Neugodno iskustvo

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• astp wrote:

satm wrote:

Ovaj problem nije direktna krivica Totala ali indirektna jeste.
      Svaki dan po malo je mnogo..

Da baš tako

Evo jedan zanimljiv link gdje čovjek traži Total TV daljinski...

Pretpostavka da je stari pokvaren i da nije mogao doći do novog pa mu ništa drugo nije preostalo već da traži preko oglasa,ako sam fulao moj propust,ali mislim da nisam šanse za to u procentima su 90%-10%

pik.ba/artikal/4237243/total-t…lite-daljinski-upravljac/

Slažem se da treba ljudima pomoći,pristalica sam toga ali nije li malo čudno da ljudi traže pomoć preko satelitskog foruma koji ima milion tema i samo jedna glasi na ime Total TV,veoma zanimljivo,stvarno ne znam na kakvu priču će to sve izaći... :)
      Si vis pacem, para bellum
    • Evo ljudi, samo da javim, kao što su jučer navečer i rekli, maloprije mi je zamijenjen SD za HD receiver. Dobio sam kao što sam i tražio u samom početku HD DVB-T, kojeg su negdje uspjeli iskopati iako ih trenutno nema za javnost. Isto tako, ovim putem bi se i javno želio zahvaliti Vitu za njegovu pomoć u rješavanju moje situacije, a i da spomenem da mi se jutros u ime Totala osobno ispričao sam direktor g. Lovreček što je svakako jedan plus od mene.
      Tako da, što se mene osobno tiče, ova tema je sad završena priča i nadam se da su ovo bili svi problemi vezani uz Total.

Sad samo da još ukinu naknadu za HD prijemnik i konačno naprave normalnu listu kanala kao što ima npr. MaxTV ili barem kao TotalTV Srbija :)