Pinned Filmovi na TV

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    • TV program - petak, 16. avgust 2013.
      Filmovi - program posle 11.00



      -11.00 Cinestar -Film: "Obećana zemlja"
      -11.00 Prva -Film: "Na opasnoj teritoriji"
      -11.00 Cinemax -Film: "Upoznajte Džoa Bleka"
      -11.00 Sinemanija -Film: "Nortfork"
      -11.40 HBO -Film: "Umetnost prepuštanja"
      -12.00 1000 -Film: "Bafalo 66"
      -12.15 Pink 2 -Film: "Čudni dani"
      -12.30 Fox Movies -Film: "Srce na ledu"
      -12.30 HBO Comedy -Film: "Udaren gromom"
      -13.00 HBO -Film: "Putovanje iz snova"
      -13.00 Cinestar -Film: "Poslednji put"
      -13.15 Sinemanija -Film: "Poslednji sati na Zemlji"
      -13.20 RTS 1 -Film: "Kaktus Kid"
      -13.55 Cinemax -Film: "Glasovi"
      -14.00 1000 -Film: "Izdani"
      -14.00 HBO -Film: "Svet po Garpu"
      -14.01 Cinestar Action & Thriller -Film: "Poroci"
      -14.15 Fox Movies -Film: "Jedini"
      -14.40 HBO Comedy -Film: "Smeđi šećer"
      -14.45 HRT 1 -Film: "Hiljadu puta jača"
      -15.00 Cinestar -Film: "Zarobljeni u magli"
      -15.25 Cinemax -Film: "Život riba"
      -15.59 Cinestar Action & Thriller -Film: "Projekat Lazarus"
      -16.00 Fox Movies -Film: "Krupna riba"
      -16.00 Sinemanija -Film: "Jahači"
      -16.00 1000 -Film: "Priča o seksu"
      -16.00 Pink -Film: "Amelija"
      -16.15 HBO -Film: "Preobražaj"
      -16.25 HBO Comedy -Film: "Udaren gromom"
      -16.50 Cinemax -Film: "Muzika nikada nije stala"
      -17.00 Cinestar -Film: "Na štiklama"
      -18.00 Fox Movies -Film: "Kako se udati za milionera"
      -18.00 1000 -Film: "96 minuta"
      -18.00 Cinestar Action & Thriller -Film: "Lopov koji je opljačkao lopova"
      -18.00 Sinemanija -Film: "Bliski susret"
      -18.10 HBO Comedy -Film: "Devojka za zbogom"
      -18.20 HBO -Film: "Čelična lejdi"
      -18.35 Cinemax -Film: "Noćni let"
      -19.00 Cinestar -Film: "Plakar"
      -19.10 Sci-Fi -Film: "Superajkula"
      -19.45 Fox Movies -Film: "Zojin tajni život"
      -20.00 Pink 2 -Film: "Divljakuše"
      -20.00 HBO Comedy -Film: "Tri musketara"
      -20.00 Cinestar Action & Thriller -Film: "Bekstvo u zoru"
      -20.00 Sinemanija -Film: "Opasan kraj"
      -20.00 Cinemax -Film: "Šašavi špijuni"
      -20.00 1000 -Film: "Zabušanti"
      -21.00 Cinestar -Film: "Portal smrti"
      -21.00 AXN -Film: "Pećina straha"
      -21.00 TCM -Film: "Scarecrow"
      -21.00 Sci-Fi -Film: "Vremenski policajac 2"
      -21.06 RTS 1 -Film: "Lica u gomili"
      -21.15 Prva -Film: "Indijana Džons i Ukleti hram"
      -21.20 Universal Channel -Film: "Snežana"
      -21.30 Fox Movies -Film: "Maćeha"
      -21.40 OBN -Film: "Film katastrofe"
      -21.45 Cinemax -Film: "Čovek koji nije bio tamo"
      -21.50 HBO Comedy -Film: "Ovo znači rat"
      -22.00 B92 -Film: "U orlovskom gnezdu"
      -22.00 Pink 2 -Film: "Dobri pastir"
      -22.00 1000 -Film: "Na drugoj strani smrt"
      -22.00 Sinemanija -Film: "Ukleti"
      -22.10 Nova -Film: "Princeza i marinac"
      -22.16 Cinestar Action & Thriller -Film: "Olujni ponedeljak"
      -22.50 TCM -Film: "The Bad and the Beautiful"
      -23.00 HBO -Film: "Žena u crnom"
      -23.00 BN -Film: "Bulevar"
      -23.15 Cinestar -Film: "Maskirani mafijaši"
      -23.25 HBO Comedy -Film: "Zaljubljeni profesor"
      -23.28 HRT 1 -Film: "Razgovori s Bogom"
      -23.30 Fox Movies -Film: "Kratak spoj 2"
      -23.40 Cinemax -Film: "Dečje igre"
      -23.50 Sci-Fi -Film: "Istrebljenje"
      -23.50 Nova -Film: "Rejčel se udaje"
      -23.59 Cinestar Action & Thriller -Film: "Velika pljačka"
      -00.00 Sinemanija -Film: "Virtuelno zavođenje"
      -00.00 1000 -Erotski filmovi
      -00.15 AXN -Film: "Pećina straha"
      -00.36 RTS 1 -Film: "Noć veštica 2"
      -00.45 TCM -Film: "Hotel Paradiso"
      -00.55 HBO Comedy -Film: "Opšte obrazovanje"
      -01.00 Sinemanija -Film: "Voajer"
      -01.00 HBO -Film: "Mapa tokijskih zvukova"
      -01.00 Pink 2 -Film: "Svetsko prvenstvo u fudbalu"
      -01.05 Cinemax -Film: "Budućnost"
      -01.13 HRT 1 -Film: "Morski život"
      -01.15 Cinestar -Film: "Slagalica strave"
      -01.30 Fox Movies -Film: "Maćeha"
      -01.30 Pink -Film: "Povratak na ratište"
      -01.40 Sci-Fi -Film: "Doba zmajeva"
      -01.55 Nova -Film: "CJ7: Mali zeleni"
      -02.00 Cinestar Action & Thriller -Film: "Operacija Delta Force 4"
      -02.15 HBO Comedy -Film: "Devojka za zbogom"
      -02.20 TCM -Film: "Scarecrow"
      -02.30 Cinemax -Film: "Tamo gde smo bili"
      -02.45 Pink 2 -Film: "Divljakuše"
      -03.30 Pink -Film: "Stiks"
      -04.10 TCM -Film: "The Bad and the Beautiful"
      -04.35 Cinemax -Film: "Život riba"
      -05.00 Pink -Film: "Povratak na ratište"
    • TV program - subota, 17. avgust 2013.
      Filmovi - program posle 11.00




      -11.00 Pink 2 -Film: "Igraj koliko te noge nose"
      -11.00 Cinestar -Film: "Iz džungle u džunglu"
      -12.00 Prva -Film: "Crvena linija"
      -12.00 Fox Movies -Film: "Dobar u krevetu"
      -12.00 Sinemanija -Film: "Asteriks i Vikinzi"
      -12.00 1000 -Film: "Izdani"
      -12.01 Cinestar Action & Thriller -Film: "U senci mača"
      -12.25 HBO Comedy -Film: "Pepeljugina priča 3"
      -12.30 HBO -Film: "Drvo bez korena"
      -12.35 Cinemax -Film: "Šašavi špijuni"
      -13.00 Cinestar -Film: "Pad"
      -13.00 Pink 2 -Film: "Divljakuše"
      -13.30 Nova -Film: "Povratak u Vorbou"
      -13.50 HBO Comedy -Film: "Ribolov na losose u Jemenu"
      -13.50 Prva -Film: "Moji dragi Amerikanci"
      -13.53 HRT 1 -Film: "Porodični plan"
      -14.00 Sinemanija -Film: "Poslednji sati na Zemlji"
      -14.00 1000 -Film: "Plavi slon"
      -14.00 Fox Movies -Film: "Krupna riba"
      -14.01 Cinestar Action & Thriller -Film: "Vekstvo u zoru"
      -14.10 HBO -Film: "Gusari"
      -14.20 Cinemax -Film: "Kejsijeva senka"
      -14.30 Pink 2 -Film: "Dobri pastir"
      -14.50 Nova -Film: "Princeza i marinac"
      -15.00 Cinestar -Film: "Maskirani mafijaši"
      -15.00 Universal Channel -Film: "El Dorado - Grad zlata"
      -15.15 Sci-Fi -Film: "Predskazanje sudnjeg dana"
      -15.30 Fox Movies -Film: "Opsednuta"
      -15.30 Pink -Film: "Rad na određeno vreme"
      -15.35 HBO Comedy -Film: "Lepotice sa sela"
      -15.40 Prva -Film: "Mladoženja"
      -15.40 HBO -Film: "Prozor u srce"
      -16.00 1000 -Film: "Zabušanti"
      -16.00 Sinemanija -Film: "Vlakom prema jugu"
      -16.05 B92 -Film: "Američki nindža 2"
      -16.14 Cinestar Action & Thriller -Film: "Velika pljačka"
      -16.15 Cinemax -Film: "Bitange iz tržnog centra"
      -16.50 RTS 1 -Film: "Senke ljubavi"
      -17.00 Universal Channel -Film: "Smrtonosna opčinjenost"
      -17.10 Sci-Fi -Film: "Paradoks"
      -17.15 HBO -Film: "Fil Spektor"
      -17.15 Cinestar -Film: "Život u ružičastom"
      -17.20 HBO Comedy -Film: "Pepeljugina priča 3"
      -17.30 Pink 2 -Film: "Policijska posla"
      -17.30 Fox Movies -Film: "Ulice Holivuda"
      -17.50 Cinemax -Film: "Marni"
      -17.59 Cinestar Action & Thriller -Film: "Olujni ponedeljak"
      -18.00 Sinemanija -Film: "Opasan kraj"
      -18.00 Fox Movies -Film: "Kratak spoj 2"
      -18.00 1000 -Film: "Vrati mi se"
      -18.45 HBO -Film: "Liga pravde"
      -18.45 HBO Comedy -Film: "Ribolov na losose u Jemenu"
      -19.00 Universal Channel -Film: "Snežana"
      -19.45 Cinestar -Film: "Portal smrti"
      -20.00 Cinemax -Film: "Vreme roka"
      -20.00 Fox Movies -Film: "Karate Kid 2"
      -20.00 Cinestar Action & Thriller -Film: "Lovac na glave"
      -20.00 Pink 2 -Film: "Belci ne umeju da skaču"
      -20.00 1000 -Film: "Koko pre Šanel"
      -20.00 Sinemanija -Film: "Kul igrač"
      -20.05 HBO -Film: "Tost"
      -20.05 Nova -Film: "Najveći rizik"
      -20.30 OBN -Film: "Nepobedivi 2"
      -20.30 HBO Comedy -Film: "Zaljubljeni profesor"
      -20.55 Fox Life -Film: "Teška ljubav"
      -21.00 Sci-Fi -Film: "Zmajevo srce"
      -21.00 Universal Channel -Film: "Deca špijuni"
      -21.00 HRT 1 -Film: "Devojka sa zimovanja"
      -21.00 TCM -Film: "Get Carter"
      -21.10 RTS 1 -Film: "Jovanka Orleanka"
      -21.15 B92 -Film: "Nepravedno osuđen"
      -21.30 Prva -Film: "Nedokazana krivica"
      -21.30 Cinestar -Film: "Žene"
      -21.40 HBO -Film: "Ratnik"
      -21.50 Nova -Film: "Ubice"
      -22.00 Fox Movies -Film: "Voz trezor"
      -22.00 Sinemanija -Film: "Zimska kratkodnevnica"
      -22.00 1000 -Film: "Dan"
      -22.00 Pink 2 -Film: "Groznica subotnje večeri"
      -22.15 Cinestar Action & Thriller -Film: "Bolne ispovesti"
      -22.20 OBN -Film: "Psihijatar"
      -22.25 RTS digital -Film: "Rubin u dimu"
      -22.30 Studio B -Film: "Septembar"
      -22.50 Sci-Fi -Film: "Teror na ledenom putu"
      -22.55 TCM -Film: "Flareup"
      -22.55 Cinemax -Film: "Kralj kuglanja"
      -23.00 HRT 2 -Film: "Ubistvo i margarite"
      -23.00 HBO Comedy -Film: "Opšte obrazovanje"
      -23.00 Vojvodina 1 -Film: "Sva dobra deca"
      -23.30 Cinestar -Film: "Krvavi rat"
      -23.30 Pink -Film: "Predator"
      -23.55 RTS 1 -Film: "Stvor"
      -00.00 Nova -Film: "Neumoljiv 2"
      -00.00 Fox Movies -Film: "Zamagljen pogled"
      -00.00 Sinemanija -Erotski filmovi
      -00.00 1000 -Film za odrasle
      -00.00 Prva -Film: "Crvena linija"
      -00.06 HRT 1 -Film: "Porodično stablo"
      -00.25 HBO Comedy -Film: "Kako se rešiti šefa"
      -00.30 Pink 2 -Film: "Spavaću kad budem mrtav"
      -00.30 HBO -Film: "Mladi"
      -00.30 TCM -Film: "Get Carter"
      -00.40 Sci-Fi -Film: "Kratak spoj "
      -00.50 Cinemax -Film: "Grad duhova"
      -01.00 Universal Channel -Film: "Božić u velikom stilu"
      -01.15 Cinestar -Film: "Život van granica"
      -01.20 Fox Life -Film: "Teška ljubav"
      -01.30 Pink -Film: "Afrička tuga"
      -01.33 HRT 1 -Film: "Ubojiti instinkt"
      -01.45 Nova -Film: "Najveći rizik"
      -02.01 Cinestar Action & Thriller -Film: "Zlonamerni"
      -02.05 HBO -Film: "Biti Džon Malkovič"
      -02.15 Pink 2 -Film: "Belci ne umeju da skaču"
      -02.20 Cinemax -Film: "Praćka"
      -02.25 TCM -Film: "Flareup"
      -02.50 Universal Channel -Film: "El Dorado - Grad zlata"
      -03.30 Pink -Film: "Predator"
      -04.05 TCM -Film: "The Girl And The General"
      -04.15 Pink 2 -Film: "Groznica subotnje večeri"
    • TV program - nedelja, 18. avgust 2013.
      Filmovi - program posle 14.00




      -14.00 Fox Movies -Film: "Karate Kid 2"
      -14.00 Sinemanija -Film: "Asteriks i Vikinzi"
      -14.10 Prva -Film: "Nedokazana krivica"
      -14.35 Studio B -Film: "Septembar"
      -14.40 Nova -Film: "Anđeli na terenu"
      -14.50 Cinemax -Film: "Kralj kuglanja"
      -15.00 Cinestar -Film: "Ajhman"
      -15.15 Sci-Fi -Film: "Upozorenje na tornado"
      -15.25 OBN -Film: "Izgubljena kolonija"
      -15.30 Pink 2 -Film: "Groznica subotnje večeri"
      -15.30 1000 -Film: "Pijanista"
      -15.30 Fox Movies -Film: "Posle Džimija"
      -15.40 HBO Comedy -Film: "Skubi Du: Muzika Vampira"
      -16.00 HBO -Film: "Kopakabana"
      -16.00 Cinestar Action & Thriller -Film: "Lovac na glave"
      -16.00 Sinemanija -Film: "Nije kraj"
      -16.05 B92 -Film: "Van dometa"
      -16.40 Cinemax -Film: "Maska puna odraza"
      -16.45 Prva -Film: "Indijana Džons i ukleti hram"
      -17.00 Cinestar -Film: "Kandidat"
      -17.00 HBO Comedy -Film: "Preminuli"
      -17.10 Sci-Fi -Film: "Superajkula"
      -17.15 Pink 2 -Film: "Tihi plač"
      -17.30 Fox Movies -Film: "Ulice Holivuda"
      -18.00 Fox Movies -Film: "Voz trezor"
      -18.00 1000 -Film: "Koko pre Šanel"
      -18.00 Sinemanija -Film: "Kul igrač"
      -18.15 Cinestar Action & Thriller -Film: "Srce oluje"
      -18.20 Cinemax -Film: "Mari Krojer"
      -18.35 HBO Comedy -Film: "Dvostruka pobeda"
      -19.15 Prva -Film: "Prljava igra"
      -19.15 Cinestar -Film: "Krvavi rat"
      -19.45 1000 -Film: "Hromofobija"
      -19.59 Cinestar Action & Thriller -Film: "Nedoumica"
      -20.00 HRT 2 -Film: "Top gan"
      -20.00 Fox Movies -Film: "Otkačeni producent"
      -20.00 Cinemax -Film: "Opasne veze"
      -20.00 Pink 2 -Film: "Zaljubljivanje"
      -20.00 Studio B -Film: "Fantomski bol"
      -20.00 Sinemanija -Film: "Zimska kratkodnevnica"
      -20.05 HBO -Film: "Zauvek tvoj"
      -20.20 HBO Comedy -Film: "Kako se rešiti šefa"
      -21.00 TCM -Film: "Shaft"
      -21.00 OBN -Film: "Neočekivani zločin"
      -21.00 Cinestar -Film: "Momci su se vratili"
      -21.02 HRT 1 -Film: "Ondin"
      -21.03 RTS 1 -Film: "Biti najbolji"
      -21.10 Nova -Film: "Put iskupljenja", 1 i 2
      -21.15 Prva -Film: "Poslednja ekskurzija 2"
      -21.15 B92 -Film: "Hondo"
      -21.45 HBO -Film: "Kolumbov trg"
      -21.49 HRT 2 -Film: "Mjuriel se udaje"
      -21.50 Cinemax -Film: "Sestra tvoje sestre"
      -22.00 Cinestar Action & Thriller -Film: "Hladnokrvna osveta"
      -22.00 Sinemanija -Film: "Dobra žena"
      -22.00 Fox Movies -Film: "Moglo se desiti i tebi"
      -22.00 Pink 2 -Film: "Dobri sin"
      -22.00 1000 -Film: "Tigrov rep"
      -22.15 RTS digital -Film: "Senka na severu"
      -22.25 OBN -Film: "Izgubljena kolonija"
      -22.45 TCM -Film: "The Omega Man"
      -22.45 Fox Life -Film: "Teška ljubav"
      -22.55 Vojvodina 1 -Film: "Snouborder"
      -23.00 Vojvodina 2 -Film: "Sva dobra deca"
      -23.00 Sci-Fi -Film: "Vremenski policajac 2"
      -23.00 Cinestar -Film: "Čuveni Bak Hauard"
      -23.00 Universal Channel -Film: "Deca špijuni"
      -23.00 Prva -Film: "Prljavi Hari - Kolo smrti"
      -23.00 HBO Comedy -Film: "Gužva u letnjikovcu"
      -23.30 Pink -Film: "Tanka crvena linija"
      -00.00 1000 -Erotski filmovi
      -00.00 Sinemanija -Erotski film
      -00.00 Fox Movies -Film: "Isterivači duhova 2"
      -00.00 Pink 2 -Film: "Meci iznad Brodveja"
      -00.00 HBO -Film: "Nevini četrdeset jednogodišnjak koji je napumpao Saru"
      -00.01 Cinestar Action & Thriller -Film: "Ubistvo 187"
      -00.03 HRT 1 -Film: "Amore mio"
      -00.05 Studio B -Film: "Septembar", 2. deo
      -00.10 Nova -Film: "Ubice"
      -00.20 TCM -Film: "Postman's Knock"
      -00.30 HBO Comedy -Film: "Džek i Džil"
      -00.50 Sci-Fi -Film: "Zmajevo srce"
      -00.50 Cinemax -Film: "Dečak koji zabrinjava"
      -01.00 Universal Channel -Film: "El Dorado - Grad zlata"
      -01.00 Sinemanija -Erotski film
      -01.00 Cinestar -Film: "Zaneseni u ljubavi"
      -01.38 HRT 1 -Film: "Džejn traži dečka"
      -01.45 TCM -Film: "The Omega Man"
      -02.00 Cinestar Action & Thriller -Film: "Dnevnik živih mrtvaca"
      -02.15 Pink 2 -Film: "Zaljubljivanje"
      -02.20 Nova -Film: "Neumoljiv 2"
      -02.20 Cinemax -Film: "Sekira 2"
      -02.30 Pink -Film: "Poslednja trka"
      -02.55 Universal Channel -Film: "Sve najbolje"
      -03.20 TCM -Film: "Shaft"
      -03.40 HBO -Film: "U tami"
      -04.00 Pink -Film: "Tanka crvena linija"
      -04.15 Pink 2 -Film: "Dobri sin"
    • TV program - ponedeljak, 19. avgust 2013.
      Filmovi - program posle 12.00





      12.00 Cinestar Action & Thriller Film: "Ubistvo 187"
      12.05 HBO Comedy Film: "Monte Karlo"
      12.15 Pink 2 Film: "Dobri sin"
      12.30 Fox Movies Film: "Kako se udati za milionera"
      13.00 Cinestar Film: "Kad sam bio pevač"
      13.00 Cinemax Film: "Dug"
      13.15 Sinemanija Film: "Nije kraj"
      13.25 HBO Film: "Zauvek tvoj"
      13.35 RTS 1 Film: "Šampionski duh"
      13.40 1000 Film: "Paviljon žena"
      14.00 Fox Movies Film: "Isterivači duhova 2"
      14.00 Cinestar Action & Thriller Film: "Pravda za sve"
      14.42 HRT 1 Film: "Čovek koji je spasio Božić"
      14.55 Cinemax Film: "Orkestar"
      15.00 HBO Comedy Film: "Ples malog pingvina 2"
      15.05 HBO Film: "Zaraza"
      15.45 1000 Film: "Hromofobija"
      16.00 Sinemanija Film: "Dobra žena"
      16.00 Pink Film: "Bog je umro uzalud"
      16.00 Fox Movies Film: "Producenti"
      16.00 Cinestar Action & Thriller Film: "Direktan pogodak"
      16.40 HBO Comedy Film: "Monte Karlo"
      16.40 Cinemax Film: "Tiha ljubav"
      16.50 HBO Film: "Mapetovci"
      17.00 Cinestar Film: "Početnička sreća"
      17.59 Cinestar Action & Thriller Film: "Mafijašice"
      18.00 1000 Film: "Blažena Meri"
      18.00 Fox Movies Film: "Novi šef mafije"
      18.00 Sinemanija Film: "Snežni anđeli"
      18.25 Cinemax Film: "Krupije"
      18.35 HBO Film: "Recept za zaljubljivanje"
      19.00 Cinestar Film: "Čuveni Bak Hauard"
      19.10 Sci-Fi Film: "Superajkula"
      19.45 Fox Movies Film: "Zavera Mastergejt"
      20.00 HBO Comedy Film: "Gužva u letnjikovcu"
      20.00 Cinestar Action & Thriller Film: "Jaguarov plen"
      20.00 Pink 2 Film: "Žili"
      20.00 Sinemanija Film: "Oslikani veo"
      20.00 1000 Film: "Moli"
      20.00 Cinemax Film: "Zaljubljeni Šekspir"
      21.00 TCM Film: "Brass Target"
      21.00 AXN Film: "Loši momci 2"
      21.00 HRT 2 Film: "Staro za novo"
      21.00 Cinestar Film: "Prljavi poslovi"
      21.05 RTS 1 Film: "Elita ubica"
      21.05 HBO Film: "Istina o muškarcima"
      21.15 Prva Film: "Mobilni"
      21.30 Vojvodina 2 Film: "Snouborder"
      21.30 HBO Comedy Film: "Džek i Džil"
      21.30 Fox Movies Film: "Ne možeš pobeći"
      22.00 Cinemax Film: "Mahnitost"
      22.00 Sinemanija Film: "Crvena prašina"
      22.00 Cinestar Action & Thriller Film: "Protiv zakona"
      22.00 1000 Film: "Supernova"
      22.00 B92 Film: "Američki nindža 3"
      22.25 Nova Film: "Konačna odluka"
      22.30 AXN Film: "Gangsteri"
      22.30 Pink 2 Film: "Momačko veče 2"
      22.50 TCM Film: "Something Of Value"
      23.00 HBO Comedy Film: "Paklena ekipa"
      23.00 Cinestar Film: "Pronaći pravog tatu"
      23.00 Sci-Fi Film: "Rascep"
      23.20 Universal Channel Film: "Božić u velikom stilu"
      23.30 Fox Movies Film: "Svetlost dana"
      23.30 HRT 1 Film: "Inat"
      23.55 HBO Film: "Svi moji bivši"
      00.00 1000 Erotski filmovi
      00.00 Sinemanija Erotski filmovi
      00.00 Cinemax Film: "Igra vukodlaka"
      00.00 Prva Film: "Mač kralja Artura"
      00.01 Cinestar Action & Thriller Film: "Epicentar"
      00.20 AXN Film: "Loši momci 2"
      00.25 HBO Comedy Film: "Događaj godine"
      00.30 Pink 2 Film: "Ne reci nikom"
      00.40 Nova Film: "Kadilak rekords"
      00.45 TCM Film: "Elvis On Tour"
      00.50 Sci-Fi Film: "Upozorenje na tornado"
      00.50 RTS 1 Film: "Rouzvud Lejn"
      01.00 Cinestar Film: "Ima li koga"
      01.40 Cinemax Film: "Dug"
      01.40 HBO Film: "Kaži da nije tako"
      01.59 Cinestar Action & Thriller Film: "Neprijateljske namere"
      02.00 Pink Film: "Revolucionarni put"
      02.15 TCM Film: "Brass Target"
      02.25 HRT 1 Film: "Čovek koji je spasio Božić"
      02.30 Pink 2 Film: "Žili"
      03.35 Cinemax Film: "Potkrovlje"
      03.45 AXN Film: "Gangsteri"
      04.00 Pink Film: "Još jedan dan u raju"
      04.05 TCM Film: "Something Of Value"
    • TV program - ponedeljak, 4. novembar 2013.
      Filmovi - program posle 10.00





      10.00 Pink 2 Film: "Opasne igre"
      10.00 1000 Film: "Dečaci"
      10.00 Fox Movies Film: "Bili Medison"
      10.00 Cinestar Action & Thriller Film: "Bolne ispovesti"
      10.30 HBO Comedy Film: "Klošar sa Beverli Hilsa"
      11.00 Prva Film: "Roki"
      11.00 Cinestar Film: "Jednom"
      11.40 Cinemax Film: "Dobar komšija"
      12.00 1000 Film: "Kladioničari"
      12.00 Sinemanija Film: "Pop roks"
      12.00 Cinestar Action & Thriller Film: "Život Dejvida Gejla"
      12.00 HBO Film: "Tost"
      12.15 Pink 2 Film: "Borilački klub"
      12.30 Prva plus Film: "Ubistva po stavkama"
      12.45 HBO Comedy Film: "Alvin i veverice 3: Urnebesni brodolom"
      13.00 Cinestar Film: "Večera s idiotom"
      13.04 HRT 2 Film: "Talac"
      13.20 Cinemax Film: "Hitna isporuka"
      13.35 HBO Film: "Zimska priča"
      14.00 1000 Film: "Najbolji i najpametniji"
      14.00 Sinemanija Film: "Kad porastem biću kengur"
      14.00 Fox Movies Film: "Gruba magija"
      14.15 Cinestar Action & Thriller Film: "Savršena komšinica"
      14.50 Cinemax Film: "Čovek sa Meseca"
      15.00 Cinestar Film: "Zlatni baršun"
      15.15 HBO Film: "Fil Spektor"
      15.15 HBO Comedy Film: "Devojka za zbogom"
      16.00 Fox Movies Film: "Lepe prevarantkinje"
      16.00 Cinestar Action & Thriller Film: "Kandidat"
      16.00 Sinemanija Film: "Špijuniraj muški"
      16.00 1000 Film: "Pridošlica"
      16.00 Prva plus Film: "Bulit"
      16.25 Cinemax Film: "Svemirska krstarica Galaktika. Plan"
      16.50 HBO Film: "Zaraza"
      17.05 HBO Comedy Film: "Alvin i veverice 3: Urnebesni brodolom"
      17.15 Cinestar Film: "Raspevani detektiv"
      18.00 1000 Film: "Ceo jedan jedini ili Nerešeno"
      18.00 Fox Movies Film: "Gubitnik"
      18.15 Cinestar Action & Thriller Film: "Prljava igra"
      18.15 Cinemax Film: "Mi i ja"
      18.35 HBO Film: "Frankenvini"
      19.00 Sinemanija Film: "Luda lova"
      19.15 Cinestar Film: "Don Kihot - magareća posla", animirani film
      20.00 Cinemax Film: "Situacija beznadežna, ali ne ozbiljna"
      20.00 1000 Film: "Svi su dobro"
      20.00 HBO Comedy Film: "Momačka zabava"
      20.00 Pink 2 Film: "Četiri pera"
      20.15 Cinestar Action & Thriller Film: "Tolerancija nula"
      20.50 HBO Film: "Ljudi u crnom 3"
      21.00 Cinestar Film: "Seks i smrt broj 101"
      21.00 TCM Film: "The Wild Bunch"
      21.00 Sinemanija Film: "Pogrešan spoj"
      21.05 Prva plus Film: "Sirijana"
      21.25 HBO Comedy Film: "Istinite laži"
      21.40 Cinemax Film: "Ubiti Bonoa"
      21.55 RTS 1 Film: "Mrtav ladan"
      21.55 RTS satelit Film: "Mrtav ladan"
      22.00 Fox Movies Film: "Lovina"
      22.00 Cinestar Action & Thriller Film: "TC 2000"
      22.00 1000 Film: "Sesil B Dementni"
      22.15 Prva Film: "Pljačka"
      22.30 Pink 2 Film: "Vuk"
      22.40 AXN Film: "Gangsteri"
      23.00 Cinestar Film: "Ljubavne igre"
      23.00 Sinemanija Film: "Majkl Klejton"
      23.08 HRT 1 Film: "Ćaća"
      23.25 TCM Film: "Something Of Value"
      23.40 Prva plus Film: "Ubistva po stavkama"
      23.50 Nova Film: "Od kolevke pa do groba"
      00.00 Studio B Film: "Veza"
      00.00 Sci-Fi Film: "Smrtonosni pad"
      00.00 HBO Film: "Vanzemaljci u komšiluku"
      00.00 1000 Erotski filmovi
      00.00 Cinestar Action & Thriller Film: "Bes"
      00.45 Fox Movies Film: "Lovina"
      00.45 HBO Comedy Film: "Mladi"
      01.00 Sinemanija Film: "Arn, vitez templar 2"
      01.00 Pink 2 Film: "Emanuela 3"
      01.00 Cinestar Film: "Sve njegove žene"
      01.15 RTS 1 Film: "Beskrajna belina"
      01.15 TCM Film: "The Wild Bunch"
      01.25 Cinemax Film: "Vampirica"
      01.59 Cinestar Action & Thriller Film: "Sudnji dan"
      02.15 HBO Comedy Film: "Kako to rade Zemljani"
      02.45 Pink 2 Film: "Četiri pera"
      03.00 Sinemanija Film: "Štićenik"
      03.00 Cinemax Film: "Sačuvaj ljubav"
      03.45 TCM Film: "Something Of Value"
      04.00 Pink Film: "Nešto zajedničko"
      04.00 1000 Film: "Igraj igru"
      05.00 Sinemanija Film: "Pet puta dva"
      05.30 Pink Film: "Posledice"
    • TV program - ponedeljak, 11. novembar 2013.
      Filmovi - program posle 10.00




      10.00 Pink 2 Film: "Džoni Čačkalica"
      10.00 1000 Film: "Koko pre Šanel"
      10.00 Fox Movies Film: "Zaljubljeni u talase"
      10.00 Cinestar Action & Thriller Film: "Bolne ispovesti"
      10.35 HBO Comedy Film: "Ledeno doba 4: Pomeranje kontinenata"
      11.15 Cinestar Film: "Neočekivano putovanje"
      11.25 Cinemax Film: "Krupije"
      12.00 1000 Film: "Nevolje sa Blisom"
      12.00 Cinestar Action & Thriller Film: "Život Dejvida Gejla"
      12.00 Sinemanija Film: "Gol"
      12.05 HBO Comedy Film: "Potomci"
      12.15 Pink 2 Film: "Klijent"
      12.30 Prva plus Film: "Prvi udarac"
      13.00 Cinemax Film: "Tatina fotografija"
      13.02 HRT 2 Film: "Zlatna volja"
      13.15 Cinestar Film: "Plakar"
      13.20 HBO Film: "Agenti sudbine"
      14.00 1000 Film: "Pet čula"
      14.00 Sinemanija Film: "Rane"
      14.00 Fox Movies Film: "Moje selo u Indiji"
      14.15 Cinestar Action & Thriller Film: "Savršena komšinica"
      14.25 Cinemax Film: "Nevoljni fundamentalista"
      15.00 Cinestar Film: "Mamin novi frajer"
      15.05 HBO Film: "Poslednji zvezdani borac"
      15.05 HBO Comedy Film: "Ledeno doba 4: Pomeranje kontinenata"
      16.00 Cinestar Action & Thriller Film: "Kandidat"
      16.00 Sinemanija Film: "Sećam se Ane Frank"
      16.00 Fox Movies Film: "Iznenada u sedamdesetoj"
      16.00 1000 Film: "Na mojim usnama"
      16.00 Prva plus Film: "Sloboda za Vilija"
      16.35 HBO Comedy Film: "Potomci"
      16.35 Cinemax Film: "Šašavi špijuni"
      16.45 HBO Film: "Hrabra Merida"
      17.00 Cinestar Film: "Čuveni Bak Hauard"
      18.00 1000 Film: "Leteći Škotlanđanin"
      18.00 Fox Movies Film: "Stoj ili će moja mama pucati"
      18.15 Cinestar Action & Thriller Film: "Prljava igra"
      18.20 HBO Film: "Uspori"
      18.20 Cinemax Film: "Gladijator na iznajmljivanje"
      19.00 Cinestar Film: "Majn Firer - istinski istinska istina o Adolfu Hitleru"
      19.00 Sinemanija Film: "Džuno"
      20.00 Cinemax Film: "Prebrojavanje"
      20.00 HBO Comedy Film: "Ovo znači rat"
      20.00 Pink 2 Film: "Luda igra u Teksasu"
      20.00 1000 Film: "Čokolada"
      20.15 Cinestar Action & Thriller Film: "Tolerancija nula"
      20.55 HBO Film: "Dva dana u Njujorku"
      21.00 Sinemanija Film: "Zaseda"
      21.00 Cinestar Film: "Seks i doručak"
      21.00 TCM Film: "Shaft"
      21.05 Prva plus Film: "Rođenje"
      21.35 HBO Comedy Film: "Viktor, Viktorija"
      21.55 Cinemax Film: "So"
      22.00 Cinestar Action & Thriller Film: "TC 2000"
      22.00 Pink 2 Film: "Pada mrak"
      22.00 Fox Movies Film: "Crveni zmaj"
      22.00 1000 Film: "Dečija igra 2"
      22.05 RTS 1 Film: "Pljačka Trećeg rajha"
      22.05 RTS satelit Film: "Pljačka Trećeg rajha"
      22.15 Prva Film: "Taksi"
      22.40 AXN Film: "Maršalov rat"
      22.45 TCM Film: "Brass Target"
      23.00 Cinestar Film: "Hari van sebe"
      23.00 Sinemanija Film: "U dolini Ila"
      23.08 HRT 1 Film: "Samo jednom se ljubi"
      23.10 Nova Film: "Kartel"
      23.20 Universal Channel Film: "Naš prvi Božić"
      23.40 Prva plus Film: "Prvi udarac"
      23.55 HBO Film: "Svi moji bivši"
      00.00 Sci-Fi Film: "Prdskazanje sudnjeg dana"
      00.00 Pink 2 Film: "Emanuela 4"
      00.00 Studio B Film: "Veza", 2. deo
      00.00 Cinestar Action & Thriller Film: "Bes"
      00.00 1000 Erotski filmovi
      00.35 TCM Film: "Shaft"
      00.40 HBO Comedy Film: "Dvadesetpetoboj"
      00.50 Cinemax Film: "Vatreni anđeli"
      01.00 Cinestar Film: "Momačko veče u Las Vegasu"
      01.00 Sinemanija Film: "Mesec i sisa"
      01.05 Nova Film: "Kengur Džek"
      01.35 HBO Film: "Izgnanik"
      01.59 Cinestar Action & Thriller Film: "Sudnji dan"
      02.00 HBO Comedy Film: "Nevini četrdesetjednogodišnjak koji je napumpao Saru"
      02.15 Pink 2 Film: "Luda igra u Teksasu"
      02.25 TCM Film: "Brass Target"
      03.00 Sinemanija Film: "Slepi putnik"
      04.00 Pink Film: "Dobar pandur, savršen pljačkaš"
      04.00 1000 Film: "Leteći Škotlanđanin"
      05.00 Sinemanija Film: "Kurva"
      05.30 Pink Film: "Mouja žena se zove Moris"
    • TV program - utorak, 12. novembar 2013.
      Filmovi - program posle 11.00



      11.00 Prva Film: "Roki 3"
      11.00 Cinestar Film: "Američka himna"
      11.05 Cinemax Film: "Glasovi"
      11.25 HBO Film: "Supermen protiv Elite"
      12.00 Sinemanija Film: "Medved"
      12.00 Cinestar Action & Thriller Film: "Misija"
      12.15 Pink 2 Film: "Pada mrak"
      12.30 Prva plus Film: "Kengur Džek"
      12.35 Cinemax Film: "Prebrojavanje"
      12.40 HBO Film: "Liga pravde. Propast"
      12.45 1000 Film: "Na mojim usnama"
      13.00 Cinestar Film: "Seks i doručak"
      13.10 HRT 2 Film: "Dodir sudbine"
      13.10 HBO Comedy Film: "Neustrašivi Keli"
      13.55 HBO Film: "Opšte obrazovanje"
      14.00 Fox Movies Film: "Iznenada u sedamdesetoj"
      14.00 Sinemanija Film: "Sećam se Ane Frank"
      14.14 Cinestar Action & Thriller Film: "Bes"
      14.30 Cinemax Film: "Kockar"
      14.50 HBO Comedy Film: "Povratak kapetana Zuma"
      15.00 Cinestar Film: "Momačko veče u Las Vegasu"
      15.00 1000 Film: "Buđenje mrtvih"
      15.15 HBO Film: "Preostalo vreme"
      16.00 Fox Movies Film: "Srce na ledu"
      16.00 Cinestar Action & Thriller Film: "Osveta ljubavnika"
      16.00 Prva plus Film: "Prvi udarac"
      16.00 Sinemanija Film: "Titanik"
      16.15 HBO Comedy Film: "Osvetnici"
      16.20 Cinemax Film: "Zid"
      17.00 1000 Film: "Čokolada"
      17.00 Cinestar Film: "Na štiklama: Borba Meri Kej"
      17.05 HBO Film: "Stoj ili će moja mama pucati"
      18.00 Fox Movies Film: "Gle ko to govori 3"
      18.00 Cinestar Action & Thriller Film: "Sudnji dan"
      18.10 Cinemax Film: "Violeta je otišla na nebo"
      18.30 HBO Film: "Putovanje 2"
      19.00 1000 Film: "Dečak A"
      19.00 Cinestar Film: "Kad život izmiče"
      19.00 Sinemanija Film: "Zaseda"
      20.00 Cinestar Action & Thriller Film: "Dnevnik živih mrtvaca"
      20.00 Pink 2 Film: "Dobro da bože ne može biti"
      20.05 HBO Film: "Ja, robot"
      20.10 Sci-Fi Film: "Predskazanje sudnjeg dana"
      20.25 HBO Comedy Film: "Lui C.K: O Bože!"
      20.40 B92 Film: "Redov Džejn"
      21.00 Sinemanija Film: "88 minuta"
      21.00 1000 Film: "Dečja igra 2"
      21.00 TCM Film: "Wild Rovers"
      21.00 Cinestar Film: "Čuveni Bak Hauard"
      21.05 Prva plus Film: "Hari Poter i Red Feniksa"
      21.10 Cinemax Film: "Na putu"
      21.20 Universal Channel Film: "Božićna pošta"
      21.20 HBO Comedy Film: "Dvadesetpetoboj"
      21.25 1000 Film: "Dečja igra 3"
      21.59 Cinestar Action & Thriller Film: "Zebra Longe"
      22.00 Fox Movies Film: "Transporter 2"
      22.15 RTS 2 Film: "Kako kaže Greta"
      22.30 Cinemax Film: "Svi policajci su gadovi"
      22.30 Pink 2 Film: "Kralj škorpija 2"
      22.40 HBO Comedy Film: "Nevini četrdesetjednogodišnjak koji je..."
      22.55 HBO Film: "Tatin sin"
      23.00 Sinemanija Film: "Minin prvi put"
      23.00 Cinestar Film: "Radio"
      23.00 Sci-Fi Film: "Snežana"
      23.05 Nova Film: "Tanka linija između..."
      23.15 TCM Film: "Conagher"
      00.00 HBO Comedy Film: "Superklasiko"
      00.00 1000 Erotski filmovi
      00.00 Cinestar Action & Thriller Film: "Operacija Pandora"
      00.15 Prva plus Film: "Kengur Džek"
      00.30 Pink 2 Film: "Oko čudovišta"
      00.33 RTS 1 Film: "Psiho 4"
      00.45 Fox Movies Film: "Transporter 2"
      00.50 HBO Film: "Hemingvej i Gelhorn"
      01.00 Cinestar Film: "Beovulf"
      01.00 Sinemanija Film: "U dolini Ila"
      01.05 Nova Film: "Opasno more"
      01.15 TCM Film: "Wild Rovers"
      01.20 Cinemax Film: "Kobna žurka"
      01.35 HBO Comedy Film: "Virtuelna seksualnost"
      02.00 Cinestar Action & Thriller Film: "Zlonamerni"
      02.15 Pink 2 Film: "Dobro da bože ne može biti"
      03.00 Sinemanija Film: "U ima kralja 2"
      03.00 Cinemax Film: "Duh iz mašine"
      03.25 TCM Film: "Conagher"
      04.00 Pink Film: "Dva opasna tipa"
      04.00 1000 Film: "Poslednja večera"
      05.00 Sinemanija Film: "Slepi putnik"
      05.30 Pink Film: "Sestre"
    • TV program - sreda, 13. novembar 2013.
      Filmovi - program posle 13.00



      -13.00 Cinemax -Film: "Kejsijeva senka"
      -13.00 Cinestar -Film: "Beovulf"
      -13.02 HRT 2 -Film: "Virtuelne laži"
      -14.00 Cinestar Action & Thriller -Film: "Zebra Longe"
      -14.00 Fox Movies -Film: "Srce na ledu"
      -14.15 HBO -Film: "Hiljadu reči"
      -14.55 Cinemax -Film: "Doviđenja"
      -15.00 1000 -Film: "Simpatiko"
      -15.00 Cinestar -Film: "Čuveni Bak Hauard"
      -15.10 HBO Comedy -Film: "Neka ružni crknu"
      -15.45 HBO -Film: "Zvončica i tajna krila"
      -16.00 Prva plus -Film: "Kengur Džek"
      -16.00 Cinestar Action & Thriller -Film: "Druidi"
      -16.00 Fox Movies -Film: "U njenoj koži"
      -16.50 Cinemax -Film: "Petostruki šampion"
      -17.00 1000 -Film: "Ratne ptice"
      -17.00 HBO -Film: "Bela žaba"
      -17.00 Cinestar -Film: "Zarobljeni u magli"
      -17.00 HBO Comedy -Film: "Gregov dnevnik 3: Pasji dani"
      -18.00 Fox Movies -Film: "Mister Bin"
      -18.14 Cinestar Action & Thriller -Film: "Zlonamerni"
      -18.20 Cinemax -Film: "Život o koncu"
      -18.30 HBO -Film: "Grozni Gaša"
      -19.00 Sinemanija -Film: "88 minuta"
      -19.00 1000 -Film: "Samoubistva devica"
      -19.00 Cinestar -Film: "Radio"
      -19.59 Cinestar Action & Thriller -Film: "Predsednička igra"
      -20.00 Cinemax -Film: "Mi smo Nobleovi"
      -20.00 Pink 2 -Film: "Recepcionar"
      -20.05 HBO -Film: "Paklene ulice 5"
      -20.10 Sci-Fi -Film: "Snežana"
      -20.25 HBO Comedy -Film: "Superklasiko"
      -20.50 1000 -Film: "Dečja igra 3"
      -21.00 B92 -Film: "Invazija"
      -21.00 Sinemanija -Film: "Kviz"
      -21.00 Cinestar -Film: "Drezden"
      -21.00 TCM -Film: "Hearts Of The West"
      -21.05 Prva plus -Film: "Kao pas i mačka"
      -21.05 RTS 1 -Film: "Mrtav čovek u bekstvu"
      -21.15 HRT 2 -Film: "Roki 5"
      -21.20 Universal Channel -Film: "Doba dinosaurusa"
      -22.00 Fox Movies -Film: "Merlinov učenik"
      -22.00 HBO Comedy -Film: "Virtualna seksualnost"
      -22.00 Cinestar Action & Thriller -Film: "Operacija Delta Force 4"
      -22.00 Pink 2 -Film: "Ekvilibrijum"
      -22.05 RTS 2 -Film: "Njujorški kosmos"
      -22.20 1000 -Film: "Telo kao dokaz"
      -22.45 TCM -Film: "The Omega Man"
      -22.50 Cinemax -Film: "Spavači"
      -23.05 Nova -Film: "Operacija Svordfiš"
      -23.05 HBO -Film: "Vaše visočanstvo"
      -23.26 HRT 1 -Film: "Dom za vešanje"
      -23.30 HBO Comedy -Film: "Mladi"
      -23.30 Sinemanija -Film: "Ubij me nežno"
      -23.30 Cinestar -Film: "Život Dejvida Gejla"
      -23.40 Prva plus -Film: "Tačka bez povratka"
      -00.00 Prva -Film: "Afera Tomas Kraun"
      -00.00 1000 -Filmovi za odrasle
      -00.00 Cinestar Action & Thriller -Film: "Domino efekat 3"
      -00.00 Sci-Fi -Film: "Mračno svetlo"
      -00.18 RTS 1 -Film: "Igra stranaca"
      -00.30 Pink 2 -Film: "Džesi Stoun: Noćni prolaz"
      -00.35 TCM -Film: "Hearts Of The West"
      -00.45 Fox Movies -Film: "Merlinov učenik"
      -00.45 HBO -Film: "U tami"
      -00.50 Nova -Film: "Tanka linija između..."
      -01.00 HBO Comedy -Film: "Momaka zabava"
      -01.15 Cinemax -Film: "Edi, kanibal mesečar"
      -01.30 Sinemanija -Film: "Minin prvi put"
      -01.45 Cinestar -Film: "Slagalica strave"
      -01.50 Sci-Fi -Film: "Mračno nebo"
      -02.00 Cinestar Action & Thriller -Film: "Igra na ivici"
      -02.15 Pink 2 -Film: "Recepcionar"
      -02.25 TCM -Film: "The Omega Man"
      -02.40 Cinemax -Film: "Grad država"
      -03.00 Sinemanija -Film: "Beli beli svet"
      -04.00 1000 -Film: "Zovem se Sara"
      -04.00 Pink -Film: "Predsednikov čovek 2"
      -04.10 TCM -Film: "The Strawberry Blonde"
      -05.00 Sinemanija -Film: "U ime kralja 2"
      -05.30 Pink -Film: "Hranitelj"
    • TV program - četvrtak, 14. novembar 2013.
      Filmovi - program posle 12.00





      -12.00 Sinemanija -Film: "Borba bendova"
      -12.00 1000 -Film: "Ljudi iz predgrađa"
      -12.05 HBO -Film: "Grozni Gaša"
      -12.05 Cinemax -Film: "Mi smo Nobleovi"
      -12.30 Prva plus -Film: "Zero efekat"
      -12.45 HBO Comedy -Film: "Joko"
      -12.45 Pink 2 -Film: "Ekvilibrijum"
      -13.01 HRT 2 -Film: "Poslednji izlaz"
      -13.30 Cinestar -Film: "Potraga za vatrom"
      -13.35 HBO -Film: "Devojka"
      -13.50 Cinemax -Film: "Dug"
      -14.00 Cinestar Action & Thriller -Film: "Predsedička igra"
      -14.00 Fox Movies -Film: "U njenoj koži"
      -14.00 1000 -Film: "Film o superherojima"
      -15.05 HBO -Film: "Do gole kože"
      -15.15 Cinestar -Film: "Život Dejvida Gejla"
      -15.15 HBO Comedy -Film: "Hop"
      -15.45 Cinemax -Film: "Dž. Edgar"
      -15.59 Cinestar Action & Thriller -Film: "Igra na ivici"
      -16.00 Fox Movies -Film: "Kako se udati za milionera"
      -16.00 1000 -Film: "Brice"
      -16.00 Prva plus -Film: "Tačka bez povratka"
      -16.35 HBO -Film: "Čudan život Timotija Grina"
      -16.50 HBO Comedy -Film: "Joko"
      -17.30 Cinestar -Film: "Gost"
      -18.00 Cinestar Action & Thriller -Film: "Srce oluje"
      -18.00 Sinemanija -Film: "Kviz"
      -18.00 Fox Movies -Film: "Plačljivko"
      -18.00 Cinemax -Film: "Ilegalni ljubavnici"
      -18.20 HBO -Film: "Evo ga, dolazi Živac"
      -18.30 1000 -Film: "Dečaci"
      -19.15 Cinestar -Film: "Prljavi poslovi"
      -20.00 Pink 2 -Film: "Pod sumnjom"
      -20.00 Cinemax -Film: "Zaljubljeni Šekspir"
      -20.00 Cinestar Action & Thriller -Film: "Ubistvo je umetnost"
      -20.05 HBO -Film: "R.I.F."
      -20.10 Sci-Fi -Film: "Mračno svetlo"
      -20.25 HBO Comedy -Film: "Mladi"
      -20.30 1000 -Film: "Paukova mreža"
      -20.55 B92 -Film: "Crvena planeta"
      -21.00 Sinemanija -Film: "Traži se heroj"
      -21.00 TCM -Film: "Hot Millions"
      -21.00 Cinestar -Film: "Bludnik - otrov za žene"
      -21.05 Prva plus -Film: "Betmen"
      -21.20 Universal Channel -Film: "Čupakabra"
      -21.35 RTS 1 -Film: "Kutija"
      -21.55 HBO Comedy -Film: "Momačka zabava"
      -22.00 1000 -Film: "Dnevnik zavisnika od seksa"
      -22.00 Fox Movies -Film: "Merlinov učenik"
      -22.00 Cinemax -Film: "Čišćenje"
      -22.00 Cinestar Action & Thriller -Film: "Kletva 3"
      -22.00 RTS 2 -Film: "Disanje"
      -22.00 Sci-Fi -Film: "Planina ubica"
      -22.07 HRT 2 -Film: "Poslednji akcioni heroj"
      -22.30 Pink 2 -Film: "Lovac na ljude"
      -22.50 TCM -Film: "Sweet Bird Of Youth"
      -23.00 Sinemanija -Film: "Braća"
      -23.00 Cinestar -Film: "Ali"
      -23.20 Universal Channel -Film: "Nokaut"
      -23.20 HBO Comedy -Film: "Šerlok Holms: Igra senki"
      -23.45 Prva -Film: "Miris love"
      -23.50 Sci-Fi -Film: "Klimatski ratovi"
      -00.00 1000 -Erotski filmovi
      -00.00 Prva plus -Film: "Zero efekat"
      -00.00 Cinestar Action & Thriller -Film: "Vučji potok"
      -00.05 Cinemax -Film: "Severnjaci"
      -00.15 Nova -Film: "Otkupnina za Kinga"
      -00.30 Pink 2 -Film: "Krokodil ubica"
      -00.40 HBO -Film: "Istina o muškarcima"
      -00.50 TCM -Film: "Hot Millions"
      -01.00 Sinemanija -Film: "Ubij me nežno"
      -01.09 RTS 1 -Film: "Srebrni grad"
      -01.25 HBO Comedy -Film: "Preobražaj"
      -01.45 Cinestar -Film: "Ajhman"
      -01.50 Cinemax -Film: "Intervju sa plaćenim ubicom"
      -02.00 Cinestar Action & Thriller -Film: "Tavan"
      -02.10 Nova -Film: "Operacija Svordfiš"
      -02.30 Pink 2 -Film: "Pod sumnjom"
      -02.35 TCM -Film: "Sweet Bird Of Youth"
      -03.00 Sinemanija -Film: "Jednom"
      -03.25 Cinemax -Film: "Ubiti Bonoa"
      -04.00 1000 -Film: "Film o superherojima"
      -04.00 Pink -Film: "Ludo srce"
      -04.40 TCM -Film: "Bombshell"
      -05.00 Sinemanija -Film: "Beli beli svet"
      -05.30 Pink -Film: "Kletva 2"
    • TV program - subota, 16. novembar 2013.
      Filmovi - program posle 10.00





      -10.00 Cinestar Action & Thriller -Film: "Bez milosti"
      -10.00 Sinemanija -Film: "Priča o igračkama"
      -10.00 1000 -Film: "Brice 2 - Ponovo u poslu"
      -10.00 HBO -Film: "Treće oko"
      -10.30 Fox Movies -Film: "Merlinov učenik"
      -10.40 HBO Comedy -Film: "Madagaskar 3: Najtraženiji u Evropi"
      -11.00 Cinestar -Film: "Ti, glupi čoveče"
      -11.00 Pink 2 -Film: "Moja devojka"
      -11.20 Nova -Film: "Roditelji u begu"
      -11.25 HBO -Film: "Leto za pamćenje"
      -12.00 B92 -Film: "U zamci"
      -12.00 Sinemanija -Film: "Inspektor Gedžet"
      -12.00 1000 -Film: "Spašeni!"
      -12.10 HBO Comedy -Film: "Između dve vatre"
      -12.35 Cinemax -Film: "Miris žene"
      -12.45 Prva plus -Film: "Priča o Pepeljugi"
      -13.00 Cinestar -Film: "Avgust"
      -13.00 Pink 2 -Film: "Dečak u prugastoj pidžami"
      -13.10 HBO -Film: "Skubi Du"
      -13.20 Nova -Film: "Spajdermen"
      -13.35 HBO -Film: "Hrabra Merida"
      -13.40 HBO Comedy -Film: "Izgubljen u Sibiru"
      -14.00 Fox Movies -Film: "Marko Polo"
      -14.00 B92 -Film: "Držte lopova"
      -14.00 Sinemanija -Film: "Tihi Don 2"
      -14.00 1000 -Film: "Savršeno skrovište"
      -14.00 Cinestar Action & Thriller -Film: "Bez milosti 2"
      -15.00 Cinestar -Film: "Samo preko nje mrtve"
      -15.00 Pink 2 -Film: "Korak do slave"
      -15.00 Universal Channel -Film: "Superoluja u Sijetlu"
      -15.10 HBO -Film: "Otet - Priča o Tifani Rubin"
      -15.10 Cinemax -Film: "Devojka sa bazena"
      -15.15 Sci-Fi -Film: "Smrtonosna promena"
      -15.20 HBO Comedy -Film: "Madagaskar 3: Najtraženiji u Evropi"
      -15.22 HRT 1 -Film: "Voli majku, voli ćerku"
      -16.00 Cinestar Action & Thriller -Film: "Tiha osveta"
      -16.00 Prva plus -Film: "Mračni grad"
      -16.00 Sinemanija -Film: "Nije on takav"
      -16.00 1000 -Film: "Razotkriveno"
      -16.00 Prva -Film: "Taksi"
      -16.35 Fox -Film: "Menhetn"
      -16.40 HBO -Film: "Gusari"
      -16.45 Cinemax -Film: "Moj prijatelj Nemac"
      -17.00 Universal Channel -Film: "Supertanker"
      -17.00 Cinestar -Film: "Izgubljeni los"
      -17.10 Sci-Fi -Film: "Mračno nebo"
      -17.15 Pink 2 -Film: "Tim iz snova"
      -17.20 HBO Comedy -Film: "Između dve vatre"
      -18.00 Fox Movies -Film: "Komšije iz pakla"
      -18.00 1000 -Film: "Mrtav kao ja: Život posle smrti"
      -18.00 Cinestar Action & Thriller -Film: "Raskid"
      -18.05 HBO -Film: "Best egzotik Merigold hotel"
      -18.30 Cinemax -Film: "Hitna isporuka"
      -18.35 AXN -Film: "Alfa 07"
      -18.40 Universal Channel -Film: "Američki predsednik"
      -18.45 Cinestar -Film: "Skriveno"
      -18.50 HBO Comedy -Film: "Izgubljen u Sibiru"
      -19.00 Sinemanija -Film: "Rambo 4"
      -19.35 B92 -Film: "Bibliotekar"
      -20.00 HRT 2 -Film: "Sedam godina na Tibetu"
      -20.00 1000 -Film: "Ukradena lepota"
      -20.00 Cinemax -Film: "Bezbednost nije garantovana"
      -20.00 Fox Movies -Film: "Šakal"
      -20.00 Pink 2 -Film: "Pod opsadom 2"
      -20.00 Cinestar Action & Thriller -Film: "Šokantno priznanje"
      -20.05 HBO -Film: "Vodi me kući večeras"
      -20.05 Nova -Film: "Crno svitanje"
      -20.30 HBO Comedy -Film: "Čovek sa dva mozga"
      -20.55 RTS 1 -Film: "Mačeta"
      -21.00 Sinemanija -Film: "Milenijum 2: Devojčica koja se igrala vatrom"
      -21.00 TCM -Film: "Alice Doesn't Live Here Anymore"
      -21.00 Cinestar -Film: "Dobrodošli u Bestragiju"
      -21.00 Universal Channel -Film: "Pokeraši"
      -21.00 Sci-Fi -Film: "Superoluja"
      -21.05 Prva plus -Film: "Požar u Kentakiju"
      -21.30 OBN -Film: "Neukrotivi bes"
      -21.30 B92 -Film: "Grad zločina"
      -21.40 HBO -Film: "Dobri doktor"
      -21.50 Nova -Film: "Sveci protiv mafije 2"
      -21.55 RTS digital -Film: "Na čekanju"
      -22.00 Fox Movies -Film: "Anđeo"
      -22.00 Cinestar Action & Thriller -Film: "Skriven o"
      -22.00 1000 -Film: "Vrste 2"
      -22.00 Pink 2 -Film: "Odanost"
      -22.15 HRT 2 -Film: "Karlitov način"
      -22.30 Studio B -Film: "Pogled s Ajfelovog tornja"
      -22.35 Cinemax -Film: "Bože blagoslovi Ameriku"
      -22.35 Vojvodina 1 -Film: "Lepa sela lepo gore"
      -22.50 HBO Comedy -Film: "Velika godina"
      -22.50 Sci-Fi -Film: "Riz"
      -22.50 TCM -Film: "Double Trouble"
      -22.55 RTS 1 -Film: "Doživotno"
      -23.00 Fox Movies -Film: "Šakal"
      -23.00 Cinestar -Film: "Raskid"
      -23.10 HBO -Film: "Paklene ulice 5"
      -23.10 Universal Channel -Film: "Jutarnji klub"
      -23.20 Sinemanija -Film: "Mladost bez mladosti"
      -23.41 HRT 1 -Film: "Porodica policajca"
      -23.50 Prva plus -Film: "Priča o Pepeljugi"
      -00.00 Cinestar Action & Thriller -Film: "Poslednji svedok"
      -00.00 1000 -Film za odrasle
      -00.00 Nova -Film: "U zmajevom gnezdu"
      -00.00 Prva -Film: "Insomnija"
      -00.00 Pink 2 -Film: "Ljubav može ozbiljno ugroziti naše zdravlje"
      -00.20 TCM -Film: "Alice Doesn't Live Here Anymore"
      -00.20 Cinemax -Film: "Kuvar, lopov, njegova žena i njen ljubavnik"
      -00.30 HBO Comedy -Film: "Dilema"
      -00.40 Sci-Fi -Film: "Mračno svetlo"
      -01.00 Cinestar -Film: "Logorovanje"
      -01.00 Fox Movies -Film: "Kako se udati za milionera"
      -01.15 HRT 1 -Film: "Crvenokosa iz Vajominga"
      -01.30 Sinemanija -Film: "Dilan Dog"
      -01.30 B92 -Film: "Jel jasno prijatelju"
      -02.00 Cinestar Action & Thriller -Film: "Huligani 2"
      -02.15 Pink 2 -Film: "Pod opsadom 2"
      -02.15 TCM -Film: "Double Trouble"
      -03.00 Pink -Film: "Opasnost u Bangkoku"
      -03.20 Sinemanija -Film: "Sami u tami"
      -03.50 TCM -Film: "Until They Sail"
      -04.00 Pink 2 -Film: "Odanost"
      -04.00 1000 -Film: "Din Spenli"
      -05.00 Pink -Film: "Opasna zona"
      -05.00 Sinemanija -Film: "Beli mantili"
    • TV program - nedelja, 17. novembar 2013.
      Filmovi - program posle 14.00



      -14.00 Fox Movies -Film: "Kako se udati za milionera"
      -14.00 1000 -Film: "Razotkriveno"
      -14.00 Sinemanija -Film: "Nije on takav"
      -14.00 Nova -Film: "Moja devojka"
      -14.35 Cinemax -Film: "Miris zelene papaje"
      -15.00 Cinestar -Film: "Dobrodošli u Bestragiju"
      -15.00 HBO Comedy -Film: "Prozor u srce"
      -15.10 Sci-Fi -Film: "Metalni tornado"
      -15.30 OBN -Film: "Domovina terora"
      -15.30 Pink 2 -Film: "Odanost"
      -15.50 HBO -Film: "Ja, robot"
      -16.00 Sinemanija -Film: "Sjaj u očima"
      -16.00 Prva plus -Film: "Priča o Pepeljugi"
      -16.05 Studio B -Film: "Pogled s Ajfelovog tornja"
      -16.15 Cinestar Action & Thriller -Film: "Poslednji svedok"
      -16.20 Cinemax -Film: "Mumija"
      -16.30 1000 -Film: "Igraj igru"
      -16.35 HBO Comedy -Film: "Udaren gromom"
      -17.00 Cinestar -Film: "Život u ružičastom"
      -17.10 Sci-Fi -Film: "Magma u Majamiju"
      -17.15 Pink 2 -Film: "Osveta s klupe"
      -17.55 HBO Comedy -Film: "Nedodirljivi"
      -17.59 Cinestar Action & Thriller -Film: "Šokantno priznanje"
      -18.00 Sinemanija -Film: "Milenijum 2; Devojčica koja se igrala vatrom"
      -18.15 HBO -Film: "Ljudi u crnom 3"
      -18.25 Cinemax -Film: "Nerazdvojni"
      -18.40 1000 -Film: "Uljezi"
      -19.00 Fox Movies -Film: "Anđeo"
      -19.00 Universal Channel -Film: "Božićna pošta"
      -19.05 B92 -Film: "Invazija"
      -19.30 Cinestar -Film: "Raskid"
      -20.00 Pink 2 -Film: "Zaljubljeni Don Žuan"
      -20.00 Cinestar Action & Thriller -Film: "Život Dejvida Gejla"
      -20.00 Cinemax -Film: "Muškarci na gotovs"
      -20.00 Fox Movies -Film: "Hrabro srce"
      -20.00 HRT 2 -Film: "Velika pljačka vlaka"
      -20.05 HBO -Film: "Oz, veliki i moćni"
      -20.10 HBO Comedy -Film: "Dilema"
      -20.30 1000 -Film: "Vrste 2"
      -21.00 TCM -Film: "Pat Garret Abd Billy The Kid"
      -21.00 Sinemanija -Film: "P.S. Volim te"
      -21.04 RTS 1 -Film: "Ne znam kako joj uspeva"
      -21.05 Prva plus -Film: "Kelijevi heroji"
      -21.15 Cinestar -Film: "Čovek bez lica"
      -21.30 Nova -Film: "Kuća na jezeru"
      -21.35 Cinemax -Film: "Bernard i Doris"
      -21.55 Fox -Film: "Dobro došli u džunglu"
      -22.00 Pink 2 -Film: "Vrelina"
      -22.00 1000 -Film: "Povratak kući"
      -22.15 Cinestar Action & Thriller -Film: "Kandidat"
      -22.20 OBN -Film: "Tajfun"
      -22.30 Prva -Film: "Roki 4"
      -22.35 Studio B -Film: "Smrt na medenom mesecu"
      -22.50 Fox Life -Film: "Srce na ledu"
      -22.55 TCM -Film: "2001. A Space Odyssey"
      -23.00 Universal Channel -Film: "Pokeraši"
      -23.15 Cinestar -Film: "Bekstvo u zoru"
      -23.15 Cinemax -Film: "Hajnekenova otmica"
      -23.20 Nova -Film: "Crno svitanje"
      -23.30 HBO Comedy -Film: "Tri bitange"
      -23.30 Fox Movies -Film:"Anđeo"
      -23.30 Sinemanija -Film: "Između svetova"
      -23.35 HRT 1 -Film: "Uzbuna na ulicama"
      -23.50 Prva plus -Film: "Skubi Du i pirati"
      -23.55 HBO -Film: "R.I.F."
      -00.00 1000 -Erotski filmovi
      -00.30 Fox Movies -Film: "U ime ljubavi"
      -00.30 Cinestar Action & Thriller -Film: "Prljava igra"
      -01.00 HBO Comedy -Film: "4 banke, a nevin"
      -01.00 Sci-Fi -Film: "Superoluja"
      -01.00 Sinemanija -Film: "Mladost bez mladosti"
      -01.00 Pink 2 -Film: "Nepoznata trilogija"
      -01.10 Universal Channel -Film: "Bornov identitet"
      -01.10 Nova -Film: "Sveci protiv mafije 2"
      -01.15 Cinemax -Film: "Pariz noću"
      -01.15 TCM -Film: "Pat Garret Abd Billy The Kid"
      -01.20 HBO -Film: "Krivica"
      -01.25 B92 -Film: "Moram spavat anđele"
      -01.30 Cinestar -Film: "Prevaranti"
      -02.14 Cinestar Action & Thriller -Film: "Slagalica strave"
      -02.45 Pink 2 -Film: "Zaljubljeni Don Žuan"
      -02.55 Cinemax -Film: "Skitnica sa sačmarom"
      -03.00 Sinemanija -Film: "Karlitina tajna"
      -03.00 Pink -Film: "Teorija glupana"
      -03.10 TCM -Film: "2001. A Space Odyssey"
      -04.45 Pink 2 -Film: "Vrelina"
      -05.00 Pink -Film: "Živeti"
    • TV program - ponedeljak, 18. novembar 2013.
      Filmovi - program posle 11.00





      11.00 Prva Film: "Roki 4"
      11.25 Cinemax Film: "Muškarci na gotovs"
      11.30 HBO Film: "Etel"
      11.30 Cinestar Film: "Čovek bez lica"
      12.00 HBO Comedy Film: "Hotel slomljenih srca"
      12.00 Sinemanija Film: "Pobednički pastuv"
      12.00 1000 Film: "Mit o otiscima prstiju"
      12.01 Cinestar Action & Thriller Film: "Zlonamerni"
      12.15 Pink 2 Film: "Vrelina"
      12.30 Prva plus Film: "Postelja od ruža"
      13.00 Cinemax Film: "Čarli Sent Klaud"
      13.00 HRT 2 Film: "Priznanje"
      13.05 HBO Film: "Mali problem, velika nevolja"
      13.30 Cinestar Film: "Sitni lopovi"
      13.59 Cinestar Action & Thriller Film: "Projekat Lazarus"
      14.00 Fox Movies Film: "U njenoj koži"
      14.00 Sinemanija Film: "Sjaj u očima"
      14.00 1000 Film: "80 minuta"
      14.30 HBO Film: "Svemirski ratnici"
      14.40 Cinemax Film: "Prijatno vreme za venčanje"
      14.45 HBO Comedy Film: "Božić sa Holi"
      15.15 Cinestar Film: "Bekstvo u zoru"
      16.00 Cinestar Action & Thriller Film: "Kraj puta"
      16.00 1000 Film: "Džilijan za njen 37. rođendan"
      16.00 Sinemanija Film: "Čovek i njegov pas"
      16.00 Prva plus Film: "Sloboda za Vilija 3"
      16.00 Fox Movies Film: "Ljubav na vagi"
      16.05 HBO Film: "Muška srca 2"
      16.15 Cinemax Film: "Kafe de Flor"
      16.50 HBO Comedy Film: "Događaj godine"
      17.30 Cinestar Film: "Prevaranti"
      17.55 HBO Film: "Oz, veliki i moćni"
      18.00 Fox Movies Film: "Venčanje dobre veštice"
      18.00 1000 Film: "Najbolji i najpametniji"
      18.00 Cinestar Action & Thriller Film: "Slučajne žrtve"
      18.15 Cinemax Film: "Pegi Su se udaje"
      18.30 Sinemanija Film: "P.S. Volim te"
      19.30 Cinestar Film: "Poslednji put"
      20.00 HBO Comedy Film: "Tri bitange"
      20.00 Cinestar Action & Thriller Film: "Rezident Evil: Apokalipsa"
      20.00 Pink 2 Film: "Krila golubice"
      20.00 Cinemax Film: "Dama u Parizu"
      20.00 1000 Film: "Nestala"
      20.50 HBO Film: "Kolumbijska veza"
      21.00 Sinemanija Film: "Nova zaseda"
      21.00 B92 Film: "Vojnik osvete"
      21.00 TCM Film: "Straight Time"
      21.05 Prva plus Film: "Mostovi okruga Medison"
      21.15 Cinestar Film: "Vreme promena"
      21.30 HBO Comedy Film: "4 banke a nevin"
      21.35 Cinemax Film: "Letnje igre"
      22.00 Pink 2 Film: "Bitange iz tržnog centra"
      22.00 1000 Film: "Slatka Moli"
      22.00 Cinestar Action & Thriller Film: "Neprijateljske namere"
      22.05 RTS 1 Film: "Ma nije on takav"
      22.15 Prva Film: "Profesionalac"
      22.40 AXN Film: "Ađutant"
      22.50 HRT 1 Film: "Kamenita vrata"
      22.55 TCM Film: "The Girl And The General"
      23.00 Sinemanija Film: "P.S. Volim te"
      23.00 Cinestar Film: "Biti najbolji"
      23.15 Nova Film: "Dimna zavjesa"
      23.20 Universal Channel Film: "Božićna pošta"
      23.40 Prva plus Film: "Postelja od ruža"
      00.00 Cinestar Action & Thriller Film: "Punom snagom"
      00.00 1000 Erotski filmovi
      00.00 Studio B Film: "Smrt na medenom mesecu"
      00.00 Pink 2 Film: "Hostel"
      00.00 HBO Film: "Superklasiko"
      00.00 Sci-Fi Film: "40 dana i 40 noći"
      00.20 HBO Comedy Film: "Paklena ekipa"
      00.20 Cinemax Film: "Urbana priča o duhovima"
      00.40 TCM Film: "Straight Time"
      00.55 Nova Film: "U zmajevom gnijezdu"
      01.00 Cinestar Film: "Dvojnik"
      01.00 Sinemanija Film: "Između svetova"
      01.10 RTS 1 Film: "Vrhunska mašina za ubijanje"
      01.45 HBO Comedy Film: "Diktator"
      01.50 Cinemax Film: "Jedna noć"
      02.00 Cinestar Action & Thriller Film: "Vrana: Opaka molitva"
      02.15 Pink 2 Film: "Krila golubice"
      02.20 AXN Film: "Ađutant"
      02.30 TCM Film: "The Girl And The General"
      03.00 Sinemanija Film: "Sami u tami 2"
      04.00 Pink Film: "Brat"
      04.15 TCM Film: "Hotel Paradiso"
      05.30 Pink Film: "Posledice"
    • TV program - utorak, 19. novembar 2013.
      Filmovi - program posle 11.00






      11.00 Prva Film: "Profesionalac"
      11.00 1000 Film: "Najbolji i najpametniji"
      11.30 Cinestar Film: "Davež"
      11.35 Cinemax Film: "Letnje igre"
      12.00 Cinestar Action & Thriller Film: "Beovulf"
      12.00 Sinemanija Film: "S one strane neba"
      12.15 Pink 2 Film: "Bitange iz tržnog centra"
      12.20 HBO Comedy Film: "Mapetovci u svemiru"
      12.30 Prva plus Film: "Tim snova"
      13.00 HRT 2 Film: "Lud za Harijem"
      13.00 1000 Film: "Džilijan za njen 37. rođendan"
      13.15 Cinestar Film: "Vreme promena"
      13.20 Cinemax Film: "Dama u Parizu"
      13.45 HBO Film: "Fil Spektor"
      13.45 HBO Comedy Film: "Đorđe iz džungle"
      14.00 Sinemanija Film: "Čovek i njegov pas"
      14.00 Fox Movies Film: "Ljubav na vagi"
      14.00 Cinestar Action & Thriller Film: "Punom snagom"
      14.55 Cinemax Film: "Umetničke slobode"
      15.00 1000 Film: "Pridošlica"
      15.00 Cinestar Film: "Novembar"
      15.15 HBO Film: "Frankenvini"
      15.40 HBO Comedy Film: "Moja omiljena godina"
      15.59 Cinestar Action & Thriller Film: "Neprijateljske namere"
      16.00 Fox Movies Film: "Mnogo poljubaca iz Grčke"
      16.00 Sinemanija Film: "Bašta za zatvorenike"
      16.00 Prva plus Film: "Postelja od ruža"
      16.30 Cinemax Film: "Razumeti Džejn"
      16.45 HBO Film: "Hop"
      17.00 Cinestar Film: "Neli"
      17.00 1000 Film: "Čovek koji je plakao"
      18.00 Cinestar Action & Thriller Film: "Rezident Evil: Apokalipsa"
      18.00 Fox Movies Film: "Klarisina tajna"
      18.10 Cinemax Film: "Kao neko zaljubljen"
      18.20 HBO Film: "Čudan život Timotija Grina"
      18.55 1000 Film: "Nestala bez traga"
      19.00 Cinestar Film: "Klementov opus"
      19.00 Sinemanija Film: "Nova zaseda"
      20.00 Pink 2 Film: "Opijeni ljubavlju"
      20.00 Cinestar Action & Thriller Film: "Krvavi rat"
      20.05 HBO Film: "Upoznaj prijatelja"
      20.10 Sci-Fi Film: "40 dana i 40 noći"
      20.25 HBO Comedy Film: "Paklena ekipa"
      20.45 B92 Film: "Sam protiv svih"
      20.45 1000 Film: "Trka mačaka"
      21.00 TCM Film: "Forbidden Planet"
      21.00 Cinestar Film: "Ima li koga"
      21.00 Sinemanija Film: "Jato"
      21.05 Prva plus Film: "Teorija zavere"
      21.10 Cinemax Film: "Bezbednost nije garantovana"
      21.20 Universal Channel Film: "Božićni poljubac"
      21.50 HBO Comedy Film: "Diktator"
      22.00 Pink 2 Film: "Kralj škorpija 3"
      22.00 Cinestar Action & Thriller Film: "Priznaj!"
      22.00 Fox Movies Film: "Umri muški"
      22.30 1000 Film: "Viseći vrt"
      22.35 Cinemax Film: "Osveta u Bangkoku"
      22.40 TCM Film: "It!"
      22.40 HBO Film: "Limar, krojač, vojnik, špijun"
      22.45 Cinestar Film: "Sve njegove žene"
      22.54 RTS 2 Film: "Guvernanta"
      23.00 Sci-Fi Film: "Paradoks"
      23.00 Sinemanija Film: "Sukijaki vestern Đango"
      23.10 Nova Film: "Okrug Hazard"
      23.10 HBO Comedy Film: "Istinite laži"
      23.55 Cinemax Film: "Šta dan duguje noći"
      00.00 Pink 2 Film: "Mimikrija"
      00.00 1000 Erotski filmovi
      00.00 Cinestar Action & Thriller Film: "Izravni pogodak"
      00.15 TCM Film: "Forbidden Planet"
      00.15 Prva plus Film: "Tim snova"
      00.30 RTS 1 Film: "Bez muškaraca"
      00.45 HBO Film: "Pritajeno zlo"
      00.45 Fox Movies Film: "Umri muški"
      01.00 Cinestar Film: "Laka devojka"
      01.00 Nova Film: "Dimna zavjesa"
      01.00 Sinemanija Film: "P.S."
      01.25 HBO Comedy Film: "Kako to rade Zemljani"
      01.50 Sci-Fi Film: "Sama u klopci"
      01.55 TCM Film: "It!"
      02.00 Cinestar Action & Thriller Film: "RPM"
      02.15 Pink 2 Film: "Opijeni ljubavlju"
      02.35 Cinemax Film: "Podmornica"
      03.00 Sinemanija Film: "Pre nego što padne noć"
      03.35 TCM Film: "Please Don't Eat The Daisies"
      04.00 1000 Film: "Trka mačaka"
      04.00 Pink Film: "Amadeus"
    • TV program - subota, 23. novembar 2013.
      Filmovi - program posle 10.00







      -10.00 Sinemanija -Film: "Rat dugmićima"
      -10.00 1000 -Film: "Geri"
      -10.00 Cinestar Action & Thriller -Film: "Maskirani mafijaši"
      -10.30 Fox Movies -Film: "Klarisina tajna"
      -10.40 HBO Comedy -Film: "Zeleni tim"
      -11.00 Cinestar -Film: "Hari van sebe"
      -11.00 Pink 2 -Film: "Život bez Dika"
      -11.10 Cinemax -Film: "Prijatno vreme za venčanje"
      -11.10 HBO -Film: "Opšte obrazovanje"
      -12.00 Sinemanija -Film: "Krznena osveta"
      -12.00 1000 -Film: "Nikolas Niklbi"
      -12.00 B92 -Film: "Sam protiv svih"
      -12.10 Nova -Film: "Noćna pošiljka"
      -12.15 Cinestar Action & Thriller -Film: "Tiha osveta"
      -12.20 HBO Comedy -Film: "Povratak kapetana Zuma"
      -12.35 HBO -Film: "Zauvek tvoj"
      -12.45 Prva plus -Film: "Gremlini"
      -12.45 Cinemax -Film: "Apolo 13"
      -13.00 Pink 2 -Film: "Ćerka mog šefa"
      -13.00 Cinestar -Film: "Don Kihot - magareća posla", animirani film
      -13.45 HBO Comedy -Film: "Ovo znači rat"
      -14.00 Fox Movies -Film: "Hrabro srce"
      -14.00 Sinemanija -Film: "Slava"
      -14.00 Nova -Film: "Dejv"
      -14.00 Cinestar Action & Thriller -Film: "Bolne ispovesti"
      -14.10 B92 -Film: "Što te tata pušta samu"
      -14.15 HBO -Film: "Muška srca 2"
      -15.00 Cinestar -Film: "Bratz - Šminkerke"
      -15.00 Universal Channel -Film: "Supererupcija"
      -15.00 1000 -Film: "Delikates"
      -15.00 Pink 2 -Film: "Kad stranac pozove"
      -15.05 Cinemax -Film: "Čas slikanja"
      -15.15 Sci-Fi -Film: "Magma u Majamiju"
      -15.20 HBO Comedy -Film: "Zeleni tim"
      -15.20 HRT 1 -Film: "Demoni prošlosti"
      -16.00 Prva plus -Film: "Mlada bubnjarka"
      -16.00 Cinestar Action & Thriller -Film: "Prljavi poslovi"
      -16.00 Sinemanija -Film: "Spas je u pošti"
      -16.05 HBO -Film: "Tom Sojer"
      -16.30 Cinemax -Film: "Zaljubljeni Šekspir"
      -16.35 Fox -Film: "Sećanje na zvezdanu prašinu"
      -17.00 HBO Comedy -Film: "Povratak kapetana Zuma"
      -17.00 Cinestar -Film: "Šokantno priznanje"
      -17.00 Universal Channel -Film: "Deca špijuni"
      -17.00 1000 -Film: "Detonator"
      -17.10 Sci-Fi -Film: "Metalni tornado"
      -17.15 Pink 2 -Film: "U dobru i u zlu"
      -17.55 HBO -Film: "Oz, veliki i moćni"
      -18.00 AXN -Film: "Priča o vitezu"
      -18.00 Fox Movies -Film: "Fleč živi"
      -18.01 Cinestar Action & Thriller -Film: "Portal smrti"
      -18.25 HBO Comedy -Film: "Ovo znači rat"
      -18.30 Sinemanija -Film: "Kralj Artur"
      -18.35 Cinemax -Film: "Tatina fotografija"
      -19.00 Cinestar -Film: "Podzemlje"
      -19.00 1000 -Film: "Mirisi i osećajnost"
      -19.00 Universal Channel -Film: "Deca špijuni"
      -19.40 B92 -Film: "Bibliotekar 2"
      -20.00 Pink 2 -Film: "Plan "B""
      -20.00 Cinemax -Film: "Device u nevolji"
      -20.00 Cinestar Action & Thriller -Film: "Ki Peks"
      -20.00 HBO Comedy -Film: "Misli kao čovek"
      -20.00 HRT 2 -Film: "Rolerka"
      -20.00 Fox Movies -Film: "Iznenadna smrt"
      -20.05 Nova -Film: "Vitez tame"
      -20.05 HBO -Film: "Stanica brojeva"
      -20.58 RTS 1 -Film: "Delić sekunde"
      -21.00 Cinestar -Film: "Vavilon"
      -21.00 TCM -Film: "Speedway"
      -21.00 1000 -Film: "Supernova"
      -21.00 Sci-Fi -Film: "Superuragan"
      -21.00 Universal Channel -Film: "Igra irvasa"
      -21.00 Sinemanija -Film: "Milenijum 3: Kula od karata"
      -21.05 Prva plus -Film: "Prljava igra"
      -21.35 B92 -Film: "Duboko plavo more"
      -21.35 HBO -Film: "Prometej"
      -21.50 HRT 2 -Film: "Trzaj"
      -22.00 Fox Movies -Film: "Sve štoje oduvek želela"
      -22.00 Pink 2 -Film: "Manje od nule"
      -22.15 Cinestar Action & Thriller -Film: "Ubistvo je umetnost"
      -22.30 OBN -Film: "Rambo 4"
      -22.30 1000 -Film: "Dan"
      -22.30 Studio B -Film: "Teško je biti fin"
      -22.35 RTS digital -Film: "Plemenite žene"
      -22.35 Vojvodina 1 -Film: "Sjaj u očima"
      -22.44 RTS 1 -Film: "Mesto pod suncem"
      -22.45 TCM -Film: "Diner"
      -22.45 Cinemax -Film: "Mahnitost"
      -22.50 Sci-Fi -Film: "Panika na ostrvu roka"
      -23.00 Nova -Film: "Andervorld: Pobuna Likana"
      -23.10 Universal Channel -Film: "Bornov identitet"
      -23.20 HBO Comedy -Film: "Mladi"
      -23.30 Sinemanija -Film: "Pandorijum"
      -23.30 Cinestar -Film: "Lovac na glave"
      -23.35 HBO -Film: "Priroda zove"
      -23.45 HRT 1 -Film: "Porodica policajca 2"
      -23.50 Prva plus -Film: "Gremlini"
      -00.00 Prva -Film: "Poslednji samuraj"
      -00.00 1000 -Film za odrasle
      -00.00 Fox Movies -Film: "Iznenadna smrt"
      -00.00 Pink 2 -Film: "Dome slatki dome"
      -00.15 Cinestar Action & Thriller -Film: "Tolerancija nula"
      -00.35 TCM -Film: "Speedway"
      -00.40 Sci-Fi -Film: "Virtualnost"
      -00.40 Cinemax -Film: "Zid"
      -00.40 Nova -Film: "Full Metal Jacket"
      -00.50 HBO Comedy -Film: "Čuvar zakona"
      -00.55 HBO -Film: "Najmračniji sat"
      -01.10 HRT 1 -Film: "Kockar s Misisipija"
      -01.20 Sinemanija -Film: "Posednuće u Konektiketu"
      -01.30 B92 -Film: "Moram spavat anđele"
      -01.45 Cinestar -Film: "Kockar"
      -02.00 Cinestar Action & Thriller -Film: "Poslednji svedok"
      -02.10 TCM -Film: "Diner"
      -02.15 Pink 2 -Film: "Plan "B""
      -02.25 Cinemax -Film: "Mrtav smešan"
      -02.25 HBO -Film: "Keneri Rou"
      -03.00 Pink -Film: "Ubistveni paket"
      -03.20 Sinemanija -Film: "Posednuće u Konektiketu 2"
      -04.00 Pink 2 -Film: "Manje od nule"
      -04.00 TCM -Film: "Presenting Lily Mars"
      -04.00 1000 -Film: "Zabušanti"
      -05.00 Sinemanija -Film: "Gangster"
      -05.00 Pink -Film: "Džo Stramer"
    • TV program - sreda, 27. novembar 2013.
      Filmovi - program posle 12.00



      12.00 Sinemanija Film: "Astro boj"
      12.15 Pink 2 Film: "Kralj ribara"
      12.20 HBO Comedy Film: "Šerlok Holms: Igra senki"
      12.30 Prva plus Film: "Gušter"
      12.40 Cinemax Film: "Šingu"
      13.00 1000 Film: "Najbolji i najpametniji"
      13.00 Cinestar Film: "Gospođa"
      13.03 HRT 2 Film: "Flauer i Garnet"
      13.55 B92 Film: "Rok zvezda"
      14.00 Sinemanija Film: "Lepotica i aktovka"
      14.00 Fox Movies Film: "Ljubav i sladoled"
      14.00 Cinestar Action & Thriller Film: "Beovulf"
      14.25 Cinemax Film: "Posle bitke"
      14.55 HBO Film: "Zauvek tvoj"
      15.00 Cinestar Film: "Kralj slonova"
      15.00 1000 Film: "Vrati mi se"
      15.10 HBO Comedy Film: "Alvin i veverice 3: Urnebesni brodolom"
      15.59 Cinestar Action & Thriller Film: "Dvostruka igra"
      16.00 Prva plus Film: "Stigla vam je pošta"
      16.00 Sinemanija Film: "Plavuša i još veća plavuša"
      16.00 Fox Movies Film: "Novi šef mafije"
      16.30 Cinemax Film: "Letnje igre"
      16.35 HBO Film: "Ja, robot"
      16.35 HBO Comedy Film: "Šerlok Holms: Igra senki"
      17.00 Cinestar Film: "Momci su se vratili"
      17.00 1000 Film: "Šmokljani"
      18.00 Cinestar Action & Thriller Film: "Iza neba"
      18.00 Fox Movies Film: "Moja velika balkanska svadba"
      18.15 Cinemax Film: "Paklene ulice 3"
      18.30 HBO Film: "Hrabra Merida"
      18.50 1000 Film: "Pet minuta raja"
      19.00 Sinemanija Film: "Zavera senki"
      19.00 Cinestar Film: "Mamin novi frajer"
      20.00 Cinestar Action & Thriller Film: "Bekstvo u zoru"
      20.00 Pink 2 Film: "Bagzi"
      20.00 Cinemax Film: "Mračne senke"
      20.05 HBO Film: "Pijev život"
      20.10 Sci-Fi Film: "Ledeni potres"
      20.20 1000 Film: "Veliki Lebovski"
      20.25 HBO Comedy Film: "Devojke za zbogom"
      20.55 B92 Film: "Kako izgubiti prijatelje i otuđiti se od ljudi"
      21.00 Sinemanija Film: "Bolji život"
      21.00 TCM Film: "Kismet"
      21.00 Cinestar Film: "Prkos"
      21.05 Prva plus Film: "Zora očajnika"
      21.20 Universal Channel Film: "Aleja aligatora"
      21.56 RTS 2 Film: "Ptice"
      22.00 Fox Movies Film: "21 gram"
      22.10 HBO Comedy Film: "Mladi"
      22.15 Cinestar Action & Thriller Film: "Zaštita"
      22.20 1000 Film: "Izdani"
      22.30 Pink 2 Film: "Srećni brojevi"
      22.50 TCM Film: "The Time Machine"
      22.55 Cinemax Film: "Na putu"
      23.00 Sinemanija Film: "Bez daha"
      23.10 HBO Film: "Dva dana u Njujorku"
      23.15 Cinestar Film: "Zlonamerni"
      23.30 Nova Film: "Kuća na stijeni"
      23.40 Prva plus Film: "Gušter"
      23.45 HBO Comedy Film: "Diktator"
      23.47 HRT 1 Film: "Danonoćni ljudi"
      00.00 Sci-Fi Film: "Putanja sudara"
      00.00 1000 Filmovi za odrasle
      00.00 Prva Film: "Taksi"
      00.01 Cinestar Action & Thriller Film: "Otkucaj smrti"
      00.30 Pink 2 Film: "Iza sunca"
      00.30 TCM Film: "Kismet"
      00.45 Fox Movies Film: "21 gram"
      00.45 HBO Film: "Mladenci"
      01.00 Cinestar Film: "Rapekvani detektiv"
      01.00 Sinemanija Film: "Grofica"
      01.05 HBO Comedy Film: "Superklasiko"
      01.15 Cinemax Film: "Sekira 2"
      01.37 RTS 1 Film: "U izmaglici"
      01.50 Sci-Fi Film: "Gonger"
      02.01 Cinestar Action & Thriller Film: "Prisiljen ubiti"
      02.15 HBO Film: "Svi moji bivši"
      02.20 Nova Fiulm: "Sljedeći petak"
      02.20 TCM Film: "The Time Machine"
      02.30 Pink 2 Film: "Bagzi"
      02.40 Cinemax Film: "Kim Novak nije plivala u jezeru Genesaret"
      03.00 Sinemanija Film: "Začaran"
      04.00 Pink Film: "Malo ubistvo među prijateljima"
      04.00 1000 Film: "Izdani"
      04.00 TCM Film: "The V.I.P.S."
      04.15 Cinemax Film: "Šingu"
      05.00 Sinemanija Film: "Senka straha"
      05.30 Pink Film: "Ubij svoje najdraže"
    • TV program - četvrtak, 28. novembar 2013.
      Filmovi - program posle 12.00



      12.00 Sinemanija Film: "Zov divljine"
      12.00 Cinestar Action & Thriller Film: "Tajkus"
      12.00 1000 Film: "Simpatiko"
      12.30 Prva plus Film: "Dve nedelje za zaljubljivanje"
      12.45 Cinemax Film: "Mračne senke"
      12.45 Pink 2 Film: "Srećni brojevi"
      13.00 Cinestar Film: "Neobična divljina"
      13.05 HBO Comedy Film: "Božić sa Holi"
      13.20 HBO Film: "Putovanje 2"
      13.59 Cinestar Action & Thriller Film: "Tačka uništenja"
      14.00 Sinemanija Film: "Plavuša i još veća plavuša"
      14.00 Fox Movies Film: "Novi šef mafije"
      14.00 1000 Film: "Školjkari"
      14.05 B92 Film: "Tajni plan"
      14.35 Cinemax Film: "Kejsijeva senka"
      14.55 HBO Film: "Skubi Du"
      15.00 Cinestar Film: "Sinegdoha, Njujork"
      15.20 HBO Film: "Opšte obrazovanje"
      15.30 HBO Comedy Film: "Gregov dnevnik 3: Pasji dani"
      16.00 Sinemanija Film: "Mamin sin"
      16.00 1000 Film: "Ozbiljna mesečina"
      16.00 Cinestar Action & Thriller Film: "Zaštita"
      16.00 Fox Movies Film: "Lepe prevarantkinje"
      16.00 Prva plus Film: "Gušter"
      16.35 Cinemax Film: "Hitna isporuka"
      16.45 HBO Film: "Velike zverke"
      17.00 Cinestar Film: "Prkos"
      17.05 HBO Comedy Film: "Božić sa Holi"
      18.00 Cinestar Action & Thriller Film: "Tragovi sećanja"
      18.00 1000 Film: "Nevolje sa Blisom"
      18.00 Fox Movies Film: "Ljubav na tajlandski način"
      18.10 Cinemax Film: "Novine"
      18.15 HBO Film: "Agenti sudbine"
      19.00 Sinemanija Film: "Bolji život"
      19.15 Cinestar Film: "Totalni haos"
      19.59 Cinestar Action & Thriller Film: "Sklonište straha"
      20.00 1000 Film: "Roba"
      20.00 Pink 2 Film: "Uljez"
      20.00 Cinemax Film: "Kafe de Flor"
      20.00 HBO Film: "Vezan za zemlju"
      20.10 Sci-Fi Film: "Putanja sudara"
      20.25 HBO Comedy Film: "Diktator"
      21.00 TCM Film: "Kismet"
      21.00 Sinemanija Film: "Direktna akcija"
      21.00 B92 Film: "Spartanac"
      21.05 Prva plus Film: "Betmen zauvek"
      21.10 HRT 2 Film: "Konan"
      21.15 Cinestar Film: "Kraljica Margo"
      21.20 Universal Channel Film: "Psi za borbu"
      21.45 HBO Comedy Film: "Superklasiko"
      21.50 RTS 2 Film: "Lice ljubavi"
      22.00 Fox Movies Film: "Upoznajte Džoa Bleka"
      22.00 Sci-Fi Film: "Panika na ostrvu roka"
      22.00 Cinestar Action & Thriller Film: "Dnevnik živih mrtvaca"
      22.00 Cinemax Film: "Kobna žurka"
      22.00 1000 Film: "Napuštajući Las Vegas"
      22.00 Pink 2 Film: "Ubistvo u Prezidiju"
      22.50 TCM Film: "The Time Machine"
      23.00 Sinemanija Film: "Crna knjiga"
      23.20 Universal Channel Film: "Superajkula"
      23.20 HBO Comedy Film: "Ovo znači rat"
      23.40 Prva plus Film: "Dve nedelje za zaljubljivanje"
      23.40 Cinemax Film: "Bože blagoslovi Ameriku"
      23.45 Prva Film: "Žena mačka"
      23.45 Cinestar Film: "Kad život izmiče"
      23.50 Sci-Fi Film: "Superoluja"
      00.00 Pink 2 Film: "Strah iz dubine"
      00.00 Cinestar Action & Thriller Film: "Sve smrti Iana Stouna"
      00.00 1000 Erotski filmovi
      00.05 Nova Film: "Žestoki momci"
      00.15 HBO Film: "Stanica brojeva"
      00.30 TCM Film: "Kismet"
      00.39 RTS 1 Film: "Autostoper 2"
      00.55 HBO Comedy Film: "Izgubljen u Sibiru"
      01.25 Cinemax Film: "Momci iz komšiluka"
      01.30 Sinemanija Film: "Bez daha"
      01.30 Cinestar Film: "Na štiklama - Borba Meri Kej"
      01.40 Sci-Fi Film: "Gonger 2"
      01.55 Nova Film: "Kuća na stijeni"
      01.59 Cinestar Action & Thriller Film: "Generacija 1999 - Zamenik"
      02.15 Pink 2 Film: "Uljez"
      02.20 TCM Film: "The Time Machine"
      03.00 Sinemanija Film: "Krvava kiša"
      03.35 TCM Film: "The V.I.P.S."
      04.00 1000 Film: "Buđenje mrtvih"
      04.00 Pink Film: "Teorija dokone klase"
      05.00 Sinemanija Film: "Začaran"
    • TV program - utorak, 3. decembar 2013.

      Filmovi - program posle 11.00

      -11.00 Cinestar -Film: "Pronaći pravog tatu"
      -11.00 Prva -Film: "Najtraženiji"
      -11.15 Cinemax -Film: "Stadionska groznica"
      -12.00 1000 -Film: "Brice"
      -12.00 Sinemanija -Film: "Ujak Nino"
      -12.00 Cinestar Action & Thriller -Film: "Ubojiti mač"
      -12.25 HBO Comedy -Film: "Tost"
      -12.30 Pink 2 -Film: "Beleška o skandalu"
      -12.30 Prva plus -Film: "Ekstremne mere"
      -12.40 HBO -Film: "Kopakabana"
      -13.00 Cinemax -Film: "Njuškala"
      -13.00 Cinestar -Film: "Momako veče u Las Vegasu"
      -13.00 HRT 2 -Film: "Priča o Amber"
      -14.00 Cinestar Action & Thriller -Film: "Ridikove hronike"
      -14.00 1000 -Film: "Paviljon žena"
      -14.00 Fox Movies -Film: "Sudbina dobre veštice"
      -14.00 HBO Comedy -Film: "Tom i Džeri: Robin Hud i veseli miš"
      -14.00 Sinemanija -Film: "Božji oklop"
      -14.05 B92 -Film: "Telefon"
      -14.25 HBO -Film: "Bela žaba"
      -15.00 Cinestar -Film: "Samo preko nje mrtve"
      -15.05 Cinemax -Film: "Čas slikanja"
      -15.25 HBO Comedy -Film: "Misija: Spasiti Božić"
      -15.55 HBO -Film: "Putovanje iz snova"
      -16.00 Prva plus -Film: "Pad"
      -16.00 Fox Movies -Film: "Čista sreća"
      -16.00 Cinestar Action & Thriller -Film: "Tačka pucanja"
      -16.00 Sinemanija -Film. "Božji oklop 2"
      -16.00 1000 -Film: "Duhovi u nama"
      -16.30 Cinemax -Film: "Jedno malo venčanje"
      -16.55 HBO -Film: "Prozor u srce"
      -17.00 Cinestar -Film: "Nadomak Salinasu"
      -18.00 Cinestar Action & Thriller -Film: "Borba za Emili"
      -18.00 1000 -Film: "Nevolje sa Blisom"
      -18.00 Fox Movies -Film: "Čarli i ja"
      -18.15 Cinemax -Film: "Dobro došli nazad, gospodine Mekdonald"
      -18.30 HBO -Film: "Madagaskar 3"
      -19.00 Cinestar -Film: "Izgubljeni los"
      -19.00 Sinemanija -Film: "Agent pod stresom"
      -19.40 1000 -Film: "Biće krvi"
      -20.00 Cinestar Action & Thriller -Film: "Kockar"
      -20.00 Pink 2 -Film: "Park iz doba jure 2"
      -20.05 HBO -Film: "Palmeto"
      -20.10 Sci-Fi -Film: "Pomračenje"
      -20.30 HBO Comedy -Film: "Priroda zove"
      -21.00 TCM -Film: "Pink Floyd - The Wall"
      -21.00 Cinestar -Film: "Uhvati ritam"
      -21.00 Sinemanija -Film: "Boja noći"
      -21.05 Prva plus -Film: "Krvavi dijamant"
      -21.10 B92 -Film: "Igrač"
      -21.10 Cinemax -Film: "Na distanci"
      -21.20 Universal Channel -Film: "Sve sem Božića"
      -21.50 HBO Comedy -Film: "Istinite laži"
      -21.54 RTS 2 -Film: "Staljingrad"
      -21.59 Cinestar Action & Thriller -Film: "Ledeni pakao"
      -22.00 Fox Movies -Film: "Umri muški 3"
      -22.20 1000 -Film: "Svi su dobro"
      -22.30 Pink 2 -Film: "Vod smrti"
      -22.35 TCM -Film: "Betrayed"
      -22.45 Cinemax -Film: "Probuđen iz kome"
      -22.45 HBO -Film: "Igre na berzi"
      -23.00 Sci-Fi -Film: "Snežna propast"
      -23.00 Cinestar -Film: "Seks i doručak"
      -23.20 Nova -Film: "Šuška se, šuška..."
      -23.20 Sinemanija -Film: "Kišno kamenje"
      -23.35 Prva -Film: "Prljava igra"
      -23.45 Prva plus -Film: "Ekstremne mere"
      -00.00 1000 -Erotski filmovi
      -00.10 HBO -Film: "Čupavci 3"
      -00.10 HBO Comedy -Film: "Mir, ljubav i nerazumevanje"
      -00.20 TCM -Film: "Pink Floyd - The Wall"
      -00.20 Cinemax -Film: "Šapat duhova"
      -00.30 RTS 1 -Film: "Moje noći borovnice"
      -01.00 Cinestar -Film: "Tiha osveta"
      -01.00 Pink 2 -Film: "Od sumraka od svitanja 2"
      -01.00 Sinemanija -Film: "Otadžbina"
      -01.15 Nova -Film: "New Jack City"
      -01.30 Fox Movies -Film: "Umri muški 3"
      -01.40 HBO Comedy -Film: "Vanzemaljci u komšiluku"
      -01.55 TCM -Film: "Betrayed"
      -02.00 Cinestar Action & Thriller -Film: "Osveta ljubavnika"
      -02.45 Pink 2 -Film: "Park iz doba jure 2"
      -03.00 Sinemanija -Film: "Ujak Bak 3"
      -03.40 TCM -Film: "The Sandpiper"
      -04.00 1000 -Film: "Bafalo '66"
      -04.00 Pink -Film: "Žena je čudo"
      -05.00 Sinemanija -Film: "Ujak Bak 2"
      -05.30 Pink -Film: "Neodoljiva"
    • TV program - petak, 6. decembar 2013.

      Filmovi - program posle 10.00

      -10.00 Cinemax -Film: "Tuvalu"
      -10.00 1000 -Film: "Glavni sastojak"
      -10.00 Pink 2 -Film: "Sve o Adamu"
      -10.00 Fox Movies -Film: "Fleč"
      -10.00 Sinemanija -Film: "Šiba"
      -10.00 Cinestar Action & Thriller -Film: "Vatreni prsten"
      -10.25 HBO Comedy -Film: "Leto za pamćenje"
      -11.00 Prva -Film: "Policijska akademija 2"
      -11.00 Cinestar -Film: "Raskršće"
      -11.35 Cinemax -Film: "Hotel Luks"
      -11.45 HBO -Film: "Preobražaj"
      -12.00 Sinemanija -Film: "Virdžinija i grom"
      -12.00 Cinestar Action & Thriller -Film: "Na granici"
      -12.00 1000 -Film: "Školjkari"
      -12.15 Pink 2 -Film: "Teška meta"
      -12.30 Prva plus -Film: "Savršeni svet"
      -12.45 HBO Comedy -Film: "Hotel Transilvanija"
      -13.00 Fox Movies -Film: "Upoznajte Džoa Bleka"
      -13.00 Cinestar -Film: "Ništa nije predobro za kauboja"
      -13.02 HRT 2 -Film: "Božićna pljačka"
      -13.20 Cinemax -Film: "Zemlja predaka"
      -13.20 HBO -Film: "Vesela buka"
      -14.00 1000 -Film: "Kako stvari stoje"
      -14.00 Sinemanija -Film: "Policijska priča 2"
      -14.01 Cinestar Action & Thriller -Film: "Policajac manijak"
      -14.10 B92 -Film: "Igrač"
      -14.55 Cinemax -Film: "Put ka jugu"
      -15.00 Cinestar -Film: "Soba s pogledom"
      -15.15 HBO -Film: "Misija Spasiti Božić"
      -16.00 1000 -Film: "Mirisi i osećajnost"
      -16.00 Fox Movies -Film: "Dosta je bilo"
      -16.00 Sinemanija -Film: "Policijska priča 3"
      -16.00 Prva plus -Film: "Opravdana sumnja"
      -16.00 Cinestar Action & Thriller -Film: "Igra na ivici"
      -16.30 HBO Comedy -Film: "Hotel Transilvanija"
      -16.40 Cinemax -Film: "Bitange iz tržnog centra"
      -16.50 HBO -Film: "Recept za zaljubljivanje"
      -17.00 Cinestar -Film: "Novembar"
      -18.00 Fox Movies -Film: "Kralj Ralf"
      -18.00 Cinestar Action & Thriller -Film: "Rezident Evil: Apokalipsa"
      -18.00 1000 -Film: "Veliki život"
      -18.15 Cinemax -Film: "Piloti iz Taskagija"
      -18.25 HBO Comedy -Film: "Poštujem te, brate"
      -18.40 HBO -Film: "Skubi du u cirkusu"
      -19.00 Cinestar -Film: "Dobrodošli u Bestragiju"
      -19.00 Sinemanija -Film: "Tri kraljevstva"
      -20.00 HBO Comedy -Film: "Odrastao"
      -20.00 Cinemax -Film: "Odmor"
      -20.00 Cinestar Action & Thriller -Film: "Profesionalac"
      -20.00 Pink 2 -Film: "Pijanista"
      -20.00 1000 -Film: "Školjkari"
      -20.10 AXN -Film: "Ja, špijun"
      -20.45 B92 -Film: "Put bez povratka"
      -20.55 Fox Life -Film: "Božić u Nedođiji"
      -21.00 TCM -Film: "Brass Target"
      -21.00 Cinestar -Film: "Rvač"
      -21.00 Sinemanija -Film: "Deža vi"
      -21.05 RTS 1 -Film: "Ljubav na sahrani"
      -21.05 Prva plus -Film: "Džon Kju"
      -21.13 HRT 1 -Film: "Noćni brodovi"
      -21.20 Universal Channel -Film: "Svetlost dana"
      -21.45 HBO Comedy -Film: "Vaše visočanstvo"
      -22.00 1000 -Film: "Taksi 4"
      -22.00 HBO -Film: "Podzemni svet"
      -22.00 Fox Movies -Film: "Moja Afrika"
      -22.00 Sci-Fi -Film: "Mreža"
      -22.15 Cinemax -Film: "Noć živih mrtvaca"
      -22.15 Cinestar Action & Thriller -Film: "Prkos"
      -22.20 Nova -Film: "Pepeljuga"
      -22.50 TCM -Film: "The Night Of The Iguana"
      -23.00 Cinestar -Film: "Krvavi rat"
      -23.00 Prva -Film: "Miris love"
      -23.00 Pink 2 -Film: "Za šaku dolara"
      -23.20 Sinemanija -Film: "Karlina pesma"
      -23.25 HBO Comedy -Film: "Ljudi u crnom 3"
      -23.30 Universal Channel -Film: "Crvena frakcija"
      -23.30 HBO -Film: "Atlas oblaka"
      -23.36 HRT 1 -Film: "Muškarci koji mrze žene"
      -23.40 Fox Life -Film. "Iznenada u sedamdesetoj"
      -23.50 Cinemax -Film: "Napad na bloko"
      -23.50 Sci-Fi -Film: "Ukleta škola"
      -00.00 1000 -Erotski filmovi
      -00.00 Prva plus -Film: "Savršeni svet"
      -00.15 Nova -Film: "Projekt meduza 1 i 2"
      -00.20 RTS 1 -Film: "Vojvode"
      -00.30 Cinestar Action & Thriller -Film: "Huligani 2"
      -00.50 TCM -Film: "Brass Target"
      -01.00 Cinestar -Film: "Čovek bez lica"
      -01.00 Sci-Fi -Film: "Vampirska nacija"
      -01.00 Pink 2 -Film: "Vatrena oluja"
      -01.10 HBO Comedy -Film: "Poštujem te, brate"
      -01.20 Cinemax -Film: "Dani"
      -01.30 Sinemanija -Film: "Za zemlju i slobodu"
      -02.15 Cinestar Action & Thriller -Film: "Ostrvo Staten"
      -02.40 TCM -Film: "The Night Of The Iguana"
      -02.45 Pink 2 -Film: "Pijanista"
      -02.45 HBO Comedy -Film: "Odrastao"
      -03.30 Sinemanija -Film: "Država mrtvih"
      -04.00 1000 -Film: "Savršeno skrovište"
      -04.40 TCM -Film: "The Younger Brothers"
      -05.00 Pink -Film: "Crna Dalija"
      -05.20 Sinemanija -Film: "Edit i ja"
    • TV program - utorak, 10. decembar 2013.
      Filmovi - program posle 12.00


      12.00 Sinemanija Film: "Najveći obožavalac"
      12.00 Pink 2 Film: "Pomilovani"
      12.00 Cinestar Action & Thriller Film: "U senci mača"
      12.00 1000 Film: "Još jedan dan"
      12.15 HBO Comedy Film: "Čuvarkuća"
      12.30 Prva plus Film: "Selena"
      12.45 HBO Film: "Šerlok Holms - Igra senki"
      13.00 Cinestar Film: "Raj"
      13.00 HRT 2 Film: "Leto na ranču Kojotova strela"
      13.10 B92 Film: "Svaka božja nedelja"
      13.30 Cinemax Film: "Pretpostavka"
      13.55 HBO Comedy Film: "Laurina zvezda i čudovišta iz snova"
      13.59 Cinestar Action & Thriller Film: "Noć za umiranje"
      14.00 Fox Movies Film: "Čarolija dobre veštice"
      14.00 1000 Film: "Vrati mi se"
      14.00 Sinemanija Film: "Kralj Kalifornije"
      14.55 HBO Film: "Pazi, lopta"
      15.00 Cinestar Film: "Ljubavne igre"
      15.05 Cinemax Film: "Galeg Džonatan Livingston"
      15.25 HBO Comedy Film: "Gusari! Banda neprilagođenih"
      16.00 Prva plus Film: "Srčana mana"
      16.00 Sinemanija Film: "Noć s kraljem"
      16.00 Fox Movies Film: "Ujedi života"
      16.00 Cinestar Action & Thriller Film: "Bolne ispovesti"
      16.25 HBO Film: "Misli kao čovek"
      16.30 1000 Film: "Poslednja večera"
      16.45 Cinemax Film: "Praćka"
      16.50 HBO Comedy Film: "Čuvarkuća"
      17.00 Cinestar Film: "Strašni vrtovi"
      17.59 Cinestar Action & Thriller Film: "Tiha osveta"
      18.00 Fox Movies Film: "Otac brucoš"
      18.20 1000 Film: "Ispovesti opasnog uma"
      18.25 Cinemax Film: "Devojka"
      18.25 HBO Film: "Barselona"
      18.30 Sinemanija Film: "Bili Batgejt"
      19.00 Cinestar Film: "Kralj slonova"
      20.00 Pink 2 Film: "Park iz doba Jure 3"
      20.00 Cinestar Action & Thriller Film: "Srce oluje"
      20.00 Cinemax Film: "Pratnja"
      20.05 HBO Film: "Živeti s ludilom - Pet priča"
      20.10 1000 Film: "Nestala bez traga"
      20.10 Sci-Fi Film: "Crvena sila"
      20.30 HBO Comedy Film: "Opšte obrazovanje"
      20.50 B92 Film: "Redov Džejn"
      21.00 TCM Film: "Straight Time"
      21.00 Cinestar Film: "Amerika protiv Džona Lenona"
      21.00 Sinemanija Film: "Kuća na hladnoj reci"
      21.05 Prva plus Film: "Zabranjen pristup"
      21.20 Cinemax Film: "Kinez za poneti"
      21.20 Universal Channel Film: "Božićna jelka"
      21.55 HBO Comedy Film: "Mali problem, velika nevolja"
      21.59 Cinestar Action & Thriller Film: "Kandidat"
      22.00 Fox Movies Film: "Iks men"
      22.00 1000 Film: "Čokolada"
      22.00 Pink 2 Film: "Crna reka"
      22.25 HBO Film: "Stanica brojeva"
      22.50 Cinemax Film: "Prati me"
      22.55 TCM Film: "The Women"
      23.00 Cinestar Film: "Ludo krstarenje"
      23.00 Sci-Fi Film: "Sudar Zemlje"
      23.05 Sinemanija Film. "Hleb i ruže"
      23.10 Prva Film: "Građanin opasnih namera"
      23.15 Nova Film. "Izigrane"
      23.20 HBO Comedy Film: "Američki predsednik"
      23.45 Prva plus Film: "Selena"
      23.55 HBO Film: "Kočnica"
      00.00 Pink 2 Film: "Od sumraka do svitanja 3"
      00.00 1000 Erotski filmovi
      00.15 Cinestar Action & Thriller Film: "Smrtonosni poljubac"
      00.30 RTS 1 Film: "Američko leto"
      00.45 Cinemax Film: "Đia"
      00.55 Nova Film: "Gas do daske"
      01.00 Cinestar Film: "Maskirani i anonimni"
      01.00 Sinemanija Film: "Zovem se Džo"
      01.05 TCM Film: "Straight Time"
      01.10 HBO Comedy Film: "Momačka zabava"
      01.25 HBO Film: "Kućna zabava 3"
      01.30 Fox Movies Film: "Gorila u magli"
      02.00 Cinestar Action & Thriller Film: "Poslednji svedok"
      02.45 Cinemax Film: "Jedinica sedam"
      02.45 Pink 2 Film: "Park iz doba Jure 3"
      03.00 Sinemanija Film: "Kaži zašto me ostavi"
      03.00 TCM Film: "The Women"
      04.00 Pink Film: "Devojka na mostu"
      04.00 1000 Film: "Ratne ptice"
      05.30 Pink Film: "Volim Hakabijeve"
    • TV program - nedelja, 22. decembar 2013.

      Filmovi - program posle 15.00

      15.00 Pink 2 Film: "Opsednut zlom"

      15.00 Cinestar Film: "Podzemni svet"

      15.15 Sci-Fi Film: "Poslednji sati Zemlje"

      15.15 Cinemax Film: "Bitange iz tržnog centra"

      15.20 HBO Comedy Film: "Čoveče, gde mi je auto"

      15.35 OBN Film: "Mala princeza"

      15.59 Cinestar Action & Thriller Film: "Rezident Evil: Apokalipsa"

      16.00 Fox Movies Film: "Ledeno doba"

      16.00 1000 Film: "Nerešeno"

      16.00 Prva plus Film: "Osveta"

      16.00 Sinemanija Film: "Bumerang"

      16.05 Studio B Film: "Može to i glasnije"

      16.45 HBO Comedy Film: "Hiljadu reči"

      16.50 Cinemax Film: "Za mog oca"

      17.00 Cinestar Film: "Viking Viki"

      17.10 Sci-Fi Film: "Seme razaranja"

      17.15 Pink 2 Film: "Zemljanke su lake ženske"

      18.00 Fox Movies Film: "Najlepše doba godine"

      18.00 1000 Film: "Mirisi i osećajnost"

      18.00 Cinestar Action & Thriller Film: "Šokantno priznanje"

      18.15 HBO Comedy Film: "Gusari! Banda neprilagođenih"

      18.30 Sinemanija Film: "Nacionalno blago"

      18.30 Cinemax Film: "Devojka na mostu"

      18.30 HBO Film: "Preobražaj"

      19.00 Universal Channel Film: "Rat ukrasa"

      19.00 Cinestar Film: "Mamin novi frajer"

      19.05 B92 Film. "Posle sumraka"

      19.50 Cinestar Action & Thriller Film: "Krv i čokolada"

      20.00 Cinemax Film: "Najbolje od Bruklin Bradersa"

      20.00 Fox Movies Film: "500 dana leta"

      20.00 Pink 2 Film: "Ema"

      20.00 HRT 2 Film: "El Sid"

      20.05 HBO Film: "Deveruše"

      20.05 Nova Film: "Božić vragolastog Denisa"

      20.15 HBO Comedy Film: "Odrastao"

      20.30 1000 Film: "Zak i Miri snimaju pornić"

      21.00 Sinemanija Film: "Nikad nećubiti tvoja"

      21.00 TCM Film: "Flareup"

      21.00 Cinestar Film: "Čuveni Bak Hauard"

      21.05 Prva plus Film: "Isijavanje"

      21.40 Cinemax Film: "Bezbednost nije garantovana"

      21.50 Nova Film: "Putovanje u središte zemlje"

      21.55 Fox Film: "Belci ne umeju da skaču"

      22.00 Cinestar Action & Thriller Film: "Na granici"

      22.00 Prva Film: "Smrtonosno oružje 3"

      22.00 Fox Movies Film: "Zaljubljena do ušiju"

      22.10 1000 Film: "Trka mačaka"

      22.10 HBO Film: "Đangova osveta"

      22.20 OBN Film: "Rin Tin Tin"

      22.30 Pink 2 Film: "Kišni čovek"

      22.35 Studio B Film. "Žuta"

      22.45 TCM Film: "Billy The Kid"

      23.00 Universal Channel Film: "Kil Bil"

      23.00 Cinestar Film: "Plakar"

      23.00 HBO Comedy Film: "Poštujem te, brate"

      23.00 Sinemanija Film: "Pustinjski sveci"

      23.05 Cinemax Film: "Idol"

      23.40 Nova Film: "Ljudi u crnom 2"

      23.46 HRT 1 Film: "Krava i zarobljenik"

      23.50 Prva plus Film: "Osvetnici"

      00.00 Cinestar Action & Thriller Film: "Ledeni pakao"

      00.00 Fox Movies Film: "Modni zločini"

      00.00 1000 Filmovi za odrasle

      00.15 TCM Film: "Flareup"

      00.35 HBO Comedy Film: "To što radiš"

      00.40 Sinemanija Film: "Oko ubice"

      00.55 Cinemax Film: "Osam i po žena"

      01.00 Pink 2 Film: "Ne okreći se"

      01.00 Cinestar Film: "Zbogom Bafana"

      01.00 Sci-Fi Film: "Izgubljeni medaljon"

      01.10 Universal Channel Film: "Najvažniji je Pek"

      01.25 B92 Film: "Vizionari"

      01.25 Nova Film: "Darfur sada"

      01.55 TCM Film: "Billy The Kid"

      02.01 Cinestar Action & Thriller Film: "Neprijateljske namere"

      02.20 HBO Comedy Film: ""Lui C.K - O Bože"

      02.30 Sinemanija Film: "Jedan protiv svih"

      03.00 Pink 2 Film: "Ema"

      03.00 Pink Film: "Pronaći Amandu"

      03.35 TCM Film: "The Devil Makes Three"

      04.00 1000 Film: "Marta upoznaje Frenka, Danijela i Lorensa"

      04.30 Sinemanija Film: "Oktagon"

      05.00 Pink 2 Film: "Kišni čovek"

      05.00 Pink Film: "Sreća u malim dozama"