Pinned Filmovi na TV

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    • TV program - ponedeljak, 23. decembar 2013.
      Filmovi - program posle 10.00

      090.10 HBO Film: "Šifra Smaragd"
      10.00 Sinemanija Film: "Rudijeve praseće avanture"
      10.00 1000 Film: "Vrati mi se"
      10.00 Pink 2 Film: "Ema"
      10.00 Fox Movies Film: "Pajkan i po"
      10.00 Prva plus Film: "Isijavanje"
      10.00 Cinestar Action & Thriller Film: "Živeti i umreti"
      10.25 HBO Comedy Film: "Ples malog Pingvina 2"
      11.00 Prva Film: "Smrtonosno oružje 3"
      11.00 Cinestar Film: "Viking Viki"
      11.25 Cinemax Film: "Najbolje od Brklin Bradersa"
      12.00 Fox Movies Film: "Premlada za brak"
      12.00 1000 Film: "Ceo jedan jedini"
      12.00 Cinestar Action & Thriller Film: "Na granici"
      12.00 Sinemanija Film: "Lajanje na zvezde"
      12.05 HBO Comedy Film: "Džoov stan"
      12.20 Universal Channel Film: "Imela nad Njujorkom"
      12.30 Prva plus Film: "Otporan na metke"
      12.45 Pink 2 Film: "Kišni čovek"
      12.50 HBO Film: "Zamisli"
      13.00 Cinestar Film: "Čuveni Bak Hauard"
      13.00 Cinemax Film: "Bezbednost nije garantovana"
      13.11 HRT 2 Film: "Porodična kuća"
      13.50 B92 Film: "Crveni ratnik"
      14.00 Sinemanija Film: "Bumerang"
      14.00 Fox Movies Film: "Zaljubljena do ušiju"
      14.00 1000 Film: "Mirisi i osećajnost"
      14.00 Cinestar Action & Thriller Film: "Ledeni pakao"
      14.20 Universal Channel Film: "Božićna pošta"
      14.25 Cinemax Film: "Čovek koji je ubio Libertija Valansa"
      14.35 HBO Film: "Izjasni se"
      15.00 Cinestar Film: "Zbogom Bafana"
      15.05 HBO Comedy Film: "Ples malog Pingvina 2"
      15.40 HBO Film: "Beskrajna priča 2"
      16.00 Fox Movies Film: "Trka za suncem"
      16.00 Cinestar Action & Thriller Film: "Krv i čokolada"
      16.00 Prva plus Film: "Denis napast"
      16.00 Sinemanija Film: "Ledeni ambis"
      16.00 1000 Film: "Blažena Meri"
      16.30 Cinemax Film: "18 godina kasnije"
      16.45 HBO Comedy Film: "Leto za pamćenje"
      17.00 Cinestar Film: "Dvorska zavera"
      17.10 HBO Film: "Pet"
      18.00 1000 Film: "Zemlja snova"
      18.00 Fox Movies Film: "Božić u novembru"
      18.00 Cinestar Action & Thriller Film: "Velika pljačka"
      18.20 Cinemax Film: "Maska puna odraza"
      18.35 HBO Film: "Živeti s ludilom - Pet priča"
      19.00 Sinemanija Film: "Nikad neću biti tvoja"
      19.15 Cinestar Film: "Plakar"
      19.59 Cinestar Action & Thriller Film: "Huligani 2"
      20.00 HRT 2 Film: "Doktor Dulitl"
      20.00 HBO Comedy Film: "Poštujem te, brate"
      20.00 Pink 2 Film: "Prvi pucanj"
      20.00 Fox Movies Film: "Izgubljena ljubav"
      20.00 Cinemax Film: "Igra"
      20.00 1000 Film: "Trka mačaka"
      21.00 Sinemanija Film: "Šangajsko podne"
      21.00 Cinestar Film: "Lars ima devojku"
      21.00 TCM Film: "The Year of Living Dangerously"
      21.05 Prva plus Film: "Opasne veze"
      21.05 Prva Film: "Gospodar prstenova - Povratak kralja"
      21.35 HBO Comedy Film: "To što radiš"
      21.50 RTS 1 Film: "Plavi voz"
      22.00 Pink 2 Film: "Lepe devojke"
      22.00 1000 Film: "Prestanak neverice"
      22.00 Fox Movies Film: "Noćni jastrebovi"
      22.00 Cinestar Action & Thriller Film: "Prkos"
      22.05 Cinemax Film: "Sestra tvoje sestre"
      22.50 AXN Film: "Kung fu frka"
      22.55 TCM Film: "Giant"
      23.00 Cinestar Film: "Ništa previše dobro za kauboja"
      23.00 Sinemanija Film: "Godine ljubavi"
      23.05 HBO Film: "Upoznaj prijatelja"
      23.20 Universal Channel Film: "Pet ukrasa"
      23.21 HRT 1 Film: "Daj šta daš"
      23.30 Nova Film: "Celular"
      23.45 Fox Movies Film: "Dragnet 1987"
      23.50 Prva plus Film: "Otporan na metke"
      00.00 1000 Erotski filmovi
      00.00 Studio B Film: "Žuta"
      00.00 Sci-Fi Film: "Ukleti templari"
      00.15 Cinestar Action & Thriller Film: "Ubojiti roj"
      00.20 HBO Comedy Film: "Superklasiko"
      00.30 Pink 2 Film: "Grad greha"
      00.35 Cinemax Film: "Piletina sa šljivama"
      00.57 RTS 1 Film: "Televizor"
      01.00 Cinestar Film: "Hej, pa to je Ester Bluberger"
      01.15 Nova Film: "Ljudi u crnom 2"
      01.20 Sinemanija Film: "Pustinjski sveci"
      01.30 Fox Movies Film: "Noćni jastrebovi"
      01.50 Sci-Fi Film: "Poslednji sati Zemlje"
      01.55 HBO Comedy Film: "Vanzemaljci u komšiluku"
      02.00 Cinestar Action & Thriller Film: "Policijsko pseto"
      02.10 TCM Film: "Conagher"
      02.15 AXN Film: "Kung fu frka"
      03.00 Pink Film: "Cigani lete u nego"
      03.00 Pink 2 Film: "Prvi pucanj"
      03.00 Sinemanija Film: "Čarobna frula"
      04.00 1000 Film: "Izgubljena veza"
      04.05 TCM Film: "The Adventures of Huckleberry Finn"
      04.30 Pink Film: "Pomoćnik"
    • TV program - četvrtak, 26. decembar 2013.
      Filmovi - program posle 14.00

      14.00 Sinemanija Film: "Gospođica Mraz 2"
      14.00 Fox Movies Film: "Vol Strit"
      14.00 1000 Film: "Nevolje sa Blisom"
      14.10 B92 Film: "Užas iz reke"
      14.20 Universal Channel Film: "Sve sem Božića"
      14.25 HBO Film: "Osvetnici"
      15.00 Cinestar Film: "Tiha osveta"
      15.20 Cinemax Film: "Čuda od dece"
      15.35 HBO Comedy Film: "Đorđe iz džungle"
      16.00 Sinemanija Film: "Revolucija gospođe Retklif"
      16.00 Fox Movies Film: "Limbo"
      16.00 1000 Film: "Pričaj"
      16.00 Cinestar Action & Thriller Film: "Raskid"
      16.00 Prva plus Film: "U ljubavi i ratu"
      16.15 Nova Film: "Mehaničar - Plaćen da ubije"
      16.45 HBO Film: "Madagaskar 3"
      17.00 Cinemax Film: "Device u nevolji"
      17.00 Cinestar Film: "Prevaranti"
      17.05 HBO Comedy Film: "Tost"
      17.19 HRT 1 Film: "San o ruži"
      18.00 Cinestar Action & Thriller Film: "RPM"
      18.00 1000 Film: "Svemirski ratnici"
      18.00 Fox Movies Film: "Deda Mrazovo odelo"
      18.20 HBO Film: "Ljudi u crnom 3"
      18.40 Cinemax Film: "Pratnja"
      19.00 Cinestar Film: "Šokantno priznanje"
      19.00 Sinemanija Film: "Henrijev zločin"
      19.10 Fox Film: "Sam u kući 2"
      19.25 AXN Film: "Henkok"
      20.00 Fox Movies Film: "Modni zločini"
      20.00 1000 Film: "Bokser"
      20.00 Pink 2 Film: "Crvena zora"
      20.00 Cinemax Film: "Prati me"
      20.01 Cinestar Action & Thriller Film: "Domino efekat 3"
      20.05 HBO Film: "Uspon Mračnog viteza"
      20.10 Sci-Fi Film: "Kratak spoj"
      20.30 HBO Comedy Film: "Pol"
      21.00 Fox Film: "Sam u kući 3"
      21.00 B92 Film: "V kao Vendeta"
      21.00 AXN Film: "Trenutak prednosti"
      21.00 Sinemanija Film: "Vojskoviđe"
      21.00 TCM Film: "Alice Doesn't Live Here Anymore"
      21.00 Cinestar Film: "Profesionalac"
      21.05 Prva plus Film: "Gas do daske 2"
      21.10 RTS 1 Film: "Mirotvorac"
      21.20 Universal Channel Film: "Interventna jedinica"
      21.45 Prva Film: "Betmen - Početak"
      21.46 HRT 2 Film: "Beskrajan dan"
      21.55 Cinemax Film: "Svi policajci su gadovi"
      22.00 1000 Film: "Svi su dobro"
      22.00 Cinestar Action & Thriller Film: "Noć za umiranje"
      22.00 Sci-Fi Film: "Prolaz u Zarahemlu"
      22.00 Fox Movies Film: "Mreža"
      22.15 HBO Comedy Film: "Dva dana u Njujorku"
      22.30 Pink 2 Film: "Autostoper 2"
      22.35 RTS 2 Film: "Džo Stramer - neispisana budućnost"
      22.35 AXN Film: "Pad Crnog jastreba"
      22.45 HBO Film: "Totalni opoziv"
      22.50 TCM Film: "Dark Of The Sun"
      23.15 Cinestar Film: "Novembar"
      23.20 Universal Channel Film: "Karazub"
      23.20 Sinemanija Film: "Overena kopija"
      23.40 Prva plus Film: "Niko - iznad zakona"
      23.45 Cinemax Film: "Jedinica 7"
      23.45 Fox Movies Film: "Kramer protiv Kramera"
      23.50 HBO Comedy Film: "Best egzotik Merigold hotel"
      23.50 Sci-Fi Film: "Izgubljeni medaljon - Pustolovina Bilija Stouna"
      00.00 Hepi Kaubojski film
      00.00 Cinestar Action & Thriller Film: "Zlo oko nas"
      00.00 1000 Erotski filmovi
      00.18 RTS 1 Film: "Noć je naša"
      00.30 Pink 2 Film: "Taras Buljba"
      00.30 TCM Film: "Alice Doesn't Live Here Anymore"
      00.35 Republika Srpska Film: "Iskupljenje u Šavšanku"
      00.45 HBO Film. "Šerlok Holms"
      01.00 Cinestar Film: "Ajhman"
      01.05 AXN Film: "Trenutak prednosti"
      01.20 Sinemanija Film: "Samo prijatelji"
      01.20 Cinemax Film: "Malo ubistvo među prijateljima"
      01.30 Fox Movies Film: "Mreža"
      01.30 Hepi Erotski filmovi
      01.40 Sci-Fi Film: "Istrebljenje"
      01.50 HBO Comedy Film: "Do gole kože"
      02.00 Cinestar Action & Thriller Film: "Operacija Delta Force 4"
      02.20 TCM Film: "Dark Of The Sun"
      02.30 Pink 2 Film: "Crvena zora"
      02.40 AXN Film: "Pad Crnog jastreba"
      02.55 HBO Film: "Bejbisiter"
      03.00 Pink Film: "Patuljci košarkaši"
      03.00 Sinemanija Film: "Gradić Pikok"
      04.00 1000 Film: "Najbolji i najpametniji"
      04.00 TCM Film: "Captain Sindbad"
      04.30 Pink Film: "Kralj salse"
    • TV program - petak, 27. decembar 2013.

      Filmovi - program posle 12.00

      -12.00 Cinestar Action & Thriller -Film: "Noć za umiranje"

      -12.00 Fox Movies -Film: "Mesečina i imela"

      -12.00 1000 -Film: "Veliki život"

      -12.10 HBO -Film: "Veliko je lepo"

      -12.20 Universal Channel -Film: "Sve sem Božića"

      -12.30 Prva plus -Film: "Divlji Divlji zapad"

      -12.30 Pink 2 -Film: "Autostoper 2"

      -12.40 HBO Comedy -Film: "Rat za gradonačelnika "

      -13.00 Cinestar -Film: "Ajhman"

      -13.00 Cinemax -Film: "Mi smo Nobleovi"

      -13.09 HRT 2 -Film: "Anđeo na tajnom zadatku"

      -13.40 B92 -Film: "Voker Pejn"

      -13.50 HBO -Film: "Jako glasno i neverovatno blizu"

      -14.00 Cinestar Action & Thriller -Film: "RPM"

      -14.00 1000 -Film: "Roba"

      -14.00 Fox Movies -Film: "Kramer protiv Kramera"

      -14.00 Sinemanija -Film: "Revolucija gospođe Retklif"

      -14.20 Universal Channel -Film: "Rat ukrasa"

      -14.45 Cinemax -Film: "Kad te videh"

      -15.00 Cinestar -Film: "Profesionalac"

      -15.20 HBO Comedy -Film: "Grozni Gaša"

      -15.55 HBO -Film: "Sarin ključ"

      -16.00 Prva plus -Film: "Niko - iznad zakona"

      -16.00 Cinestar Action & Thriller -Film: "TC 2000"

      -16.00 Sinemanija -Film: "Otvoreni put"

      -16.00 Fox Movies -Film: "Druga šansa"

      -16.25 Cinemax -Film: "Astronaut"

      -16.30 1000 -Film: "Svi su dobro"

      -16.50 HBO Comedy -Film: "Tom i Džeri: Robin Hud i veseli miš"

      -17.15 Cinestar -Film: "Još jednom ljubav"

      -17.25 Fox -Film: "Sam u kući 3"

      -17.55 Cinemax -Film: "Njuškala"

      -17.59 Cinestar Action & Thriller -Film: "Operacija Delta Force 4"

      -18.00 Fox Movies -Film: "Nezgoda sa Deda Mrazom"

      -18.05 HBO -Film: "Sparkl"

      -18.15 HBO Comedy -Film: "Smrt joj lepo stoji"

      -18.30 1000 -Film: "Moli"

      -18.40 Sinemanija -Film: "Vojskovođe: Gospodari rata"

      -19.00 Cinestar -Film: "Maskirani i anonimni"

      -19.00 Nova -Film: "Razotkrivanje munja"

      -19.10 Fox -Film: "Moglo se desiti i tebi"

      -19.10 AXN -Film: "Dobro došli u džunglu"

      -20.00 Pink 2 -Film: "Sečivo"

      -20.00 Fox Movies -Film: "Fantastična braća Bejker"

      -20.00 HBO Comedy -Film: "Best egzotik Merigold hotel"

      -20.00 Cinestar Action & Thriller -Film: "Kockar"

      -20.00 Cinemax -Film: "Poroci Majamija"

      -20.50 1000 -Film: "Na drugoj strani, smrt"

      -20.55 Fox Life -Film: "Nezgoda sa Deda Mrazom"

      -21.00 RTS 1 -Film: "Treći talas"

      -21.00 HRT 2 -Film: "Bokser"

      -21.00 AXN -Film: "Jedini"

      -21.00 Cinestar -Film: "Žene"

      -21.00 B92 -Film: "Zaštiti neprijatelja"

      -21.00 Sinemanija -Film: "Sumrak saga: Pomračenje"

      -21.00 TCM -Film: "Diner"

      -21.05 Prva plus -Film: "Džejson Iks"

      -21.10 HRT 1 -Film: "Sonja i bik"

      -21.20 Universal Channel -Film: "Momci i devojke"

      -21.55 HBO -Film: "Kuća u Bretanji"

      -21.59 Cinestar Action & Thriller -Film: "Zli poručnik"

      -22.00 HBO Comedy -Film: "Do gole kože"

      -22.00 Sci-Fi -Film: "Teror na ledenom putu"

      -22.00 Fox Movies -Film: "Lorencovo ulje"

      -22.00 OBN -Film: "Dnevnik opijanja"

      -22.10 Cinemax -Film: "Šoping"

      -22.20 1000 -Film: "Telo kao dokaz"

      -22.30 AXN -Film: "Specijalci"

      -22.30 Pink 2 -Film: "Zločin u krvi"

      -22.50 TCM -Film: "Get Carter"

      -23.00 Cinestar -Film: "Alfa dog"

      -23.20 Sinemanija -Film: "Strah Iks"

      -23.25 HBO -Film: "Ljubav i čast"

      -23.30 Universal Channel -Film: "Interventna jedinica"

      -23.30 HBO Comedy -Film: "Džef koji živi kod kuće"

      -23.33 HRT 1 -Film: "Vilou"

      -23.40 Prva plus -Film: "Divlji Divlji zapad"

      -23.45 Fox Movies -Film: "Novine"

      -23.50 Sci-Fi -Film: "Prolaz u Zarahemlu"

      -23.50 Sci-Fi -Film: "Planina ubica"

      -23.55 Cinemax -Film: "Visoke potpetice"

      -00.00 1000 -Erotski filmovi

      -00.00 Cinestar Action & Thriller -Film: "U raljama zveri"

      -00.29 RTS 1 -Film: "Krivica"

      -00.30 Pink 2 -Film: "Gospodari pakla 4"

      -00.30 AXN -Film: "Jedini"

      -00.40 Republika Srpska -Film: "Krvavo surfovanje"

      -00.45 TCM -Film: "Diner"

      -00.50 HBO Comedy -Film: "Vaše visočanstvo"

      -01.00 Cinestar -Film: "Rvač"

      -01.00 Sinemanija -Film: "Overena kopija"

      -01.00 HBO -Film: "Dvadesetpetoboj"

      -01.38 HRT 1 -Film: "Bolničarka Beti"

      -01.50 Cinemax -Film: "Sportista"

      -01.59 Cinestar Action & Thriller -Film: "Operacija Pandora"

      -02.00 AXN -Film: "Specijalci"

      -02.30 HBO Comedy -Film. "Smrt joj lepo stoji"

      -02.30 Pink 2 -Film: "Sečivo"

      -02.35 TCM -Film: "Get Carter"

      -03.00 Sinemanija -Film: "Čovek stvor"

      -03.50 Cinemax -Film: "Poroci Majamija"

      -04.00 Pink -Film: "Crna Dalija"

      -04.00 1000 -Film. "Roba: Živi brzo, prodaj dobro"

      -04.35 TCM -Film: "In This Our Life"
    • TV program - subota, 28. decembar 2013.
      Filmovi - program posle 9.00

      09.00 Cinestar Film: "Još jednom ljubav"
      09.25 HBO Film: "Skubi Du u cirkusu"
      09.29 HRT 2 Film: "Karlin Božić"
      09.30 Sinemanija Film: "P.S. Volim te"
      10.00 Cinestar Action & Thriller Film: "TC 2000"
      10.00 Fox Movies Film: "Božić u novembru"
      10.00 1000 Film: "Roba: Živi brzo, prodaj dobro"
      10.00 Universal Channel Film: "Božićno venčanje"
      10.10 Cinemax Film: "Jedno malo venčanje"
      10.10 Prva plus Film: "Džejson Iks"
      10.45 HBO Film: "Neverovatni Spajdermen"
      10.55 AXN Film: "Dobrodošli u džunglu"
      11.00 Cinestar Film: "Rvač"
      11.00 Pink 2 Film: "Voda nije za piće"
      11.10 HBO Comedy Film: "Doktor Dulitl"
      11.35 B92 Film: "Patriotske igre"
      11.55 Cinemax Film: "Tiha ljubav"
      11.59 Cinestar Action & Thriller Film: "Battlefield Earth"
      12.00 Sinemanija Film: "Avion"
      12.00 1000 Film: "Svemirski ratnici"
      12.00 Prva Film: "Gospodar prstenova - Povratak kralja"
      12.00 Fox Movies Film: "Druga šansa"
      12.35 HBO Comedy Film: "Opšte obrazovanje"
      12.45 Prva plus Film: "Moj div"
      13.00 Cinestar Film: "Ispod maske"
      13.10 Sci-Fi Film: "Izgubljeni medaljon: Pustolovina Bilija Stouna"
      13.15 Pink 2 Film. "Sečivo"
      13.40 Cinemax Film: "Šest činjenica o Emi"
      13.50 B92 Film: "Lutalice"
      13.59 Cinestar Action & Thriller Film: "Zli poručnik"
      14.00 HBO Comedy Film: "Pet legendi"
      14.00 Sinemanija Film: "Otvoreni put"
      14.00 Fox Movies Film: "500 dana leta"
      14.00 1000 Film: "Džilijan za njen 37. rođendan"
      15.00 Cinestar Film: "Američka priča"
      15.00 Universal Channel Film: "Superoluja u Sijetlu"
      15.05 HBO Film: "Misli kao čovek"
      15.15 Sci-Fi Film: "Saga: Prokletstvo senke"
      15.15 Pink 2 Film: "Zločin u krvi"
      15.23 HRT 1 Film: "Imela nad Menhetnom"
      15.55 Cinemax Film: "Tuvalu"
      16.00 Sinemanija Film: "Pad u raj"
      16.00 1000 Film: "Moje noći borovnice"
      16.00 Prva Film: "Šoutajm"
      16.00 Cinestar Action & Thriller Film: "Kockar"
      16.00 Prva plus Film: "Divlji, divlji zapad"
      16.00 Fox Movies Film: "Iks men 3"
      16.10 HBO Comedy Film: "Doktor Dulitl"
      16.35 Cinemax Film: "Maska odraza"
      16.35 Fox Film: "Belci ne umeju da skaču"
      17.00 Universal Channel Film: "Supererupcija"
      17.00 Cinestar Film: "Alfa mužjak"
      17.05 HBO Film: "Tri bitange"
      17.10 Sci-Fi Film: "Metalni tornado"
      17.15 Pink 2 Film: "Veliko prostranstvo"
      17.35 HBO Comedy Film: "Opšte obrazovanje"
      18.00 Fox Movies Film: "Lažov"
      18.00 Cinestar Action & Thriller Film: "Operacija Pandora"
      18.00 1000 Film: "Koko pre Šanel"
      18.15 Cinemax Film: "Jedno malo venčanje"
      18.22 Fox Film: "Uspavana dolina"
      18.30 Sinemanija Film: "Sumrak saga: Pomračenje"
      18.35 HBO Film: "Pet"
      19.00 Universal Channel Film: "Momci i devojke"
      19.00 Cinestar Film: "Loše da lošije ne može biti"
      19.00 HBO Comedy Film: "Ženska ucena"
      19.05 Sci-Fi Film: "Ukleti templari"
      19.25 AXN Film: "Medaljon"
      19.40 B92 Film: "Vitez apokalipse"
      20.00 1000 Film: "Čikago"
      20.00 Cinestar Action & Thriller Film: "Oko"
      20.00 Fox Movies Fil: "Ledeno doba 3"
      20.00 Pink 2 Film: "Nevolje sa porodicom"
      20.00 Cinemax Film: "Otvoreno srce"
      20.05 HBO Film: "Dug"
      20.10 HRT 1 Film: "Umri muški 4"
      20.25 HBO Comedy Film: "Pet legendi"
      21.00 TCM Film: "Beetlejuice"
      21.00 Nova Film: "Bez zaklona"
      21.00 Cinestar Film: "Uhvati ritam"
      21.00 Fox Film: "E.T. Vanzemaljac"
      21.00 Universal Channel Film: "Mumija"
      21.00 RTS 1 Film: "Partizanska eskadrila"
      21.00 Sinemanija Film: "Nacionalno blago 2: Knjiga tajni"
      21.05 Prva plus Film: "Manekenka i detektiv"
      21.30 B92 Film: "Loše da lošije ne može biti"
      21.40 OBN Film: "Sumrak"
      21.55 HBO Film: "Deveruše"
      22.00 RTS digital Film: "Devet kraljica"
      22.00 Pink 2 Film: "12 dana terora"
      22.00 Fox Movies Film: "Park iz doba jure - izgubljeni svet"
      22.00 1000 Film: "Ispovesti opasnog uma"
      22.00 Cinestar Action & Thriller Film: "Pet prstiju"
      22.29 HRT 2 Film: "Srcolomke"
      22.30 Cinemax Film: "Đia"
      22.35 TCM Film: "Something Of Value"
      22.55 Fox Life Film: "Dve mame, jedna beba"
      23.00 Cinestar Film: "Tačka pucanja"
      23.00 HBO Comedy Film: "Vaše visočanstvo"
      23.10 Vojvodina 1 Film: "Ma nije on takav"
      23.20 Sinemanija Film: "Beli šum"
      23.25 RTS 1 Film: "Drugi vetar"
      23.30 Universal Channel Film: "Najvažniji je Pek"
      23.30 Prva plus Film: "Moj div"
      00.00 Fox Movies Film: "Božić u nedođiji"
      00.00 Prva Film: "Nova policijskak priča"
      00.00 Pink 2 Film: "Stara ljubavnica"
      00.00 HBO Film: "Podzemni svet: Buđenje"
      00.00 1000 Filmovi za odrasle
      00.05 HRT 1 Film: "Valhala se budi"
      00.05 Republika Srpska Film: "Valander"
      00.26 HRT 2 Film: "Inspektor Džordž Džentli"
      00.30 TCM Film: "Beetlejuice"
      00.30 Cinemax Film: "Davljenje po brojevima"
      00.40 HBO Comedy Film: "Mali problem, velika nevolja"
      01.00 Cinestar Film: "Krvavi rat"
      01.05 Sci-Fi Film: "Teror na ledenom putu"
      01.10 Sinemanija Film: "Strah X"
      01.20 B92 Film: "Moram spavat anđele"
      01.20 HRT 1 Film: "Destri"
      01.25 HBO Film: "Kako to rade Zemljani"
      02.00 TCM Film: "Patch Of Blue"
      02.00 Pink Film: "Ong Bak: Tajlandski ratnik"
      02.00 Cinestar Action & Thriller Film: "Bolne ispovesti"
      02.15 Pink 2 Film: "Nevolje sa porodicom"
      02.25 Cinemax Film: "Odgovornost"
      03.00 Sinemanija Film: "Tovar"
      03.45 TCM Film: "The People Against O'Hara"
      03.50 Cinemax Film: "Tuvalu"
      04.00 Pink Film: "Panično bekstvo"
      04.00 1000 Film: "Džilijan za njen 37. rođendan"
      04.15 Pink 2 Film: "Mesto zločina"
      05.00 Sinemanija Film: "Čovek stvor"
    • TV program - nedelja, 29. decembar 2013.
      Filmovi - program posle 14.00

      14.00 Cinestar Action & Thriller Film: "Srce oluje"
      14.00 Sinemanija Film: "Pad u raj"
      14.00 Nova Film: "Mehaničar"
      14.00 B92 Film: "Tango i Keš"
      14.00 Fox Movies Film: "Park iz doba jure"
      14.00 1000 Film: "Moje noći borovnice"
      14.30 Cinemax Film: "Najbliža rodbina"
      14.55 Fox Film: "E. T. Vanzemaljac"
      15.00 Cinestar Film: "Krvavi rat"
      15.00 Pink 2 Film: "Mesto zločina"
      15.10 HBO Comedy Film: "Frankenvini"
      15.15 Sci-Fi Film: "Rascep"
      15.25 HBO Film: "Kokova 2"
      15.30 OBN Film: "Čudo u 34 ulici"
      16.00 Cinestar Action & Thriller Film: "Bolne ispovesti"
      16.00 1000 Film: "Koko pre Šanel"
      16.00 Prva plus Film: "Moj div"
      16.00 Sinemanija Film: "Beli lavovi"
      16.10 Cinemax Film: "Nevada Smit"
      16.15 Fox Movies Film: "Ledeno doba 3"
      16.35 HBO Comedy Film: "Gužva u letnjikovcu"
      17.00 Cinestar Film: "Ima li koga"
      17.10 Sci-Fi Film: "Superoluja u Sijetlu"
      17.15 Pink 2 Film: "Babice"
      17.50 1000 Film: "Čikago"
      17.55 HBO Film: "Razbijač Ralf"
      18.00 Fox Movies Film: "Nezgoda sa Deda Mrazom"
      18.00 Cinestar Action & Thriller Film: "Poslednji svedok"
      18.05 HBO Comedy Film: "Zvezda je rođena"
      18.20 Cinemax Film: "Iskra"
      18.40 Sinemanija Film: "Nacionalno blago 2"
      18.45 AXN Film: "Priča o vitezu"
      19.00 Universal Channel Film: "Božićno venčanje"
      19.00 Cinestar Film: "Čovek bez lica"
      19.05 B92 Film: "Zaštiti neprijatelja"
      19.10 Fox Film: "Upravo venčani"
      19.10 Sci-Fi Film: "Kratak spoj"
      19.35 HBO Film: "Skubi Du"
      19.45 HBO Comedy Film: "Mali problem, velika nevolja"
      19.50 1000 Film: "Ispovesti opasnog uma"
      19.59 Cinestar Action & Thriller Film: "Hotel od milion dolara"
      20.00 Pink 2 Film: "Košmar"
      20.00 Cinemax Film: "Nikome ni reči"
      20.00 Nova Film: "Opasna plavuša"
      20.05 HBO Film: "Džoni Ingliš: Ponovo rođen"
      20.10 HRT 2 Film: "Pad Rimskog carstva"
      21.00 TCM Film: "The Searchers"
      21.00 Sci-Fi Film: "Ridikove hronike"
      21.00 Fox Film: "Sneč"
      21.00 Sinemanija Film: "Nešto sasvim lično"
      21.00 Cinestar Film: "Rodžer Vrdalama"
      21.05 Prva Film: "Smrtonosno oružje 4"
      21.05 Prva plus Film: "Mač kralja Artura"
      21.25 Cinemax Film: "Na distanci"
      21.40 1000 Film: "Hromofobija"
      21.45 HBO Film: "Diktator"
      21.59 Cinestar Action & Thriller Film: "Iza neba"
      22.00 Pink 2 Film: "Nepodnošljiva lakoća postojanja"
      22.00 Nova Film: "Kockanje"
      22.00 Fox Movies Film: "Otkačeni profesor"
      22.30 OBN Film: "Gradska cura"
      23.00 HBO Comedy Film: "Tatin sin"
      23.00 Cinestar Film: "Ljubavne igre"
      23.00 Sci-Fi Film: "Teror na ledenom putu"
      23.00 Cinemax Film: "Simon i hrastovi"
      23.00 Universal Channel Film: "Mumija"
      23.05 TCM Film: "Straight Time"
      23.20 Sinemanija Film: "Beli šum 2"
      23.25 Republika Srpska Film: "Neka čudna zemlja"
      23.50 Prva plus Film: "Ples malog pingvina"
      00.00 Fox Movies Film: "Modni zločini"
      00.00 1000 Filmovi za odrasle
      00.00 Cinestar Action & Thriller Film: "Put zločina"
      00.35 HRT 1 Film: "Poslednji adut"
      00.50 Sci-Fi Film: "Planina ubica"
      00.55 HBO Comedy Film: "Dilema"
      01.00 Cinemax Film: "Đavolja kuća"
      01.00 TCM Film: "The Searchers"
      01.00 Cinestar Film: "Ludo krstarenje"
      01.10 Sinemanija Film: "Beli šum"
      01.25 B92 Film: "Jel ti jasno prijatelju"
      01.30 Pink 2 Film: "Zaveštanje"
      01.30 Universal Channel Film: "Živi jedanput, umri dvaput"
      02.00 Cinestar Action & Thriller Film: "Kandidat"
      02.45 Pink Film: "Volim, ne volim"
      03.00 Sinemanija Film: "U ime kralja"
      03.00 TCM Film: "The Secret Partner"
      04.30 Pink Film: "Hranitelj"
      04.35 TCM Film: "San Quentin"
      04.45 Pink 2 Film: "Košmar"
      05.00 Pink 2 Film: "Nepodnošljiva lakoća postojanja"
    • TV program - ponedeljak, 30. decembar 2013.

      Filmovi - program posle 11.00

      11.00 Prva Film: "Smrtonosno oružje 4"

      11.00 Cinestar Film: "Čovek bez lica"

      11.20 Cinemax Film: "Grejs Kvigli"

      12.00 Fox Movies Film: "Izgubljena ljubav"

      12.00 Cinestar Action & Thriller Film: "Iza neba"

      12.00 1000 Film: "Zemlja snova"

      12.00 Sinemanija Film: "Zveri južnih divljina"

      12.05 HBO Comedy Film: "Pol"

      12.30 Prva plus Film: "Prestiž"

      12.30 HBO Film: "Džoni Ingliš"

      12.45 Pink 2 Film: "Nepodnošljiva lakoća postojanja"

      12.45 Cinemax Film: "Nikome ni reč"

      13.00 Cinestar Film: "Rodžer Vrdalama"

      13.02 HRT 2 Film: "Video sam mamu kako ljubi Deda Mraza"

      13.50 1000 Film: "Hromofobija"

      14.00 Fox Movies Film: "Gle ko to govori"

      14.00 Cinestar Action & Thriller Film: "Sudnji dan"

      14.00 Sinemanija Film: "Beli lavovi"

      14.10 HBO Film: "Laurina zvezda"

      14.10 Cinemax Film: "Piloti iz Taskagija"

      14.10 B92 Film: "Vitez apokalipse"

      15.00 Cinestar Film: "Ima li koga"

      15.15 HBO Film: "Život u odmaralištu"

      15.20 HBO Comedy Film: "Hrabra Merida"

      15.40 AXN Film: "Ljudi u crnom"

      15.45 Prva Film: "Nema problema"

      15.55 Cinemax Film: "Dobro došli nazad, gospodine Mekdonald"

      16.00 Sinemanija Film: "Dvoje suvišnih"

      16.00 Prva plus Film: "Denis napast"

      16.00 Fox Movies Film: "Bejbi bum"

      16.00 Cinestar Action & Thriller Film: "Put zločina"

      16.10 1000 Film: "Svi su dobro"

      16.40 HBO Film: "Potomci"

      16.50 HBO Comedy Film: "Pol"

      17.00 Cinestar Film: "Ljubavne igre"

      17.40 Cinemax Film: "Apolo 13"

      18.00 Fox Movies Film: "Eni Mraz dolazi u grad"

      18.00 1000 Film: "Čokolada"

      18.00 Cinestar Action & Thriller Film: "Talk radio"

      18.35 HBO Film: "Do ludila"

      18.40 Sinemanija Film: "Nešto sasvim lino"

      18.45 AXN Film: "Ljudi u crnom 2"

      19.00 Cinestar Film: "Ludo krstarenje"

      19.59 Cinestar Action & Thriller Film: "Grad muškaraca"

      20.00 HBO Comedy Film: "Tatin sin"

      20.00 1000 Film: "Kloi"

      20.00 Fox Movies Film: "Praznična veridba"

      20.00 Pink 2 Film: "Apokalipsa danas"

      20.00 Cinemax Film: "Vreme roka"

      20.10 Sci-Fi Film: "Kratak spoj"

      20.20 Universal Channel Film: "Mister Bin"

      20.21 HRT 2 Film: "Sve o jednoj devojci"

      21.00 AXN Film: "Jedi, moli, voli"

      21.00 Sinemanija Film: "Šangajski vitezovi"

      21.00 TCM Film: "Heaven With a Gun"

      21.00 Cinestar Film: "Prodavnica čuda gospodina Magorijuma"

      21.05 Prva plus Film: "Poslednji samuraj"

      21.05 RTS 2 Film: "Samo za dvoje"

      21.05 Prva Film: "Hari Poter i kamen mudrosti"

      21.55 HBO Comedy Film: "Dilema"

      21.57 HRT 1 Film: "Sestre"

      22.00 Nova Film: "Zločin u ledu"

      22.00 Sci-Fi Film: "Katastrofa na Dan nezavisnosti"

      22.00 RTS 1 Film: "Zajedno"

      22.00 1000 Film: "Okrutna milost"

      22.00 Cinestar Action & Thriller Film: "Underworld 2"

      22.00 Fox Movies Film: "Pinokio"

      22.00 Cinemax Film: "Najbolje od Bruklin Bradersa"

      22.22 HRT 2 Film: "Okretaj zavrtnja"

      22.45 TCM Film: "The Outfit"

      23.00 Cinestar Film: "Vreme promena"

      23.00 Sinemanija Film: "Ajndžel"

      23.05 HBO Film: "Mladenci"

      23.20 Universal Channel Film: "Živi jedanput, umri dvaput"

      23.25 AXN Film: "Čikago"

      23.27 HRT 1 Film: "Rani sneg u Minhenu"

      23.35 Cinemax Film: "Džejni Džouns"

      23.45 Pink 2 Film: "Greh"

      23.45 Fox Movies Film: "Bela riba"

      23.50 Prva plus Film: "Prestiž"

      23.50 Sci-Fi Film: "Mračno nebo"

      00.00 1000 Erotski filmovi

      00.00 Cinestar Action & Thriller Film: "Opasna pretnja"

      00.30 TCM Film: "Heaven With a Gun"

      00.35 HBO Film: "Blesavi Božić Harolda i Kumara"

      00.40 RTS 1 Film. "Granica ljubavi"

      00.45 HBO Comedy Film: "Vodi me kući večeras"

      01.00 Fox Movies Film: "Pinokio"

      01.00 Cinestar Film: "Raspevani detektiv"

      01.20 Sinemanija Film: "Beli šum 2"

      01.20 Cinemax Film: "Istina o Bitlsima"

      01.45 Pink 2 Film: "Šta se upravo dogodilo"

      02.00 Pink Film: "Omiljeni par"

      02.00 Cinestar Action & Thriller Film: "Škola pod opsadom"

      02.10 TCM Film: "20.000 Years In Sing Sing"

      02.20 HBO Comedy Film: "Prostote pre ponoći"

      02.25 AXN Film: "Kung fu frka"

      03.00 Cinemax Film: "Električna deca"

      03.10 Sinemanija Film: "Pronaći pravog tatu"

      03.15 Fox Movies Film: "Eni Mraz dolazi u grad"

      03.35 TCM Film: "At The Circus"

      04.00 Pink Film: "Proglasite me krivim"
    • TV program - utorak, 31. decembar 2013.
      Filmovi - program posle 18.00

      18.00 Fox Movies Film: "Veče pre Vadnje večeri"
      18.00 Cinestar Action & Thriller Film: "Bekstvo u zoru"
      18.00 1000 Film: "Voljeni"
      18.10 Prva plus Film: "Zlatni kompas"
      18.15 RTS 2 Film: "Slučajni suprug"
      18.20 Sinemanija Film: "Šangajski vitezovi"
      18.40 Cinemax Film: "Vinom do pobede"
      19.00 Universal Channel Film: "Mumija"
      19.00 Cinestar Film: "Pronađena"
      19.20 HBO Film: "Šerlok Holms - Igra senki"
      20.00 Pink 2 Film: "Tutsi"
      20.00 Prva plus Film: "300"
      20.00 RTS 2 Film: "Buš"
      20.00 Fox Movies Film: "Pitanje života i sastanaka"
      20.00 1000 Film: "Zemlja avantura"
      20.05 HRT 2 Film: "Mama mia"
      20.10 Sci-Fi Film: "Mračno nebo"
      20.15 Cinestar Action & Thriller Film: "Ajhman"
      20.30 Cinemax Film: "Otvoreno srce"
      20.30 HBO Comedy Film: "Vodi me kući večeras"
      21.00 Fox Film: "Ed TV"
      21.00 Cinestar Film: "Raskid"
      21.00 Sinemanija Film: "Trougao obmane"
      21.20 Universal Channel Film: "Povratak mumije"
      21.25 HBO Film: "Đangova osveta"
      21.25 TCM Film: "Beetlejuice"
      21.55 Prva plus Film: "Ja sam legenda"
      21.58 HRT 2 Film; "Crveni"
      21.59 Cinestar Action & Thriller Film: "Hladnokrvna osveta"
      22.00 AXN Film: "Jedi moli voli"
      22.00 1000 Film: "Čikago"
      22.00 Sci-Fi Film: "12 božićnih katastrofa"
      22.00 Cinemax Film: "Dopunska nastava"
      22.00 Fox Movies Film: "Pinokio"
      22.00 Nova Film: "Asterix And Obelix God Save Britannia"
      22.05 HBO Comedy Film: "Smrt joj lepo stoji"
      22.15 Pink 2 Film: "Lud za Ejmi"
      22.35 TCM Film: "2001: A Space Odyssey"
      22.50 Fox Film: "Petar Pan"
      23.00 Cinestar Film: "Joanka Orleanka"
      23.00 Sinemanija Film: "Ranavejsi"
      23.35 Cinemax Film: "Noć živih mrtvaca"
      23.45 HBO Comedy Film: "Ljudi u crnom 3"
      23.45 Fox Movies Film: "Junior"
      23.45 Prva plus Film: "Posejdon"
      23.50 Sci-Fi Film: "Megaajkula"
      23.53 HRT 2 Film: "Haos"
      00.00 1000 Erotski filmovi
      00.00 Cinestar Action & Thriller Film: "Dvostruka igra"
      00.00 OBN Film: "Asteriks na Olimpijskim igrama"
      00.02 B92 Film: "Avijatičar"
      00.10 HBO Novogodišnji film iznenađenja
      00.15 Pink 2 Film: "Pričaj mi o seksu"
      00.20 Republika Srpska Film: "Hari Poter i plameni pehar"
      00.30 RTS 1 Film: "Distrikt 9"
      00.30 Prva Film: "Majstori opasnosti"
      00.55 TCM Film: "Beetlejuice"
      01.00 Vojvodina 2 Film: "Fantom"
      01.00 Sinemanija Film: "Ejndžel"
      01.10 Cinemax Film: "Noć živih mrtvaca"
      01.20 Prva plus Film: "Borba za kartel"
      01.30 HBO Comedy Film: "Saut park: Veći, duži i neobrezan"
      01.30 Fox Movies Film: "Pinokio"
      01.36 HRT 2 Film:"Ženskaroš"
      01.45 Cinestar Film: "Pritajeno zlo"
      02.00 Prva Film: "Obrtni momenat"
      02.24 RTS 1 Film: "Fabrika"
      02.30 Pink 2 Film: "Tutsi"
      02.30 TCM Film: "2001: A Space Odyssey"
      02.35 Cinemax Film: "Zemlja kolaca"
      02.40 AXN Film: "Jedi moli voli"
      02.55 Republika Srpska Film: "Ubica u meni"
      03.00 Pink Film: "Nadzirači"
      03.10 HRT 2 Film: "Kralj salse"
      03.20 Sinemanija Film: "Lepotica i rugoba"
      03.33 RTS 2 Film: "Devojka iz predgrađa"
      03.50 Vojvodina 2 Film: "Valpariso"
      04.00 1000 Film: "Najbolji i najpametniji"
      04.05 RTS 1 Film: "Žikina dinastija"
      04.05 RTS satelit Film: "Žikina dinastija"
      04.40 Republika Srpska Film: "Ludo srećni"
      04.45 TCM Film: "The Cabin In The Cotton"
      04.59 HRT 2 Film: "Sve što ste oduvek želeli da saznate o seksu"
      05.30 BN Film: "Lajanje na zvezde"
      05.30 Pink Film: "Bivša"
    • TV program - sreda, 1. januar 2014.
      Filmovi - program posle 11.00

      -11.00 Cinestar -Film: "Pronađena"
      -11.00 Sci-Fi -Film: "Avanture kapetana Zuma"
      -11.05 AXN -Film: "Nacinalna sigurnost"
      -12.00 Cinestar Action & Thriller -Film: "Olujni ponedeljak"
      -12.00 1000 -Film: "Voljeni"
      -12.00 Fox Movies -Film: "Eni Mraz dolazi u grad"
      -12.03 HRT 2 -Film. "Mama mia"
      -12.10 OBN -Film: "Zameo ih vetar"
      -12.10 HBO -Film: "Dan posle sutra"
      -12.20 Universal Channel -Film: "El Dorado - Hram Sunca"
      -12.20 Sinemanija -Film: "Pokahontas"
      -12.30 Pink 2 -Film: "Lud za Ejmi"
      -12.35 HBO Comedy -Film: "Tri begunca"
      -12.40 Cinemax -Film: "Pratnja"
      -12.50 Sci-Fi -Film: "Karazub"
      -13.00 RTS 1 -Film: "Kralj pingvina"
      -13.00 Cinestar -Film: "Raskid"
      -13.15 Prva -Film: "Kengur Džek"
      -13.55 Cinemax -Film: "Lusi"
      -13.59 Cinestar Action & Thriller -Film: "Otkucaj smrti"
      -14.00 Fox Movies -Film: "Pinokio"
      -14.00 1000 -Film: "Brice"
      -14.00 Sinemanija -Film: "Tarner i Huč"
      -14.10 B92 -Film: "Matori lavovi"
      -14.20 Universal Channel -Film: "El Dorado - Hram zlata"
      -14.25 AXN -Film: "Henkok"
      -14.40 HBO -Film: "Agenti sudbine"
      -14.40 Sci-Fi -Film: "Magma u Majamiju"
      -15.00 Cinestar -Film: "Davež"
      -15.05 Vojvodina 1 -Film: "Kleopatra"
      -15.15 BN -Film: "Tesna koža"
      -15.20 Prva -Film: "Hajde da se volimo 2"
      -15.35 Cinemax -Film: "Hajlend park"
      -15.35 HBO Comedy -Film: "Mali problem, velika nevolja"
      -16.00 Fox Movies -Film: "Elis"
      -16.00 Pink -Film: "Sekula i njegove žene"
      -16.00 Cinestar Action & Thriller -Film: "Gospodar rata"
      -16.00 1000 -Film: "Čikago"
      -16.00 Sinemanija -Film: "Uhvati ritam"
      -16.20 Universal Channel -Film: "Mumija"
      -16.25 HBO -Film: "Osvetnici"
      -16.30 Sci-Fi -Film: "Podrhtavanja 2"
      -16.45 Cinestar -Film: "Jovanka Orleanka"
      -17.00 HBO Comedy -Film: "Gimnazija za superjunake"
      -17.05 Cinemax -Film: "Kum nije živ"
      -17.10 HRT 1 -Film: "Majerling"
      -17.15 Fox -Film: "Ed TV"
      -17.20 RTS 1 -Film: "Druga Žikina dinastija"
      -17.40 RTS satelit -Film: "Druga Žikina dinastija"
      -18.00 1000 -Film: "Zemlja avantura"
      -18.00 Fox Movies -Film: "Deda Mrazovo odelo"
      -18.00 Sinemanija -Film: "Trougao obmane"
      -18.00 BN -Film: "Tesna koža 2"
      -18.00 Nova -Film: "Pipi Duga Čarapa na južnim morima"
      -18.01 Cinestar Action & Thriller -Film: "Bekstvo u zoru"
      -18.20 Sci-Fi -Film: "Podrhtavanja 3"
      -18.35 Cinemax -Film: "Kralj kuglanja"
      -18.45 HBO -Film: "Šimpanza"
      -18.50 Universal Channel -Film: "Povratak mumije"
      -19.05 B92 -Film: "Doktor Živago"
      -19.15 Prva -Film: "Fred Mraz"
      -19.25 Fox -Film: "Petar Pan"
      -19.30 Cinestar -Film: "Neobična zubić vila", animirani film
      -20.00 Pink 2 -Film: "Zgodne sestre"
      -20.00 1000 -Film: "Autofokus"
      -20.00 OBN -Film: "Blic"
      -20.00 Fox Movies -Film: "Firenca krije tajnu"
      -20.00 HRT 2 -Film: "Dobrodošli u Chti"
      -20.01 Cinestar Action & Thriller -Film: "Ajhman"
      -20.05 HBO -Film: "Gvozdeni čovek 3"
      -20.10 Sci-Fi -Film: "Podrhtavanja 4"
      -20.30 Cinemax -Film: "Hitna isporuka"
      -20.30 HBO Comedy -Film: "Blesavi 3D Božić Harolda i Kumara"
      -21.00 RTS 1 -Film: "Savršeno bekstvo"
      -21.00 Prva -Film: "Šešir profeosra Koste Vujića"
      -21.00 Sinemanija -Film: "Pirati s Kariba"
      -21.00 BN -Film: "Led"
      -21.00 AXN -Film: "Specijalne operacije"
      -21.00 HRT 1 -Film: "Sveštenikova deca"
      -21.15 Cinestar -Film: "Lovac na glave"
      -21.20 Universal Channel -Film: "Kralj škorpija"
      -21.30 Prva plus -Tom i Džeri
      -21.50 HRT 2 -Film
      -21.55 OBN -Film: "Osveta za smrt"
      -21.59 Cinestar Action & Thriller -Film: "Hladnokrvna osveta"
      -22.00 Nova -Film: "Plaćenici"
      -22.00 HBO Comedy -Film: "Profesor teške kategorije"
      -22.00 Fox Movies -Film: "Kralj škorpija"
      -22.00 Sci-Fi -Film: "Superudarač"
      -22.00 Pink 2 -Film: "Bestseler"
      -22.00 Prva plus -Film: "Gas do daske"
      -22.00 1000 -Film: "Šuma strave"
      -22.10 Studio B -Film: "Pad Italije"
      -22.15 HBO -Film: "Džoni Ingliš - Ponovo rođen"
      -22.40 HBO Comedy -Film: "Pol"
      -22.40 AXN -Film: "Čovek iz senke"
      -22.40 RTS 1 -Film: "Gangsterska priča"
      -22.45 RTS satelit -Film: "Ranjeni orao"
      -22.50 BN -Film: "Maratonci trče počasni krug"
      -23.00 Prva -Film: "Poroci Majamija"
      -23.05 Cinemax -Film: "Detektiv Klot 2"
      -23.10 HRT 1 -Film: "Koriolan"
      -23.15 Republika Srpska -Film: "Bezobrazna prognostičarka"
      -23.30 Cinestar -Film: "August"
      -23.30 Sinemanija -Film: "Vladavina vatre"
      -23.35 B92 -Film: "Izgubljeni u svemiru"
      -23.45 Fox Movies -Film: "Besni pas i Glori"
      -23.50 Sci-Fi -Film: "Superajkula"
      -00.00 Cinestar Action & Thriller -Film: "Dvostruka igra"
      -00.00 Pink -Film: "Avatar"
      -00.00 Pink 2 -Film: "Igre na putu"
      -00.00 1000 -Filmovi za odrasle
      -00.20 BN -Film: "Tesna koža 3"
      -00.40 Cinemax -Film: "Osveta u Bangkoku"
      -00.50 Republika Srpska -Film: "Leptir"
      -00.54 RTS 1 -Film: "Druga Žikina dinastija"
      -01.00 RTS satelit -Film: "Druga Žikina dinastija"
      -01.00 Prva -Film: "Sekač"
      -01.00 Cinestar -Film: "Ubistvo je umetnost"
      -01.15 Prva plus -Film: "Maska"
      -01.20 Sinemanija -Film: "Ranavejsi"
      -01.25 HBO Comedy -Film: "Dva dana u Njujorku"
      -01.30 Fox Movies -Film: "Nepodnošljivi prijatelji"
      -01.45 BN -Film: "Tesna koža 4"
      -01.45 HBO -Film: "Dug"
      -02.00 Cinestar Action & Thriller -Film: "Nepobedivi"
      -02.30 Pink 2 -Film: "Zgodne sestre"
      -03.00 Pink -Film: "Oko sokolovo"
      -03.10 Sinemanija -Film: "Mala noćna muzika"
      -03.15 BN -Film: "Pljačka Trećeg rajha"
      -03.15 Prva plus -Film: "Maska 2"
      -03.20 Republika Srpska -Film: "Obala komaraca"
      -03.35 HBO -Film: "Janošik"
      -04.00 1000 -Film: "Buđenje mrtvih"
      -05.00 Pink -Film: "Bokser iz senke"
      -05.00 RTS 2 -Film: "Zvezdana prašina"
    • TV program - petak, 3. januar 2014.
      Filmovi - program posle 11.00

      -11.00 Cinestar -Film: "Zasneseni u ljubavi"
      -11.00 Prva -Film: "Posetioci 2"
      -11.00 Pink -Film: "Šta se zgodi, kad se ljubav rodi"
      -12.00 Sinemanija -Film: "Mi-Ši vodeni džin"
      -12.00 1000 -Film: "Bafalo 66"
      -12.00 Fox Movies -Film: "Pitanje života i sastanaka"
      -12.00 Cinestar Action & Thriller -Film: "Generacija 1999 - Zamenik"
      -12.30 Pink 2 -Film: "Marinac 2"
      -12.30 HBO Comedy -Film: "Madagaskar 3: Najtraženiji u Evropi"
      -12.30 RTS 1 -Film: "Mala ledi"
      -13.00 Prva -Film: "Kad porastem biću kengur"
      -13.00 Cinestar -Film: "Neobična divljina"
      -13.20 B92 -Film: "Pakleni toranj"
      -13.21 HRT 2 -Film: "Priča o Maksu"
      -13.40 Cinemax -Film: "Kinez za poneti"
      -13.45 HBO -Film: "Osam ludih noći"
      -14.00 Sinemanija -Film: "Uhvati ritam 3"
      -14.00 1000 -Film: "80 minuta"
      -14.00 Cinestar Action & Thriller -Film: "Tavan"
      -14.00 Fox Movies -Film: "Nepodnošljivi prijatelji"
      -14.10 Republika Srpska -Film: "Falsifikator"
      -14.25 HBO Comedy -Film: "Pol"
      -14.45 Prva -Film: "Asteriks i Obeliks: Misija Kleopatra"
      -15.00 Cinestar -Film: "Kraljica Margo"
      -15.00 HBO -Film: "Putovanje 2"
      -15.10 Cinemax -Film: "Ilegalni ljubavnici"
      -16.00 Sinemanija -Film: "Uhvati ritam 4"
      -16.00 Cinestar Action & Thriller -Film: "Metak sudbine"
      -16.00 1000 -Film: "Kako stvari stoje"
      -16.00 Fox Movies -Film: "Otkačeni producent"
      -16.05 HBO Comedy -Film: "Skubi Du! Ukleti praznici"
      -16.30 HBO Comedy -Film: "Tri begunca"
      -16.30 HBO -Film: "Hrabra Merida"
      -17.05 Cinemax -Film: "Ambiciozne devojke"
      -17.30 Cinestar -Film: "Gospođica"
      -18.00 Fox Movies -Film: "Najlepše doba godine"
      -18.00 Cinestar Action & Thriller -Film: "Dnevnik živih mrtvaca"
      -18.00 1000 -Film: "Parni eksperiment"
      -18.00 Sinemanija -Film: "Pirati s Kariba: Tajna škrinja"
      -18.25 HBO Comedy -Film: "Tost"
      -18.30 Cinemax -Film: "Robot i Frenk"
      -18.30 HBO -Film: "Devojka"
      -19.00 Cinestar -Film: "Kobna žena"
      -19.05 B92 -Film: "Dvanaest žigosanih"
      -19.20 Universal Channel -Film: "Ajkula 3"
      -20.00 Pink 2 -Film: "Titanik"
      -20.00 Fox Movies -Film: "Ne dam ti ćerke"
      -20.00 HBO Comedy -Film: "Čovek iz San Fernanda 2"
      -20.00 Cinestar Action & Thriller -Film: "Lavlje srce"
      -20.00 Cinemax -Film: "Maskirani ubica"
      -20.00 1000 -Film: "Sesil B Dementni"
      -20.10 Sci-Fi -Film: "Superajkula"
      -20.55 Fox Life -Film: "Najzad Božić"
      -21.00 Sinemanija -Film: "Pirati s Kariba: Na kraju sveta"
      -21.00 Cinestar -Film: "Bande Njujorka"
      -21.00 HRT 2 -Film: "Profesionalac"
      -21.05 RTS 1 -Film: "Ptice ljubavi"
      -21.05 Republika Srpska -Film: "Hari Poter i plameni pehar"
      -21.09 HRT 1 -Film: "Sedamdeset dva dana"
      -21.20 Universal Channel -Film: "Dvanaest majmuna"
      -21.40 B92 -Film: "Jezgro"
      -21.50 Cinemax -Film: "Lebanon, Pensilvanija"
      -21.55 HBO Comedy -Film: "Blesavi 3D Božić Harolda i Kumara"
      -22.00 1000 -Film: "Ljudi pod stepenicama"
      -22.00 Cinestar Action & Thriller -Film: "Slučajne žrtve"
      -22.00 HBO -Film: "Propovednik sa mašinkom"
      -22.00 Fox Movies -Film: "Noting Hil"
      -22.00 OBN -Film: "Henrijev zločin"
      -22.00 Sci-Fi -Film: "Duh ajkule"
      -22.10 Studio B -Film: "Okupacija u 26 slika"
      -23.00 Prva -Film: "Posetioci 2"
      -23.05 RTS 1 -Film: "Plavuša i još veća plavuša"
      -23.17 HRT 1 -Film: "Zviždačica"
      -23.20 HBO Comedy -Film: "Mladenci"
      -23.30 Cinemax -Film: "Lovac na ucenjene glave"
      -23.40 Fox Life -Film: "Sirene"
      -23.45 Cinestar -Film: "Prkos"
      -23.45 Fox Movies -Film: "Miris žene"
      -23.45 Pink 2 -Film: "Nečujna upozorenja"
      -23.50 Sci-Fi -Film: "Tornado ajkula"
      -00.00 Cinestar Action & Thriller -Film: "Tačka pucanja"
      -00.00 Sinemanija -Film: "Seks vožnja"
      -00.00 Pink -Film: "Nadzirači"
      -00.00 Universal Channel -Film: "Planeta tame"
      -00.00 1000 -Erotski filmovi
      -00.05 HBO -Film: "Tatin sin"
      -00.50 HBO Comedy -Film: "Nevini četrdesetjednogodišnjak koji je..."
      -01.00 Fox Movies -Film: "Elis"
      -01.00 Prva -Film: "Divlji, Divlji Zapad"
      -01.07 HRT 1 -Film: "Profesionalac"
      -01.15 Cinemax -Film: "Davljenje po brojevima"
      -01.15 Pink 2 -Film: "Gospodari pakla 5"
      -01.40 Sci-Fi -Film: "Mračno nebo"
      -01.59 Cinestar Action & Thriller -Film: "Logorovanje"
      -02.00 Cinestar -Film: "Život van granica"
      -02.00 Sinemanija -Film: "Van Helsing"
      -02.10 HBO Comedy -Film: "Čovek iz San Fernanda 2"
      -03.00 Pink -Film: "Blagoslovena"
      -04.00 1000 -Film: "Moli"
      -05.00 Pink -Film: "Nadzirači"
    • TV program - subota, 4. januar 2014.
      Filmovi - program posle 11.00

      -07.00 Sinemanija -Film: "Jednom"
      -11.00 Pink 2 -Film: "Robinzon Kruso"
      -11.00 Cinestar -Film: "Kobna žena"
      -11.00 Sinemanija -Film: "Mi Ši - vodeni džin"
      -11.10 HBO Comedy -Film: "Čovek sa dva mozga"
      -11.25 Cinemax -Film: "Lebanon, Pensilvanija"
      -12.00 Fox Movies -Film: "Otkačeni producent"
      -12.00 Prva -Film: "Hari Poter i kamen mudrosti"
      -12.00 1000 -Film: "Kablui"
      -12.00 Cinestar Action & Thriller -Film: "Bez milosti 2"
      -12.15 HBO -Film: "Tom i Džeri: Robn Hud i veseli miš"
      -12.45 Prva plus -Film: "Otkačeni majmun"
      -13.00 Sinemanija -Film: "Božić u Bostonu"
      -13.00 HBO Comedy -Film: "Izgubljen u Sibiru"
      -13.00 Cinestar -Film: "Život van granica"
      -13.05 Cinemax -Film: "Život"
      -13.15 HBO -Film: "Američki predsednik"
      -13.15 Pink 2 -Film: "Titanik"
      -13.15 Fox Movies -Film: "Miris žene"
      -13.30 B92 -Film: "Dvanaest žigosanih"
      -14.00 1000 -Film: "Pričaj"
      -14.00 Nova -Film: "Zločin u ledu"
      -14.00 Cinestar Action & Thriller -Film: "Logorovanje"
      -14.15 Prva -Film: "Konan Varvarin"
      -14.40 HBO Comedy -Film: "Misli kao čovek"
      -14.50 Cinemax -Film: "Muzika nikada nije stala"
      -15.00 Sinemanija -Film: "Uhvati ritam 4"
      -15.00 Universal Channel -Film. "K-9"
      -15.00 Cinestar -Film: "Kad sam bio pevač"
      -15.05 HBO -Film: "Hotel Transilvanija"
      -15.15 Sci-Fi -Film: "Superoluja u Sijetlu"
      -15.20 HRT 1 -Film: "Slušaj srcem"
      -16.00 1000 -Film: "Parni eksperiment"
      -16.00 Nova -Film: "Plaćenici"
      -16.00 Prva plus -Film: "Prestiž"
      -16.00 Cinestar Action & Thriller -Film: "Lavlje srce"
      -16.00 Fox Movies -Film: "Noting Hil"
      -16.35 HBO -Film: "Muška srca 2"
      -16.35 Fox -Film: "Apsurdistan"
      -16.35 Cinemax -Film: "Novine"
      -16.40 HBO Comedy -Film: "Skubi Du! Jezive igre"
      -16.50 Prva -Film: "Šešir profesora Koste Vujića"
      -17.00 Cinestar -Film: "Ljubavna gozba"
      -17.00 Sinemanija -Film: "Slava"
      -17.00 Universal Channel -Film: "Superajkula"
      -17.05 HBO Comedy -Film: "Nikad poljubljena"
      -17.10 Sci-Fi -Film: "Rascep"
      -17.15 Pink 2 -Film: "Debeli Albert"
      -18.00 1000 -Film: "Vezan za zemlju"
      -18.00 Cinestar Action & Thriller -Film: "Tačka pucanja"
      -18.00 Fox Movies -Film: "Srce i duše"
      -18.20 AXN -Film: "Tajna izgubljenog grada"
      -18.25 HBO -Film: "Velika godina"
      -18.25 Cinemax -Film: "Svi zajedno, Svi zajedno"
      -18.50 HBO Comedy -Film: "Razbijač Ralf"
      -19.00 Sinemanija -Film: "Pirati s Kariba - Na kraju sveta"
      -19.00 Nova -Film: "Vampire Princes"
      -19.00 Cinestar -Film: "Prkos"
      -19.00 Universal Channel -Film: "Ukleti templari"
      -19.05 B92 -Film: "Glupan i tupan"
      -20.00 1000 -Film: "Sjajni govornici"
      -20.00 Pink 2 -Film: "Holivudska zemlja"
      -20.00 Cinestar Action & Thriller -Film: "Profesionalac"
      -20.00 Cinemax -Film: "Glasajte za mene"
      -20.00 Nova -Film: "One For The Money"
      -20.00 Fox Movies -Film: "Đavo nosi Pradu"
      -20.05 HBO -Film: "Haos u kući - Matorci dolaze"
      -20.15 HRT 1 -Film: "Ledeno doba"
      -20.30 HBO Comedy -Film: "Mladenci"
      -21.00 Sci-Fi -Film: "Doba dinosaurusa"
      -21.00 RTS 1 -Film: "Sutjeska"
      -21.00 Universal Channel -Film: "Starski i Hač"
      -21.00 Fox -Film: "Dobri duh Kasper"
      -21.05 Prva plus -Film: "Mobilni"
      -21.10 Republika Srpska -Film: "Hari Poter i Red Feniksa"
      -21.10 B92 -Film: "Advokat na točkovima"
      -21.15 Cinestar -Film: "Pritajeno zlo - Apokalipsa"
      -21.30 OBN -Film: "Do smrti"
      -21.42 HRT 2 -Film: "Rvač"
      -21.50 HBO -Film: "Istina o muškarcima"
      -22.00 Fox Movies -Film: "Na sedmom nebu"
      -22.00 Nova -Film: "Bird of the Air"
      -22.00 1000 -Film: "Slatke pokvarene stvari"
      -22.10 Studio B -Film: "Haloa - praznik kurvi"
      -22.10 RTS digital -Film: "Krtica"
      -22.10 Sinemanija -Film: "Armagedon"
      -22.15 Cinestar Action & Thriller -Film: "Protiv zakona"
      -22.25 Cinemax -Film: "Lažni pozornik"
      -22.30 Pink 2 -Film: "Kalifornija"
      -22.45 Fox Life -Film: "Sirene"
      -22.50 Sci-Fi -Film: "Planina ubica"
      -23.00 Vojvodina 1 -Film: "Fantom"
      -23.00 Cinestar -Film: "Gosford park"
      -23.10 Prva -Film: "Džeki Čen - prvi udar"
      -23.15 RTS 1 -Film: "Visoki čovek"
      -23.30 Prva plus -Film: "Otkačeni majmun"
      -23.30 Universal Channel -Film: "Dvanaest majmuna"
      -23.30 HBO Comedy -Film: "Upoznaj prijatelja"
      -23.35 HBO -Film: "Hronike"
      -23.39 HRT 1 -Film: "Zatočenici raja"
      -23.45 Republika Srpska -Film: "Valander"
      -23.55 Cinemax -Film: "Persona"
      -00.00 1000 -Filmovi za odrasle
      -00.00 Cinestar Action & Thriller -Film: "Krvavi rat"
      -00.00 Fox Movies -Film: "Brus Li - majstor borilačkih veština"
      -00.00 Pink -Film: "Australija"
      -00.10 B92 -Film: "Matori lavovi"
      -00.40 Sci-Fi -Film: "Duh ajkule"
      -00.45 Pink 2 -Film: "Magla"
      -01.00 HBO -Film: "Dnevnici iz Pola"
      -01.00 Sinemanija -Film: "Uzimanje Hanibala"
      -01.15 Cinestar -Film: "Momci su se vratili"
      -01.15 Cinemax -Film: "Uplaši me"
      -01.30 Fox Movies -Film: "Ne dam ti ćerke"
      -01.45 HRT 1 -Film: "Sedam dana do sutona"
      -02.00 Cinestar Action & Thriller -Film: "Tajkus"
      -02.30 Pink 2 -Film: "Holivudska zemlja"
      -03.00 Pink -Film: "Ja volim Hakabijeve"
      -03.10 Sinemanija -Film: "Seks vožnja"
      -04.45 Pink 2 -Film: "Kalifornija"
      -05.10 Sinemanija -Film: "Selestina"
    • TV program - utorak, 7. januar 2014.

      Filmovi

      -07.35 Cinemax -Film: "Ljubav i šamari"
      -07.50 B92 -Film: "Semijeve avanture"
      -08.00 1000 -Film
      -08.00 Fox Movies -Film: "Najlepše doba godine"
      -08.00 Cinestar Action & Thriller -Film: "Ridikove hronike"
      -09.00 Cinestar -Film: "Mladi i lepi"
      -09.25 Cinemax -Film: "Astronaut"
      -10.00 Pink 2 -Film: "Betovenova božićna avantura"
      -10.00 1000 -Film: "Ceo jedan jedini"
      -10.00 Fox Movies -Film: "Kosa"
      -10.00 Nova -Film: "Skuplje od dragulja"
      -10.00 Cinestar Action & Thriller -Film: "Portal smrti"
      -10.12 B92 -Film: "Božić s Patkom Dačom"
      -10.55 Cinemax -Film: "Dobar komšija"
      -11.00 Cinestar -Film: "Raj", 1. deo
      -11.00 Sinemanija -Film: "Priča o igračkama"
      -11.00 Prva -Film: "Konan Varvarin"
      -11.05 HBO Comedy -Film: "Pet legendi"
      -11.10 HBO -Film: "Habl"
      -11.55 HBO -Film: "Hotel Transilvanija"
      -12.00 Cinestar Action & Thriller -Film: "Olujni ponedeljak"
      -12.00 1000 -Film: "Moje noći borovnice"
      -12.05 B92 -Film: "Priča o Isusovom rođenju"
      -12.05 Studio B -Film: "Banović Strahinja"
      -12.15 Pink 2 -Film: "Marvinova soba"
      -12.30 Prva plus -Film: "Pobesneli Maks 2"
      -12.30 RTS 1 -Film: "Srećni Božić"
      -12.35 Cinemax -Film: "Heleno"
      -13.00 Cinestar -Film: "Raj", 2. deo
      -13.00 Sinemanija -Film: "Priča o igračkama 2"
      -13.05 HBO Comedy -Film: "Smrt joj lepo stoji"
      -13.15 HRT 2 -Film: "Deda za Božić"
      -13.25 HBO -Film: "Devojka"
      -13.59 Cinestar Action & Thriller -Film: "Otkucaj smrti"
      -14.00 Fox Movies -Film: "Partnerka"
      -14.00 B92 -Film: "Sve što devojka može poželeti"
      -14.00 1000 -Film: "Peč Adams"
      -14.30 Cinemax -Film: "Moli Megvajers"
      -14.55 HBO -Film: "Vanzemaljac Pol"
      -15.00 Cinestar -Film: "Momačko veče u Las Vegasu"
      -15.00 Sinemanija -Film: "Božić sestara Marč"
      -15.05 Vojvodina 1 -Serija: "Naši snovi"
      -15.40 HBO Comedy -Film: "Ljudi u crnom 3"
      -16.00 Prva plus -Film: "Pobesneli Maks"
      -16.00 Fox Movies -Film: "Podstanarka"
      -16.00 Pink -Film: "Bolji život"
      -16.00 Nova -Film: "Skuplje od dragulja"
      -16.00 Cinestar Action & Thriller -Film: "Gospodar rata"
      -16.00 1000 -Film: "Stanični agenti"
      -16.30 Cinemax -Film: "Ljubav i šamari"
      -16.40 HBO -Film: "Božićne priče 2"
      -17.00 Cinestar -Film: "Zgodna i (ne)zgodna"
      -17.25 RTS satelit -Film
      -17.25 HBO Comedy -Film: "Mačke ne plešu"
      -17.55 Vojvodina 1 -Film: "Biblijske priče"
      -18.00 Fox Movies -Film: "Deda Mrazovo odelo"
      -18.00 Sinemanija -Film: "Veliki božićni koncert"
      -18.00 1000 -Film: "Sumnje"
      -18.00 Cinestar Action & Thriller -Film: "Bekstvo u zoru"
      -18.05 HBO -Film: "Neće odstupiti"
      -18.20 Cinemax -Film: "Vozač spusta"
      -19.00 Cinestar -Film: "Prazne priče"
      -19.05 B92 -Film: "Amarkord"
      -20.00 BN -Film: "Dobro jutro, komšija"
      -20.00 Pink 2 -Film: "Buđenja"
      -20.00 Sinemanija -Film: "Nevestin otac"
      -20.00 1000 -Film: "Detonator"
      -20.00 HRT 2 -Film: "Čudo u 34. ulici"
      -20.00 Fox Movies -Film: "Pariski forenzičari"
      -20.05 HBO -Film: "12 majmuna"
      -20.10 Sci-Fi -Film: "Superciklon"
      -20.15 Cinestar Action & Thriller -Film: "Ajhman"
      -20.30 HBO Comedy -Film: "Vodi me kući večeras"
      -21.00 Cinestar -Film: "Ljubavne senke"
      -21.00 Cinemax -Film: "Glasajte za mene"
      -21.05 Prva plus -Film: "Apsolutna moć"
      -21.05 RTS 1 -Film: "Ranjeni orao"
      -21.15 B92 -Film: "Milioner s ulice"
      -21.20 Universal Channel -Film: "Život s neprijateljem"
      -21.25 TCM -Film: "Beetlejuice"
      -21.30 Vojvodina 2 -Film: "Luj 11. - Borba za vlast"
      -21.50 RTS 2 -Film: "Marija iz Nazareta"
      -21.59 Cinestar Action & Thriller -Film: "Hladnokrvna osveta"
      -22.00 1000 -Film: "Ukradena lepota"
      -22.00 Nova -Film: "Premotavanje Kamile"
      -22.00 Sinemanija -Film: "Nevestin otac 2"
      -22.00 Fox Movies -Film: "Iks Men - počeci"
      -22.05 HBO Comedy -Film: "Smrt joj lepo stoji"
      -22.20 BN -Film: "Pljačka Trećeg rajha"
      -22.25 Cinemax -Film: "Spavači"
      -22.30 Pink 2 -Film: "Uhvati Šortija"
      -22.35 TCM -Film: "2001: A Space Odyssey"
      -22.40 Prva -Film: "Guča"
      -23.00 Cinestar -Film: "Sinegdoha, Njujork"
      -23.00 HBO -Film: "Blesavi Božić Harolda i Kumara"
      -23.00 Vojvodina 1 -Film: "Biblijske priče", 2. deo
      -23.25 B92 -Film: "Izgubljeni u svemiru"
      -23.40 RTS 1 -Film: "Praznična veza"
      -23.45 HBO Comedy -Film: "Ljudi u crnom 3"
      -23.50 Prva plus -Film: "Pobesneli Maks 2"
      -00.00 Cinestar Action & Thriller -Film: "Dvostruka igra"
      -00.00 BN -Film: "Led"
      -00.00 1000 -Erotski filmovi
      -00.00 Sinemanija -Film: "Božićni kupidon"
      -00.00 Sci-Fi -Film: "40 dana i 40 noći"
      -00.30 HBO -Film: "Tajne"
      -00.30 Pink 2 -Film: "Bik"
      -00.50 Cinemax -Film: "Strah od vode"
      -00.55 TCM -Film: "Beetlejuice"
      -01.00 Pink -Film: "Volim te čoveče"
      -01.00 Cinestar -Film: "Operacija Pandora"
      -01.30 Fox Movies -Film: "Stvor"
      -01.30 HBO Comedy -Film: "Saut park: Veći, duži i neobrezan"
      -02.30 Pink 2 -Film: "Buđenja"
      -02.30 TCM -Film: "2001: A Space Odyssey"
      -02.35 HBO -Film: "Zaljubljeni profesor"
      -02.55 Cinemax -Film: "Odgovornost"
      -03.00 Pink -Film: "Kuća čudnih duša"
      -04.00 1000 -Film
      -04.30 Pink -Film: "Volim te čoveče"
      -04.45 TCM -Film: "The Cabin In The Cotton"
    • TV program - sreda, 8. januar 2014.
      Filmovi - program posle 10.00

      -10.00 Cinestar Action & Thriller -Film: "Ubojiti mač"
      -10.00 1000 -Film: "Moje noći borovnice"
      -10.00 Pink 2 -Film: "Buđenja"
      -10.00 Fox Movies -Film: "Podstanarka"
      -10.50 HBO Comedy -Film: "Mapetovci u svemiru"
      -11.00 Prva -Film: "Guča"
      -11.00 Sinemanija -Film: "Priča o igračkama 2"
      -11.00 HBO -Film: "Neće odstupiti"
      -11.00 Cinestar -Film: "Posetioci"
      -11.30 Cinemax -Film: "Engleskinja i vojvoda"
      -12.00 Cinestar Action & Thriller -Film: "Solar Attack"
      -12.00 1000 -Film: "Stanični agenti"
      -12.20 BN -Film: "Dobro jutro, komšija"
      -12.30 Prva plus -Film: "Pobesneli Maks 3"
      -12.35 RTS 1 -Film: "Drvo želja"
      -12.45 HBO Comedy -Film: "To što radiš"
      -12.45 Pink 2 -Film: "Uhvati Šortija"
      -13.00 Cinestar -Film: "Posetioci 2 - hodnici vremena"
      -13.00 Sinemanija -Film: "Ljubav za Božić"
      -13.10 HRT 2 -Film: "Obećanje"
      -13.35 Cinemax -Film: "Tatina fotografija"
      -13.59 Cinestar Action & Thriller -Film: "Sve smrti Iana Stouna"
      -14.00 Fox Movies -Film: "Bela grofica"
      -14.00 1000 -Film: "Pet čula"
      -14.10 Republika Srpska -Film: "Flert na jezeru"
      -14.20 B92 -Film: "Vruća sedla"
      -14.20 HBO -Film: "Neustrašivi Keli"
      -14.50 Cinemax -Film: "Devojka iz bazena"
      -15.00 Sinemanija -Film: "Veliki božićni koncert"
      -15.00 Cinestar -Film: "Sinegdoha, Njujork"
      -15.25 HBO Comedy -Film: "Zvezda je rođena"
      -15.35 HBO -Film: "Zarafa"
      -16.00 Fox Movies -Film: "Sirene"
      -16.00 Prva plus -Film: "Pobesneli Maks 2"
      -16.00 1000 -Film: "Čikago"
      -16.00 Cinestar Action & Thriller -Film: "Smila oseća sneg"
      -16.20 BN -Film: "Led"
      -16.20 Cinemax -Film: "Zid"
      -16.55 HBO Comedy -Film: "Odrastao"
      -16.55 HBO -Film. "Velika godijna"
      -17.15 Cinestar -Film: "Ljubavne senke"
      -18.00 Cinestar Action & Thriller -Film: "Vučji potok"
      -18.00 Fox Movies -Film: "Najzad Božić"
      -18.00 1000 -Film: "Ukradena lepota"
      -18.00 Sinemanija -Film: "Čuveni Bak Hauard"
      -18.05 Cinemax -Film: "Nežna koža"
      -18.30 HBO -Film: "Putovanje 2"
      -19.15 Cinestar -Film: "Neprijateljske namere"
      -20.00 Pink 2 -Film: "Uvod u poljubac"
      -20.00 Sinemanija -Film: "Nevestin otac 2"
      -20.00 1000 -Film: "Trka mačaka"
      -20.00 Cinemax -Film: "Ubiti sveštenika"
      -20.01 Cinestar Action & Thriller -Film: "Gradska džungla"
      -20.05 HBO -Film: "Nova godina u Njujorku"
      -20.10 Sci-Fi -Film: "40 dana i 40 noći"
      -20.30 HBO Comedy -Film: "Vodi me kući večeras"
      -21.00 BN -Film: "Marš na Drinu"
      -21.00 Cinestar -Film: "Crveni škorpion"
      -21.00 HRT 2 -Film: "Komandos"
      -21.00 B92 -Film: "Matriks"
      -21.05 Prva plus -Film: "Mostovi okruga Medison"
      -21.05 RTS 1 -Film: "Razmena Božića"
      -21.20 Universal Channel -Film: "Planeta ta,e"
      -21.30 Vojvodina 2 -Film: "Valparaiso"
      -21.59 Cinestar Action & Thriller -Film: "Čudovište"
      -22.00 1000 -Film: "Supernova"
      -22.00 Fox Movies -Film: "Maksimalni rizik"
      -22.00 Sinemanija -Film: "Orkanski visovi"
      -22.00 Pink 2 -Film: "Oštrica brijača"
      -22.05 HBO Comedy -Film: "Bejbisiter"
      -22.10 RTS 2 -Film: "Marija iz Nazareta", 2. deo
      -22.50 Prva -Film: "Kuća na jezeru"
      -23.00 Cinestar -Film: "Podzemni svet 2"
      -23.00 Cinemax -Film: "Uradi pravu stvar"
      -23.00 Vojvodina 1 -Film: "Agata protiv Agate"
      -23.25 HBO Comedy -Film: "Pem En: Non stop - Uživo iz Njujork Sitija"
      -23.30 HRT 1 -Film: "Troje"
      -23.30 Universal Channel -Film: "Igra"
      -23.35 Republika Srpska -Film: "Boj na Kosovu"
      -23.43 RTS 1 -Film: "Sjaj"
      -23.50 Prva plus -Film: "Pobesneli Maks 3"
      -00.00 HBO -Film: "Superklasiko"
      -00.00 1000 -Filmovi za odrasle
      -00.00 Sci-Fi -Film: "Tor - čekić bogova"
      -00.14 Cinestar Action & Thriller -Film: "Kraj puta"
      -00.30 Pink 2 -Film: "Zločinačke namere"
      -00.30 Pink -Film: "Maks Pejn"
      -00.30 Sinemanija -Film: "K-paks"
      -00.55 HBO Comedy -Film: "Ajrin i moje drugo ja"
      -01.00 Cinemax -Film: "Noć živih mrtvaca"
      -01.00 Cinestar -Film: "Sanjajući Lasu"
      -01.30 Fox Movies -Film: "Maksimalni rizik"
      -01.35 Republika Srpska -Film: "Flert na jezeru"
      -01.40 HBO -Film: "Totalni opoziv"
      -02.00 Cinestar Action & Thriller -Film: "Kletva 3"
      -02.30 Pink -Film: "Kalifornija u mislima"
      -02.30 Pink 2 -Film: "Uvod u poljubac"
      -02.40 Sinemanija -Film: "Božićni Kupidon"
      -04.00 Pink -Film: "Maks Pejn"
      -04.00 1000 -Film: "Najbolji i najpametniji"
    • TV program - četvrtak, 9. januar 2014.
      Filmovi - program posle 10.00

      -10.00 1000 -Film: "Pet čula"
      -10.00 Pink 2 -Film: "Uvod u poljubac"
      -10.00 Fox Movies -Film: "Sirene"
      -10.15 Cinestar Action & Thriller -Film: "Vatreni prsten"
      -10.45 HBO -Film: "Nova godina u Njujorku"
      -11.00 Cinestar -Film: "Sanjajući Lasu"
      -11.00 Sinemanija -Film: "Ljubav za Božić"
      -11.00 Prva -Film: "Kuća na jezeru"
      -11.15 HBO Comedy -Film: "Usijane glave"
      -11.45 Cinemax -Film: "Ubiti sveštenika"
      -11.45 1000 -Film: "Čikago"
      -12.00 Cinestar Action & Thriller -Film: "Dvostruka nevolja"
      -12.15 Pink 2 -Film: "Oštrica brijača"
      -12.30 Prva plus -Film: "Kukavičko ubistvo Džesija Džejmsa"
      -12.35 RTS 1 -Film: "Kaktus Kid"
      -13.00 Sinemanija -Film: "Mali izdajnik"
      -13.00 Cinestar -Film: "Dobrodošli u Bestragiju"
      -13.10 HRT 2 -Film: "Džet Džekson"
      -13.15 BN -Film: "Maratonci trče počasni krug"
      -13.45 Cinemax -Film: "Ilegalni ljubavnici"
      -13.50 1000 -Film: "Sjajni govornici"
      -14.00 B92 -Film: "El Dorado"
      -14.00 Fox Movies -Film: "Kramer protiv Kramera"
      -14.00 Cinestar Action & Thriller -Film: "Misija"
      -14.05 HBO Comedy -Film: "Usijane glave 2"
      -14.35 HBO -Film: "Leto za pamćenje"
      -15.00 HBO Comedy -Film: "Vezan za zemlju"
      -15.00 Cinestar -Film: "Podzemni svet 2"
      -15.00 Sinemanija -Film: "Čuveni Bak Hauard"
      -15.40 Cinemax -Film: "Zemlja predaka"
      -16.00 1000 -Film: "Leteći Škotlanđanin"
      -16.00 Prva plus -Film: "Pobesneli Maks 3"
      -16.00 Fox Movies -Film: "Brusterovi milioni"
      -16.15 Cinestar Action & Thriller -Film: "Živeti i umreti"
      -16.20 HBO -Film: "Gradski kauboji 2"
      -17,.10 Cinemax -Film: "Samo za ljubavnike"
      -17.00 Cinestar -Film: "Slatke brige"
      -17.05 HBO Comedy -Film: "Hop"
      -18.00 Fox Movies -Film: "Pas po imenu Božić"
      -18.00 Sinemanija -Film: "Dobar život"
      -18.00 1000 -Film: "Trka mačaka"
      -18.00 Cinestar Action & Thriller -Film: "Priznaj!"
      -18.15 HBO -Film: "Muška srca 2"
      -18.35 Cinemax -Film: "Abel"
      -19.00 Cinestar -Film: "Dvorska z avera"
      -19.59 Cinestar Action & Thriller -Film: "Ubojiti roj"
      -20.00 Pink 2 -Film: "Džek Rid"
      -20.00 Cinemax -Film: "Podmornica"
      -20.00 Sinemanija -Film: "Orkanski visovi"
      -20.00 1000 -Film: "Supernova"
      -20.05 HBO -Film: "Vrele koke"
      -20.10 Sci-Fi -Film: "Tor - čekić bogova"
      -20.30 HBO Comedy -Film: "Pem En: Non-stop - Uživo iz Njujorka"
      -21.00 RTS 1 -Film
      -21.00 B92 -Film: "Kum"
      -21.05 HRT 2 -Film: "Fargo"
      -21.05 Prva plus -Film: "Smrtonosno oružje"
      -21.15 Cinestar -Film: "Igra osećanja"
      -21.20 Universal Channel -Film: "Okupljanje porodice"
      -21.30 Vojvodina 2 -Film: "Agata protiv Agate", 1. deo
      -21.45 HBO -Film: "Moj dalji ujak"
      -21.50 RTS 2 -Film: "Vrh slepih"
      -22.00 Cinestar Action & Thriller -Film: "Umetnost ubijanja"
      -22.00 Sci-Fi -Film: "Planina ubica"
      -22.00 HBO Comedy -Film: "Ajrin i moje drugo ja"
      -22.00 Fox Movies -Film: "Šakal"
      -22.00 Sinemanija -Film: "Priča o Il Menu"
      -22.00 Nova -Film: "Bladrejn 2: Oslobođenje"
      -22.00 1000 -Film: "Nestala bez traga"
      -22.00 Pink 2 -Film: "Raskršće"
      -22.25 Prva -Film: "Stani ili će moja mama pucati"
      -23.00 Cinestar -Film: "Kad život izmiče"
      -23.00 Vojvodina 1 -Film: "Agata protiv Agate", 2. deo
      -23.20 Universal Channel -Film: "Superajkula"
      -23.25 Cinemax -Film: "Jedna noć u baru"
      -23.40 Prva plus -Film: "Kukavičko ubistvo Džesija Džejmsa"
      -23.50 Sci-Fi -Film: "Doba dinosaurusa"
      -23.55 HBO Comedy -Film: "Potomci"
      -00.00 Pink -Film: "Tropska oluja"
      -00.00 Cinestar Action & Thriller -Film: "Krv i čokolada"
      -00.00 1000 -Erotski filmovi
      -00.00 Pink 2 -Film: "Dnevnik plaćenog ubice"
      -00.15 RTS 1 -Film: "Princ Naresuan"
      -00.20 Sinemanija -Film: "Crna knjiga"
      -00.30 BN -Film: "Maratonci trče počasni krug"
      -00.55 Cinemax -Film: "Potraga za ubicom"
      -00.55 HBO -Film: "Paranormalna aktivnost 4"
      -01.00 Cinestar -Film: "Momci sa sela"
      -01.30 Fox Movies -Film: "Šakal"
      -01.40 Sci-Fi -Film: "Darkmen 2"
      -01.45 HBO Comedy -Film: "Poštujem te, brate"
      -02.00 Cinestar Action & Thriller -Film: "Na granici"
      -02.00 Pink -Film: "Teorija dokone klase"
      -02.25 Cinemax -Film: "Priviđenje"
      -02.30 Pink 2 -Film: "Džek Rid"
      -02.40 Sinemanija -Film: "K-paks"
      -04.00 1000 -Film: "Svi smo dobro"
      -04.30 BN -Film: "Blesan"
      -05.20 Sinemanija -Film: "Zlatna jaja"
    • TV program - petak, 10. januar 2014.
      Filmovi - program posle 11.00

      -11.00 Sinemanija -Film: "Mali izdajnik"
      -11.00 Prva -Film: "Konačna odluka"
      -11.15 Cinestar -Film: "Kad život izmiče"
      -11.50 1000 -Film: "Sjajni govornici"
      -12.01 Cinestar Action & Thriller -Film: "Umetnost ubijanja"
      -12.15 Pink 2 -Film: "Raskršće"
      -12.30 Prva plus -Film: "Kengur Džek"
      -12.35 RTS 1 -Film: "Kauboj"
      -12.40 HBO Comedy -Film: "Preminuli"
      -13.00 Sinemanija -Film: "Ja sam Red Fiš"
      -13.10 HRT 2 -Film: "Baš kao tata"
      -13.15 Cinestar -Film: "Dvorska zavera"
      -13.35 Cinemax -Film: "Novac"
      -14.00 1000 -Film: "Vrati mi se"
      -14.00 Fox Movies -Film: "Rat"
      -14.00 Cinestar Action & Thriller -Film: "Smrtonosni poljubac"
      -14.10 HBO -Film: "Boja purpura"
      -15.00 Cinemax -Film: "Ko ubija slavne kuvare Evrope
      -15.00 Sinemanija -Film: "Dobar život"
      -15.10 HBO Comedy -Film: "Svemirski ratnici"
      -15.30 Cinestar -Film: "Deca sa ostrva s blagom - Bitka za ostrvo"
      -15.59 Cinestar Action & Thriller -Filn: "Na granici"
      -16.00 Nova -Film: "Bladrejn 2: Oslobođenje"
      -16.00 Prva plus -Film: "Kukavičko ubistvo Džesija Džejmsa"
      -16.00 Fox Movies -Film: "Veliki debeli lažov"
      -16.00 1000 -Film: "Koko pre Šanel"
      -16.40 HBO -Film: "Opšte obrazovanje"
      -16.40 HBO Comedy -Film: "Ženska osveta"
      -16.50 Cinemax -Film: "Nikome ni reči"
      -17.00 Sinemanija -Film: "Uhvati ritam 4"
      -17.15 Cinestar -Film: "Dečki sa sela"
      -18.00 Fox Movies -Film: "Moj prijatelj Deda Mraz"
      -18.00 Sinemanija -Film: "Smešna lova"
      -18.00 Cinestar Action & Thriller -Film: "Krv i čokolada"
      -18.15 Cinemax -Film: "Lud za Grejs"
      -18.30 HBO Comedy -Film: "Čudovišta"
      -18.30 1000 -Film: "Nestala bez traga"
      -18.35 HBO -Film: "Živeti s ludilom: Pet priča"
      -19.00 Cinestar -Film: "Plakar"
      -20.00 1000 -Film: "Zek i Miri snimaju pornić"
      -20.00 Sinemanija -Film: "Priča o Ip Menu"
      -20.00 HBO Comedy -Film: "Potomci"
      -20.00 Pink 2 -Film: "Podizanje Arizone"
      -20.00 Cinestar Action & Thriller -Film: "Ubistvo je umetnost"
      -20.00 Cinemax -Film: "Istok je istočno"
      -20.05 HBO -Film: "Zdravo, dame"
      -20.10 Sci-Fi -Film: "Supertanker"
      -20.55 Fox Life -Film: "Moj prijatelj Deda Mraz"
      -21.00 Cinestar -Film: "Vozeći gospođicu Dejzi"
      -21.00 B92 -Film: "Poljubi devojke"
      -21.00 HRT 1 -Film: "Neke druge priče"
      -21.00 HRT 2 -Film: "Američki gangster"
      -21.05 Prva plus -Film: "Dokaz života"
      -21.05 RTS 1 -Film: "Najuži krug"
      -21.20 Universal Channel -Film: "Orlovi pravde"
      -21.30 Vojvodina 2 -Film: "Agata protiv Agate", 2. deo
      -21.35 Republika Srpska -Film: "Plaćenici"
      -21.35 Cinemax -Film: "Potkrovlje"
      -21.55 HBO -Film: "Kolumbijska veza"
      -22.00 Sci-Fi -Film: "Hladna fuzija"
      -22.00 Fox Movies -Film: "Havana"
      -22.00 Cinestar Action & Thriller -Film: "Lovac"
      -22.00 1000 -Film
      -22.00 Sinemanija -Film: "Zli poručnik - Nju Orleans"
      -23.00 Cinestar -Film: "K-Paks"
      -23.25 Cinemax -Film: "Džinovski pauk"
      -23.30 HRT 1 -Film: "Poslednji cirkus"
      -23.30 Universal Channel -Film: "Okupljanje porodice"
      -23.35 Prva plus -Film: "Kengur Džek"
      -23.35 HBO -Film: "Zamka za Pepeljugu"
      -23.40 Fox Life -Film: "Debeljuca"
      -23.45 Pink 2 -Film: "Arizona drim"
      -00.00 Pink -Film: "Pretnja"
      -00.00 Cinestar Action & Thriller -Film: "Šokantno priznanje"
      -00.00 RTS 1 -Film: "Ponoćni kauboj
      -00.00 1000 -Erotski filmovi
      -00.20 Sinemanija -Film: "Ubistvo Ričarda Niksona"
      -00.45 Pink 2 -Film: "Gospodari pakla 6"
      -00.50 Republika Srpska -Film: "Priče iz Bronksa"
      -00.50 Cinemax -Film: "Dečak koji zabrinjava"
      -01.00 Cinestar -Film: "Loše da lošije ne može biti"
      -01.50 Sci-Fi -Film: "Darkmen 3"
      -02.00 Cinestar Action & Thriller -Film: "Ožiljak"
      -02.00 Fox Movies -Film: "Istina o Čarliju"
      -02.00 Pink -Film: "Sreća u malim dozama"
      -02.25 Cinemax -Film: "Šoping"
      -02.45 HBO Comedy -Film: "Recept za zaljubljivanje"
      -02.45 Pink 2 -Film: "Podizanje Arizone"
      -04.00 1000 -Film: "Koko pre Šanel"
      -04.00 Pink -Film: "Pretnja"
    • TV program - subota, 11. januar 2014.

      Filmovi - program posle 12.00-12.00 Prva-Film: "Hari Poter i dvorana tajni"
      -12.00 Cinestar Action & Thriller-Film: "Šokantno priznanje"
      -12.00 1000-Film: "Blažena Meri"
      -12.00 Fox Movies-Film: "Rat"
      -12.55 HBO Comedy-Film: "Prozor u srce"
      -13.00 Sinemanija-Film: "Mobi Dik"
      -13.00 Pink 2-Film: "Podizanje Arizone"
      -13.00 Cinestar-Film: "Odmetnice"
      -13.10 Cinemax-Film: "Istok je istočno"
      -13.15 Prva plus-Film: "Osvetnici"
      -13.20 HBO-Film: "Gužva u letnjikovcu"
      -13.59 Cinestar Action & Thriller-Film: "Lovac"
      -14.00 B92-Film: "Poljubi devojke"
      -14.00 Nova-Film: "Opasna plavuša"
      -14.00 Fox Movies-Film: "Iks men"
      -14.00 1000-Film: "Koko pre Šanel"
      -14.10 Republika Srpska-Film: "Ošamari je, Francuskinja je"
      -14.30 HBO Comedy-Film: "Udaren gromom"
      -14.45 Cinemax-Film: "Šašavi špijuni"
      -14.50 HBO-Film: "Povratak mračnog viteza"
      -15.00 Universal Channel-Film: "Ukleti templari"
      -15.00 Sinemanija-Film: "Smešna lova"
      -15.00 Cinestar-Film: "Nikita"
      -15.15 Sci-Fi-Film: "Supertanker"
      -15.20 HRT 1-Film: "Zlatna vrata"
      -15.30 Fox Movies-Film: "Havana"
      -15.55 HBO Comedy-Film: "Zeleni tim"
      -16.00 Nova-Film: "Slatkiš i ubica"
      -16.00 1000-Film: "Još jedan dan"
      -16.00 Prva-Film: "Stani ili će moja mama pucati"
      -16.00 Prva plus-Film: "Kengur Džek"
      -16.00 Cinestar Action & Thriller-Film: "Druidi"
      -16.05 HBO-Film: "Neće odstupiti"
      -16.30 Cinemax-Film: "Nauči da vežeš pertle"
      -16.35 Fox-Film: "Ledeno doba"
      -16.50 RTS 1-Film: "Poaro: Slonovi pamte"
      -16.55 B92-Film: "Arktičko ludilo"
      -17.00 Universal Channel-Film: "40 dana i 40 noći"
      -17.00 Sinemanija-Film: "Jagoda u supermarketu"
      -17.10 Sci-Fi-Film: "Smrtonosna promena"
      -17.15 Cinestar-Film: "Moje ime je Henri Pol"
      -17.15 Pink 2-Film: "Ko je Hari Kramb"
      -17.35 HBO Comedy-Film: "Prozor u srce"
      -18.00 Cinestar Action & Thriller-Film: "Punom snagom"
      -18.00 Fox Movies-Film: "Narednik Pejn"
      -18.00 1000-Film: "Osveta mafije"
      -18.05 HBO-Film: "Nova godina u Njujorku"
      -18.10 Cinemax-Film: "Uživo iz Bagdada"
      -18.15 Fox-Film: "Srećno i dugovečno"
      -18.20 AXN-Film: "Nacionalna bezbednost"
      -18.50 Universal Channel-Film: "Orlovi pravde"
      -19.05 B92-Film: "Matriks"
      -19.10 HBO Comedy-Film: "Udaren gromom"
      -19.15 Cinestar-Film: "Državni neprijatelj broj 1", 2. deo
      -19.40 Sinemanija-Film: "Zli poručnik"
      -20.00 Pink 2-Film: "Viola ljubi se"
      -20.00 Fox Movies-Film: "Adam"
      -20.00 1000-Film: "Slatka Moli"
      -20.00 Cinemax-Film: "Stjuart - život unazad"
      -20.00 Cinestar Action & Thriller-Film: "Raskid"
      -20.05 HBO-Film: "Rubi Sparks"
      -20.15 HRT 1-Film: "Ledeno doba 2"
      -20.35 HBO Comedy-Film: "Recept za zaljubljivanje"
      -20.50 OBN-Film: "Nepobedivi 2"
      -20.55 RTS 1-Film: "Bitka na Neretvi"
      -21.00 Fox-Film: "Put samuraja"
      -21.00 Sci-Fi-Film: "Čupakabra"
      -21.00 Universal Channel-Film: "Kec iz rukava 2"
      -21.05 Prva plus-Film: "Borba za kartel"
      -21.10 Republika Srpska-Film: "Šou Džonatana Rosa"
      -21.15 Fox Crime-Film: "Tačno u podne"
      -21.25 B92-Film: "Trinaest"
      -21.48 Cinestar-Film: "Bili smo vojnici"
      -21.50 HBO-Film: "Džef koji živi kod kuće"
      -22.00 Sinemanija-Film: "Šest dana, sedam noći"
      -22.00 1000-Film: "Soba preko puta"
      -22.00 Cinestar Action & Thriller-Film: "Prevaranti"
      -22.00 RTS digital-Film: "Krtica"
      -22.00 Pink 2-Film: "Čuvar prelaza"
      -22.00 Fox Movies-Film: "Jedina moja"
      -22.10 Studio B-Film: "Reditelj venčanja"
      -22.25 HRT 2-Film: "Maks Pejn"
      -22.30 Cinemax-Film: "Nevoljni fundamentalista"
      -22.40 OBN-Film: "Pravedno ubistvo"
      -22.45 Fox Life-Film: "Debeljuca"
      -22.50 Sci-Fi-Film: "Metalna čudovišta"
      -22.55 Republika Srpska-Film: "Gorki mjesec"
      -23.00 Universal Channel-Film: "Igra"
      -23.00 Vojvodina 1-Film: "Balkan ekspres"
      -23.15 HBO-Film: "Đangova osveta"
      -23.30 Prva plus-Film: "Osvetnici"
      -23.45 HRT 1-Film: "Magla"
      -23.45 Fox Movies-Film: "Narednik Pejn"
      -00.00 1000-Filmovi za odrasle
      -00.00 Pink-Film: "Ajron men"
      -00.00 RTS 1-Film: "Pritajeno zlo: Apokalipsa"
      -00.00 Cinestar Action & Thriller-Film: "Velika pljačka
      -00.00 Sinemanija-Film: "Sram"
      -00.05 B92-Film: "Duhovi Sarajeva"
      -00.15 Cinestar-Film: "Gospođica Poter"
      -00.25 Republika Srpska-Film: "Valander"
      -00.30 Pink 2-Film: "Strah od dubine 2"
      -00.40 Cinemax-Film: "Zlatna koka"
      -00.40 Sci-Fi-Film: "Hladna fuzija"
      -01.30 Fox Movies-Film: "Najzad Božić"
      -01.40 Universal Channel-Film: "Život s neprijateljem"
      -01.45 HRT 1-Film: "Crveni suton"
      -01.55 HBO-Film: "Projekat Iks"
      -01.55 Republika Srpska-Film: "Ošamari je, Francuskinja je"
      -02.00 Cinestar Action & Thriller-Film: "Ledeni pakao"
      -02.00 Pink-Film: "Nigde kao kod kuće"
      -02.00 Sinemanija-Film: "Ubistvo Ričarda Niksona"
      -02.30 Pink 2-Film: "Viola ljubi se"
      -02.40 HBO Comedy-Film: "Preobražaj"
      -03.30 Pink-Film: "Ajron men"
      -04.00 Sinemanija-Film. "Karlitina tajna"
      -04.00 1000-Film: "Taksi 4"
      -04.30 Pink 2-Film: "Čuvar prelaza"
    • TV program - nedelja, 12. januar 2014.
      Filmovi - program posle 12.00

      -12.00 1000 -Film: "Čokolada"
      -12.00 Cinestar Action & Thriller -Film: "Velika pljačka"
      -12.00 Fox Movies -Film: "Jedina moja"
      -12.00 HBO Comedy -Film: "Skubi Du! Muzika vampira"
      -12.40 HBO -Film: "Dan posle sutra"
      -12.45 Prva plus -Film: "Sloboda za Vilija 2"
      -12.55 Cinemax -Film: "Nevoljni fundamentalista"
      -12.59 Cinestar -Film: "Moje ime je Henri Pol"
      -13.00 Sinemanija -Film: "Mobi Dik", 2. deo
      -13.00 B92 -Film: "Kum"
      -13.10 Fox Life -Film: "Moj prijatelj Deda Mraz"
      -13.15 Pink 2 -Film: "Viola ljubi sve"
      -13.20 HBO Comedy -Film: "Pol"
      -13.20 AXN -Film: "Nacionalna bezbednost"
      -14.00 Cinestar Action & Thriller -Film: "Ledeni pakao"
      -14.00 1000 -Film: "Svemirski ratnici"
      -14.00 Fox Movies -Film: "Veliki debeli lažov"
      -14.15 HRT 2 -Film: "Zaljubljena Buki"
      -14.40 HBO -Film: "Liga pravde - Propast"
      -14.55 Fox -Film: "Put samuraja"
      -14.59 Cinestar -Film: "Gospođica Poter"
      -15.00 Pink 2 -Film: "Čuvar prelaza"
      -15.00 Sinemanija -Film: "Jagoda u supermarketu"
      -15.05 Cinemax -Film: "Poslednji voz"
      -15.10 OBN -Film: "Kazablanka"
      -15.10 Republika Srpska -Film: "Partneri"
      -15.15 Sci-Fi -Film: "Ledeni potres"
      -15.35 HBO Comedy -Film: "Pet legendi"
      -16.00 Cinestar Action & Thriller -Film: "Raskid"
      -16.00 1000 -Film: "Đinostra"
      -16.00 Fox Movies -Film: "Adam"
      -16.00 Prva plus -Film: "Osvetnici"
      -16.00 Prva -Film: "King Kong"
      -16.35 B92 -Film: "Milioner s ulice"
      -16.45 Cinemax -Film: "Hitna isporuka"
      -16.59 Cinestar -Film: "Posetilac"
      -17.00 Nova -Film: "Džingis Kan"
      -17.00 Sinemanija -Film: "Točkovi"
      -17.10 Sci-Fi -Film: "Filadelfijski eksperiment"
      -17.10 HBO Comedy -Film: "Grozni Gaša"
      -17.15 Pink 2 -Film: "Pink Panter"
      -17.40 HBO -Film: "Osvetnici"
      -18.00 Cinestar Action & Thriller -Film: "Prevaranti"
      -18.00 Nova -Film: "Imate li znanje za drugo stanje?"
      -18.00 Fox Movies -Film: "Klub imperatora"
      -18.00 1000 -Film: "Smrtonosni tango"
      -18.15 Cinemax -Film: "Mari Krojer"
      -18.40 HBO Comedy -Film: "Pol"
      -18.59 Cinestar -Film: "Demonska potera"
      -19.05 B92 -Film: "Pametnjakovići"
      -20.00 Cinestar Action & Thriller -Film: "Prkos"
      -20.00 Pink 2 -Film: "Muzika mog srca"
      -20.00 Fox Movies -Film: "Prvi vitez"
      -20.00 HRT 2 -Film: "Tri amigosa"
      -20.00 Cinemax -Film: "Put na sever"
      -20.00 Sinemanija -Film: "Šest dana sedam noći"
      -20.00 1000 -Film: "Preko puta"
      -20.05 HBO -Film: "Gvozdeni čovek 3"
      -20.25 HBO Comedy -Film: "Preobražaj"
      -20.59 Cinestar -Film: "Biti najbolji"
      -21.05 Prva plus -Film: "Ben Hur"
      -21.05 Prva -Film: "Hartov rat"
      -21.10 B92 -Film: "Bridžit Džons - na ivici razuma"
      -21.50 Cinemax -Film: "Detektiv Klot 2"
      -21.55 Fox -Film: "Ledeno doba 3"
      -22.00 Sinemanija -Film: "Nova u gradu"
      -22.00 Fox Movies -Film: "Iskupljenje"
      -22.00 1000 -Film: "Kloi"
      -22.15 Cinestar Action & Thriller -Film: "Policijsko pseto"
      -22.30 OBN -Film: "Gore ne može"
      -22.30 Pink 2 -Film: "Moskva na Hadsonu"
      -22.59 Cinestar -Film: "Smešne igre SAD"
      -23.00 HBO Comedy -Film: "Izgubljen u Sibiru"
      -23.00 Universal Channel -Film: "Kec iz rukava 2"
      -23.10 Studio B -Film: "Elementarne čestice"
      -23.25 Cinemax -Film: "Osveta u Bangkoku"
      -23.45 Fox Movies -Film: "Priča sa zapadne strane"
      -00.00 B92 -Film: "Akrtičko ludilo"
      -00.00 Pink -Film: "Besmrtnici"
      -00.00 1000 -Filmovi za odrasle
      -00.00 Sinemanija -Film: "Glad"
      -00.00 Cinestar Action & Thriller -Film: "Battlefield Earth"
      -00.05 HRT 1 -Film. "Sporednaulica"
      -00.50 Cinemax -Film: "Gorka gozba"
      -01.00 Sci-Fi -Film: "Čupakabra"
      -01.00 Universal Channel -Film: "Ukleti templari"
      -01.00 Cinestar -Film: "Kraljica"
      -01.00 Pink 2 -Film: "Ženski razgovori"
      -01.15 Prva plus -Film: "Sloboda za Vilija 2"
      -02.00 Sinemanija -Film: "Sram"
      -02.00 Cinestar Action & Thriller -Film: "Prljava igra"
      -02.00 Pink -Film: "Ubij svoje najdraže"
      -03.15 Pink 2 -Film: "Muzika mog srca"
      -04.00 Sinemanija -Film: "Senka straha"
      -04.00 Pink -Film: "Besmrtnici"
      -05.30 Pink 2 -Film: "Moskva na Hadsonu"
    • TV program - ponedeljak, 13. januar 2014.
      Filmovi - program posle 12.00

      -12.00 1000 -Film: "Svemirski ratnici"
      -12.15 Cinestar Action & Thriller -Film: "Nepravedno osuđen"
      -12.20 HBO Comedy -Film: "Barselona"
      -12.45 RTS 1 -Film: "Ernest i Selestin"
      -12.45 Pink 2 -Film: "Moskva na Hadsonu"
      -12.55 HBO -Film: "Gvozdeni čovek 3"
      -13.00 Prva plus -Film: "Zanesenost"
      -13.00 Sinemanija -Film: "Mi-Ši vodeni džin"
      -13.05 HRT 2 -Film: "Kao kod svoje kuće"
      -13.15 Cinemax -Film: "Put na sever"
      -13.16 Cinestar -Film: "Demonska potera"
      -13.20 BN -Film: "Beli lavovi"
      -14.00 1000 -Film: "Zovem se Sara"
      -14.00 Fox Movies -Film: "Prvi vitez"
      -14.00 Cinestar Action & Thriller -Film: "Slučajne žrtve"
      -14.20 B92 -Film: "Trinaest"
      -14.20 OBN -Film: "Muškarci više vole plavuše"
      -15.00 Sinemanija -Film: "Točkovi"
      -15.05 Cinemax -Film: "Samo za ljubavnike"
      -15.05 HBO -Film: "Hrabra Merida"
      -15.20 HBO Comedy -Film: "Tri begunca"
      -15.29 Cinestar -Film: "Biti najbolji"
      -15.59 Cinestar Action & Thriller -Film: "Kandidat"
      -16.00 Prva plus -Film: "Sloboda za Vilija 2"
      -16.00 Fox Movies -Film: "Menhetn"
      -16.00 1000 -Film: "Kladioničari"
      -16.00 Nova -Film: "Imate li znanje za drugo stanje"
      -16.30 Cinemax -Film: "Device u nevolji"
      -16.40 HBO -Film: "Haos u kući - Matorci dolaze"
      -16.55 HBO Comedy -Film: "Moje najdraže čpudovište"
      -17.15 Cinestar -Film: "Mala Akila"
      -18.00 Sinemanija -Film: "Bliski susret"
      -18.00 Fox Movies -Film: "Lila, Lila"
      -18.00 1000 -Film: "Kloi"
      -18.10 Cinemax -Film: "18 godina kasnije"
      -18.16 Cinestar Action & Thriller -Film: "Tajkus"
      -18.25 HBO -Film: "Ovo znači rat"
      -19.16 Cinestar -Film: "Dani fudbala"
      -19.59 Cinestar Action & Thriller -Film: "Huligani 2"
      -20.00 Pink 2 -Film: "Plačljivko"
      -20.00 Studio B -Film: "Dvostruka ljubav"
      -20.00 Cinemax -Film: "Kralj kuglanja"
      -20.00 1000 -Film: "Dečak u prugastoj pidžami"
      -20.00 Sinemanija -Film: "Nova u gradu"
      -20.00 HBO Comedy -Film: "Izgubljen u Sibiru"
      -20.00 OBN -Film: "Lica u gomili"
      -20.10 Sci-Fi -Film: "Tasmanijski đavoli"
      -21.00 B92 -Film: "Neustrašivi"
      -21.05 Prva plus -Film: "Mistična reka"
      -21.20 Universal Channel -Film: "Špijunska igra"
      -21.30 Cinestar -Film: "Mladi i lepi"
      -21.40 HBO Comedy -Film: "Vaše visočanstvo"
      -21.45 Prva -Film: "Hari Poter i zatvorenik iz Askabana"
      -21.50 Cinemax -Film: "Žene na ivici nervnog sloma"
      -22.00 Fox Movies -Film: "Povratak u budućnost"
      -22.00 1000 -Film: "Vrste 2"
      -22.00 Pink 2 -Film: "Kraj jedne ljubavne priče"
      -22.00 Sinemanija -Film: "Avionska pošta"
      -22.01 Cinestar Action & Thriller -Film: "Solar atak"
      -22.05 HBO -Film: "Dug"
      -22.15 OBN -Film: "Ubistva na reci"
      -22.40 AXN -Film: "Trzaj"
      -22.50 Republika Srpska -Film: "Dama koja ubija"
      -23.20 HBO Comedy -Film: "Upoznaj prijatelja"
      -23.25 HRT 1 -Film: "Okupacija u 26 slika"
      -23.30 Cinestar -Film: "Kako izgubiti prijatelje i otuđiti se od ljudi"
      -23.50 Prva plus -Film: "Zanesenost"
      -23.55 HBO -Film: "Aladin i smrtonosna lampa"
      -00.00 Pink 2 -Film: "Muva"
      -00.00 Sci-Fi -Film: "Veliko stopalo"
      -00.00 Cinestar Action & Thriller -Film: "Umetnost ubijanja"
      -00.00 Sinemanija -Film: "Crna mačka, beli mačor"
      -00.00 Universal Channel -Film: "Život s neprijateljem"
      -00.00 1000 -Erotski filmovi
      -00.20 Cinemax -Film: "Gola luka"
      -00.35 Republika Srpska -Film: "Cmok, cmok, beng, beng"
      -00.55 RTS 1 -Film: "Gledajući detektive"
      -01.00 HBO Comedy -Film: "Smrt joj dobro pristaje"
      -01.30 Cinestar -Film: "Ispod maske"
      -01.45 Fox Movies -Film: "Seks i samohrana majka"
      -02.00 Cinestar Action & Thriller -Film: "Bez milosti"
      -02.00 Pink -Film: "Maksimalna sigurnost"
      -02.00 BN -Film: "Mrtav ladan"
      -02.10 Sinemanija -Film: "Glad"
      -02.30 Pink 2 -Film: "Plačljivko"
      -03.15 Fox Movies -Film: "Nevin"
      -03.30 BN -Film: "Beli lavovi"
      -04.00 Pink -Film: "Van svake sumnje"
      -04.00 1000 -Film: "Dečaci"
      -04.10 Sinemanija -Film: "Podzemna garaža"
      -05.00 BN -Film: "Sekula se ponovo ženi"
    • TV program - utorak, 14. januar 2014.
      Filmovi - program posle 9.00

      09.00 Cinestar Film: "Ljubavni zov"
      09.15 HBO Film: "Ovo znači rat"
      09.35 Cinemax Film: "18 godina kasnije"
      10.00 Fox Movies Film: "Menhetn"
      10.00 Pink 2 Film: "Plačljivko"
      10.00 Nova.rs Film: "Mesto pod suncem"
      10.00 Cinestar Action & Thriller Film: "Afera ogrlica"
      10.00 1000 Film: "Nerešeno"
      10.45 HBO Comedy Film: "Vesela buka"
      11.00 Prva Film: "Bornov identitet"
      11.00 Sinemanija Film: "Mi-Ši vodeni džin"
      11.00 Cinestar Film: "Anđeo osvete"
      11.15 HBO Film: "Hol"
      11.25 Cinemax Film: "Kralj kuglanja"
      11.50 B92 Film: "Četiri asa"
      12.00 Cinestar Action & Thriller Film: "Operacija Delta Force 4"
      12.00 1000 Film: "Zovem se Sara"
      12.15 Pink 2 Film: "Kraj jedne ljubavne priče"
      12.30 Prva plus Film: "Veštice iz Istvika"
      12.30 RTS 1 Film: "Šampionski duh"
      12.40 HBO Comedy Film: "Nikad poljubljena"
      12.50 HBO Film: "Kokova 2"
      12.59 Cinestar Film: "Mesečarenje"
      13.00 Sinemanija Film: "Veštica Lili"
      13.10 HRT 2 Film: "Matura"
      13.15 Cinemax Film: "Žene na ivici nervnog sloma"
      14.00 1000 Film: "Kladioničari"
      14.00 Cinestar Action & Thriller Film: "Potera"
      14.00 Fox Movies Film: "Povratak u budućnost"
      14.10 BN Film: "Tesna koža 3"
      14.15 B92 Film: "Pametnjakovići"
      14.25 HBO Comedy Film: "Skubi Du! Ukleti praznici"
      14.40 Cinemax Film: "Čovek iz zalagaonice"
      14.50 HBO Film: "Američki predsednik"
      15.00 Sinemanija Film: "Bliski susret"
      15.00 Cinestar Film: "Mladi i lepi"
      15.15 HBO Comedy Film: "Razbijač Ralf"
      16.00 Prva plus Film: "Zanesenost"
      16.00 Cinestar Action & Thriller Film: "Huligani 2"
      16.00 1000 Film: "Svi su dobro"
      16.00 Fox Movies Film: "Veliko prostranstvo"
      16.00 Nova.rs Film: "Mesto pod suncem"
      16.05 BN Film: "Selo gori... i tako"
      16.10 Studio B Film: "Dvostruka ljubav"
      16.35 Cinemax Film: "Prebrojavanje"
      16.55 HBO Comedy Film: "Hotel slomljenih srca"
      16.59 Cinestar Film: "Kako izgubiti prijatelja i otuđiti se od ljudi"
      17.00 Pink Film: "Tesna koža"
      18.00 Cinestar Action & Thriller Film: "Igra na ivici"
      18.00 Fox Movies Film: "Prijatno"
      18.00 Sinemanija Film: "Devojka tvojih snova"
      18.00 1000 Film: "Dečak u prugastoj pidžami"
      18.00 BN Film: "Tesna koža 4"
      18.20 HBO Film: "Agenti sudbine"
      18.30 Cinemax Film: "Otvoreno srce"
      19.05 B92 Film: "Divlja horda"
      19.14 Cinestar Film: "Ispod maske"
      19.59 Cinestar Action & Thriller Film: "Kandidat"
      20.00 1000 Film: "Povratak kući"
      20.00 Pink 2 Film: "Priznanja mlade neveste"
      20.05 HBO Fim: "Čekajući bebu"
      20.10 Sci-Fi Film: "Veliko stopalo"
      20.10 Sinemanija Film: "Avionska pošta"
      20.25 HBO Comedy Film: "Upoznaj prijatelja"
      21.00 Cinemax Film: "Stjuart: Život unazad"
      21.05 Prva plus Film: "Gospodar prstenova - družina prstena"
      21.05 RTS 1 Film: "Restauracija"
      21.15 Cinestar Film: "Ponovo rođen"
      21.20 Universal Channel Film: "Smrtonosna opčinjenost"
      21.35 B92 Film: "Otmica"
      21.50 Fox Crime Film: "Noć nad močvarom"
      22.00 Fox Movies Film: "Avatar"
      22.00 Pink 2 Film: "Budi kul"
      22.00 Sinemanija Film: "Londonski bulevar"
      22.00 1000 Film: "Ispovesti opasnog uma"
      22.05 HBO Comedy Film: "Smrt joj lepo stoji"
      22.15 Cinestar Action & Thriller Film: "Camouflage"
      22.20 HBO Film: "Totalni opoziv"
      22.35 Cinemax Film: "Sreća"
      22.35 RTS 2 Film: "Bordžije"
      22.40 Prva Film: "Adrenalin"
      23.00 Nova.rs Film: "Predsednički pas"
      23.14 Cinestar Film: "Na prvu loptu"
      23.45 HBO Comedy Film: "Dvadesetpetoboj"
      00.00 Sci-Fi Film: "Superuragan"
      00.00 Sinemanija Film: "Maradona"
      00.00 1000 Erotski filmovi
      00.15 HBO Film: "Izgnanik"
      00.16 Cinestar Action & Thriller Film: "Zemlja snova"
      00.20 RTS 1 Film: "Prolaz"
      00.25 Cinemax Film: "Mesto zločina"
      00.30 Pink Film: "Pogled iz raja"
      00.30 Pink 2 Film: "Žena zarobljena zimom"
      00.50 Prva plus Film: "Veštice iz Istvika"
      01.05 HBO Comedy Film: "4 banke, a nevin"
      01.15 Cinestar Film: "Vetar koji njiše ječam"
      01.50 Sci-Fi Film: "Tasmanijski đavoli"
      01.50 Sinemanija Film: "Crna mačka, beli mačor"
      02.15 Fox Movies Film: "Nevin"
      02.30 Pink 2 Film: "Priznanja mlade neveste"
      03.00 Pink Film: "Staza prošlosti"
      03.45 Fox Movies Film: "Rikošet"
      04.00 1000 Film: "Nerešeno"
      04.30 BN Film: "Original falsifikata"
    • TV program - sreda, 15. januar 2014.
      Filmovi - program posle 11.00

      -11.00 Prva -Film: "Adrenalin"
      -11.00 Cinestar -Film: "Vetar koji njiše ječam"
      -11.00 Sinemanija -Film: "Veštica Lili"
      -11.30 B92 -Film: "Divlja horda"
      -11.40 HBO -Film: "Gužva u letnjikovcu"
      -11.55 Cinemax -Film: "Ljubav i šamari"
      -12.00 1000 -Film: "Pridošlica"
      -12.00 Prva plus -Film: "Gospodar prstenova - družina prstena"
      -12.01 Cinestar Action & Thriller -Film: "Poslednji svedok"
      -12.15 Pink 2 -Film: "Budi kul"
      -12.31 RTS 1 -Film: "Titef"
      -13.00 Prva plus -Film: "Svadbeni pevač"
      -13.00 HBO Comedy -Film: "Božić sa Holi"
      -13.00 Cinestar -Film: ">Raskid"
      -13.00 Sinemanija -Film: "Veštica Lili 2"
      -13.10 HRT 2 -Film: "Praznici s Derekom"
      -13.40 HBO -Film: "Deveruše"
      -13.45 Cinemax -Film: "Četiri godišnja doba"
      -14.00 1000 -Film: "Svi su dobro"
      -14.00 Fox Movies -Film: "Lila, Lila"
      -14.00 Cinestar Action & Thriller -Film: "Potera"
      -14.10 B92 -Film: "Ludosti u kampu"
      -14.30 Fox Crime -Film: "Noć nad močvarom"
      -14.40 Sinemanija -Film: "Devojka tvojih snova"
      -14.59 Cinestar -Film: "Majn Firer - Istinski istinska istina o Adolfu Hitleru"
      -15.15 HBO -Film: "Čudan život Timotija Grina"
      -15.25 HBO Comedy -Film: "Otkačeni producent"
      -15.35 Cinemax -Film: "Kinez za poneti"
      -16.00 Fox Movies -Film: "Privatni život Šerloka Holmsa"
      -16.00 Nova.rs -Film: "Predsednički pas"
      -16.00 Prva plus -Film: "Veštice iz Istvika"
      -16.00 Cinestar Action & Thriller -Film: "Camouflage"
      -16.00 1000 -Film: "Geri"
      -16.55 HBO -Film: "Rubi Sparks"
      -17.00 HBO Comedy -Film: "Džoni Ingliš: Ponovo rođen"
      -17.00 Pink -Film: "Maratonci trče počasni krug"
      -17.01 Cinestar -Film: "Ponovo rođen"
      -17.10 Cinemax -Film: "Nerazdvojni"
      -18.00 Cinestar Action & Thriller -Film: "RPM"
      -18.00 Fox Movies -Film: "Mama milionerka"
      -18.00 1000 -Film: "Brice"
      -18.00 Sinemanija -Film: "FBI"
      -18.40 HBO -Film: "Opšte obrazovanje"
      -18.45 Cinemax -Film: "Dama u Parizu"
      -19.01 Cinestar -Film: "Na prvu loptu"
      -19.05 B92 -Film: "Bibliotekar 2: Blago kralja Solomona"
      -20.00 Sinemanija -Film: "Londonski bulevar"
      -20.00 Pink 2 -Film: "Juče ne postoji"
      -20.00 Cinestar Action & Thriller -Film: "Iza neba"
      -20.00 1000 -Film: "Ispovesti opasnog uma"
      -20.05 HBO -Film: "Gvozdeni čovek 3"
      -20.10 Sci-Fi -Film: "Superuragan"
      -20.20 Cinemax -Film: "Brucoš u mafiji"
      -20.30 HBO Comedy -Film: "Dvadesetpetoboj"
      -21.00 B92 -Film: "Matriks 2"
      -21.00 Cinestar -Film: "Nema predaje"
      -21.00 RTS 1 -Film: "Poslednja šansa za Harvija"
      -21.05 Prva plus -Film: "Mladoženja"
      -21.20 Universal Channel -Film: "Okupljanje porodice"
      -21.40 Prva -Film: "Jezik snova"
      -21.50 HRT 2 -Film: "Gradski kauboji"
      -21.50 HBO Comedy -Film: "4 banke a nevin"
      -22.00 1000 -Film: "Paukova mreža"
      -22.00 Fox Movies -Film: "Porotnik"
      -22.00 Sinemanija -Film: "Dnevnik opijanja"
      -22.00 Pink 2 -Film: "Kristina"
      -22.00 Nova.rs -Film: "Američki psiho"
      -22.00 Cinestar Action & Thriller -Film: "Put zločina"
      -22.33 RTS 2 -Film: "Bordžije", 2. deo
      -23.00 Cinemax -Film: "Šta učini, sine moj"
      -23.00 Vojvodina 1 -Film: "Orionova deca"
      -23.15 Cinestar -Film: "Nesanica"
      -23.20 HBO -Film: "28K"
      -23.20 Universal Channel -Film: "Špijunska igra"
      -23.30 HRT 1 -Film: "Elena"
      -23.35 Republika Srpska -Film: "Nindža"
      -23.40 Prva plus -Film: "Svadbeni pevač"
      -23.42 RTS 1 -Film: "Proleće u Parizu"
      -23.45 HBO Comedy -Film: "Veliko je lepo"
      -23.59 Cinestar Action & Thriller -Film: "Opasna pretnja"
      -00.00 Sci-Fi -Film: "Barka čudovišta"
      -00.00 1000 -Filmovi za odrasle
      -00.10 Sinemanija -Film: "Život je čudo"
      -00.30 Pink 2 -Film: "U koži ubice"
      -00.30 Cinemax -Film: "Poroci Majamija"
      -01.00 Pink -Film: "Let iznad kukavičjeg gnezda"
      -01.25 HBO Comedy -Film: "Mladenci"
      -01.30 Cinestar -Film: "Zemlja obećanja"
      -02.00 Cinestar Action & Thriller -Film: "Škola pod opsadom"
      -02.30 Pink 2 -Film: "Kristina"
      -02.40 Cinemax -Film: "Hanibal"
      -03.00 Sinemanija -Film: "Maradona"
      -03.30 Pink -Film: "Živi pesak"
      -04.00 1000 -Film: "Voljeni"
    • TV program - četvrtak, 16. januar 2014.
      Filmovi - program posle 12.00

      -12.00 1000 -Film: "Glavni sastojak"
      -12.00 Cinestar Action & Thriller -Film: "Opasna pretnja"
      -12.15 Pink 2 -Film: "Kristina"
      -12.20 B92 -Film: "Blago kralja Solomona"
      -12.30 Prva plus -Film: "Za sve je kriva svekrva"
      -12.35 RTS 1 -Film: "Novi osvetnici"
      -12.45 HBO Comedy -Film: "Joko"
      -12.55 HBO -Film: "Sahrana krupne zverke"
      -13.00 Sinemanija -Film: "Batler Bob"
      -13.00 Cinestar -Film: "Klementov opus"
      -13.10 HRT 2 -Film: "Princeza"
      -13.25 Cinemax -Film: "Brucoš u mafiji"
      -14.00 1000 -Film: "Geri"
      -14.00 Fox Movies -Film: "Prijatno"
      -14.01 Cinestar Action & Thriller -Film: "Škola pod opsadom"
      -14.15 B92 -Film: "Neustašivi"
      -14.35 HBO -Film: "Generacija samaca"
      -15.00 Sinemanija -Film: "FBI"
      -15.00 Cinestar -Film: "Ratnik divljine"
      -15.05 Cinemax -Film: "Zid"
      -15.25 HBO Comedy -Film: "Herbi: Punom brzinom"
      -15.55 HBO -Film: "Skubi Du u cirkusu"
      -16.00 Nova.rs -Film: "Američki psiho"
      -16.00 Fox Movies -Film: "U bogatstvu i sriomaštvu"
      -16.00 1000 -Film: "Koko pre Šanel"
      -16.00 Prva plus -Film: "Svadbeni pevač"
      -16.01 Cinestar Action & Thriller -Film: "Put zločina"
      -16.50 Cinemax -Film: "Lebanon, Pensilvanija"
      -17.00 Pink -Film: "Maratonci trče počasni krug"
      -17.00 Cinestar -Film: "Nesanica"
      -17.05 HBO Comedy -Film: "Svemirski ratnici"
      -17.15 HBO -Film: "Đorđe iz džungle"
      -18.00 1000 -Film: "Ponovo u poslu"
      -18.00 Fox Movies -Film: "Brak nije recept za sreću"
      -18.00 Sinemanija -Film: "Karnera"
      -18.01 Cinestar Action & Thriller -Film: "Zlo oko nas"
      -18.30 Cinemax -Film: "Kum nije živ"
      -18.45 HBO -Film: "Povratak mračnog viteza"
      -19.05 B92 -Film: "Alan Kvotermejn i izgubljeni grad"
      -19.15 Cinestar -Film: "Biti najbolji"
      -20.00 Cinemax -Film: "Muzika nikada nije stala"
      -20.00 1000 -Film: "Prljave slatke stvari"
      -20.00 Cinestar Action & Thriller -Film: "Klonirano zlo"
      -20.00 Pink 2 -Film: "Džek Rid: Potraga za pravdom"
      -20.05 HBO -Film: "Brajton Rok"
      -20.10 Sci-Fi -Film: "Tor - čekić bogova"
      -20.15 Sinemanija -Film: "Dnevnik opijanja"
      -20.30 HBO Comedy -Film: "Veliko je lepo"
      -20.45 HRT 2 -Film: "Dabar"
      -21.00 B92 -Film: "Kum 2"
      -21.00 Cinestar -Film: "Pre mraka"
      -21.05 Prva plus -Film: "Smrtonosno oružje 2"
      -21.20 Universal Channel -Film: "Svetlost dana"
      -21.30 Vojvodina 2 -Film: "Orionova deca"
      -21.45 Prva -Film: "Mis tajni agent"
      -21.45 Cinemax -Film: "Longford"
      -21.55 HBO -Film: "Hotel Paradise"
      -21.59 Cinestar Action & Thriller -Film: "Rezident Evil: Apokalipsa"
      -22.00 Sci-Fi -Film: "Planina ubica"
      -22.00 Fox Movies -Film: "Zmaj"
      -22.00 Nova.rs -Film: "Bladrejn: Treći rajh"
      -22.00 Pink 2 -Film: "Invazija trećih bića"
      -22.00 1000 -Film: "Šuma strave"
      -22.05 RTS 1 -Film: "Rane"
      -22.10 HBO Comedy -Film: "Mladenci"
      -22.30 Sinemanija -Film: "Priča o Ip Menu 2"
      -23.00 Vojvodina 1 -Film: "Orionova deca", 2. deo
      -23.15 Cinestar -Film: "Prašina"
      -23.20 Cinemax -Film: "Odgovornost"
      -23.30 Universal Channel -Film: "40 dana i 40 noći"
      -23.40 HBO Comedy -Film: "Tri bitange"
      -23.40 Prva plus -Film: "Za sve je kriva svekrva"
      -23.50 Sci-Fi -Film: "Doba dinosaurusa"
      -00.00 1000 -Filmovi za odrasle
      -00.01 Cinestar Action & Thriller -Film: "TC 2000"
      -00.30 Sinemanija -Film: "Zavet"
      -00.30 Republika Srpska -Film: "Krik smrti"
      -00.30 Pink -Film: "Nepoznata"
      -00.40 HBO -Film: "Hronike"
      -00.45 Cinemax -Film: "Džon umire na kraju"
      -01.00 Pink 2 -Film: "Gospodar pakla 7: Mrtvi"
      -01.00 RTS 1 -Film: "Dvostruka igra"
      -01.10 HBO Comedy -Film: "Diktator"
      -01.29 Cinestar -Film: "Radio"
      -01.40 Sci-Fi -Film: "Darkmen 2"
      -01.45 Fox Movies -Film: "Zmaj"
      -02.01 Cinestar Action & Thriller -Film: "Noć za umiranje"
      -02.05 HBO -Film: "Pritajeno zlo - Odmazda"
      -02.25 Cinemax -Film: "Mali Krojer"
      -02.30 Pink -Film: "Holivudske palme"
      -02.30 Pink 2 -Film: "Džek Rid: Potraga za pravdom"
      -03.00 Sinemanija -Film: "Život je čudo"
      -04.00 1000 -Film: "Brice 2: Ponovo u poslu"
      -05.50 Sinemanija -Film: "Papa Jovana"