Obecanja i reklame

• bas ne pise to vec se moze interpretirati na vise nacina....

ono sto pise tu je da su pretplate od 80 kn i da u ponudi imaju HD kanale... u biti sve je to dvosmisleno.... i Gregor iz Tele2 ti obecaje jedno a dobijes kajlu :D

i sto se zalis ovdje? nazovi ih i pitaj...
    • NenadX wrote:

dxdy wrote:

pa definirano je samo treba potraziti.... nitko na pocetnoj stranici ne pise kompletnu ponudu i cijenik....

Kod MAXa imas HD za 80kn, ali kad se babe udruze i odluce uzet TotalTV umjesto MaxTV onda... :(

Sreca da imam i OiV karticu jel ovaj HRT preko Totala je stvarno katastrofa, sad mi je jasno zasto neki prigovaraju na kvalitetu HRTove slike (imaju TotalTV). ;(

Pa govorio sam ti da uzmes hd resiver placas 25 kuna vise al zato imas odlicnu sliku na sd kanalima,a za jos 19 kuna imas 7 hd kanla na kojima je slika fenomenalna
    • NenadX wrote:

Eto, od danas sam postao (ne bas ponosni) korisnik. ;(

NenadX wrote:

Kod MAXa imas HD za 80kn, ali kad se babe udruze i odluce uzet TotalTV umjesto MaxTV onda... :(

Zayebale te babe :D nije samo kvaliteta slike problem kod bneta...

Prije dok je TotalTV Hrvatska bio svoja firma nije bilo apsolutno nikakvih problema (osim možda sa aljkavom SZK) no onda ih je u proljeće prosle godine kupio bnet a problem je u tome što je bnet najkurvinskija firma u hrvatskoj sa najsitnijim slovima u u ugovoru koja postoje. Konkretno lakše ti je otići u banku i ishoditi kredit na 100.000 eur nego npr kod bneta prebaciti programski paket na niže...
    • Andrija M wrote:

NenadX wrote:

Eto, od danas sam postao (ne bas ponosni) korisnik. ;(

NenadX wrote:

Zayebale te babe :D nije samo kvaliteta slike problem kod bneta...

Prije dok je TotalTV Hrvatska bio svoja firma nije bilo apsolutno nikakvih problema (osim možda sa aljkavom SZK) no onda ih je u proljeće prosle godine kupio bnet a problem je u tome što je bnet najkurvinskija firma u hrvatskoj sa najsitnijim slovima u u ugovoru koja postoje. Konkretno lakše ti je otići u banku i ishoditi kredit na 100.000 eur nego npr kod bneta prebaciti programski paket na niže...
      ajoj, ovim si izgubil par frendova :D svi su isti drek. btw. ja sam bio prinudjen u zadnjih par mjeseci predati u odvjetnicke ruke vise stvari. intersantno da je sve proslo bez proba. bilo je cak i 10€ nagradnih :thumbsup:
      nix
    • 607 wrote:

problem je u tome što je bnet najkurvinskija firma u hrvatskoj sa najsitnijim slovima u u ugovoru koja postoje. Konkretno lakše ti je otići u banku i ishoditi kredit na 100.000 eur nego npr kod bneta prebaciti programski paket na niže...
      ajoj, ovim si izgubil par frendova :D svi su isti drek. btw. ja sam bio prinudjen u zadnjih par mjeseci predati u odvjetnicke ruke vise stvari. intersantno da je sve proslo bez proba. bilo je cak i 10€ nagradnih :thumbsup:

Evo pročitaj ovo pa će ti biti jasno zašto sam bnet tako proglasio najpodlijom firmom sa najsitniijim slovima u ugovoru u hrvatskoj, ovo je samo jedan primjer njihovih štoseva i smicalica kako od svojih pretplatnika rade majmune

Gledatelji ogorčeni na B.net: Zašto nam naplaćujete HRT 3!?

Novi televizijski program HRT 3 koji je s emitiranjem počeo danas nije uključen u osnovni paket kabelske televizije B.net, već njegovi korisnici moraju dodatno plaćati da bi vidjeli taj kanal. Odluka B.neta da program javne televizije ne bude osnovnom paketu izazvala je negodovanje njihovih korisnika na Facebook profilu tvrtke, a jedan od komentatora tu je odluku nazvao najvećim autogolom firme.

– Stvarno je skandalozno da HRT 3 nije u osnovnom paketu. Pa nije to nikakav satelitski kanal već temeljni kanal nacionalne televizije – komentar je drugog korisnika Facebooka.

Kako smo doznali iz B.neta, HRT 3 je u dodatnom paketu jer je ušao na mjesto HRT Plusa nakon što je taj program ugašen. Budući da je HRT Plus bio u proširenom paketu, sada se napalaćuje i HRT 3.

Neslužbeno doznajemo da je HRT pokušao postići dogovor s B.netom, međutim unatoč njihovim nastojanjima B.net HRT 3 nije htio uključiti u osnovni paket. Domagoj Novokmet, v.d. glavnog ravnatelja HRT-a, potvrdio je da je kontaktirao ljude iz B.neta i apelirao da HRT 3 ponude u osnovnom paketu.

– Meni se to riješenje ne sviđa, ali to je poslovna odluka B.neta. Odluka mi nije baš jasna jer su drugi postupili suprotno. Ne mogu se miješati u poslovnu politiku B.neta, ali ovakva odluka je nezgodna za građane. Mislim da je štetno za B.net ako ne nudi nešto što drugi nude u osnovnom paketu – rekao je Novokmet.