KATHREIN UFS 910 isplati li se kupiti?

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Nedjelja je popodne nešto sam ljen za pisanje ali evo ti par dobrih razloga;slaba sw podrška (trenutno samo pkt team radi e2 za njega) i taj se image mora instalirati na usb stick samim time i kompliciranija instalacija,ufs910 radi kako-tako samo sa oscam-om,to je "samo" sh4 prijemnik i nikada neće ni blizu raditi kao neki mipsel prijemnik,vrijeme ga je jednostavno pregazilo itd...Nisu ni ovi drugi prijemnici koje si naveo neka sreća ali su barem jednostavniji za rukovanje.Znam da je 400kn vrlo primamljivo za e2 prijemnik ali dobro razmisli...Doduše možda ja malo pretjerujem sve se da naučiti ali ufs 910 za početnika može biti malo nezgodan prijemnik.
    • Sve je to kako se što shvaća. Prvo - koliko novaca se misli potrošiti. Drugo - učenje. Svaki prijemnik ima neke svoje zakonitosti , ali i neke zajedničke stvari. Ufs 910 jest možda kompliciran , ali svaki novi prijemnik je to isto jer nisi snjim radio. Čim ga doneseš doma nećeš niti jedan odmah moći gledati ( mislim na novi ) nego udri po forumima i čitaj. Ja imam Kathrein i ono što je činjenica jest da ima možda i najbolju sliku od svih , pa možda i od onih razvikanijih. Činjenica je i to da me je dosta namučio dok nisam neke stvari naučio. Ali sam bar nešto naučio. Radi ( što se mene tiče ) poprilično ok. Ima ponekih mušica , ali u cs-u to i ne mora biti do receivera. Što se podrške tiče , ona je još tu. Možda nije na razini kao za Dream , ali stvari funkcioniraju. I ne znam zašto bi soft na usb-u bio mana ?Niti je to nešto komplicirano , a i možeš trpati na stick što hoćeš. Istina je da procesor nije neki najnoviji , i to je ono zašto bih ga ja prodao.Svako malo izađe neka nova zvijer , ali pitanje uloženog novca je uvijek prisutno. Sve ovo je samo moje moišljenje , jer nemam iskustva sa Dreamom ili Vu. Ne sumnjam da su to bolje mašine , ali i znatno skuplje. I za kraj - kupiti pod obavezno original.
    • Ajde da skratim pricu taj receiver ima kvalitetnu, ostru HD sliku sve ostalo je problematicno.
      Najveca mana je slab procesor koji implicira spor,nestabilan rad cak i sa
      originalnim fabrickim imageovima.
      Moja preporuka, kupi ga samo ako je cena ispod 50 evra,pozdrav !
    • Koliko sam ja razumio , on bi htio hd receiver. Tu svakako 500 s ne spada. I hd receiveri su jedna priča a obični druga.slažem se da je procesor stvar prošlosti , ali ipak rad mu ne ovisi samo o tome , već i koji paket se gleda. recimo meni nikad nije ni sekunde zaštekao na Sky Njemačka .A za 50 eura ga je bolje pokloniti nego prodati.