 Fox Crime Serija: "Pariski forenzičari"
      20.00 Pink Serija: "Sila"
      20.00 OBN Serija: "Feriha"
      20.00 Fox Life Serija: "Opake služavke"
      20.00 Nova.rs Serija: "Sulejman Veličanstveni"
      20.00 Pink family Serija: "Gradska vreva"
      20.05 Fox Serija: "Kasl"
      20.05 RTS satelit Serija: "Na putu za Montevideo"
      20.05 HBO Serija: "Muvanje"
      20.05 RTS 1 Serija: "Na putu za Montevideo"
      20.10 AXN Serija
      20.10 Sci-Fi Serija: "Invazija vanzemaljaca"
      20.20 Universal Channel Serija: "Havaji 5-0"
      20.20 Prva Serija: "Izgubljena čast"
      20.35 HBO Serija: "Devojke"
      20.45 Fox Movies Serija: "Kobna izdaja"
      20.55 Fox Crime Serija: "Monk"
      21.00 AXN Serija: "Nezaboravna"
      21.00 Pink family Serija: "Studio 24"
      21.00 HRT 1 Serija: "Godišnjica mature"
      21.04 RTS 2 Serija: "Petar Veliki"
      21.05 OBN Serija. "Ifet"
      21.10 HBO Serija. "Braća po oružju"
      21.30 Pink family Serija: "Mornarički istražitelji:Los Anđeles"
      21.35 HRT 2 Serija: "Mladi Mors"
      21.50 Fox Crime Serija: "Novi stari slučajevi"
      21.55 Fox Life Serija: "Supruga za medalju"
      21.55 Fox Serija: "Milerovi"
      21.55 Nova.rs Mala istorija Srbije
      22.15 OBN Serija: "Odbačena"
      22.20 Fox Serija: "Luda ekipa"
      22.30 Pink family Serija: "Sve se vrti oko seksa"
      22.50 Fox Serija: "Kasl"
      22.50 Fox Crime Serija: "Mornarički istražitelji"
      23.00 Prva Serija: "Crni Gruja"
      23.05 OBN Serija: "Neželjene"
      23.11 HRT 2 Serija: "Zločinački umovi"
      23.30 Pink family Serija: "Pariske priče"
      23.30 Prva plus Serija: "Vampirski dnevnici"
      23.30 AXN Serija: "Reka"
      23.35 RTS 1 Serija: "Do usijanja"
      23.45 Fox Crime Serija: "Bostonski advokati"
      23.45 Fox Movies Serija: "Kobna izdaja"
      23.45 Fox Serija. "Domovina"
      23.56 HRT 2 Serija: "Optuženi"
      00.00 Pink family Serija: "Doktor Haus"
      00.00 Studio B Serija: "Nesavršen zločin"
      00.00 Pink Serija: "Premijer"
      00.15 Prva Serija: "Karadaji"
      00.15 Prva plus Serija: "Bez traga"
      00.20 AXN Serija: "Nezaboravna"
      00.35 Fox Crime Serija: "Zločinački umovi"
      01.00 Pink family Serija: "Čejs"
      01.15 BN Serija: "Eva Luna"
      01.25 Universal Channel Serija: "Havaji 5-0"
      02.00 Pink family Serija: "Ujedinjene države Tare"
      02.14 RTS 1 Serija: "Složna braća"
      02.17 Pink 2 Serija: "Sestrice"
      02.25 Universal Channel Serija: "Panduri novajlije"
      02.30 Pink family Serija: "Lepši život"
      02.43 Pink 2 Serija: "Potera"
      03.30 Universal Channel Serija: "Opasna tajna"
      03.35 Pink 2 Serija: "Godine prolaze"
      04.55 RTS satelit Serija: "Na putu za Montevideo"
      05.15 BN Serija: "Eva Luna"
    • TV program - subota, 29. mart 2014.
      Serije - program posle 10.00

      10.00 Nova.rs Serija: "Svet bez kraja"
      10.00 Universal Channel Serija: "Skandal", 2 epizode
      10.00 Prva plus Serija: "Nikita"
      10.00 Pink family Serija: "Igra bez prestanka"
      10.15 Prva Serija: "Crni Gruja"
      10.15 AXN Serija: "Doktor Hu"
      10.25 Fox Crime Serija: "Inspektor Kolijandro"
      10.30 Pink family Serija: "Kalifornikacija"
      10.45 Fox Life Serija: "Supruga za medalju"
      11.00 Pink family Serija: "Skupi sati"
      11.00 Prva Serija: "Domaćice sa Bosfora"
      11.05 AXN Serija: "Utočište"
      11.10 Sci-Fi Serija. "Utočište"
      11.48 HRT 2 Serija: "Dolina sunca"
      12.00 Pink family Serija. "Gradska vreva"
      12.25 Fox Serija. "Bouns"
      12.25 Fox Crime Serija: "Linija Serangun"
      13.00 Universal Channel Serija: "Braća i sestre", 2 epizode
      13.00 Pink family Serija: "Studio 24"
      13.10 Sci-Fi Serija: "Kajl"
      13.25 Fox Crime Serija: "Ubistvo s pogledom"
      13.30 Pink family Serija: "Poaro"
      13.30 Fox Life Serija: "Bivše žene Holivuda"
      13.40 OBN Serija: "Ifet", četiri epizode
      13.45 Prva Serija: "Otvorena vrata"
      13.45 Prva plus Serija: "Bez traga"
      13.50 AXN Serija. "Inspektor Reks"
      14.05 Fox Serija: "Marvelovi specijalni agenti"
      14.25 Fox Life Serija: "Osveta"
      14.30 Pink family Serija: "Sve se vrti oko seksa"
      14.45 AXN Serija: "Džeg"
      15.10 HRT 2 Serija: "Novi klinci s Beverli Hilsa"
      15.30 Pink family Serija: "Pariske priče"
      15.55 Republika Srpska Serija: "Cvat lipe na Balkanu"
      16.00 Prva Serija: "Folk"
      16.00 RTS satelit Serija: "Vratiće se rode"
      16.00 Pink Serija: "Sila"
      16.00 Pink family Serija: "Doktor Haus"
      16.03 RTS 1 Serija: "Vratiće se rode"
      16.10 Fox Crime Serija: "Monk"
      16.35 Fox Serija: "Nedođija"
      16.35 AXN Serija: "Profilisanje"
      17.00 Pink family Serija: "Pravednik"
      17.55 Fox Crime Serija. "Pariski forenzičari"
      18.00 Pink family Serija: "Igra bez prestanka"
      18.05 Prva plus Serija: "Budva na pjenu od mora"
      18.15 Fox Serija: "Da Vinčijevi demoni"
      18.30 Pink family Serija: "Kalifornikacija"
      19.00 Sci-Fi Serija. "Zvezdana kapija"
      19.00 Fox Life Serija: "Ludnica u Klivlendu"
      19.00 Pink family Serija: "Skupi sati"
      19.20 Prva Serija: "Domaćice sa Bosfora"
      19.30 Prva plus Serija: "Dva i po muškarca"
      19.55 Fox Life Serija: "Jednom davno"
      20.00 OBN Serija: "Odbačena"
      20.00 Prva Serija: "Samac u braku"
      20.00 Pink Serija: "Sila"
      20.00 Prva plus Serija: "Vampirski dnevnici"
      20.00 Pink family Serija: "Gradska vreva"
      20.05 RTS satelit Serija: "Vratiće se rode"
      20.05 RTS 1 Serija: "Vratiće se rode"
      20.05 Fox Serija: "Milerovi"
      20.10 AXN Serija. "Doktorka mafije"
      20.40 Fox Crime Serija: "Novi stari slučajevi"
      20.50 OBN Serija: "Ifet"
      20.50 Fox Life Serija: "Privatna praksa"
      21.00 BN Serija: "Neki novi klinci"
      21.00 Pink family Serija: "Studio 24"
      21.00 AXN Serija: "Istražitelji"
      21.30 Pink family Serija: "Poaro"
      21.40 Fox Crime Serija: "Tihi svedok"
      21.45 Fox Life Serija. "Uvod u anatomiju"
      21.50 AXN Serija: "Kalifornikacija"
      22.00 Cinemax Serija: "Benši"
      22.00 HBO Comedy Serija: "Zdravo, dame"
      22.00 OBN Serija: "Neželjene"
      22.05 HRT 1 Serija: "Kraj parade"
      22.30 Pink family Serija: "Sve se vrti oko seksa"
      22.45 Fox Crime Serija. "Luter"
      22.50 Fox Serija: "Da Vinčijevi demoni"
      23.00 Universal Channel Serija. "Skandal", 2 epizode
      23.30 Pink family Serija: "Pariske priče"
      23.40 Fox Crime Serija: "Zločinački umovi"
      23.45 Fox Serija. "Tjudorovi"
      00.00 Pink family Serija: "Doktor Haus"
      00.20 HRT 2 Serija: "Nemi svedok"
      00.30 AXN Serija: "Istražitelji"
      00.40 Fox Serija: "Prava krv"
      00.45 Fox Life Serija: "Bivše žene Holivuda"
      01.00 Universal Channel Serija: "Panduri novajlije"
      01.00 Pink family Serija. "Pravednik"
      01.30 BN Serija. "Tata i zetovi"
      02.00 Pink family Serija. "Igra bez prestanka"
      02.05 Fox Crime Serija: "Bostonski advokati"
      02.20 Fox Life Serija: "Privatna praksa"
      03.00 Universal Channel Serija: "Misterije Hejvena"
      03.05 HBO Comedy Serija: "Ponovo slavna", dve epizode
      04.00 Universal Channel Serija: "Ubistva u Midsameru"
      04.54 RTS satelit Serija: "Vratiće se rode"
    • TV program - ponedeljak, 31. mart 2014.
      Serije - program posle 10.00

      -10.00 HBO Comedy -Serija: "Prosvetljena"
      -10.10 Sci-Fi -Serija: "Utočište"
      -10.15 Fox Life -Serija: "Telo je dokaz"
      -10.17 Pink family -Serija: "Ujedinjene države Tare"
      -10.20 Universal Channel -Serija. "Ubistva u Midsameru"
      -10.43 Pink family -Serija. "Lepši život"
      -10.45 Fox -Serija: "Malkolm u sredini"
      -11.10 Fox Life -Serija: "Jednom davno"
      -11.10 Sci-Fi -Serija: "Zvezdana kapija"
      -11.13 Pink family -Serija: "Insajderov vodič za sreću"
      -11.15 Prva plus -Serija: "Nikita"
      -11.35 Fox -Serija: "Bouns"
      -11.40 AXN -Serija: "Čuvar pravde"
      -11.57 HRT 2 -Serija: "Hotel dvorac Ort"
      -12.00 Pink family -Serija. "Gradska vreva"
      -12.00 Prva plus -Serija: "Dva i po muškarca"
      -12.20 Universal Channel -Serija: "Sve po zakonu"
      -12.25 Fox -Serija: "Domovina"
      -12.30 AXN -Serija: "Havaji 5-0"
      -12.35 HRT 1 -Serija: "Znaj da te volim"
      -12.45 RTS 1 -Serija: "Do usijanja"
      -13.00 OBN -Serija. "Odbačena"
      -13.10 Sci-Fi -Serija: "Činjenice i laži"
      -13.10 Pink family -Serija: "Mornarički istražitelji"
      -13.20 AXN -Serija
      -13.20 Universal Channel -Serija: "Kraljevski bolesnici"
      -13.25 Fox Crime -Serija: "Monk"
      -13.40 HBO Comedy -Serija: "Moderna porodica"
      -13.53 Pink family -Serija: "Sve se vrti oko seksa"
      -13.55 OBN -Serija: "Ifet"
      -14.00 Prva plus -Serija: "Nikita"
      -14.00 Prva -Serija: "Neukrotivo srce"
      -14.00 Nova.rs -Serija: "Sulejman Veličanstveni"
      -14.10 Sci-Fi -Serija: "Kajl"
      -14.10 AXN -Serija: "Merlin"
      -14.20 Fox Crime -Serija: "Novi stari slučajevi"
      -14.20 Universal Channel -Serija: "Plave krvi"
      -14.43 HRT 2 -Serija: "Edžemont"
      -14.55 Fox -Serija: "Laži me"
      -15.00 Pink -Serija: "Sila"
      -15.00 OBN -Serija. "Neželjene"
      -15.00 Prva -Serija: "Karadaji"
      -15.02 Pink family -Serija: "Pariske priče"
      -15.02 Pink 2 -Serija: "Sestrice"
      -15.08 HRT 2 -Serija: "Doktor Hu"
      -15.09 Studio B -Serija. "Nesavršeni zločin"
      -15.10 Sci-Fi -Serija. "Eureka"
      -15.20 Fox Life -Serija. "Nova devojka"
      -15.20 Universal Channel -Serija: "Braća i sestre"
      -15.20 Fox Crime -Serija: "Bostonski advokati"
      -15.20 HRT 1 -Serija: "Gabrijel"
      -15.24 Pink family -Serija: "Doktor Haus"
      -15.45 Fox Movies -Serija: "Kobna izdaja"
      -15.50 OBN -Serija: "Feriha"
      -15.50 AXN -Serija: "Posetioci iz praiskona"
      -15.50 RTS 1 -Serija: "Na putu za Montevideo"
      -15.52 RTS satelit -Serija: "Montevideo, Bog te video"
      -16.00 Prva -Serija: "Čari"
      -16.00 Pink -Serija: "Nakuša"
      -16.02 HRT 1 -Serija: "Kralj vinograda"
      -16.02 Pink 2 -Serija. "Potera"
      -16.10 Fox Crime -Serija: "Prevaranti"
      -16.20 Universal Channel -Serija: "Ubistva u Midsameru"
      -16.20 Fox Life -Serija. "Prva petorka"
      -16.20 BN -Serija: "Ruža vjetrova"
      -16.35 Fox -Serija: "Las Vegas"
      -16.45 Pink -Serija: "Sever Jug"
      -16.45 AXN -Serija: "Inspektor Reks"
      -16.45 Pink 2 -Serija: "Godine prolaze"
      -16.49 Pink family -Serija: "Čejs"
      -17.00 Fox Crime -Serija: "Mornarički istražitelji"
      -17.00 Prva plus -Serija: "Bez traga"
      -17.00 Prva -Serija: "Odbačena"
      -17.00 Sinemanija -Serija. "Čuvari plaže"
      -17.05 Republika Srpska -Serija: "Bolji život"
      -17.10 Sci-Fi -Serija: "Zvezdana kapija"
      -17.15 Fox Life -Serija: "Telo je dokaz"
      -17.39 RTS 2 -Serija: "Petar Veliki"
      -17.40 AXN -Serija: "Marinci"
      -17.41 Pink family -Serija: "Ujedinjene države Tare"
      -17.55 Fox Crime -Serija: "Odred za borbu protiv mafije"
      -18.00 OBN -Serija: "Nakuša"
      -18.02 Pink 2 -Serija: "Poaro"
      -18.07 Pink family -Serija. "Lepši život"
      -18.10 Sci-Fi -Serija: "Kajl"
      -18.10 Fox Life -Serija: "Osveta"
      -18.20 Universal Channel -Serija: "Sve po zakonu"
      -18.30 BN -Serija: "Eva Luna"
      -18.30 AXN -Serija: "Čuvar pravde"
      -18.30 HBO Comedy -Serija: "Prosvetljena"
      -18.38 Pink family -Serija: "Insajderov vodič za sreću"
      -18.53 HRT 1 -Serija: "Porodična stvar"
      -19.00 Pink 2 -Serija: "Insajderov vodič za sreću"
      -19.00 HBO Comedy -Serija: "Na istok i dole", dve epizode
      -19.00 Fox Crime -Serija: "Most"
      -19.05 Fox Life -Serija: "Kako je biti Erika"
      -19.10 Sci-Fi -Serija: "Utočište"
      -19.20 Prva -Serija: "Domaćice sa Bosfora"
      -19.20 Universal Channel -Serija: "Kraljevski bolesnici"
      -19.20 AXN -Serija: "Havaji 5-0"
      -19.30 Pink -Serija: "Mala nevesta"
      -19.30 Prva plus -Serija: "Dva i po muškarca"
      -19.55 Fox Crime -Serija: "Pariski forenzičari"
      -20.00 OBN -Serija: "Feriha"
      -20.00 AXN -Serija
      -20.00 Pink family -Serija. "Gradska vreva"
      -20.00 Fox Life -Serija. "Opake služavke"
      -20.00 Nova.rs -Serija: "Sulejman Veličanstveni"
      -20.05 RTS satelit -Serija: "Montevideo, Bog te video"
      -20.05 HBO -Serija: "Igra prestola"
      -20.05 RTS 1 -Serija: "Na putu za Montevideo"
      -20.05 Fox -Serija: "Kasl"
      -20.05 Vojvodina 1 -Serija: "Put za Ejvonli"
      -20.10 Republika Srpska -Serija: "Budva na pjenu od mora"
      -20.10 Sci-Fi -Serija: "Invazija vanzemaljaca"
      -20.20 Prva -Serija: "Izgubljena čast"
      -20.20 Universal Channel -Serija: "Havaji 5-0"
      -20.45 Fox Movies -Serija: "Kobna izdaja"
      -20.55 Fox Crime -Serija: "Monk"
      -20.55 Fox Life -Serija: "Ludnica u Klivlendu"
      -21.00 Prva -Serija: "Sinđelići"
      -21.00 OBN -Serija: "Ifet"
      -21.00 Pink family -Serija: "Studio 24"
      -21.00 Fox -Serija: "Da Vinčijevi demoni"
      -21.00 AXN -Serija: "Bez granica"
      -21.20 Universal Channel -Serija: "Skandal"
      -21.30 Fox Crime -Serija: "Zločinački umovi"
      -21.30 Pink family -Serija: "Mornarički istražitelji"
      -21.50 HRT 2 -Serija: "Carstvo poroka"
      -21.50 Fox Life -Serija: "Jednom davno"
      -21.54 RTS 1 -Serija: "Hispanija"
      -21.55 AXN -Serija: "Nezaboravna"
      -22.00 Sci-Fi -Serija: "Potraga za legendama"
      -22.15 OBN -Serija: "Odbačena"
      -22.30 RTS 2 -Serija: "Petar Veliki"
      -22.45 Fox Life -Serija: "Nova devojka"
      -22.50 Fox Crime -Serija: "Mornarički istražitelji"
      -22.50 Fox -Serija. "Okružen mrtvima"
      -22.50 HRT 2 -Serija: "Red i zakon"
      -23.00 Sci-Fi -Serija: "Misterije Hejvena"
      -23.00 Cinestar -Serija: "Jednom lopov, uvek lopov"
      -23.05 Vojvodina 1 -Serija. "Zaplet"
      -23.05 OBN -Serija: "Neželjene"
      -23.10 HBO Comedy -Serija: "Na istok i dole", dve epizode
      -23.20 Universal Channel -Serija: "Panduri novajlije"
      -23.25 Cinemax -Serija: "Žica"
      -23.30 Pink -Serija: "Premijer"
      -23.30 Pink family -Serija: "Pariske priče"
      -23.30 Prva plus -Serija: "Vampirski dnevnici"
      -23.40 HRT 2 -Serija: "Spirala zločina"
      -23.45 Fox Crime -Serija: "Bostonski advokati"
      -23.45 Fox Life -Serija: "Ludnica u Klivlendu"
      -23.45 Fox -Serija: "Domovina"
      -23.50 RTS 1 -Serija: "Do usijanja"
      -00.00 Pink family -Serija: "Doktor Haus"
      -00.15 Prva -Serija: "Karadaji"
      -00.15 Prva plus -Serija: "Bez traga"
      -00.30 HRT 2 -Serija. "Seks i grad"
      -00.30 AXN -Serija: "Bez granica"
      -00.35 Fox Life -Serija: "Jednom davno"
      -01.00 Pink family -Serija: "Čejs"
      -01.15 BN -Serija: "Eva Luna"
      -01.20 Universal Channel -Serija: "Havaji 5-0"
      -01.35 HBO -Serija: "Devojke"
      -02.00 Pink family -Serija: "Ujedinjene države Tare"
      -02.05 HBO -Serija: "Muvanje"
      -02.15 Pink 2 -Serija: "Sestrice"
      -02.20 Universal Channel -Serija. "Misterije Hejvena"
      -02.20 RTS 1 -Serija: "Složna braća"
      -02.30 Pink family -Serija. "Lepši život"
      -02.40 Fox -Serija: "Sve po zakonu"
      -02.45 Pink 2 -Serija: "Poaro"
      -03.20 Universal Channel -Serija: "Opasna tajna"
      -03.20 Pink 2 -Serija: "Godine prolaze"
      -04.56 RTS satelit -Serija: "Montevideo, Bog te video"
    • TV program - utorak, 1. april 2014.

      Serije - program posle 11.00

      -11.00 Pink family -Serija. "Skupi sati"

      -11.10 Sci-Fi -Serija: "Zvezdana kapija"

      -11.15 Prva plus -Serija: "Nikita"

      -11.20 Fox Life -Serija: "Jednom davno"

      -11.35 Fox -Serija: "Kasl"

      -11.40 AXN -Serija: "Čuvar pravde"

      -11.55 HRT 2 -Serija. "Hotel dvorac Ort"

      -12.00 Prva plus -Serija: "Dva i po muškarca"

      -12.00 Pink family -Serija: "Gradska vreva"

      -12.20 Universal Channel -Serija: "Sve po zakonu"

      -12.25 Fox -Serija: "Domovina"

      -12.30 AXN -Serija: "Havaji 5-0"

      -12.35 HRT 1 -Serija "Znaj da te volim"

      -12.50 Fox Crime -Serija: "Monk"

      -12.50 RTS 1 -Serija: "Do usijanja"

      -12.55 OBN -Serija. "Odbačena"

      -13.00 Pink family -Serija: "Studio 24"

      -13.10 Vojvodina 2 -Serija. "Čast i poštovanje"

      -13.10 Sci-Fi -Serija: "Činjenice i laži"

      -13.20 Universal Channel -Serija: "Kraljevski bolesnici"

      -13.30 Pink family -Serija: "Poaro"

      -13.45 Fox Crime -Serija: "Forenzički institut"

      -13.50 OBN -Serija: "Ifet"

      -14.00 Nova.rs -Serija: "Sulejman Veličanstveni"

      -14.00 Prva -Serija: "Neukrotivo srce"

      -14.00 Prva plus -Serija: "Nikita"

      -14.05 Fox -Serija: "Moderna porodica"

      -14.10 Republika Srpska -Serija: "Budva na pjenu od mora"

      -14.10 Sci-Fi -Serija: "Kajl"

      -14.10 AXN -Serija: "Merlin"

      -14.20 Universal Channel -Serija. "Plave krvi"

      -14.30 Pink family -Serija: "Sve se vrti oko seksa"

      -14.40 HRT 2 -Serija: "Edžemont"

      -14.50 Fox Crime -Serija: "Monk"

      -14.55 OBN -Serija: "Neželjene"

      -14.55 Fox -Serija: "Laži me"

      -15.00 Cinestar -Serija: "Jednom lopov, uvek lopov"

      -15.00 Pink -Serija: "Sila"

      -15.00 Prva -Serija: "Karadaji"

      -15.02 Pink 2 -Serija: "Sestrice"

      -15.04 HRT 2 -Serija. "Doktor Hu"

      -15.05 Vojvodina 1 -Serija: "Zaplet"

      -15.08 Studio B -Serija: "Nesavršen zločin"

      -15.10 Sci-Fi -Serija. "Eureka"

      -15.20 Universal Channel -Serija: "Braća i sestre"

      -15.35 Fox Life -Serija: "Nova devojka"

      -15.37 Pink family -Serija: "Pariske priče"

      -15.45 Fox Crime -Serija: "Prevaranti"

      -15.50 AXN -Serija: "Izgubljeni svet"

      -15.53 RTS satelit -Serija: "Na putu za Montevideo"

      -15.55 RTS 1 -Serija: "Na putu za Montevideo"

      -16.00 Pink family -Serija: "Doktor Haus"

      -16.00 Fox Movies -Serija. "Treća smena"

      -16.00 Prva -Serija: "Čari"

      -16.00 Pink -Serija: "Nakuša"

      -16.01 HRT 1 -Serija: "Kralj vinograda"

      -16.02 Pink 2 -Serija: "Potera"

      -16.10 Sci-Fi -Serija: "Zvezdana kapija"

      -16.20 BN -Serija: "Ruža vjetrova"

      -16.20 Universal Channel -Serija: "Ubistva u Midsameru"

      -16.25 Fox Life -Serija: "Prva petorka"

      -16.35 Fox -Serija: "Las Vegas"

      -16.35 OBN -Serija: "Feriha"

      -16.45 AXN -Serija: "Inspektor Reks"

      -16.45 Pink -Serija: "Sever Jug"

      -16.50 Fox Crime -Serija: "Mornarički istražitelji"

      -16.55 Pink 2 -Serija: "Godine prolaze"

      -17.00 Prva plus -Serija: "Bez traga"

      -17.00 Prva -Serija: "Odbačena"

      -17.00 Sinemanija -Serija: "Čuvari plaže"

      -17.00 Pink family -Serija: "Ljubavno pismo"

      -17.04 Republika Srpska -Serija: "Bolji život"

      -17.15 Fox Life -Serija: "Telo je dokaz"

      -17.40 AXN -Serija: "Marinci"

      -17.45 Fox Crime -Serija: "Odred za borbu protiv mafije"

      -17.59 Pink 2 -Serija: "Poaro"

      -18.00 OBN -Serija. "Nakuša"

      -18.00 Pink family -Serija: "Ujedinjene države Tare"

      -18.10 Fox Life -Serija: "Osveta"

      -18.10 Sci-Fi -Serija: "Kajl"

      -18.20 Universal Channel -Serija: "Sve po zakonu"

      -18.30 HBO Comedy -Serija: "Prosvetljena"

      -18.30 BN -Serija: "Kraljica juga"

      -18.30 Pink family -Serija. "Kalifornikacija"

      -18.30 AXN -Serija. "Čuvar plaže"

      -18.40 RTS 2 -Serija: "Petar Veliki"

      -18.50 HRT 1 -Serija: "Porodična stvar"

      -18.50 Pink 2 -Serija: "Insajderov vodič za sreću"

      -19.00 Pink -Serija: "Mala nevesta"

      -19.00 Pink family -Serija. "Skupi sati"

      -19.05 Fox Life -Serija: "Kako je biti Erika"

      -19.10 Sci-Fi -Serija. "Utočište"

      -19.20 Prva -Serija: "Domaćice sa Bosfora"

      -19.20 AXN -Serija: "Havaji 5-0"

      -19.20 Universal Channel -Serija. "Pomorska patrola"

      -19.30 HBO Comedy -Serija: "Um oženjenog čoveka"

      -19.30 Prva plus -Serija: "Dva i po muškarca"

      -19.50 Fox Crime -Serija: "Pariski forenzičari"

      -20.00 Pink -Serija: "Sila"

      -20.00 Fox Life -Serija: "Preljuba"

      -20.00 OBN -Serija: "Feriha"

      -20.00 Pink family -Serija: "Gradska vreva"

      -20.00 HBO Comedy -Serija: "Moderna porodica"

      -20.05 Vojvodina 1 -Serija: "Put za Ejvonli"

      -20.05 RTS 1 -Serija: "Na putu za Montevideo"

      -20.05 Fox -Serija: "Kasl"

      -20.05 RTS satelit -Serija: "Na putu za Montevideo"

      -20.05 Sci-Fi -Serija: "Invazija vanzemaljaca"

      -20.20 Universal Channel -Serija: "Havaji 5-0"

      -20.20 Prva -Serija: "Izgubljena čast"

      -20.55 Fox Crime -Serija: "Monk"

      -21.00 Fox Movies -Serija. "Treća smena"

      -21.00 Fox -Serija: "Marvelovi specijalni agenti"

      -21.00 RTS 2 -Serija. "Petar Veliki"

      -21.00 AXN -Serija: "Marinci"

      -21.00 Pink family -Serija: "Studio 24"

      -21.05 OBN -Serija: "Ifet"

      -21.05 Prva -Serija: "Folk"

      -21.30 Pink family -Serija: "Poaro"

      -21.30 Fox Crime -Serija. "Zločinački umovi"

      -21.50 Fox Life -Serija: "Osveta"

      -22.00 Sci-Fi -Serija: "Biti čovek"

      -22.00 Cinemax -Serija: "Benši"

      -22.15 OBN -Serija: "Odbačena"

      -22.21 HRT 2 -Serija: "Carstvo poroka"

      -22.30 Pink family -Serija: "Sve se vrti oko seksa"

      -22.45 Fox Life -Serija: "Nova devojka"

      -22.50 Fox Crime -Serija: "Mornarički istražitelji"

      -22.50 Fox -Serija: "Kasl"

      -23.00 Cinestar -Serija: "Jednom lopov, uvek lopov"

      -23.05 OBN -Serija: "Neželjene"

      -23.05 Vojvodina 1 -Serija: "Zaplet"

      -23.19 HRT 2 -Serija. "Red i zakon"

      -23.20 Universal Channel -Serija: "Ubistva u Midsameru"

      -23.30 Prva plus -Serija: "Vampirski dnevnici"

      -23.30 AXN -Serija: "Reka"

      -23.30 Pink -Serija. "Premijer"

      -23.33 Pink family -Serija: "Pariske priče"

      -23.35 Studio B -Serija: "Nesavršen zločin"

      -23.35 RTS 1 -Serija: "Do usijanja"

      -23.40 Fox Life -Serija: "Preljuba"

      -23.45 Fox -Serija: "Domovina"

      -23.50 Fox Crime -Serija: "Bostonski advokati"

      -00.00 Pink family -Serija: "Doktor Haus"

      -00.00 Fox Movies -Serija. "Treća smena"

      -00.05 HRT 2 -Serija: "Spirala zločina"

      -00.15 Prva plus -Serija: "Bez traga"

      -00.20 AXN -Serija. "Marinci"

      -00.30 Prva -Serija: "Karadaji"

      -00.30 Fox Movies -Serija: "Supernova"

      -00.35 Fox Life -Serija: "Osveta"

      -00.40 Fox -Serija: "Dekster"

      -00.58 HRT 2 -Serija: "Seks i grad"

      -01.00 Pink family -Serija: "Ljubavno pismo"

      -01.15 BN -Serija: "Kraljica juga"

      -01.20 Universal Channel -Serija: "Havaji 5-0"

      -01.25 Fox Life -Serija. "Opsednuti"

      -01.30 Fox -Serija: "Da Vinčijevi demoni"

      -02.00 Pink family -Serija: "Ujedinjene države Tare"

      -02.04 RTS 1 -Serija: "Složna braća"

      -02.20 HBO Comedy -Serija: "Um oženjenog čoveka", dve epizode

      -02.20 Universal Channel -Serija: "Misterije Hejvena"

      -03.20 Universal Channel -Serija. "Opasna tajna"

      -04.55 RTS satelit -Serija: "Na putu za Montevideo"
    • TV program - sreda, 2. april 2014.
      Serije - program posle 9.00

      -09.00 Pink family -Serija: "Čejs"
      -09.00 Sinemanija -Serija: "Čuvari plaže"
      -09.05 RTS 1 -Serija. "Složna braća"
      -09.05 RTS satelit -Serija: "Složna braća"
      -09.15 HRT 1 -Serija: "Kad srce zatreperi"
      -09.20 Universal Channel -Serija: "Braća i sestre"
      -09.25 Fox Life -Serija: "Nova devojka"
      -09.45 Prva -Serija: "Odbačena"
      -10.00 HBO Comedy -Serija: "Prosvetljena"
      -10.00 Pink family -Serija. "Ujedinjene države Tare"
      -10.10 Sci-Fi -Serija: "Utočište"
      -10.15 Fox Life -Serija: "Telo je dokaz"
      -10.20 Universal Channel -Serija: "Ubistva u Midsameru"
      -10.30 HBO Comedy -Serija: "Miranda"
      -10.30 Pink family -Serija: "Lepši život"
      -10.45 Fox -Serija: "Malkolm u sredini"
      -11.00 Cinemax -Serija: "Druga strana komedije"
      -11.00 Pink family -Serija: "Insajderov vodič za sreću"
      -11.05 Fox Life -Serija: "Jednom davno"
      -11.10 Sci-Fi -Serija: "Zvezdana kapija"
      -11.15 Prva plus -Serija: "Nikita"
      -11.35 Fox -Serija: "Marvelovi specijalni agenti"
      -11.40 AXN -Serija: "Čuvar pravde"
      -12.00 Prva plus -Serija: "Dva i po muškarca"
      -12.00 HRT 2 -Serija: "Hotel dvorac Ort"
      -12.00 Pink family -Serija: "Gradska vreva"
      -12.20 Universal Channel -Serija: "Sve po zakonu"
      -12.30 AXN -Serija: "Havaji 5-0"
      -12.35 HRT 1 -Serija: "Znaj da te volim"
      -12.50 Fox Crime -Serija: "Monk"
      -12.51 RTS 1 -Serija: "Do usijanja"
      -13.00 OBN -Serija: "Odbačena"
      -13.00 Pink family -Serija: "Studio 24"
      -13.10 Vojvodina 2 -Serija: "Čast i poštovanje"
      -13.10 Sci-Fi -Serija: "Činjenice i laži"
      -13.20 AXN -Serija
      -13.20 Universal Channel -Serija: "Pomorska patrola"
      -13.30 Pink family -Serija: "Mornarički istražitelji iz Los Anđelesa"
      -13.45 Fox Crime -Serija: "Luter"
      -13.50 OBN -Serija: "Ifet"
      -13.50 HBO Comedy -Serija: "Moderna porodica"
      -14.00 Prva plus -Serija: "Nikita"
      -14.00 Prva -Serija: "Neukrotivo srce"
      -14.10 AXN -Serija: "Merlin"
      -14.10 HBO Comedy -Serija: "Miranda"
      -14.10 Sci-Fi -Serija: "Kajl"
      -14.20 Universal Channel -Serija: "Plave krvi"
      -14.30 Pink family -Serija: "Izgubljena devojka"
      -14.45 HRT 2 -Serija: "Edžemont"
      -14.50 Fox Crime -Serija: "Monk"
      -14.55 Fox -Serija: "Marvelovi specijalni agenti"
      -15.00 Pink -Serija. "Sila"
      -15.00 Cinestar -Serija: "Jednom lopov, uvek lopov"
      -15.00 OBN -Serija: "Neželjene"
      -15.00 Prva -Serija: "Karadaji"
      -15.02 Pink 2 -Serija: "Sestrice"
      -15.05 Vojvodina 1 -Serija: "Zaplet"
      -15.08 Studio B -Serija: "Nesavršen zločin"
      -15.10 HRT 2 -Serija: "Doktor Hu"
      -15.10 Sci-Fi -Serija: "Eureka"
      -15.12 Pink family -Serija: "Pariske priče"
      -15.20 Universal Channel -Serija. "Braća i sestre"
      -15.25 Fox Life -Serija: "Nova devojka"
      -15.45 Fox Crime -Serija: "Prevaranti"
      -15.50 AXN -Serija. "Izgubljeni svet"
      -15.55 RTS 1 -Serija: "Na putu za Montevideo"
      -15.55 RTS satelit -Serija: "Na putu za Montevideo"
      -16.00 Pink -Serija: "Nakuša"
      -16.00 Pink family -Serija: "Doktor Haus"
      -16.00 Fox Movies -Serija. "Treća smena"
      -16.00 Prva -Serija: "Čari"
      -16.00 HRT 1 -Serija: "Kralj vinograda"
      -16.02 Pink 2 -Serija: "Potera"
      -16.10 Sci-Fi -Serija: "Zvezdana kapija"
      -16.20 Universal Channel -Serija: "Ubistva u Midsameru"
      -16.20 Fox Life -Serija. "Prva petorka"
      -16.20 BN -Serija: "Ruža vjetrova"
      -16.35 Fox -Serija: "Las Vegas"
      -16.35 OBN -Serija: "Feriha"
      -16.45 Pink -Serija: "Sever jug"
      -16.45 AXN -Serija: "Inspektor Reks"
      -16.50 Fox Crime -Serija: "Mornarički istražitelji"
      -16.55 Pink 2 -Serija: "Godine prolaze"
      -17.00 Sinemanija -Serija: "Čuvari plaže"
      -17.00 Pink family -Serija: "Čejs"
      -17.00 Prva -Serija: "Odbačena"
      -17.00 Prva plus -Serija: "Bez traga"
      -17.05 Republika Srpska -Serija: "Bolji život"
      -17.15 Fox Life -Serija: "Telo je dokaz"
      -17.30 RTS 2 -Serija: "Petar Veliki"
      -17.35 HBO -Serija: "Vaspitanje za početnike"
      -17.40 AXN -Serija: "Marinci"
      -17.45 Fox Crime -Serija: "Odred za borbu protiv mafije"
      -18.00 Pink family -Serija. "Ujedinjene države Tare"
      -18.00 OBN -Serija: "Nakuša"
      -18.00 Pink 2 -Serija: "Poaro"
      -18.10 Sci-Fi -Serija: "Kajl"
      -18.10 Fox Life -Serija: "Osveta"
      -18.20 Universal Channel -Serija: "Sve po zakonu"
      -18.30 BN -Serija: "Kraljica juga"
      -18.30 Pink family -Serija: "Lepši život"
      -18.30 AXN -Serija: "Čuvari pravde"
      -18.50 Fox Crime -Serija: "Most"
      -18.50 Pink 2 -Serija: "Insajderov vodič za sreću"
      -18.52 HRT 1 -Serija: "Porodična stvar"
      -19.00 HBO Comedy -Serija. "Um oženjenog čoveka"
      -19.00 Pink -Serija: "Mala nevesta"
      -19.00 Pink family -Serija: "Insajderov vodič za sreću"
      -19.05 Fox Life -Serija: "Kako je biti Erika"
      -19.10 Sci-Fi -Serija: "Utočište"
      -19.20 Universal Channel -Serija: "Pomorska patrola"
      -19.20 AXN -Serija: "Havaji 5-0"
      -19.20 Prva -Serija: "Domaćice sa Bosfora"
      -19.30 Prva plus -Serija: "Dva i po muškarca"
      -19.30 HBO Comedy -Serija. "Um oženjenog čoveka"
      -19.50 RTS satelit -Serija: "Na putu za Montevideo"
      -19.50 RTS 1 -Serija: "Na putu za Montevideo"
      -19.50 Fox Crime -Serija: "Pariski forenzičari"
      -20.00 Pink -Serija. "Sila"
      -20.00 Fox Life -Serija: "Opake služavke"
      -20.00 Pink family -Serija: "Gradska vreva"
      -20.00 HBO Comedy -Serija: "Moderna porodica"
      -20.05 Sci-Fi -Serija: "Invazija vanzemaljaca"
      -20.10 Republika Srpska -Serija: "Budva na pjenu od mora"
      -20.10 AXN -Serija
      -20.15 Vojvodina 1 -Serija: "Put za Ejvonli"
      -20.20 Prva -Serija. "Izgubljena čast"
      -20.20 Universal Channel -Serija. "Panduri novajlije"
      -20.55 Fox Crime -Serija: "Monk"
      -20.55 Fox Life -Serija: "Supruga za medalju"
      -21.00 Pink family -Serija: "Studio 24"
      -21.00 AXN -Serija: "Lepotica i zver"
      -21.00 Fox Movies -Serija. "Treća smena"
      -21.10 RTS 2 -Serija: "Stubovi zemlje"
      -21.30 Pink family -Serija: "Mornarički istražitelji iz Los Anđelesa"
      -21.30 Fox Crime -Serija: "Zločinački umovi"
      -21.50 Fox Life -Serija: "Škola za parove"
      -21.50 AXN -Serija. "Pravi ljudi"
      -22.00 Prva -Serija: "Otvorena vrata"
      -22.00 Sci-Fi -Serija: "Misterije Hejvena"
      -22.00 Cinemax -Serija: "Žica"
      -22.00 Discovery -Serija: "Klondajk"
      -22.30 Pink family -Serija: "Izgubljena devojka"
      -22.45 Fox Life -Serija: "Nova devojka"
      -22.50 Fox -Serija: "Kasl"
      -22.50 Fox Crime -Serija: "Mornarički istražitelji"
      -22.55 AXN -Serija: "Izgubljena devojka"
      -23.00 Cinestar -Serija: "Jednom lopov, uvek lopov"
      -23.00 Sci-Fi -Serija: "Potraga za legendama"
      -23.05 Vojvodina 1 -Serija: "Zaplet"
      -23.10 OBN -Serija: "Neželjene"
      -23.15 Universal Channel -Serija: "Skandal"
      -23.20 HRT 2 -Serija: "Spirala zločina"
      -23.25 Studio B -Serija: "Nesavršen zločin"
      -23.30 Prva plus -Serija: "Vampirski dnevnici"
      -23.30 Pink family -Serija: "Pariske priče"
      -23.45 Fox Movies -Serija. "Treća smena"
      -23.45 Fox -Serija: "Domovina"
      -23.45 Fox Crime -Serija: "Bostonski advokati"
      -23.45 Fox Life -Serija: "Supruga za medalju"
      -23.55 RTS 1 -Serija: "Do usijanja"
      -00.00 Pink family -Serija: "Doktor Haus"
      -00.00 Pink -Serija: "Premijer"
      -00.10 HRT 2 -Serija. "Seks i grad"
      -00.15 Prva plus -Serija: "Bez traga"
      -00.35 Fox Life -Serija: "Škola za parove"
      -00.35 Fox Crime -Serija: "Zlikovački umovi"
      -00.40 Fox -Serija: "Dekster"
      -01.00 Pink family -Serija: "Čejs"
      -01.15 Universal Channel -Serija: "Panduri novajlije"
      -01.15 BN -Serija: "Kraljica juga"
      -02.00 Pink family -Serija. "Ujedinjene države Tare"
      -02.15 Pink 2 -Serija: "Sestrice"
      -02.20 RTS 1 -Serija: "Složna braća"
      -02.20 Universal Channel -Serija: "Panduri novajlije"
      -02.30 Pink family -Serija: "Lepši život"
      -02.45 Pink 2 -Serija: "Potera"
      -02.50 Discovery -Serija: "Klondajk"
      -03.00 Pink family -Serija: "Insajderov vodič za sreću"
      -03.30 HBO Comedy -Serija. "Um oženjenog čoveka", dve epizode
      -03.35 Pink 2 -Serija: "Godine prolaze"
      -04.00 Pink family -Serija: "Gradska vreva"
      -04.55 RTS satelit -Serija: "Na putu za Montevideo"
    • TV program - četvrtak, 3. april 2014.
      Serije - program posle 12.00

      -12.00 Pink family -Serija: "Vreme prolazi"
      -12.00 Prva plus -Serija: "Dva i po muškarca"
      -12.20 Universal Channel -Serija: "Sve po zakonu"
      -12.25 Fox -Serija: "Domovina"
      -12.30 AXN -Serija: "Havaji 5-0"
      -12.38 HRT 1 -Serija: "Znaj da te volim"
      -12.45 RTS 1 -Serija: "Do usijanja"
      -12.50 Fox Crime -Serija: "Monk"
      -13.00 Pink family -Serija: "Letnje avanture"
      -13.10 Vojvodina 2 -Serija: "Čast i poštovanje"
      -13.10 Sci-Fi -Serija: "Činjenice i laži"
      -13.20 Universal Channel -Serija. "Pomorska patrola"
      -13.20 AXN -Serija
      -13.30 Pink family -Serija: "Mornarički istražitelji: Los Anđeles"
      -13.45 Fox Crime -Serija: "Tihi svedok"
      -14.00 Prva -Serija: "Neukrotivo srce"
      -14.00 Prva plus -Serija: "Nikita"
      -14.10 Republika Srpska -Serija: "Budva na pjenu od mora"
      -14.10 Sci-Fi -Serija: "Kajl"
      -14.10 AXN -Serija: "Merlin"
      -14.20 Universal Channel -Serija: "Plave krvi"
      -14.30 Pink family -Serija: "Izgubljena devojka"
      -14.35 HBO Comedy -Serija: "Moderna porodica"
      -14.44 HRT 2 -Serija: "Edžemont"
      -14.45 Fox -Serija: "Laži me"
      -14.50 Fox Crime -Serija: "Monk"
      -15.00 OBN -Serija: "Neželjene"
      -15.00 Cinestar -Serija: "Jednom lopov, uvek lopov"
      -15.00 Pink -Serija: "Sila"
      -15.00 HBO Comedy -Serija: "Miranda"
      -15.02 Pink 2 -Serija: "Sestrice"
      -15.05 Vojvodina 1 -Serija. "Zaplet"
      -15.08 HRT 2 -Serija: "Doktor Hu"
      -15.10 Sci-Fi -Serija: "Eureka"
      -15.15 Prva -Serija: "Karadaji"
      -15.20 Universal Channel -Serija: "Braća i sestre"
      -15.25 Fox Life -Serija: "Nova devojka"
      -15.30 Pink family -Serija: "Špijun"
      -15.45 Fox Crime -Serija: "Prevaranti"
      -15.50 AXN -Serija. "Izgubljeni svet"
      -15.55 RTS 1 -Serija: "Na putu za Montevideo"
      -15.55 RTS satelit -Serija: "Na putu za Montevideo"
      -16.00 Pink family -Serija: "Doktor Haus"
      -16.00 HRT 1 -Serija: "Kralj vinograda"
      -16.00 Pink -Serija: "Nakuša"
      -16.00 Fox Movies -Serija. "Treća smena"
      -16.02 Pink 2 -Serija: "Čejs"
      -16.09 Prva -Serija: "Čari"
      -16.10 Sci-Fi -Serija: "Zvezdana kapija"
      -16.20 BN -Serija. "Ruža vjetrova"
      -16.20 Fox Life -Serija: "Prva petorka"
      -16.20 Universal Channel -Serija: "Ubistva u Midsameru"
      -16.35 Fox -Serija: "Las Vegas"
      -16.35 OBN -Serija. "Feriha"
      -16.45 RTS 2 -Serija: "Stubovi zemlje"
      -16.45 Pink -Serija: "Sever Jug"
      -16.45 AXN -Serija. "Inspektor Reks"
      -16.50 Fox Crime -Serija: "Mornarički istražitelji"
      -16.55 Pink 2 -Serija: "Godine prolaze"
      -17.00 Prva plus -Serija: "Bez traga"
      -17.00 Pink family -Serija: "Sestrice"
      -17.00 Sinemanija -Serija: "Čuvari plaže"
      -17.02 Prva -Serija: "Odbačena"
      -17.05 Republika Srpska -Serija: "Šešir profesora Koste Vujića"
      -17.15 Fox Life -Serija: "Telo je dokaz"
      -17.40 AXN -Serija: "Marinci"
      -17.45 Fox Crime -Serija: "Odred za borbu protiv mafije"
      -17.55 OBN -Serija: "Nakuša"
      -18.00 Pink family -Serija: "Ujedinjene države Tare"
      -18.10 Fox Life -Serija: "Osveta"
      -18.10 Sci-Fi -Serija: "Kajl"
      -18.20 Universal Channel -Serija: "Sve po zakonu"
      -18.25 BN -Serija: "Kraljica juga"
      -18.30 HBO Comedy -Serija: "Prosvetljena"
      -18.30 AXN -Serija: "Čuvar pravde"
      -18.30 Pink family -Serija: "Leši život"
      -18.50 Pink 2 -Serija: "Insajderov vodič za sreću"
      -18.50 Fox Crime -Serija: "Monk"
      -18.56 HRT 1 -Serija: "Porodična stvar"
      -19.00 Sci-Fi -Serija: "Utočište"
      -19.00 HBO Comedy -Serija: "Um oženjenog čoveka", dve epizode
      -19.00 Pink -Serija: "Mala nevesta"
      -19.00 Pink family -Serija: "Insajderski vodič za ljubav"
      -19.05 Fox Life -Serija: "Kako je biti Erika"
      -19.20 AXN -Serija: "Havaji 5-0"
      -19.20 Universal Channel -Serija. "Pomorska patrola"
      -19.24 Prva -Serija: "Domaćice sa Bosfora"
      -19.30 Prva plus -Serija: "Dva i po muškarca"
      -19.50 Fox Crime -Serija. "Pariski forenzičari"
      -20.00 Fox Life -Serija: "Opake služavke"
      -20.00 Pink -Serija: "Sila"
      -20.00 OBN -Serija. "Feriha"
      -20.00 Pink family -Serija: "Vreme prolazi"
      -20.00 HBO Comedy -Serija: "Moderna porodica"
      -20.05 Fox -Serija: "Kasl"
      -20.05 RTS satelit -Serija: "Na putu za Montevideo"
      -20.05 Vojvodina 1 -Serija. "Put za Ejvonli"
      -20.05 RTS 1 -Serija: "Na putu za Montevideo"
      -20.10 AXN -Serija
      -20.10 Republika Srpska -Serija: "Pečat"
      -20.10 Sci-Fi -Serija: "Invazija vanzemaljaca"
      -20.20 Universal Channel -Serija: "Panduri novajlije"
      -20.20 Prva -Serija: "Izgubljena čast"
      -20.55 Fox Life -Serija: "Uvod u anatomiju"
      -20.55 Fox Crime -Serija. "Monk"
      -21.00 Fox Movies -Serija. "Treća smena"
      -21.00 Pink family -Serija: "Letnje avanture"
      -21.00 AXN -Serija: "Osnovno"
      -21.05 OBN -Serija: "Ifet"
      -21.05 Prva -Serija: "Samac u braku"
      -21.10 RTS digital -Serija: "Nirnberški protivnapad"
      -21.30 Pink family -Serija: "Mornarički istražitelji: Los Anđeles"
      -21.35 HBO -Serija: "Svedok"
      -21.50 Fox Life -Serija: "Privatna praksa"
      -21.50 Fox Crime -Serija: "Linija Serangun"
      -21.50 AXN -Serija. "Crvena udovica"
      -22.15 OBN -Serija: "Odbačena"
      -22.30 Pink family -Serija: "Izgubljena devojka"
      -22.35 HBO -Serija: "Uzvratni udarac"
      -22.40 AXN -Serija: "Givensova pravda"
      -22.45 Fox Life -Serija: "Nova devojka"
      -22.50 Fox -Serija: "Kasl"
      -22.55 Fox Crime -Serija: "Mornarički istražitelji"
      -23.00 HRT 2 -Serija: "Spirala zločina"
      -23.00 Cinestar -Serija: "Jednom lopov, uvek lopov"
      -23.05 OBN -Serija: "Neželjene"
      -23.05 RTS 2 -Serija: "Stubovi zemlje"
      -23.05 Vojvodina 1 -Serija: "Zaplet"
      -23.30 Pink -Serija. "Premijer"
      -23.30 Pink family -Serija: "Špijun"
      -23.30 Prva plus -Serija: "Vampirski dnevnici"
      -23.35 Studio B -Serija: "Nesavršen zločin"
      -23.35 RTS 1 -Serija: "Do usijanja"
      -23.40 Fox Life -Serija: "Uvod u anatomiju"
      -23.45 Fox -Serija. "Domovina"
      -23.45 AXN -Serija: "Reka"
      -23.50 Fox Crime -Serija: "Bostonski advokati"
      -00.00 Discovery -Serija: "Klondajk"
      -00.00 Pink family -Serija: "Doktor Haus"
      -00.09 HRT 2 -Serija: "Seks i grad"
      -00.15 Prva plus -Serija: "Bez traga"
      -00.35 Fox Life -Serija: "Privatna praksa"
      -00.35 AXN -Serija: "Osnovno"
      -01.00 Pink family -Serija: "Sestrice"
      -01.10 Universal Channel -Serija: "Panduri novajlije"
      -01.15 Fox Movies -Serija. "Treća smena"
      -01.15 Prva -Serija: "Karadaji"
      -02.00 Pink family -Serija: "Ujedinjene države Tare"
      -02.05 RTS 1 -Serija: "Složna braća"
      -02.15 Fox -Serija: "Vilfred"
      -02.30 Pink 2 -Serija: "Sestrice"
      -02.30 Pink family -Serija: "Leši život"
      -02.35 B92 -Serija. "Dome, slatki dome"
      -02.40 Fox -Serija: "Sve po zakonu"
      -02.55 HBO Comedy -Serija: "Um oženjenog čoveka", dve epizode
      -03.00 Pink family -Serija: "Insajderski vodič za ljubav"
      -03.00 Pink 2 -Serija: "Potera"
      -03.10 Universal Channel -Serija. "Opasna tajna"
      -03.30 Sci-Fi -Serija: "Eureka"
      -03.35 Pink 2 -Serija: "Godine prolaze"
      -04.00 Pink family -Serija: "Vreme prolazi"
      -04.52 RTS satelit -Serija: "Na putu za Montevideo"
      -05.15 BN -Serija: "Kraljica juga"
    • TV program - nedelja, 6. april 2014.
      Serije - program posle 10.00

      10.00 Fox Crime Serija: "Forenzički institut"
      10.00 HBO Comedy Serija: "Sredina"
      10.00 Pink family Serija: "Ujedinjene države Tare"
      10.10 Prva plus Serija: "Budva na pjenu od mora"
      10.20 AXN Serija: "Doktor Hu"
      10.20 Fox Life Serija: "Supruga za medalju"
      10.30 Pink family Serija: "Lepši život"
      10.45 Fox Serija: "Gudvinove igre"
      11.00 Fox Crime Serija: "Ubistvo s pogledom"
      11.00 Pink family Serija: "Grom u raju"
      11.00 HRT 1 Serija. "Pisac i detektiv"
      11.10 Sci-Fi Serija. "Utočište"
      11.15 AXN Serija: "Marinci"
      12.00 Pink family Serija: "Vreme prolazi"
      12.00 Universal Channel Serija: "Kraljevski bolesnici", pet epizoda
      12.30 Prva plus Serija: "Prijatelji"
      13.00 Universal Channel Serija: "Pomorska patrola", četiri epizode
      13.00 Fox Crime Serija: "Mornarički istražielji"
      13.00 Pink family Serija: "Letnje avanture"
      13.10 Sci-Fi Serija: "Kajl"
      13.30 Pink family Serija: "Mornarički istražitelji"
      13.45 HBO Comedy Serija: "Bernard"
      14.15 OBN Serija: "Ifet"
      14.30 Fox Life Serija: "Opake služavke"
      14.30 Pink family Serija: "Izgubljena devojka"
      14.35 Prva plus Serija: "Dva i po muškarca"
      14.35 AXN Serija. "Džeg"
      14.50 Fox Crime Serija: "Monk"
      14.55 Fox Serija: "Marvelovi specijalni agenti"
      15.30 Pink family Serija. "Špijun"
      15.40 HRT 1 Serija: "Pošteno i prema zakonu"
      16.00 Pink family Serija: "Doktor Haus"
      16.08 RTS satelit Serija: "Vojna akademija"
      16.08 RTS 1 Serija: "Vojna akademija"
      16.25 AXN Serija. "Profilisanje"
      16.35 Fox Serija: "Da Vinčijevi demoni"
      17.00 Universal Channel Serija: "Havai 5-0"
      17.00 Pink family Serija: "Sestrice"
      17.45 Fox Crime Serija: "Luter"
      17.46 HRT 1 Serija: "Srećna porodica"
      17.55 Prva plus Serija: "Budva na pjenu od mora"
      18.00 Pink family Serija: "Ujedinjene države Tare"
      18.10 Fox Life Serija: "Preljuba"
      18.25 AXN Serija: "Nezaboravna"
      18.30 Pink family Serija: "Lepši život"
      18.50 Fox Crime Serija: "Firma"
      19.00 Universal Channel Serija: "Skandal", dve epizode
      19.00 Sci-Fi Serija: "Zvezdana kapija"
      19.00 Pink family Serija: "Grom u raju"
      19.10 Fox Serija: "Mentalno"
      19.15 AXN Serija: "Bez granica"
      19.15 Prva Serija: "Domaćice sa Bosfora"
      19.30 Prva plus Serija: "Dva i po muškarca"
      19.40 HBO Serija: "Vaspitanje za početnike"
      20.00 Fox Life Serija: "Osveta"
      20.00 OBN Serija: "Odbačena"
      20.00 Pink family Serija: "Vreme prolazi"
      20.00 Prva plus Serija: "Prijatelji"
      20.02 Pink Serija: "Sila"
      20.05 RTS 1 Serija: "Montevideo, vidimo se"
      20.05 RTS satelit Serija. "Montevideo, vidimo se"
      20.10 Republika Srpska Serija: "Dvat lipe na Balkanu"
      20.10 AXN Serija. "Lepotica i zver"
      20.50 OBN Serija: "Ifet"
      20.55 Fox Crime Serija: "Linija Serangun"
      21.00 Fox Serija: "Milerovi"
      21.00 Pink family Serija: "Letnje avanture"
      21.00 Universal Channel Serija: "Dobra žena", dve epizode
      21.00 Sci-Fi Serija: "Potraga za legendama"
      21.00 AXN Serija. "Zvezdana kapija"
      21.07 HRT 1 Serija: "Stipe u gostima"
      21.30 Fox Serija: "Luda ekipa"
      21.30 Pink family Serija: "Poaro"
      21.50 AXN Serija. "Biti čovek"
      21.50 RTS digital Serija: "U prvom krugu"
      22.00 HBO Comedy Serija: "Muvanje"
      22.00 Sci-Fi Serija: "Misterije Hejvena"
      22.05 Fox Crime Serija: "Zločinački umovi"
      22.30 HBO Comedy Serija: "Devojke"
      22.30 Pink family Serija: "Izgubljena devojka"
      22.41 RTS 1 Serija: "Salamander"
      22.45 OBN Serija: "Neželjene"
      22.50 AXN Serija: "Nezaboravna"
      23.00 Discovery Serija: "Klondajk"
      23.00 Sci-Fi Serija: "Biti čovek"
      23.04 HRT 2 Serija: "Optuženi"
      23.30 Pink family Serija. "Špijun"
      23.40 Fox Life Serija: "Supruga za medalju"
      23.45 Fox Serija: "Da Vinčijevi demoni"
      23.45 AXN Serija: "Bez granica"
      23.55 Fox Crime Serija: "Firma"
      00.00 Pink family Serija: "Pravednik"
      00.10 HBO Serija: "Braća po oružju"
      00.30 Fox Life Serija: "Škola za parove"
      00.40 AXN Serija. "Lepotica i zver"
      01.00 Pink family Serija: "Sestrice"
      01.00 Universal Channel Serija: "Skandal", dve epizode
      02.00 Cinemax Serija: "Benši"
      02.15 AXN Serija. "Biti čovek"
      02.20 Fox Crime Serija: "Zločinački umovi"
      02.50 Cinemax Serija: "Žica"
      02.50 Sci-Fi Serija: "Kajl"
      03.00 Universal Channel Serija. "Misterije Hejvena"
      03.30 HBO Comedy Serija: "Zdravo, dame"
      04.00 Universal Channel Serija. "Ubistva u Midsameru"
      04.30 HBO Comedy Serija: "Muvanje"
      04.55 RTS satelit Serija. "Montevideo, vidimo se"
    • TV program - ponedeljak, 7. april 2014.
      Serije - program posle 11.00

      11.00 AXN Serija. "Marinci"
      11.00 Pink family Serija: "Grom u raju"
      11.05 Fox Life Serija: "Jednom davno"
      11.10 Sci-Fi Serija: "Zvezdana kapija"
      11.15 Prva plus Serija: "Nikita"
      11.35 Fox Serija: "Kasl"
      11.50 AXN Serija: "Čuvar pravde"
      11.53 HRT 2 Serija: "Hotel dvorac Ort"
      12.00 Pink family Serija: "Vreme prolazi"
      12.00 Prva plus Serija: "Dva i po muškarca"
      12.05 HBO Serija: "Vaspitanje za početnike"
      12.20 Universal Channel Serija: "Sve po zakonu"
      12.25 Fox Serija: "Domovina"
      12.35 HRT 1 Serija: "Znaj da te volim"
      12.40 AXN Serija: "Havaji 5-0"
      12.40 Fox Crime Serija: "Monk"
      12.45 RTS 1 Serija: "Do usijanja"
      13.00 OBN Serija. "Odbačena"
      13.00 Pink family Serija: "Letnje avanture"
      13.10 Sci-Fi Serija: "Činjenice i laži"
      13.20 AXN Serija
      13.20 Universal Channel Serija: "Pomorska patrola"
      13.30 Pink family Serija: "Poaro"
      13.35 HBO Comedy Serija: "Moderna porodica", tri epizode
      13.40 Fox Crime Serija: "Novi stari slučajevi"
      13.55 OBN Serija: "Ifet"
      14.00 Prva plus Serija: "Nikita"
      14.00 Prva Serija: "Neukrotivo srce"
      14.10 AXN Serija: "Merlin"
      14.10 Sci-Fi Serija: "Kajl"
      14.20 Universal Channel Serija: "Plave krvi"
      14.30 Pink family Serija: "Izgubljena devojka"
      14.45 Fox Crime Serija: "Monk"
      14.45 HRT 2 Serija: "Edžemont"
      14.55 Fox Serija: "Laži me"
      15.00 OBN Serija. "Neželjene"
      15.00 Prva Serija: "Karadaji"
      15.00 Pink Serija: "Sila"
      15.02 Pink 2 Serija: "Sestrice"
      15.09 Studio B Serija. "Nesavršeni zločin"
      15.10 HRT 2 Serija: "Doktor Hu"
      15.10 Sci-Fi Serija. "Eureka"
      15.20 Fox Life Serija. "Nova devojka"
      15.20 Universal Channel Serija: "Braća i sestre"
      15.20 HRT 1 Serija: "Gabrijel"
      15.30 Pink family Serija: "Špijun"
      15.40 Fox Crime Serija: "Prevaranti"
      15.44 RTS 1 Serija: "Na putu za Montevideo"
      15.45 RTS satelit Serija: "Na putu za Montevideo"
      15.50 OBN Serija: "Feriha"
      16.00 Prva Serija: "Čari"
      16.00 Pink family Serija: "Ljubavno pismo"
      16.00 Pink Serija: "Nakuša"
      16.00 AXN Serija: "Izgubljeni svet"
      16.00 Fox Movies Serija. "Treća smena"
      16.02 Pink 2 Serija: "Čejs"
      16.05 HRT 1 Serija: "Kralj vinograda"
      16.20 Universal Channel Serija: "Ubistva u Midsameru"
      16.20 HBO Comedy Serija: "Filmovi i zvezde"
      16.20 BN Serija: "Ruža vjetrova"
      16.25 Fox Life Serija: "Škola za parove"
      16.35 Fox Serija: "Las Vegas"
      16.45 Pink 2 Serija: "Godine prolaze"
      16.45 Fox Crime Serija: "Mornarički istražitelji"
      16.50 AXN Serija: "Inspektor Reks"
      16.50 Prva plus Serija: "Bez traga"
      16.56 RTS 2 Serija: "Stubovi zemlje"
      17.00 Pink family Serija: "Sestrice"
      17.00 Prva Serija: "Odbačena"
      17.00 Sinemanija Serija. "Čuvari plaže"
      17.05 Republika Srpska Serija: "Šešir profesora Koste Vujića"
      17.10 Sci-Fi Serija: "Zvezdana kapija"
      17.15 Fox Life Serija: "Džordanino raskršće"
      17.40 Fox Crime Serija: "Odred za borbu protiv mafije"
      17.45 AXN Serija: "Marinci"
      18.00 OBN Serija: "Nakuša"
      18.00 Pink family Serija: "Ujedinjene države Tare"
      18.02 Pink 2 Serija: "Poaro"
      18.10 Fox Life Serija: "Osveta"
      18.10 Sci-Fi Serija: "Kajl"
      18.20 Universal Channel Serija: "Sve po zakonu"
      18.30 BN Serija: "Eva Luna"
      18.30 Pink family Serija. "Lepši život"
      18.30 HBO Comedy Serija: "Prosvetljena"
      18.35 AXN Serija: "Čuvar pravde"
      18.45 Fox Crime Serija: "Pariski forenzičari"
      18.50 Pink 2 Serija: "Insajderov vodič za sreću"
      18.50 HRT 1 Serija: "Pozorište u kući"
      19.00 HBO Comedy Serija: "Na istok i dole", dve epizode
      19.00 Pink family Serija: "Grom u raju"
      19.05 Fox Life Serija: "Kako je biti Erika"
      19.10 Sci-Fi Serija: "Utočište"
      19.20 Universal Channel Serija: "Pomorska patrola"
      19.20 Prva Serija: "Domaćice sa Bosfora"
      19.25 AXN Serija: "Havaji 5-0"
      19.30 Prva plus Serija: "Dva i po muškarca"
      19.30 Pink Serija: "Mala nevesta"
      20.00 Fox Life Serija. "Opake služavke"
      20.00 Pink family Serija: "Vreme prolazi"
      20.00 AXN Serija
      20.00 OBN Serija: "Feriha"
      20.01 RTS satelit Serija: "Moj rođak sa sela"
      20.01 RTS 1 Serija: "Moj rođak sa sela"
      20.05 Vojvodina 1 Serija: "Put za Ejvonli"
      20.05 Fox Serija: "Kasl"
      20.05 HBO Serija: "Igra prestola"
      20.10 Republika Srpska Serija: "Budva na pjenu od mora"
      20.10 Sci-Fi Serija: "Invazija vanzemaljaca"
      20.20 Prva Serija: "Izgubljena čast"
      20.20 Universal Channel Serija: "Panduri novajlije"
      20.55 Fox Life Serija: "Veštice iz Ist Enda"
      20.55 Fox Crime Serija: "Monk"
      21.00 Fox Serija: "Da Vinčijevi demoni"
      21.00 AXN Serija: "Bez granica"
      21.00 OBN Serija: "Ifet"
      21.00 Fox Movies Serija. "Treća smena"
      21.00 Pink family Serija: "Letnje avanture"
      21.10 HBO Serija: "Devojke"
      21.20 Universal Channel Serija: "Skandal"
      21.30 Pink family Serija: "Poaro"
      21.30 Fox Crime Serija: "Zločinački umovi"
      21.40 HBO Serija: "Muvanje"
      21.50 Fox Life Serija: "Jednom davno"
      22.00 Prva Serija: "Sinđelići"
      22.00 HRT 1 Serija: "Varšavski špijuni"
      22.00 Sci-Fi Serija: "Činjenice i laži"
      22.00 AXN Serija: "Hanibal"
      22.00 RTS 1 Serija: "Hispanija"
      22.15 OBN Serija: "Odbačena"
      22.30 Pink family Serija. "Izgubljena devojka
      22.45 Fox Life Serija: "Nova devojka"
      22.50 Fox Crime Serija: "Mornarički istražitelji"
      22.55 HRT 2 Serija: "Red i zakon"
      23.00 Cinestar Serija: "Jednom lopov, uvek lopov"
      23.00 Fox Serija: "Američka horor priča"
      23.00 Sci-Fi Serija: "Misterije Hejvena"
      23.05 OBN Serija: "Neželjene"
      23.05 Vojvodina 1 Serija. "Zaplet"
      23.20 Universal Channel Serija: "Havaji 5-0"
      23.20 Cinemax Serija: "Žica"
      23.30 Pink family Serija: "Špijun"
      23.30 Pink Serija: "Premijer"
      23.40 HRT 2 Serija: "Na ivici"
      23.40 Prva plus Serija: "Vampirski dnevnici"
      23.45 Fox Serija: "Domovina"
      23.45 Fox Life Serija: "Veštice iz Ist Enda"
      23.50 Fox Crime Serija. "Red i zakon"
      23.55 RTS 1 Serija: "Do usijanja"
      00.00 Fox Movies Serija. "Treća smena"
      00.00 Pink family Serija: "Ljubavno pismo"
      00.25 Prva plus Serija: "Bez traga"
      00.25 HRT 2 Serija. "Seks i grad"
      00.30 HBO Comedy Serija: "Na istok i dole", dve epizode
      00.30 AXN Serija: "Bez granica"
      00.35 Fox Life Serija: "Jednom davno"
      00.40 Fox Serija: "Dekster"
      01.00 Pink family Serija: "Sestrice"
      01.15 BN Serija: "Eva Luna"
      01.20 Universal Channel Serija: "Panduri novajlije"
      01.30 Fox Serija: "Američka horor priča"
      01.30 Prva Serija: "Karadaji"
      01.50 AXN Serija: "Hanibal"
      02.15 Pink 2 Serija: "Sestrice"
      02.15 RTS 1 Serija: "Ljubav na seoski način"
      02.20 Universal Channel Serija. "Misterije Hejvena"
      02.45 Pink 2 Serija: "Čejs"
      03.20 Universal Channel Serija: "Opasna tajna"
      03.25 Pink 2 Serija: "Godine prolaze"
      04.48 RTS satelit Serija: "Moj rođak sa sela"
    • TV program - četvrtak, 10. april 2014.
      Serije - program posle 13.00

      13.00 Pink family Serija: "Letnje avanture"
      13.10 Vojvodina 2 Serija: "Čast i poštovanje"
      13.10 Sci-Fi Serija: "Činjenice i laži"
      13.20 AXN Serija
      13.20 Universal Channel Serija. "Pomorska patrola"
      13.30 Pink family Serija: "Poaro"
      13.40 Fox Crime Serija: "Tihi svedok"
      14.00 Prva Serija: "Neukrotivo srce"
      14.00 Prva plus Serija: "Nikita"
      14.10 Republika Srpska Serija: "Budva na pjenu od mora"
      14.10 Sci-Fi Serija: "Kajl"
      14.10 AXN Serija: "Merlin"
      14.20 Universal Channel Serija: "Plave krvi"
      14.30 HBO Comedy Serija: "Moderna porodica"
      14.30 Pink family Serija. "Gradska vreva"
      14.42 HRT 2 Serija: "Edžemont"
      14.45 Fox Crime Serija: "Monk"
      14.45 Fox Serija: "Laži me"
      14.55 HBO Comedy Serija: "Sredina"
      15.00 OBN Serija: "Neželjene"
      15.00 Cinestar Serija: "Jednom lopov, uvek lopov"
      15.00 Pink Serija: "Sila"
      15.02 Pink 2 Serija: "Sestrice"
      15.05 HRT 2 Serija: "Doktor Hu"
      15.05 Vojvodina 1 Serija. "Zaplet"
      15.05 Studio B Serija: "Nesavršen zločin"
      15.10 Sci-Fi Serija: "Eureka"
      15.15 Prva Serija: "Karadaji"
      15.20 Universal Channel Serija: "Braća i sestre"
      15.30 Pink family Serija: "Špijun"
      15.35 Fox Life Serija: "Nova devojka"
      15.40 Fox Crime Serija: "Prevaranti"
      15.50 AXN Serija. "Izgubljeni svet"
      16.00 Pink Serija: "Nakuša"
      16.00 HRT 1 Serija: "Kralj vinograda"
      16.00 Pink family Serija: "Ljubavno pismo"
      16.00 Fox Movies Serija. "Treća smena"
      16.02 Pink 2 Serija: "Čejs"
      16.09 Prva Serija: "Čari"
      16.10 Sci-Fi Serija: "Zvezdana kapija"
      16.20 Universal Channel Serija: "Ubistva u Midsameru"
      16.20 BN Serija. "Ruža vjetrova"
      16.25 Fox Life Serija. "Škola za parove"
      16.35 Fox Serija: "Las Vegas"
      16.35 OBN Serija. "Feriha"
      16.45 AXN Serija. "Inspektor Reks"
      16.45 Fox Crime Serija: "Mornarički istražitelji"
      16.45 RTS 2 Serija: "Stubovi zemlje"
      16.50 Prva plus Serija: "Bez traga"
      16.55 Pink 2 Serija: "Godine prolaze"
      17.00 Sinemanija Serija: "Čuvari plaže"
      17.00 Pink family Serija: "Sestrice"
      17.02 Prva Serija: "Odbačena"
      17.05 Republika Srpska Serija: "Šešir profesora Koste Vujića"
      17.15 Pink Rezervisan termin
      17.15 Fox Life Serija: "Džordanino raskršće"
      17.35 Prva plus Serija: "Prijatelji"
      17.40 Fox Crime Serija: "Odred za borbu protiv mafije"
      17.40 AXN Serija: "Marinci"
      17.55 OBN Serija: "Nakuša"
      18.00 Pink family Serija: "Ujedinjene države Tare"
      18.10 Sci-Fi Serija: "Kajl"
      18.10 Fox Life Serija: "Osveta"
      18.20 Universal Channel Serija: "Sve po zakonu"
      18.25 BN Serija: "Kraljica juga"
      18.30 Pink family Serija: "Leši život"
      18.30 AXN Serija: "Čuvar pravde"
      18.35 HBO Comedy Serija: "Prosvetljena"
      18.45 Fox Crime Serija. "Pariski forenzičari"
      18.50 Pink 2 Serija: "Insajderov vodič za sreću"
      18.56 HRT 1 Serija: "Pozorište u kući"
      19.00 Pink Serija: "Mala nevesta"
      19.00 Pink family Serija: "Grom u raju"
      19.00 Sci-Fi Serija: "Utočište"
      19.05 Fox Life Serija: "Kako je biti Erika"
      19.05 HBO Comedy Serija: "Um oženjenog čoveka", dve epizode
      19.20 Universal Channel Serija. "Pomorska patrola"
      19.20 AXN Serija: "Havaji 5-0"
      19.24 Prva Serija: "Domaćice sa Bosfora"
      19.30 Prva plus Serija: "Dva i po muškarca"
      20.00 OBN Serija. "Feriha"
      20.00 HBO Comedy Serija: "Moderna porodica"
      20.00 Pink Serija: "Sila"
      20.00 Fox Life Serija: "Opake služavke"
      20.00 Pink family Serija: "Vreme prolazi"
      20.05 Vojvodina 1 Serija. "Put za Ejvonli"
      20.05 RTS 1 Serija: "Moj rođak sa sela"
      20.05 RTS satelit Serija: "Moj rođak sa sela"
      20.05 Fox Serija: "Kasl"
      20.10 Republika Srpska Serija: "Pečat"
      20.10 AXN Serija. "Zvezdana kapija"
      20.20 Prva Serija: "Izgubljena čast"
      20.20 Universal Channel Serija: "Panduri novajlije"
      20.50 Fox Crime Serija. "Transporter"
      20.55 Fox Life Serija: "Uvod u anatomiju"
      21.00 Fox Movies Serija. "Treća smena"
      21.00 Pink family Serija: "Letnje avanture"
      21.00 AXN Serija: "Osnovno"
      21.05 Prva Serija: "Samac u braku"
      21.05 OBN Serija: "Ifet"
      21.10 RTS digital Serija: "Nirnberški protivnapad"
      21.30 Pink family Serija. "Poaro"
      21.35 HBO Serija: "Svedok"
      21.47 HRT 1 Serija: "Varšavski špijun"
      21.50 Fox Crime Serija: "Linija Serangun"
      21.50 Fox Life Serija: "Privatna praksa"
      21.50 AXN Serija. "Crvena udovica"
      22.15 OBN Serija: "Odbačena"
      22.25 HBO Serija: "Uzvratni udarac"
      22.30 Pink family Serija. "Gradska vreva"
      22.40 AXN Serija: "Givensova pravda"
      22.45 Fox Life Serija: "Nova devojka"
      22.50 Fox Crime Serija: "Mornarički istražitelji"
      22.50 Fox Serija: "Kasl"
      23.00 Cinestar Serija: "Jednom lopov, uvek lopov"
      23.05 OBN Serija: "Neželjene"
      23.10 RTS 2 Serija: "Stubovi zemlje"
      23.15 Vojvodina 1 Serija: "Zaplet"
      23.30 AXN Serija. "Spartak"
      23.30 Pink family Serija: "Špijun"
      23.30 Pink Serija. "Premijer"
      23.30 Prva plus Serija: "Vampirski dnevnici"
      23.35 Studio B Serija: "Nesavršen zločin"
      23.35 RTS 1 Serija: "Do usijanja"
      23.40 Fox Life Serija: "Uvod u anatomiju"
      23.45 Fox Movies Serija. "Treća smena"
      23.45 Fox Serija. "Domovina"
      23.50 Fox Crime Serija: "Red i zakon"
      00.00 Pink family Serija. "Ljubavno pismo"
      00.00 Discovery Serija: "Klondajk"
      00.15 Prva plus Serija: "Bez traga"
      00.18 HRT 2 Serija: "Seks i grad"
      00.35 Fox Life Serija: "Privatna praksa"
      00.35 AXN Serija: "Osnovno"
      01.00 Pink family Serija: "Sestrice"
      01.10 Universal Channel Serija: "Panduri novajlije"
      01.15 Prva Serija: "Karadaji"
      02.00 Pink family Serija: "Ujedinjene države Tare"
      02.10 Universal Channel Serija: "Misterije Hejvena"
      02.12 RTS 1 Serija: "Ljubav na seoski način"
      02.15 Fox Serija. "Lui"
      02.30 Pink 2 Serija: "Sestrice"
      02.30 Pink family Serija: "Leši život"
      02.32 Fox Serija: "Sve po zakonu"
      02.40 B92 Serija. "Dome, slatki dome"
      03.00 Pink family Serija: "Grom u raju"
      03.00 Pink 2 Serija: "Čejs"
      03.30 HBO Comedy Serija: "Um oženjenog čoveka", dve epizode
      03.30 Sci-Fi Serija: "Misterije Hejvena"
      03.35 Pink 2 Serija: "Godine prolaze"
      04.00 Pink family Serija: "Vreme prolazi"
      04.48 RTS satelit Serija: "Moj rođak sa sela"
      05.15 BN Serija: "Kraljica juga"
    • TV program - ponedeljak, 14. april 2014.

      Serije - program posle 13.00

      13.00 Pink family Serija: "Letnje avanture"
      13.00 OBN Serija. "Odbačena"
      13.10 Sci-Fi Serija: "Činjenice i laži"
      13.20 Universal Channel Serija: "Pomorska patrola"
      13.30 AXN Serija: "Zvezdana kapija"
      13.30 Pink family Serija: "Poaro"
      13.35 HBO Comedy Serija: "Moderna porodica", tri epizode
      13.40 Fox Crime Serija: "Novi stari slučajevi"
      13.55 OBN Serija: "Ifet"
      14.00 Prva Serija: "Neukrotivo srce"
      14.00 Prva plus Serija: "Nikita"
      14.10 Sci-Fi Serija: "Kajl"
      14.20 AXN Serija: "Merlin"
      14.20 Universal Channel Serija: "Plave krvi"
      14.30 Pink family Serija: "Gradska vreva"
      14.44 HRT 2 Serija: "Edžemont"
      14.45 Fox Crime Serija: "Monk"
      14.55 Fox Serija: "Laži me"
      15.00 Prva Serija: "Karadaji"
      15.00 OBN Serija: "Biblija"
      15.00 Pink Serija: "Sila"
      15.02 Pink 2 Serija: "Sestrice"
      15.07 HRT 2 Serija: "Doktor Hu"
      15.09 Studio B Serija. "Nesavršeni zločin"
      15.10 Sci-Fi Serija: "Misterije Hejvena"
      15.20 Universal Channel Serija: "Braća i sestre"
      15.20 HRT 1 Serija: "Gabrijel"
      15.30 Pink family Serija: "Prekobrojni"
      15.35 Fox Life Serija. "Nova devojka"
      15.40 Fox Crime Serija: "Prevaranti"
      15.47 RTS satelit Serija: "Moj rođak sa sela"
      15.50 OBN Serija: "Feriha"
      15.55 RTS 1 Serija: "Moj rođak sa sela"
      16.00 AXN Serija: "Izgubljeni svet"
      16.00 Fox Movies Serija. "Treća smena"
      16.00 Pink Serija: "Nakuša"
      16.00 Pink family Serija: "Ljubavno pismo"
      16.00 Prva Serija: "Čari"
      16.02 Pink 2 Serija: "Potera"
      16.05 HRT 1 Serija: "Kralj vinograda"
      16.20 Universal Channel Serija: "Ubistva u Midsameru"
      16.20 BN Serija: "Ruža vjetrova"
      16.25 Fox Life Serija: "Škola za parove"
      16.30 HBO Comedy Serija: "Bernard"
      16.35 Fox Serija: "Las Vegas"
      16.45 Fox Crime Serija: "Mornarički istražitelji"
      16.45 Pink 2 Serija: "Godine prolaze"
      16.50 Prva plus Serija: "Bez traga"
      16.50 AXN Serija: "Inspektor Reks"
      17.00 RTS 2 Serija: "Stubovi zemlje"
      17.00 Prva Serija: "Odbačena"
      17.00 Sinemanija Serija. "Čuvari plaže"
      17.00 Pink family Serija: "Sestrice"
      17.05 Republika Srpska Serija: "Šešir profesora Koste Vujića"
      17.10 Sci-Fi Serija: "Zvezdana kapija"
      17.15 Fox Life Serija: "Džordanino raskršće"
      17.40 Fox Crime Serija: "Odred za borbu protiv mafije"
      17.45 AXN Serija: "Marinci"
      18.00 OBN Serija: "Nakuša"
      18.00 Pink family Serija: "Ujedinjene države Tare"
      18.02 Pink 2 Serija: "Poaro"
      18.10 Fox Life Serija: "Osveta"
      18.10 Sci-Fi Serija: "Kajl"
      18.20 Universal Channel Serija: "Sve po zakonu"
      18.30 BN Serija: "Kraljica juga"
      18.30 HBO Comedy Serija: "Prosvetljena"
      18.30 Pink family Serija. "Lepši život"
      18.35 AXN Serija: "Čuvar pravde"
      18.45 Fox Crime Serija: "Pariski forenzičari"
      18.50 Pink 2 Serija: "Grom u raju"
      18.50 HRT 1 Serija: "Pozorište u kući"
      19.00 HBO Comedy Serija: "Na istok i dole", dve epizode
      19.00 Pink family Serija: "Grom u raju"
      19.05 Fox Life Serija: "Kako je biti Erika"
      19.10 Sci-Fi Serija: "Utočište"
      19.20 Prva Serija: "Domaćice sa Bosfora"
      19.20 Universal Channel Serija: "Pomorska patrola"
      19.25 AXN Serija: "Havaji 5-0"
      19.30 Pink Serija: "Mala nevesta"
      19.30 Prva plus Serija: "Dva i po muškarca"
      20.00 Pink family Serija: "Vreme prolazi"
      20.00 Pink Serija: "Sila"
      20.00 OBN Serija: "Feriha"
      20.00 Fox Life Serija: "Veštice sa Ist Enda"
      20.00 AXN Serija: "Zvezdana kapija"
      20.05 HBO Serija: "Igra prestola"
      20.05 Fox Serija: "Kasl"
      20.05 Vojvodina 1 Serija: "Put za Ejvonli"
      20.05 RTS satelit Serija: "Moj rođak sa sela"
      20.05 RTS 1 Serija: "Moj rođak sa sela"
      20.10 Republika Srpska Serija: "Vratiće se rode"
      20.20 Prva Serija: "Izgubljena čast"
      20.20 Universal Channel Serija: "Panduri novajlije"
      20.55 Fox Crime Serija: "Transporter"
      21.00 Fox Serija: "Da Vinčijevi demoni"
      21.00 Pink family Serija: "Letnje avanture"
      21.00 AXN Serija: "Bez granica"
      21.00 OBN Serija: "Ifet"
      21.00 Fox Movies Serija. "Treća smena"
      21.10 HBO Serija: "Fabrika laži"
      21.20 Universal Channel Serija: "Skandal"
      21.30 Pink family Serija: "Poaro"
      21.40 HBO Serija: "Muvanje"
      21.50 Fox Life Serija: "Jednom davno"
      21.53 RTS 1 Serija: "Hispanija"
      21.55 Fox Crime Serija: "Detektiv na Floridi"
      22.00 HRT 1 Serija: "Državna tajna"
      22.00 Prva Serija: "Sinđelići"
      22.00 Sci-Fi Serija: "Činjenice i laži"
      22.00 AXN Serija: "Hanibal"
      22.15 OBN Serija: "Odbačena"
      22.30 Pink family Serija: "Gradska vreva"
      22.40 HRT 2 Serija: "Red i zakon"
      22.45 Fox Life Serija: "Nova devojka"
      22.55 Fox Crime Serija: "Mornarički istražitelji"
      23.00 Sci-Fi Serija. "Invazija vanzemaljaca"
      23.00 Cinestar Serija: "Jednom lopov, uvek lopov"
      23.00 Fox Serija: "Američka horor priča"
      23.05 Vojvodina 1 Serija. "Zaplet"
      23.05 OBN Serija: "Neželjene"
      23.20 Universal Channel Serija: "Havaji 5-0"
      23.28 HRT 2 Serija: "Na ivici"
      23.30 Pink family Serija: "Prekobrojni"
      23.30 HBO Comedy Serija: "Na istok i dole", dve epizode
      23.30 Prva plus Serija: "Vampirski dnevnici"
      23.30 Pink Serija: "Premijer"
      23.40 Fox Life Serija: "Veštice iz Ist Enda"
      23.45 Fox Serija: "Domovina"
      23.50 Cinemax Serija: "Žica"
      23.50 Fox Crime Serija. "Red i zakon"
      23.50 RTS 1 Serija: "Do usijanja"
      00.00 Pink family Serija: "Ljubavno pismo"
      00.00 Fox Movies Serija. "Treća smena"
      00.11 HRT 2 Serija. "Seks i grad"
      00.25 Prva plus Serija: "Bez traga"
      00.30 AXN Serija: "Bez granica"
      00.35 Fox Life Serija: "Jednom davno"
      00.40 Fox Serija: "Dekster"
      01.00 Pink family Serija: "Sestrice"
      01.15 BN Serija: "Kraljica juga"
      01.20 Universal Channel Serija: "Panduri novajlije"
      01.30 Fox Serija: "Američka horor priča"
      01.30 Prva Serija: "Karadaji"
      01.50 AXN Serija: "Hanibal"
      02.15 Pink 2 Serija: "Sestrice"
      02.20 Universal Channel Serija. "Misterije Hejvena"
      02.27 RTS 1 Serija: "Ljubav na seoski način"
      02.45 Pink 2 Serija: "Potera"
      03.20 Universal Channel Serija: "Opasna tajna"
      03.25 Pink 2 Serija: "Godine prolaze"
      04.50 RTS satelit Serija: "Moj rođak sa sela"
    • TV program - utorak, 15. april 2014.

      Serije - program posle 13.00

      -13.00 Pink family -Serija: "Letnje avanture"
      -13.10 Sci-Fi -Serija: "Lovci na duhove"
      -13.10 Vojvodina 2 -Serija. "Čast i poštovanje"
      -13.20 Universal Channel -Serija: "Pomorska patrola"
      -13.30 AXN -Serija: "Zvezdana kapija"
      -13.30 Pink family -Serija: "Poaro"
      -13.40 Fox Crime -Serija: "Forenzički institut"
      -13.50 OBN -Serija: "Ifet"
      -14.00 Prva plus -Serija: "Nikita"
      -14.00 Prva -Serija: "Neukrotivo srce"
      -14.10 Sci-Fi -Serija: "Kajl"
      -14.20 AXN -Serija: "Merlin"
      -14.20 Universal Channel -Serija. "Plave krvi"
      -14.30 Pink family -Serija: "Izgubljena devojka"
      -14.45 Fox Crime -Serija: "Monk"
      -14.45 HRT 2 -Serija: "Edžemont"
      -14.50 HBO Comedy -Serija: "Sredina"
      -14.55 OBN -Serija: "Neželjene"
      -14.55 Fox -Serija: "Laži me"
      -15.00 Prva -Serija: "Karadaji"
      -15.00 Cinestar -Serija: "Jednom lopov, uvek lopov"
      -15.00 Pink -Serija: "Sila"
      -15.02 Pink 2 -Serija: "Sestrice"
      -15.05 Vojvodina 1 -Serija: "Zaplet"
      -15.08 Studio B -Serija: "Nesavršen zločin"
      -15.10 HRT 2 -Serija. "Doktor Hu"
      -15.10 Sci-Fi -Serija: "Misterije Hejvena"
      -15.20 Universal Channel -Serija: "Braća i sestre"
      -15.35 Fox Life -Serija: "Nova devojka"
      -15.37 Pink family -Serija. "Špijun"
      -15.40 Fox Crime -Serija: "Prevaranti"
      -15.50 RTS satelit -Serija. "Moj rođak sa sela"
      -15.50 RTS 1 -Serija: "Moj rođak sa sela"
      -16.00 Pink -Serija: "Nakuša"
      -16.00 Prva -Serija: "Čari"
      -16.00 Fox Movies -Serija. "Treća smena"
      -16.00 HRT 1 -Serija: "Kralj vinograda"
      -16.00 Pink family -Serija: "Ljubavno pismo"
      -16.00 AXN -Serija: "Izgubljeni svet"
      -16.02 Pink 2 -Serija: "Potera"
      -16.10 Sci-Fi -Serija: "Zvezdana kapija"
      -16.20 BN -Serija: "Ruža vjetrova"
      -16.20 Universal Channel -Serija: "Ubistva u Midsameru"
      -16.25 Fox Life -Serija: "Škola za parove"
      -16.35 OBN -Serija: "Feriha"
      -16.35 Fox -Serija: "Las Vegas"
      -16.45 Fox Crime -Serija: "Mornarički istražitelji"
      -16.50 AXN -Serija: "Inspektor Reks"
      -16.50 Prva plus -Serija: "Bez traga"
      -16.55 Pink 2 -Serija: "Godine prolaze"
      -17.00 Pink family -Serija: "Sestrice"
      -17.00 Prva -Serija: "Odbačena"
      -17.00 Sinemanija -Serija: "Čuvari plaže"
      -17.05 Republika Srpska -Serija: "Šešir profesora Koste Vujića"
      -17.15 Fox Life -Serija: "Džordanino raskršće"
      -17.35 Prva plus -Serija: "Prijatelji"
      -17.40 Fox Crime -Serija: "Odred za borbu protiv mafije"
      -17.45 AXN -Serija: "Marinci"
      -17.59 Pink 2 -Serija: "Poaro"
      -18.00 Pink family -Serija: "Ujedinjene države Tare"
      -18.00 OBN -Serija. "Nakuša"
      -18.10 Fox Life -Serija: "Osveta"
      -18.10 Sci-Fi -Serija: "Kajl"
      -18.20 Universal Channel -Serija: "Kraljevski bolesnici"
      -18.30 Pink family -Serija: "Lepši život"
      -18.30 BN -Serija: "Kraljica juga"
      -18.30 HBO Comedy -Serija: "Prosvetljena"
      -18.30 AXN -Serija. "Čuvar plaže"
      -18.45 Fox Crime -Serija: "Pariski forenzičari"
      -18.50 HRT 1 -Serija: "Pozorište u kući"
      -18.50 Pink 2 -Serija: "Insajderov vodič za sreću"
      -19.00 Pink -Serija: "Mala nevesta"
      -19.00 Pink family -Serija. "Grom u raju"
      -19.05 Fox Life -Serija: "Kako je biti Erika"
      -19.10 Sci-Fi -Serija. "Utočište"
      -19.20 Universal Channel -Serija. "Pomorska patrola"
      -19.20 AXN -Serija: "Havaji 5-0"
      -19.20 Prva -Serija: "Domaćice sa Bosfora"
      -19.30 HBO Comedy -Serija: "Um oženjenog čoveka"
      -19.30 Prva plus -Serija: "Dva i po muškarca"
      -20.00 Pink -Serija: "Sila"
      -20.00 HBO Comedy -Serija: "Moderna porodica"
      -20.00 OBN -Serija: "Feriha"
      -20.00 Fox Life -Serija: "Preljuba"
      -20.00 Pink family -Serija: "Vreme prolazi"
      -20.05 RTS satelit -Serija. "Moj rođak sa sela"
      -20.05 Fox -Serija: "Kasl"
      -20.05 Vojvodina 1 -Serija: "Put za Ejvonli"
      -20.05 RTS 1 -Serija: "Moj rođak sa sela"
      -20.10 Republika Srpska -Serija. "Vratiće se rode"
      -20.10 AXN -Serija: "Zvezdana kapija"
      -20.20 Prva -Serija: "Izgubljena čast"
      -20.20 Universal Channel -Serija: "Panduri novajlije"
      -20.50 Fox Crime -Serija: "Transporter"
      -21.00 Fox Movies -Serija. "Treća smena"
      -21.00 Pink family -Serija: "Letnje avanture"
      -21.00 AXN -Serija: "Marinci"
      -21.00 Fox -Serija: "Marvelovi specijalni agenti"
      -21.05 Prva -Serija: "Folk"
      -21.05 OBN -Serija: "Ifet"
      -21.11 RTS 2 -Serija: "Stubovi zemlje"
      -21.20 Universal Channel -Serija: "Havaji 5-0"
      -21.30 Pink family -Serija: "Poaro"
      -21.50 Fox Life -Serija: "Osveta"
      -21.55 Fox Crime -Serija: "Detektiv na Floridi"
      -22.00 Cinemax -Serija: "Benši"
      -22.00 Sci-Fi -Serija: "Biti čovek"
      -22.15 OBN -Serija: "Odbačena"
      -22.15 HRT 1 -Serija: "Državne tajne"
      -22.30 Pink family -Serija: "Gradska vreva"
      -22.40 AXN -Serija: "Istražitelji"
      -22.45 Fox Life -Serija: "Nova devojka"
      -22.50 HRT 2 -Serija. "Red i zakon"
      -22.50 Fox -Serija: "Kasl"
      -22.55 Fox Crime -Serija: "Mornarički istražitelji"
      -23.00 Cinestar -Serija: "Jednom lopov, uvek lopov"
      -23.05 OBN -Serija: "Neželjene"
      -23.15 Vojvodina 1 -Serija: "Zaplet"
      -23.20 Universal Channel -Serija: "Dobra žena"
      -23.30 Pink -Serija. "Premijer"
      -23.30 AXN -Serija: "Hanibal"
      -23.30 Prva plus -Serija: "Vampirski dnevnici"
      -23.33 Pink family -Serija. "Špijun"
      -23.35 Studio B -Serija: "Nesavršen zločin"
      -23.35 RTS 1 -Serija: "Do usijanja"
      -23.38 HRT 2 -Serija: "Na ivici"
      -23.40 Fox Life -Serija: "Preljuba"
      -23.45 Fox Movies -Serija. "Treća smena"
      -23.45 Fox -Serija: "Domovina"
      -23.50 Fox Crime -Serija: "Red i zakon"
      -00.00 Pink family -Serija: "Ljubavno pismo"
      -00.15 Prva plus -Serija: "Bez traga"
      -00.20 HRT 2 -Serija: "Seks i grad"
      -00.30 Prva -Serija: "Karadaji"
      -00.35 Fox Life -Serija: "Osveta"
      -00.40 Fox -Serija: "Dekster"
      -01.00 Pink family -Serija: "Sestrice"
      -01.15 BN -Serija: "Kraljica juga"
      -01.20 Universal Channel -Serija: "Panduri novajlije"
      -01.30 Fox -Serija: "Da Vinčijevi demoni"
      -02.00 Pink family -Serija: "Ujedinjene države Tare"
      -02.00 Pink 2 -Serija: "Sestrice"
      -02.20 Universal Channel -Serija: "Misterije Hejvena"
      -02.30 Pink 2 -Serija: "Potera"
      -02.35 RTS 1 -Serija. "Ljubav na seoski način"
      -03.00 Pink 2 -Serija: "Godine prolaze"
      -03.20 Universal Channel -Serija. "Opasna tajna"
      -03.20 HBO Comedy -Serija: "Um oženjenog čoveka", dve epizode
      -04.43 RTS satelit -Serija: "Moj rođak sa sela"
    • TV program - sreda, 16. april 2014.

      Serije - program posle 13.00

      -13.00 Pink family -Serija. "Letnje avanture"
      -13.00 OBN -Serija: "Odbačena"
      -13.10 Sci-Fi -Serija: "Lovci na duhove"
      -13.10 Vojvodina 2 -Serija: "Čast i poštovanje"
      -13.20 Universal Channel -Serija: "Pomorska patrola"
      -13.25 AXN -Serija: "Zvezdana kapija"
      -13.30 Pink family -Serija: "Poaro"
      -13.40 Fox Crime -Serija: "Detektiv na Floridi"
      -13.50 OBN -Serija: "Ifet"
      -14.00 Prva -Serija: "Neukrotivo srce"
      -14.00 Prva plus -Serija: "Nikita"
      -14.10 Republika Srpska -Serija: "Vratiće se rode"
      -14.10 Sci-Fi -Serija: "Kajl"
      -14.15 AXN -Serija: "Merlin"
      -14.20 Universal Channel -Serija: "Plave krvi"
      -14.30 Pink family -Serija: "Gradska vreva"
      -14.35 HBO Comedy -Serija: "Moderna porodica"
      -14.45 Fox Crime -Serija: "Monk"
      -14.45 HRT 2 -Serija: "Edžemont"
      -14.55 Fox -Serija: "Marvelovi specijalni agenti"
      -14.55 HBO Comedy -Serija: "Sredina"
      -15.00 Prva -Serija: "Karadaji"
      -15.00 OBN -Serija: "Neželjene"
      -15.00 Pink -Serija. "Sila"
      -15.00 Cinestar -Serija: "Jednom lopov, uvek lopov"
      -15.02 Pink 2 -Serija: "Sestrice"
      -15.08 Studio B -Serija: "Nesavršen zločin"
      -15.10 HRT 2 -Serija: "Doktor Hu"
      -15.10 Sci-Fi -Serija: "Misterije Hejvena"
      -15.20 Universal Channel -Serija. "Braća i sestre"
      -15.30 Pink family -Serija: "Prekobrojni"
      -15.35 Fox Life -Serija: "Nova devojka"
      -15.40 Fox Crime -Serija: "Prevaranti"
      -15.45 RTS 1 -Serija: "Moj rođak sa sela"
      -15.45 RTS satelit -Serija. "Moj rođak sa sela"
      -15.55 AXN -Serija. "Izgubljeni svet"
      -16.00 Pink family -Serija: "Ljubavno pismo"
      -16.00 Pink -Serija: "Nakuša"
      -16.00 Prva -Serija: "Čari"
      -16.00 Fox Movies -Serija. "Treća smena"
      -16.00 HRT 1 -Serija: "Kralj vinograda"
      -16.02 Pink 2 -Serija: "Potera"
      -16.10 Sci-Fi -Serija: "Zvezdana kapija"
      -16.20 BN -Serija: "Ruža vjetrova"
      -16.20 Universal Channel -Serija: "Ubistva u Midsameru"
      -16.25 Fox Life -Serija: "Škola za parove"
      -16.35 Fox -Serija: "Las Vegas"
      -16.35 OBN -Serija: "Feriha"
      -16.45 Fox Crime -Serija: "Mornarički istražitelji"
      -16.45 AXN -Serija: "Inspektor Reks"
      -16.55 Pink 2 -Serija: "Godine prolaze"
      -17.00 Sinemanija -Serija: "Čuvari plaže"
      -17.00 Prva plus -Serija: "Bez traga"
      -17.00 Prva -Serija: "Odbačena"
      -17.00 Pink family -Serija: "Sestrice"
      -17.15 Fox Life -Serija: "Džordanino raskršće"
      -17.19 RTS 2 -Serija: "Stubovi zemlje"
      -17.35 Prva plus -Serija: "Prijatelji"
      -17.40 Fox Crime -Serija: "Odred za borbu protiv mafije"
      -17.40 AXN -Serija: "Marinci"
      -18.00 Pink family -Serija: "Dangube"
      -18.00 Pink 2 -Serija: "Poaro"
      -18.00 OBN -Serija: "Nakuša"
      -18.05 HBO -Serija: "Vaspitanje za početnike"
      -18.10 Fox Life -Serija: "Osveta"
      -18.10 Sci-Fi -Serija: "Kajl"
      -18.20 Universal Channel -Serija: "Sve po zakonu"
      -18.30 BN -Serija: "Kraljica juga"
      -18.30 AXN -Serija: "Čuvari pravde"
      -18.30 Pink family -Serija: "Lepši život"
      -18.35 HBO Comedy -Serija: "Prosvetljena"
      -18.45 Fox Crime -Serija: "Pariski forenzičari"
      -18.50 HRT 1 -Serija: "Pozorište u kući"
      -18.50 Pink 2 -Serija: "Grom u raju"
      -19.00 Pink family -Serija: "Grom u raju"
      -19.00 Pink -Serija: "Mala nevesta"
      -19.05 HBO Comedy -Serija. "Um oženjenog čoveka"
      -19.05 Fox Life -Serija: "Kako je biti Erika"
      -19.10 Sci-Fi -Serija: "Utočište"
      -19.20 AXN -Serija: "Havaji 5-0"
      -19.20 Universal Channel -Serija: "Pomorska patrola"
      -19.20 Prva -Serija: "Domaćice sa Bosfora"
      -19.30 Prva plus -Serija: "Dva i po muškarca"
      -19.30 HBO Comedy -Serija. "Um oženjenog čoveka"
      -20.00 HBO Comedy -Serija: "Moderna porodica"
      -20.00 Fox Life -Serija: "Emili Ovens"
      -20.00 Pink -Serija. "Sila"
      -20.00 OBN -Serija: "Feriha"
      -20.00 Pink family -Serija: "Vreme prolazi"
      -20.05 Vojvodina 1 -Serija: "Put za Ejvonli"
      -20.05 Fox -Serija: "Kasl"
      -20.05 RTS 1 -Serija: "Moj rođak sa sela"
      -20.05 RTS satelit -Serija: "Moj rođak sa sela"
      -20.10 Republika Srpska -Serija: "Vratiće se rode"
      -20.10 AXN -Serija: "Zvezdana kapija"
      -20.20 Universal Channel -Serija. "Panduri novajlije"
      -20.20 Prva -Serija. "Izgubljena čast"
      -20.50 Fox Crime -Serija: "Transporter"
      -20.55 Fox Life -Serija: "Supruga za medalju"
      -21.00 Fox Movies -Serija. "Treća smena"
      -21.00 AXN -Serija: "Lepotica i zver"
      -21.00 Fox -Serija
      -21.00 Pink family -Serija. "Letnje avanture"
      -21.05 OBN -Serija: "Ifet"
      -21.30 Pink family -Serija: "Poaro"
      -21.30 Fox Crime -Serija. "Tihi svedok"
      -21.40 RTS 2 -Serija: "Svet bez kraja"
      -21.50 Fox Life -Serija. "Ponovo u igri"
      -21.50 AXN -Serija. "Pravi ljudi"
      -22.00 Prva -Serija: "Otvorena vrata"
      -22.00 Sci-Fi -Serija: "Invazija vanzemaljaca"
      -22.00 HRT 1 -Serija: "Državne tajne"
      -22.00 Cinemax -Serija: "Žica"
      -22.15 OBN -Serija: "Odbačena"
      -22.20 HBO -Serija: "Igra prestola"
      -22.30 Pink family -Serija: "Gradska vreva"
      -22.45 Fox Life -Serija: "Nova devojka"
      -22.50 Fox -Serija: "Kasl"
      -22.50 Fox Crime -Serija: "Mornarički istražitelji"
      -22.55 AXN -Serija: "Izgubljena devojka"
      -23.00 Cinestar -Serija: "Jednom lopov, uvek lopov"
      -23.00 Sci-Fi -Serija: "Činjenice i laži"
      -23.05 Vojvodina 1 -Serija: "Varg Veum"
      -23.10 OBN -Serija: "Neželjene"
      -23.15 Universal Channel -Serija: "Skandal"
      -23.20 HRT 2 -Serija: "Završni udarac"
      -23.25 Studio B -Serija: "Nesavršen zločin"
      -23.30 Pink family -Serija: "Prekobrojni"
      -23.35 RTS 1 -Serija: "Do usijanja"
      -23.40 Prva plus -Serija: "Vampirski dnevnici"
      -23.40 AXN -Serija: "Spartak - bogovi arene"
      -23.45 Pink -Serija: "Premijer"
      -23.45 Fox -Serija: "Domovina"
      -23.45 Fox Movies -Serija. "Treća smena"
      -23.45 Fox Life -Serija: "Supruga za medalju"
      -23.50 Fox Crime -Serija: "Red i zakon"
      -00.00 Pink family -Serija: "Ljubavno pismo"
      -00.05 HRT 2 -Serija: "Na ivici"
      -00.30 Prva plus -Serija: "Bez traga"
      -00.35 Fox Life -Serija: "Škola za parove"
      -00.40 Fox -Serija: "Dekster"
      -00.50 HRT 2 -Serija. "Seks i grad"
      -01.00 Pink family -Serija: "Sestrice"
      -01.15 BN -Serija: "Kraljica juga"
      -01.15 Universal Channel -Serija: "Panduri novajlije"
      -02.00 Pink family -Serija: "Dangube"
      -02.10 RTS 1 -Serija: "Ljubav na seoski način"
      -02.10 Prva -Serija: "Karadaji"
      -02.15 Universal Channel -Serija: "Misterije Hejvena"
      -02.15 Pink 2 -Serija: "Sestrice"
      -02.30 Pink family -Serija: "Lepši život"
      -02.45 Pink 2 -Serija: "Čejs"
      -02.52 Pink family -Serija: "Grom u raju"
      -02.55 HBO Comedy -Serija. "Um oženjenog čoveka", dve epizode
      -03.35 Pink 2 -Serija: "Godine prolaze"
      -04.45 RTS satelit -Serija: "Moj rođak sa sela"
    • TV program - petak, 18. april 2014.

      Serije - program posle 11.00

      11.00 Pink family Serija. "Grom u raju"
      11.15 Prva plus Serija: "Nikita"
      11.20 Fox Life Serija: "Jednom davno"
      11.35 Fox Serija: "Kasl"
      11.46 HRT 2 Serija: "Hotel dvorac Ort"
      12.00 Prva plus Serija: "Dva i po muškarca"
      12.00 Pink family Serija: "Vreme prolazi"
      12.20 Universal Channel Serija: "Kraljevski bolesnici"
      12.25 Fox Serija. "Domovina"
      12.39 HRT 1 Serija: "Znaj da te volim"
      12.40 Fox Crime Serija: "Transporter"
      12.45 RTS 1 Serija: "Do usijanja"
      13.00 Pink family Serija: "Letnje avanture"
      13.05 Vojvodina 2 Serija: "Čast i poštovanje"
      13.05 OBN Serija: "Odbačena"
      13.20 Universal Channel Serija: "Pomorska patrola"
      13.30 Pink family Serija: "Poaro"
      13.30 AXN Serija: "Zvezdana kapija"
      13.40 Fox Crime Serija. "Linija Serangun"
      13.45 HBO Comedy Serija: "Sredina"
      14.00 Prva Serija: "Neukrotivo srce"
      14.00 Prva plus Serija: "Nikita"
      14.00 OBN Serija: "Ifet"
      14.20 Universal Channel Serija: "Plave krvi"
      14.20 AXN Serija: "Inspektor Reks"
      14.30 Pink family Serija: "Gradska vreva"
      14.45 Fox Crime Serija: "Monk"
      14.49 HRT 2 Serija: "Edžemont"
      14.55 Fox Serija: "Laži me"
      15.00 Pink Serija: "Sila"
      15.00 Prva Serija: "Karadaji"
      15.02 Pink 2 Serija: "Sestrice"
      15.05 OBN Serija: "Neželjene"
      15.05 Vojvodina 1 Serija: "Varg Veum"
      15.08 Studio B Serija: "Nesavršen zločin"
      15.14 HRT 2 Serija: "Doktor Hu"
      15.20 Universal Channel Serija: "Braća i sestre"
      15.30 Pink family Serija: "Prekobrojni"
      15.35 Fox Life Serija: "Nova devojka"
      15.40 Fox Crime Serija: "Prevaranti"
      15.46 RTS 1 Serija: "Moj rođak sa sela"
      15.50 RTS satelit Serija: "Moj rođak sa sela"
      16.00 Fox Movies Serija. "Treća smena"
      16.00 Pink family Serija: "Ljubavno pismo"
      16.00 Pink Serija. "Nakuša"
      16.00 Prva Serija: "Čari"
      16.02 Pink 2 Serija: "Potera"
      16.15 HRT 1 Serija. "Kralj vinograda"
      16.20 Universal Channel Serija: "Ubistva u Midsameru"
      16.20 BN Serija: "Ruža vjetrova"
      16.25 Fox Life Serija: "Škola za parove"
      16.35 Fox Serija: "Las Vegas"
      16.35 OBN Serija: "Feriha"
      16.45 Fox Crime Serija: "Mornarički istražitelji"
      16.50 Prva plus Serija: "Bez traga"
      16.55 Pink 2 Serija: "Godine prolaze"
      17.00 Prva Serija: "Odbačena"
      17.00 Pink family Serija: "Sestrice"
      17.00 Sinemanija Serija: "Čuvari plaže"
      17.15 Fox Life Serija: "Džordanino raskršće"
      17.30 RTS 2 Serija: "Svet bez kraja"
      17.30 HBO Comedy Serija: "Internet terapija"
      17.35 Prva plus Serija: "Prijatelji"
      17.40 Fox Crime Serija: "Odred za borbu protiv mafije"
      17.50 HRT 2 Serija: "Tračerka"
      17.55 OBN Serija: "Nakuša"
      18.00 Pink family Serija: "Dangube"
      18.00 Pink 2 Serija: "Poaro"
      18.10 Fox Life Serija: "Osveta"
      18.20 Universal Channel Serija: "Kraljevski bolesnici"
      18.30 BN Serija: "Kraljica juga"
      18.30 Pink family Serija: "Lepši život"
      18.45 Fox Crime Serija: "Pariski forenzičari"
      18.50 Pink 2 Serija: "Grom u raju"
      19.00 Pink family Serija. "Grom u raju"
      19.00 Pink Serija: "Mala nevesta"
      19.05 Fox Life Serija: "Kako je biti Erika"
      19.20 Universal Channel Serija: "Pomorska patrola"
      19.20 Prva Serija: "Domaćice sa Bosfora"
      19.30 Prva plus Serija: "Dva i po muškarca"
      19.35 HBO Comedy Serija. "Vaspitanje za početnike"
      20.00 Pink Serija: "Sila"
      20.00 Fox Life Serija: "Emili Ovens"
      20.00 Pink family Serija: "Vreme prolazi"
      20.00 OBN Serija: "Feriha"
      20.05 Fox Serija: "Kasl"
      20.05 RTS 1 Serija: "Moj rođak sa sela"
      20.05 RTS satelit Serija: "Moj rođak sa sela"
      20.05 HBO Serija: "Muvanje"
      20.10 AXN Serija: "Zvezdana kapija"
      20.20 Prva Serija: "Izgubljena čast"
      20.20 Universal Channel Serija: "Panduri novajlije"
      20.35 HBO Serija. "Fabrika laži"
      20.50 Fox Crime Serija: "Transporter"
      21.00 Fox Movies Serija. "Treća smena"
      21.00 RTS 2 Serija: "Svet bez kraja"
      21.00 Pink family Serija: "Letnje avanture"
      21.05 OBN Serija. "Ifet"
      21.10 HBO Serija: "Igra prestola"
      21.30 Pink family Serija: "Poaro"
      21.43 HRT 2 Serija: "Vera"
      21.50 Fox Crime Serija: "Novi stari slučajevi"
      21.55 Fox Serija: "Milerovi"
      21.55 Fox Life Serija: "Supruga za medalju"
      22.10 HBO Serija: "Prava krv"
      22.15 OBN Serija: "Odbačena"
      22.30 Pink family Serija: "Gradska vreva"
      22.50 Fox Crime Serija: "Mornarički istražitelji"
      22.50 Fox Serija: "Kasl"
      23.00 Pink family Serija: "Prekobrojni"
      23.00 Prva Serija: "Crni Gruja"
      23.05 OBN Serija: "Neželjene"
      23.10 B92 Serija. "Živa meta"
      23.22 HRT 2 Serija: "Zločinački umovi"
      23.30 Pink family Serija: "Ljubavno pismo"
      23.35 RTS 1 Serija: "Do usijanja"
      23.40 Prva plus Serija: "Vampirski dnevnici"
      23.45 Fox Movies Serija. "Treća smena"
      23.45 Fox Serija. "Domovina"
      23.50 Sci-Fi Serija: "Invazija vanzemaljaca"
      23.50 Fox Crime Serija: "Red i zakon"
      00.00 B92 Serija: "Sestra Džeki", dve epizode
      00.00 Pink Serija: "Premijer"
      00.00 Studio B Serija: "Nesavršen zločin"
      00.05 HRT 2 Serija: "Nemi svedok"
      00.13 Pink family Serija: "Sestrice"
      00.15 Prva Serija: "Karadaji"
      00.15 Prva plus Serija: "Bez traga"
      00.50 Sci-Fi Serija: "Biti čovek"
      01.00 B92 Serija: "Američki top model"
      01.03 Pink family Serija: "Dangube"
      01.15 BN Serija: "Kraljica juga"
      01.24 Pink family Serija: "Lepši život"
      01.25 Universal Channel Serija: "Panduri novajlije"
      02.10 RTS 1 Serija: "Muzikanti"
      02.15 Pink 2 Serija: "Sestrice"
      02.20 Universal Channel Serija: "Misterije Hejvena"
      02.45 Pink 2 Serija: "Potera"
      03.15 Universal Channel Serija: "Opasna tajna"
      03.35 Pink 2 Serija: "Godine prolaze"
      04.50 RTS satelit Serija: "Moj rođak sa sela"
      05.15 AXN Serija: "Zvezdana kapija"
      05.15 BN Serija: "Kraljica juga"
    • TV program - subota, 19. april 2014.
      Serije - program posle 15.00

      15.00 Fox Life Serija: "Seks i grad"
      15.05 Sci-Fi Serija: "Utočište", pet epizoda
      15.16 HRT 1 Serija: "Marija iz Nazareta"
      15.30 Pink family Serija: "Prekobrojni"
      15.41 HRT 2 Serija: "Novi klinci s Beverli Hilsa"
      15.50 Fox Crime Serija: "King"
      15.53 RTS 1 Serija: "Moj rođak sa sela"
      16.00 Pink Serija: "Sila"
      16.03 RTS satelit Serija: "Moj rođak sa sela"
      16.15 Pink family Serija: "Ljubavno pismo"
      17.00 Pink family Serija: "Sestrice"
      17.45 Fox Crime Serija: "Transporter"
      18.00 Pink family Serija: "Dangube"
      18.05 Prva plus Serija: "Budva na pjenu od mora"
      18.15 Fox Serija: "Da Vinčijevi demoni"
      18.30 Pink family Serija: "Lepši život"
      18.35 HBO Comedy Serija: "Bernard"
      19.00 Pink family Serija: "Grom u raju"
      19.05 Fox Life Serija: "Veštice iz Ist Enda"
      19.15 Prva Serija: "Domaćice sa Bosfora"
      19.30 Prva plus Serija: "Dva i po muškarca"
      20.00 Prva Serija: "Samac u braku"
      20.00 Pink Serija: "Sila"
      20.00 Fox Life Serija: "Jednom davno"
      20.00 OBN Serija: "Feriha"
      20.00 Sci-Fi Serija: "Invazija vanzemaljaca"
      20.00 Prva plus Serija: "Vampirski dnevnici"
      20.05 Fox Serija: "Milerovi"
      20.25 RTS satelit Serija: "Moj rođak sa sela"
      20.25 RTS 1 Serija: "Vratiće se rode"
      20.29 Pink family Serija: "Vreme prolazi"
      20.30 Fox Serija. "Luda ekipa"
      20.50 Fox Crime Serija: "Novi stari slučajevi"
      20.55 Fox Life Serija: "Privatna praksa"
      20.58 Pink family Serija: "Letnje avanture"
      21.00 BN Serija: "Neki novi klinci"
      21.05 OBN Serija: "Ifet"
      21.47 HRT 1 Serija. "Vladarka"
      21.50 Fox Life Serija. "Uvod u anatomiju"
      22.00 Cinemax Serija: "Žandar"
      22.00 HBO Comedy Serija: "Idemo dalje", dve epizode
      22.00 OBN Serija: "Biblija"
      22.00 Fox Crime Serija: "Tihi svedok"
      22.16 Pink family Serija: "Gradska vreva"
      22.24 Pink family Serija: "Poaro"
      22.50 Fox Serija: "Da Vinčijevi demoni"
      23.05 Universal Channel Serija. "Skandal", 2 epizode
      23.10 Fox Crime Serija. "Luter"
      23.16 Pink family Serija: "Prekobrojni"
      23.16 Pink family Serija: "Čejs"
      23.45 Fox Serija. "Tjudorovi"
      23.52 HRT 2 Serija: "Nemi svedok"
      00.08 Pink family Serija: "Sestrice"
      00.20 Fox Crime Serija: "Zločinački umovi"
      00.30 Fox Life Serija: "Bivše žene Holivuda"
      00.34 Pink family Serija: "Sestrice"
      00.40 Fox Serija: "Prava krv"
      00.59 Pink family Serija: "Dangube"
      01.05 Universal Channel Serija: "Havaji 5-0", dve epizode
      01.30 Fox Serija. "Tjudorovi"
      02.00 B92 Serija: "Živa meta"
      02.50 B92 Serija: "Sestra Džeki"
      02.50 Fox Crime Serija: "Red i zakon"
      02.55 Universal Channel Serija: "Misterije Hejvena"
      03.00 HBO Comedy Serija: "Um oženjenog čoveka", 6 epizoda
      03.55 Universal Channel Serija: "Ubistva u Midsameru"
      04.20 Sci-Fi Serija: "Zvezdana kapija"
      04.50 RTS satelit Serija: "Moj rođak sa sela"
    • TV program - nedelja, 20. april 2014.
      Serije - program posle 15.00

      15.05 Sci-Fi Serija. "Utočište"
      15.05 Fox Life Serija: "Seks i grad"
      15.06 HRT 1 Serija: "Marija iz Nazareta"
      15.20 Prva plus Serija: "Dva i po muškarca"
      15.30 Pink family Serija: "Prekobrojni"
      15.35 HBO Comedy Serija: "Bernard"
      16.00 Pink family Serija. "Ljubavno pismo"
      16.00 Prva Serija: "Otvorena vrata"
      16.25 RTS 1 Serija: "Montevideo, vidimo se"
      16.25 RTS satelit Serija: "Montevideo, vidimo se"
      16.35 Fox Serija: "Da Vinčijevi demoni"
      17.00 Universal Channel Serija: "Havai 5-0"
      17.00 Pink family Serija: "Sestrice"
      17.45 HRT 1 Serija: "Srećna porodica"
      17.50 Fox Crime Serija: "Luter"
      18.00 Pink family Serija: "Ujedinjene države Tare"
      18.05 Prva plus Serija: "Budva na pjenu od mora"
      18.10 Fox Life Serija: "Preljuba"
      18.30 Pink family Serija: "Lepši život"
      18.55 Fox Crime Serija: "Transporter"
      19.00 Pink family Serija: "Grom u raju"
      19.00 Universal Channel Serija: "Skandal", dve epizode
      19.15 Prva Serija: "Domaćice sa Bosfora"
      19.30 Prva plus Serija: "Dva i po muškarca"
      19.40 HBO Serija: "Vaspitanje za početnike"
      20.00 Pink family Serija: "Vreme prolazi"
      20.00 Fox Life Serija: "Osveta"
      20.00 OBN Serija: "Odbačena"
      20.00 Pink Serija: "Sila"
      20.00 Prva plus Serija: "Prijatelji"
      20.05 RTS satelit Serija. "Montevideo, vidimo se"
      20.05 RTS 1 Serija: "Montevideo, vidimo se"
      20.10 Republika Srpska Serija: "Dvat lipe na Balkanu"
      20.50 OBN Serija: "Sulejman Veličanstveni"
      21.00 HRT 1 Serija: "Stipe u gostima"
      21.00 BN Serija: "Biblija"
      21.00 Fox Crime Serija: "Detektiv na Floridi"
      21.00 Universal Channel Serija: "Dobra žena", dve epizode
      21.00 Sci-Fi Serija: "Činjenice i laži"
      21.00 Pink family Serija: "Letnje avanture"
      21.30 Pink family Serija: "Poaro"
      21.30 Fox Serija. "Luda ekipa"
      21.50 HBO Serija: "Igra prestola"
      22.00 Sci-Fi Serija: "Invazija vanzemaljaca"
      22.00 HBO Comedy Serija: "Muvanje"
      22.10 Fox Crime Serija: "Zločinački umovi"
      22.10 RTS digital Serija: "U prvom krugu"
      22.30 Pink family Serija: "Gradska vreva"
      22.30 HBO Comedy Serija: "Fabrika laži"
      23.00 Discovery Serija: "Klondajk"
      23.00 Fox Serija: "Milerovi"
      23.00 Sci-Fi Serija: "Biti čovek"
      23.06 RTS 1 Serija: "Salamander"
      23.30 Pink family Serija: "Prekobrojni"
      23.40 Fox Life Serija: "Supruga za medalju"
      23.45 Fox Serija: "Da Vinčijevi demoni"
      00.00 Pink family Serija. "Ljubavno pismo"
      00.05 Fox Crime Serija: "Red i zakon"
      00.25 B92 Serija: "Živa meta"
      00.40 Fox Serija. "Američka horor priča"
      01.00 HBO Serija: "Prava krv"
      01.00 Pink family Serija: "Sestrice"
      01.05 Universal Channel Serija: "Skandal", dve epizode
      01.10 Cinemax Serija: "Benši"
      01.15 B92 Serija: "Sestra Džeki"
      02.05 Cinemax Serija: "Žica"
      02.40 Fox Crime Serija: "Zločinački umovi"
      02.50 Sci-Fi Serija: "Kajl"
      03.05 Universal Channel Serija. "Misterije Hejvena"
      03.40 AXN Serija. "Izgubljena devojka"
      04.05 Universal Channel Serija. "Ubistva u Midsameru"
      04.57 RTS satelit Serija. "Montevideo, vidimo se"
    • TV program - ponedeljak, 21. april 2014.

      Serije - program posle 9.00

      -09.00 Pink family -Serija: "Sestrice"

      -09.00 Sinemanija -Serija. "Čuvari plaže"

      -09.05 RTS 1 -Serija: "Muzikanti"

      -09.05 RTS satelit -Serija: "Muzikanti"

      -09.45 Prva -Serija: "Odbačena"

      -09.55 Fox -Serija: "Svi vole Rejmonda"

      -10.00 HBO Comedy -Serija: "Internet terapija"

      -10.00 Pink family -Serija: "Dangube"

      -10.30 Pink family -Serija. "Lepši život"

      -10.45 Fox -Serija: "Do poslednjeg čoveka"

      -11.00 Pink family -Serija: "Grom u raju"

      -11.15 Prva plus -Serija: "Nikita"

      -11.20 Fox Life -Serija: "Jednom davno"

      -11.35 Fox -Serija: "Kasl"

      -11.4 HRT 2 -Serija: "Hotel dvorac Ort"

      -12.00 HBO -Serija: "Vaspitanje za početnike"

      -12.00 Pink family -Serija: "Vreme prolazi"

      -12.00 Prva plus -Serija: "Dva i po muškarca"

      -12.25 Fox -Serija: "Domovina"

      -12.35 HRT 1 -Serija: "Znaj da te volim"

      -12.40 Fox Crime -Serija: "Transporter"

      -12.45 RTS 1 -Serija: "Do usijanja"

      -13.00 OBN -Serija. "Odbačena"

      -13.00 Pink family -Serija: "Letnje avanture"

      -13.30 Pink family -Serija: "Poaro"

      -13.40 Fox Crime -Serija: "Novi stari slučajevi"

      -13.50 OBN -Serija: "Sulejman Veličanstveni"

      -14.00 Prva plus -Serija: "Nikita"

      -14.00 Prva -Serija: "Neukrotivo srce"

      -14.10 AXN -Serija: "Šerlok"

      -14.15 HBO Comedy -Serija: "Moderna porodica", tri epizode

      -14.30 Pink family -Serija: "Gradska vreva"

      -14.45 Fox Crime -Serija: "Monk"

      -14.45 HRT 2 -Serija: "Edžemont"

      -14.55 OBN -Serija: "Biblija"

      -14.55 Fox -Serija: "Laži me"

      -15.00 Prva -Serija: "Karadaji"

      -15.00 Pink -Serija: "Sila"

      -15.02 Pink 2 -Serija: "Sestrice"

      -15.05 Vojvodina 1 -Serija: "Put za Ejvonli"

      -15.05 Sci-Fi -Serija: "Utočište"

      -15.09 Studio B -Serija: "Sedam života"

      -15.10 HRT 2 -Serija: "Doktor Hu"

      -15.30 Pink family -Serija: "Prekobrojni"

      -15.35 Fox Life -Serija: "Ne veruj komšinici iz stana 23"

      -15.40 Fox Crime -Serija: "Smrt u raju"

      -15.50 OBN -Serija: "Feriha"

      -15.55 RTS 1 -Serija: "Moj rođak sa sela"

      -15.55 RTS satelit -Serija: "Moj rođak sa sela"

      -16.00 Prva -Serija: "Čari"

      -16.00 Fox Movies -Serija. "Treća smena"

      -16.00 Pink -Serija: "Nakuša"

      -16.00 Pink family -Serijas. "Čejs"

      -16.02 Pink 2 -Serija: "Potera"

      -16.20 BN -Serija: "Ruža vjetrova"

      -16.25 Fox Life -Serija: "Škola za parove"

      -16.35 Fox -Serija: "Las Vegas"

      -16.45 Fox Crime -Serija: "Mornarički istražitelji"

      -16.45 Pink 2 -Serija: "Godine prolaze"

      -16.50 Prva plus -Serija: "Bez traga"

      -17.00 Pink family -Serija: "Sestrice"

      -17.00 Sinemanija -Serija. "Čuvari plaže"

      -17.00 Prva -Serija: "Odbačena"

      -17.05 RTS 2 -Serija: "Svet bez kraja"

      -17.15 Fox Life -Serija: "Džordanino raskršće"

      -17.40 Fox Crime -Serija: "Odred za borbu protiv mafije"

      -18.00 OBN -Serija: "Nakuša"

      -18.00 Pink family -Serija. "Dangube"

      -18.02 Pink 2 -Serija: "Poaro"

      -18.10 Fox Life -Serija: "Osveta"

      -18.30 Pink family -Serija. "Lepši život"

      -18.30 BN -Serija: "Kraljica juga"

      -18.30 HBO Comedy -Serija: "Internet terapija"

      -18.45 Fox Crime -Serija: "Pariski forenzičari"

      -18.50 HRT 1 -Serija: "Pozorište u kući"

      -18.50 Pink 2 -Serija: "Grom u raju"

      -19.00 HBO Comedy -Serija: "Kako uspeti u Americi", dve epizode

      -19.00 Pink family -Serija: "Grom u raju"

      -19.05 Fox Life -Serija: "Kako je biti Erika"

      -19.10 Sci-Fi -Serija: "Ksena - princeza ratnica"

      -19.20 Prva -Serija: "Domaćice sa Bosfora"

      -19.30 Pink -Serija: "Mala nevesta"

      -19.30 Prva plus -Serija: "Dva i po muškarca"

      -20.00 Fox Life -Serija: "Veštice sa Ist Enda"

      -20.00 OBN -Serija: "Feriha"

      -20.00 Pink -Serija: "Sila"

      -20.00 Pink family -Serija: "Vreme prolazi"

      -20.05 RTS satelit -Serija: "Moj rođak sa sela"

      -20.05 RTS 1 -Serija: "Moj rođak sa sela"

      -20.05 Vojvodina 1 -Serija: "Put za Ejvonli"

      -20.05 Fox -Serija: "Kasl"

      -20.05 HBO -Serija: "Igra prestola"

      -20.20 Prva -Serija: "Izgubljena čast"

      -20.55 Fox Crime -Serija: "Transporter"

      -21.00 Pink family -Serija: "Letnje avanture"

      -21.00 Fox Movies -Serija. "Treća smena"

      -21.00 Fox -Serija: "Da Vinčijevi demoni"

      -21.05 OBN -Serija: "Sulejman Veličanstveni"

      -21.10 HBO -Serija: "Fabrika laži"

      -21.20 Universal Channel -Serija: "Skandal"

      -21.30 Pink family -Serija: "Poaro"

      -21.40 HBO -Serija: "Muvanje"

      -21.50 Fox Life -Serija: "Jednom davno"

      -21.54 HRT 1 -Serija: "Domovina"

      -21.55 Fox Crime -Serija: "Detektiv na Floridi"

      -21.55 RTS 1 -Serija: "Hispanija"

      -22.00 Prva -Serija: "Sinđelići"

      -22.00 Sci-Fi -Serija: "Činjenice i laži"

      -22.15 OBN -Serija: "Odbačena"

      -22.30 Pink family -Serija: "Gradska vreva"

      -22.45 Fox Life -Serija: "Nova devojka"

      -22.55 Fox Crime -Serija: "Mornarički istražitelji"

      -23.00 Fox -Serija: "Američka horor priča"

      -23.00 Sci-Fi -Serija. "Invazija vanzemaljaca"

      -23.00 Cinestar -Serija: "Da Vinčijeva istraga"

      -23.05 OBN -Serija: "Neželjene"

      -23.05 Vojvodina 1 -Serija: "Verg Veum"

      -23.05 HBO Comedy -Serija: "Kako uspeti u Americi", dve epizode

      -23.05 HRT 2 -Serija. "Završni udarac"

      -23.05 Cinemax -Serija: "Žica"

      -23.20 Universal Channel -Serija: "Havaji 5-0"

      -23.30 Pink family -Serija: "Prekobrojni"

      -23.30 Prva plus -Serija: "Vampirski dnevnici"

      -23.30 Pink -Serija

      -23.40 Fox Life -Serija: "Veštice iz Ist Enda"

      -23.45 Fox -Serija: "Domovina"

      -23.45 RTS 1 -Serija: "Do usijanja"

      -23.50 HRT 2 -Serija: "Na ivici"

      -23.50 Fox Crime -Serija. "Red i zakon"

      -00.00 Fox Movies -Serija. "Treća smena"

      -00.00 Pink family -Serija: "Čejs"

      -00.25 Prva plus -Serija: "Bez traga"

      -00.32 HRT 2 -Serija. "Seks i grad"

      -00.35 Fox Life -Serija: "Jednom davno"

      -00.40 B92 -Serija: "Prijatelji"

      -00.40 Fox -Serija: "Dekster"

      -01.00 Pink family -Serija: "Sestrice"

      -01.15 BN -Serija: "Kraljica juga"

      -01.20 Universal Channel -Serija: "Činjenice i laži"

      -01.30 Prva -Serija: "Karadaji"

      -01.30 Fox -Serija: "Američka horor priča"

      -02.10 RTS 1 -Serija: "Muzikanti"

      -02.17 Pink 2 -Serija: "Sestrice"

      -02.20 Universal Channel -Serija. "Misterije Hejvena"

      -02.45 Pink 2 -Serija: "Potera"

      -03.20 Universal Channel -Serija: "Opasna tajna"

      -03.25 Pink 2 -Serija: "Godine prolaze"

      -03.40 Sci-Fi -Serija: "Utočište"

      -04.15 Universal Channel -Serija: "Činjenice i laži"

      -04.50 RTS satelit -Serija: "Moj rođak sa sela"

      -05.10 Universal Channel -Serija: "Sve po zakonu"

      -05.15 BN -Serija: "Kraljica juga"
    • TV program - utorak, 22. april 2014.
      Serije - program posle 12.00

      -12.00 HRT 2 -Serija. "Hotel dvorac Ort"
      -12.00 Pink family -Serija: "Vreme prolazi"
      -12.00 Prva plus -Serija: "Dva i po muškarca"
      -12.20 Universal Channel -Serija: "Kraljevski bolesnici"
      -12.25 Fox -Serija: "Domovina"
      -12.35 HRT 1 -Serija "Znaj da te volim"
      -12.40 Cinemax -Serija: "Druga strana komedije"
      -12.40 Fox Crime -Serija: "Transporter"
      -12.45 RTS 1 -Serija: "Do usijanja"
      -12.55 OBN -Serija. "Odbačena"
      -13.00 Pink family -Serija: "Letnje avanture"
      -13.00 B92 -Serija: "Prijatelji"
      -13.05 Vojvodina 1 -Serija: "Varg Veum"
      -13.10 Vojvodina 2 -Serija. "Čast i poštovanje"
      -13.10 Sci-Fi -Serija: "Lovci na duhove"
      -13.20 Universal Channel -Serija: "Pomorska patrola"
      -13.30 Pink family -Serija: "Poaro"
      -13.40 Fox Crime -Serija: "Forenzički institut"
      -13.50 B92 -Serija: "Štreberi"
      -13.50 OBN -Serija: "Sulejman Veličanstveni"
      -14.00 Prva -Serija: "Neukrotivo srce"
      -14.00 Prva plus -Serija: "Nikita"
      -14.10 Republika Srpska -Serij: "Vratiće se rode"
      -14.10 Sci-Fi -Serija: "Kajl"
      -14.15 AXN -Serija: "Merlin"
      -14.20 Universal Channel -Serija. "Plave krvi"
      -14.30 Pink family -Serija: "Gradska vreva"
      -14.45 HRT 2 -Serija: "Edžemont"
      -14.45 Fox Crime -Serija: "Monk"
      -14.55 Fox -Serija: "Laži me"
      -14.55 OBN -Serija: "Neželjene"
      -15.00 Cinestar -Serija: "Da Vinčijeva istraga"
      -15.00 Pink -Serija: "Sila"
      -15.00 Prva -Serija: "Karadaji"
      -15.02 Pink 2 -Serija: "Sestrice"
      -15.08 Studio B -Serija: "Sedam života"
      -15.10 Sci-Fi -Serija: "Misterije Hejvena"
      -15.10 HBO Comedy -Serija: "Sredina"
      -15.10 HRT 2 -Serija. "Doktor Hu"
      -15.20 Universal Channel -Serija: "Braća i sestre"
      -15.35 Fox Life -Serija: "Ne veruj komšinici iz stana 23"
      -15.37 Pink family -Serija: "Prekobrojni"
      -15.40 Fox Crime -Serija: "Smrt u raju"
      -15.50 RTS satelit -Serija. "Moj rođak sa sela"
      -15.50 RTS 1 -Serija: "Moj rođak sa sela"
      -15.55 AXN -Serija: "Izgubljeni svet"
      -16.00 Fox Movies -Serija. "Treća smena"
      -16.00 Pink -Serija: "Nakuša"
      -16.00 Prva -Serija: "Čari"
      -16.00 HRT 1 -Serija: "Kralj vinograda"
      -16.00 Pink family -Serija: "Čejs"
      -16.02 Pink 2 -Serija: "Doktor Haus"
      -16.10 Sci-Fi -Serija: "Zvezdana kapija"
      -16.20 Universal Channel -Serija: "Ubistva u Midsameru"
      -16.20 BN -Serija: "Ruža vjetrova"
      -16.25 Fox Life -Serija: "Škola za parove"
      -16.35 OBN -Serija: "Feriha"
      -16.35 Fox -Serija: "Las Vegas"
      -16.45 AXN -Serija: "Inspektor Reks"
      -16.45 Fox Crime -Serija: "Mornarički istražitelji"
      -16.50 Prva plus -Serija: "Bez traga"
      -16.55 Pink 2 -Serija: "Godine prolaze"
      -17.00 Pink family -Serija: "Sestrice"
      -17.00 Prva -Serija: "Odbačena"
      -17.00 Sinemanija -Serija: "Čuvari plaže"
      -17.15 Fox Life -Serija: "Džordanino raskršće"
      -17.35 Prva plus -Serija: "Prijatelji"
      -17.40 AXN -Serija: "Marinci"
      -17.40 Fox Crime -Serija: "Odred za borbu protiv mafije"
      -17.59 Pink 2 -Serija: "Poaro"
      -18.00 Pink family -Serija: "Dangube"
      -18.00 OBN -Serija. "Nakuša"
      -18.10 Sci-Fi -Serija: "Kajl"
      -18.10 Fox Life -Serija: "Osveta"
      -18.20 Universal Channel -Serija: "Kraljevski bolesnici"
      -18.30 BN -Serija: "Kraljica juga"
      -18.30 Pink family -Serija: "Lepši život"
      -18.30 AXN -Serija: "Čuvar pravde"
      -18.35 HBO Comedy -Serija: "Prosvetljena"
      -18.45 Fox Crime -Serija: "Pariski forenzičari"
      -18.50 Pink 2 -Serija: "Grom u raju"
      -18.50 HRT 1 -Serija: "Pozorište u kući"
      -19.00 Pink -Serija: "Mala nevesta"
      -19.00 Pink family -Serija. "Grom u raju"
      -19.00 HBO Comedy -Serija: "Um oženjenog čoveka"
      -19.05 Fox Life -Serija: "Kako je biti Erika"
      -19.10 Sci-Fi -Serija: "Ksena - princeza ratnica"
      -19.20 Universal Channel -Serija. "Pomorska patrola"
      -19.20 AXN -Serija: "Havaji 5-0"
      -19.20 Prva -Serija: "Domaćice sa Bosfora"
      -19.30 Prva plus -Serija: "Dva i po muškarca"
      -19.30 HBO Comedy -Serija: "Moderna porodica"
      -20.00 Pink -Serija: "Sila"
      -20.00 Fox Life -Serija: "Preljuba"
      -20.00 OBN -Serija: "Feriha"
      -20.00 Pink family -Serija: "Vreme prolazi"
      -20.00 HBO Comedy -Serija: "Džejmi: Devojka iz privatne škole"
      -20.05 Vojvodina 1 -Serija: "Put za Ejvonli"
      -20.05 RTS satelit -Serija. "Moj rođak sa sela"
      -20.05 Fox -Serija: "Kasl"
      -20.05 RTS 1 -Serija: "Moj rođak sa sela"
      -20.10 AXN -Serija: "Zvezdana kapija"
      -20.20 Universal Channel -Serija: "Panduri novajlije"
      -20.20 Prva -Serija: "Izgubljena čast"
      -20.50 Fox Crime -Serija: "Transporter"
      -21.00 RTS 2 -Serija: "Svet bez kraja"
      -21.00 AXN -Serija: "Marinci"
      -21.00 Fox Movies -Serija. "Treća smena"
      -21.00 Fox -Serija: "Marvelovi specijalni agenti"
      -21.00 Pink family -Serija: "Letnje avanture"
      -21.05 OBN -Serija: "Sulejman Veličanstveni"
      -21.05 Prva -Serija: "Folk"
      -21.20 Universal Channel -Serija: "Havaji 5-0"
      -21.30 Pink family -Serija: "Poaro"
      -21.50 Fox Life -Serija: "Osveta"
      -21.55 Fox Crime -Serija: "Zločinački umovi"
      -22.00 Sci-Fi -Serija: "Biti čovek"
      -22.00 Cinemax -Serija: "Žandar"
      -22.10 OBN -Serija: "Odbačena"
      -22.10 HRT 1 -Serija: "Domovina"
      -22.30 Pink family -Serija: "Gradska vreva"
      -22.40 AXN -Serija: "Istražitelji"
      -22.45 Fox Life -Serija: "Ne veruj komšinici iz stana 23"
      -22.50 Fox -Serija: "Kasl"
      -22.50 HRT 2 -Serija: "Završni udarac"
      -22.54 Fox Crime -Serija: "Mornarički istražitelji"
      -23.00 Cinestar -Serija: "Da Vinčijeva istraga"
      -23.05 OBN -Serija: "Neželjene"
      -23.15 Vojvodina 1 -Serija: "Varg Veum"
      -23.20 Universal Channel -Serija: "Dobra žena"
      -23.30 AXN -Serija: "Spartak"
      -23.30 Pink -Serija
      -23.30 Prva plus -Serija: "Vampirski dnevnici"
      -23.30 Pink family -Serija: "Prekobrojni"
      -23.35 HRT 2 -Serija: "Na ivici"
      -23.35 RTS 1 -Serija: "Do usijanja"
      -23.35 Studio B -Serija: "Sedam života"
      -23.40 Fox Life -Serija: "Preljuba"
      -23.45 Fox Movies -Serija. "Treća smena"
      -23.45 Fox -Serija: "Domovina"
      -23.50 Fox Crime -Serija: "Red i zakon"
      -00.00 Pink family -Serija: "Čejs"
      -00.15 Prva plus -Serija: "Bez traga"
      -00.20 HRT 2 -Serija: "Seks i grad"
      -00.35 Prva -Serija: "Karadaji"
      -00.35 Fox Life -Serija: "Osveta"
      -00.40 B92 -Serija: "Prijatelji"
      -00.40 Fox -Serija: "Dekster"
      -01.00 Pink family -Serija: "Sestrice"
      -01.15 BN -Serija: "Kraljica juga"
      -01.20 Universal Channel -Serija: "Panduri novajlije"
      -01.30 B92 -Serija: "Štreberi"
      -02.00 Pink family -Serija: "Dangube"
      -02.17 Pink 2 -Serija: "Sestrice"
      -02.20 Universal Channel -Serija: "Misterije Hejvena"
      -02.43 Pink 2 -Serija: "Potera"
      -03.17 RTS 1 -Serija: "Muzikanti"
      -03.20 Universal Channel -Serija. "Opasna tajna"
      -03.20 HBO Comedy -Serija: "Um oženjenog čoveka", dve epizode
      -03.30 Pink 2 -Serija: "Godine prolaze"
      -04.55 RTS satelit -Serija: "Moj rođak sa sela"